Posts by Yakuza

سلام و عرض ادب خدمت تمام بزرگان .

اول سرور به بعضی از دوستانم گفتم اس ای این سرور واقعا قویه و این سرور نیاز به متا غرب داره ولی متاسفانه غرب وارد جنگ شده و بنظرم دلیلش

کینه و مشکلات شخصی لیدر های غربی هستش(که دلیل اصلی شکستن نپ شیطنت یکی دوتا از دوستان بودن که پیامشونو دارم تو واتساپ) و سر

این موضوع فقط پلیر های غربی ضرر کردن و الکی هزینه و زمان گذاشتن .

یکی از دوستان اومد تعریف پلیر جنوب غرب گفت که بنظرم از ریشه تعریفش اشتباه . پلیر جنوب غرب (مهم نیست پلیر کدوم ساید باشه ) یعنی

وقتی تو اون ساید هستش باید تمام تلاش خودشو کنه تا سایدش پیشرفت کنه و در خدمت ساید باشه. اما یک سوال دارم وقتی لیدر های اون

ساید بی کفایت هستن و برای اون پلیر ارزش قائل نمیشن اون پلیر باید چیکار کنه ؟ جز اینکه سرور بعد باید سایدشو عوض کنه؟ مگه وقتی یک

انسان میبینه کشورش ارزش اونو نمیدونه و میدونه در اون کشور به جایی نمیرسه و استعدادش داره از بین میره مهاجرت نمیکنه ؟

بنظرم تیم فعلی ساید جنوب غرب جز از بین بردن استعداد ها کار دیگه ای انجام نداد و باعث شده پلیر های قدیمی این ساید پر افتخار سایدشونو

عوض کنن یا کلا تراوین کنار بزارن .

بنظرم وقتشه پلیر های پر افتخارجنوب غرب برگردن و یک ساید قوی به نمایش بزارن و تیم فعلی کناره گیری کنه تا دوباره شاهد یک سرور خوب باشیم .

چه غریبانه در سایه بی کفایتی به خواب رفته ای

سلام و عرض ادب خدمت تمام بزرگان

خسته نباشید میگم به تمام پلیر های این سرور

• وقتی لیدرشون شما باشی از بقیه چه انتظاری میره .

武 آقا یوسف عزیز اول از همه لطفا برو پست های گذشته پلیر های خودتو کامل بخون بعد بیا فاز با ادب بودن پلیرهاتو بردار (البته ادب بعضی از پلیر های اس دبل اینقدر بالا هستش اعصابم خورد میشه دارن کنار بعضی ها پلی میدن).

武 دوما خواهش میکنم در هنگام پست گذاشتن درباره توتال ساید ما ادب رعایت کنید .

武 راستی سرور پیش چرا وقتی 2 تا از لیدر های ساید اس دبل به کل اس دبل و شما بی احترامی کردن چیزی نگفتین ؟ تنها کسی

که جواب میداد من بودم . فکر کنم برای این سرور تمرین کردین .

武 اقا ناصر خودتو ناراحت نکن این تیم قبلا متا شکستن نپ که جای خود دارد .

武 اقا یوسف میدونی خیلی دوست دارم بنظرم اینقدر که درباره دمنوش ها اطلاعات داری بزن تو کارش جوابه . البته اون دوستمون

که قارچ دوست داره فکر کنم بیشتر موفق باشه تو پرورش قارچ .

武 عمو محمد شنیدم کتیبه چکمه منحصر از سایدتون زدن (این بده)

武 دوباره اس دبل رفت تو حال مظلوم نمایی ؟ مگه 40 تا همر ندارید ؟

چیزی ک ‌نیسی اداشم در نیار…

سلام و عرض ادب خدمت تمام بزرگان تراوین.

ببخشید من فروم نویسی بلد نیستم ولی باید فروم گرم شه .

آقا یوسف عزیز خوبی؟ خودت میدونی چقدر دوست دارم ولی باید حقیقت گفت.

سرور پیش اس دبل حدود 40 تا پلیر داشت . اگه اشتباه نکنم بعد کتیبه ها بود با رفتن آقا پارسا بیشترپلیر های اس دبل هم رفتن و اکانت تحویل ساید دادن . در اصل میشه گفت بیشتر اکانت های شاخ ساید بدون پلیر شدن . اگر اشتباه نکنم حدود 15 نفر پلیر موند که میشه گفت 7 یا 8 نفر تایم گذاشتن .

25 تا اکانت که افتاد دست من . خود شما هم اکانت هارو دادی به من تا دفسازی کنم . حالا بماند چند تا اکانت افتاد دست آقا شهریار و آقا امیر برای دفسازی.

در کل سرور پیش شما گفتین ساید اس دبل مولتی نکشیده ولی پلیر ها کم کم 1یا2 تا مولتی داشتن. یکی از مشکلات ساید این بود که لیدر ها به فکر پارکینگ نبودن . و مشکل اصلی بعضی از لیدر ها بودن که بازیو ول کردن.

شاید واسه بعضی از دوستان سوال شه که چرا اس دبل دف کم داشته . اس دبل دف کم نداشته . ولی به شخصه به دلایل شخصی دف ها اکانت های خودمو روی واندر ارسال نکردم و چند جا پارک کردم . تو امار امتیاز مدافعین کاملا مشخص بود ( دوستانی که رو اک های من لاگین داشتن میدونن چقدر دف بوده :saint:). اقا شهریار و امیر و چند نفر دیگه اگر اشتباه نکنم از 5 میل تا 7 میل دف ارسال کردن واندر مرکزی اس ای ( دقیق اطلاع ندارم). و رو هر واندر اس دبل 1 تا 2 میل دف بود.

حالا یک سوال دارم اقا یوسف : بیشتر پلیر هایی که سرور پیش برای اس دبل زحمت کشیدن و تا اخر سرور بودن .تا اونجایی که خبر دارم همشون رفتن ان دبل . (دلیل رفتنشون معلوم نیست :)).اونم پلیر هایی که هر کدومشون اندازه 10 تا پلیر برای سایدشون وقت میزارن . حالا بنظرت اس دبل بیشتر پلیر داره یا ان دبل ؟ خود شما همیشه میگفتی کمیت مهم نیست کیفیت مهمه .

با این که این سرور تایم ندارم این سرور در خدمت ساید ان دبل هستم . انشاالله بتونم برای ساید مفید باشم .

ヤクザ

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

قبلا اعلام امادگی کرده بودم ولی به دلیل تداخل امتحانات دانشگاه با شروع سرور و حضوری بودن امتحانات به دلیل مقطع این سرور 7 روز دیر تر شروع میکنم .

دوست داشتم این سرور به خونه برگردم و در خدمت ساید ان ای باشم اما متاسفانه هیچ تیمی تا الان اعلام

امادگی نکرده و این سرور در خدمت تیم بزرگ کاپیتان هستم و فکر نکنم بزرگان تیم ساید مشخص کرده باشن .

(اما درباره سرور قبلی که بحث داغه )

من سرور قبلی در خدمت ساید اس دبل بودم . یکی از بزرگان گفتن آقا یوسف عزیز گفتن ما مولتی بازی نمیکنیم اما دروغ از آب در اومده .

سرور پیش ساید اس دبل مولتی نساخت تا اونجایی که بنده اطلاع دارم ولی به دلیل این که چند نفر از لیدر ها

قبل و بعد کتیبه ها رفتن و با رفتنشون چندین پلیر هم بازیو ول کردن .

اکانت های این دوستان افتاد دست ساید . و از اونجایی که پلیر کم بود و همه مشکل تایم داشتیم چند تا از این

اکانت ها رفتن تو لیست غارت.

درباره این که دوستان میگن چرا بعضی از تیم ها نمیان و میترسن . خب طرف باید ببینه تیمش تایم داره یا نه .

مثل سرور پیش که بعضی از دوستان وسط راه ول کردن و یکی از دلایل اصلی ضعف ساید اس دبل بود .

خوشبختانه این سرور سیستم کنفدراسیون هستش و دیگه شاهد اون حجم از دفاع های غیر عادی نیستیم .

私は救いを求めません

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان تراوین.

با این که تایم ندارم اعلام آمادگی میکنم . به احتمال زیاد در خدمت تیم Texas در ساید SW باشم . اگر تیم Texas این سرور حضور پیدا نکرد تنها پلی میدم و هنوز ساید انتخاب نکردم و مثل همیشه دفساز .

:evil:私は悪魔です:evil:

ادمین عزیز هم که فقط پست هاری منو یا ساسنور میکنه یا پاک

خب اول از همه باید بگم آقا یوسف چیزی درباره اون جمع دوستانه به من نگفته بود. من غیر آقا یوسف رفیق دیگه ای هم دارم تو اون جمع . چطور تا الان یوسفو نشناختی .

فاز لاتی برداشتی خب حله . واسه بچه حصارک پایین کرج فاز لاتی برداشتی .

متاسفانه دفعه قبلی تایم نداشتم بیام ولی مراقب خودت باش .

تو هیچ کدوم از سوال های منو جواب ندادی انشالله وقتی حضوری همو دیدیم جواب میدی .

نیازی به ساخت نیست همین الانشم امادس ولی اکانتت دست سایده .

دوستان تو واتساپ گفتن دیگه جوابتو ندم .میگن اینو ولش کنی تا 4 سال دیگه فقط پست الکی میزاره من این بودم من اون بودم ولی چیزی ازت ندیدیم . چشم هرچی بزرگان بگن البته حق میگن جواب درست حسابی نداری بدی .

البته یک چیز ازت دیدیم اونم :

اگه از من کتیبه میزدن دیگه تراوین پیدام نمی شد . خوشم میاد ازم سوتی پیدا نمیشه ولی تو کلا سوتی . اینم اخرین پست .

تو فقط سعی کن یوسف یوسف از دهنت نیفته ، معلوم نیست اقا یوسف چیکار کرده بات خخخخ

انشالله هر چی زودتر این سرور تموم بشه خیلی خسته کننده بود و زودتر سرور بعد شروع بشه . برای سرور بعد 5 نفریم که قراره یاغی پلی بدیم که یکم تراوین از این حالت دربیاد . البته ساید معلوم نیست.

مراقب باش این نهال خاردار نشه خرابت کنه جوجو :D

چند روز پیش رفته بودی مافیا بازی کنی عشقم ؟ همون جا که داشتن مسخرت میکردن عزیزم . از پلیر های ساید ne خواهش میکنم ناتار های دور واندر اینو نزنید بادش میگیره واندرش صفر میشه بعد با گریه میاد از من دف میگیره .

فقط 400 کا اونم با مرتاض ؟ 2 تا همر دارم رو هر کدوم 1میل 200 دفه بدون مرتاض .حالا بماند خود همرش چقدر گندمخوره

فعلا که قبضش میاد پی وی من . یا میاد دف بگیره یا میاد اکانت بگیره . فکر کنم خود آقا ناصر هم پشیمونه با تو بازی میکنه .

راستی معلومه آقا یوسف فشاریت کرده ها . هر چی میشه میگی یوسف یوسف .

تو کلا بلدی شعر بگی . چیزی از اکانت تو در نیومد حتی دف . 30 کا گلد ؟ خوبه امار خرید اثر هنریتو دیدم تو هم مثل اکانت متین خرج کردی حالا شایدم یکم کمتر دلیل فشاری شدنتم اینه این همه خرج کردی ولی چیزی از اکانت در نیومد .

اینکه هی میای میگی خودسال خوردسال معلومه فشاری شدی با این که همه جوره ازت بزرگ ترم . اصلا من 2 سالمه ولی همین 2 ساله تکی 10 برابر تو دف کشید و تو یکیو فشاری کرده . فقط استیکر خنده بزار ولی نمیتونی فشاری بودنتو پنهون کنی عزیزم .

اگه اکانتو از اول میدادی ما رید میدادیم بیشتر تاثیر داشت . فقط اومدی آبروی یه سرور بردی با اون واندرت . و یه کتیبه ایزی تحویل شمال شرق دادی .

دهن تویکیو نمیشه بست حتی با ماسک

سلام عرض ادب .

آقا شاهین و آقا یوسف گفتن به پارسا عزیز چیزی نگیم . منم چیزی نمیگم فقط گفتن حقیقت گفتن حالا بزار منم بگم .

اول از همه اکانت من در روز های اول سرور که 4 تا ده داشت از دسترسم خارج شد بدلیل این که رفته بودم شمال و گوشیم افتاد تو آب و به مشکل خوردم . اکانت فقط دست شما نبود و از همه بیشتر آقا میلاد از اکانت امینم روی اکانت من تایم گذاشت اون زمان . شما گفتی زیر ساخت اوکی کردی بله فقط یه آهنگری کپ 20 کردی . اینکه میگی دف نداشتم همون تایم من رو یکی از ده های اکانت امینم که در ساید شمال غرب بود دف ثابت داشتم . اینکه میگی اون تایم دف یک ساید بودی . کلا تا قبل کتیبه ها بود من 1 هفته قبل کتیبه ها رنک یک بود و تا الانم رنک یک سایدم ( مهم اینه بتونی جایگاهتو نگر داری ) . بعد گفتین لیست فارم های منو آپدیت کردی ؟ کلا ده 01 من غارت میکرد که شما یک لیست 20 تایی به اون ده اضافه کردی.

تنها اکانت هایی که منو پوش کردن اکانت zeus وeminem بودن . شما کمکی نکردی بابت دفسازی اکانت من .

بعد میای میگی قطعا برای شما‌لیدر خوبی بودم. از نظر من لیدر خوب کسیه که تا آخر سرور با پلیر های سایدش باشه مخصوصا شما که لیدر کل بودین .

نه اینکه تا کتیبه هامیاد میره و آخر سرور پیداش میشه میگه مدیریت جنوب ضعیفه . شما که خودت تو تیم لیدری بودی و همه شمارو مدیرساید میدونستن. شک ندارم اگر جنوب غرب برنده این سرور بود شما پست میزاشتن که من همه کارو کردم ( مثل سهیل ).

نمیدونم اطلاع داری یا نه که میدونم داری . بعد رفتن شما بیشتر پلیر های ساید اکانتاشونو ول کردن . بعد کتیبه ها تا الان نزدیک 35 تا اکانت فقط دست من رسید و کارم این بود مسیر بزنم و دف بکشم و لیست فارم اوکی کنم که البته بیشتر اک ها ده کم داشتن و دف خوبی در نمیومد ( البته از دف سهیل باز هم بیشتر بود)

من بازم شمارو بزرگ خودم میدونم و احترام قائلم ولی انتظار داشتم بجای اون پست بیای یک خسته نباشید بگی به ساید جنوب غرب نه این که بیای سایدو خورد کنی . درسته ضعیف بودیم اما تلاش خودمونو کردیم .تراوین هم یک بازیه و قرار نیست هر سرور یک سایدبرنده شه .

از آقا یوسف و آقا شاهین عذر میخوام بایت اینکه گفته بودن جواب پست آقا پارسا ندم .ولی پستشون درباره من بود و من باید جواب میدادم

تموم شد؟ خیلی تاثیرگذار بود.

خب اول بیا ببینم اکانتleon24 واسه تو یا آقا ناصر؟( فاز برنداری بگی اینقدر آقا ناصر آقا ناصر نکن . فقط بخاطر اینکه سنشون از من بیشتر و احترام میزان بهم) چون یادمه حتی حق نداشتی به تاجر ها دستبزنی .

که ۹۰٪ داشته های ساید بخاطر تو بوده ؟ اها بعد ببخشید اون کتیبه انبار از اکانت من بردن؟ راستی مرتاض بزرگ بردی گفتی قراره دف سنگین بریزی رو واندر چی شد؟ فقط بلد بودی داشته های ساید قفل کنی عزیزم بعد الان میای میگی 3 روز وقت میدم مرتاض ببرید ؟ تو از داشته ساید درصد کم نکن نمیخواد درصد ببری بالا.

گفتی بهترین اکانت مصری برای تو؟ البته میدونم آقا ناصر پاپ اکانت leon24 به اینجا رسونده . خبر دارم کلا پلی نمیدادی . ایشون زنگ زده بودن و حدود 1 ساعت صحبت کردیم .

خب گفتی پاپ بازی ؟پاپ بازی فقط به گلده . شما بیا اون گلدی که رو اکانت شما و اکانت متین بودرو بریز رو یه اکانت و یه بچه 10 ساله بزار رو اکانت بگو فقط ساختمون بده بالا ده بزن به خدا که از تو بهتر پاپ بازی میکنه حتی میتونه دف هم بکشه .

تو که قرار بود دف یک سرور بشی چی شد؟ کلا تونستی 1میل 600 برده دف بسازی؟ خنده داره واقعا . بعد حتی اون برده هارو رو واندر خودت نزاشتی تا دف اکانتت کم نشه و فقط داشتی 24 ساعته برده شارژ میکردی که مثلا رنک بگیری تو اتحاد . جالبه اون وقت وقتی اکانت اومد دست دوستان برده ها ارسال شد روی واند تازه اومدی توتاپ مدافعین .

این همه داستان گفتی که چی بشه ؟ والا چیزی از تو یکی واسه ساید در نیومد جز این که 4 تا گزارش بزارن با دمپایی واندرتو صفر کنن. یا خیلی ایزی ازت کتیبه بردن .

تو حتی دف نداشتی بزاری رو یکی از ده هات وقتی اکانت morisniff داشت غارتت میکرد. میخوای بگی اینجوری نبوده؟ میخوای اسکرین شات پیام آقا ناصر بدم که گفت بیا بهم دف بده .

گفتی به مصری ها برنامه دادی . اره یادمه اومدی پی وی ویس دادی گفتی فقط برده بکش . تو حتی یکم سطح پلی نداری که سایدی که بدون مولتی اومده و پارکینگ نداره نباید برده بکشه از اول بازی . البته برده سازیه تورو هم دیدیم کلا دف اکانت با این همه پاپ یک دهم دف منم نیست .

اگر از اول اون مرتاض روی یک اکانت خوب میرفت و پارکینگ میشد این همه دف ساز ها و همر های ساید لاست نمیدادن . بعد کسی هم چیزی میگفت میگفتی میخوام دف سنگین بزارم رو واندر دیدیم با دمپایی صفر میشی .

دلم به حال اونایی میسوزه که مثلا شاگرد های تو هستن تو خودت باید بیایی بهت بازی یاد بدن . البته هیچی تورو گردن نمیگیره.

میگی آقا پارسا گل 17 میلیون خرج کرده . خب چیزی از اکانتش در نیومد . حتی دف که داره آقا شهریار کشید .

راستی فقط یه مولتی داری ؟ یادمه یه اکانت رویا هم بود که تو گروه مصری گفتی بیشتر از 2 برابر من دف داره با این که اون تایم هم کل اک هات نصف منم دف نداشتن.

تنها دلیلی که دوستان روی اکانت تو الان پلی میدن چون تکی آبروی کل سرور بردی . کسی که این همه خودشو گنده میدونه تهش با یه دمپایی صفر میشه . کتیبه ازش میبرن و میاد از من دف درخواست میکنه .

حالا برو هی بگو من اینکارو کردم من اون کارو کردم ( البته هیچ کاری نکردی ) من حرفی هم میزنم با مدرک میزنم خواستی بگو همین جا چت ها . آمار ها و گزارش هارو پست کنم.

حالا برو فاز قدیمی بودن گنده بودن شاخ بودن بردار .

فکر نکنم بهت بی احترامی کرده باشم توی این پست با این که تو پستی که گذاشتی فاز لاتی مثلا برداشته بودی .

من کوچیک تک تک پلیر های تراوین هستم(حتی شما دوست عزیز ) این یک بازیه ولی بهتره آدم یادش باشه در گذشته چیکار کرده بعد بیاد فاز شاخ بودن برداره .

اول از همه تبریک میگم به شمال بابت دفسازی عالی .

درکل از اول برنده سرور معلوم بود.

اما درباره این پست:

سلام آقا پارسا خوبی ؟ گفتی SWمدیریت خوبی نداشته با حرفت موافقم چون شما و امثال شما جزو تیم لیدری بودین . کسانی که بعد کتیبه ها اکانت ول کردن رفتن . کسانی که اصلا تایمی که ما پلیر ها گذاشتیم واسشون مهم نبود . درسته جنوب غرب این سرور ضعیف بود ولی هیچ وقت آقا یوسف و آقا شاهین و ... مارو مثل شما ول نکردن برن و با غیرت ادامه دادن .

شما و آقا سهیل قرار بود دف سنگینی بکشید مخصوصا آقا سهیل یادمه حتی ویسشو دارم که گفت قراره دف یک سرور بشه ( حالا بماند 2 روزه رو اکانتش پلی میدم و از دفی که کشیده خندم میگیره )یادمه تیم لیدری میگفت هر کسی درباره اک های مصری سوالی داره از آقا پارسا وآقا سهیل بپرسه . آقا سهیل که فقط پاپ باز خوبیه . شما هم که کلا ولش کن .البته فقط شما نبودی بیشتر تیم لیدری رفتن و فقط اکانت گذاشتن . که اکانت بدون پلیر بدرد نمیخوره .

در کل تشکر میکنم از آقا یوسف و آقا شاهین که تا آخر بودن . این دومین سروری بود که در sw پلی دادم و تجربه خوبی کسب کردم.

انشالله هر چه زودتر سرور بعد شروع شه و از اونجا که 2 تا از پلیر های قدیمی شمال شرق سرور بعد حضور دارن بعد مدت ها به خونه یعنی شمال شرق برمیگردم البته اگر افتخار بدن .( البته معلوم نیست سرور بعدی هم باشه).

خلاصه چیزی که از فروم این سرور فهمیدم اینه که ان ای 4 تا پلیر فرستاده ان دبل

هم از ان دبل پرتت کردن بیرون اندازه 3 برابر سایدتون دفاع ساختن

ببخشید یک سوال دارم اون 4 تا پلیر کدوم اکانت ها هستن؟ منم پلیر شمال شرق بودم ولی فعلا از جنوب غرب پرتم نکردن بیرون .

تا اینجایی امار اکانتم نشون میده دف شماره ساید جنوب غرب منم . چند تا اکانت هست که پلیراش بعد کتیبه ها

ول کردن و من و یکی از دوستانم روشون پلی میدم اونا هم رنک های بعد من هستن.

حالا این 4 تا پلیر کین که 3 برابر دف من دف کشیدن من خبر ندارم ؟

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

(من فروم نویسیم ضعیفه به بزرگی خودتون ببخشید)

اول از همه تبریک میگم به شمال بابت دیوار کردن پلن جنوب

دوم تبریک میگم به جنوب بابت زدن کتیبه احمق .

درباره پلن جنوب که دیوار شدن بنظرم پلنر های جنوب ضعیف کار کردن و باعث شد دیوار شن .(نظرشخصی)

درباره کتیبه احمق هم بنظرم باید دف ارسال میشد حتی اگر روز اخر سرور هم باشه کتیبه دارایی یک سایده و باید ازش دفاع کرد .(نظر شخصی)

درباره پست اکانت Queen : اول از همه ناراحت شدم بابت طرز صحبت با ایشون . من اصلا ایشون نمیشناسم و اگر

یادتون باشه تو چند صفحه قبلی خواهش کردم به هم احترام بزارید که بازم شاهد بی احترامی هایی از طرف چند

اکانت هستیم .

درباره عکسی که ایشون گذاشتن : من قبلا سایدشمال شرق پلی میدادم و این سرور رفیقام گفتن بریم جنوب .

در کل قبلا دف های سنگین تری هم از شمال شرق دیدم و چیزی خاصی تو این عکس نمیبینم .

بنظرم به جای این پست ها 2 تا پست از آمار ساید ها بزارید و بعد اومدن نقشه ها زودتر واندر 100 کنید تموم شه

این سرور تا زودتر سرور بعد شروع شه .

(من هیچ وقت برای ساید پلی ندادم و فقط برای کسب تجربه و پیدا کردن رفیق بازی میکنم پس انتظار نداشته باشید طرف سایدی که توشم بگیرم )

سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان

من کوچیک همتونم خواهش میکنم به هم احترام بزارید .در چند صفحه گذشته شاهد بی احترامی هایی هستیم .(منظورم شخص یا ساید خاصی نیست) تراوین یک بازیه ارزش نداره به هم بی احترامی کنید . تو این وضعیت بیمای کرونا آدم از فردای خودش خبر نداره یک چیزی نگید که فردا پشیمون بشید .

میشه با هم مخالفت کنیم

بدون اینکه به هم بی احترامی کنیم

سلام

نمیدونم چرا شمال شرق اینقدر از اسم حیونا استفاده میکنه .

درباره تاپ غارت . جنوب غرب فقط با جنوب شرق متا و نمیتونه بگه که شما چرا مولتی رید میدید . الان تو تاپ غارت از اکانت های جنوب غرب وجود داره ؟

اگر شما با یه ساید متا باشید میتونید بگید مولتی رید نده ؟ تهش بیاد 2 تا پلن برید دیگه . شک نکن اگر جنوب غرب با جنوب شرق متا نبود سر این مولتی بازی به مشکل میخورد . البته من بازم مشکل دارم . اینکه بیاد بگید توتال سایدتون با جنوب شرق اوکیه . توتال نمیتونه نظر پلیراشو تغییر بده .

و من تو اولین پستمم گفتم با لیدر و ... کاری ندارم چیزی بنظرم مشکل داره میگم . همون طوری که تو ساید شمال شرق یک سرور پلی دادم و سر یک مشکلاتی با ساید جنگیدم و اخرشم حذف کردم. البته یادم نمیاد توتال شمال شرق اون سرور اسمش علی گرس بود یا رضا گرس بهم اکانت داد تا در خدمتشون باشم. (در کل دلیل نمیشه یک پلیر هم نظر توتال سایدش باشه)

درباره عوض کردن موضوع .

درباره اکانت fun من نباید جوابگو باشم باید توتال ساید جواب بده . با این که دف ریختن مشکلی نداره .

ولی یک سوال :

آیا مولتی بازی و رید کردن آن قانونی هست یا نه؟ اگر قانونی هست چرا بن داره؟ اگه قانونی نیست چرا میسازید و رید میدید؟

حالا بر هر دلیلی شما روی اون اکانت های مولتی میرید و بن نمیشید دلیل نمیشه کسی کاری نکنه . بنظرم تنها راه جلو گیری از مولتی بازی دف ریختن تو مولتی هاس . باز هم میگم من تا الان خدایی دف تو مولتی های شمال شرق نریختم کلا تایم ندارم که اینکارو انجام بدم . ولی اول سرور گفتم اکه شمال شرق مولتی زیاد داره و تنها راه اینه که دف ارسال شه .

مجدد میگم: واقعا امیدوارم بتونین واندر صد کنید، که اگه نتونین، هم بازی رو باختین و هم اخلاق رو

شما که از اول بازی باختین و اخلاق زیر پا گذاشتین با مولتی بازی . آدم تاپ غارت میبینه حالش بد میشه . فقط بلدین با مولتی بازی همر بکشید .

هر جا هم که کم میارین کلا موضوع عوض میکنید .

سلام

درباره آقا یوسف من اطلاع ندارم چی گفته من اولین سرور که با ایشون آشنا شدم و بیشتر با دوستانم که گفتن بیایم این سرور در ارتباطم.

درباره جنوب شرق . من خودم خدایی تا الان دف نریختم تو مولتی هایی شمال شرق ولی اگرم کسی ریخته بخاطر توتال و پلیر های شمال شرق هستش که تو فرون هی میگفتن جنوب غرب دف میریزه تو مولتی ها. دوستان جنوب غرب دیدن شده آش نخورده دهن سوخته گفتن بیان آشخوری .

جنوب شرق هم اگه از صبح تا شب کارش این بود که بیاد تو فروم بگه جنوب غرب دف میریزه تو مولتی ها شک نکن که تو مولتی های اونا هم دف ارسال میشد.

پ.ن.دوست عزیز سامورایی محترم کسی که پرچم ضد مولتی رو علم کرده بود گفت شوخی کردم و برای گرم کردن سرور بوده حرفم شما اخر سرور یاد مولتی بازی افتادی؟!!!

ضمنا نظرتون رو در مورد مولتیهای جنوب هم میفرمایید؟

من نفر اولی بودم که تو گروه جنوب غرب گفتم دف بریزید تو فارما چون تنها راه جلو گیری از مولتی بازی همینه . من کلا تایم ندارم بشینم فروم بخونم اون بنده خدا نمیشناسم . شما میگید دف ریختن کار اشتباه ای هستش من میگم نه اگه غیر قانونی بود بن میکردن . ولی مولتی بازی از اول غیر قانونی بوده . درباره مولتی های جنوب تا اونجایی آمار نشون میده جنوب غرب مولتی نداره اگرم باشه خیلی کم و فکر نکنم رید بشن (از تاپ غارت معلومه دیگه) درباره جنوب شرق من اطلاع ندارم و به من مربوط نیست من یک پلیر سادم که این سرور در خدمت جنوب غربم و تمام تلاشمو برای کمک به ساید جنوب غرب میکنم همونجوری که درسرور های قبلی برای شمال شرق خدمت کردم .

راستی اگه شمال شرق مولتی یا همون اکانت های ساپورتشو رید نمیده چرا اینقدر دربارش دارن تو فروم مینویسن؟ پس میشه گفت شمال شرق هم اون شمال شرق قدیم نیست و فقط بلده با مولتی رید کردن همر بسازه .

ما از اول مردونه بازی کردیم شما ها فقط بلدین مولتی رید بدین . دف ریختن هیچ مشکلی نداره ولی مولتی بازی آخرته نامردیه وگرنه بن نداشت . شماها که حتی مولتی بازیو گردن نمیگیرید و میگید اکانتهای ساپورت ساید و ما ریدشون نمیدیم . پس چرا فشاری شدین ؟

سلام و عرض ادب خدمت تمام بزرگان تراوین

عزیزان شمال شرقی میان میگن جنوب دف ریخته تو فارماشون یا اکانت های ساپورتر ساید . نمیدونم چرا به اکانت مولتی میگن اکانت ساپورت ساید .

درصورتی میشه گفت اکانت ساپورت ساید که رید نشه و کپ اکانت به عنوان پارکینگ و ده های دیگه جنگ یا ....

ساپورت کنن. شما که میاد رید میدین نگید اکانت ساپورت ساید که خندم میگیره .

درباره دف ریختن تو فارما من اول سرور به لیدر ها گفتم اجازه بدین تو فارم ها و مولتی های شمال شرق

(اکانت های ساپورت ساید مثلا) دف بریزم

دلیلشم اینکه تنها راه جلو گیری از مولتی بازی همینه که آقا یوسف اجازه ندادن و گفتن ما اومدیم مردونه بازی کنیم نامردی تو کار ما نیست

(البته من شک دارم مولتی بازی و رید کردن مولتی جوان مردانه باشه )

در کل شما هایی که میاد میگید چرا دف میریزید تو فارما که من خودم بشخصه تو این سرور این کارو انجام

ندادم. (اگه انجام داده باشم میام میگم مثل سرور های قبلی که در ساید های دیگه بودم انجام دادم) .

شما ها مولتی نکشید و رید ندید چشم کسی دف نمیریزه .

داشم میلاد امینم میگه:

جنگو میشناسی ؟ ته تغاریش منم