Posts by ShadOws

سلام دوست عزیز

با هیرو گرفتیم همین کتیبه رو ازتون. حالا شما براش پلن برو

اقا جدا اگه سبک جدید دارید ابداع میکنید تو بازی تراوین مارم در جریان بزارید !! برا کتیبه (حالا چه تک هیرو چه با نیرو و پلن بلند شده باشه) جدیدا دف نمیریزن؟؟

جالبش اینه پلیر اتک هارو دیده نامه هم داده باز دف نریختین ؟؟

اقا من فکر کنم ما اشتباه بازی میکنیم وقتی اتک میاد رو کتیبه ها اشکان و امیدرو تو زحمت میندازیم برا انالیز و دف جا به جا کردن :|

پ.ن: اشکان سرلشکر بزار رو حذف داداش یه عمری اشتباهی داشتی بازی میکردی و دفکوردی میکردی :دی

عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان

جنوب غرب قوی تر از قبل همچنان رو به جلو

اقا بی ادبی نباشه ما لا به لا قدرتنمایی شما یه موز برداشتیم

بچه ها یکمم حس شوخ طبعی داشتن سره راه یه سلامی هم به این ده دوستمون کردن

پ.ن : از محتویات دهکده چیف شده یه مقدار گرزی و تی و چیفر توی اسکات ها دیده شد ولی مقدار دقیق نیرو اطلاعی ندارم.

پ.ن: دنیا بدون کتیبه چشمان چطور دیده میشه ؟

پ.ن: از پویا و بچه ها اکانت لست لوردز یادم رفت تشکر کنم که بنده خداها مجبور شدن همر بخوابونن و گندم بدن.

سلام دوست عزیز

این قسمت از حرفتون هم جالب بود برام که علتشم میگم الان

تبریک میگم بابت دیوار کردن 10 کا استپ و 23 کا مزدور (از نظر شما همر جنگیه خوبی بود ما هم به نظر شما احترام میذاریم)

واقعا اگر میدونستیم که اینقدر باعث خوشنودی شما عزیزان میشه که بابت هر کدوم 4 تا پست و 25 تا لایک بزنید سعی میکردیم بیشتر ازین کارا بکنیم

حقیقتا توی این تایم از بازی دیوار کردن اون تعداد نیرویی که شما گفتید شاید اصلا چیزه خاصی نباشه ولی سوالی که برای خوده من به شخصه ایجاد شده یعنی ج.غ انقد توان هجومی بالایی داره که این دمپایی براش بلا استفاده باشه و صاف بیاد بکوبش به دیوار بدون هیچ دستاورد مثبتی ؟(روی 15 کراپ 4 موج لانچ کنی که حتی اگر رد هم بشه چیکار کنه ؟)

نمیدونم شایدم تحلیل ما از قدرت هجومی ج.غ اشتباهه که این همر ها به چشم نمیاد براتون !!

پ.ن: کتیبه که میتونست براتون بزنه چرا دیوار ؟
    پ.ن: به قول مهران مدیری پول آب را میدهیم پول گاز را جدا ... سواره ها رو دیوار میکنیم پیاده ها دیوار میشن جدا

سلام خدمت همه دوستان عزيز

امروز صبح يه چند تا اسكرين دستم رسيد منو كه خيلي شاد كرد :دي گفتم خالي از لطف نيست بزارم براتون شما هم شاد شيد

حدودا ٧ يا ٨ موج اگه اشتباه نكنم (چون يه سري اتك هم بود كه توش نيرو خاصي نبود نزاشتم) و ٤ اكانت درگير اين پلن بودن (چه خبرتونه !!!😂 خوبه اون دهكده همر خاصي نداشت ) نميدونم بهتره اسمشو بزاريم شوخي دوستان گل اس دبل چون بعيد ميدونم از قصد انقد بد لانچ شده باشن اتك ها ?(

پ.ن : جالب بود برام كه از اكانت بد بوي هم تو اين پلن يه چيزايي ديديم كه با توجه به تعريفات اقاي پرهام خيلي انتظارات مارو از ايشون بالا برده كه … اره نگم براتون بهتره .

انشالله كه شوخي بوده 😂:دي

آقا عرض ادب و احترام

هومن جان ناراحتم کردی:(:(

چطور میگی دفی نبوده جلوتون و فقط همر گذاشتن ?(

باقی همر هارو چون سبز برگشتن نمیذارم.

همری که پرید رنک ۴ یا ۵ سرور بود و جزو مهم ترین همرای اسدبل و واقعا برام عجیب بود که فقط همر جلومون بود و دفی ندیدیم.

شما دقت بفرما عکس زیرو:

اینهمه زحمت کشیدن کاتا رومن گذاشتن جلوتون زشته زحماتشون رو نادیده میگیرید اقا. حالا دو تا معذرت خواهی بدهکار شدی .:saint:

اینهمه از مهمون نوازی تعریف میکنید و راه رفتین تا اونجا حالا به شما ناهار هم دادن ؟:D

عرض ادب

اين تيكه از حرفتون مربوط به ما ميشد جوابتونو ميدم :

• پلنی در مرز جنوب توسط جنوب شرق زده شد که عکس های اون پلنو پارسای عزیز زحمت کشید و گذاشت ، 20 موج سیم سکند زده شده بود که با یه اینسرت خوب دهکده دیستروی نشد و واکنش دوستان جنوب شرقی به این قضیه واقعا در نو خودش کم سابقه بود ! این حجم از شلوغ کاری برای کمرنگ نشون دادن و رد شدن از این پلن ؟ خیلی هم پلن خاصی نبود ، یه اینسرت بود دیگه ، باور کنید ما اصلا نمیخواستیم روش مانور بدیما . شات هم نمیدادی قبولت داشتیم :دي

اگه دقت ميكردي دوست عزيز من تو پستم گفتم هدف دقيقا صفر كردن اون دهكده بود و نه عادي جلو دادمش و نه دف و اينسرت خوبه شمارو منكر شدم (بهتون تبريكم گفتم و تشويقتون كردم :دي)

چيزي كه من گفتم اين بود كه اين يه حركت انفرادي و بدون هماهنگي بود كه به طبع نتيجه بهتر از اين هم نميشد داشته باشه و ادامه اش نميدم بحثو …

حداقلش اينه ما يه كاره مثبتي جهت گرم كردن سرور كرديم مثه شما و دوستان عزيزتون نيومديم خاله بازي بشينيم تو فروم از خاطرات گذشته بگيم و دم از لذت بردن تو بازي بزنيم( اهان يادم نبود برا لذت از بازي ١٦ تا اكانت بردين دوره واندر اس اي ده زدين :دي )

انقد لذت ميبريد اوردوز نكنيد :دي

پ.ن : ما توي اون اتك حدود ٨ كي گرزي لاست داديم ولي رنك همر حتي يه پله هم تغيير نداشت !!! به شدت از همركش هاي سرور نا اميد شدم :(

سلام و صبح به خير به همه فروم نشينان

دو سه تا نكته بگم خدمت اين دوست عزيز:

امروز صبح طی یک پلن ان‌دبل برای دیستروی یک ده با پاپ‌۴۰۰-۵۰۰ و تعداد ۵۰۰ تا سواره وارد عمل شد

اوليش اينكه ان دبل ؟؟؟ منظورت از دومينو نابودي اگه عكس هايي كه گذاشتي بود كه اونارو اس اي زده نه ان دبل !!! ذوق داري ميدونم :دي

دوم اينكه از اينايي نيستيم كه بزنيم بيايم بگم گندم خور اضافي بود فلان و اينا اتفاقا دقيقا به منظور صفر كردن اون ده زده شده بود ولي هيچ پلن خاصي پشتش نبود و همري براش خوابونده نشد و صرفا با چيزايي كه تو ده بود لانچ شد اتك و كلا تايم تصميم گيري ١٠ دقيقه هم نبود …

نكته بعدي اين دف و اينسرت خوبي داشتين كه به تيم جنوب غرب برا دف رساني كه داشتن تبريك ميگم (كاره خوب شايسته تشويقه )

نكته اخرم از تيم ليدري و سايد به خاطر عجولانه و خودسرانه عمل كردن و بدون هماهنگي لانچ كردن عذر خواهي ميكنم .

اميدوارم حداقل يخ بازي اب بشه و بحث فروم از حرف هاي حاشيه اي كه هست جمع بشه و به خوده سرور بپردازيم .

عرض ادب خدمت همه

نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

يا

نقد و بررسي فوايد و معايب مولتي و مولتي بازي ؟!؟!

كي ميخوايم ياد بگيريم از خودمون شروع كنيم تغيير رو نه با نقد ديگران ؟

ميگه تو كشورا ديگه وقتي يه چي گرون ميشه مردم خريد نميكنن تا قيمت به حالت اول برگرد ولي برا ما صف ميكشن برا خريدن دقيقا وقتي توي صف هم وايستاديم ميگيم خدا لعنتشون كنه چقد گرون شده …

دوست عزيزي كه مياي توي سايت ثبت نام ميكني بعد مياي تو فروم شروع ميكني به غر زدن و خراب كردن جو راه ساده تر نشون دادن اعتراضت اينه كه اصلا ثبت نام نكني و بازي نكني تا شرايط جوري كه دوست داري بشه . برو هر وقت سرور ها با ٥ ٦ هزار تا پلير ران شد بيا :saint::)

مجددا سلام

من حرف شمارو میفهمم دوست عزیز ولی چیزی که هست کلا دات کام و ای ار و اسپیدترا نداره

مولتی بازی از قدیم بوده هنوزم هست و اساسا از نظره خوده بنده اصلا این موضوع مشکل نیست که بخواد حل بشه یه نمونه مثال تر و تازه هم دارم براتون از شرایط فعلی سرور فاینال که عکس هاشو میزارم .

همونطور که میبینی نفر اول تاپ غارت در کمال تعجب یک با اختلاف یک رومن هست و مختصات این بازیکن دقیقا انتهای مپ ( که توی مینی مپ میتونی مشاهده کنی) اما جوری شهرک سازی شده که از وسط مپ بیشتر دهکده اطراف دهکده همر این بازیکن میتونی مشاهده کنی.

در انتها هم حرفم این نیست که بخوام این سبک بازی رو تایید کنم یا نفی کنم . کسی که این کار رو انجام میده لذت بازی براش توی مثلا 10 تا همر کشیدن هست و کسی هم که نمیکنه لذت بازی براش چیزه دیگه ای هست . به نظرم خیلی به این موضوع دامن نزنید و بزارید هرکس متناسب با سلیقه و علاقه ای که داره به بازی بپردازه .

سلام به همه دوستان

مطلبی که هست درباره ناتار ها و ابادی ها نظری ندارم اما میبینم که همه جوری درباره مولتی حرف میزنن که انگار جدیدا توی سرور های کام بازی نکردن

اگه یه سر توی سرور تورنومت و فاینال برن عربا هارو میبینن که یه اتحاد 60 نفره بعضا حتی بیشتر مولتی دارن و اساسا بازی و سبک به سمت مولتی و مولتی داری رفته که حتی توی همون دات کام هم علی رغم اینکه میگید برخورد میشه اونجام مولتی بازی هست پس خواهشا جو رو یکطرفه نشون ندین که اونجا چقد خوبه و اینجا چقد بده این قضیه همه جا هست ...

مطلب بعدی هم اینه نمیدونم مشکل دوستان با مولتی چیه . کسی که مولتی میسازه چند برابر کسی که مولتی نداره وقت میزاره و هزینه میکنه اگر کسی نمیتونه و توانش رو به هر دلیلی نداره چه از نظر زمانی چه از نظر مالی دیگه بازیه خودشونو انجام بدن و به نظرم کار به بازی کسی نداشته باشن ...

در انتها و در ادامه حرف های دوست قبلی باید قبول کرد که کلا سرور ها خالی از پلیر شدن و گذشت اون زمان که سرور ها 8 9 کی اکانت رجیستر شده داشت که خوده اینا میشد فارم و بازی بر اساس این فارم ها میچرخید ... با این وضعیت کمبود بازیکن و فارم اگر بخواید به ناتار و ابادی ها اکتفا کنید و مولتی در کار نباشه انتهای سرور واندر زنی عملا نخواهیم داشت و این رو در نظر بگیرید که این دوستانی که مولتی میزنن برای کسایی که میخوان بدون مولتی بازی کنن بهتره چون ناتار ها دست نخورده برای این عزیزان باقی میمونه ...

بازی کسی رو تخریب نکنید و بازی خودمون رو انجام بدیم .