Posts by AVENGER

مازیار عزیز جرأتتتتتتتتتتت برا کیییی لابد تووووو😅 بابا نترسون مارو سلطان ادعاهای توخالی...

این حرکت کلیشه ای شما شده مسخره عام و خاص که خفت می‌زنیم همر ته مانده بوده کتیبه میزنیم بلااستفاده بوده دوباره کتیبه میزنیم ، رفتید کتیبه خریدید بابا شما روتون خیلی زیاده ی سور زدید به سنگ پا 😅 حیف که دوستت دارم وگرنه جوابی درخور پستت میدادم که فروم دیگه پیدات نشه اما حیف که اسلام دست و پامونو بسته 😘

پ.ن جاوید جان کجایی که بگی ،لطفا پلن ها و خفت هارو بی ارزش نکنیم

پ.ن من موندم این همه میگید ما تا ته سرور شارژیم چندتا همر ‌میاد بیرون ازتون و با چه تعدادی خدا کنه که سوژه نشید 🤗

پایدار باشید

Avenger team

سلام مازیار جان

اجازه بده من سوالتو با سوال جواب بدم 🙏شما از تایمی که کتیبه ها آزاد شده چندتا احمق از دست دادید ؟ آیا از اون موقع کتیبه ها چه انبار چه احمق نیازی به دف نداشتند؟ آیا توی شمال اکانتی به لایقی اکانت توندر نیست که کتیبه احمق بهش داده بشه و شارژ بگیره؟ آیا تا ته سرور همه اکانت های جنگی شما شارژ هستن؟

پ.ن مازیار جان من شما رو درک میکنم ی تایمی خیلی مازیار مازیار کردن فشار زیادی روی شما گذاشتن ،خارج از توانایی شما ،الان هم که دچار ی سوتی بزرگ شدین ،مقصر شما نیستی مقصر دوستان شما هستن . در هر حالت امیدوارم بردن این کتیبه‌ها اینقدری بی ارزش باشه که شما میگید که بعید می‌دونم🤷

پ.ن انشاالله که کل اکانتای شمالی تا ته سرور شارژ بوده باشن و نیازی به این کتیبه ها ندارن (خدا کنه این دروغ راست بشه) 😉

پایدار باشید

Avenger team

عرض ادب به همه دوستان....

خب از ابتدای سرور شاهد بودیم هر وقت بلبل های شمالی شروع کردن به آواز خواندن ،کری،جوگیر شدن، تحقیر و.... ساعاتی بعد یا خفت شدن یا کتیبه ازشون زده شده 🤣

کتیبه زدیم از کسی که کل فروم پر شده بود از رشادت هاش که اگر تعریف و تمجید از مازیار را یک طرفه ترازو میذاشتیم و قابلیت های خود مازیار را یک طرف از شدت سنگینی مازیار پرتاب میشد🤣🤣

خسته نباشی به جنوب یک پارچه با این پلن های زیبا 💓

پ.ن مهندسین شمال شرق دیشب هم سر ساختمون بودند 🤣

پ.ن دستاوردها تا اینجای سرور : ی مشت اکانت تازه تاسیس فروم که فقط بلدن قد قد کنن توی فروم و توی بازی رسماً هیچی نیستن🤢

پ.ن یواش یواش به ساعات فرار زیر چادر گل گلی نزدیک میشویم😅

پ.ن الان مملی میاد میگه ما اصلا از اول سرور نه کتیبه احمق لازم داشتیم نه انبار اونو خودمون گذاشته بودیم شما بیاید ببریدش (نگه مازیار کتیبه فروخته صلواااااتتتتت...)😅😅

پایدار باشید

Avenger team

اخ اخ که تو چقدر با نمکی... چقدر سطح فکر تو پایین که فکر می‌کنی من بخاطر 17ک تیرانداز فشار زیادی دارم تحمل میکنم خب حق هم داری ندیدی به خودت همر . داداچ داری اشتباه میزنی و حافظت ضعیفه یا هنوز اینقدری نشدی لینک های خفت رو نشونت بدن یا چشماتو بستی توی فروم از اول سرور خفت هارو ندیدی و دیسلایک کردی و رفتی بعدی... بابا تو دیگه کی هستی شیطون بلا.... آقای بلبل زبون اینو به من بگو چطوری توی فاصله یک خونه با چیفر و جلو زنی اکانت تارتاروس نتونستی ده منو چیف کنید بعد بیا از چکمه یونیک صحبت کن یادتم رفته با اسکرین یادت بیارم داداش شما بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن ....

پ.ن راستی وقت پلن دیواری شمال شرق مهندسین کجا بودن نکنه سر ساختمون😆😆

پ.ن جوابتم بدم نگی جاخالی داد از مملی میگم که یاد بگیره اول حرفشو مزه کنه و طرفشو ببینه بعد بزنه

پ.ن امیدوارم وقتی برات بمونه که بیای حرفتو بزنی ته سرور زیر چادر سرور رو ترک نکنی

پ.ن آقای sickboy برازندته . خدایاااا شفا...😆😆

پایدار باشید

Avenger team

درود بی کران بر دوستان عزیزم....

به به میبینم که بلبل زیاد شده یووونییییک تو کی زبون درآوردی من تا امروز فکر میکردم فقط از فروم دیسلایک کردن رو یاد گرفتی بابا ماشالا به پیشرفتت پست هم بلد شدی بزاری همه ی کف مرتب👏👏

خب مورد بعد شما حافظه خوبی ندارید یا خودتونو زدین کوچه علی چپ بابا نزن داداش کوچه توی طرح بود برداشتنش ... یادت رفته چجوری خفت میشدید یادتون رفته همر های واندر زنتون یکی پس از دیگری می‌رفت روی هوا یادتون رفته توی یک شب دوتا کتیبه ازتون زده شد و مثل موش سوراخ خریدید بابا روتونو برم ... همین توهمی که وجودشو پیدا کردید راجبش حرف بزنید یادتون رفته چجوری ازتون خفت میزد این 1300 پوینت مهاجمین که از سرور پیش نیومده بابا خجالتم خوب چیزیه این کارایی که این سرور با شما کردن با هرکی دیگه میکردن دور تراوین خط قرمز میکشید حرف زیاده بزنم که حافظتون برگرده ولی خب ......

خوشحالم که ی دمپایی زدم بهتون که زبون تو یونیک باز بشه بیا شعار بدی . اینارو ول کن خودت با خودت چند چندی عمویی....

مورد بعد .. مملی هرچی سعی کردم چیزی بهت نگم نشد آقای calculator تو باز گرفتی دستت افتادی وسط، ماشالا ...خدارو شکر این لینک ها میاد که تو بیکار نباشی توی بازی که رسماً هیچی نیستی خدارو شکر فروم برات شده روزنه امید....

و سوالم اینه تو کی بزرگ شدی که بخای جواب حسین کینگ رو بدی تو که هیچ گنده ترینتونم نمیتونه برو بچه جون بزار جا پات توی تراوین خشک بشه بعد بیا برا بزرگترات کری بخون....

در آخر، شهر که شلوغ بشه قورباغه چاقو کش میشه

پایدار باشید

Avenger team

درود بر همگان....

واقعا بعد از چند روز اومدم فروم خوندم کلی نا امید شدم از دوستان، چه با سابقه چه دوستانی که از نظر سنی بزرگ تر هستن. واقعا این حرفا زدنش درست نیست به خاطر ی بازی جوری همو به رگبار بستید که انگار دشمن خونی هم هستید اول محمد عزیز و دوست داشتنی از شما انتظار داشتم احترام سن و سال مازیار عزیز رو نگه دارید دوم مازیار جان شما بزرگ هستی و جایز نیست اینگونه سخن گفتن. بنظرم این بحث های بیهوده رو تموم کنید چون واقعا داره سمت بدی میره هم احترام ها از بین میره هم کیفیت سرور و فروم به حداقل میرسه.

ممنونم.

پ.ن ممد توهمی حالا توام فارم چی میشه دل مارو نشکنی🥰

پ.ن انشاالله بیشتر لینک میبینیم تا بحث💓

پ.ن دوستان شمالی من زشته بخاطر ی غلط املایی که ممکن برا هرکس پیش بیاد اونو بکنید سوژه ،این حرکت فقط خودتونو کوچیک میکنه بخدا 😔

پایدار باشید

Avenger team

سلام و عرض ادب به همه دوستانم .

ممنونم از هم دردی شما .

تشکر از تک تک پلیرهای شمال و جنوب . از خداوند می‌خوام که هیچ وقت هیچکدومتون غم از دست دادن عزیزی رو تجربه نکنید.

پ.ن تشکر از تیم مدیریت اسپیدترا بابت هم دردی با بنده .

پایدار باشید

Avenger team

درود و وقت بخیر خدمت همگان....

رسیدن به خیر محمد علی عزیز ❤️

خدمتت عارضم که درک نمیکنم دیگه این تایم از سرور دنبال چی هستی بنظرت برای کره گرفتن از حرف دیگران یا شیطنت برای بهم زدن متا دیر نشده؟

من از اول سرور هم به کرار گفتم شمال شرق اینقدری که روی بهم زدن متا و خاله زنک بازی برای وینر شدن حساب کرده روی دف و همر خودش حساب باز نکرده . اما روی صحبتم با خودته محمد علی جان دوست خوبم که از من هم شاکی بودی الان خیلی دوستانه بهت دارم میگم، بخدا که دیگه دیر شده برا این کارا.

شما که از حرف مهرشاد داری کره میگیری اتفاقا مهرشاد یکی از افرادی بود که تمایل داشت برای متا و یکی از کسانی هست که پایبند هست به متا و اگر منظور خودشو اینجور مطرح کرد موقعیت اکانت رو در سرور گفت وگرنه ما گفتیم و میگیم جنوب یک پارچه ،و تعرض به هر دو ساید جنوبی تعرض به کل جنوب محسوب میشه. من بسیار شما رو تحسین میکنم بابت این پشتکار ، جا داره ی خسته نباشی بگم خدمتت و بگم بقیشو بزار برای سرورهای بعد انشاالله.

مورد بعد من بی نهایت از شما ممنونم بابت تبریک اما ی سوال ذهن منو درگیر کرده، ماهیت پست دوست خوبم حسین کینگ راجب خفت همر اکانت سزار بود که اگر با دقت خوانده باشی در خصوص جا ب جایی رنک همر ها بود ، حالا اگر شما از خفت لذت بردید و به بنده حقیر تبریک گفتید چرا پست حسین رو دیسلایک کردید (انشالا که از روی کینه نبوده باشه.یا مثل اکانت یونیک دوست داشتنی، نخونده دیسلایک نکرده باشی) 😂

پ.ن محمد علی جان هنوز سرت خلوت نشده ما چشممون به در خشک شد توی واتس آپ😂

پ.ن توهمی جات ‌‌‌‌‌‌‌خالیه دلتنگتیم ❤️

پ.ن مجید جان خوش بگذره سوغاتی یادت نره ❤️

پ.ن جاوید جان شماره کارت میدم شیرینی مارو کارت به کارت کن😘😘

پایدار باشید

Avenger team

درود و وقت بخیر خدمت دوستان❤️

خب اول از همه محسن جان دنبال چی هستی بعد این مدت دوتا لینک گرفتی دستت از اینور به اونور

خودتو به در و دیوار میکوبی دنبال چی هستی بگو...

جمع کن این بحث رو هم وقت خودتو گرفتی هم مارو بشین از لحظات آخر بازیت لذت ببر 😁😁

مورد بعد خسته نباشی به مجید عزیز که امروز اومده بود برا چیف اکانت بنده اما ظاهراً با دیوار روبرو شد پلنش, من تبریک میگم به شهامتت که روز 81 سرور بالاخره اومدی سمت من❤️ اما گویا بی خبر بودی که اینطرف دفکوردهایی مثل اشکان سرلشکر و امید x3x داره .

چند هفته پیش که ده قرمه سبزی شما چیف شد باید برات ی کلاس آموزشی میذاشتیم که با این پلن خنده دار امروزت روبرو نشیم ( خدایی چیف کردنای قبل از این سو تفاهم بود)

پ.ن از کسری عزیز خواهشمندم اسکرین های این پلن زیبا رو بزاره کف فروم ❤️

پ.ن.به قول معروف آخه کلاغ که نمیتونه ادای عقاب دربیاره😂

پ.ن مجید جان این نعنا ما چی شد😥

....Def is loading

🤣

پایدار باشید

Avenger team

وگنس دوست داشتنی مورد اول که من بارها در فروم هم اعلام کردم 33yed استاد بنده هست و البته صاحب اکانت و در حضور ایشان بنده دوال هستم پس از آب گل آلود ماهی نگیر پسرک زرنگ شمال😉

مورد بعد الان دلیل اینکه پیش خودت فکر کردی اینقدر مهم هستی که ذهن منو یا مارو درگیر خودت کردی که بخایم بهت فکر کنیم و جوابتو بدیم چیه 🤔

آیا این همه یکی از آپشن های شماست؟

شما هم توی فروم با بقیه فرقی نداری فقط به نسبت بقیه اول سرور یکم شلوغ کار تر بودی و این نوع حرف زدن همگی، هم بازخورد همون شلوغ کاری هاست اگر فراموش کردی که من میتونم باهات ی فیت بک بزنم به اوایل سرور.

پ.ن نقطه میزاریم ناراحت میشید سه نقطه میزاریم ناراحت میشید یواش یواش پ.ن هم نزاریم که بن بشیم

ویرایش نشیم بخاطر ... صلوات

پ.ن یونیک جان اول بخون بعد دیسلایک کن بخدا که شدی سوژه🤣🤣

پایدار باشید

Avenger team

درود بر همگان ...

به به ببین کی اومده calculator man (مرد ماشین حسابی) عزیزم من اصلا با پستت مشکل ندارم چون با کسی که خودشو زده به کوچه علی چپ نمیشه بحث کرد بگذریم....

شما که تجربه نژاد هون نداری گمونم ،اما از دوست عزیزم مجید میتونی بپرسی ریکاوری نژاد هون چقدر راحت و از این دمپایی ها چقدر می‌تونه یک نژاد هون داشته باشه . پسر خوب جنوب اینقدر از این دمپایی ها داره که از الان تا ته سرور بکوبه بهتون تموم نمیشه و بنظرم زیاد خوشحالی نکن.بنظرم چیزی که باید نگرانت کنه چیز دیگس ‌‌‌‌که ... comming soon

پ.ن نرو توی غار دل ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خوشیمون تو بودی بیا گاهی آنالیز کن لذت ببریم🤣

پ.ن اینقدر داریم که تموم نشه فکر کن از ده تا یکیش رد بشه بازم برد با ماست😉

پایدار باشید

Avenger team

درود و وقت بخیر به همگی ....

اول از دوستانم چه در شمال چه جنوب تشکر میکنم که این مدت که بنده کسالت داشتم جویای حال بنده بودن.❤️

مورد بعد به شمال تبریک میگم که فروم‌ نویس خودشو تغییر داده و مجید عزیز به بهترین شکل و با رعایت ادب اطلاعات و لینک هارو ارائه میده. برعکس فروم نویسای قبلی شمال که .... بگذریم.

مورد بعد از دوستانم در جنوب تشکر میکنم که در پلن های خفت بنده حقیر رو یاری میکنن و تا صبح بیدار هستن و نهایت همکاری رو انجام میدن ❤️

پ.ن مجید عزیز این چند شب دلبر گیسو پریشان شمال خواب بوده که نتونسته دف کنه ؟ یا ....😁

پ.ن ما نمیگیم‌ تیم فلان تبریک بابت خفت ما میگیم تبریک به جنوب بابت خفت این فرق بزرگ ماست شما که لالایی بلدی اول برا خودت بخون عزیزم 😘

❤️زنده باد جنوب یک پارچه ❤️

😉 ...Kheft is loading

پایدار باشید

Avenger team

سلام جاوید جان وقتت بخیر ❤️

تو اینقدر با شخصیت و دوست داشتنی هستی که من نمیخام توی پستم نه تنها توهینی کنم بلکه اصلا نمیخام با لحن تندی جوابتو بدم

مورد اول. من به اون دوستمون هم گفتم تهمت زدن در مورد کتیبه انبار اصلا قشنگ نبود بر خلاف نظر شما بنظرم پلن انبار خیلی هم تمیز زده شد اونم از طرز چینش لند اتک ها و لانچ های بی نقصش من در تعجبم شما چرا جلو پاتو میبینی اون اکانت شاید بگم حدود یک هفته بود زیر نظر و اسکات هایی که از کل دهکده هاش میخورد بود( اون نه کل اکانت های شما که جسته گریخته لینک می‌گرفتید) و به دلیل نداشتن جاسوس لینک نمی‌گرفت ما هم خب آنالیز میکنیم همونطور که دو بار همر ده دیفالتش خفت شد و پلیرش نتونست توی اون تایمی که داشت حتی دف بریزه جلوش. جاوید جان هر پلنی که از طرف ما زده شده نتیجش آنالیز پلیر و موارد خفت شدن اکانتش و نوع دف رسیدن بهش بود شما دقت کنی این دو اکانت که یک کتیبه احمق و یک انبار ازشون زده شد هرکدوم حداقل دو بار خفت شدن . من تورو به یکم فکر کردن راجب این موضوع دعوت میکنم.

پ.ن شما میگی پلن قشنگ نبوده ما هم میگیم قشنگ نبوده آیا نتیجه دلچسب تر نبود ؟

پ.ن کتیبه احمق امروزی که زدیم ازتون توی دهنی بود به کسانی که گفتن کتیبه خریدین

پ.ن تبریک میگم به اکانت صولتی که تونست توی تایم کمی که داشت دف خوبی جمع کنه.

پ.ن منتظر دیسلایک ها هستم چون اینکار نه تنها منو اذیت نمیکنه بلکه مشتاق ترم می‌کنه که بیایم برای خفت بیشتر و کتیبه بیشترتر😁

پ.ن مملی: امروز نرخ فروش کتیبه چند شده 🤔🤔

پایدار باشید

Avenger team

سلام بر دوست گمگشته تازه پیدا شده..

عزیزم اول صبح اینقدر فشار برات خوب نیستا فشار نیار

پلن قشنگ رو که ماشالا شما دو شب پیش زدی همه لذت بردن🤣🤣

بابا چرا مقاومت میکنی آخه اونو به قول فرمایش شما خریدیم بقیه کتیبه ها که ازتون ساعاتی پیش زده شد چی ?? نکنه مملی کفگیرش به ته دیگ خورده زده توی کار فروش کتیبه؟ جمع کن عمو این حرفارو حناتون دیگه رنگی نداره

فقط امیدوارم تا ته سرور بمونید

پ.ن اینقدر دست و پا الکی نزنید بیشتر فرو میرین

پ.ن همگی به پیش برای دیسلایک مورد داشتیم طرف نخونده اول دیسلایک زده😂😂

....Katibe zadan is loading

پایدار باشید

Avenger team

درود بر همگی....

تشکر میکنم از تیم پلنری جنوب غرب که کمک کردن برای اجرای این پلن و تشکر ویژه از استاد خودم سجاد 33yed عزیز که زحمت کشید و تجربه خودشو در اختیار ما گذاشت که این پلن به زیبایی هرچه تمام تر به موفقیت برسه.

پ. ن کسری جان حرف زیاده طرف داره غرق میشه دست به هرکاری میزنه اینم خب ی راهش بوده

پ.ن چقدر خوبه که اشتباه خودمونو گردن بگیریم و به جای تهمت زدن سطح بازی رو ارتقا بدیم اصلا هم بد نیست هیچکس کامل نیست شما هم از این به بعد یاد میگیری روی کتیبه هات دف بهتری ببندی

پ.ن اشکان سرلشکر بچه ها درخواست آموزش دفکوردی دارن وقت داری داداش😂

پ.ن شاهین جان بابت همکاری که کردی بی نهایت ممنونم❤️

پ.ن گفتیم با زبون خوش انبار بده ندادی با لگد اومدیم بردیمش مهرشاد جان تقدیمت ❤️ ما مثل طرف نیستیم فقط حرف بزنیم بگیم با لگد میایم می‌بریم می‌بریم

....Kheft is loading

پایدار باشید

Avenger team

درود و وقت بخیر ...

اول از همه ی خسته نباشی میگم به تیم پلنری شمال شرق واقعا وقت گذاشته بودن و زحمت کشیده بودن.

تبریک ویژه به جنوب یک پارچه بابت دیوار های زیبا

ی دستمریزاد به تیم دفکوردی واقعا سنگ تموم گذاشتن و روزمونو ساختن

پ.ن واقعا که اسم دفکوردی مثل اشکان سرلشکر تن هر حریفی رو به لرزه درمیاره

پ.ن فرامرز جان ناز شصتت واقعا که اگه بگم بهترین دف سازی گزافه نگفتم

پ.ن امید جان خسته نباشی واقعا حرف نداری❤️

پایدار. باشید

Avenger team

حقیقتا جاوید جان دوست خوبم اگه این پست دوم رو نمیذاشتی و با این لحن خوب نیت قلبی خودتو برام روشن تر نمی‌کردی شک میکردم که خودت باشی. (گمون کنم خودتم هم حس کردی در بعضی موارد احساسی برخورد کردی و با اون لحن تند حرفتو به خواننده انتقال دادی)

در مورد منم منم وقتی شما میای از نحوه مدیریت یک ساید انتقاد میکنی و به سخره میگیری معنیش اینه که من خیلی بهتر از شما هستم و خیلی بهتر میتونم این کارهارو بکنم.

در مورد همر هم امیدوارم چیز خوبی دربیاد از اکانت برادرز در توانا بودن شما شکی نیست .اما تا اینجای کار آمارها چیز دیگه ای رو نشون میدن.

مورد بعد جاوید عزیز این بحث تکراری کتیبه رو بنظرم دیگه مطرح نکن حقیقتا لوس شده با وضعیت کتیبه ها که همه داریم میبینیم خیلی هاشون داره خاک میخوره حالا یا توانایی استفاده رو ندارید یا اینقدر اکانت با کیفیت ندارید که بدین استفاده کنه.حالا تو میگی این مقدارکتیبه من میگم سه برابرش ولی چه فایده وقتی اکانتی نیست ازش استفاده کنه .پس پیشنهاد دوستانه ام به تو اینه دنبالشو نگیری و خودمون و بقیه رو گول نزنیم.

پ.ن در مورد این بحث های تکراری که موجب شده تعداد پست های بنده زیاد بشه از همه عذر خواهی میکنم

و تا بحث مهمی توی فروم نشه که ارزش گفتگو داشته باشه بنده دیگه پست نمیزارم .

پایدار باشید ...

Avenger team

درود...

جاوید جان باور کن دوبار شک کردم اومدم اسم‌ اکانتی که این پست رو گذاشته چک کردم باورم نشد تو باشی. همیشه گاهی ما صحبت میکردیم از شما بعنوان پلیر خوب و پخته یاد میکردیم اما هرچی رشته بودیم پنبه کردی الان دقیقا دور زمونه ای شده به هرکس بگی خوب فردا باید بری ازش عذر خواهی کنی . حقیقتا در شأن تو نبود این پست 🤦

داداش تو که ماشالا اینقدر منم منم می‌کنی چهارتا از افتخارات و رشادت هاتو بزار که لذت ببریم .عزیزم هر کس میگه من هیچ نیم من هم نیست

در مورد اینکه میخای تشریف بیاری جنوب قدمت روی چشم اما بیا چند سرور اونجا توپ جمع کردن بعد حرف از مسئولیت و چرخش کتیبه بزن دوستان شما که نشون دادن به فوتبال و برزیل آلمان خیلی علاقه دارن 😁

مورد بعد راجب بخار .داداش ماشالا دوستان شما از اول سرور اومدن فروم میگن می‌زنیم هرکس بیاد می‌زنیم و ماشالا اینقدر ادعا داره هر چیزی رو پاره می‌کنه ولی بیا به عمل کردن هعی هعی نگم برات....

داداش شما که ماشالا از هر انگشتت به قول خودت هنر می‌باره بیا بگو ببینم چه پلنی زدی تا اینجای کار😂

ما حوض آب شما آبشار نیاگارا . اصلا از این به بعد هم شما بیا جلو بشین😏

پ.ن شهر که شلوغ میشه قورباغه‌ هم هفت تیر کش میشه

پ.ن عزیزم تو که گفتی همه رو میزنی تو خیلی وقته مارو زدی اونم با کمون ابروهات 😘

پایدار باشید

Avenger team

مازیار عزیز اینکه داری خودتو به عنوان یک پلیر ساده در مقابل این جریان ها پوشش میدی تا از زیر خیلی چیزا در بری و مشکلات سایدت رو از گردن خودت بندازی کنار جالب و هوشمندانه است اما توی این تایم سرور و شناختی که دوستان ازت دارن و میدونن چی کاره هستی توی سایدت واقعیت جالب نیست تو ماشالا خودت مرد سیاستی این حرکتت فول بود.

من پیشنهادی دارم برات تا تمام این کنجکاوی هات کنار بره شما بشین اول فکر کن ببین کجای کار خرابه و توافق هایی که دوستان عزیزت میکنن دور از چشم شما. متأسفانه اینقدر که داری سرک میکشی توی ساید های دیگه اگر یکم وقت میذاشتی برای ساید خودت قطعا خیلی بهتر جواب می‌گرفتی . مازیار دوست داشتنی من تیر خلاص میزنم که دیگه ادامه این بحث رو نگیری متای جنوب تحت هیچ شرایطی دقت کن تحت هیچ شرایطی بهم نمیخوره پس دست از این کنجکاوی هات بردار عزیزم توی جنوب هم پلیرهای زیادی هست که این سوال هایی که به ذهن شما میرسه به ذهنشون میرسه و باهم حلش میکنن شما نشو دایه مهربان تر از مادر.

پ.ن اصل بد نیکو نگردد ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زانکه بنیادش بد است

پایدار باشید

Avenger team

سلام بر همه.

مازیار عزیز تو سنی ازت گذشته و اینکه بخای با این روش خنده داره و بچه گونه حتی ی خط بندازی به متا جنوب ازت بعیده واقعا تا قبل این پست فکر میکردم خیلی باهوش هستی.....

مورد بعد در مورد امیر کیلر که دوست داشتم اول آروم بشه بعد از روی حرص و عصبانیت این پست بشدت زننده و دور از شخصیت خودش رو به شکل درستی بزاره.

کسی که سال های سال داره در کنار دوستانش توی یک ساید بازی می‌کنه و به همین راحتی همه رو به فحش میکشه قطعا هیجا دیگه هم موفق نمیشه روزگار همچین انسان هایی رو خوب ادب می‌کنه.

پ.ن هر چقدر که این پست زشت و زننده بود بدتر از اون کسانی بود که لایکش کردن بود دقیقا با لایک این پست نشون دادید چقدر شخصیت دارید و ذاتتون چیه. افسوس و صد افسوس ...

زنده باد جنوب یک پارچه❤️❤️❤️

Avenger team