نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• سلام خدمت همه عزيزان سرور

تا به اينجاي كار وضعيت سرور بدين شرح است

بيست نفر اول سرور

2122-9933eb2b-8949-42b4-9b0c-fa71c0d1222c-png

كه البته با توجه به بار ننشستن مزارع قدرت

سرور شمال غرب عملكرد خوبي داشته و بعد از اون جنوب غرب (البته تا قبل از تموم شدن حمايت )

عمده اكانت هاي شمال شرق از رنك ٤٠ به پايين هستن و نكته مثبت اونا داشتن دهكده دوم هست.

بايد ديد بعد از به ثمر نشستن اين مزارع كاملا مصري

2121-d9bd418f-0769-4554-bbd4-f5fcfeb3f20a-png

وضعيت سرور و تغيرات صفحات اول تا پنجم به كجا ميرسه

يه نكته جالب اينكه ٥٨ درصد سرور مصري هستن

2123-d131beb8-4140-4ac0-bc56-9856bdee4bf5-jpeg

• اوه اوه دوستان!!!! لطفا رمزاتونو حسابی مراقبت کنین!!! دوست عزیزمون صادق صمدی علاقه زیادی به رمزهای اکانتهای دیگه و کوبوندنشون به ناتار و همرهای خودی داره. واقعا جای بسی تامل داره که چه جوری یک پلیر میتونه تلاش یک تیمو به فنا بده!! علی 2113 عزیز یا همون علی فلوید خودمون مواظب اکانتت باش داداش

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• اوه اوه دوستان!!!! لطفا رمزاتونو حسابی مراقبت کنین!!! دوست عزیزمون صادق صمدی علاقه زیادی به رمزهای اکانتهای دیگه و کوبوندنشون به ناتار و همرهای خودی داره. واقعا جای بسی تامل داره که چه جوری یک پلیر میتونه تلاش یک تیمو به فنا بده!! علی 2113 عزیز یا همون علی فلوید خودمون مواظب اکانتت باش داداش

سلام مهدی جون . گذشته ها گذشته حالا هر چی که بوده . صادق از دوستان خوب من هست شاید سوتفاهم بوده . خیلی ها خیلی کارا کردن . واسه این که خیالتم راحت بشه صادق فقط محض دورهمی و دستگرمی میاد رو اکانت برنامه خاصی نداره . هوس کرد بعد از چند سال یکم بیاد بچرخه و بره

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• اومدن

اکانتای اصلیشونم رجیستر شده

بنظرم بهترین کار رو کردن چون حتی اگر بخورن هم باز میشه یه کاریش کرد اما نمیومدن آبروشون میرفت

سلام

پارسا به گفته هادی قرار بود این سرور زیوس واسه 100 کردن یه ساید و مستعمره کنه

حالا ببینیم اون ساید کدوم سایده:d

• من که باورم نمیشه شبنم بعد این همه سال دوباره پلی بده! همه ی برگام مونده خودم ریختم

سلام گرم و صمیمانه منو بهش برسون

• دوستان با توجه به اینکه تیم زئوس ابزار اعلام حضور و وروود به بازی رو‌ نداشتن برای اینکه ارش خیلی به مردونگی حساس بود یه اکانت به نام Zeus Has Return زدیم تو ساید شمالغرب که مردونگی ایشون زیر سوال نره ;)^^

انشالله روز‌۶۰ بازی بیاید درخواست بدین من اسم اکانت رو چنج کنم که بتونید این اسم رو بزارید رو‌اکانتتون:D:D

پ.ن: ما حرف زدیم این سرور بازی نمیکنیم و سر حرفمون موندیم با اینکه رفیقامون بودن

شما اما از کجا حرف زدین که اون همه کری خوندین و جرعت نکردین بیاین ;)

به نظرم پرونده زئوس رو فعلا ببندید تا روز ۶۰ بازی

اونموقع اگه باشن از زیر چادر در میان

• سلام

پارسا به گفته هادی قرار بود این سرور زیوس واسه 100 کردن یه ساید و مستعمره کنه

حالا ببینیم اون ساید کدوم سایده:d

مجید آخیلیوس یه زمانی تکی یه ساید رو حریف بود

چی شده که با پارسا میپلکی کلک!

پارسا مستعمره منه..خودت برو تکی بزنشون:rolleyes:

• درود .

چقد این بازی عوض شده و چقد جوون گرا شده جوری که خیلیارو نمیشناسم .

این سرور به صورت کاملا فان و تفریحی اومدیم شمال غرب با تعدادی از دوستان در خدمت شما 3 ساید محترم هستیم تا بعد ببینیم چی پیش میاد .

سیاست شمال غرب رو هم بنده بزودی دو دوتا چهار تا میکنم خدمت شما اعلام میکنم با هیچ ساید ی هم در حال حاضر مشکلی نخواهیم داشت هنوز خیلی زوده برای خیلی چیزا یکم حرفه ای تر باشیم شاید متا بستن الان تو سرور منطقی نباشه آغوش ما باز می باشد برای هر گونه پیشنهادی از 3 ساید به هر حال شب دراز است و قلندر بیدار با توجه به اینکه ساید ما در کمترین پتانسیل خودش از لحاظ پلیری و مولتی قرار داره بزودی در مورد سیاست ساید بین 3 گزینه ی زیر یکی رو انتخاب میکنیم و خدمت شما عزیزانِ پروو پلیر اعلام میکنیم .

1_ ساید شمال غرب با یک ساید متا ببنده و واندر مشترک تو خاک ساید متا یا لب مرز بگیره . (قطعا با توجه به شرایط ما هدف اصلی مون 100 کردن نیست) .
    2_ یک ساید رو که زیادی از حد رو شمال غرب زوم کرده رو تارگت اعلام میکینم و 2 ساید دیگر رو تا آخر سرور هیچ گونه کاری نداریم حتی زمان واندر . و فقط به پلن و تارگتمون روی اون ساید محترم میپردازیم چون به تعداد بسیار بالایی همر جنگی قراره بپردازیم .
    3_مورد سوم ترکِ سرور با توجه به شرایط موجوده . دلایلشم بسیار و متعدد می باشد که در صورتی که رفتیم همه رو اعلام خواهیم کرد .

با تشکر/.
    کارو چپ دست /.

• خلاصه مطلب

با ما متا كنيد واندر هم برا خودتون فقط اسم ما اون بالا باشه

متا نكني هرچي همر داريم ميزنيم شما و شما صد نميكني و سايد سوم و چهارم صد ميكنن

خيلي هم زورت زياد بود قهر ميكنيم ميريم

مديونيد فكر كنيد منظورش شمال شرقه

كارو جان ان شالله اين مزارع خوب هم به زودي كلوني ميزنن اطرافتون و مشكلتون حل ميشه

هي قهر نكن

2125-241a1c16-372b-4904-8369-b86053e6588a-png

• سلام خدمت دوستان

این سرور به دلیل مشغله زیاد قرار نبود باشم ولی به دلیل کمبود پلیر در شمال غرب به عنوان گزارش پاک کن در ساید حضور خواهم داشت :دی

این دوستمون اصرار زیادی داره به این که مولتی شمال غرب زیاده ... عزیزم یه اتحاد پیدا کردی هی نیا عکسشو بزار :

بله مزارع واسه شمال غربه اینایی که تو بقیه ساید ها هستن همه روشون پلیره :D:D

همونطور که مشخصه بیشتر مزارع توی شمال شرقه .

پ.ن : واسه بازی کردن و نکردن جون خونوادتونو قسم نخورید (اونم به دروغ)

پ.ن : اگر به اون دوستمون پیشنهاد بازی دادید ایمیلشو بگیرید تو رو خدا

پ.ن : امام هومن رنک 1 غارت خوش میگذره ؟؟ خمس غارتتو بده به ما فقیر فقرا ... ممد تو هم پاشو بیا بگو این دارک چی میگه ؟؟؟

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• سلام

کارو جان از اون 3ساید شمال شرقو حذف کن که شمال شرق این سرور تحت هیچ شرایطی با شمال غرب متا نمیکنه حالا چه زیوس باشه چه نباشه

از یه طرف میگی پلنتون جنگیه از یه طرف دیگه صحبت از واندر و واندر مشترک میکنی

شما از همین الان شمال شرقو تارگت کن ما با آغوش باز استقبال میکنیم من بر خلاف شما با کنایه صحبت نمیکنم

چون ما منتظر روز 21 بازی هستیم دانیال همه رو آب پرتقال مهمون کنه

• سلام

کارو جان از اون 3ساید شمال شرقو حذف کن که شمال شرق این سرور تحت هیچ شرایطی با شمال غرب متا نمیکنه حالا چه زیوس باشه چه نباشه

از یه طرف میگی پلنتون جنگیه از یه طرف دیگه صحبت از واندر و واندر مشترک میکنی

شما از همین الان شمال شرقو تارگت کن ما با آغوش باز استقبال میکنیم من بر خلاف شما با کنایه صحبت نمیکنم

چون ما منتظر روز 21 بازی هستیم دانیال همه رو آب پرتقال مهمون کنه

سلام مجید عزیز امیدوارم سرور خوبی رو تموم کنی !! و شما برنده ی بازی باشی ، قطعا سیاست جالبی نبود اینکه چون شما سرور قبل قوی ترین ساید بودید 3 به 1 کنن بازی رو البته طبق چیزی که شنیدم میگم .

خیر من منظورم شمال شرق نبود شما پلن اول رو برو رو شمال غرب باز اگه دیدی حتی یک فیک از شمال غرب رو شما اومد بعد میتونی بگی بنده اشتباه کردم.

در واقع منظور بنده با سایدی هست که میخواد صدرصد ۱۰۰ کنه و به یکی پیشنهاد نپ داده و به یکی وعده ی صد کردن حالا پیدا کنید پرتقال فروش را .

مجید جان شمال غرب زین پس هیچ مشکلی با شمال شرق نداره نه فقط شما با سایدای دیگم همینطور حالا شما میخوای مشکل داشته باشی ما مشکلی نداریم شما بزن ما دفاع میکنیم اما قطعا ما همری لانچ نمیکنیم خیالت راحت .

یک بار گفتم بازم میگم بدلیل کمبود پلیر و نداشتن مولتی درست حسابی نسبت به ۳ ساید یگر کل برنامه ی شمال غرب رو جنگی بازی کردن است . فقطم با یک ساید درگیر میشیم وقتشم دارم . دوستانی که اشنایی دارن میدونن جنگ فرسایشی ساید به ساید ینی خارج شدن اون دو ساید از بازی . برنامه ی اصلی صد کردنم بمونه برا سرور بعد وقت زیاده .

اردات مجید عزیز./

• سلام کارو جان

پله پله دارید نزول میکنید داستان چیه؟

اول که زمین و زمان رو تهدید کردید بعدش گفتید سانچو بیاد حله و بعدترش اصلا تیمتون اعلام حضور نکرد و یکم بعدتر ار بعدش مولتیاتونو راه انداختید و کما فی سابق اعلام حضور نکردید و الان تشریف اوردید و میفرمایید فان اومدیم شاید بریم؟

این پست شما بیشتر از اینکه لحن سیاست دوستانه داشته باشه بیشتر تهدید به حساب میاد اونم نه یک ساید بخصوص رو 3 ساید رو البته با گذشته درخشانتون فردا میایید ساید خودتونم تهدید میکنید.

در کل پیام دوستی نداشت این پست شما و لطف کنید اسم ساید اس دبل هم بین ساید بدا بنویسید

اگر مورد سومتون عملی شد تشریف بیارید اینجا و سیاست سایدتون رو اعلام کنید قبلشم میتونید زنگ بزنید به لیدرهای ساید های دیگه با اونا هم یه مشورتی بفرمایید

راست میگی خیلی قشر جوان اومده تو این بازی نمیشناسید کسیو ببخشید که ما سنمون کمه و سابقه نداریم

کمیل چرا لایک کردی پست ساید متخاصم رو ؟حلالت نمیکنم

مجید مگه پلن اب هویج بستنی نبود؟اب پرتغال از کجا اومده؟

muhamad.komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• محمد کوماتسو دوس داشتنی آخرین باری که باهم بازی کردیم اولین باری بود که یک ساید پلی دادیم و صد کردیم ضمن اینکه ما حتی یک بار هم باهم حرف نزدیم اما نقش من و تو همیشه تاثییر خودشو داشته تا حالا به این قضیه دقت کرده بودی ؟ من چرا باید شمایی که بخاطر ساید همر واندر زنتو در اختیار بنده قرار دادی و نقش بسزایی در بردن ما داشتی رو تهدید کنم ؟
    پیام من واضحه عجیبه درک درست دریافت نمی کنید ، شمال غرب شروع کننده ی هیچ جنگی نخواهد بود اما تعیین کننده ؟؟ چرا فکر میکنم تعیین کننده باشه .

ارادت محمد عزیز /.

• کارو جان مایی که امدیم این سرور بازی کنیم واسه برنده شدن بازی نمیکنیم همین که بعد از مدت ها جمع شدیم دور هم داریم لذت میبریم

در مورد سرور قبل بنده 2یا 3هفته بود که بازی کردم و هیچ نقشی در سیاست های ان ای نداشتم اینکه طرف مقابلت زیوس باشه و 3به1 بشه رو سایدت میشه بگی سیاست خوبی نداشتن که 3به1 شده روشون

من اخر متوجه نشدم منظورت از سایدی که زوم کرده رو شما کدوم سایده ما که نیستیم اس دبل هم که نیست اس ای هم که چنل مشترک دارید با هم

اون ساید نکنه ناتاره؟

ساید ان دبل اینجوریا هم که میگی پلیر کم نیومدن کپ های مرزیتون با شمال شرق هم که گرفتید و از دیشب اتک هاتون شروع شده کارو جان فکر میکنم یه سرور دیگه داری سیر میکنی

پ ن:محمد جان هویچ بستنی واسه اوناییه که در ظاهر دم از مردونگی میزنن

ولی آب پرتقال لقمه مرده مخصوصا دست سازش که ما با هر کسی نمیخوریم :d