Posts by RoNaN

سلام به همگی

حاجی اینا چراغ داشتن هی گفتن نداریم که به شما ندن

واگرنه من دیدم اضافه هم دارن

اصلا مهدی کلت تو هیئتشون حرم امام رضا چلچراغ دارن

ولی دستشون به خیر نمیره

سلطان تو هم بخاطر یه چراغ انقدر رو نزن به اینا اینا خودشونو زدن به خواب بهت چراغ ندن اومدی سمت لاله زار بگو من بگم بچه ها بهت یه ۱۲ تایی بدن 😂

ناراحت نشی شوخی میکنیم ها

در انتها تشکر میکنم از مهدی کلت عزیز و امام هومن

فرهاد جان تو که چراغاتو با بچه ها تقسیم نمیکنی دیگه تشکر نمیکنم 😂

والله منم با تو هم نظرم این کتیبه متیبه ها کار امریکاست می‌خواد وقت تورو بگیره

فقط یه چیزی احساس نمیکنی یکم گلای نابی زدیم بهتون

آقا این لیدر اس ای کیه چرا این همه همر خرج منحصر میکنین برین کتیبه های خوب بیارین چشمانی چیزی

اخه جنگ یونیک کتیبس یا مثلا رژیم منحصر کتیبس

میگم که نوبن 😂😂😂

یه پلیر تو جمعتون باشه ایلیاس بگو اون بیاد فروم خودتو خراب نکن بیشتر از این

بدرود مراقبت ویژه بفرما

در انتها تشکر میکنم از مهدی کلت عزیزم آقا دوانی آقا فرهاد و امام 😂😂😂😂😂😂

آقا سلام

یه مشت نوب ریختن تو این سرور شماها جوجه نوبین من با شما ها کل کل نمیکنم که نثلا همین اکانت توشی

تو خوبی فرهاد تو ام نوبی

وقتی اومدم تو خاکستری دوتا ده دیگه. زدم میفهمین 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تبریک به متین ممد توشی و مهدی آقا دمتون گرم

ولی یادتون نره شما نوبین

آقا فرهاد چایی بریزم ؟؟؟

نه دیگه ادم‌ درستی نیست خیلی وقته 😐😂😂😂😂

آقا سلام به همگی

اگر فحش نمیدین دره دوکونمونو نمیبندین یه پست بزاریم 😂

عرفان ۱۰۰ بار‌گفتم نرو دره خونه همسایه رفتی خب بیا همسایه هارو فراری دادی دیگه بیا نرو جایی یه مدت 😂

۲ اینکه حد شما مشخص میکنی ؟

۳ اینکه یا ویسو قطع میکردی یا جواب میدادی 😂

جمع کنین این مسخره بازی هارو آقا این فروم بوی بدی میده خدایی همه دارن درباره فحش خار مادر حرف میزنن یا اینکه کی پلیر بهتریه دلم واسه اون موقع ها تنگ شده که مجید هی نوب نوب می‌کرد لجه آدم در میومد 😂😂😂😂

کسایی هم که شمارو لایک میکنن قطعا به همچین فحاشی هایی عادت دارن و از شنیده شدنشون هم نسبت به خودشون ترسی ندارن.

پ.ن: گیم اور ..

ما عادت نداریم

ولی تا زمانی که احترام بزاری کسی کاریت نداره من به حاشیه ارمان و وگنس کاری ندارم بین خودشون فحش ناموسی سره یه بازی بده خاله زنکی بده این یه بازیه

ولی با فرهاد اینجوری حرف می‌زنی هومن میگیره روت

پ.ن : فینیش هیم

در انتها تشکر میکنم از آقا مهدی کلت آقا فرهاد و امام 😂

سلام به همگی

خیلی وقته پست نزاشتیم این رفیقمون نمیزاره

دوست عزیز نه شما مارو میشناسی نه ما شمارو قضاوت کردی ما نپردیم بقل عربا عربا میان دنبالمون که حتما باهاشون بازی کنیم بیشتر سرور ها هم با تیم ایرانی TW رفتیم خدارو شمر همه هم میدونن چیکار کردیم

به شخصه کلا دو سروره اسپیدترا بازی میکنم بخاطر دوستان بقیشو دات کام بودم

شما تمساح که هیچی شما بل بل هم نیستی که بخای ترسی به اندام کسی بندازی

آقا سلام میکنم خدمت همه دوستان

کاش همون پرهام بیاد پست بزاره والله

پرهام داداش ببخشید من گفتم بی ادبی نکن اشتباه من بوده

چرا فروم شده شبیهه میدون جنگ همه عربده میکشن بی ادبی میکنن زشته والله کل کل یه چهار چوب داره

این کل کل نیست حاجی پدر کشتگیه

من دوستانو به آرامش دعوت میکنم

آقای آدمین ما گفتیم خندیدیم بن کردی یه تذکر بده آقا 😂

آقا سلام خدمت همه دوستان

چقدر همه اکانتا پستاشون شبیهه همه انگار همه یه نفرن 😂

شما یکی از اونایی که از مولتی اکانت بدت میاد احتمالا ولی تو فروم ۱۰۰ تا اکانت داری

آقا کل کل میکنین خارج از بی ادبی باشه اپم میخونه لذت ببره بدتر حالش بد نشه

خب بریم تورنمنت داداش با این تیمی که بستی این تیم حیفه بمونه تو ایران ترانسفر کنیم پلیر هارو 😂

دقیقا قوانین جدید چی هست میشه بگین ؟

حاجی من خودم موندم این یهو میاد یه چی میگه میره بعد گندش در میاد خودش همون کارارو میکرده ولی بی ادبه هم تیمیاش حال نمیکنن باهاش

برو مسابقه خروس بازی خب از سرور ۱ داشتی بازی میکردی هیچی نشدی یعنی پشتکار داری ولی هوش استعداد نه

یارو خفت زدن چیف ناتارو افتخار میدونه

نمیفهمم حاجی چه علاقه ای به شلوار من داره 😂

والا بخدا من از کسی نشنیدم ،یادمه اونموقع تو کافی نت که بودم کار میکردم و درس میخوندم یه پسره امیر نام تهرانی برام یه اکانت درست کرد بعدش از کافی نت اومدم بیرون و بخاطر همین موضوع و بازی یه گوشی نوکیا گوش کوب گرفتم که روش اینترنت داشت و با همون بازی میکردم بخدا قسم که شماها اونموقع بدنیا نیامده بودی اگه هم به دنیا اومده بودی شلوار پات نبوده😉،

یاحق دوستان خلاصه کینه از ما به دل نگیرین،هرچی میگیم جنبه فان داره بخدا قسم،تبریک هم بگیم به دوستان se بابت بازی قشنگشون هرچند با مولتی بازی😉

دوس داری شلوار پام نباشه ها 😂

جان وره سن

سیچان منی تو

گفتم پست نزار میخوام باهات مهربون باشم نمیزاری

چند سالته خوشگلم هی بحث سن سال میکنی

میدونی تو فقط ادا نوتلا در میاری تو هم اندازه همه مولتی داشتی هیچی نشدی دیگه

تو هم ادبو باختی هم معرفتو الانم که یهو دارن خرابت میکنن

شما حرف زدن بلد نیستی حرف نزدنم بلد نیستی ؟؟؟

تبریک میگم به شماو امیدعزیز بابت این اتحاد زیبا ،فرامرز رفیق قدیمی و حرفه ای بابت دف عالی و ... خلاصه که هر حرفی هم زده بشه از ارزش های شما کم نمیشه چون لایق برد بودید ما به خودمون باختیم

عزیزی آقا دمت گرم من که پلیر سایدم داداش دمه تیم لیدری گرم و ممنون از شما دوستان که تا آخرین لحظه موندین و نزاشتین ما بی دلیل بازی کرده باشیم

حاجی چقدر چرتو پرت به ما گفت دیدی خودت که مولتی میزدی نمیدونم چرتو پرت بگم بهت بخندم خب ردی فکر کن بعد بنویس

به خدا تو موش صحرایی یه سرور اگه بازی کرده باشی من میرم یه چیزی شنیدی میای حرف می‌زنی

مودبانه ازت خیلی خواهش میکنم بیشتر از این خودتو خراب نکن پست نزار بزار ی ذره ابرو برات بمونه

میلاد اصلا از کارت خوشم نیومد مریضی مگه 😂😂😂😂

آقا سلام سلام

دمتون گرم سرور خوبی بود

تبریک میگم به امید عزیز که انقدر خوب مدیریت کرد با مشغله زیاد

تشکر میکنم از تیم پلنری

فرهاد که بیرونش مهم تر از توشه

هومن امام که پر از فتوا بود

پویا ایونت پلنر همیشه مهمونی بود

احسان دکترمون

لانچرمون ممد

تشکر میکنم از تیم دفاعی

اشکان سرلشکر بی تربیت دف کورد

فرامرز که یه تنه گند زد به بازی انقدر دف کشید هیجان از بین برد

آقا هورام مشتی که دف جا به جا می‌کرد

تشکر میکنم از ارتش یه نفره

حاج مهدی کلت ( شام شله یه )

عمو آرش مهربان

عمو کامل

آقا سعید شدو

تشکر میکنم از محمد رضا عزیز و خانواده‌شون که تیم دو نفره بمب دارن و بخاطر شخصیتشون مرسی که تحمل کردین

تشکر میکنم از همه کسایی که همر سنگین کشیدن

کسری عزیز

حصین فستر

بچه های اکانت پاتریوت

یه تشکر میکنم از میلاد تگزاس بخاطر شفاف سازیش

پرهام گرین حال داد این سرور با هم بازی کردیم بعد سال‌ها

ناصر عزیز دمت گرم خیلی. حال داد بعد سالها

یه تبریک بگم به ایلیا و ادریس دمتون گرم سرورو جذاب کردین

و همه دوستانی که ریجستر کردن بازی کردن همر کشیدن بودن کنارمون دمه همگی گرم

در انتها تشکر میکنم از تیم بزرگ رونین

رییس بزرگ آقای دوانی

آقا حصین شدو که با اینکه نمیخواین این سرور بیاد انقدر زحمت کشید

آقا مظاهر سعید رضا

دمه همگی گرم ماشالا به این تیم ماشالا

آقا از ادمینم فروم تشکر میکنم که مارو تحمل کرد 😂😂

اون احمق یونیکایی هم که به ما پریدن واندر ما ۱۰۰ شدست دیگه اینجوری بازی کنین که به یه کاری بیاین

۱۰۰ تومنی پاره های لای ۱۰۰۰ ریییییییی

راستی از پارسا هم تشکر میکنم فراریه پیداش کردین بگین بهش 😂

هر کی از قلم افتاد بگه من ادیت کنم

تشکر کردم ازت اینو باز بزار من ادیت کنم سره اسپم هم پاک نکن 😂😂😂😂😂

مجید عزیز که کلی روی واندر بود و دف ساخت ( دیدی یادم رفت )

آقایان دمتون گرم لطفتون پایدار

کارت زشت بود خدایی 😂😂😂😂😂

داشتیم میخندیدیم گند زدی توش

حاجی خوده مجید میگه من با افتخار مولتی بازم بعد این میاد میگه من بازی ایشونو خیلی قبول دارم

خب ‌اکسولوتی ماله ما خار داره گلامون

الان این دو اکانت دف ساز مولتی نیستن

بعد میگه وقت نداشتم

آقا من واقعا سپاس گزارم مشتی هستی( یاکوزا ی عزیزم )

یارو که اگه پلن بری بازارشو بزنی لاست میخوره :

سری بعدی خاک کاهو خوردی همون لبخندم حرومت نمیکنم

از این به بعدم حرف زدی به کی. فو. کفشم

احمق یونیک 😂

ماشالا به خودت داداش دمتون گرم

واقعا همه بچه ها حال دادن

آقا شما اگر نمیزنین ما دف سازارو جا به جا کنیم بقیرو رو خودمون لانچ‌کنیم

به پایان اومد این دفتر همر ها همچنان باقیست 😂

داداش ما خودمون لیست فارممون رو خیلی ادیت نمیکردیم، چون هر سه تا پلیر اکانتمون خیلی درگیر بودن فقط در حدی برامون مهم بود که منابع برای گندم و شارژ کم نیاد، ما حدود 500 میل زدیم هفته قبلش ... کسی که واقعا خوب و با برنامه ده بزنه و لیست هاش رو خیلی خوب بچینه، میتونه به نظرم حداقل هفته ای 800 میل به بالا رو بزنه...

همرهای اکانت ایشون هم توی داتکام جزو بهترین همرهایی بود که اتحاد ایرانی داشت، فک نکنم اونجا بشه با توجه به تیکتی که لازمه و هزینه خیلی سنگینش، کسی بتونه تعداد بالایی مولتی بسازه! اینجا نمیدونم کی چقدر مولتی داره یا نداره، ولی سرورش واقعا در غارت، حجم تروپ، تعداد همر، دف و این دست مسائل واقعا متفاوت هست با سرورهایی که تو سایت های دیگه ران میشه و واقعا قلق هایی داره که میشه با بازی بدون مولتی، همر های بسیار سنگین از یک اکانت در بیاد ... حالا کی بهتره داستانش جداس :دی بین آخیلیوس و رونین من به رونین رای میدم :) امیدوارم سرور بعدی هر دو نفر باشن، من قصدم این بود که بگم تو این سرور غارت میلیاردی و سه الی پنج همر سنگین دلیل برا مولتی داشتن قطعی نیست... خیلی ها هم دارن، اما نمیشه گفت همه

سلطان وقت نزار‌ واسه اینا حیفه

دکترش گفته فقط بهش بخندین لبخند بزن اینا چیزی نمیدونن که یارو اومده خودشو بچسبونه به یکی تو بازی که چیزی نشد اینجا یکی بشناسش.

حرف زدن بلد نیست شما چه انتظاری داری

ادمین

حاجی ازت دلگیرم ها ما هرچی‌میگیم حذف میشه این چرا حذف نمیشه 😂😂😂😂😂

سلام یوسف

آقا چقدر بده اینجوری که ما میایم میگیم داداش جواب تمسخر امیز میدین که شما پست اول بازی رو چک کنی میبینی الان میگی احترام قایلی

آقا حق با شما من از آقا یوسف عذر خواهی میکنم نباید ایشونو مثال میزدم

یوسف جان شرمنده عزیز 🙏

تخریبو خوب گفتی میشه کلتم از تو برف در بیاری ؟ همه میدونن پیشوا چی بود بپرس میدونن

😐. تبریک

پیام تو که منو ناراحت نمیکنه اینکه ما به هرکی میگیم سلام تو جاش جواب میدی ناراحتم میکنه

شما این سرور واسه فلانی مولتی نکشیدی فلانی حذف کرد ؟

اگر شما هم تیکو زدی چرا کشیدی؟

من جای مشخصی ندارم پرهام من نه تراوین برام مهمه‌ ۴ تا ساید هیچکدوم برام اندازه رفیقام مهم نیستن

اگرم اینجا با کسی کل کل میکنم میبینی که پستا جنبه فان داره مگر کسی بی ادبی کنه بی ادب میشم منم

الان اگر مولتی های اس دبل به سرانجام رسیده بود خوده تو اینجا جر میدادی که مگه مولتی چشه

خوده مجید داره میگه من با افتخار مولتی بازم تو پست اولش تو پست دومش میگه میاد منو میزنه با مولتیا وقتی همر ساخت میزنه بعد تو میای میگی من با مجید تا حالا بازی نکردم ولی سبک بازیشو قبول دارم خیلی پلیر خوبیه درسته ؟؟؟؟

حاجی بن‌ شدی بند ۸ که نخوابیدی 😂😂😂

مارو تحسین میکنن چون به کسی بدی نکردیم تحسین میکنن چون رفاقت میکنیم با همه ما مثل سامان بد بوی کبیر هر کثافط کاری نکردیم تو تراوین

ما کتیبه نفروختیم مشتی مولتی بازی شده تقلب شما با اون عقبه کثافط کاری شدین پسر پیامبر یه نفر با پیشوا خوب نیست رفیقاتون دارن می‌رن از پیشتون امثالِ یوسف دست پرورده هایه شمان بجز کثیف کاری چی یاد دادین برو از هر کی دوس داری بپرس امرداد یا پیشوا تیم رونین یا پیشوا والا اون موقع که رسم نبود مولتی بازی رسم نبود ریدو خوده اکانت بزنه بازم ما همر داشتیم شما کله هنرتون گرفتن کپ ۷۵ بود

زیرشم کم کنم دم نمیکشه

این باره سومه آقا پرهام داری پشتی کسه دیگرو میکنی به ما میپری منم واسه شما ارزش قایلم واسط وقت میزارم بهت زنگ میزنم بهم رنگ می‌زنی رفاقتم میکنم

ولی تا جایی که فاز کوسه نگیری حال نمیکنم اینجوری

اون بالا نوشته نقد بررسی سرور ۲ ایکس مقدماتی شما اکانت داری تو سرور ؟

بجای اینکارا برو تیم واسه سرور بعدی ببند که دوباره توتالی ندین یوسف بره غیب شه

خسته شدم خیلی نوشتم

در انتها تشکر میکنم از آرش عزیزم تشکر میکنم از اکانت تفنگ آقا کسری تشکر میکنم از فرهاد

پ.ن آقا فرهاد لطفا یه کلاس بزار به این فنچ ها پرواز یاد بده لطفا 😂