Posts by Reza Guard

داداش من لایکت کردم ولی تو منظورمو به همون معنی قدیمش بگیر

همون علامت ویرایش شد مخصوص حاکم بزرگ

فازت چیه؟ عذر خواهی؟ از یه عده ادمی که تنها کارشون توهین به خانواده یه نفر دیگس؟ ویرایش شد چیزی هستی؟

صدبار بهتون گفتم جنس میخواین بخرین جنس ناب بخرین

دستفروشای دور میدون شاید ارزون بدن تا با پول شما همخوانی داشته باشه اما جنسشون اشغاله

عذر خواهی کنیم از شمال غرب؟ فور وات؟! :دی

اونوقت هادی لئو کیه که بخواد برای ما حکم بده؟ تکلیف هادی لئو همون روز ۹۰ سرور مشخص شد که تازه اعلام حضور کرد

۱۰۰۰ بار بنویس بابا نان داد

حیف نان داد اما ادب و احترام یادت ندادن

شمال شرق از امکاناتی که داشت استفاده لازم رو برد و خیلی هم عالی بازی رو اداره کرد

این که الان داری واسه ما کری میخونی فقط بخاطر لطف سپهر و سامانه بابت برگشت معماری یونیک

اون موقع که گریه زاری میکردی میگفتی (اقا اینا خیلی قوین یا باید مولتیاشونو حذف کنین یا ما قهریم) هنوز یادمون نرفته گل پسر

بهمون خبر میرسوندن ازتون میترسن مجبورم بهتون فشار بیارم و .... :دی

تیم فشار اونجایی شد فشار که از شدت ترس و استرس به چکنم چکنم افتاده بودین و دست به دامن عالم و آدم

شما میتونی الان بیای عذرخواهی و تشکر کنی از ما بابت اجازه ای که برای ادامه بازی بهتون دادیم

پ.ن: دوستی که زرت و زرت تا اتفاقی میوفته میای یه چرتی مینویسی و به اصطلاح انتقاد میکنی.امیدوارم به اندازه ما برای ساید با ارزش باشی و مفید واقع بشی

هنوز این بازی ادامه داره و اتفاق های زیادی قراره بیوفته

پ.ن: همیشه ثابت کردیم Number One کیه.هرچقدر تلاش کنی برای تخریب ما بی فایدست

پ.ن: هیچوقت به بچه رو ندین.همون اول کار بزنین زیر گوشش تا براتون شاخ نشه

پایدار باشید

از اتاق فرمان خبر رسید که مجدد واندر NE آب کش شد

میگم یوقت زشت نباشه ۷تا همر سنگین زدین و فقط ۱۵ لول انداختین از واندر

دیوارم که ۱۱ پایینتر نیومد

چجوری میگی ابکش شد؟!

فازتو مشخص کن باو :دی

پ.ن: شنیدم گندم واندر ان دبل قطع شده.اداره قطع بیاد جوابگو باشه براچی قطع کردن :دی

فکر کنم این حد از بی احترامی فقط یه دلیل میتونه داشته باشه.اونم نشست و ورخواست با یه عده ادم کم شعوره که فقط فحش ناموس یاد داشتن.

از قدیم گفتن کمال همنشین در من اثر کرد

از همه دوستان تقاضا دارم یکم سطح درک و شعور و حد دهان خودشونو بدونن و هرچیزی که به مغزشون خطور میکنه یهو نیان و توی فروم بنویسن.

اون کسی که تنها توهین بلده(از ساید خودش تا ساید دشمن)فقط تربیت و فرهنگ خانوادگی خودش رو نشون میده

خوشحال میشیم لیدرایی که ادعای ادب و احترام دارن پلیر هاشونو جمع کنن از کف فروم و یکم عفت کلام یادشون بدن.

لذتی که کنار دوستانتون از بازی میبرید با فحاشی در فروم به کام همدیگه تلخ نکنید

پایدار باشید

یارو تا میخوره به دیوار صداش در میاد میگه ما پلنمون موفق بود

اول سرور جرات اعلام حضور نداشت و وقتی بچه ها اول سرور گفتن اینا اومدن انقدر هول کرده بودن که سریع اومدن پست گذاشتن تیم ما هیچ حضوری نداره و ما توی سرورای تست بازی نمیکنیم و فلان و بسیار

الان نمیدونم چه اتفاقی افتاده یارو لینک همر میذاره و ادعا میکنه و حرف از خواهش و تمنا میزنه LoOoOoOoL

پ.ن: کسی که تو فروم ای ار فحش ناموس میداد اینجا داره ادعای شخصیت میکنه :دی فکر کنم دآندآن پزشکی روش تاثیر داشته. لول

پایدار باشید

اگر دنبال بهانه میگردی که شروع کنی مشکل نداره ما استقبال میکنیم ازت

اما یه اکانتی رو میذاشتی که داخل سرور باشه حداقل.نه یه اکانت بی صاحاب که معلوم نیست کِی دف ریخته و شما الان اومدی دنبالش.

اگر مطمئن بودم ازطرف ما همچین اتفاقی افتاده حتما پیگیری میکردم اما حالا که خلافش برای من ثابت شده دلیلی نمیبینم این کارو بکنم

میزان دفتونم قابل قبوله ولی باید بابتش تبریک بگیم به رسول عزیز که تو سرورش همه چی عجیبه!!! همرا عجیب!!! دف عجیب!!! غارت عجیب!! مولتی عجیب!!!

یه جورایی مثل سرور 1000 میمونه!!! انگار نه انگار اسپیدش 2 هست!!!

این چیزی که شما داری میگی فقط توی این سرور اتفاق نیوفتاده

نمیدونم چقدر حضور ذهن داری اما کافیه سرورهای ای ار رو یادت بیاد

اونجا هم به همین ترتیب مولتی بازی رونق داشته و دقیقا به همین شکل بوده

فقط این که بقیه دارن به بهترین شکل ممکن استفاده میکنن ولی شما نمیتونی

تا امروز فک نکنم از بچه های اکانت angra mainyu حرفی راجب دف ریختن و مولتی زدن شنیده باشید و تا جایی که تونستیم سعی کردیم این کارو جلوشو بگیریم و فک میکردیم موفقم بودیم تا یه حدی ولی خب گویا برای افراد اشتباهی داشتیم تلاش میکردیم.

برای مظلوم نماییم پست نذاشتم فقط خواستم بگم تموم شده بود...خودتون باز دارید شروعش میکنید.

1مورد دف ریختن از سمت اکانت ما و یا حتی مولتیای ما بیارید جایزه دارید.

بابت دف تا جایی که من یادمه هیچکس اقدام به دف ریختن نکرده و خودتون هم میدونین اگر کار ما بود مطمئنا از اکانتهای اصلی که داخل اتحاد باشن دف میریزیم.نه یه اکانت که معلوم نیست دست کیه یا از طرف کی ساخته شده

سطح دف ریختن ما هم خیلی با این چیزی که به نمایش گذاشتی تفاوت داره

هیچوقت نمیایم با ۷۰۰تا کاهن دف کنیم

پیگیر باش ببین کی پشت ماجراست

پایدار باشید

والا ما مثل شما شاگرد اول کلاس نبودیم که همه درسارو خوب یادمون باشه بچه قشنگ

رفیقتون که پست گذاشت منظورش شمال شرق و ۳ساید دیگه بود

شاید زمان شما تو مدرستون شیر میدادن که هردفعه اینطوری اسمشو میاری

عمویی عمویی هم نکن ما خودمون تعداد خانوادمون زیاده

کسیم شمارو واسه فرزند خوندگی قبول نمیکنه

با هرکس مثل خودش باید رفتار کرد.چیزیه که جامعه یادمون داده

منم قبل این ک مثال بزنم گفتم توهین نباشه و فقط خواستم منظور رفیقمونو بشنوم که گل بخودی داشت میزد

پ.ن: رفع اسپم نداریم اما تا دلتون بخواد حوصله واسه کل کل

پایدار باشید

ر بده داداش

حرف نزن عمل کن . شماها فقط بلدید فیک بدید :دی

داداش من دنبالت میگشتم

کجا بودی تا الان؟

بلاخره چادر و در اوردی و برگشتی به فروم؟

میگم یادته یه پست گذاشتی گفتم یه توضیحی بده؟

میشه الان توضیح بدی منظورت چی بوده؟

طبق مثال شما ما شیریم که توسط یه گوسفند اداره میشیم

و شما(یه وقت توهین نباشه.من همتونو دوست دارم عزیزان جنوب شرقی) ویرایش شد

منتظر توضیحت هستم عزیزم

میم بده عشقم

ببین با بچه بودنه مشکل ندارما

فقط نمیدونم چرا سایدی که ادعای پیری دارن از ما بچه ها انقدر میترسن؟! مگه بچه ترسیدن داره که بری با ۲تا ساید دیگه سرشون متا ببندی 😂😂

از قدیم گفتن فلفل نبین چه ریزه،بشکن ببین چی تیزه

ویرایش شد.

پ.ن: اگر قرار بود لینکی گذاشته بشه تا حالا میذاشتن دوستان.اگر نذاشتن چون دلیلی نداره شما هرچیزی رو ببینی.نگرانیم که از دیدن بعضی چیزا دچار سرگیجه بشی و جیغ بکشی

ایا اکانتی با سی و اندی دهکده برای شما مولتی حساب میشه؟!

توی پستای قبلیت که حرف از مولتی بازی شد گفتی اول سرور با ۳تا اکانت شروع میکردی و در اخر یه اتحاد ۴۰ اکانتی دستت بود.

شما وقتی رفیقات بازی میکنن و پسوورد بهت میدن و ارادت خودشونو بهت نشون میدن دچار ۲شخصیتی مزمن میشی؟ یکم از این فاز ان مجنون الحسین در بیا دلبره من

معلوم نیست چی میزنی که اینطوری جوگیر میشی

انقدر هم جنسش خوب بوده که این همه ناتار دور اکانتمه رو ندیدی

حالا بیا توضیح بده فازت چیه داداش

اون دوستی که حرف از اسم و رسم میزنه

خواستم بگم بعد از فیلتر که ای ار باز شد رفیقتون با اسم Se guard ثبتنام کرد و من اکانت Guard در ساید Ne

اگر یکم کمتر از دستت استفاده کنی شاید یادت بیاد که چند سرور چشمان شمال شرق دست من بوده. فقط جهت این که شخصی رو معرفی کنم برای مثال: در همون سرور ها حسین TNT حضور داشت و روی اکانت من لاگین داشت.تورج حضور داشت و کامل یادشه.حمید سرمیلو و حمید ۱۳ که دیگه بازی نمیکنن و دلتنگشونم

جهت اطلاع:ما نیازی نداریم تا ویرایش شد بیان اسممونو ببرن تا بزرگ بشیم.نیازی هم نداریم تا شما مارو بشناسی که احساس بزرگی کنیم(کوچک تر از اون چیزی هستی که بخوای فکرشو بکنی)

به پایان امد این دفتر،حکایت همچنان باقیست

پ.ن:هرچی که زدی انصافا فاز خوبی داشته و خیلی بالا برده شمارو.فقط میگم اون بالا هستی میشه یه ۲تا نارگیل بندازی برامون؟ بچه ها هوس نارگیل کردن گفتن از شما تقاضا کنیم

پ.ن: یارو واسه این که اسم در کنه میاد مارو بکوبه LoOoOoL

پایدار باشید

مرسی که انقدر وقت گذاشتی و همه رو بررسی کردی

نمیدونم چه اصراری داری حرفای منو تحریف کنی

من گفتم وقتی تک موتوره شارژ کنی نیاز نداری حتما منابع زیادی رو اکانتت بیاری

جهت اطلاع رسانی و این که مطمئن باشی من نه مولتی بازی بلدم و نه انجام میدم شات لیست فارممو میذارم برات.اگرم باور نداری میتونم جانشینت کنم رو اکانت تا بیای و نگاه کنی خودت

یاد نداری رید بری بگو بیام برات درست کنم پرو پلیر و لیدر بین المللی

خیلی کار سختی نیست

پ.ن: واقعا چرا نمیشه کسی که خودشو زده به خواب بیدارش کرد؟ :دی

داداش توام توهم زدیا

اسم اکانت منو بلدی؟! میدونی چیه؟ میخوای دوباره شات بذارم بخونی ببینی اکانتم کدومه؟

از قدیم گفتن چی؟! ...نگو مومن

شما اول مطمئن شو از حرفایی که میخوای بزنی بعد درباره طرف مقابلت اظهار نظر کن

من تو مولتی دف شدم جیگرجون؟

وات ده فاز یا سیدی

شل کن باهم بریم باو این همه سرعت میری جریمت میکنن ها

ببینم مولتی میدونی اصلا چیه؟

مولتی به یه اکانت چند دهکده ای میگن که شما برای این که بتونی منابع شارژ نیرو و گندمخور اکانتتو تامین کنی درست میکنی و میکشی بالا تا به نحو احسن ازش استفاده کنی

مگه نمیگی من ۱۰تا که هیچی ۱۰۰تا مولتی دارم

میشه بیای اسم یکیشو بگی؟ اکانتی که توسط خود من درست شده باشه و تمام کاراشو من کرده باشم و الانم هم کپ و هم فیدراشو رید میرم

پ.ن: چقد تازگی دوستان دستمال به دست زیاد شدن؟! انصافا تو میتونی بری سر چهارراه با دستمالت درامد خوبی کسب کنی.داری حیف میشی اینجا

پایدار باشید

شما انقدر در توهم مولتی بازی و اینایی که فکر میکنی همه مولتی بازی میکنن

تمام بچه های ان ای میتونن بیان بهت بگن که من شخصا تا الان که بازی میکنم حتی اکانت دوم هم نداشتم چه برسه به مولتی اونم ۱۰تاLooooL

حساب کتابت خوبه اما به این دقت نمیکنی که وقتی توی همه دهات تک موتوره شارژ میکنی منبع کمتری مصرف میشه و در نتیجه منبع کمتری نیاز داری برای رید رفتن

این ک میبینی ریدم از تو کمتره بخاطر استفاده کمتره چه بسا بعضی وقتا منابع اسراف هم میشه توی اکانت من

خواستی یاد بگیری چجوری با ناتار یجور رید بری که مثل مولتی بنظر برسه میتونی واتساپ پیام بدی تا جانشینت کنم و یه نگاه به لیست فارمم بندازی

شما حتما لازم نیست تا ۳۰۰ خونه رید بری تا منابع ساخت دفت در بیاد

کافیه تا ۱۰۰خونه رو با تعداد بیشتر رید بری

متوجهی؟

امیدوارم بفهمی حرفامو و خوشحال میشم تونسته باشم توی بازیت تحولی ایجاد کنم

اون درصد و فلانم ک میگی وقتی یه دهت تمرکز بیشتری توی دف داشته باشه میتونی هیرو رو اونجا بذاری تا از پوینت دفاعی استفاده کنی

پ.ن: ساقی بازم مِی بده،نگو بسه هی بده

پ.ن: جنس خوب بوده داداش نه؟!

داداش هرکار که میکنی باید بگم داری اشتباه میزنی

شما با رید ۷۱ میلیون فقط و فقط ناتار رید رفتی

اونوقت من با رید ۶۵ میلیون مولتی رید میرم؟

انصافا ناصر چی میزنی داداش

درباره شارژ و گندمخور گفتی

باید بگم شما وقتی ۴ موتوره شارژ میکنی در اصل دارب منابع اکانتتو هدر میدی

وقتی میتونی با همون زمان و مقدار منابع تقریبا نصف نسبت به Gb و Gs توی ده های دیگه دف شارژ کنی الزاما مجبور نیستی توی یه ده که همون مقدار گندم خور رو داره اینطوری منابعت رو هدر بدی

از نظر من شما کلا بازیکن دفساز نیستی و فقط برای خودنمایی جلو بچه های خودتون این حرکت رو داری میزنی

پ.ن: ۳۰۰تا مولتی؟ کدوم اکانت این همه مولتی داره

بگو ماهم رید بریمش داداش.امار اشتباهی دادن بهت عزیزم

پ.ن: بقول شاعر لبو دهن فقط لبو دهن تا جنگ شه که سری میری سنگرو بغل

#جنسش_چطوره_مث_خودته :دی

پایدار باشید

ناصرجان

این چیزی که شما میگی توی این سرور خیلی کار سختی نیست

اینجا ناتار رید خوبی میده و وقتی اقامتگاهش رو تخریب کنی دیگه هیچ تلفاتی نمیدی و امکان دوباره ساخته شدن اقامتگاه درش نیست اما ای ار تا جایی که یادمه هر چند روز باید دیوار و اقامتگاه ناتار رو تخریب میکردی و برای همین ناتار رید رفتن اصلا به صرفه نبود

این که شما همه چیزو ۴ موتوره روشن کردی فقط یه دلیل داره اونم تعداد کم دهکده های شماستاگر شماهم مثل ما تعداد دهت بالا بود یه همچین وضعی داشتی

خوبی تعداد ده کمتر فقط در جابجایی منابع راحت تره و برای همین واسه همه ده ها منبع به اندازه کافی هست

اگر همون شرایطی که میگی رو توی ۲۰تا ده بتونی ایجاد کنی اونوقت میتونی ادعای پلیری داشته باشی

پ.ن: ادریس خدا نکشتت ببین چیکار کردی اخه.بین رعدام کاهن شارژ شده

پایدار باشید

ایشون همون دوستی نبودن که گفتن ما اومدیم برا خودمون بازی کنیم به ما کار نداشته باشین؟

وات ده فاز یا سیدی

چرا حرفای خودتونو زیر سوال میبرین؟

ما بیشتر نگران این حجم از ادمایی هستیم که ۲شخصیت متفاوت دارن

یکی خوب و پاک و مظلوم

یکی هم .... الله اکبر

پ.ن: شهریار عزیز شما تا وقتی شمال شرق بازی میکردی اجازه مایک گرفتن نداشتی حالا رفتی ساید دیگه شدی فروم نویسشون؟دیگه برا همه اره واسه ماهم اره؟ خدایی اگه میثم دست تو و حسین فستر رو نمیگرفت الان میتونستین توی همچین سروری بازی کنین و ادعای پلیری واسه خود مارو داشته باشین؟

پ.ن: باشد تا کسانی که نمک خوردند،نمکدان نشکنند که این کار جزای سنگینی دارد. (سوره هدایت.ایه ۸۵)

اون دوستان عزیزی که ادعای بازی پاک دارن و حرف از دف ریختن شمال شرق توی فارما میزنن

اگر میخواین اینطوری ادامه بدین باید خاطرنشان کنم که ماهم بلدیم

در صورتی که ساید جنوب شرق بخواد به همین روش ادامه بده مطمئن باشید نمیذارم حتی ۱ ساعت هم بخوابین

تذکر اخر بود و دیگه تذکری در کارنیست

پ.ن: یارو هرکاری از دستش بر بیاد میکنه در اخر میاد پست میذاره و به ما میگه کثیف بازی نکنین LoOoOoL

پایدار باشید

یک استادی تو آهنگش میگه حزب باد بودن خوب به شرطی که یکجا ریشه کنی ؟

استادتون نگفته اول از همه از طرف مقابلت شناخت پیدا کن بعد دربارش قضاوت کن؟

من تا حالا هر سروری بازی کردم ان ای بودم بجز ۲ سرور پیش که اونجام در اخر به ان ای برگشتم و از راند دوم اسپید ای ار هم کتیبه چشمان شمال شرق دست من بوده

حسین تی ان تی هست.تورجم هست میتونی بپرسی ازشون تا مطمئن بشی

اینم بدون هروقت که بازی کردم اکانتم در خدمت ساید بوده

کسی دیگه هم خواستی بگو معرفی کنم بپرسی ازشون

نمیدونم فازت چیه که اینقدر میخوای خودشیرینی کنی اما اینطوری فایده نداره

بیا داخل سرور و توی یه پلن شرکت کن

اونوقت میتونی اظهار نظر کنی

پ.ن: دوستانی که توی تاپ هجوم و دف هستن لینک بذارن ما هم ببینیم چه خبره کی کیو زده

با بقیه حرفات که به من مربوط نمیشن کاری ندارم ولی حرف از وقف اکانت برای ساید نزن!

سرورای قبلی یادمون نرفته همرای اکانتت جای حذف شدن یا در اختیار ساید قرار گرفتن صاف خوردن تو کله ساید خودی و بعد از دیوارشدن حذف کردی و رفتی! این دوگانگی توی حرف و عملت برای رونالدینیو هم قفله

احسان جان احتمالا اشتباه گرفتی

اگر هم یک وقت بین ما و تیم لیدری مشکلی پیش اومده هیچوقت همر رو خودی بلند نکردیم و یا حتی توی هیچ سروری حذف نکردیم

متوجهی؟

اگر لینکی داری که ثابت کنه همر ما به خودی خورده خوشحال میشم ببینمش

تورج یا سامان میتونن توضیح بدن درباره این موضوع و میتونی ازشون سوال کنی تا کامل متوجه اشتباهت بشی

با تشکر

پایدار باشید