نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• با سلام خدمت همه ی دوستان روزتون خوش

در قبال پست قبلی که گذاشتم

منتظر جواب پارسا بودم که ترجیح داد سکوت کنه .

خوب از اونجایی که شما منتظر معذرت خواهی از طرف ما بودید.

بابت اینهمه حرف بی ربط که به من زدید کدمتون پاسخگو ؟

قضاوت کردین هر چی دوست داشتین گفتین خوب اخرش .

دیدید که شما فقط نمیخواستید متوجه بشین معذرت خواهیم که صد در صد نمیکنید.

چون ولش کن نمیخوام قضاوت کنم بلاخره فرق داریم با هم

یه چندتا جمله خوندم که به نظرم امد جواب بدم .

محمد دیابلو عزیز یک که اگه se ده هزارتا همر داشته باشه و nw یک دونه همر نداشته باشه

من بدونم کار اشتباهی کردمه تا گردن جلو طرف خم میشم پس ربطی به این داستان نداره این چندتا خفتیم که دیدی بچها تیمم زدن بابت نشون دادن اینه که ما ترسی از کسی نداریم

ارمان ویچر هم شهری گلم

.عمو رضا خاطرش عزیزه به خاطر اون دارم تلاش میکنم درستش کنم نوشتارمو

ابراهیم دوست داشتنی من دلیلی نبیبینم سر یه بازی از کسی ناراحت بشم و همیشه سعی میکنم حرف نفر مقابلمو باور کنم و از دوستی ما چیزی کم نمیکنه این بازی دوست دارم .

در اخرم تبریک میگم به علیرضا fast دوست داشتنی و امیر رولبک (همین داداشم که خوشم نمیاد ازش) که این سرور برعکس بقیه دوستام تنهام نذاشتن و موندن پیشم. چه میکنن این بازیکن ها

• سلام و درود بیکران

برای مشاهده وضیعت سرور و از همه مهمتر ببینیم کدوم سایدها با اینکه متایی صورت نگرفته دارن بیشتر تمیز بازی میکنن(صددرصد وجود نداره),تیم وورک و .... نیاز به دسترسی و اکانت دارم، ممنون میشم اگه برای دقایقی از هر اکانت با هر پاپی لطف بفرمایید و پیام بزارید برام تو پرایوت.🌷

خدارو چه دیدی شاید تهییج شدیم و تونستیم دف ساز قابلی باشیم.

یاحق

-سروش-

Storm

• سلام سروش جان

حیف که میدونم با مصطفی جور جور هستی وگرنه بهت اکانت خودم رو میدادم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام سروش جان

حیف که میدونم با مصطفی جور جور هستی وگرنه بهت اکانت خودم رو میدادم

درود بهت ناصر جان زارازورا تو برا ما کلاهبردار نیستی و نمیشی هیچوقت (هنوز برا ما همون سابقی) :X

راستیتش فقط میخاستم ببینم روند سرور به چه صورت هستش آیا اونایی که میگفتن سفید میخوایم بازی کنیم الان هم پای حرفشون هستن یا خیر که متوجه شدیم

چی به چیه و کی حرف و عملش فرق داره

بدتر از همه جابجایی پلیرهایی که همیشه یه ساید بازی میکردن توجه مارو جلب کرد و کلی ناراحتمون کرد امیدوارم خونه برا همه جای امنی باشه این قضیه جابجایی حتما در

زمان متا که نه ولی در زمان جنگ بین سایدی مشکل به وجود میاره (بگذریم که معلومه کیا همو میزنن از فاصله کلی دور )

راستی خبر از تلاش برای مستعمره پیدا کردنت تو سرور هم دارما نکن برادر من چه کاریه خب (حواسم بهت هست):دی

امید دارم که خداوند تعالی بهشون توفیق میده که در راه مقاصد اسلامی که یکی از آن قطع ایادی ظالمه و برانداختن ریشه استبداد و استعمار است کوشش کنن، :دی

ممنونم از سیل پیام های دوستان لطف کردن برامن فرستادن امیدوارم که بتونم جبران کنم.

یا حق

-سروش-

• درود به تمامی عزیزان

...winter is coming

امروز دوستان ما در جنوب غرب پذیرای همرهای بچه های ما بودن و مهمون نوازی رو به عالی ترین شکل ممکن انجام دادن.

تشکر ویژه از ممدنوب و احسان گل بابت لانچ ها و رفقای تیم پلنری پویا،علی دراگون ،با یادی از امام هومن :)

همچنین یه تشکر از مهدی کلت و امید گاد بابت همفکری و کمک های پشت پرده :)

تارگت این پلن دهی بود که همرش روز های قبل تو فروم اومده بود و با توجه به تغییر رنک همر ها و قیاس اون با همر اول این پلن در بدترین حالت هم اندازه این همر بود (البته من فکر میکنم سنگین تر بوده باشه) و دفی که جمع شده بود به نسبت تخمینمون از حجم دف جنوب غرب بیانگر ارزش این همر برای این ساید بوده که خدارو شکر با موفقیت صفر شد.

تنها همر زخمی شده پلن:

تشکر از بچه هایی که در این پلن همر قرار دادن:

علیرضای عزیز از اکانت i.a.t

تیم درجه ی یک بچه های last lords :پویا،احسان،علی،حسین،میثم و باقی دوستان که امیدوارم فراموش نکرده باشم

ارش افکت عزیز

و بچه های تیم خودمون

و خسته نباشید اخر به مسعود عزیز که چند سروری هم در کنار ما بوده ولی این سرور به عنوان رقیب جلوی ماست و تبریک بابت همر زیبایی که کشیده بود امیدوارم اگر مایل بود سایز واقعی همرش رو هم اعلام کنه.

پ.ن:محمد توهمی عزیز ،اینکه بحث رو ادامه ندادیم به خاطر عذرخواهی و رفع سوتفاهم پیش اومده بود و ما نخواستیم بحث کش پیدا کنه به نظر من اون صحبت ها به جای خوبی رسید و هم علت اصلی حرفای حسین عزیز در سرور های گذشته بیان شد و هم اون مشکل از نظر بنده حل شده بود،لذا سکوت ما مبنی بر چیزی برای گفتن نداشتن ما نبود بلکه برای این بود که ادامه بحث بی معنی و اسپم طور بود و از حوصله جمع خارج.

پ.ن:کربلا کربلا ما داریم می آییم:)

• یعنی دف سواره نداشتن که برای مسعود بفرستن!عجب 🤦

• دم بچها گرم با پلن دیشب

فقط همین دوستی که همرش پرید مولتی ها رو میزد جوری دیوارش میکردیم که خودش نمی فهمید یه 4-5 کی دیوار شد بنده خدا

اما بچهای SW یکم مپ رو چک کنن هم بد نیست یه ده زدم وسط جنوب غرب تا یک هفته خیلی شیک و مجلسی کشیدمش بالا هیچکس نفهمید ولی تا فهمیدن اتک های خیلی غیر حرفه ای اومد که نظرم کلا نسبت به تیمی که توی جنوب غرب بازی میکنه تغییر کرد.

لینک گزاشتن نداره ولی دلم برای این بنده خدا سوخت

این پست رو گذاشتم اول اینکه از بچهای دف کوردی ساید یه تشکر بکنم که تا گفتم اتک اومده سریع اقدام کردن

و دوم از بلک هول جدید رو نمایی بشه :D

پ ن: دیر اومدیم ولی زود نسخه رو می پیچیم

• سلام به همه عزیزان

جا داره یه تشکر ویژه کنم از تیم لیدری جنوب شرق

گویا پلیری که در جنوب شرق اکانت داشت به صورت خودسر و به قصد جاسوسی وارد تیم معظم شمال غرب شده بود و هنگامی که تیم لیدری جنوب شرق این قضیه رو فهمیده بود پلیر رو مجبور به چینج میل کرد

ممنون از بازی پاکتون امیدوارم لیدرهای ۳ ساید دیگه هم این طریقه بازی رو الگوی خودشون قرار بدن

پ.ن : سکوت بره ها !!!......

پ.ن ۲ : پلن زیبا دستخوش داره ، دستخوش فرهاد عزیز

پ.ن ۳ : ناصر سین کن پیامو :|

• اینم اون سومی که قول داده بودم که رفت تو صدر اخبار و جلد اول روزنامه ها...،محصول مشترک من و صادق جون که اگه نبود گذاشته بودم روی حذف اکانت رو همون یکماه پیش،تشکر از صادق عزیز که این سرور همه جوره حمایت کرد مارو

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 28 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 782

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 922
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21 سرور: 996
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 1087

پس تعداد 121 اکانت در این هفته ثبت نام کردند که نسبت به هفته ی پیش شاهد افزایش ثبت نام بودیم .

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 570

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 710

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 21 سرور : 741

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 28 سرور : 802

پس تعداد 61 اکانت در این هفته به اکانت های فعال سرور اضافه شدند. که نسبت به هفته ی پیش با افزایش روبرو بودیم .

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 555

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14سرور : 636

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 692

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 726

پس 34 اکانت به مجموعه اتحاد های سرور اضافه شدند . که نسبت به هفته ی پیش با کاهش روبرو بودیم .

پس 76 اکانت فعال در سرور هنوز در هیچ اتحادی نیستند.

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم ، مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم ، مجموع غارت اکانت های داخل تاپ 10 بر مبنای میلیون

نمودار دهم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت فردی

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون عذرمیخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

یا حق

یوسف

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

دیشب یه پلنی از سمت جنوب شرق به سمت جنوب غرب اومد که واقعا به تیم خوب جنوب شرق تبریک میگم . خیلی خوشحالم که بالاخره بعد مدت ها دوباره شاهد پلن های قبل میدگیم هستم و با اینکه یه ده همر از جنوب غرب پرید ولی خوشحالم چون این پلن نوید یه سرور جنگیو میده .

در مجموع 5 همر از ساید جنوب شرق لانج شد که در ادامه عکس های این همر ها براتون آورده شده .

همر شماره 1 :

همر دیفالت اکانت BellA CiAO

این اکانت در مجموع 4 دهکده داره که ده دیفالت در مختصات x:44 و y:-54 d وجود داره .

سایر دهکده های این اکانت در مختصات حدود 150 150 ساید جنوب شرق وجود دارن . پایتخت این اکانت یه دهکده 6 کراپه . احتمالا با توجه به مختصاتی که انتخاب کرده ما شاهد این هستیم که باز هم ( پس از بازسازی ) از ده دیفالت همر لانچ بشه و سایر همر ها میمونه برای واندر .

همری که لانچ شد 35 کی گرزی و حدود 7 کی تی کی بود . از اونجایی که کلا حدود 60 کی گندمخور دف جمع شده بود به راحتی این دفو رد کرد .

همر شماره 2 :

همر دیفالت اکانت I.A.T.

این اکانت 7 دهکده داره که دهکده دیفالتش در مختصات x:41 و y:-57 d قرار داره . 5 دهکده ی بعدی در مختصات حدودا x:70 و y:-80 d قرار داره و دهکده ی هفتم (جدید) خودشو آورده در کنار دیفالت خودش . کپ این اکانت 15 کراپه و میتونیم شاهد لانچ شدن همر های این اکانت از دیفالت قبل میدگیم و از نانکپ قبل اندگیم باشیم . البته چینش دهکده های این اکانت با توجه به اینکه ده جدید خودشو در کنار دیفالت گرفته میتونه بیانگر جنگی بودن این اکانت باشه . به نظر اکانتی با قابلیت انعطاف بالاییه .

همر شماره 3 :

همر دیفالت اکانت I C E

این اکانت 5 دهکده داره و یه کپ 9 کراپ هم گرفته . دهکده دیفالت این اکانت در مختصات x:58 و y:-43 d وجود داره . با توجه به نژاد این اکانت و چینش سایر دهکده های این اکانت میشه گفت قطعا یه اکانت کاملا جنگیه . حتی یه دهکده هم در جنوب غرب گرفته و یه دهکده هم در مرز جنوب غرب گرفته تا بتونه از هر جهت به این ساید فشار وارد کنه .

همر شماره 4 :

همر دیفالت اکانت LAST LORDS

این اکانت در مجموع 6 دهکده داره و یکی از اکانت های تاپ 10 غارته ( 76 میلیون غارت در حال حاضر ) . دهکده ی دیفالت این اکانت در مختصات x:30 و y:-21 d وجود داره . و 5 دهکده ی دیگه ی این اکانت کاملا روی مرز جنوب غرب قرار داره . با توجه به چینش دهکده های این اکانت ، به نظر به همراه اکانت ICE میتونن ضربه های زیادی به ساید جنوب غرب وارد کنن .

همر شماره 5 :

همر دهکده ی دیفالت اکانت PropheT

این اکانت در مجموع 3 دهکده داره . دهکده ی دیفالت این اکانت در مختصات x:0 و y:-75 d وجود داره . دو تا ده دیگه ای این اکانت هم دقیقا روی مرز جنوب غرب وجود دارن . و کپ این اکانت هم 6 کراپه . به نظر به همراه دو اکانت بالا میتونن خطرات زیادی برای ساید جنوب غرب داشته باشن .

جمع بندی :

در مجموع شاهد یه پلن جنگی خوب بودیم . پلنی که میتونست با شکست روبرو بشه ، ولی خب حجم دفاع جنوب غرب به حدی نبود که حتی بتونه جلوی همر اولو هم بگیره و فکر میکنم پلنر ها اینو پیش بینی کرده بودن . چون کل موج ها 20 تا بود و 40 تا ساختمون هدف قرار گرفتن و همونطور که میدونیم یه دهکده 39 تا ساختمون داره ، پس اگر جنوب غرب میخواست این دهکده نپره باید حداقل یه همر اولو دیوار میکرد که 4 موج (8 تارگت) دیوار بشه و باقی هم رد میشدن و ده آسیب بالایی میخورد ولی نمیپرید . کلا اگه 20 کی دیگه دف میرسید الان این ده نپریده بود ...

حجم همری هم که پریده چیزی حدود 40 کی گرزی و 8 کی تی کی بوده ( به نظرم بهتره از دوران مخفی کردن این اعداد بگذریم )

در کل تبریک به تیم جنوب شرق بابت این پلن زیباشون .

یا حق

یوسف

• سلام و عرض ادب و احترام

خداروشکر این سرور جذاب تر از سرورای پیش داره جلو میره و الحمدالله پلن های خوب و زیبایی رو شاهد بودیم تا الان

اما متاسفانه من از اینجا به بعد باید خوشحالتون کنم و از سرور برم چون واقعا وقت و مشغله اجازه ی ادامه سرور رو بهم نمیده خدایی خیلی تمایل به ادامه بازی داشتم

بعد سه روز لاگین نکردن رو اکانت اومدم دیدم یکی از دهکده ها که تو ان ای زده شده بود یکی غیرت کرده بود صفرش کرده بود اون یکی هم امیر حسین اینزرت زده بود رو طرف

خلاصه اینجا بود که فهمیدم سرور جذابیه چون سرورای قبل این کارا رو نمیکردن سایدای دیگه الان یکم جرات پیدا کردن:d پلن میرن و ...

خلاصه بعد دیدن این موضوع یقین پیدا کردم که واقعا وقتش رو ندارم امیدوارم به همه این سرور خوش بگذره ایشالا از تیم کاپتان و بچه های خوب مدبویز هم تشکر میکنم

و عذرخواهی که نمیتونم بیش از این در خدمتشون باشم ایشالا سرورای بعد دلایل ادامه ندادنم واقعا بخاطر شرایط زندگی و مشغلس ما پوست کلفتیم قهر و اینا تو کارمون نیس:)

خدایی وقت نداشتم ایشالا موفق باشید یا حق

• بعد سه روز لاگین نکردن رو اکانت اومدم دیدم یکی از دهکده ها که تو ان ای زده شده بود یکی غیرت کرده بود صفرش کرده بود

عرض ادب

پلن تخریب دهکده شما به شرح زیر بوده
    داخل دهکده شما جاسوس ساخته شده بود و به پایتخت تغییر کرده (گریز فعال).

برای اسکوت کشیدن از دفاع دهکده کافی بود یک فیک لانچ شه و بعد از یک ثانیه اسکوت بخوره

ممنون از اینکه لطف و محبتتون رو از ما دریغ نکردین دم رفتنی

موفق باشید.

• شما که عاملی فقط تو ش ش که کار رو در بیاری واسه دیگرون یعنی خدایی واسه زدن این دهکده که 1هفته پاپش تکون نخورده پلن ریختین:)

دمتون گرم خوب زدین من که بدون پلن خودمم نه دادم یکی دمپایی که توش مونده بود رو پرت کرد سمتتون:D

ایشالا موفق باشی دوست عزیز

تبریک ویژه بازم به بچه های جنوب شرق خوب بازی میکنن;)

اسکوت نیست دوست عزیز اسکات هست و مورد بعدی اگر همون نیروهاشم بودم از گریز بر میداشتم دیوار میشدین کما اینکه حداقلش اینزرت میشدین

در کل دمت گرم یکم داری دف میکشی و همر میسازی چنتا واسه کتیبه خدا عجرت بده:d

• سلام دوستااان

۲۰ تومن ممد مبااااااااارک

آقا ما الان بیدار شدیم. بگید دقیقا از کی باید عذر خواهی کنیم. 😂😂

خوب از اونجایی که پلن قبلی دوستان جنوب غربی مهمون نوازی بسیار زیبایی داشتن تصمیم گرفتیم زود به زود بهشون سر بزنیم که حالصلش شد این.

باقی همر هارو چون سبز برگشتن نمیذارم.

همری که پرید رنک ۴ یا ۵ سرور بود و جزو مهم ترین همرای اسدبل و واقعا برام عجیب بود که فقط همر جلومون بود و دفی ندیدیم.

خسته نباشید به تیم پلنری و لانچری اس ای (فرهاد، احسان، ممد، پویا و علی دراگون و البته پارسای عزیز)

خسته نباشید دوم به همر ساز های گل اس ای

بر و بچه های اکانت گاد امید و ایرج

اکانت Last lords : پویا، احسان، علی، حسین، رضا ،میثم، سروش

ارش افکت عزیز.

و تیم خودمون.

میگن دوره ی بزن در رویی تموم شده. ما که زدیم. ببینیم تهش چی میشه.

یه تشکرم از محمد توهمی عزیز که با زدن ده تو اس ای خودشو فقط اذیت کرد.😂

پ.ن: وعده حسین کینگ بالا ایز لودینگ

پ.ن: به اندازه ی توانایی هاتون ادعا داشته باشید. نه بیشتر

پ.ن: یه بنده خداییم وسط لانچ اتکای ما رو سایدش داره پست تحلیلی میذاره همرای مارو انالیز میکنه. برو دف جور کن ۲ شبه زیر اتکی بابا.

ارادت

• شما که عاملی فقط تو ش ش که کار رو در بیاری واسه دیگرون

این حواشی از ما به دور هست خان داداش حالا هی جهت بده ما هم ازش پوشش میگیریم دمتم گرم

بفرما گوش کن لذت ببر :

پ.ن: اسکوت با جناس ناقص اختلافی

• با سلام و خسته نباشید خدمت همه فروم نویس های عزیز .

خسته نباشید به بچهای اس ای بابت لانچ و پلن قشنگشون و بچهای nwبرا دهکده که چیف کردن

این که پروفایل منو گذاشتی اون فدا سرت ولی داداش تو همت کرده باشی زدی.

جواب خفتایی که خوردی

دیگه زد خورد اینقد ادا نداره بهت گفتم که اگه صدتا دهکده بپرونی یا بزنی هیچ فشاری نمیاد به من.

من از بازی که پلن توش باشه استقبال میکنم اگه دقت کرده باشی من هر پستی که لینک توش باشه لایک میکنم

بر عکس بچها شما من با بچها اس ای دم خور بودم سرور پیش افتخاری بود به شخصه برا من .

ولی یا اون ادمایی که من تو دیسکورد صحبت باهاش میکردم اون یکی دیگه بوده یا این پستا رو یکی دیگه مینویسه

یوسف دوست داره پست تحلیلی بذاره شما زدی دمت گرم دیگه چیکار بقیه داری

پ.ن: صادق (se) جان اگه اکانتی توswمیخوای به خودم بگو میدمت نمیخواد پی وی کسی بری عزیزم

تنها چیزیم که میدونم اون که با من بازی کرده میدونه من همرم سر جنگ دیوار شد .

سرور قبل فرداش گفتم بیاین بزنین کلان تراوین بخاطر زد خوردش دوست دارم .

موفق باشید پست قبلیتونم لایک نکردم چون حرفش به دلم ننشست ولی لینکش دوست دارم

• آقا عرض ادب و احترام

هومن جان ناراحتم کردی:(:(

چطور میگی دفی نبوده جلوتون و فقط همر گذاشتن ?(

باقی همر هارو چون سبز برگشتن نمیذارم.

همری که پرید رنک ۴ یا ۵ سرور بود و جزو مهم ترین همرای اسدبل و واقعا برام عجیب بود که فقط همر جلومون بود و دفی ندیدیم.

شما دقت بفرما عکس زیرو:

اینهمه زحمت کشیدن کاتا رومن گذاشتن جلوتون زشته زحماتشون رو نادیده میگیرید اقا. حالا دو تا معذرت خواهی بدهکار شدی .:saint:

اینهمه از مهمون نوازی تعریف میکنید و راه رفتین تا اونجا حالا به شما ناهار هم دادن ؟:D

• درود خدمت همه ی عزیزان

دست مریزاد به برو بچه های جنوب شرق ....این حجم از پای کار بودن و مشتی بودن رو که ادم میبینه کیف میکنه... دم همتون گرم

خسته نباشید به بچهای اس ای بابت لانچ و پلن قشنگشون

سلام محمد جان

اول خدا قوت برای این همر زیبایی که کشیدی

درباره اون پستای تحلیلی حداقل نظر من اینه که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد!اینکه شما دوست دارید حین پلنی که روتون اومده و همر 1 اتحادتون در نتیجه اون پلن پریده علایقتونو دنبال کنید کاملا به خودتون مربوطه،نمیدونم توی ساید شما دیشب چه اتفاقی افتاده بود که نتیجش شده بود این که به جای اینکه دنبال دف باشن ترجیج دادن 2 3 ساعت دیتا جمع کنن برای اون پست تحلیلی و نکته جالبش اینکه هنگامی که اسکرین از همر ها گرفته شده اسم ده ها برای این پلنه و عملا پلن ما ساعت 4 5 تو فروم اسپویل شد :)))

حقیقت توی تیم ما اگر مشکل و کمبودیم باشه دغدغه ی پشت صحنس و توی میدون تظاهر میکنیم در حال تلاشیم!

جواب خفتایی که خوردی

شده قضیه این مثل که "گنه کرد در بلخ اهنگری ..به شوشتر زدند گردن مسگری"

متاسفانه نگاه هر کس به بازی متفاوته ...اگر شما اون خفت ها و ناقص کردن همر های میدرنج ساید رو بادیستروی چنین همر هایی در این دو روز مقایسه میکنی و یکی میدونی به نظرم شما به کار خوب خودت ادامه بده ما هم سعی میکنیم در حد توانمون به کار بدمون ادامه بدیم.

ما هر چی میزنیم شما تهش میای میگی اقا این به اون خفتا در...نمیدونم از تیم فعلی ما کیو شما خفت کردی که این همه همر گردن کلفت رو داری به ایشون حواله میدی!

به نظرم اینکار شما هم از ارزش زحمتی که توی اون سرور کشیدی کم میکنه هم یه جورایی توهین به عملکرد خوب ماست.

پ.ن:

مَا أَكْثَرَ الْعِبَرَ وَ أَقَلَّ الِاعْتِبَارَ

اون دهم درسته که شما زدی ولی دیگه رفتنش دست ماس هروقت صلاح بدونیم میزنیمش یهو دیدی اصن همین امشب پرید