نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام .

مازیار دادا شما دیگه چرا .آقافرق داره تک هدفه با دو هدفه این همه سرور بازی کردین .حداقل یه لول کمتر میاره پایین.

به فرض اینکه فرق نداشته باشه هم دو هدفه رو واندر نمی‌زارن که .بحث این موردا بعد این همه سرور !!!!!

• سلام .

مازیار دادا شما دیگه چرا .آقافرق داره تک هدفه با دو هدفه این همه سرور بازی کردین .حداقل یه لول کمتر میاره پایین.

به فرض اینکه فرق نداشته باشه هم دو هدفه رو واندر نمی‌زارن که .بحث این موردا بعد این همه سرور !!!!!

ما که شبیه ساز زدیم هیچ فرقی نداشت

شمام یه شبیه ساز بزن حالا، شاید ما اشتباه کردیم

از یک بابت حرفت درسته، تک هدفه زدن واندر تبدیل به عرف شده

ولی دلیل فنی پشتش نیست

پ.ن: فکر میکنم تنها بحث فنی که تابحال توی فروم این سرور شده همین بوده 😅

• این بحث قبلا تو ای ار شده

دو هدفه قدرت کمتری برای تخریب میده

شما فرض کن یه تعداد مشخص کاتا با یه پوینت دو جا رو بزنه همون قدرت تخریب کلی که موجود هست باید تقسیم شه مثال واضحتر فرض کن یه تعداد کاتا بتونه تو تک هدفه برات یه لول بندازه ! تو دو هدفه برات چی میزنه نیم نیم ؟!

شب شد

بنده خدا اشاره به شماره کارت هم داشت دو خط پایین ترش چی کار داری !

• سلام .

سلام

شاید منظورم رو بد رسوندم درست نگفتم یک زمان شما همر رو لانچ میکنی رو یک واندر با توجه به اتکهایی که قبل نشسته میبینی 20 کی کاتا دو لول واندر رو اورده پایین حرف شما درسته اما یک وقت شما مثلا رو واندر لول 13 14 که قبلا با ده کی کاتا صفر شده لانچ میکنی دو هدفه میذاری که اگه هدف اول واندر رو صفر کرد دومیش یک تارگت دیگه بزنه اگر هم نکرد هدف دوم صفرش کنه نگفتم این کار درسته گفتم زیاد هم کار فولی نیست یعنی اشتباه فاجعه باری نیست اینکار تو این شرایط که عرض کردم

ضمنا چیزی که من گفتم بر اساس شبیه ساز بود که گفتم اگر درست یادم مونده باشه اینطوری بود

• بنده خدا خودتو کشتی بتونی یه اتو بگیری یه چیزی به من بچسبونی ، ۶۰تا پست گذاشتی هی گفتی ادرس بده ، ادرس دادم دیگه جواب ندادی،

البته من مخالف این داستانا ام کلا ، قرار باشه هرکی بشینه روزی ۳ بشقاب بخوره قرار دعوا بذاره که نمیشه ، حکایت ایناس که میرن بوکس بخاطر دعوا

بگذریم

جریان از این قراره که رفیق ما ( رفیق😅 ) واسه ۱۰۰شدن واندر اس دبل حرکتایی زده ،

سر جریان خفت تورین ، چند باری‌گفتم هنگم هنوز ! چون هیچ جوره قابل هضم نیست واقعا

دقیقا مثل جریان لیست فارم زدن

از قدیم گفتن ، لیست فارم زن بالا لیست فارم زن زیاده

هیچ شکی توش نیست دف بک شده ، همر اکانت گریز کرده ،

هرچی فکر میکنم نقطه عطف ماجرا اینجاست که یکی از بچه هاتون اومد گفت فرقی نداره کجا صد شه و توافق شده و از اینجور داستانا ( نظر شخصیم این بود یجوری مثلا اومدن ماست مالی کردن که اره نه همچین چیزی‌نبوده ، چون دیگه راهی جز ۱۰۰‌شدن واندر توی اس دبل‌نمونده بود هر طور حساب کتاب شد واندر اس دبل بالا موند)

ولی اینکه کی و چی باعث شده که دف بک بخوره علامت سوال بزرگیه ، البته برا من کوچیک:)

خلاصه که پلن و محاسبه گر اصلی سرور اینجا بود

داداش شماره کارت بدم مانی هم به ارزوش برسه یا ادامه بدم زیباتر شه؟ ....

واقعا انتظار نداشتم از یسریا...

• سلام دوستان

واقعا عجیبه ادم فروم میخونه حقیقت فر میخوره

من یه سری افراد میبینم انگار دیروز اومدن اسپید ترا بابا شما که چند سال دارید بازی میکنید یعنی واقعا نمیدونید داستان چیه.؟؟

دف بک خوردن والا تو این سرور عجیب نیست به جای بنده بودید چیکار میکردید ابرو یه سریارو اینجا میبردید که من یه چیزایی دیدم از روز اول اسپید ترا که الان شما فردا بیای پاشی ببینی اسم واندر اس دبل با موقعیتش ام عوض شده رفته جای دیگه به من بگی والا تعجب نمیکنم.

من تنها با صحبت یکی از دوستان موافقم که گفت سرور تک اکانت لوگیین کنید بخدا که عمرا لوگیین کنن اینجا همش همینه کسی زد و بند بیشتر کنه بیشتر شگفتی افرین طرف لای 22 لانچ همر جنگی همرو دیوار میکرد اسمش خودشو میزاشت دف کورد بنده میگفتم بهش چشمان عقاب سرور چون قبل اینکه یه ساعت بگذره میگفت بهت کدوم فیکه کدوم ریل خب چطور میشه بعد میان یه عده تو فروم از سختی کارشون مینویسن.

از قدیمیا بعید پوز دادن نداره واقعا سر یه بازی توهیین کردنم نداره بهم اونم همچین بازی و سروری

خلاصه بعید میدونم سایدی وجود داشته باشه که تمیز بازی کرده باشه پس جا نماز اب نکشید مرد اونه که واقعیت بگه

یه حرفی زده میشه در رابطه با گلد و غیره این درست نیست بنده خودم سرمایه دار باشم میام گلد یه ساید و میدم هیچ اشکالیم نداره شاید کسی واقعا تو این اوضاع دیگه واسه تراوین نتونه هزینه کنار بزاره کسی که داره میاد گلدشو میده این کار اتفاقا کمک کردن به ساید بنده هرجایی بازی کردم لیدری بوده که گلد زده باشه.

و در اخر هدف از این بازی دوستی بیشتر نه اخر سرور فوش فوش کاری بهم

مطمعن باشید تمام سایدا زد و بند خودشونو داشتن و کردن و خواهند کرد

اخرین پست بنده اس تا الانشم زیاد پست گذاشتم

هرکی اذیت کردیم از همین جا معذرت خواهی میکنم انشالله تو زندگی تون شاد باشید.

• جای تفاسیر ارزشمندت در شبکه اینتربرگام خالیه

لامصب اینا رو که مرغ فروشی سر کوچه آقا مازیارم میدونه

الان سوال اینه این قدر آی پی که واندرزن های دوساید با واندرهای دوساید دارند از کجاست

کی رفته برا کی لیست ساخته

مملی وگنس هنوز یادمون نرفته...

• :D

• انقدر مزخرف گفته میشه که طرف حتی حاضر نیست دیسلایک کنه :whistling:

درود

نمیدونم این سیاست های نخ نما و چیپ رو در این نفس های آخر چرا دارید اجرا میکنید. صد البته این موضوع رو پیش بینی کرده بودیم، کسی که ناتار کاتا میکنه اسمشو میزاره پلن، ازش توقعی نمیره. به دلیل اینکه 5 واندر روی اکانت متا و ایمیل متا هست هیچ دلیلی بر این نمیبینیم که واندری ارجحیت داشته باشه به واندر دیگر. پس هر واندری 100 شد بشه. دیگه ما همه جورش رو دیدیم. این هم شما ادامه بدید. هیچکس گول این سیاست های دهه 40 هجری رو نمیخوره، حالا کجا به این نتایج میرسید؟ یه اتاق بخصوصی هست؟ مثلا اتاق فکر در حد گروه سنی الف؟

دوستان، همراهان، رقیبان، دشمنان اینو مطمئن باشید هرکاری بخوام میکنم و این سرور هم همونطور که میخوام تمام میشه. چند نفری توی این سرور میدونن چطور برنامه ریزی شد و چطور داره تموم میشه. حالا شما بالا بپر، چپ برو، کلتو بکوب تو دیوار. دروغ بگو. صفحه بزار و... هرچی دوست داری بگو در مورد من. مهم اینه من به چیزی که میخوام 100% میرسم.

0101010_mhg.jpg

کینه از تمام وجودت داره میزنه بیرون دیگه :D خیلی ریزی، خیـــــــــــلی، اینجور آدما همیشه هستن و خواهند بود. مهم اینه تو راهتو بری و برای چیزی که میخوای بهش برسی تلاش کنی. اونا تو تنفر خودشون میسوزن و تو هی میرسی. بعد یه مدت هم دیگه یادت میره اینا وجود داشتن اصلا... ولی اونا هنوز از تو بدشون میاد :D بسوز 8) به قول بانو Lina که میگه Burn Baby, Burn... البته منظورم بردن توی تراوین نیستا. کلا دارم میگم وگرنه این سرور و تراوین کلا با 5تا زنگ همونطور که خواستم داره تموم میشه.

پی نوشت: علی خندتو دوست داشتم، تحلیل نمیزاری؟ یا چی؟

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• یه سوال دارم از بچه های se

به فرض محال شما میتونستید بهتر از ما بازی کنید و جای ما بودید(البته هزار سال دیگه پارسال ماهم نمیشید)

فرص کنید الان واندر چوکور و واندر شما در حال ۱۰۰ شدن بود

ایا همر لانچ میکردید رو چوکور؟ یا به متا احترام میزاشتید یا .... ؟

پس این ۲۴ ساعت آخر رو بیاید از همدیگه تشکر کنید و یاد رفتگان را گرامی بدارید....

بوس به واندر sw

• درودانقدر مزخرف گفته میشه که طرف حتی حاضر نیست دیسلایک کنه :whistling:

نمیدونم این سیاست های نخ نما و چیپ رو در این نفس های آخر چرا دارید اجرا میکنید. صد البته این موضوع رو پیش بینی کرده بودیم، کسی که ناتار کاتا میکنه اسمشو میزاره پلن، ازش توقعی نمیره. به دلیل اینکه 5 واندر روی اکانت متا و ایمیل متا هست هیچ دلیلی بر این نمیبینیم که واندری ارجحیت داشته باشه به واندر دیگر. پس هر واندری 100 شد بشه.

شادزی <3

ما که نشستیم داریم تخمه میشکنیم.

ولی انگار یه خبرایی هست که لازمه هر روز یکی در میون پست بزاری و این جمله ها رو با خودت تکرار کنی. شاید برای شخص خودت فرقی نداشته باشه اخه گلد دو تا ساید و حتی ساید پنجم رو میدی ولی بنظرم چند نفر از هم اتحادیات بپرس... ایشالا که خیره و واندر جایی که به حق هست صد میشه.

• ما که نشستیم داریم تخمه میشکنیم.

ولی انگار یه خبرایی هست که لازمه هر روز یکی در میون پست بزاری و این جمله ها رو با خودت تکرار کنی. شاید برای شخص خودت فرقی نداشته باشه اخه گلد دو تا ساید و حتی ساید پنجم رو میدی ولی بنظرم چند نفر از هم اتحادیات بپرس... ایشالا که خیره و واندر جایی که به حق هست صد میشه.

والا هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم

شاید اصلا واندر رو وسط خاک ان دبل یا حتی اس ای صد کردیم

• با سلام

اومدم جواب این دوست مجهول الهویت را بدم که ظاهرا دوست ترسویی هست که جرات نداشته با اکانت اصلیش حرف دلشو بزنه

عزیز دل

این حرفها خیلی چیپ و قدیمی شده

متای ما و اس دبل اونقدر قوی هست که اصلا بحث اینکه واندرمون کجا صد بشه نداریم. میشینیم مطابق همیشه یه تصمیمی دور هم میگیریم تا شما بیشتر فشاری بشی ^^

سطح نوشتارت نشون میدی چقدر دنیای تو کوچیکه! ماشالله اطلاعات خوبی هم داری!

هر کجا صد بشه واندر متا وینر شده.

ولی خب فعلا کار داریم حیفه سرور زود تموم بشه ;)

بقول مجید پرشیا : خبر آمد خبری در راه هست ....

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• امیر جان شما بازیکن خوش برخوردی هستی. من از این فرصت جهت تحلیل سرور استفاده میکنم و اگر سوالی داشتید میتونید بپرسید.

کلا متاهای Zerg به همین صورت هستند. یک گوشه میشینن تا آخر بازی همر و دفاع میسازن.

این تیکه مربوط به شما نیست. هرکسی یک پستی قبول میکنه. زمانی که اسکاتر سایدو میندازن بیرون معلومه درکی از پتانسیل ساید رقیب ندارید.

لول 30 واندر هم چیز حائز اهمیتی نیست. بیشتر ازین که خفت آور باشه توهین به کسانی هست که همر ساختند و کمتر از لول 10 همرشون لند میشه!

قصه کوتاه شماره 8:

آهنگری با زن و تنها پسرش زندگی می‌کرد.

شبی، آهنگر رو به پسر کرد و گفت: «من سال‌ها کار کردم و زحمت کشیدم تا تو و مادرت در آسایش زندگی کنید. حالا این وظیفه‌ی توست که کار کنی».

صبح هنگام، زن آهنگر که خیلی پسر را دوست داشت، سکه‌ای به او داد و گفت: «شب که به خانه برگشتی، می‌توانی این سکه را به پدرت بدهی و به او بگویی که این مزد امروزت بوده است.»

پسر با خوش‌حالی از خانه بیرون رفت و تا غروب با دوست‌هایش بازی کرد. غروب، خسته به خانه برگشت و سکه را به آهنگر داد.

آهنگر سکه را در آتش انداخت. پسر چیزی نگفت، فقط پدر را نگاه کرد. آهنگر گفت: «تو این پول را از راه کار کردن به دست نیاورده‌ای!

روز بعد، باز هم همسر آهنگر سکه‌ای به پسر داد. غروب، پسر به خانه برگشت و سکه را به آهنگر داد و آهنگر به سکه نگاهی کرد و دوباره آن را داخل آتش انداخت.

پسر از کار پدر تعجب کرد، ولی اعتراض نکرد.

روز سوم، ماجرای دو روز قبل تکرار شد.

روز چهارم، همسر آهنگر به پسرش گفت: «این طوری فایده‌ای ندارد، پدرت می‌فهمد. بهتر است برای خودت کاری پیدا کنی.»

پسر به بازار رفت و در مغازه‌ی کفاشی مشغول کار شد. غروب، سکه‌ای گرفت و خسته به خانه برگشت.

سکه را به پدر داد. آهنگر باز مدتی سکه را نگاه کرد و آن را داخل اجاق انداخت. پسر به طرف اجاق دوید و سکه را درآورد. بعد به طرف پدر برگشت تا اعتراض کند.

پدر با خوش‌حالی گفت: «آفرین، پسرم! خوشحالم که امروز کار کردی و پول درآوردی. امیدوارم که با دقت، درستی و پشت‌کار به کارت ادامه دهی.»

زن آهنگر با تعجب از او پرسید: «تو از کجا فهمیدی که سکه‌های قبلی، مزد کارش نبوده‌اند، ولی این سکه مزد کارش بوده؟»

آهنگر خندید و گفت: «روزهای قبل، وقتی سکه را داخل آتش انداختم، ناراحت نشد و برای بیرون آوردن آن‌ها کاری نکرد، چون برای به دست آوردن آن‌ها زحمتی نکشیده بود، اما امروز وقتی سکه را داخل آتش انداختم، آن را از میان آتش بیرون آورد.»

خلاصه مطلب، یک تحلیل از روند سرور.

1- واندرزن ها:

استراتژی اس یی از اول سرور همر جنگی و چند دفساز تخصصی بود. که با نداشتن جنگ اموز تثبیت شد.

متای شما که 50 تا واندرزن کشیدید. حدود ده تاش رو سبز از دست دادید. ده تای دیگه هم رو مرتاض خفت شدند. اکثرش هم که از تناسب نیرو مشخص هست به دلیل بالانس نبودن ناتار هست. پس به طور حتم مدیریت قوی در این مورد نداشتید!

میگن چاپ بیش از حد پول در کشور باعث فروپاشی اقتصاد میشه. سکه های شما هم الکی زیاد بودند!

بهترین واندرزن سازها: رونان، تارتاروس، اتیلا، اسپیک، کاپیتان، دیابلو، وگنیتی (گریه نکن)

+ موناکو و کینگ نورث که خوشبختانه خفت شدند

2- مختصات بندی:

بهترین سیستم مختصات بندی سرور متعلق به شمال غرب در توزیع اکانت و شمال شرق در تخس کردن اعضای تیم بوده.

یکی از دوستان که در مورد اسم دهکده های شمال غرب پرسیدند، دلیل اسم گذاری به دلیل منطقه بندی دهکده ها بود که مربوط به نقشه 4 بعدی و نه فلت بوده. (همون موردی که با ایرج در موردش صحبت کردیم)

تیم های شمال شرق هم به بهترین نحو تخس شدند. دقیق از اسامی مطمئن نیستم.

به گمونم تیم تورج در مختصات 300 300، تیم لگاسی که کلا رجیستر اندبل و مرز اندبل که بهترین کلونی سرور رو هم داشتند. مولتی های تریدر در مختصات 100 100 و مولتی های سامان و مجید در مختصات کمتر از 100. تیم ممل برادرز هم به گمونم چیف فرسایشی ناتار در کلونی های اس ای.

در اس ای بهترین مختصات بندی مولتی ها به اتحاد خودم Se-d تعلق میگیره. همچنین از لحاظ کلونی دفساز مرزی واقعا سفت بودیم و با چند چکمه میشد به صورت فرسایشی اقدام کرد.

اسدبل در مختصات بندی اکانت آنچنان خوب نبود. روز پانزده بازی با یکسری اسکات ساده پلن تمامی اکانت هاش مشخص شد. اما از لحاظ استراتژی دفاعی (مزدور تیرانداز) برتری داشت و به دلیل انبالانس بودن ناتار نمیشد جلوش رو گرفت!

2.1- مختصات بندی کتیبه:

بدلیل پلن های اندبل بر روی ان یی مختصات یونیک ان ای تضعیف شده بود و اگر کمی تلاش بکار برده میشد یونیک های ان ای به اس ای تعلق میگرفت. اما مسئله اینجا بود که اس ای مختصات کتیبه های خودش رو هم خیلی دیر بسته بود.

کتیبه های مهم اندبل به خودشون تعلق گرفت اما جنگ و چکمه بزرگ و کوچک اندبل به ان ای تعلق گرفت.

بهترین مختصات بندی کتیبه به اسدبل تعلق میگیره. البته ما یکسری اقدامات انجام داده بودیم و تنها اشتباه ما این بود که با مهاجر دهکده میساختیم و اونها ناتار چیف میکردند! (میازار موری که دانه کش است)

پ.ن: دو کتیبه از اس ای و چند کتیبه اندبل بدلیل اشتباه محاسباتی در کلینر و تنظیم تناسب آن با سرور 2 ایکس به دست رقیب افتاد. (کتیبه های مهم مثل مرتاض کوچک و جنگ بزرگ)

2-2 مختصات بندی نقشه:

در کل پلن جالبی بود. 36 ساعت قبل از زمان نقشه که بررسی کردیم 7 نقشه سیف نبودند و این مقدار رو به 1 نقشه رسوندیم. در اخر هم 10 نقشه زدیم. (یکیش بدلیل نبود لانچر و دیگری به دلیل نرسیدن زمانی برای ارسال هیرو و دفاع بدست شما افتاد)

خب تایم نقشه ها متای رقیب واقعا استرس تحمل میکرد و حدود 4 میل همر بی ثمر استفاده کرد که لینکهاش داخل فروم گذاشته نشد.

اما من همچنان در مورد حرفم مصمم هستم که اگر مجید بود نقشه های اس ای هم ان ای میبرد. چرا؟

چون شما یک جنگاموز کوچک داشتید که میتونستیم بزنیم با تایم کاتا! اما مجید از اکانت تارتاروس ده دقیقه زودتر با چیفر چیفش کرد! و سرعت چیفر هون از چیفر نژادها بیشتر هست. پس باید کل نقشه هارو چیف میکردید! :)

3- تعداد پلیر

به جرعت میتونم بگم روزهای ابتدایی سرور 300 پلیر داشته. از همه سایدها پلیر دراپ شده به دلایلی مثل کاتای ناتار، فیک تک برده یا مزدور، رفتن به سرور کام :دی و ... اما زمان ریزش پلیرهای اندبل و اس ای قبل از کتیبه بوده و گمان میکنم حداقل 2 برابر پلیر در متای رقیب وجود داشت.

4- استفاده و چرخش کتیبه

خب ازونجا که روند شارژ با جنگاموز ان ای رو میدونم از سرورهای گذشته در این مورد برتری رو داشتند. ما هم یک جنگ اموز در ساید متا داشتیم که در چرخشش درست اقدام نشد. البته از شناخت سرورهای قبل ما آنچنان حسابی نکرده بودیم رو چرخشش. و انچنان تغییری در واندرزن های اس ای ایجاد نمیکرد چون همگی استراتژی کتیبه احمق بسته بودند و همون بهتر که رنک یک خاری شد در چشمان این کچل :دی

ان ای هم که برای پلن غیرقابل نفوذ بود کتیبه اش رو جابجا میکرد بعد با مزدور تیرانداز دهکده رو پر میکرد.

چکمه های متای رقیب بیشتر بود و از 3 چکمه بزرگ برای ارسال دفاع شناور استفاده میکرد.

چرخش جنگ یونیک بین 4 اکانت هم مدیریت خوبی بود تبریک میگم.

و بهترین چرخشی که دیدم چرخش جنگ و چکمه یونیک بین اکانت های اتیلا و آسپیک بود. یکی غارت میکرد منبع سیو میداد بعد کتیبه رو میچرخوند شارژ میزد اونیکی اینکارو میکرد و به همین روند حدود 5 میل همر و بیش از 5 واندرزن ساختند!

اینسرت کتیبه فستر هم که باحال بود :دی

از کتیبه چشمان یونیک در اس ای به نحو احسنت استفاده شد و به دفکوردی ساید قوت بخشید.

و مرتاض یونیک هم پلن خوبی داشت که موجب شد تا لاست ساید در زمان کاتای ناتار کمتر باشه. (گرچه اکثرا رها کرده بودند و به بهترین نحو استفاده نشد)

5- دفساز ها

بهترین دفساز ها متعلق به اس ای و بهترین همرساز ها به ان ای بودند و با توجه به انتخاب نژادی سرور که اکثر همرهای ان ای و اکانت های اسدبل از نژاد هون و دفسازهای اس یی نژاد گول بودند (کانتر) دست برتر رو در دفاع جنوب شرق دشاته و پتانسیل خالص 2 به 1 داشت اما متاسفانه روند سرور فرسایشی بود و پلنی صورت نگرفت و زحمت دوستان دفسازمون به چشم نیومد.

استراتژی دفاعی دو ساید متا هم جالب بود (مزدور تیرانداز ) که خب فقط تو اسپیدترا ممکن هست شما با مزدور تیرانداز 3 میل دف بچینید جلو تارگت و اجتناب ناپذیر بود.

و اندبل هم گرچه تک تارگت بود اما یکی از بهترین دفسازهای سرور رو داشت.

بهترین دفساز ها:
    اندبل (بادوم)

ان ای (پرهام پی اچ، کوعین، گارد) و نعمت <3

اسدبل (فلفل (ناصر)، یوسفم کارش خوب بود)
    اس ای (شدوز، کاکتوس، فرامرز، ریچ کیدز، 200 تی، وارچیف، اتک ان تایتان:love:)

6- همرسازها

اسدبل که پلیر جنگی نداشت با اینحال من از همر گول Hoi تقدیر میکنم.

اندبل همرهای خوبی داشت اول سرور اما نتونست مدیریت کنه و برای تسلط بر ان ای استفاده کنه (اکثرشون خفت یا دیستروی شدند چون دفاع نداشتند). با اینحال از ادی و علیرضا تقدیر میکنم که همرهای جنگی خوبی ساختند.

ان ای بدلیل لیمیت ده مولتی علاوه بر همرسازهای تخصصی همرهای جنگی و حتی واندرزن خودش رو بین چند اکانت مولتی هون تقسیم کرد و بدلیل تعداد پلیر بیشتر تونست به خوبی مدیریت کنه اما در استفاده ازشون کوتاهی کرد و خیلی ها بدون استفاده موند.

اس ای تعداد کمتری همرساز تخصصی داشت و بدلیل کمبود پلیر نتونست اکانت های مولتیشو مدیریت کنه که در نتیجه دست برتر تو بازی جنگی رو از دست داد.

گرچه بهترین جنگی سرور یک سر و گردن بالاتر اکانت تورین داخل اس ای بود اما اکانت های میگ میگ، برادرز، آسپیک و آتیلا هم عالی بودند.

• 7- هولدری

اسدبل و ان دبل هولدری بخصوصی نداشتند. گرچند اسدبل تونست کپ های کنار واندرش رو حفظ کنه.

اس ای هم برای هولدری واندر اقدامات بخصوصی انجام نداد و اکانت هولدرش هم قبل از کتیبه رها شد.

البته اس ای اولین کلین واندر رو داشت و طبق آنالیزی که انجام دادم قبل از اینکه واندر بگیرید حدس زدم که برای گرفتن حداقل 10 واندر برنامه دارید. اما واقعا حس و حال بازی نداشتیم که حتی یه واندر دیگه هم بگیریم. (همینم اکانت داشت حذف میشد کلین کردیم رفت تو پاچمون)

ان ای برعکس در کنار هر واندر دو همر با چکمه اماده داشت که جهت تامین گندم استفاده میشد و حتی واندر خودشون هم چیف بک کردند (البته به شخصه فکر میکنم پلن چیف واندرشون لو رفته بود).

من پلن چیف واندر مرکزی اسدبل رو داشتم که یکهو از اندبل (ساید متای اس ای) واندر اسدبل کلین شد و کار رو خراب کرد. (یکی از 5000 تا زنگاش)

8- غارت و کاتای ناتار و پلن مولتی اکانت ها

این سرور یک چالشی برای همه ایجاد شده بود بنام 10 مولتی اکانت که باعث شده بود فیدرهای مولتی بیشتر بشه.

در این سرور 1100 اکانت رجیستر شد که با مقایسه نسبت به سرور 2 ایکس (5500 اکانت) (نفری صد مولتی ) به طرز شگفت آوری غارت اکانتها این سرور بیشتر شده بود :| و جالبتر اینکه اکثر اکانت های مولتی ان ای و اسدبل (حدود 200 کانت) کمتر از 5 دهکده داشتند و برای حمله با مورال بسیار سنگین مواجه میشدیم.

با توجه به کاتای انبار تمامی ناتارهای سرور نسبت تروپ ساخته شده از منبع ورودی تعادل خودش رو از دست داد و همه سایدها دچار لاست شدید شدند. گمان میکنم اس ای حدود 25 میل گندمخور از دست داد و ان ای اسدبل هم حدود 5-6 میل! (البته میشد جلوگیری کرد و بیشترش به دلیل رها کردن پلیر بوده)

9- سیاست های سرور

اول از همه جا داره بلاک کنم اونی که گفت بیا :دی

ترجیح میدم صحبتی نکنم :)

اما جهت راهنمایی سیاست اندگیم بازی از یک پیام تبریک زودهنگام (زمان کتیبه) ساید اسدبل به ان ای اشاره میکنم :)

و یک مورد ناراحت کننده هم میوت و بن شدن پلیرهای اس ای در فروم بوده که موجب تضعیف روحیه پلیرها شد.

10- آیا سرور جذابی بود؟

فارغ از نتیجه. بله سرور جذابی بود. تقریبا همه چیز داخلش اتفاق افتاد از کثیف تا تمیز

مثل اینسرت کتیبه، خفت نجومی مرتاض، چیف و چیف بک واندر، کاتای ناتار، دیستروی همر در راه، و صد البته پلن نقشه و...

و کلام آخر با پلیرها

11- چه چیزی به این وضعیت دچارمون کرد؟

نه منابع نامحدود، نه خرج گلد و مولتی اکانت و چیزهای دیگه

تا زمانی که شطرنج رو با مافیا ترکیب کنید تراوین بازی کنید نتیجه همیشه همین میشه!

12- تشکر میکنم از پلیرهای جنوب شرق و شمالغرب، و رقیب، من به احترام هر کسی که موند تا اخرش سعی کردم حضور داشته باشم.

پ.ن: اگر مورد یا اسم بازیکنی و اکانتی از قلم افتاد به دل نگیره. به هر حال تو برخورد دوباره میشه فهمید کی چی کارس

پ.ن: محدودیت پست 10000 کلمه بود ناچار شدم دو پست کنم.

GL

• ان ای برعکس در کنار هر واندر دو همر با چکمه اماده داشت که جهت تامین گندم استفاده میشد و حتی واندر خودشون هم چیف بک کردند (البته به شخصه فکر میکنم پلن چیف واندرشون لو رفته بود).

بعضی از آمارهات اشتباه بود ولی کاری ندارم

در رابطه با چیف واندر مرکزی شمال شرق

پلنی لو نرفته بود

خیلی ناشیانه زده بودید

روی اکانتای اطرافش فیک گذاشتید و دست تمام هیروها شیپور ناتار بود

با شیپور ناتار فهمیدیم که برای چیف واندر اومدید و رید همرهای نزدیکش رو خوابوندیم

10- آیا سرور جذابی بود؟

فارغ از نتیجه. بله سرور جذابی بود. تقریبا همه چیز داخلش اتفاق افتاد از کثیف تا تمیز

مثل اینسرت کتیبه، خفت نجومی مرتاض، چیف و چیف بک واندر، کاتای ناتار، دیستروی همر در راه، و صد البته پلن نقشه و...

یه مورد دیگه تا آخر سرور بهش اضافه میشه

کلین و چیف واندر جنوب شرق

• والا هماهنگ نشده بود من قبل کتیبه گفتم دوباره گفتم همون روز چکمه ها رو بردید کنار واندر ..

اون مورد اخرم میدونم من فکر کردم معماری یونیکو زدید همشو تصادفی میزنید پاپش 0 بشه