تاپیک آمادگی برای دور اول سرور اسپید ترا

• های آل

خوب من هم اعلام حضور میکنم ؛ دیگه حالا جدی بودنش بسته به وقت و شرایطم داره اما یا جنوب غرب یا جنوب شرق در کنار دوستان هستیم هنوز نمی دونم دقیق کدوم اما حتما هستم.

:whistling: :D منتظر مسعود خان هم هستیم :دی من روم می خوام بازی می کنم یا گول فقط به خاطره روی گل آق مسعود فقط نری بیابون ده بزنی

زیر ۱۰۰/۱۰۰ جایزه داری بازی کنی:دی :D

• با سلام
    به لطف دوستان باری دیگر فضایی ایجاد شده تا درکنار
    هم
    مثال سابق بازی کنیم و باعث خاطرات جدیدی بشیم.

امیدوارم که حال همگی خوب باشه و مثل سابق رو برنامه باشید.

خداروشکر شنیدم که تعداد زیادی از دوستان قدیمی هم که یه روزی این بازی رو کنار هم شروع کردیم هم تو این جمع هستن که خودش هم باعث قوت قلب و هم بهتر شدن کیفیت هر چه بیشتر سایت ( البته خداییش بگم تستش که فوق العاده بود و هیچ ایرادی بهش وارد نیست) و هم بازی خودمون میشه و هم حمایت از ساختار و رفقای زحمت کش داخلی هستش با هزینه ای به مراتب خیلی کمتر از ای ار و ساختاری قویتر و پاسخگو تر از ای ار.

با آرزوی موفقیت
    شاد باشید

علی

• با سلام به لطف دوستان باری دیگر فضایی ایجاد شده تا درکنار هم مثال سابق بازی کنیم و باعث خاطرات جدیدی بشیم. امیدوارم که حال همگی خوب باشه و مثل سابق رو برنامه باشید. خداروشکر شنیدم که تعداد زیادی از دوستان قدیمی هم که یه روزی این بازی رو کنار هم شروع کردیم هم تو این جمع هستن که خودش هم باعث قوت قلب و هم بهتر شدن کیفیت هر چه بیشتر سایت ( البته خداییش بگم تستش که فوق العاده بود و هیچ ایرادی بهش وارد نیست) و هم بازی خودمون میشه و هم حمایت از ساختار و رفقای زحمت کش داخلی هستش با هزینه ای به مراتب خیلی کمتر از ای ار و ساختاری قویتر و پاسخگو تر از ای ار. با آرزوی موفقیت شاد باشید علی

به به ببین کی اینجاس سلام علی جان ایشالا میای با همه بچها دیگه؟ :D روت حساب شده ارزی ریالی

• سلام به همگی

به به میبینم که کم کم داره تعداد بروبچ قدیمی زیاد میشه و همچنین دوستانی که به تازگی به جمع پیوستند این خودش نوید یک سرور پرهجان رو میده

امیدوارم با حضور همه دوستان و میریت خوب اسپید ترا سروری جذاب رو پیش رو داشته باشیم

احمد اف بی آی 8) :thumbsup: :thumbup:

• سلام به دوستان عزیز

خوب قرار شد بنا به پیشنهاد دوستان این سرور خدمت جنوب غرب باشیم

امیدوارم بازی مهیجی در پیش رو داشته باشیم

دوستانی که دوست دارند بازی سراسر مهیجی داشته باشن میتونن با ما همراهی کنند در جنوب غرب

• سلام دوستان من این سرور حتما نمیام ، خواستم توصیه کنم این سپهر گرین من رو همون اول فارم کرده و خیال خود را راحت نمایید.
    اون بهنامشون بچه خوبیه نزنیدش دف میسازه به درد میخوره

بقیه هم نوبن :دی الخصوص اون احسان پانیز

سرورها میان و میرن اما تهش هیچی نمیمونه فقط لذت ببرید و دنبال اثبات چیزی نباشید ، توی این تراوین بهترین هم باشی باز پیدا میشه یه فارم نوب مثل سپهر بگه شما نوبید :دی سپهر متنفرم ازت مردک

به امید پیروزی شمال شرق و ساید های دیگه :دی

علی سالی رو هم اگه دیدید بزنید پ....ش کنید مردک خجالت نمیکشه از کلاس پنجم داره بازی میکنه الان سی سالشه لعنتی

Amir Alone :D

• درود عزیزان

امیدوارم سرور خوبی باشه و بتونه رضایت بازیکنان رو برآورده و اون سطح کیفی از دست رفته ی تراوین رو برگردونه...

احتمال حضور تیم ما در این سرور زیاد نیست و بستگی به یکسری اتفاقات در آینده داره با این حال از دعوت دوستان سپاسگزارم.

اما اگر قسمت شد و خواستیم بازی کنیم طبق معمول و مشخصا تو ساید خودمون ساید افتخار آفرین شمال شرق حاضر خواهیم شد...

سپاس از شما
    پرهام
    NE Soldier

• این سرور فقط خودتو کم داره پاشو بیا بخندیم
    درسو مدرسه همیشه هست

• این سرور فقط خودتو کم داره پاشو بیا بخندیمدرسو مدرسه همیشه هست

نه دیگه سپهر

لیسانس تموم شده الان درگیر فوق لیسانسم درس و مدرسم کجا بود :دی

نه عزیز علی د هیروز و بچه ها در جریانن چند سالی درگیر یه پروژه ای هستم فعلا کار داره انجام شه ، موفق شدم ، عمری بود چشم درخدمتیم میایم فارم میشیم میخندیم ، اما فعلا دوستانی هستند که جواب مارو نمیدن اما لایک میکنن :دی

ما یه روزی رفیق بودیم آقای لایک کننده !!!

به امید موفقیت همتون

پ.ن: سپهر جان کاری داشتی تلگرام :دی
    خدانگهدار

• :D پاشو بیا خودتو لوس نکن

السلام علیکم ، واقعا ربطی به لوس کردن نداره و نمیام ، سه سروره بچه ها میگن و شرایط زندگی نمیزاره کار و زندگی دارم پارسا الانم حسین لینکو داد ، دلم تنگ بود اومدم چندتا پست گذاشتم انشالله بعدا..
    شما دوال خوب پیدا کن جان بچت :| نیام اخر سرور ببینم سوپر همرت رفته واسه غارت یا ویو زدن با فاصله 1 دقیقه :|