تاپیک آمادگی برای دور چهارم سرور 3X اسپید ترا

• سلام

ما هم در کنار بچه های جنوب شرق پلی میدیم.

شایعه شده دو سه روز دیگه استارته

سلام کم پیدایی صادق جوووون :love:

میگن قراره بیای اس ای.

این بچه ، صادقو بیارید جنوب شرق سوت و کور نمونه ساید :P:D

• سلام رفقا

سرور جدید داره شروع میشه با اینکه خیلی دوست دارم بازی کنم متاسفانه به دلیل مشکلات کاری وقت بازی ندارم و نمیتونم در خدمت دوستان باشم ٫

با بودن رضا جان و دوستان دیگه مطمئن آم مثل همیشه حرفی برای گفتن دارن امیدوارم سرور خوبی باشه

ارادت امید:love:

• با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

خوب ما قرار نبود بازی کنیم که با دعوت تعدادی از دوستان قرار شد بازی کنیم ابتدا قرار بود اس دبل کنار تیم ربلز بازی کنیم

که با خالی شدن ان ای تصمیم بر این شد که در ساید ان ای کنار بچه های تیممون بازی کنیم

پ.ن: شنیدم روز 20 بازی قرار نیست ببینیم خدایا به امید تو :D روز 21 اگه دیدیم اینجا شیرینی میدیم

پ.ن: آرمین بچه کاری شده از صبح میوفته دنبال نون حلال :))

پ.ن: امیرعلی قبل اینکه زنگت بزنم بپر بیا خودت :))

• سلام هم سایه

• با سلام

تیم کاپیتان هم بلاخره جنوب غرب رو نهایی کرد در رکاب دوستان انشالله این سرور هم رو سفید بشیم

پ.ن :میگن یکی بده دو تا بگیر دو سرور رفتیم جنوب شرق . الان داریم از جنوب شرق تیم میریم جنوب غرب . جلوتر هم که بریم از پیرهای مشتی جنوب شرق چند نفری به تیم اضافه میشن حالا اسامی رو بعدا میگم

SW FOR EVER در #خانه#بمانیم#

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام به همگی

اول قرار بود واسه اینکه برای سایدی مشکل ساز نشیم نظر من بود به عنوان ساید5 بریم ان دبل که راحتتر نسخمون پیچیده بشه :d

بعد که مشخص شد ان ای خالیه و تیمی اعلام آمادگی نکرده این سرور هم آپدیت شده دیدیم با میدون از ان دبل تا ان ای راهی نیست

در نهایت تصمیم بر این شد شمال شرق بازی کنیم

امیدوارم سرور جذاب و پر زد و خورد و جنگی باشه

روز21 که دیدیم دانیال شیرینی میده از اونجایی که من شیرینی دوست ندارم باید آب پرتقال بده

• با سلام خدمت همه دوستای گلم

و همینطور مهندسین و خوشکلای ne

علی الخصوص مجید و دانیال جان

منم این سرور میام ne تا ببینیم چی

میشههه!!!8o

ولی خوبی ساید اینه که خلوته

میشه توش بریم پیک نیکی چیزی آخر هفته ها...:evil:

• با سلام امیدوارم سرور خوبی برای تمامی دوستان و چهار ساید باشه بنا به دلایل کاملا شخصی و زندکی روزمره و اینکه توانایی بازی مثل قبل نمونده به خاطر کار و زندگی به عنوان یک دفساز کاملا انحصاری در خدمت سایدی که احتیاج داشته باشه هستیم .

فک کنم گزینه اول همون ان ای باشه که دوستای گلمون اونجا هستن و تعداد پلیرها انگشت شمار هست

به امید موفقیت همه دوستان

• استاد آمرداد این سرور نمییاد خوده اشکان گفته

و اینکه بگم خدمت شما که ممد بایگوش همونی که شما میگین پاچه کنار دریا زده بالا الان مشغول لیدری در مقدماتی کام هستن و این جا حضور ندارن و نمییان عزیز

هرچند من به شخصه شمارو بسیار دوست میدارم

• مجید داداش میگما ساید ۵ باش فردا نگن رفتی زیر سایه یه ساید دیگه نشد

بعد از الان دارم تصور میکنم روز ۲۱ سرور کناره استخر آب پرتغال دستت هست

لول

• سلام و عرض ادب.

اگر اتفاق خاصی رخ نده بنده هم در کنار ممد و فرهاد این سرور رو در ساید و خونه خودمون جنوب شرق هستیم. دوستانی که تمایل دارن‌ جتوب شرق بازی کنن با محمد عزیز که شمارشو گذاشته هماهنگ کنن که ایشالا ساید یه دستی داشته باشیم.

از ارش و پارسای عزیزم بی نهایت عذر میخوام که دعوتشونو نتونستم قبول کنم. ولی این قول رو میدم که در سرور های اینده جبران کنم.

امیدوارم‌ سرور خوبی برای همه عزیزان باشه و لذت ببریم کنار هم.

هر سروری که شما باشی اون سرور جذاب خواهد شد

• سلام رفقا

سرور جدید داره شروع میشه با اینکه خیلی دوست دارم بازی کنم متاسفانه به دلیل مشکلات کاری وقت بازی ندارم و نمیتونم در خدمت دوستان باشم ٫

با بودن رضا جان و دوستان دیگه مطمئن آم مثل همیشه حرفی برای گفتن دارن امیدوارم سرور خوبی باشه

ارادت امید:love:

ایشالا که موفق باشی اومید جان هرچند دوست داریم که باشی

اما ایشالا کارا زود ردیف شه و بیای سرور بعد

• درود خدمت همه دوستان با صحبت هایی که انجام شد بنده هم تصمیم گرفتم در کنار دوستان عزیز که افتخار دادن و قبول کردن در ساید ان ای در خدمتشون باشم و همراهی شون کنم امیدوارم بتونم کمک خوبی براشون باشم

• این دقیقاً همون شائبه هایی هست که برای خودت میخری و خودت بدنام میکنی برادر
    اینکه یک تیم به هر دلیلی میخواد وقت بخره و دیرتر بیاد، دلیلی نداره بخوای سروری عقب بندازی که از یک ماه قبل اطلاعات عمومیش ریلیز شده!
    عطا رو به لقا بخشیدیم . لذتش هم برای الباقی دوستان