نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• قبل از هرچیزی باید عرض کنم لطفا دوستان جنوبی خودم در مورد اکانت فروم Queen با دقت بیشتری پست بزارن و از هر عبارت و کلمه ای در مورد این شخص استفاده نکنن . این شخص در دنیای حقیقی خانوم یکی از دوستان صمیمی منه ، پس لطفا رعایت کنید که چه کلمات و چه عباراتی به کار میبرید ...

پ.ن : سیما این سری که هم تیمی شدیم تو مافیا مطمئن باش رولت روسیو میزنم رو تو :دی آخه عکس همر سرور پیش چه سمی بود این وسط ؟:دی

به به عمو یوسف عزیز

ممنون که هوای منو داری، منم صحبتی رو اینجا به دل نگرفتم و گذاشتم پای عدم شناخت دوستان هر چند یه سری از دوستان اسم کوچیک منو هم میدونستن

دلیل پست هامم تو فروم مثل بازی کردنم برای سرگرمی بیشتر خودتم که شمالی میدونی این روزها جوری داره بارون میاد که آدم نمی تونه پاش و از خونه بزاره بیرون یه مقدار هم کار اکانتام سبک شده و گفتم تو فروم یه دوری بزنم و یه کلاس آموزشی رایگان هم تشکیل بدم وسط اینجا. امیدوارم کسی از من ناراحت نشده باشه

ولی غریبه که نیستی گفتم یه تبلیغی هم از بات خوبمون بکنم و یه کد تخفیفی هم بزارم شاید گوشه ای از هزینه هامون برگرده 8o

اما این عکس هم که میگی گذاشتم قول دادم که اگه لایک ها به حد نصاب برسه این عکس ها رو بزارم

ما که متای وینر سرور گذشته بودیم هیچ کسی ندونه من و شما که میدونیم و توی گزارش هم درج شده شما به متحد خود حمله کردی ولی خب چی کار می شد کرد همه فراری شده بودن و ما هم مجبور شدیم کاتاها رو بزنیم به واندر خودمون و رم و هم به شما

ولی این سرور درست متا نیستیم ولی سرور های بعدی خدا می دونه شرایط به چه صورت باشه ، شاید برای یک سری از دوستان برد خیلی مهم باشه ولی چیزی که شخصا برای من مهمه اینه که اندگیمی مثل سرور پیش نداشته باشیم که همر هایی به اون خوبی و مجبور شیم بکوبیم به دف خودمون .میدونی که این سرور هم، تیم ما اکانت اصلی نداره و برای کمک به دوستان قدیمی مون اومدیم و گفتیم شاید حضورمون بتونه مقداری سرور و بالانس تر کنه

درنهایت برد یا باخت این سرور برای ما نه افتخاری داره نه سرافکندگی نه مدالی می گیریم نه حتی جوایز نفیس و وسوسه انگیز برادران بلور !!! <X

چیزی که مشخصه این سرور شباهتی به سرور پیش نداره و تمام دوستانی که زحمت کشیدن و هزینه کردن چه مالی و مهم تر از اون وقتی که گذاشتن می تونن لذت واقعی تراوین رو بچشن و از همین تریبون اعلام می کنم که امیدوارم تیم بهتر پیروز بازی باشه

تنها به این دلیل اینجا اومدم که یه سری صحبت ها راجع به پلیر اصلی تیم ما (سیما خانم) کردین بهتون این رو میگم که سیما خانم تنها کسی هستین که حق دارن راجع به اکانت های تیم ما پست بزارن و یا هر نوع اظهار نظری بکنند به فروم سرور گذشته هم مراجعه بکنید تنها کسی که از طرف تیم کلاب پست میزاشت اکانت سیما خانم توی فروم بود

وای عمو سامان اشک تو چشمام حلقه بست . باورم نمیشه تو فروم پست گزاشتی دمت گرم رفیق که هستی منم هر جا باشی چارشونه پشتتم سالاری به مولا :)

این که یک شخص فارغ از جنسیتش کنار ما در یک سرور بازی میکنه باید ما اینگونه باهاش برخورد کنیم که حس بدی بهش دست بده برای هم بازی شدنه با ما در این سرور.

یا نمیدونید چی میگید یا خوب میدونید چی میگید و گشاد گشاد حرف میزنید.

کمی بهتره روی کلامتون فکر کنید و بعد بیان کنید این که با یک شخص غیر هم جنس بخوایید اینطور صحبت کنید واقعا برای شما متاسفم

امیر جان واقعا ممنونم از پشتیبانی و حمایتت واقعا از بازی در کنار پلیرهایی همچون شما لذت میبرم چه در تراوین چه در مافیا و دوستی با شما برای من بسیار باعث افتخاره :)

درود مجدد

بنده هیچوقت و هیچ جا همچین حرفی نزدم و همیشه با تساوی حقوق بانو و آقا موافقم در مورد دیگران هم خودشون اظهار نظر کنن بهتره

ممنون از دیدگاهتون دوست خوب و هم بازی محترم:)

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

(من فروم نویسیم ضعیفه به بزرگی خودتون ببخشید)

اول از همه تبریک میگم به شمال بابت دیوار کردن پلن جنوب

دوم تبریک میگم به جنوب بابت زدن کتیبه احمق .

درباره پلن جنوب که دیوار شدن بنظرم پلنر های جنوب ضعیف کار کردن و باعث شد دیوار شن .(نظرشخصی)

درباره کتیبه احمق هم بنظرم باید دف ارسال میشد حتی اگر روز اخر سرور هم باشه کتیبه دارایی یک سایده و باید ازش دفاع کرد .(نظر شخصی)

درباره پست اکانت Queen : اول از همه ناراحت شدم بابت طرز صحبت با ایشون . من اصلا ایشون نمیشناسم و اگر

یادتون باشه تو چند صفحه قبلی خواهش کردم به هم احترام بزارید که بازم شاهد بی احترامی هایی از طرف چند

اکانت هستیم .

درباره عکسی که ایشون گذاشتن : من قبلا سایدشمال شرق پلی میدادم و این سرور رفیقام گفتن بریم جنوب .

در کل قبلا دف های سنگین تری هم از شمال شرق دیدم و چیزی خاصی تو این عکس نمیبینم .

بنظرم به جای این پست ها 2 تا پست از آمار ساید ها بزارید و بعد اومدن نقشه ها زودتر واندر 100 کنید تموم شه

این سرور تا زودتر سرور بعد شروع شه .

(من هیچ وقت برای ساید پلی ندادم و فقط برای کسب تجربه و پیدا کردن رفیق بازی میکنم پس انتظار نداشته باشید طرف سایدی که توشم بگیرم )

• سلام مهدی جان

اول مطلب چرا دیگه سر به ما نمیزنی دیسکورد دلم شدیدا برای تقلید صداهات تنگ شده مخصوصا تقلید صدای نوری که اون بی معرفتم اصلا سری بهمون نمیزنه.

اما اصل داستان من و تو انقدر تراوین بازی کردیم و انقدر بالا پاینش رو دیدیم که سعی میکنیم حرف که میزنیم مضحکه نشیم اما ظاهرا برای بعضیها مهم نیست کلا دوستان میگن احمق مرتاض نمیشه؟

خدایی مرتاض 8 ساعته بکار کسی میاد؟اگه کسی لنگ 8 ساعت مرتاضه و نتونسته هنوز نیروهاشو جابجا کنه و گندمش رو اوکی کنه یک تجدید نظر تو بازیش بکنه!!!

اون یکی میگه چکمه نمیشه؟خفت میخوایم بزنیم همرجنگی میخوایم جایی بزنیم که سرعت ارسال نیروها مهم باشه برای اینکه دف نشه جمع کرد؟

فرض کن الان کسی بخواد همر لانچ کنه رو واندر باید نیرو بک کنه شروع کنه گندم دادن بعد چیف بزنه چکمه که شد لانچ کنه؟ اگه نشد چی در بهترین حالت 2 تا 3 ساعت طول میکشه تا 20 تا چیفر بخوره به دهکده برای چیف اخه هیچ عقل سلیمی اینکار رو میکنه؟

میدونی تفاوت تو کجاست 12 13 سالمون که بود ماشین بابا رو میدزدیدیم میرفتیم دور دور جلوی مغازه بقال و چغال و خونه همه دوستامون وا میستادیم انقدر بوق میزدیم تا یکی مارو ببینه تازه جاهایی که بوق جواب نمیداد مثل ارایشگاه زنونه محلمون زنگ درشون رو میزدیم هرکی در رو باز میکرد بوق میزدیم که مارو ببینه اما الان فکر اینکارهارو هم نمیکنیم چون مثلا بزرگ شدیم و میگیم زشته حالا این کتیبه داستان اون ماشینست و پز دادنش وگرنه اقایون یادشون نرفته کتیبه چشمان عقابشون چند وقت پیش شیک و مجلسی زده شد و امد شمال فکر کنم حتی لینکش هم امیر حسین تریدر و بچه های فونیکس تو فروم نذاشتن چون دور دورشون رو کردن بوقاشون هم زدن اما اقایون....

پ.ن:متاسفم برای شخصی که هنوز فکر میکنه بین اقایون و خانومها تفاوتی هست در کارایی و هوش و درایتشون اخه مرد حسابی من و تو که مثلا مرد شدیم چه گلی به سر کسی زدیم در هر حال شخصیت ادمها مشخص میشه دیر یا زود از قدیم گفتن از کوزه همان طراود که در اوست.

تیم فونیکس از بهترین تیمهای حال حاظر تراوین هست و رکن اصلی این تیم سیما خانوم هستن که رو سر همه ما جا دارن و بیشترین زحمت رو تو این تیم میکشن براورد زحماتشون هم کاملا مشخص هست شمای مدعی برایندت چی هست جز حرفهای صد من یک غاز و پوچ.

اگر خط قرمز سهیل واقعا چنین شخصی هست برای سهیل هم متاسف هستم شدیدا.

در نهایت مهدی جان حتما به ما سر بزن دلتنگتیم.

• به به همین کم بود ملکه هم زبون باز کنه

چرچیل جمله معروفی داره که میگه من نمی ایستم که احمق ها از من جلو بزنند ، اما می ایستم که احمق ها از من جلو بزنند ( جمله سنگین بود ) اما بعضی وقت ها نمیشه ایستاد و باید یه سری چیزا رو بهشون یادآوری کرد

حرفایی که آدما میزنن به محیطی که توی اون بزرگ شدن برمیگرده یه نفر تو محیطی تربیت میشه که میبینه یه خانوم حق رانندگی داره یه نفرم تو محیطی بزرگ میشه که تا وقتی یه خانوم از ماشین سواری صحبت کنه بزرگتر اون محیط میگه ببند تو باید پشت ماشین لباسشویی بشینی به هر حال تقصیر خودت نیست‌، چیزی رو به زبون میاری که تا حالا دیدی

تصور بعضی ها از خودشون وقتی از همر و دف ۴ میلیونیش حرف میزنه

چیزی که ما از اونها میبینیم

قبل از هرچیزی باید عرض کنم لطفا دوستان جنوبی خودم در مورد اکانت فروم Queen با دقت بیشتری پست بزارن و از هر عبارت و کلمه ای در مورد این شخص استفاده نکنن . این شخص در دنیای حقیقی خانوم یکی از دوستان صمیمی منه ، پس لطفا رعایت کنید که چه کلمات و چه عباراتی به کار میبرید ...

مرسی یوسف جان خوشحالم که تو انتخاب رفیقامون اشتباه نکردیم

60 تا اکانت دفاعی که با ربات یاهمون برنامه بات میان بالا همشون با بات نیرو میسازن باهم با یک برنامه

دقت کنین از مدافع 3 تا 10 اسم کشور گذاشته معلومه همش ماله تریدر هست

بازی با ربات بات وی پی اس هست نه تراوین

مگه نمیدونستی سرور ربات داره ؟!!!

حالا که لایکای پست سیما خانوم ۱۵ تا شد میخوام استفاده از بات رو بهتون یاد بدم

وارد سایت اسپدترا میشید و مراحل رو به دقت اجرا میکنید

۱ - گرافیک بازی رو روی ورژن جدید میذارید

۲ - کلید ctrl+shift+w رو میزنید و بات براتون فعال میشه

۳ - اکانتاتونو روی بات میذارید و با خیال راحت استراحت میکنید هم فیدرای حریف رو براتون چیف میکنه هم همراشونو دیوار میکنه

۴ - تو آپدیت بعدی قراره صبح به صبح بلند بشه بره براتون نون سنگک بخره

پ ن : کسری جان و یوسف جان باخت سرور رو قبول میکنید یا فکر میکنید هنوز زوده؟

پ ن : دوست گلم دیگه نشنوم جایی بگی تا من هستم نمیذارم سامان گرس و امیرحسین تریدر بالا بیان 🤣

پ ن : شنیده شده سرور باگ داره و چکمه یونیک بالای ۲۰ خونه اثر خودشو میذاره 🤣 وگرنه استاد مارو زمین میزد البته تو عالم رفاقت زمین خوردش هستیم

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار اول - از مثال های بهتری استفاده کنید - یک روز بن ().

• ببین من نمیخوام پست بذارم واقعا خستم وضع جسمیم خوب نیست دوتا نکته بگم برم اگه احمق بی استفادس پس چرا موری احمق اکانت سهیل زد امدید خوشحالی کردید دو اگه مهمه پس این پستاتتون چیه

دو. به یه موقع از من خوردید که حالشو ندارم جون امیر رول بک که میخوام دنیا نباشه اگه صدتا که هیچ دویصدتا هم باشید میزدم از تون خفت میکردم باشه شما خوب من بد

و در اخر یه جمله واسه محسن که میگه چرا حرف شمال میگی همش دروغه داداش من یعنی تو نمیدونی گوسفند کیه برات سوال نشده . بعدش داداش (گوسفند) من که نمیدونم کی هستی که به اسم صدات کنم سهیل رفیق منه رو چش منو یوسفم جا داره اگه با ما بده به خودم ربط داره اگه خوبه بازم به خودمون ربط داره بشین سر جات داداش دنبال خیار میگردی تو باغ هویج

هر کی دوست داشت باور کنه هر کی دوست داشت باور نکنه ولی من یک ماه تقریبا داره میشه روزی یه بار لاگین دارم به خاطر دوستام امیر میدونه سوال کنید ازش شما منو دیوار کردید سیما خانوم دست شما درد نکنه

شاد باشید ولی فیلم نگاه نکنید دوستتون دارم خیلی بیشتر از چیزی که فکر کنید

• ببین من نمیخوام پست بذارم واقعا خستم وضع جسمیم خوب نیست دوتا نکته بگم برم اگه احمق بی استفادس پس چرا موری احمق اکانت سهیل زد امدید خوشحالی کردید دو اگه مهمه پس این پستاتتون چیه

دو. به یه موقع از من خوردید که حالشو ندارم جون امیر رول بک که میخوام دنیا نباشه اگه صدتا که هیچ دویصدتا هم باشید میزدم از تون خفت میکردم باشه شما خوب من بد

و در اخر یه جمله واسه محسن که میگه چرا حرف شمال میگی همش دروغه داداش من یعنی تو نمیدونی گوسفند کیه برات سوال نشده . بعدش داداش (گوسفند) من که نمیدونم کی هستی که به اسم صدات کنم سهیل رفیق منه رو چش منو یوسفم جا داره اگه با ما بده به خودم ربط داره اگه خوبه بازم به خودمون ربط داره بشین سر جات داداش دنبال خیار میگردی تو باغ هویج

هر کی دوست داشت باور کنه هر کی دوست داشت باور نکنه ولی من یک ماه تقریبا داره میشه روزی یه بار لاگین دارم به خاطر دوستام امیر میدونه سوال کنید ازش شما منو دیوار کردید سیما خانوم دست شما درد نکنه

شاد باشید ولی فیلم نگاه نکنید دوستتون دارم خیلی بیشتر از چیزی که فکر کنید

سلام

اولا فکر نکنم از سهیل احمق زده باشن انبار بود با جاش اگه اشتباه نکنم.

دوما یک عاملی این وسط هست به اسم زمان کتیبه احمق تو دو تا سه هفته که به انتهای سرور مونده الویتش میاد پایین این کتیبه رو اگه کسی یک ماه پیش از ما میتونست بزنه فلج بودیم اما الان هیچ ضرری نداشت

دوست داشتی بگو تو واتساپ عکس شارژ نیروهارو برات میفرستم تا متوجه بشی چرا میگم ارزش نداشت.

فکر میکنی من اکانتی که کار داشته باشه و شارژ بخواد رو ول میکنم زحمتمو میندازم رو دوش بچه ها میرم شمال عشق و حال.

هر وقت عشقت کشید تو واتساپ بگو برات بفرستم.

نخواستی امیر رولبک رو میگم بیاد رو اکانت اگه حرفشو قبول داری بهت بگه همرها تا چند روز ران شدن.

چطور از جنوب دفاع میاد تو اکانتهای شمال کار خود شماله جنوب نمیتونه اکانت فیک تو فروم بسازه.

بنده شخصا موافقم همه از مدیر فروم بخوایم ای پی اکانت گوسفند چک و صاحبش پیدا بشه جنوب هم اینو میخواد؟

• عرض ادب

مثکه صحبت های دیروز به مذاق دوستان جنوبی مخصوصا حسین کینگ بالا عزیز خوش نیومده و ماسکشون رو کنار گذاشتن.

قبلا دست های پشت پرده براشون کاراشونو میکرد، الان کت شلوارشونو درآوردن و خود Mr.Scary دست به کار شده و داره دف میریزه تو اکانت ها.

(با اینکه شخصا موافق این جنس بازی نیستم ولی ایرادیم نداره. دمتون گرم که از زیر آب تشریف آوردید بیرون بلاخره)

دوستان عزیز، لطف کنین چون میدونم واندراتون دف درست حسابی نداره

خودتون بک بدید که خدایی نکرده موقع واندر ها این عملیات چریکی باعث باختتون نشه.

پ ن: تعجبم از اقا مازیار و محسنه که واسه این جماعت توضیح منطقی میدن حقیقتا. دیگه اونی که تا الان درک نکرده احمق بدرد نمیخوره تو این تایم سرور،

صلاحیت بازی تراوین نداره. همرها که هیچی، دف ها هم حداقل بالای ۳۰۰ ساعت شارژه.

پ ن: شما احتمالا یادتون نمیاد ولی قدیما یه تیم ۳ نفره تو جنوب غرب بازی میکردن به اسم الگانت که رکود دار سرور های اسپید کام بودن تو کامیونیتی ایرانی ها. متاسفانه اسماشون یادم نمیاد. یه دختر و ۲تا پسر. سامان و سهیل و سیما عجیب منو یاد اون تیم میندازن. بازی خوب ربطی به جنسیت نداره. همونجور که سطح شعور و بلوغ فکری ربطی به سن و سال نداره.

ارادت

مهران

• حرف شما برای من سنده اقا مازیار بله جنوبم همین نظرشه اخه میدونی چرا ما میگم برا شمال چون پست شما ها رو لایک و مال مارو دیس لایک هیچ وقت راجب شمال نظری نداره ولی جنوبو میزنه با الفاظ بد مگه ما دیوانیم یه ایدی فیک بسازیم که بیایم خودمون بزنیم خو چه کاریه اخه

پ.ن:چون فک کنم حداقل پیش خودم اینجور فکر میکنم دوستان خوبی تو جنوب شرق وغرب دارم اگر بی احترامی به سیما خانوم صورت گرفته من عذر خواهی میکنم و این بحث ادامه دار نشه اگه انبار هم هم از سهیل زده شده که انبار باز خودتون میدونید بی استفاده شده اگه هم نه بردنش برای شما سودی نداشته چون خودتون گفته بودید شما کارتون با انبارا تموم شده درسته دیگه پس لازمش نداشتید حالا چه با جاش چه بی جاش

پ.ن:من قدیمی نیستم و افتخار سرورا قدیم با اون حجم پلیر قوی نداشتم به قول دوست خوبم تا زه مد شدمه پس به امید روزی که بازم شلوغ شه ما هم فارم شیم ولی لذت تراوین واقعی یکبار بچشم

• سلام مهران جان دوست عزیز حداقل با لیدرات هماهنگ باش

این برنامه دف ریزی شما اون اکانتا همه از قبل ریخته شده دیشبم دوستان شما استارت دف ریزی رو شروع کردن از ما لاست شدید هم گرفتن

حالا اینکه شما میای میگی ما شروع کردیم تو فروم زشته ما زیر حرفمون که نمیزنیم گفتیم شما بریزید ما هم میریزیم

بذار واضح بهت بگم چه خبره لیدرات از قبل ی سری بشکه رو مولتیای کنار خودشون زدن اونا رو میزنن زیاد نگرانی ندارن

این برنامه از پیش تعیین شده بوده و پروژه از قبل فکرش شده بوده نیاید حالا خواهشا وسط فروم بگید شما دف ریختین و بازی کثیف و فلان و بیسار

ما دیشب شروع کردیم دف ریختن بعد اینکه لاست خوردیم از دفی که شما فرستادین(لینک و تایم فرستادن دفتون و لاست ما موجود و مشخصه مثل شما نیستیم بگیم تک شاخ دف ریخته اما لینک دف ریختنشو نذاریم)و الان دیگه بدون عذاب وجدان ما هم اقدام میکنیم

از بازی لذت ببرید نگران دف واندر و این چیزا هم نباشید

خوش باشید

پ ن:هر روشی بیاید جلو ما هم میدونیم چه مدلی برخورد کنیم باهاتون

پ ن:گفتیم شما شروع میکنید اما آخرش دست ماست

• به به ببین کی اومده پست گذاشته !:D

:thumbup:

راجب سیما خانوم یا ملک هم فکر نکنم صحبت بدی کرده باشم یا بی احترامی کرده باشم فقط یاداوری کردم که بی موقع زبون وا نکنه اما حالا میبینم گندشون که بی‌موقع زبون وا میکنه از کوچیکه نباید انتظار داشته رعایت کنه :D بله شما آدمی نیستید که وقتتونو تو فروم تلف کنید ولی همیشه درحال خوامدن فروم هستید اینو اون قسمت پایین فروم همیشه داد میزن بالا رفتن رو هم شما فکر کنم 3یا 4 تا سرور هست یادگرفتین و دارین تاتی تای میکنید

شما یا حالت خوب نیست یا جنسش خوب نبوده کسی اکه از ادب و خانواده صحبت میکنه یک‌دور پست خودشو می خونه که تربیت خانوداگیشو اینجوری به‌نمایش نذاره :D طرف رو تو شهر راه نمیدادن سراغ قاضی میگرفت حالا این اومده از نربیت خانوادگی حرف میزنه و اسباب خنده حضار رو فراهم میکنه.

پ.ن : از چی ترسیدید دارید متوسل به را انداختن جنگ روانی(جونگ خنده) تو فروم میشید

آخه من موندم طرف میگه فرق میذاری بین خانوم و آقا وقتی فرق نذار اومده میگه بی احترامی میکنی‌به خانوم خدایی اینا هم شدن مثل سیاست دولت چرا چون در هر صورت شما اشتباه کردید :D

ماشا الله اون بنده خدا که فتوشاپ کار خوبی نبود

این ها هم ماست مالی کردن رو خوب بلد نیستن چون بر حسب اتفاق یک بنده خدایی از شمالشرق اسم یک‌بات‌رو‌گفتن و بنده هم دیروز برای صحت صحبت های فروم نشینان نصب و تست کردم دیدم بله استفاده از بات بوده :S

• سلام بر مهران عزیز و بزرگوار

از نظر بنده این بحث مختومه است و در گذشته به صورت کاملا مفصل به این موضوع پرداخته شده

حقیقت مطلب اینه که شما شیپور را از سر گشاد اون به دست گرفتید ! طرز صحیح استفاده اون رو می تونید از شیپورچی عزیز سوال بفرمایید

پس از گذشت سه شب از اقدامات شمال شرق منبی بر ارسال نیروی دفاعی به اکانت های جنوب شرق و لاست دادن روی چند اکانت به وعده ای که از قبل داده بودیم عمل کردیم و انجام چنین عملی رو حق مسلم و غیر قابل کتمان خودمون می دونیم

این مبحث این قدر بی ارزش و حقیر شده که ادامه اون به نظرم از حوصله جمع خارج باشه

یقیناً ما شروع کننده جریانی نبوده و نیستیم ولی دست به سینه هم نخواهیم نشست که طرح و برنامه های تیم لیدری شمال شرق ( که رسما در همین فروم در خصوص جابجایی رنک همر ها صحبت کردند) با خیال آسوده و شب هایی آرام اجرایی بشه

توجه شما رو به عرض قبلی خودم در همین جستار در این زمینه جلب می کنم:

مطلب آخر هم این که جنوب شرق تا زمانی که این عمل از طرف دوستان شمالی صورت نگیرد اقدامی در خصوص ارسال دف نخواهد داشت اما در صورت وقوع چنین عملی کلیه عواقب آن متوجه این دوستان خواهد بود و هیچ گونه مذاکره ای برای توقف این جریان از طرف جنوب شرق صورت نخواهد پذیرفت

این بحث هم از نظر جنوب شرق تموم شده است و دوستان من به هیچ وجه دیگه در این مورد صحبتی نمی کنند چون احساس می کنیم شما کم کم دارید ذکاوت ما رو هم طراز خودتون در نظر می گیرید

پ ن 1: ظاهرا برعکس فرمایش دوست خوبم آقا مهران گل این یکی دو روز شرایط به گونه ای بوده دوستان عصبی شدند و دوباره به پلن قبلی دف ریختن برگشتند که از دید ما محترمه و به قول مهدی قندیل عزیزم ازهر گروهی به اندازه سطح بازی خودشون انتظار داریم نه بیشتر

پ ن 2 : مازیار جان سکوتت رو دوست دارم حقیقاً اما بدون که اون هم علامت رضای شماست برادر

پ ن 3 : مهدی قندیل عزیز بسیار خدمت شما ارادت دارم یعنی این ارادت از دیرباز برقرار بوده و انشا الله مستدام خواهد بود در مورد فرمایش های شما هم عارض بشم که متوجه محوای کلام شما هستم و امیدوارم که به مقصود پست حقیر را هم الطفات داشته باشید

پ ن 4: تایم ارسال دف ها در روز های گذشته و زمان ارسال دف از جنوب شرق موجود و قابل استناد است اگر مایل بوید در فروم قرار می دهیم (هر چند که دوستان یقینا آگاه تر اند)

پ ن اخر :

ویرایش شد ( توسط خودم )

باشد که رستگار شوید

• سلام

از اونجایی که ممکنه پست طولانی بشه مباحث دیگه رو جای نمیدم و فقط چند نکته داخل پست های سرتاسر دروغ و ریاکاری شما نشون میدم. در این پست اولش اومدید از کسروی و جملاتی استفاده کردید که مخاطب رو جذب خودتون بکنید و خودتون رو یک جنتلمن واقعی نشون دادید. لطفا بخوانید.

ادعا میکنید که احترام بزرگتر از خودتون رو نگه میدارید چون خانوادتون اینطور به شما یاد داده ! متاسفانه در پایین میبینیم خیر اینطور نیست و شما هیچ کدوم از اصولی که خانوادتون بهتون یاد داده رو رعایت نمیکنید. در مورد سطح فرهنگی جامعه حرف زدی و نسل جدید (خیلی بهتر از نسل ما هستند) رو متهم کردید که خودتون کسی هستید که بهشون دارید اینطور عمل کردن رو یاد میدید ! در پایین کاملا مشهوده... دوباره توی صحبت هاتون اومدید جامعه و یک طیف بزرگی از انسان ها رو بیمار تلقی کردید که خود این نگاه نشونه ی بارز بیماری شدید هست. خودتون مشکل دارید که دیگران و افراد زیادی رو مشکل دار میبینید.

شما در اول یک پست 4بار اومدید خیلی خودتون رو درست کار نشون دادید ولی در همان پست 6بار چیزی رو که تبلیغ میکردید رو نقض کردید. به عبارتی شما نشونه ی بارز یک سیاستمدار هستید که با عوام فریبی میخواد حرف خودش رو در مغز شنوندگان فرو کند تا سود خود را ببرد. صد البته بسیار ناشی هستید. این یک پست بود و باقی پست ها هم میزارم. تمام پست هاتون ریاکاری داد میزنه. توهین هایی که در ادب گنجانده شده.

1. کلمه جوگیر برای کسی که 60 سال سن داره زشت نیست؟ مرد ادب ؟

2. مثلا میخوای بگی مازیار الان دیگه مغزش نمیکشه حتی حرف بزنه ؟ یا مثلا حرف نزنه سنگین تره ؟

3. دوباره تیکه میندازی سنش بالاست حتی نمیتونه ببینه ؟ پس نه میتونه حرف بزنه نه میتونه ببینه ! مرد ادب که خانودات بهت یاد دادن با بزرگتر از خودت درست حرف بزنی. خجالت بکش

4. میخوای بگی مازیار شعورش پایینه ؟ بعدشم میگی نمیشه جوابشو داد ؟ داداش دیگه میخوای چی بگی ؟ میخوای چارتا فش آبدار هم بزار کنارش. دیگه چیزی نمونده بگی.

5. الان توی همین دو صفحه شان و شخصیت خودتو بچه های جنوب شرق داره داد میزنه. مرسی

6. یعنی میخوای بگی مازیار انقدر شخصیتش بده که اگه بخوان هم کلامش بشن تخریب شخصیت میشن ؟ تو خیلی خوبی... طرف نه میتونه حرف بزنه نه ببینه نه شخصیت داره و نه شعور ! برای یک آدم 60 ساله پس تو اینارو توی یک پست فقط گفتی. خجالت بکش

احساس میکنم باید فروم برای بچه های شمال شرق بن بشه. دیگه فحاشی رو به Next Level بردن اینا. در کلمات مودبانه میگن و فکر میکنن نمیفهمیم !

پی نوشت: کسی که آواتارش اسپارتاکوس هست دیگه چه انتظاری میخواید داشته باشید؟

پی نوشت: کسی که یه جنگاموز روی اکانتش بوده. کلا از کتیبه تا واندر تونسته 250ک گرزی بکشه با 12500 کاتا چه انتظاری میشه داشت؟

پی نوشت: سیما خانوم و سهیل عزیز من معذرت میخوام.

سهیل الان زنگ میزنم بهت پسورد بدم. بعدش بیا اینجا بگو فتوشاپ بوده یا نه.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار اول ().

• سلام مملی

این داستانه که گفتی خودت ادب رو توش رعایت کردی؟

درضمن بشین و بفرما و بتمرگ همش ی معنیه اما کاربردشون فرق داره شما اگر بشین رو بتمرگ برداشت میکنی مشکل از مخیله خودته عزیزجان

تفسیر کردن هرکلامی برا هر کسی فرق میکنه و اینم عرض کنم حسین با این صحبتاش واقعا محترمانه داره برخورد میکنه در حد طرف مقابل و متناسب شخصیت پاسخ میده

خب با این اوصاف و تفسیری که شما دارید ما بریم ی پیری رو بیاریم اینجا فوش بده و توهین کنه به همه و گند بزنه تو فروم هیچکسم حق نداره بگه بالا چشت ابرو؟

واقعا حرفت مسخرس کاملا واضحه توهینای توتال شما به افراد تو این سرور ایشون فکر کردن کی هستن که بیان همه رو به باد تمسخر و توهین بگیرن و بقیه بقول شما

لام تا کام نباید بهشون چیزی بگن و باید مثل شما جماعتی تملق کار باشیم و فقط بشینیم با کت های 50 سال پیش ایشون (که والا ما هم ندیدیم کت خاصی داشته باشه

مجموعه تریدات ایشون)دامادی کنیم

تکبر در این بازی جایگاهی نداره و آدمی که اینجور ادعا و منم بزنه تو چش نه بنده فقط تو چش خیلیا هیچی نیست بزرگی از جای دیگه میاد

شمام اول ی سوزن به خودتون باید بزنید بعد ی جوال دوز به مردم وسلام

یا حق

• در مورد ماهیت ارسال دفاع هم که به نظرم قسمت شرقیه جنوب کار درست رو کرده و نشون داده پاکه توی این مسئله چرا که از خودشون سلب مسئولیت نکردن و زدن صفر کردن اکانتی رو که در شرق جنوبی داشت کار کثیفی رو میکرد. ولی در غرب جنوب این اتفاق نیفتاده و کاملا دارن از روی گردن خودشون باز میکنن. پس اگر کسی از شمال شرق رفت بیرون و اینکارو کردو ما صفرش نکردیم دوستان ناراحت نشن. ولی در مورد شرق جنوب اجازه همچین کاری رو به هیچ کس داخل شمال شرق نمیدم. در مورد قسمت غربی هم من مخالفم. مذاکره کنید مسئله رو حل کنید. راه آخر مقابله به مثل باشه...

چشم اوستاد چه قدرم به حرفت گوش دادند!!!!

نکته : اون قسمت اولم بولد کردم که بدونید این پیام یک ماه بعد از ماجرای اکانت فان بوده و بعدا نگید که نه بعدا ماجرا عوض شد .

اکانت فان در واقع پیراهن عثمان بود بعد از تعجب کردن دوستان در رنک همرها که اول به هر دلیلی موفق نشدند دف بریزند اما الان شدت خشمشون بیشتر شد

این فقط یه نمونه از صدها نمونه اقدام به قول دوستان کثیف (خودتون گفتید کثیف ) و هماهنگ شمال

البته جنوب سریعا مقابله به مثل کرد و همونجور که حسین گفت و فتوای جناب امیدخان پایانی بر این جریان نیست

حالا در کل همراتون اومد بالا؟؟؟؟

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mors: مجید جان چندتا شد؟؟ ().

• به یه موقع از من خوردید که حالشو ندارم جون امیر رول بک که میخوام دنیا نباشه اگه صدتا که هیچ دویصدتا هم باشید میزدم از تون خفت میکردم

تکرار میکنم

زارت

توصیه میکنم بهت وقتی میخوای پست بذاری از جو دربیای که نخندن بهت

خلاصه چیزی که از فروم این سرور فهمیدم اینه که ان ای 4 تا پلیر فرستاده ان دبل

هم از ان دبل پرتت کردن بیرون اندازه 3 برابر سایدتون دفاع ساختن بعد میگی 200 تا هم بودی میزدم؟بزن بهادر کی بودی تووووو؟

چون بچه ساده ای هستی بهت میگم همون چند تا رفیقتم که لایکت میکنن بهت میخندن وقتی از این حرف ها میزنی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: از مثال های مودبانه استفاده کنید. اخطار اول ().

• پ.ن:متاسفم برای شخصی که هنوز فکر میکنه بین اقایون و خانومها تفاوتی هست در کارایی و هوش و درایتشون اخه مرد حسابی من و تو که مثلا مرد شدیم چه گلی به سر کسی زدیم در هر حال شخصیت ادمها مشخص میشه دیر یا زود از قدیم گفتن از کوزه همان طراود که در اوست.

تیم فونیکس از بهترین تیمهای حال حاظر تراوین هست و رکن اصلی این تیم سیما خانوم هستن که رو سر همه ما جا دارن و بیشترین زحمت رو تو این تیم میکشن براورد زحماتشون هم کاملا مشخص هست شمای مدعی برایندت چی هست جز حرفهای صد من یک غاز و پوچ.

ممنونم ازتون آقا مازیار عزیز امیدوارم لایق این تعریف شما بوده باشم

پ ن: شما احتمالا یادتون نمیاد ولی قدیما یه تیم ۳ نفره تو جنوب غرب بازی میکردن به اسم الگانت که رکود دار سرور های اسپید کام بودن تو کامیونیتی ایرانی ها. متاسفانه اسماشون یادم نمیاد. یه دختر و ۲تا پسر. سامان و سهیل و سیما عجیب منو یاد اون تیم میندازن. بازی خوب ربطی به جنسیت نداره. همونجور که سطح شعور و بلوغ فکری ربطی به سن و سال نداره.

عمو مهران رفیق بلاروسی من، ممنون از حمایتت . من فقط موندم چطوری وسط استوری Last of us 2 دلت میاد بیای فروم ;)

پی نوشت: سیما خانوم و سهیل عزیز من معذرت میخوام.

محمد علی جان شما چرا عذر خواهی می کنی.این بازی برای برخی از دوستان خیلی مهم شده و فشار زیادی و تحمل می کنند و زمانی که نمی تونن حقیقت رو بپذیرن و جواب و یا دفاعی برای عملکرد اشتباه شون داشته باشن متاسفانه اینجا ما شاهد این می شویم که دوستان از الفاظ نا مناسبی استفاده میکنند و خشم خودشونو به این صورت بروز میدن

امیرحسین دمت گرم ، کلی خندیدم . فقط فکر میکنم عکس اول غاز بود به خاطر همین مورد عنایت ادمین محترم قرار گرفتی^^

لطفا آمار و آپدیت کن تا بدونیم چندتا اکانت از جنوب بات و فعال کردن

راستی کد تخفیف و هم فقط به 100 تا متقاضی اول بده ، خوشت نیاد از کیسه خلیفه ببخشی هااا ! 8o

• خلاصه چیزی که از فروم این سرور فهمیدم اینه که ان ای 4 تا پلیر فرستاده ان دبل

هم از ان دبل پرتت کردن بیرون اندازه 3 برابر سایدتون دفاع ساختن

سلام و عرض ادب خدمت تمام بزرگان

ببخشید یک سوال دارم اون 4 تا پلیر کدوم اکانت ها هستن؟ منم پلیر شمال شرق بودم ولی فعلا از جنوب غرب پرتم نکردن بیرون .

تا اینجایی امار اکانتم نشون میده دف شماره ساید جنوب غرب منم . چند تا اکانت هست که پلیراش بعد کتیبه ها

ول کردن و من و یکی از دوستانم روشون پلی میدم اونا هم رنک های بعد من هستن.

حالا این 4 تا پلیر کین که 3 برابر دف من دف کشیدن من خبر ندارم ؟

• سلام مجدد بر محمد علی خان

ابتدا که پست شما رو مطالعه کردم خواستم پاسخی ندهم، کمی بعد وسوسه شدم که بند به بند نقل قول کرده و جواب بدم ولی گفتم شاید برای باقی دوستان این گفتگوی دو نفره جذابیت زیادی نداشته باشه پس به پاسخی کلی بسنده می کنم آن هم به دلیلی در ادامه به اون اشاره خواهم کرد

امیدوارم که پاسخ مطالب مطرح شده رو در همین جواب اجمالی دریافت کنید اگر هم لازم دونستید اعلام بفرمایید که ریز مطالب عنوان شده رو با هم مرور کنیم

در چندین پست گذشته هم عرض کردم که اگر بنا باشه به شخصی پاسخی بدم پاسخی مودبانه ولی در خور اون شخص رو خواهم داد در مورد پستی که نقل قول فرمودید بهتر است که به چند پست قبل از این پست نیز نگاهی بیندازید و جریانی که به قول خود جناب مازیار ماهرانه توسط ایشان طراحی شده بود که فضای فروم (با توهین های مستقیم و گستاخانه ایشان به بازیکنان جنوب شرق) از پلن ناموفق تغییر کرده و سمت و سویی تازه پیدا کند را مد نظر قرار دهید (برای طولانی نشدن پست اقدامی جهت نقل قول مطالب نداشتم ولی تمامی مطالب قابل استنداد و نقل قول هستند)

خود مازیار خان چند صفحه بعد از این جریان این اقدام رو نشان از قدرت مسلم ایشون در مدیریت فضای فروم و توانایی ایشان در کنترل افکار فروم نویسان نوب جنوب شرق دانستند

پستی که شما نقل قول فرمودید پستی بود که به حضور مداوم و پرخاشگرانه ایشون در فروم برای چند روزی پایان داد

زمانی که شما با چنین پدیده ای مواجه هستید و مشاهده می کنید شخصی هدفمند (مطابق فرمایش خودشان) آگاهانه، با قصد و نیات قبلی اقدام به توهین، تمسخر و زیر سوال بردن تعداد زیادی از هم بازی های شما رو دارد به عنوان مسئول وظیفه دارید وارد جریان شده و ماجرا را ختم کنید که این دقیقاً فرایندی بود که صورت پذیرفت!

متاسفانه شما مطلب ابتدای پست رو دقیق متوجه نشدید که شما رو به مطالعه دقیق و بهتر مطلب نقل شده ارجاع میدم

از طرف دیگه از شما می خوام مجدداً نگاهی به پستی که ریپلای کردید داشته باشید

در ابتدای مطالب نقل قول شده با کلمه اگر رو برو هستیم

گزاره ای که چه در علم منطق و چه در ریاضیات هر گاه در ابتدای گزاره ای قرار می گیرد وقوع آن را مشروط می سازد به موضوع مورد فرض !

که شما زحمت ریپلای کردن اون قسمت از پیام رو به خودتون ندادید!

طبیعتا هر کسی در مقام توهین و تحقیر شما بر بیاد اقدام اون رو بی پاسخ نمی گذارید منتهای مطلب چگونگی این پاسخگویی از اهمیت بالایی برخورد است !

پس اگر فرض اول باطل باشد کلیه مفروضاتی که فرمودید باطل است . هیچ یک از موارد بالا به جناب مازیار بر نخواهد گشت !

اگر هم فرض مربوطه از نظر شما درست است که بهتر می بینم یک پست ارشادی برای مازیار خان در این تاپیک قرار بدید تا به ایشان یادآور شوید توهین مستقیم و گستاخانه به سایر کسانی که در این جستار پست می گذارند کار پسندیده ای نیست چون پست هر کدام از این نام کاربری ها انسانی نشسته که قابل احترام است!

نه جوگیر کلمه زشتی است و بار معنایی مرتبط با سن و سال داره نه به قول شما دعوت کسی به سکوت امر نکوهیده ای می تواند باشد و نه این که استنباط کنی سطح درک دو طرف را برای گفتگوی متقابل برابر نیست و گفتگوی طرفین راه به جایی نمی برد

حتی امیر الومنین علی ابن ابی طالب علیه السلام هم فرمودند تکلم الناس علی قدر عقولهم ( با مردم به قدر فهم آنها سخن بگویید ) این سخن امیر المومنین را توهین به خیل عظیمی از جمعیت انسان های روی زمین می دونید ؟!

در بسیاری از موارد انسان ها به نقطه مشترکی برای اغاز گفتگو بر قراری ارتباط با یکدیگر نمی رسند که این موضوع منافی وجود اشکال در ساختار عقلی هر یک از طرفین گفتگوست

در آخر من تنها در این پست به صورت خاص از شخص مشخصی نام بردم و برای مخاطبی خاص مطلبی رو پست کردم که شرح قبل و بعد ماجرا رو هم مبسوط برای خوانندگان منطقی این جستار توضیح دادم

نه از باب توجیه شخص خودم که واقعا نیازی به این موضوع نمی بینم فقط از باب جمله اخری که در پاسان فرمایشاتتون عنوان کردید :

احساس میکنم باید فروم برای بچه های شمال شرق بن بشه. دیگه فحاشی رو به Next Level بردن اینا. در کلمات مودبانه میگن و فکر میکنن نمیفهمیم !

بنده هرگز و در هیچ جمعی حتی خصوصی ترین محافل اقدام به توهین به دوستان خوبم در ساید شمال شرق نکرده و نمی کنم و اگر مطلبی در خصوص مازیار خان نوشتم در جواب سیاستی بود که خودشان فرمودند در پیش گرفتند و در سیاست گاهی افراد برای مقابله به مثل مجبور به رفتار هایی مانند طرف مقابل خود هستند و این اقدامات سیاسی به معنی زیر سوال بردن شخصیت حقیقی افراد نیست و این نوع دیالوگ بین سیاسیون عمری طبیعی است !

هر چند که همان طوری که در بند های مختلف عرایضم به ان اشاره کردم یقینا هیچ توهینی به مازیار عزیز صورت نگرفته است چون همانطوری که همه ما میدونیم شخصست مازیار بزرگ تر و قابل احترام تر از اون چیزی هست که بخواهد مشمول اگر های این پست نقل قول شده باشد

در واقع ایشون بنایی به توهین به کسی ندارند که بند های بعدی مطرح شده در پست حقیر محلی از اعراب داشته باشند

باشد که رستگار شوید

• خلاصه چیزیم که من از فروم فهمیدم که شرف مرده توش وقاحت جاشو گرفته کسی که حتی اسم حقیقی نداره برا من وم از جو میزنه محسن جان مبدونم این ایدیم مال جنوبه ما ساختیم اینم شمال نمیشناسه خیلی با ادبه بهتون میاد در ضمن تو که نصفتون با ایدی فیک میایین هر موقع مرد شدی امدی اسمتو گفتی بگو جوابتو بدم باوا خندم نندازین تو رو خدا ببین من تو چشم بچها شمالا واقعا ادما خوبین ولی این که این سیاستا دارن اجراع میکنن تعجب میکنم این یه سروره باوا چتونه

پ.ن:در اخر قول منو دارید دیگه تو هر سروری که من باشم امکان نداره جنوب غرب متایی با شمال کنه حتی اگه به ضررش باشه باوا خدایی دوستایی منید ولی اینا دیچه چیه هر کی میرسه با یه ایدی فیک میاد کاورتون بخدا از چشم میفتین ایطور زشته به قران سر یه بازی بعد پست بالا منو خود شمال امده لایک کرده مملی دیس لایک کجاش بد بود مملی معذرت خواهی به سیما خانوم یا اینکه ما هم دوست داریم بفهمیم گوسفند کیه خو چه میکنید باوا شرافت مرد اصلا مو به تن سیخ میکنید

پ.ن:در اخرم میگمت حالا که بحث وقیح بودن بیام تو فاز خودتون از زبون خودتون اونایی که میگی امدنه از زبون خودشون میگمت ها امدن که من تریدر نزنم من یه نفر اونا چند نفر ببین هر جور منو میخوای تخریب کنی بیشتر میبریم بالا

پ.ن:تهش بیایین بچین اینم جنوب ساخته اقا مازیار

• سلام

ع ج ب

شما پستهای اقای محترم الدارک به صورت رگباری که بی عرضه ایی دوال فلانی بودی همر ندیدیم کت تنت نیست کلی دروغ دیگه(ناپسندتر از دروغ کاری داریم ایا؟)اصلا ندیدید

کسی که افتخارش کلا بلاک یک جنگ اموز برای اینکه تلفنی مغز همه رو نخوره و پوش اکانتش تهش 250 کی گرزی شده و افتخار بعدیش هک اکانتهای یک ربع بازی و اعلامش با افتخار تو فروم اون سرور رو اصلا ندیدید اما منی که تو موقع مقتضی برای عوض کردن جو فروم دقیقا در حد خودشون پاسخ دادم رو دیدید؟

ببین دوست عزیز اکثر دوستان تراوینی من رقیب من تو بازی بودن نه هم اتحادی همه جوره کل کل هم کردیم اما رفاقتمون بیرون بازی هم سالهای سال هست ادامه داره تو همین سرور چرا یک پست گزنده در مورد جنوب غرب از من نمیبینید؟

اتفاقا اشخاصی مثل توهمی و یوسف قطعا دوستان من خواهند موند تو خارج بازی پس مشکل از بنده نیست بلکه از کسانی هست که هجویات میگن و من به موقع شبیه خودشون میشم و پاسخ میدم.

همین اکانت تک شاخ یک پست ازش ببین که به من تیکه ننداخته باشه اگر الان جواب نمیدم دلیل بر نتونستن نیست به جاش اگه به نفع منابع ربع مطبوعم باشه قطعا در حد خودش پاسخ میدم.

کتیبه از اکانت من زده شده پلیر شما چنان الکلنگ سوار شد سرش خورد به سقف ندیدید اینارو؟

لطفا شما ابتدا پستهای تادیبی خودتون رو تو اتحاد خودتون ام ام کنید تا در زمان لزوم چنان فتیله پیچشون نکنم که تو خاگ دست و پا بزنن.

همین رو بدونید کافیه تمام سرورهای قبل اتمام سرور میتینگ دست جمعی سرور گذاشته میشد و کلی ادم از تمام ربعها توش جمع میشدن و میگفتن و میخندیدن بعید میدونم کسی تو ربع رقیب شما خواهان چنین دیداری با این چنین اعضایی که اسم جنوب شرق رو خراب میکنن باشه

مرسی