Posts by JAVID

داخل ساید شمال شرق هیچ اکانت مورد اعتمادی وجود نداشت که بیابون سایدتون خزانه 20 داشته باشه؟! چون خزانه 20 قطعا وجود داشته ولی فرد مورد اعتماد از نظر لیدرهای شما احتمالا یافت نشده که کتیبه به این مهمی باید بیاد داخل خاکستری روی اکانت مولتی

سلام پویا جان

والا حقیقتا همچین سوالی یک لحظه هم تو ذهن ما خطور پیدا نکرد. علتش اینه که شمال شرق کاملا یکدست و رو بازی میکنه. تو این ساید هیچ چیز مخفی ای نیست. همه به هم اعتماد دارند. نمیگم اختلاف نظر وجود نداره طبیعتا همه جا اختلاف نظر هست. ولی تمام بچه های شمال شرق به عملکرد تیم لیدری اعتقاد و اعتماد دارند. در مورد کتیبه مرتاض یونیک هم نا هماهنگی ای بوجود اومد که از طرف تیم لیدری به همه توضیح داده شد و همه در جریان هستند. احتمالا اون جاسوستون هم میدونه ازش بپرسید بهتون میگه.

یکم ناراحت شدم که نکنه شمایی که این سوال تو ذهنت اومده احتمالا مواردی تو سایدت وجود داره که فکر کردی ما هم مثل خودتون هستیم!!

بهرحال سایدها هم با هم متفاوت هستند. حالا ممکنه چند تا پست بریم جلوتر یکی بیاد حرفی بزنه یکی با جارو و خاک انداز بیاد جمع بکنه! ما هم نگاه میکنیم.

چند تا خفت زدید تبریک میگم. ولی نیازی نبود 3 تا پست پشت سر هم شخصا براش بذارید. یکی کافی بود

محمد توهمی هم وقتی میخوره از سرور رفته

ولی وقتی خفت میزنه برگشت قهرمانانه به خاک مقدس شمال شرق داره؟ تبریک بهش

اگر خاطراتش از ما در مورد سرور پیش و خروج ناگهانی مولتیاش از کنفدراسیون و عواقبش رو برای شما تعریف میکرد شاید مرتاض اینقدر زیبا جابجا نمیشد. همین خاطره اش از تمام خفت هایی که زده و خواهد زد در ادامه سرور تاثیر گذارتر بود

حالا بعد از مدتی اومدم تو فروم پست بذارم سه تا گذاشتم شما ذوق منو کور نکن. ولی حقیقتا پست کل کل و خفت را جدا گذاشتم شما دوست داشته باشید خفت را بپاس تلاش پلیرهاش لایک کنید :)

اما در مورد محمد توهمی:

من خودم تا قبل از اینکه آشنا بشم یکی از دیسلایک هام ممد توهمی بود. ولی الان که تو این سرور شناختمش فهمیدم چقدر پسر خوب و بامرامیه. خلاصه اگر تا قبل از این سرور پست هاشو نمیخوندم چون معلوم نبود چی مینویسه اصلا :D ولی الان مثل کوه پشتشم و ازش حمایت میکنم

پویا جان شما اول چهار تا لینک از این سرور بذار که ما بفهمیم توهمی را زدی بعد بیا بگو وقتی میخوره از سرور رفته. تا اینجا که هر وقت خواسته زده. البته هر خفتی دیوار شدن هم داره توهمی هم دیوار شده ولی بیشتر خفت کرده.

شما به ناصر میگی برگشت به عقب نکن خودت رفتی سرور پیش!!

سرور پیش هم جنوب غربی که بحران داشت پلیر نداشت، مثل شما مولتی نداشت، کل ساید اومد توهمی را زد الان داری افتخار میکنی؟! دست خوش!

سلام خدمت همه رفقا

تبریک می گم به دوستان شمال شرق که با چند لینک زیبا به فروم برگشتند

امیدوارم که این دست آورد ها مرحمی باشه برای زخم هایی در این مدت بر پیکر با برنامه ترین تیم تاریخ اسپید ترا نقش بسته است

سلام حسین جان

ممنون از لطفت ;)

حقیقتا نمیدونم چرا دو سرور هماهنگی و برنامه ریزی ساید شمال شرق را ندیدی. اون موقع هم تو فروم ادعا و حرف و حدیث خیلی زیاد بود. خفن سرور شما بودید ولی در انتها آرزوی صد شدن واندر زندگیمون را کردی. بعد پلیرهای شما اومدند علت باخت را بی برنامه بودن سایدت، جنوب شرق اعلام کردند میخواستم نقل قول بکنم فقط پویا خان دستور دادند برگشت به عقب نکنیم منصرف شدم.

الان هم اشکالی نداره اینم یه سرور و یه تجریه دیگه حالا یا ما به شما تبریک میگیم یا شما به ما.

و اما در مورد اینکه فرمودید با چند لینک زیبا به فروم برگشتید این چنین نیست.

فضای فروم تا چند وقت پیش فضای سیاهی بود. فحش و درگیری همراه با بن شدنهای متوالی ! کاملا فرومی بی ارزش. گذاشتن لینک در چنین فروم منجلابی ارزش نداشت. ولی خدا را شکر چند وقتیست فضای فروم بهتر شده. کل کل همراه با رعایت و احترام متقابل.

مطمعن باشید اگر فضای فروم باز هم به اون سمت بره مجدد پستی تو فروم از سمت من گذاشته نخواهد شد.

ارادت

سلام

محمد owldark

محمد جان اینایی که تو میگی بد هستااا ولی بدترین وضعیت خودتی!

آقا مشخص کن اصلا اکانت داری؟! اسم اکانتتو بگو آشنا بشیم به سبکت.

یا برگه وکالتت را بیار ببینم از کی وکیل وصی اس ای شدی

مازیار چی میگه این محمد؟!

اقا دیشب مولتی هانتر تو اس ای پیام زده بخاطر این خفتا باختید.

دروغ میگه هومن جان. قبلا به ما هم این حرفها را زد گفتم میخوام سوت پایان بازی را بزنم اس ای را برنده بکنم. ظاهرا اعتقاد داره کسی که واندرو صد میکنه برنده هست!

جاوید جان شتیدن بعضی کلمات از شما قشنگ نیست عزیزم

اشکان جان سلام. بفرمایید جایی بی احترامی کردم تا معذرت خواهی هم بکنم. من همیشه نهایت احترام را تو فروم نویسی دارم. اگر کل کل با بی احترامی را تفکیک بکنید متوجه میشید که من هیچ وقت به حریفم بی احترامی نمیکنم. چون بازی ارزش این حرفها را نداره

خب بریم بازم یه اتک خفن دیگه ببینیم بدون هیرو میزنیم رو چشمان و .... برو بریم

دوستتون داریم چون دوست داشتنی هستید ;):D

واقعا براتون رزومه هست بازی کردن جلو بچه های ما

خوب ببینید یاد بگیرید

این دوستمون فکر کرده اسم اکانتش هیدن شده خودش هم هیدنه

موفق باشید

با سلام

امروز شاهد حرکت پشم ریزونی بودیم. بریم یه خفت زیبا از ج ش ببینیم

عالی بود! چه منابعی چه نیروهایی خفت شد.!! این خودش کلاس آموزشیه.

اما اوج هنرمایی اینجا بود .

ماذا فاذا داداش؟

برادر من اون سواره هاتون که با خر تو ده ما بودند ما خراشون را گرفتیم و داغ کردیم. چون اینجا خر داغ میکنند. یه جوری نیرو میفرستادی که هر 3 نفر رو یه خر بشینند برگردند.

واسه 900 تا 30 را فرستادی مگه نیسان وانته؟

عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان فرومی

این چند روز به دلیل گرفتاری زندگی کمتر بودیم نه فراری اتفاق افتاده نه سکوتی بوده. چون اولویت های ما اول زندگی هست اگر وقتی بود تمرکز روی اکانت تراوین و اون آخر اخر فروم.

برای برخی اول شده فروم

جدیدا هم بعضی از دوستان اول فرومه بعد فرومه بعد زندگی ( اکانت ندارند بنده خداها ^^)

اول از همه تبریک به جنوب شرق بابت زدن مرتاض منحصر

با توجه به حجم بی سابقه پیام تو فروم و خوشحالی مع الوصف دوستان، دچار دوگانگی شدم. دانسته های کم من تو تراوین جوابگوی این دوگانگی نبود. پیش خودم گفتم ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیبه ! :)

بنابراین دست به کار شدم و از ادمین بازی سوالمو پرسیدم:

و جوابی که نیامد!

احتمالا امروز از ساعت 12 تا 14 میخواد فکر بکنه شاید بعد این تایم، برنده اعلام کرد.

این وسط اتفاقی یاد دو سرور پیش افتادم که در خدمتتون بودیم. بحث شد سر اینکه راز منحصر مهمتره یا مرتاض یونیک

دوستانی که راز منحصر را داشتند مشاهده فرمودند که واندرشون اومد پایین. واندر شمال شرق هم در مقطعی با داشتن مرتاض منحصر اومد پایین ولی در بعداً واندر ما با 28ک کاتا خش بهش بیفتاد.(عددش یادم نیست دقیق)

آیا علت این اتفاق کتیبه بود؟

اگر کتیبه بود چرا کتیبه برتر تو این بحث واندرش اومد پایین؟

جواب : خیر داشتن کتیبه اگر چه خوبه ولی شرط لازم و کافی نیست.

اون چیزی که ما را برنده سرور کرد همدلی و همراهی ای بوده الان هم هست. همولی ای که این سرور بیشتر از سرور قبل شده

ما بخاطر داشتن کتیبه منحصر و یونیک برنده سرور نشدیم ما پلیرهای یونیک و منحصری تو سایدمون داریم که ضامن موفقیت ما هستند.

موفقیت یعنی راضی بودن از خودمون

الان هم نیومدیم به هر قیمتی برنده سرور بشیم که اگر اینطور بود جاسوس تو گروهتون داشتیم و کوچکترین پیام های شما را هم مطالعه میکردیم و وقیحانه ترین شکل ممکن میومدیم تو فروم پیام ها را هم میذاشتیم و بهش افتخار میکردیم اونم چه اکانتی جاسوس ما شده! سعی کنید مردونه بجنگید!

اگر هم ببازیم با سری بالا و با افتخار میبازیم. شاهد هم هستید موتور بازی مرتب خاموش و روشن میشه. بهونه هم برای حذف دست جمعی هست که دوستان باهاش آشنایی کامل دارند. ولی میجنگیم با افتخار، بخاطر دوستانمون در ساید شمال شرق ، بخاطر خودمون و وقتی که گذاشتیم و البته به احترام حریفمون

پ.ن : یه دوستی داریم اینجا 10 تا میخوره دو تا اینسرت میکنه. هر اینسرتی را 2 صفحه براش پست میذاره. خسته نباشی قهرمان خدا قوت! سعی و تلاشت برای تخریب فضا و ضعیف نشدن دادن حریفت قابل تقدیره. اولین و آخرین نفر نیستی که این کارها را میکنه. پینوشت آخر را حتما بخون

پ.ن: برای مخاطب خاص: بنظرم این سرور شمال شرق برنده نیست. شما هر مولتی از ما را بزنی برات افتخاره. تارگت خوبی زدی. ولی ما هر جا را میزنیم میبینیم عه این که چیزی نداشت! ایراد از ما نیستا! شما برنده ای که داری لذت میبری

پ.ن : فرهاد جان با ما شوخی نکن داشتم کم کم باور میکردمااا :D:D.

پ.ن 4 : قال یوسف ریتالین : تیم های بزرگ از صد کردن واندر خوشحال میشن و تیم های کوچک از خفت زدن به تیم های بزرگ .

یوسف

پ.ن : اینو خیلی دوست داشتم. قشنگ بود خداییش. یوسف علاوه بر گردن چه زبونی داشتی . ماشالله

ارادت

با سلام و احترام خدمت تمام دوستان پیشکسوتان عزیز

SaMaN LOOT

اقا سامان سلام

چند تا مطلب خدمت شما بگم

اولا مملی برای ما شناخته شده هست. افتخارات زیادی تو سرورها داره.

ساید ما بخاطر دانش بالای مملی، احساس مسئولیت بالاش، و وقت و انرژی که برای ساید میذاره که کمتر پلیری حاضره همچین کاری بکنه اون را بعنوان توتال قبول کردیم. به عقب هم برگردیم باز هم انتخابمون مملی هست

به جلو هم برویم باز هم مملی را انتخاب میکنیم.

پاپ بازی هم افتخاره! کار هر کسی نیست! تا اخر سرور باشی میبینی که سه حکمران بزرگ اسمشون میاد ولی نفر دوم هجوم اسمش هم نمیاد!!

مملی هم هر موقع گفته پاپ 1 مال منه مثل دو سرور پیش این اتفاق هم افتاده. بعدشم فقط پاپ بازی نکرده که شما ناراحت شدی. همون سروری که اول شد دفاع میلیونی هم داشت!

اینکه شما و آرمان روی اکانت TENCER بودید نشون میده پلیرهای خوبی بودید که مملی با شما هم اکانت شده. بنابراین خودتون درگیر این موضوع نکنید که کی به کی آموزش داده و کی بلد نبوده

اکانتی مثل TENCER قطعا فقط اکانت نبوده. کلی زیر ساخت داشته. از دف ساز بگیر تا مولتی و غیره. کلی هزینه داره، از شرایط اکانت شما هم خبر ندارم ولی مملی و جعفر را خوب میشناسم چندین سرور. شما و آرمان قطعا همه کارهای اکانت را نکردید! اینو مطمعنم! اینکه این کارها را در مورد اکانت انجام دادید و مشکلات زیادی براش بوجود اوردید ، در حقیقت خیانت به شمال شرق کردید.

ابی هست که ریخته شده، خواهشا تمومش کنید دیگه!

حالا چه خوشتون بیاد چه نیاد ما با مملی سرور را تموم میکنیم. شعار ما با مملی تا پاییز 401 هست.

ارادت

جاوید

اینارو گفتم که بگم وگنس عزیز هر کاری کردی بدترش سر خودت اومد .

آقا میلاد عزیز

برای شما احترام قائل هستم چون شما مدت کوتاهی بعنوان پلیر شمال شرق فعالیت کردی.

متاسفانه متوجه تفاوت های رجیستر کردن اکانت در ساید دیگه تحت عنوان اتحاد شمال شرق با رجیستر کردن اکانت بصورت جاسوس در یک ساید دیگه ظاهرا نمیشی و باید از این قسمت گذشت چون بارها و بارها در این رابطه توضیح داده شد.

ولی امروز برای شما متاسف شدم!

شمایی که در پیامتون نوشتید زنگ زدید خاموش بود و بلاک کردید چطور اینقدر راحت به کسی تهمت میزنید؟!!

واقعا متاسفم!

دوستان عزیز جنوب شرق، اقا فرهاد و هومن عزیز و سایر دوستان

پیام نوشته شده از یکی از پلیرهای ساید ما اشتباه بود و قطعا منظور خاصی هم نداشت. منتها اینقدر این مسئله فشار عصبی داره که گاهی اوقات فروم نویسی از روی عصبانیت میشه و منظور اونطور که باید و شاید منتقل نمیشه. من از طرف ایشون و ساید شمال شرق از شما عذرخواهی میکنم.

فحش ناموسی اونقدر ناپسند هست که نه برای کسی آرزو میکنیم، نه خوشحال میشیم که این اتفاق براش افتاده و نه حواله میکنیم. امیدوارم شما هم با فراموش کردن این بحث و پست نذاشتن در این موضوع و ادامه دار نکردنش، آرامش را سریعتر به ساید و فروم برگردونید.

با تشکر

مجدد عرض ادب

داستانی داریم با بچه های مرزی جنوب شرق

باور کنید ما انتظار خاصی از دیفالتمون نداریم اصلا ولی نمیدونم چه علاقه ای به رفتن به دیوار ما دارند!

با احترام تقدیم به بچه های خوب شمال شرق بابت ارسال دفاع و دفکوردمون نیمای عزیز

و همچنین دوستان جنوب شرقی بابت همرهای خوبشون

و

و

و

و

و

به همراه موج های کاتا 200 تایی که فکر میکنم در مجموع حدود 8000 کاتا و 4700 تا رمر دیوار شد

وضعیت پشت دیوار امروز ما:

کارگران مشغول کارند.

ارادت

سلام و درود

دوستان عزیرم ؛

. ادامه دارد......

اقا رضای عزیز

درود به شما

اول از همه خسته نباشید میگم بهتون بابت متن طولانی که نوشتید . شما از یوسف ریتالین هم بیشتر وقت گذاشتید.

پست آخر فروم شما هم شبیه حذف دوستات میدونه. پوچ و الکی

اشتباهی که شما دارید اینه که فکر میکنید با طولانی نوشتن متن ها به مخاطب نشون میدید چقدر استدلال پشت حرفهاتون هست. در حالیکه وقتی با دروغ حرفهاتون قاطی میشه دیگه ادامه پست هاتون خونده نمیشه.

اول از همه یه نکته بگم لایم و دیسلایک کاملا شخصیه. یه نفر میاد پست میذاره عکس همر زدنشو میذاره بعد میاد تو متنش ساید حریف را تخریب میکنه. تکلیف چیه؟ لایک بشه برای همرش؟ دیسلایک بشه برای حرفهاش؟ اگه لایک بشه نمیان بگن حرفهاشو لایک کرده و بالعکس

بنابراین از رو لایک و دیسلایک شخصیت کسی را مورد قضاوت قرار نمیدند بزرگوار!

نکته بعدی شما یا خودتون را زدید به اون راه! یا خیلی دیر به دیر تشریف میارید فروم که پست های اهانت دوستانتون را نمیبینید چون ادمین پاک کرده.

تشریف ببرید فروم آمادگی پیش از سرور اونجا بنده پستی گذاشتم مبنی بر تاسف خوردن بخاطر فحش های ناموسی. اکانت پرهام گرین هم دو هفته بن شد. چرا؟!

چون پلیری از سایدی اومد کل کل کرد( بدون هیچ گونه فحشی) بعد جناب گرین شما مادر اون شخص را خطاب قرار داد. خواستید تشریف بیارید واتس آپ تا دقیق بهتون بگم چی گفت

حالا کسی که این همه بی احترامی میکنه تو جایی که ادمین داره و میدونه بن میکنه ؛ تو فضایی که نظارتی نمیشه بهش با لفظ محترمانه صحبت میکنه!؟!

ساید شمال شرق اخ و پیفه! پلیرهایی که از جنوب غرب حذف کردند از لفظ تروریست ها گله مند بودند شما ندیدید؟!!

اقا سعید بزرگ همه ما اومده گلایه میکنه. احترام بزرگ تر که ندارند بچه هاتون و لفظی که با آقا مازیار صحبت میشه را هم دیدیم.

شما وقتی انقدر راحت در مورد مسئله ای که همه دارند تو فروم میبینند میایی صحبت میکنی مابقی پست هات را کسی نمیخونه چون میگه داره حرف مفت میزنه. نصف اونایی که لایکت کردند اصلا پستت را کامل نخوندند. ولی من پستت را خوندم ببینم ته داره دیدم خیر تا ناکجا میره

خلاسه اینکه خودتو به اون راه نزن برادر!

مورد بعدی شما اگه فکر کردید شمال شرق با چهار تا اتک شما ترسیده و داره جا میزنه، سخت در اشتباهی

وقتی حریفت را دست کم بگیری نتیجش باخت میشه

همینه که شما چندین سروره طعم برد را نچشیدید. چون همیشه خودتون را بالا میدونید

یه دوستی گفت شمال شرقی ها طبل تو خالی اند. شمال شرقی که چند سرور پیاپی هست برد داشته اگر ادعا هم داشته باشه بهش نمیگن طبل تو خالی.

طبل تو خالی به کسی میگند که هیچ افتخاری تو تراوین نداشته اومده سینه میده جلو میگه من چقدر کینگم!

باز حداقل جنوب شرقی میومد این حرف را میزد منطقی بود.

مورد بعدی دعوای درون سایدی داریم؟! به شما مربوطه؟! شما پلیر شمال شرقی؟ وکیلی؟

مشکلات ما به خودمون مربوطه شما بشین ساید خودتو ردیف کن.

مورد بعدی هم در مورد آرمان اسکری هست.من هیچ قضاوت و پیش داوری در مورد ایشون ندارم. چند بار باهاشون برخورد داشتم که خیلی پسر خوب و مودبی بوده. ولی کاری که با اکانت TENCER انجام شده اصلا درست نبوده. شما اینا که تشخیص میدی انشالله دیگه؟ بعد پلیرش این همه وقت و انرژی و سرمایه گذاشته یک شبه بر باد رفته این همه فشار روش هست اومدی میگی چرا اینجوری پست گذاشته!!!

چند روزه آرمان از اکانت رفته همه کسانی که تو ساید ما هستند شاهدند با این حرکتش با حمله ترور یکی شده خیلی اتفاقی اومدی صحبت از وجدان میکنی؟! کا را با وجدانمون تنها میذاری؟ خودت با وجدانت خلوت کردی تا حالا؟

پ.ن : آرمان جان برای شما آرزوی موفقیت دارم. برادر من کارت خیلی اشتباه بوده. شما اگه با پلیرهای اکانتت مشکل پیدا کردی حرفه ای بودن حکم میکرد که بیایی بیرون و رها کنی. نه اینکه ضرر بزنی. شما این قسمت بچه بازی در اوردی و اصلا کارت درست نبوده با هر بحثی که میخواد باشه

شما زحمات چندین روزه پلیرهای دیگه اکانتت را نادیده گرفتی. وقت و انرژیشون را حروم کردی.

کارت اصلا و ادا درست نبوده

ارادت

چند سال پیش بنده خدایی اومد و یک میلیون تومان از من قرض گرفت و گفت دو روز دیگه مشکلم حل میشه و پولتو بر میگردونم. سالیان ساله که گذشته ولی هنوز دو روز نشده. این بنده خدا هم رفت که رفت.

اولش ناراحت بودم که چرا اعتماد کردم؟! چرا فکر کردم همه مثل خودم هستند و ....

همون موقع پدرم حرف قشنگی زد. گفت تو امروز باید خوشحال باشی

چرا که با یک میلیون تومان یک آدم را شناختی. این شخص میتونست ضرر بزرگتری برای زندگی تو باشه ولی با یه پول کم طرفت را شناختی.

اتفاقاتی که در این روزها میفته، وعده هایی که محقق نمیشه، همرهایی که دیوار میشه، همه و همه حکم یک میلیون تومان را داره

خوشحال باشیم ما با این اتفاقات بی ارزش، آدم های اطرافمون را شناختیم.

ارادت

درود به همگی

جو این روزهای فروم که افتضاح هست. آخر الفروم شده. طرف یکی در میون بن میشه تو تمام پست هاش داره بی احترامی میکنه بعد میاد دنبال نداشته هاش میگرده که شعور باشه

تو این جو منفی و سیاه یه نفر پیدا شده اومده آمار سرور را میذاره. قطعا کلی زمان میبره یه همچین پست هایی گذاشتن. حالا این وسط ارزش ها هم داره بی ارزش میشه.

آقا مهدی رو شما حساب بیشتری داشتم کلا با این پستت نا امیدم کردی زیاد!!

والا ما همر ساید های دیگه را هم لایک میکنیم بخاطر وقت و انرژی که برای ساختشون گذاشتند بعد شما میایی تمسخر میکنی!!!

آقا یوسف دمت گرم من همه پست های هفتگی شما را با دقت میبینم. خیلی آقایی. دمت هم گرم

پ.ن : دوستان خوبمون در اکانت وارمستر دمتون گرم. نهنگ ها به سمت شمال شرقند.

ارادت

جاوید

درود به همه دوستان

خب دیشب دوستان جنوب شرق زحمت کشیدند تشریف اوردند بوسه ای زیبا به دیوار شمال شرق زدند.

و همچنین

و خب تعدادی اتک کاتا که در مجموع 8 موج 100 تایی کاتا از اکانت Tooshi و 18 موج کاتای 80 تایی از اکانت ORACLES در مجموع 2240 کاتا دیوار شد.

تبریک به تیم مهاجم

تشکر از پارسا و محمد توهمی عزیز

این دفاع از اکانت را تقدیم میکنم به علیرضا اونجر عزیز. علیرضا به دلیل گرفتاری های شخصی از جمع ما جدا شد. قسمت نشد این سرور زیاد در کنار هم باشیم امیدوارم در زندگی موفق باشی هر موقع هم خواستی اکانت برادرز در اختیارته.

اکانت avenger بخاطر نبودن علیرضا و همکاری ادمین محترم تغییر نام داد و با نام Jaeger و با تیم خوب و عالی در خدمت ساید همیشه پیروز شمال شرق خواهد بود.

داشتیم بر تبل شادانه میکوبیدیم که یکی از دوستان اومد گفت اتک های منو دیدی؟!! اتک! شیب! بام!

6 دقیقه مونده به اتک تنها چاره کار اینسرت سریع اونم فقط با سواره تایمش جور در میومد.

و ناگهان درخت ... 8موج رفت دیوار

فقط حیف اون تیراندازها. بهتر نبود با پیاده میزدی؟!

پ. ن : مهدی جان ، فرهاد جان یه چرتکه دست بگیرید ببینیم چند چند به نفع شماست؟!

پ. ن : عکس کامل دفاع را گذاشتم صادق جان که ما را بازنده نکنی قهرمان!

ارادت

جاوید

جاوید جان سری بعد ایشالا

مهدی جان پاپ دهکده اکانت Tooshi شد 3!!! با صفر شدن فقط سه تا مهاجر اختلافشه!! اومدی تو فروم سینه جلو دادی افتخار هم میکنی!!

یا رب روا مدار!!

بعد هم مجید تاج سر بنده هست ولی اینکه هر فعالیتی از شمال شرق را از سوی مجید ببینی برای پلنری مثل شما خوب نیستا!! چه قیاس مسخره ای شما با 4 تا اکانت اومدی صفر کنی نتونستی بعد میایی میگی تک اکانته نتونستی اکانت ما را صفر کنید!:D:D:D:D

این دقیقا حکایت شماست عزیزم که کپت رو بدست خودت ناقص کردی تا همرت بمونه اونوقت همرت رو گذاشتی جلو اتکا! قطعا بازنده صد در صد شما بودی مگرنه گزارش هارو از وسط قیچی نمی‌کردید بذارید وسط فروم، اینکه میگی هدف دهکده بود اشتباه شماست چون دهکده بدون همر چه فرقی می‌کنه با فیدر مولتی؟ هدف همر شما بود که بچه ها زحمتشو کشیدن

احسنت!! صادق جان تحت تاثیر قرار گرفتم

یعنی هر کسی گزارش قیچی شده بذاره فروم بازنده میشه؟! یه بازی دیگست ما خبر نداریم؟!

بعد من چنج کپ کردم به شما بیشتر فشار اومده خدایی. تنها دلیل داشتم کپ برای اکانت من فقط اینه که بتونم gb و gs بزنم. الان هم تصمیم دارم تو دیفالتم دفاع بکشم میشه راهنمایی بکنی پیاده و سواره چی بکشم؟ فقط مزدور و تیرانداز را نمیتونی انتخاب بکنی وگرنه سوختی!

حالا همرت رو بذار کنار همر WarMaster و Bavaria و Guard تا متوجه بشی علاوه بر خودت ، سایدت هم بازنده قطعی سرور تا اینجای کار بوده.

حالا عجله نکن جناب شینودا. جوجه را آخر پاییز میشمارند. اجازه بده واندرتون صد بشه اونموقع تبریک هم میگیم. چند رانده نکن بازیو.

پ.ن: راستی همر کاتا هم داره. کاتا ها کو!!!

پ.ن: دیفالت برادرز هم روزی میخوره قطعا ولی امروز برای زدنش باید دو برابر همرهایی که زدین را خرج بکنین.

ارادت

جاوید

سلام خدمت همه ی دوستان
    در وهله ی اول تشکر میکنم از شما جاوید جان که بدون قضاوت سوال پرسیدین

آقا مهدی تشکر از شما بابت توضیحاتتون

دوست عزیز آب خنک بخور یکم

من اولش خدمتتون گفتم بدون پیش داوری سوالم را پرسیدم . اقا مهدی هم توضیح دادند ازشون هم تشکر کردم.

شما این وسط آتیشت خیلی تنده . من حرفی از چراغ زدم؟! شما انگار به خودت بیشتر شک داری!

ارادت

جاوید

از تیم برادرز هم تشکر میکنم که تا ساعت 5 صبح آنلاین بودن زحمت مارو زیاد کردن و مارو مجبور کردن 5:10 دقیقه لانچ کنیم :دی

آقا مهدی عزیز

خیلی رک و جدی ازتون میپرسم

پیش از هرگونه قضاوت و پیش داوری

من با دید مثبت به این قضیه نگاه کردم و میکنم فعلا

آخرین فعالیت ما که برای ساید دیگه قابل دیدن باشه این اتک بوده ساعت 3:16 دقیقه صبح

دارم براتون فکت میارم جواب رو هوا را نمیپذیرم. با دلیل و سند حرفتون را بزنید. یعنی من فرض میکنم شما تمام اتک های ما به مولتی های ساید خودتون را رصد میکنید خب تا اینجا میشه فهمید قبل از 3:16 ما آنلاین بودیم.

شما از کجا متوجه شدید اکانت ما تا ساعت 5 آنلاین بوده. که دقیقا هم تو همون ساعت بوده. بعد به فاصله 10 دقیقه اتک لانچ شده!؟!

منتظر جواب شما هستیم

جاوید

تروپی که لب مرز داشت شیطونی میکرد و رو زحمتشو کشیدن بچه ها فرستادن پیش ده اونیکی دو

با سلام

من امروز دو تا پست میگذارم چون یه موضوعی برام خیلی اهمیت داره و میخوام جدا از این موضوع و حرفها باشه.

آقا فرهاد عزیز خوشحالم فرومتون اومده خدا را شکر خیلی هم خوب اومده.

خیلی نیاز نیست ماشین حساب و چرتکه دست بگیرید دستتون

من ساده تر براتون میگم

59 تا اتک میاد رو دهکده ما. برای دیستوروی کردن. در بین اتک ها 6 تا چیفر هم بوده. اتک فیک هم بوده که اینسرتی اتفاق بیفته با شکست همراه باشه. یک پلن خیلی مطمعن بدون اسکات کشیدن بقصد نابودی دهکده یا چیف برای پروندن همر این دهکده.

انقدر هم براتون مهم بوده که بقول دوستتون تا ساعت 5 منتظر لانچش بودند و 5:10 زدند

قصدتون از حملات دیستروی کردن دهکده بوده نتیجه چی شد؟ دهکده هنوز هست. این یعنی شکست شما!!

حالا پلیر ما اومده چند دقیقه قبل لند چنج کپ کرده و لیستو فارمو خاموش کرده شما با 59 تا اتک این کارو نمیکردید؟ بعد نشستید سایز همر ما را چرتکه انداختین که بگین برد با ما بوده!! یعنی دفاع هم میکنیم به نفع خودتون برداشت میکنید؟! به شما هم باید بگم همر هون دو منظوره هست!!؟

داداش من ما برای فیدر های بی ارزشمون هم تا اونجا که حدش باشه دفاع میکنیم. بعد شمایی که با تجربه هستی بهتره به پلیرت بگی کپ برای اکانت من بی ارزشه!! کسی که دهکده 5ام 15 گندمیه یعنی به گندم اهمیتی نمیده. دلیلش هم بگو 2 نمره داره. لول 15!! بیخیال بابا این همه فروم نویسی نداره این موضوع

ما انتظاری که از دیفالتمون داشتیم که خارج از محدوده کلونی ما بوده برآورده شده.

شما راضی ما هم راضی .....

دم مهدی و محمد و مانی و باقی دست اندرکاران این پلنم گرم ...عالی

اقا مهدی دم شما خیلی گرم شما فرمودید پلنر هستید ولی وقتی من دیشب به اکانت Tooshi اتک دادم شما زحمت کشیدید پیام دادید به من. شما بیش از پلنر برای این اکانت زحمت میکشید. خسته نباشید هندل کردن همزمان دو تا اکانت Tooshi و Infinity جای تقدیر داره.

ارادت

جاوید

بابا عهد تیر کمون شاه هم لینک رو کامل میزاشتن !!

همر گذاشتین جلوی همر !! تو اون مختصات بالای 30 کی دف تو 15 در 15 بنده خدا داره خاک میخوره اینقدر هماهنگ نبودید جای همرش دف بزارید یه کپ هم که چنج شده بشین ضرر و زیان رو حساب کن ببین چند چندیم

داداش خندیدیم دمت گرم

ما کراپامون لول 19 بود. کلی ضرر کردیم. شما هورا شدین. کلا شما سود ما ضرر

حداقل اتک ها قشنگ بود دفاع قشنگ بود خواهشا با این پست چیپ و بی ارزش سطح سرور را پایین نیار.

ارادت

جاوید

یکی از دوستان که اطلاعات داره لطف میکنه یه آمار کوچیک از وضعیت تیم ها و سایدها به ما بده ببینیم کجا بازی کنیم بهتره !

اجازه بدید من این دوستمون را یکم راهنمایی بکنم ثواب داره

ببین برادر شما اگر میخوای جایی بری که اوضاع بازیکنش خوب نباشه اصلا به شمال شرق لحظه ای هم فکر نکن. توی این ساید بخوای ثبت نام بکنی سیستمش ارر میده که جا نیست باید بری تو لیست ذخیره. ما توی شمال شرق برای همه پست ها پلیر داریم. مثلا کسی داریم که به امور خیلی جزئی ساید رسیدگی میکنه. گردن گیر داریم هر جا هر خرابکاری شد اون فرد میاد جلو میگه تقصیر من بود. خلاصه بنظرم اصلا روی این ساید لحظه ای هم فکر نکن.

اگر میخوای بری شمال غرب باید یکم صبر بکنی. سیستم این ساید رونالدینیویی هست. یعنی اولش میگن نمیایین یهو میبینی کلی هستند. میگن پول نداریم یهو میبینی با 300 تا مولتی وارد میشه. میگن وقت نداریم یهو میبینی رو واندر سرور 200 ایکس فعالیت میکنن. خلاصه برای انتخاب این ساید توصیه میکنم اول صبر کن چند روزی از سرور بگذره، خوب ببین بعد تصمیم بگیر.

اگر میخوای جنوب غرب بری باید بدونی که گروهی به اسم تروریست بعنوان ساید پنجم اونجا فعالیت میکنه. این گروه بسیار با هم هماهنگند چون یکجور فکر میکنند، فروم نویسی یکسانی دارند، طبع شعر یکسانی هم دارند و حتی دیده شده غلط املایی مشترک هم دارند. متاسفانه الان دچار حواشی ای شده اند. از اونجا که خدمتت گفتم تو شمال شرق ما برای هر پستی پلیر داریم ما هم در شمال شرق تیمی داریم به اسم کانتر تروریست که محسن عزیز قبول زحمت کردند ولی متاسفانه چند روز پیش در کمال ناباوری استعفا داد و مسئول تیم که خود محسن هست مخالفت کرده. الان دف کورد تیم که خود محسن هست به همراه پلنر تیم که خود محسن هست رفتند با محسن صحبت بکنند انشالله که به بازی برگرده.

البته تیم های دیگری در ساید جنوب غرب حضور دارند خصوصا اینکه به تازگی ها هم شنیدم توتالی داره که فراوان گلد برای پلیرهاش خرج میکنه. بنابراین جنوب غرب سایدی هست که ارزش فکر کردن داره.

اگر هم میخوای بری جنوب شرق که تبریک میگم بهت. تحت هر شرایطی وینر سرور هستی. چون توی این ساید خیلی از پلیرهاش یا سربازی رفتند یا سر کار رفتند یا نمیاند. برای همین این ساید با قدرت کاملش حضور نداره. اگر کتیبه بزنند میگن ما که گفتیم نبودیم؛ اگر واندر صد نکنند میگم ما که گفتیم سربازی هستیم؛ اگر خفت بشند میگن ما که گفتیم سر کاریم. در هر صورت شما وینر سرور هستی. خلاصه دستت خیلی بازه اینجا

پ.ن : دوستان عزیز فقط شوخی بود برای عوض شدن جو فروم. سرور فردا آغاز میشه و امیدوارم سرور سالم و خوب همراه با رعایت احترام متقابل داشته باشیم

ارادت

جاوید

سلام ایلیا جان

داداش سن و سال به عدد شناسنامه نیست. سن و سال به درک و شعور و شخصیته

کسی که درک و فهم نداره بفهمه این یه بازیه؛ دور هم جمع شدیم اوقاتمون سپری بشه. پلیری تو ساید دیگه رقیبمون میشه باهاش کل کل میکنیم ولی هر حرفی را نباید وارد این بحث ها کرد. در نهایت همه دوست هم هستیم کینه شتری که نداریم از هم.

فقط میتونم بگم متاسفم

برای کسی که چنین توهین هایی میکنه. یک هفته بن کمترین مجازاته امیدوارم سطح فرهنگ و درکمون را بالا ببریم.

بشینیم با احترام با هم کل کل کنیم.

مخاطب من شما نیستی البته، فقط خیلی ناراحتم بابت این بی احترامی ها

ارادت

جاوید