نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• رضا گاردم که معروفه تو ان ای به رضا ... :)

گل پسر تفاوتی ایجاد نشده ها

تا سرورای قبلی که ما بودیم جرات نداشتی پستامون رو ریپلای کنی و وارد کل کل بشی با ما الان فکر کردی آدم شدی؟

یه سرور اومدی تا وسط راه کنارمون بازی کردی ۴بار بهت خندیدن فکر کردی خبریه ؟

اون گاو رو میگن چون شاخ گاوایی مثل تورو هرجا بوده شکستم و نذاشتم جوگیر بشن و اینطوری بلا سر اکانتا و پلیراش بیارن

دفعه بعدم میخوای اسم بزرگتر خودتو بیاری اول از همه دهنتو آب بکش دوم وضو بگیر سوم بسم الله بگو

این طرفام پیدات بشه توپت پنچر میشه

ادم بی ذات وقتی خودش داره غرق میشه دست به همه جا و همه کس میندازه تا سعی کنه همه رو با خودش بکشه پایین

اخرین باری که چتت توی گروه واتساپ رو دیدم میگفتی همه اونایی که رو اکانت Mr.Scary بازی میکردن رو من بهشون بازی یاد دادم و هیچکدوم هیچکاری رو اون اکانت نکردن و من تکی کشیدم اکانتو بالا

کسی که ذات داشته باشه پشت سر رفیقای سابق خودش حرف نمیزنه و وقتی با یکی یاعلی میگه وسط راه خنجر از پشت نمیزنه.همچین آدمایی که چنین کارایی میکنن رو بهشون میگن ...... افرین جای خالی رو خودت پر کن

پ.ن: ما که فامیلتون نیستیم هی بیایم تربیت یادتون بدیم گاهی باید مغز کاهگلی خودتون رو به کار بندازین و ازش استفاده کنین.خدا آکبند اون رو تحویل نمیگیره

خدافظی

• من کاری به هیچی ندارم مشکل خودتون بوده دخالتم نمیکنم

ولی اگه کسی به رضا چیزی گفته تو neاون شوخی بوده که از طرف منو مازیار شکل گرفته و تو همه گروه ها هست

تو ایی که میایی این حرفو تو فروم میزنی از نظر من رفتار خاله زنکی داری

رضا هم اگه تو neبه چیزی معروف باشه جنبه و معرفتشه نه این چیزی که تو میگی

خیلی ازت زده شدم . شاید من اشتباه فکر میکردم

#خاله زنک نباشیم

• سلام

آرمان جان از اون اول تراوین تا الان این بوده که اکثریت میگن بهترینن و خودشونو اول میدونن

حالا مملی هم گفته ما پلیر تا کتیبه هستیم و به گرد پاش نمیرسیم الان نصف بیشتر پلیرا هر جا بشینن همین حرف و میزنن پس این حرف جدیدی نیست و ما باهاش مشکلی نداریم

در مورد اختلافاتتون کاری ندارم ولی در مورد مانی که میگی ح و از ب تشخیص نمیده قبول ندارم چون توو ای ار 2تا سرور بازیشو دیدم از سرور هم که رفت اکانتشو مولتی هاشو داد به ساید که کلی به درد ساید خورد

الان امضاتو نگاه کردم اسم چندین اکانت هست که بازی کردی آیا همه اون اکانت ها هم که اسم اوردی هم تیمی های شما هیچ کاری نکردن ؟

مثل تنسر شما همه کارارو کردی حسین و مهراد و مهرشاد و مهدی و .... بقیه نقش مملی و مانی و داشتن؟

در کل من مخالف این هستم که 7.8 نفری حمع میشن رو یه اکانت

که اگه تا اخر سرور به هیچ مشکلی نخورن و همه چی گل و بلبل باشه در اخر 7.8 تا واندرزن رو 1 اکانت بکشن

خب همین تعداد نفرات 2نفر 2نفر برین رو 1 اکانت هر اکانت 2تا واندرزن بکشین که مفیدتره واسه ساید

این اختلافات و مشکلات هم پیش نمیاد

• اول تبریک میگم به تیم برادرز و دفکورد شمال شرق بخاطر دفاع خوبشون بی نظیر بود

دوم جو سرور - جو فروم اینقدر منم منم داره آدم خنده اش میگیره همه هم تیمن و رستم دستان خدا رو شکر

سوم داشتم یه حساب کتاب ساده میکردم که واقعان تنسر 450 کی گلد خورده یا نه ! دیدم آره منطقیه این میزان رقمش رو با گلد تخفیف دار هم حساب کنیم کم کم تا الان میشه 20 میل ! تو هر سایدی هم چند نفری هستند که اینجوری هزینه میکنند دارندگی و برازندگی

چهارم سروری که اینقدر حجم مولتی و دف توش بالاست که نه میشه پلن رفت از این تاریخ به بعد نه میشه پلیر رو از نا پلیر تشخیص داد زمانی که سرور ای ار بسته شد یه سری سایت اومده بودن 1000ایکس و 5000 ایکس ران میکردن اونجا هر تعداد که بیشتر بودی و هر میزان که بیشتر خرج میکردی میشد ساید برنده ! دقیقا مثل اینجا

پنجم وقتی این میزان هزینه میشه این میزان وقت گذاشته میشه شما دیگه بازی نمیکنید بازی داره .....

ششم باز وقتی این میزان هزینه و وقت میشه دیگه هیچ پلیری نمیشه پسر پیغمبر طرف بتونه از پنجره خونه رقیبش هم میره بالا همرش رو بکوبه به دیوار !!

هفتم یه سری که از قبل پلیر بودن حداقل ما اسمشون رو تو ای ار شنیدیم یا باهاشون بازی کردیم تو هر سایدی حسابشون جداست یه سری هم که اینجا رستم دستان شدن ایشالله که هالک واقعی باشند نه سجاد غریبی

هشتم به منی که نه مولتی داشتم تنها بازی کردم تا اینجای سرور خوش گذشت موندم از این به بعدش هم خوش نمیگذره پس خداحافظی میکنم تا سرور بعدی اون هم اگه وضع همینجوری باشه تا قبل کتیبه پلی میدم

نهم فقط یه چیز رو برادرانه بهتون میگم زمانی حس کنید خفنید یا حرفی تو این بازی دارید که بتونید جز از رید زدن رو مولتی و دف پر کردن رو مولتی و .... با یه اکانت هم کاری بکنید

دهم تا زمانی که بحث مولتی بازی باشه هم همر زده میشه تو دیوار هم کتیبه جابجا میشه هم فحش و فحش کاری هست چون هر کسی با این روش مجبوره هرکسی رو روی اکانتش بیاره طرف ادعای پلیریش میشه به مدیریت میگه اکانتی که به اسم یکی دیگه است رو یا حذف کن یا بده ما ! پرهای آفرینش میریزه

ایشالا با همین فرمون هزینه کنید تهش هم واندر صد کنید

شاد باشید و خوش

پارتیزان

• سلام و عرض ادب مانی جان

ضمن تبریک به مدافع و مهاجم

اتک‌های پلن صبحتون رو بررسی کردم و از لحاظ فاصله زمانی به زیبایی طراحی شده بود

منتها بسته به آن تایم پلیرها که اکانت برادرز شیفت شب هست به نظرم زمان خوبی برای لانچ در نظر نگرفتید

همین حرکت رو هم داخل سرورهای خارجی ماه پیش تست کردیم. عرب بودند و تایم زمانیشون رو درآوردیم ساعت اخر اتک رو دیدند و پاپ دهکدشون بالا رفت و حدود 200 ک دفاع از مولتی مصری ریختند :دی

من منکر بحث مولتی بازی نیستم اما لازم به ذکر هست

از این بازه به بعد لانچ‌های تک تارگتی درصد موفقیت کمتری دارند و ارسال چندین فیک برای موفیقت پلن کاربردی‌تر هست

پیشنهاد میکنم یکبار تست کنید شاید نظرتون مقداری عوض شد (نیازمند زمان و حصله بیشتر)

هرچند با استفاده از کتیبه‌های چکمه در آینده نزدیک چنین پلن‌هایی تاثیرگذار خواهند بود

ارادتمند

• پ.ن: تاحالا کسی از من فحاشی فکر نمیکنم دیده باشه اینم میشه انگ بعدی که زدی:)

من شما رو آدم متشخصی میدونستم ..

ولی برام کاملا این پی نوشت شما جالب و جذاب بود..

مرد مومن فقط 10 دقیقه فحش های ناموس مادر از شما شنیدم که حواله میکردی به مملی وگنس

که واقعا تاسف خوردم به حال خودم که با ادمی مث شما دوست و رفیق بودم!

کسایی هم که شمارو لایک میکنن قطعا به همچین فحاشی هایی عادت دارن و از شنیده شدنشون هم نسبت به خودشون ترسی ندارن.

پ.ن: گیم اور ..

• از اساتید اهل فن یه سوال داشتم

ساعت یک و نیم شب جایی رو خفت میزنن اگر چراغی داخل اتحاد نباشه ؟؟

دیگه یه جایی کثافت کاری و زیر چادر بودن رو تموم کنید و گرنه تو همین دو سه روزه براتون چلچراغ درست میکنم

• من یه سوال فنی دارم شما10 دقیقه فحش مادر به ملتو شنیدی چرا همون ثانیه اول جواب طرفو ندادی یا قطع نکردی؟

• کسایی هم که شمارو لایک میکنن قطعا به همچین فحاشی هایی عادت دارن و از شنیده شدنشون هم نسبت به خودشون ترسی ندارن.

همینکه یه درصد شعورت نمیرسه که شاید کسی در جریان ویس ها نباشه و همون فحشایی که ده دقیقه گوششون دادی میبندی به یه جماعت از همه جا بی خبر نشون میده خودت کجای کاری امیر جان.

حرف زدن بلد نیستید حرف نزدنم نمیخواید یاد بگیرید

چیزی نگید بخوابه این قائله کثافتی که بوی تعفنش کل سرورو گرفته دیگه.

• من یه سوال فنی دارم شما10 دقیقه فحش مادر به ملتو شنیدی چرا همون ثانیه اول جواب طرفو ندادی یا قطع نکردی؟

اولا سلام علیکم

دوما ویس بوده

قطعا اینقدی وجود دارم اگر میشنیدم بصورت لایو یا قطع میکردم یا جواب میدادم...

دوما شما برای چی دخالت میکنی ؟

ایا مملی وگنس دوست شما بوده؟

ایا ارمان دوست شما بوده؟

اصلا به فرض ارمان دوست شما هست الان دارین تحسینش میکنین؟

همه ما ها کار های درست یا غلط تو طول زندگی و بازیمون انجام دادیم هرکی ام میگه ندادم شکر خورده

اما باید فحش کشی کنیم؟ اونم به مادر طرف به خانواده طرف تعجب میکنم اصلا از شما

من شمارو وقتی یک سرور تو مجموعه پانزر بودین میشناسم که اون سرورم گذاشتین بازی ول کردین ولی ادم درستی بودین تا جایی که یادمه..

• همینکه یه درصد شعورت نمیرسه که شاید کسی در جریان ویس ها نباشه و همون فحشایی که ده دقیقه گوششون دادی میبندی به یه جماعت از همه جا بی خبر نشون میده خودت کجای کاری امیر جان.

حرف زدن بلد نیستید حرف نزدنم نمیخواید یاد بگیرید

چیزی نگید بخوابه این قائله کثافتی که بوی تعفنش کل سرورو گرفته دیگه.

جناب نسبتا محترم منظور من این نبود که شمایی که لایک میکنی این فحش ها حواله به شما و بقیه

منظور من این بود جماعتی مثل شما فقط دارن از یک جریان و اتفاق کاملا زشت و وقیح حمایت میکنن

مثل لایک کردن حملات تروریستی داعش یا طالبان که همین لایک یعنی حمایت یعنی موافق این گونه عملیات ها هستم!

بعدم شما در حدی نیستی به من یا بقیه دوستانم بگی حرف زدن بلد هستیم یا نیستیم

شما برو تو همون غار خودت درم نیا

• نه خب بلد نیستید گویا

حول و حول میاید فروم همین میشه دیگه...نه میفهمید چی گفتید نه میفهمید کی لایک کرده یکیم که میاد روشنت کنه میندازیش تو غار:)

نصف اون جماعتی که اون پستو لایک کردن حداقل با خود خودت هم صحبت بودن باقیشونم با من و روحشونم از ماجرا خبر نداشته

میخواستم بحث شبونه جمع شه پستا پاک شه ولی خب گویا نفع یه سری تو بالا موندن پرچم نهضته...به خدا ادم خجالت میکشه میاد اینارو میخونه.

من رفتم تو غارم :)

حد:)

• اونی که اینجوری داری راجبش حرف میزنی همونیه که میومدی بهش میگفتی منو گذاشتن پلنر من اصن بلد نیستم چیه و فرهاد جای تو پلن میزد تو پزشو میدادی.

حالا حد و حدود براش تعیین میکنی؟ ساکت باش که هرچی داری از امثال رضا و فرهاده پسر جون.

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

اوایل سرور بود که بعد از خروج من از ان ای و یک پست درباره اینکه وگنس زیر حرفش زد(گفته بودن که هیچ سایدی نباید در ساید دیگه اکانت بسازه ولی خودشون 50 درصد

پلیر های ان ای فرستادن ان دبل ) یک بحثی بین من و وگنس پیش اومد که خیلی ها درجریان هستن .

در اون تایم چند تا اکانت فیک در واتساپ به من پیام دادن و فحش های ناموسی میدادن و من هر چقدر به شماره این اکانت ها تماس گرفتم خاموش بودن و تنها کاری که

کردم گزارش و بلاک بود. البته اسکرین شات گرفتم و در فروم گذاشتم که پاک شد ( البته باید هم پاک میشدن).

فکرنکنم تا الان به کسی فحش داده باشم(مخصوصا فحش ناموسی) و اگه بحثی با کسی داشتم فقط به خود طرف تیکه انداختن چون بنظرم این بازی ارزش نداره کلا .

اینارو گفتم که بگم وگنس عزیز هر کاری کردی بدترش سر خودت اومد .

خداروشکر قبل سرور زمانی که زنگ زدی بیام رو اک شما بازی کنم قبول نکردم وگرنه حتما کاسه کوزه ها سر من میشکست .

پ.ن:دوستان لایک در فروم معنی نداره که خودتونو درگیرش کردین . مگه اینستاگرامه 8o

پ.ن:امیر جان اگه کسی اون پست لایک کرد دلیل نمیشه از کل ماجرا خبر داشته باشه (مخصوصا موضوع فحش ناموس)

پ.ن:یوسف بیا گردن بگیر

• نه دیگه ادم‌ درستی نیست خیلی وقته 😐😂😂😂😂

آقا سلام به همگی

اگر فحش نمیدین دره دوکونمونو نمیبندین یه پست بزاریم 😂

عرفان ۱۰۰ بار‌گفتم نرو دره خونه همسایه رفتی خب بیا همسایه هارو فراری دادی دیگه بیا نرو جایی یه مدت 😂

۲ اینکه حد شما مشخص میکنی ؟

۳ اینکه یا ویسو قطع میکردی یا جواب میدادی 😂

جمع کنین این مسخره بازی هارو آقا این فروم بوی بدی میده خدایی همه دارن درباره فحش خار مادر حرف میزنن یا اینکه کی پلیر بهتریه دلم واسه اون موقع ها تنگ شده که مجید هی نوب نوب می‌کرد لجه آدم در میومد 😂😂😂😂

کسایی هم که شمارو لایک میکنن قطعا به همچین فحاشی هایی عادت دارن و از شنیده شدنشون هم نسبت به خودشون ترسی ندارن.

پ.ن: گیم اور ..

ما عادت نداریم

ولی تا زمانی که احترام بزاری کسی کاریت نداره من به حاشیه ارمان و وگنس کاری ندارم بین خودشون فحش ناموسی سره یه بازی بده خاله زنکی بده این یه بازیه

ولی با فرهاد اینجوری حرف می‌زنی هومن میگیره روت

پ.ن : فینیش هیم

در انتها تشکر میکنم از آقا مهدی کلت آقا فرهاد و امام 😂

• با سلام و احترام خدمت تمام دوستان پیشکسوتان عزیز

خواهش می کنم اگر در متن پست من معرفی ای از خود میشه بد برداشت نشه ، دوستان من همه محترم و حرفه این.

بنده زیاد اهل فروم نویسی نیستم اما نیاز دونستم بعد این همه پست، 1 پست بذارم تا 1 سری حرفارم از دهن بنده بشنوید

بنده حرفام مستنده و از کسی ابایی ندارم، حضوری هم همین حرفارو می زنم ;)

دوستانی که منو میشناسن میدونن من لب و دهن نیستم اهل خودنمایی نیستم و این رو می تونید با عدم فعالیتم داخل فروم متوجه شید.

همونطور که مشاهده می کنید بنده سامان لوت هستم اکانت لوت ir. که از 3 تا سرور بعد آپگرید ورژن تراوین به 4 با آرمان آشنا شدم و شدیم رفیق و هم تیمی قدیمی .

بنده بدون اغراق عرض می کنم هر سروری بازی کردم اکانتم داخل تاپ رید بوده و حرفی برای گفتن داشته، به همین سبب با توجه به سابقه 15 ساله ام تو این بازی یکم مدعیم.

بریم سراغ این سرور .

بدون احترام

آقای مملی وگنس با شما شروع می کنم...

برادر من شما اصلا افتخاری داخل تراوین نداری ... شما اصلا نبودی .. یادم نمیاد 1 اکانت مطرح اورده باشی بالا . اصلا اسمت غریبه برام.شما 1 فردی هستی که حاضری پول خرج کنی 1 نفر ازت تعریف کنه . به این میگن کمبود . شما از درب دوستی با کسایی که برات منفعت دارن وارد میشی زمانی که خرت از پل میگذره بهشون خیانت می کنی، گلد سایدو تامین کردی با ورود کلمه دموکراسی داخل ساید تیم جمع کردی بعد پشت همون تیم جلوی کسایی که برات بیشتر منفعت داشتن بد میگفتی .

ساید NE فقط بخاطر این که وقت نداشتن توتال شن و تو عشقشو داشتی و زبون بازیات... بهت حال دادن و براشونم منفعت داشت. هم گلد ساپورت بودی هم کارای اکسل رو می کردی.

زمانی که داشتی خودتو بهم معرفی می کردی گفتی اکانت Masterpiece فلانقدر همر داشت اما من آخر سرور روش لاگین کردم.

موقع تقسیم کار قبل شروع سرور می گفتی من استعدادم پاپ بازیه پاپ رو بسپارین به من :))))) از کی تا حالا پاپ بازی شد هنر؟ زمان ما به نوب پلیر می گفتیم پاپ باز

چجور Pro Player هستی افتخارت پاپ بازیه و فقط از اکانتی اسم می بری که روش پلی ندادی !!!!

نتیجه سابقه بازی شما : پاپ بازی+گلد ساپورت= X خودتون X رو پیدا کنید.

شما با چه سابقه ای افتخار آفرینی کردی؟

یادمه گفتی پارسا laghooncher اگه رنک 1 پاپه تو بهشون پلن دادی؟؟؟؟؟؟؟ کل NE رو تو پلن دادی؟؟؟ (نمیخوام اسم بقیرم بیارم)

داداش چه فکری کردی اینارو به من می گفتی ؟ :))))

بنده 14 ساعت رو اکانت پلی میدادم تو روز ، نصف تایم من و آرمان صرف آموزش به شما و مانی تلف شد !!! مانی و مملی ذوقی که شما از دیدن مدال رو پروفایل داشتین رو کاش میشد بقیه هم میدیدن ... :)))))

مملی اینجا از تو تشکر می کنم که وقتی سر گنده گویی مخالفت الکی می کردی و بعد قانع می شدی همیشه می پذیرفتی و عذر خواهی می کردی اما مانی رو نگم براتون.......... :)))))))) الان به اونم می رسم.

مملی خلاصه بگم حاجی تو نصف تایم سرور رو اکانت نبودی ...3 بار مسافرت شمال 1 هفته ای میرفتی روزایی که تهران بودی می گفتی دارم کار سایدو می کنم در جریان هیچی هم نبودی زمانیم که بودی ازمون پلن می گرفتی بعد تو 1 چنل Announce حرفای خودمون رو واسه خودمون می فرستادی میگفتی پلن اکانت :....................:))))))

سر این کارات من اصلا خودمو shave نمی کردم... :))))

مملی شما شعارت رو اکانت این بود که تا زمانی که 1 ده 5 موتور نرفته تو شارژ بالای 18 ساعت اصلا نباید تو ده بعدی تروپ بسازین... داداش تو با این سطح پلی چجوری روت میشه تو فروم اکانت بسازی؟؟؟؟؟؟؟ چه برسه به این همه پست...

مانی

حاجی تو خودتم داری میگی سابقه هیچی نداری... سنتم نمیخوره به بقیه ... دوستان من از شما ناراحتم که پستای ایشونو ریپلای و لایک می کنید...

شما کدوم سرور با چه اکانتی افتخار آفرینی کردی بچه جان؟؟؟ میشه بگی و دو نفر تایید کنن؟

مانی جان تو زمانی که میذاشتی رو ماشین حساب سیستمت، من عین غذا خوردن داشتم رو اکانت پلی میدادم ...

بازی تراوین برا امثال ما مثل غذا خوردنه... ما بهش فکر نمی کنیم ما محاسبه نمی کنیم ما اینارو 10 سال پیش تو بازی تجربه کردیم ما میایم رو اکانت خود به خود میفهمیم باید چی کار کنیم.

پسسسسسسسسسسسسسررر تو پر رو ترینو نمک نشناس ترین آدمی بودی که تو طول زندگیم دیدم ... یعنی خدا در و تخترو به هم بسته قشنگ ( تو و مملی)

یادته باهام دردو دل کردی از سابقت گفتی که بزرگترین افتخارت این بود که 1 اکانت فارمت کرد باهاش رفیق شدی براش دف ساختی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس چی میگی الان اینجا؟؟؟

کل روزای من و آرمان سر بحث با تو و آموزش تو تلف شد... جالب اینجاس همیشه با همه حرفا مخالفت می کردی اما بعدش (2 روز بعد) همونارو میگفتی ما انجام بدیم... :)))

در ضمن دوستان طبق توافقات قبل سرور ،آقای مملی قرار بود فقط گلد بیاره رو اکانت و مولتیا و به کارای ساید برسه که همین کارو در عمل کرد (تو حرف نه) و آقای مانی قرار بود 1 پروژه برنامه نویسی پیاده کنه ( که اونام ما گفتیم چی کار کنه ) مانی جان ما خودمون تورو گنده کردیم که کارتو با عشق انجام بدی اما تو باورت شد فک کردی خبریه؟؟

شما دو نفر این اکانت براتون همه چیزش جدید بود (رنک همر و مدال) حیف اون اکانت و زحمتای ما ...

وقتی بازیو کامل یاد گرفتین گفتین آرمان رو از زبونا بندازیم به بهونه کم شدن تایم پلیش اومدین پشت قدیمی ترین رفیقم به من حرف زدین که منم بیام تو تیمتون .

درسته پسورد چنج دادی مملی جان ... اما نذاشتم با (مال) ما پز بدی

آموزشایی که گرفتین مفت چنگتون

اما آرزوتونو به گور بردم،

حالا بشن گریه کن همر رنک دارم زخمی شد مملی جان :)))))

شما رو دیگه همه شناختن

SaMaN LOOT

• اونی که اینجوری داری راجبش حرف میزنی همونیه که میومدی بهش میگفتی منو گذاشتن پلنر من اصن بلد نیستم چیه و فرهاد جای تو پلن میزد تو پزشو میدادی.

حالا حد و حدود براش تعیین میکنی؟ ساکت باش که هرچی داری از امثال رضا و فرهاده پسر جون

سلام به همگی

یکیش میاد میگه(پت) نباید بیاین حرفا که بین خودشون بوده بگین زشته شعور حرف زدن ندارین .

اون یکی میاد میگه یادته اینو به فعلانی گفتی (مت) پت گفته بود این کار قشنگی نیست اخه

در ضمن تا جایی که من از کار کرد امیر خبر دارم خودتو اون دوتایی که گفتی انگشت کوچیکه داداشم نمیشین

تهدید هنوز نمیدونی جواب نمیده .

به پا میگیری روش نریزه رو زمین :d

هر جا رفتین خوردین صداش در نیاوردین هر جا زدین اخ شما همون رستم دستانین

هی باوا خفن نخندونم تو رو قران

• خیلی سعی کردم این سرور فروم‌نیام

ولی دیگه حالم از فروم و بازی و گنده گویی یه عده داره بهم میخوره

دیگه فقط مونده بود کیسه بوکس سرور پیش بیاد دفاع کنه از بقیه

گذشته خودتون یادتون رفته فک نکنین بقیه هم مث خودتونن سرشون زیر برفه

هرموقع خودت پلن زدن یاد گرفتی بیا بین ۲ تا پلنر بگو کی بهتره. نتیجه سرور پیش خودش گواه مقایسه ات هست!!!

از ادمین‌سرور تقاضا دارم به دلیل کشیده شدن فحش های ناموسی و حتی لفظ این کلمه ، فروم رو چند روز غیر فعال کنه یا هرکس این کلمه رو در توضیح مسائل به کار برد بن کنه

در اینکه این اتفاق برای یه اکانت ( نه شخص ) میوفته همگی ناراحت میشیم. ولی اینکه اونجا چی گذشته که همچین نتیجه ای داده رو فقط خود افراد اون اکانت میدونن و بس...

قبل شروع سرور بخاطر تیم های حاضر گفتم خب بعد از آخرین سرور .ir میتونیم یه سرور زیبا رو تجربه کنیم ولی شد بدترین سرور از نظر من

این بازی رو لطفا به لجن نکشید!!!

• از اساتید اهل فن یه سوال داشتم

ساعت یک و نیم شب جایی رو خفت میزنن اگر چراغی داخل اتحاد نباشه ؟؟

دیگه یه جایی کثافت کاری و زیر چادر بودن رو تموم کنید و گرنه تو همین دو سه روزه براتون چلچراغ درست میکنم

با چراغ اینطوری زدن هنر میخواد :)))))

هدف خفت دفاع بوده :دی

پ.ن: دو تا خفت دیگه هم ببینیم :)))

• اینارو گفتم که بگم وگنس عزیز هر کاری کردی بدترش سر خودت اومد .

آقا میلاد عزیز

برای شما احترام قائل هستم چون شما مدت کوتاهی بعنوان پلیر شمال شرق فعالیت کردی.

متاسفانه متوجه تفاوت های رجیستر کردن اکانت در ساید دیگه تحت عنوان اتحاد شمال شرق با رجیستر کردن اکانت بصورت جاسوس در یک ساید دیگه ظاهرا نمیشی و باید از این قسمت گذشت چون بارها و بارها در این رابطه توضیح داده شد.

ولی امروز برای شما متاسف شدم!

شمایی که در پیامتون نوشتید زنگ زدید خاموش بود و بلاک کردید چطور اینقدر راحت به کسی تهمت میزنید؟!!

واقعا متاسفم!

دوستان عزیز جنوب شرق، اقا فرهاد و هومن عزیز و سایر دوستان

پیام نوشته شده از یکی از پلیرهای ساید ما اشتباه بود و قطعا منظور خاصی هم نداشت. منتها اینقدر این مسئله فشار عصبی داره که گاهی اوقات فروم نویسی از روی عصبانیت میشه و منظور اونطور که باید و شاید منتقل نمیشه. من از طرف ایشون و ساید شمال شرق از شما عذرخواهی میکنم.

فحش ناموسی اونقدر ناپسند هست که نه برای کسی آرزو میکنیم، نه خوشحال میشیم که این اتفاق براش افتاده و نه حواله میکنیم. امیدوارم شما هم با فراموش کردن این بحث و پست نذاشتن در این موضوع و ادامه دار نکردنش، آرامش را سریعتر به ساید و فروم برگردونید.

با تشکر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...