Posts by JAVID

با سلام خدمت دوستان

ما در حال سرشماری هستیم یکم سرمون شلوغه!

فعلا برای شروع این اتک ها را داشته باشید

یوقت بد نباشه چندیت بار رو Jaeger دیوار میشید.

تشکر از نیما دفکورد خوبمون که سر تا پاشو باید طلا گرفت

پ.ن : یه خسته نباشید جانانه به بچه های هجوم ما و تیم دفکوردی جنوب شرق قطعا بی خوابی زیادی داشتند.

عزیزم بنظرم الان موقع حرف زدن نیست. مدرکی دال بر رد این موضوع داری در خدمتیم. این سند شما دقیقا چی داره اخه!!

برگردی به اوایل سرور بحثی از سمت مهدی اینفینیتی مبنی بر ساعت کار شبانه پلیر ما مطرح شد. اون موقع من فروم کردم که هیچ سوء برداشتی ندارم و ازش خواستم توضیح بده

مهدی هم اومد مدارکی دال بر جاسوسی از آبادی تشخیر شده ما ارائه داد.

جواب من چی بود به مهدی؟ دست شما درد نکنه

نه به مهدی فشاری اومد که بی احترامی بکنه نه چیزی. خیلی زیبا اومد جواب داد با مدرک و سند!

من ادمی نیستم که به کسی تهمت بزنم. این کارو زمانی میکنم که مطمعن باشم. الان هم شما شواهد و مدارکی رو کن که ساعت انتقال اکانت ماراوا را مانی رصد کرده( چون قاعدتا حفظ که نمیکنه اکانتها را صد در صد عکس میگیره) عذرخواهی بنده را پیشکش نکن شهامت اینو دارم که عذرخواهی هم بکنم

در غیر این صورت مدرک نداری الکی ننویس. چون اسپمه

اینجا هم حقوق بشر نیست برادر من. مطمعن باش هر کسی با دقت مطالعه بکنه حتی اگر هم سایدیت هم باشه میاد پست شما را لایک میکنه ولی میگه حق با جاویده!

حفظ احترام من هم اصلا مشروط نیست . همیشه و در همه حال برای شما و پلیرهای سایدت احترام قائل هستم.

هیچ نیکی هم در کار نیست من شما را متهم به جاسوسی و بازی کثیف کردم و میکنم . و در صورت رفع ابهام نشدن خواهم کرد! اگر مدرک و سند دارید بسم الله

اگر هم فقط میخواهید فروم نویسی کنید که جوابی براتون ندارم.

کلا قافیه به تنگ اومده ها

گویا شما دیگه کلا در های رحمت و درک الهی رو بستی مثل باقی دوستانتون رو اوردید به شانتاژ و شانتاژ گری

فرهاد جان من با سند و مدرک حرف زدم

به حرفی هم که زدم مطمعنم. فرومی هم که نوشتم برای جواب دادن شما نبود اطلاع همگی بود. قضاوت با خودشون

شما هم یه عکس نشون دادی که هیچ چیزی را نشون نمیده اتفاقا به حرفی که من میزنم نزدیکتره!

الان هم بجز توهین و شانتاژ بازی حرفی برای گفتن ندارید.

ادامه بحث بی فایده هست. بنظرم احترام ها حفظ بشه بازی ارزش نداره

موفق باشید.

پویا جان اون پینوشت بود برداشت آزاد . شما اونجوری برداشت کردی منظور من اون نبود

اصل مطلب را ول کردی پینوشتتش را گرفتی

میدونی چرا ؟ چون حرفی برای گفتن نیست

چون میدونی دارم درست میگم

بازم شانتاژ بازی همیشگی

احمق هم مبارکتون باشه. بچه ها کتیبه هامشون را گل ریزون کردند.

تشکر میکنم از فرهاد بابت عکسی که گذاشته خیلی از مجهولات حل شد.

من این مسئله را با فکت و دلیل خدمت همگی میگم

اکانت marva نه اکانتی هست که خیلی صدا کرده باشه نه پلیرش اومده فروم که شناس باشه. بنابراین اکانت تو چشمی نبوده.

این اکانت از اتحاد x خارج میشه و میره به اتحاد اصلی z

ساعت 15:22 اتحاد را ترک میکنه

همون لحظه هم وارد اتحاد اصلی میشه.

منظور اینکه اکانت بی اتحاد نشده که تو چشم باشه.

حالا ساعت 16:37 مانی میاد پیام میده یه سوال مسخره و ابتدایی میپرسه که میشه حکم براعتش. ساعت 16:37 که این پیام را داده باید مطمعن باشه marva جدیدا اتحاد را ترک کرده.

یعنی مانی که بقول خودتون وقت نداره اکانتشو بچرخونه مرتب باید اتحادهای شمال شرق را رصد میکنه ببینه کی جابجا میشه!

حالا موضوع اصلی در جابجایی ها بحث زمان هست. 12 ساعت بعد از جابجایی دفاع میتونه ارسال بشه.

این یعنی برای همچین حرکتی آقا مانی که وقت اکانت خودشو نداره باید حداقل هر 1-2 ساعت یه رفرش بزنه ببینه کی خارج شده.

موضوع بعدی سایز همرهایی که زده شده (تمامی حملات تک اکانت بود) مشخصه که پلن با این دید زده شده که قراره دفاعی از ساید گرفته نشه. برای این هدف باید تایم ها خیلی واضح و روشن مشخص باشه.

حالا 15:22 اکانت خارج شده چ ساعتی اتک خورده؟

برای موفقیت در این پلن باید اتک قبل از 3:22 میخورده یا نهایت دقایقی پس از ان. پس باید ساعت خروج پلیر مشخص باشه

موضوع بعدی اکانتی را داشتیم در هفته گذشته از اتحاد اصلی خارج شد و بعد از گذشت چند ساعت دوباره بک شد. آقا مانی شما که مثل عقاب نشسته داره اتحادهای شمال را رصد میکنه چرا این اکانت را متوجه نشد؟! اون اکانت که اتحاد اصلی بود و خیلی بیشتر هم تو چشم بود

جواب ساده تر از این حرفهاست.

چون آقا مانی شما داخل اتحاد X اکانت داره و خیلی راحت از دید کلی اتحاد میبینه کی داخل رفته و کی خارج شده و دقیقا تایم خارج شدنش را داشته.

اقا مانی شما اگر وقت داشت که میومد رو اکانتش پلی میداد.

اقا فرهاد شما حتی اگر برنده این سرور هم بشید باز اخلاق را باختید. بازی جوانمردانه را باختید. بازی مردانه را باختید. فقط اینجا نیست که شما ناجوانمردانه بازی کردید. قبلا هم بازی ناجوانمردانه خودتون را نشون دادید

- وقتی توافق انجام شد برای کتیبه ای با ناصر کلاهبردار ؛ بعد که اومد تو فروم ادعا این موضوع را کرد چنان با شانتاژ بازی جو فروم را بهم زدید تا هر چه سریع تر از این موضوع دور بشه.

- وقتی توافق شده بود اکانتی در ساید حریف زده نشده بصورت جاسوس شما خوب منظور مملی را متوجه شدید چیه. وجود اکانت کرم چاله همواره تو بازی ها بوده و مشکلی هم نبوده ولی یکی مثل مایک شنودا نه مورد پسند ما نیست( البته مورد پسند شما هست) بنابراین اگر صحبتی شد که اکانت تو ساید دیگه نباشه منظور وجود اکانتهایی تو nw با اتحاد مشخص ne نیست. منظور اکانتی بود که شما باهاش کتیبه زدید!

ادامه این بحث فایده نداره چون اگر معتقد به بازی جوانمردانه بودید میزدید دهن پلیر جاسوستون! جالب اینجاست که تجربه این بازی ناجوانمردانه هم داشتید که به جایی نمیرسه (مایک شینودا). عذرخواهی هم پیشکشتون!

پ.ن : قبلا میگفتیم صادق پارتیزان الان میگیم پارتیزان ها

پ.ن : متاسفانه مرتاض منحصر هم x بود!!

با سلام دیشب دو اکانت که از اتحاد خارج شده بودند. سه تارگت مورد حمله قرار گرفت که فقط یکی از تارگت ها موفق نشدیم نجات بدیم و دو تارگت دیگه یکی چنج کپ شد و یکی هم دفاع شد.

چنج کپ ماراوا برای نجات همر که اتفاق هم افتاد

و اینجا هم که چندین موج کاتا دیوار شد.

فرهاد جان چند تا نکته و توصیه خدمتتون بگم :

اول اینکه اینجا اسپیدترا هست . بنظرم نباید صحبت از کپ لول 18 کرد. چون بی ارزش ترین چیز کپ هست. الان فکر میکنی چه مدت طول میکشه که کپ ریکاور بشه؟!

دوم اینکه خواهشا سعی کنید بدون تحریف در مورد پلن اجرا شده صحبت بشه.

ما دیروز با هشیاری مانی دیدیم که این اکانت بیرونه تو اسکاتمون این همرو دیدیم

مانی شما اگر اینقدر هشیار بود و وقت داشت که هر لحظه اتحاد رقیب را رصد بکنه که چپ و راست خفت نمیشد و چیف نمیشد. مرزهای بازی کثیف را بیشتر از این جابجا نکنید :

با وقاحت تمام نیایید اینجا به جاسوس داشتنتون افتخار بکنید. مردونه بجنگید!!

امروز هم به توصیه شما یه آموزش برای ساید خودم دارم.

موضوع : طریقه زدن کتیبه احمق

ابتدا صبر میکنیم کتیبه چشمان بشه بعد یه موج اتک بدون هیرو میزنیم که طرف فکر کنه فیکه

و بعد اتک هیرو را در سریع ترین تایم موجود میزنیم.

دو تا نکته مهم داره که حتما رعایت بکنید مثل این دوستمون

با شمشیری بزنید حتما :D فقط بهشون بگید سریع برند

7 دقیقه بعد از اتک اول اتک دوم را بزنید!!!!!!!:D

راضی بودی فرهاد جان؟

حلالتون باشه

پ.ن : با تشکر از دفکورد خوبمون نیما که برای خنثی کردن این پلن خیلی زحمت کشید

پ.ن: به شخصی که پاچه کسی را میخواراند میگویند پاچه خوار!! به شخصی که پاچه ی پاچه خوار را میخواراند چه میگویند؟(کاش میشد تگ کرد)

فرهاد جان من امروز در اولین پستم نوشتم بپاس تلاش پلیرها برای ساخت همر و یا دفاعشون این عکس ها را میذارم و عذرخواهی هم کردم بابت اینکه ممکنه عکس ها تکراری باشه

حالا چرا اینقدر این عکس ها به شما فشار اورد؟!

جنبه دو تا خفت هم داشته باشید

در مورد سوال دومتون هم اولا دارندگی و برازندگی!

دوما به نسبت 26.5ک رم 1ک کاتا خیلی تو چشم نمیاد!

سوما بهتر از اینه که خفت بشه :D

14ک سزار و 23 ک شمشیری با اون 1800 رمر هم تو عکس مشخصه؟! یا این همه نیرو رفته پشت 1 ک کاتا!!

پ.ن : دارین یه کاری میکنید من بازم برم از ادمین بپرسم بازی تموم شده یا نه! منو به شک میندازید.

با سلام خدمت دوستان

تبریک به جنوب شرق بابت زدن کتیبه جنگ یونیک. بی هیچ حرف و حدیثی

حسین جان و دوستانتون در جریان باشند علت نبود ما در فروم سیاست اتحاد بدلیل سیاه بودن فروم بود. وگرنه بچه دو ساله نیستیم که با هر اتفاق تلخی قهر بکنیم و فروم نیاییم. در خدمتتون هستیم خدا را شکر جنبه تبریک گفتن به حریفمون را داریم.

ادامه پست قبلی

چند تا اتک و خفت مال قبل هست که بپاس زحمات پلیرهای اکانت و تیم هجوم این اتک ها در فروم بازتاب میکنم. اگر تکراری هست به بزرگواری خودتون ببخشید.

اکانت خوب alien دگوری عزیزم! :D

بسیار عالی ! با وجود داشتن دفاع همر خوبی از ساید حریف گرفته شد.

اکانت خوب و دوست داشتنی coala

اکانت خوب فادر اف گاد

تیم فلامینگو دوست داشتنی

تیم مارشال دوست داشتنی

اکانت سلو خسته نباشید بابت خفت های زیباشون

چند تا هم اتک داشتیم که در نهایت نابودی دهکده اتفاق افتاد:

و همچنین چند تا اتک از ساید رقیب داشتیم که به خوبی دیوار شدند :

تبریک به همه مهاجم ها و مدافعین.

خسته نباشید بابت ساخت همرهاشون

و دفاعشون

با سلام خدمت همگی

تسلیت به دوست خوبمون بابت مصیبت وارده . امیدوارم خداوند بهشون صبر و بردباری برای تحمل این غم بزرگ را بده.

چند تا عکس زیبا از خفت ها و حملات در آخر هفته ای که گذشت ببینیم

خفت زیبای بچه های خوب lawless

خفت زیبای تیم توهمی عزیز (همیشه در صحنه)

اکانت خوب تنسر . عالی!

بچه های خوب دموب کار اتک قبلی را تکمیل تر کردند.

و نهایتا کار تمام شد و کل همر خفت شد . خسته نباشید اکانت خوب نیکو و بچه های هجوم کارشون عالی بود.

مجدد اکانت تنسر با هیرو درگیر

یکی جلوی تنسر را باید بگیره. این خیلی دوست داشتنی هست

بچه های خوب گارد. چه خفت زیبایی!

یه خفت کاتایی هم ببینیم . عالی

دست همه دوستان درد نکنه خسته نباشید.

چند تا هم چیف داشتیم :

چند تا هم خفت و حمله از ساید حریف با هم ببینیم :

خسته نباشید به بچه های خوب بد توتن

اکانت خوب گناوه کارتون عالی بود. 40 ک رعد!

این دوستمون را عصبانی کردیداااا !!!

نکن داداش ! داری اشتباه میزنی

اینم داغ داغ که باز هم ناکام موندند.

ادامه دارد .....

میپردازم به لینک های جدیدتر:

اسکات هایی که روی تارگت های فیک زده شد بسیار جالب بود.

سلام پویا جان

فکر کنم در جریان پلن اجرا شده سایدت نیستی. چون هر اکانتی که تشخیص ریل داده بودیم دو تا تارگت داشت. یکی هم مثل north empire سه تا تارگت بود.

از اونجایی هم که دو تا تارگت (نان کپ) کنار هم هستند بنابراین تشخیص اینکه کدوم ریل و فیکه غیر ممکنه

برای اکانت north empire یکی از نان کپ ها از دور خارج شد و تبدیل به دو تارگت شد. مثل نان کپ 003 امپایر یا 06 فلامینگو. شما به اون نیروها میگی دفاع؟! واقعا تصور میکنی ما برای دفاع از نان کپ north empire به 200ک دفاع بسنده میکنیم!؟! اونم زمانی که ما آمار نصف همرهاتون را با اسکات در اوردیم؟!

200ک که میشه 2 تا همر!! تشخیص ما برای این نان کپ فیک بود ولی اینکه بدون دفاع هم بذاریم کار عقلانی ای نبود لااقل اگر درصد کمی هم خطا میکردیم دو تا همر از شما گرفته میشد. حالا وقتی دفاع هست چرا این کارو نکنیم؟!

یکی از تارگت هایی که فکر میکردیم ریل هست اکانت dr.mortone بود که عکس دفاعش را هم گذاشته شد. اگر ریلتون اونجا بود باز هم شما خوشحال بودید دیگه. قطعا بله چون هدفتون به کاهش دفاع شمال شرق تغییر میکرد و صد البته دیوار شدن همرهایی که گندمشون اذیتتون میکرد. کلا دیوار میکنید خوشحالید. دیوار میشید خوشحالید. فکر کنم واندرمون هم 100 بشه باز شما خوشحالید. خیلی خوبه هاااا. براتون خوشحالم!

حالا چرا شما نگران دفاع کم ساید ما هستی؟! اگر واقعا ساید ما دفاع نداشته باشه که شما باید خوشحال باشی چون یک قدم نه چند قدم به پیروزی نزدیک شدی.

این ابراز نگرانی شما دو حالت بیشتر نداره:

1- قصدت تخریب و تضعیف ساید روبروت هست که الان وقتش نیست چون در زمانی که خفت و پلن دیوار شده داشتید نباید بیایید بگید حریفمون ضعیفه

2- قصدت بازی جوانمردانه هست و بازی ای که حریفتون ضعیف باشه به شما نمیچسبه . مثل تختی میخواهید یه دستتون را ببندید. در این صورت من یه پیشنهاد عالی دارم برای تعدیل این قضیه

- کتیبه های جنگ آموز و احمق به ساید شمال شرق داده بشه تا من اونها را رو اکانت های دف ساز بذارم تا بتونیم سطح دفاع کممون را در حد شما بالا بیاریم.

- تا پایان سرور هم اجازه میگیریم ازتون که فقط دفاع بسازیم. توهمی را میبندمش به تخت (تضمین میکنم)

موافق هستید بفرمایید تا سریع طنابمو بگیرم و کارهای اداریشو انجام بدیم.

یا اینکه کسی به حرف دفکورد گوش نداده و هرکس تارگت خودش رو پر کرده؟! تکه های پازل که اسم بردم همینه جاوید جان.

چون داخل جنوب شرق اشکان فقط میگه فلان جا پر بشه چون همگی به تشخیصش اعتماد داریم چشم بسته انجام میدیم.

درسته پلن ما موفقیت صد در صدی نداشته ولی به اهداف پلنر تا حدودی رسیدیم. ولی شما با وجود تشخیص 12 ساعت جلوتر بازم مجبور شدید همر جلوی ما بذارید.

مجید پرشیای عزیز بعنوان یک پلیر با تجربه و کار بلد و کسی که اسکات ها را میزده و اتک ها را در لحظه میدیده نظرش را به دو تارگت داد که یکیش نالنجی بود. با این وجود جلسه دفکوردی سریع تشکیل شد تا تمامی گزینه ها بر روی میز گذاشته شد تا نحوه دفاع از تارگت ها مشخص بشه.

اشکان جان بیشتر از شما تجربه دارند این کار عجله بر نمیداره! با صبر و حوصله تارگت ها را شناسایی کردیم چون وقت داشتیم! هر تارگتی را هم به شکل منطقی دفاع کردیم

در مورد اینسرت همر هم قبلا توضیح دادم بنظرم فقط باید گفت شما این کارو نکنید. ما بازم پاش بیفته همر اینسرت میکنیم.

تخمین ما با توجه به پوینت هجومی که گرفتیم لاست 45ک سزار و 30 ک شمشیری از این همر هست.

حدود 15ک سزار هم به عنوان کمکی رسیده بود که امیدواریم جزو همری دیگه ای از این اکانت نباشه و به عنوان اسلات دفاعی ساخته شده باشه;)

پویا جان حرف شما برای ما حجت! همینی هست که شما میگی. محسن جان هم تایید کردند

اجازه بدید من یه شبیه سازی انجام میدم.

فرض میکنیم همر نالنجی الان 0 هست و فقط کاتا داره!

و تخمین میزنم قراره نالنجی حدود 6-7 هفته دیگه اتک واندرشو بزنه. یعنی جز همرهای اول

همر نالنجی رو واندری که 15 میلیون دفاع داره نتیجش این میشه. هر چند بعید میدونم با چند تارگته بودن شما (واندرها- کتیبه ها) این حجم دفاع را بتونید داشته باشید.

حالا اگر مقداری که به گفته شما این همر لاست خورده را بهش اضافه بکنیم نتیجه این میشه:

چون مسئله مقایسه ای هست خیلی سختگیری نباید باشه که چرا دفاع اینجوریه و از این حرفها. نتیجه اینکه تفاوت در حد 1-2 سطح خواهد بود.

بنابراین واژه افتضاحانه کاملا درست و بجا هست. لاست دفاعی کاملا بی معنیه برای یه ساید!

اتفاقا ما از لاست دفاعی خوشحال هم میشیم قفلیم داداش! کارمون را راحت میکنید.:D:D

ما بر خلاف شما این درایت رو داشتیم که نه تنها پلیرهایی که با هم مشکل دارن رو روی یه اکانت نیاریم بلکه داخل یه ساید هم به هر دلیلی شاهد حضورشون نباشیم.

این تفاوت لیدرهای حال حاضر جنوب شرق و شمال شرق هست که برای جذب پلیر هر کاری نمیکنن.

نتیجه اش هم مشخصه. پلیر زمانی سرخورده میشه که نتیجه زحماتش رو مجبور میشه وسط سرور ول کنه و بره. نه پلیری که از ابتدای سرور تکلیف خودش رو میدونه.

پویا جان پلیرهای زیادی تو ساید خودتون هستند که با نحوه مدیریت ساید شما مشکل دارند. اسم نمیبرم که اختلاف بیشتر از این نشه. بالاخره ما هم از یه چیزایی خبر داریم. آسمون خدا همه جا یکرنگه. اگر پلیرهای شمال شرق میان پیش شما پلیرهای جنوب شرق هم میان پیش ما!

اینکه ی ساید اختلاف نداشته باشه امکان پذیر نیست. تفاوت سلیقه ها و تفکرها خودش یعنی اختلاف. حالا شما میخوای انکار بکنی باید هومن جون را بندازی تو زحمت که بیاد جمع و جور بکنه

شما درایت دارید ولی درایتتون را جای بدی خرج کردید. شما قاعدتا اول درایتتون را برای برد سایدتون خرج میکردی اتفاقی که چند سروره براتون نیفتاده منهای سرور قبلی که "چو بیشه تهی ماند از نره شیر / شغالان درآیند انجا دلیر" (ضرب المثل هست خواهشا سوء برداشت نشه)

البته واقعا و قلباً امیدوارم این سرور خوب بسته باشید و مثل سرور های قبلی حس بدی از بردمون نداشته باشیم.

شکست با افتخار بهتر از پیروزی بی افتخار هست;)

در مورد 8موج لانچ شدنم حداقل تو این وضعیت نتیجه ای نداشت

2تا همر بیشتر از انتظار رفته تو دیوار و مقداری از همر واندرزن(که هدف پلن بوده وخودتون بهتر میدونید چه قدر بوده ) از بین رفته

فرهاد جان برای شما که دو تا همر هم فکر میکردی رد میشده زدن اتک های 4 موجه اشتباه بوده دیگه!! چرا قبول کنیتون سوخته!!؟

راستی در مورد رمر یسریش تو پلن استفاده نکردید. رندش میکردید 30 ک قشنگتر نبود؟؟

توهمی پروداکشن مدام تقدیم میکند:

پ.ن: #نه_به_خشونت_ ِ _توهمی

درود

تبریک به ساید شمال شرق بابت دفاع زیباشون

نمیدونم اسکات هارو کی میزد و پشت اکانت اسنوپ داگه ... هر کی هست مجسمش رو باید بسازید بذارید جا اون یارو که بالا واندر مصریاس...کارش درجه 1ه.

سلام فرهاد جان

ممنون از لطف شما

دست مجید پرشیا و امیر حسین تریدر درد نکنه که با اسکاتهاشون باعث موفقیت دفاع ما شدند و انالیز اتک ها خیلی راحت تر شد.

من چند تا نکته بگم فقط

اینکه همواره عنوان میشه همر دیفالت بوده و چه خوب شد دیوار شد که کاملا توجیهی مسخره هست. واقعیت اینه که هیچ کسی با دیوار شدن همرش خوشحال نمیشه.

از نظر من لانچ اتک ها خیلی خوب نبود ، لانچ های تمیزتری از ج.ش دیده بودیم. بنابراین برای خیلی از تارگت ها اینسرت اتفاق افتاد

زدن 24500 رم برای این پلن واقعا زیاده و هیچ توجیهی نداره! خیلی بهتر میشد از این رم ها استفاده کرد. درصورتیکه دیوار با اتک اول اومد پایین از اول هم مشخص بود 4500 رم میتونه دیوار را تخریب بکنه.

اتک ها 4 موجه لانچ شده بودند در صورتیکه اگر 8 موجه میبودند و از دفاع رد میشد شانس بیشتری برای پایین آوردن نان کپ وجود داشت. الان هم دقت بکنی پاپ نان کپ نالنجی بالاست. حداقل میشد ضربه بیشتری زد

نحوه لانچ همرها هم اشتباه داشت

گذاشتن همر جلو اتک بعنوان اینسرت یک کار کاملا حرفه ای هست. شما همر جلو اتک نذاری وقتی نان کپت صفر بشه چه فایده ای داره اون همر!!!
    حالا با فرض اینکه ادعا میشه همر خیلی زخمی شده باز هم با شارژ جنگ آموز و داشتن کاتاهاش میشه از اون خیلی استفاده کرد و میتونه مفید باشه. حالا چرا اصرار دارید این کار اشتباه من واقعا نمیدونم!

در ضمن نالنجی تنها تارگت محتمل نبود و 4 تارگت را شک داشتیم که نالنجی یکی از اونها بود . همه تارگت ها را هم دفاع کردیم. حتی چنج کپ کردیم ؛ کتیبه ای بود جابجا کردیم ؛ خلاصه اینکه به شکل منطقی دفاع کردیم.

حالا در گوشه ذهنمون چی بگذره که شما خوشحال بشید ! من نمیدونم!

سلام به همگی

تبریک به تیم جنوب شرق بابت همرهای خوبی که زدند. و تبریک به تیم دفکوردی شمال شرق کارشون بینهایت عالی بود. نیمای عزیز و سایر دوستان

تارگت ها به خوبی شناسایی شدند. یه تشکر ویژه از مجید پرشیا بخاطر عملکرد خیلی خوبش در اسکات کشیدن که باعث شد خیلی از تارگت ها تکلیفش برای ما مشخص بشه. فیک ها خارج شدند. و جاهایی که احتمال ریل دادیم به خوبی کاور شدند.

هماهنگی بچه های دفکوردی بسیار عالی و منظم بود. یه خسته نباشید ویژه به همشون.

حاجی شمایی ک لینک گذاشتی بهتر نیست لینک مدافع هم بذاری تا من متوجه بشم همری توی دف نبوده و اون شمشیر و سزار رو اشتباه دیدم

البت اگه صلاح میدونی

خیر محمد جان صلاح ندیدند حتما. شما اتک های اول لینک نگرفتید بنابراین قسمت اینه که دفاع را کامل متوجه نشید ^^اگر پلیرش صلاح دید میاد عکس هم میذاره

هر چند الان یسری میاند به دلیل نذاشتن لینک های کامل ما را بازنده اعلام میکنند.

همر اون ده مقداریش اینسرت شد. ولی قسمت بیشتر همر باقی مانده. در انتهای سرور این همر وقتی لینکش اومد خدمتتون یادآوری میکنم که این همون همره که گفتید پرید! که نپرید!

اهداف جنوب شرق از این اتک ها:

صفر کردن نان کپ نالنجی بوده. که نشد!

زدن کتیبه چکمه بزرگ برادرز بوده. که نشد!

شکست از این افتضاحانه تر وجود نداشت! حالا این که شما راضی هستید خدا را شکر. خیلی خوبه که در همه حال رضایت دارید.

اون موقع که دلیل نیومدنت تو سرور این بود که همسرت نمیزاره بیای یادت نبود خانواده چیه فاز مظلومیت برندار

راجع به شخصیت خانوادگی من هم یه بار دیگه حرف بزنی گل میگیرم دهنتو اسم اکانتو که بلدی روشن نشدی شماره بزار روشنت کنم

هر وقت یاد گرفتی یه اتک رو کامل بزاری بیا اینجا لینک بزار از ساعت 5 صبج تا الان بالای درخت بودی میگفتی من گیلاسم اتک روت نیاد ! الان اومدی لینک 2کی سواره تیرانداز میزاری رو دهی که 12 کی تیرانداز دیوار کردید که 30 کی مزدورش رو خفت کنید وسط جایی که 2 میلیون هجومی دفاعی کشته شده همرات رو هم کردی بدون سواره که بگی دفه دیگه

با کیا شدیم 80 میلیون

مانی جان

شما زمان بندی مناسبی هم ندارید

یعنی الان که حسابی فشار روتون هست. حسابی داغ کردی میایی پست فروم میذاری؟!؟!

خب همین عصبانیتت میشه توهین به پلیر

برو بکم بیرون هوا خوری

آب خنک بخور بعد بیا فروم

چه خبرته پسر خوب؟!

من اتک کامل برات میذارم که راضی بشی:

اینا که عصر در خدمتتون بودیم گفتیم بریم برای چیفش:

هدف اول ما چیف دهکده همر جنگی بود. از عکس ها هم مشخصه که به شدت در حال همرسازی هم بودی!

هدف دوم هم باز کردن مپ و دیدن هم اتحادی بود:D:D

ما خوشحالیم به هدفمون رسیدی

شما هم خوشحال باش به باقی فیدرهات برس

جاوید جان من بلد نیستم یا به کوچه علی چپ بزنم یا به صحرای کربلا !

اگه استفاده بهینه از کتیبه چکمه بزرگ برات زدن 1 کی کاتای 5 خونه ایت بوده من تبریک میگم لینک دیوارهای قبلی موجوده ها یه سری که همرت کلا رفت ! 40 کی مزدور بود 16 کی تیرانداز ! یه سری هم که زدیم رفتیم تو دیوار اونجا هم تبریک گفتم به روت هم نیاوردیم باز نصف همرت رفت ! حالا دیفالت رو شما جزو دهکده هات نمیدونی یا تخصصت 200 200 هست ما احترام میزاریم

چرتکه هم ابزار خوبی هست مثلا 11=15-26 میشه از کجا برآورد کردی من 9 کی مزدور برام مونده !!

مانی جون شما وقتی 46 خونه ای را میگی 5 خونه 2 ک مزدور را بر ما ببخش :D:D

یکم عجولانه و عصبی پست میذاری برای همین درست نمیخونی. من نگفتم دیفالت جز دهکده هام نیست. گفتم یه دیفالت گذاشتم اونجا جا برای دیوار شدنتون باشه. بیا و خوبی بکن!!

مانی جان یه دستت چرتکه گرفتی

یه دست دیگت کف بینی و تو اب پیشگویی سایز همر

بیخیال داداش!

استفاده بهینه من از کتیبه چکمه بزرگ، زدن شما بزرگوار بود که به حمدالله حاصل شد.:D:D:D

در اینکه شما پلیر قابلی هستی شکی نیست ولی اینکه تو مپ پلیر هم اتحادی نمیبینم با احترام تصمیم خود بچه ها بوده نه اراده شما

ما یه دیفالت گذاشتیم اونجا شما 3 بار با کله رفتید تو دیوار . اصلا اول سرور رو دیفالتمون حساب نمیکردیم. الان هم نمیکنیم ولی برای شما کافی بود.

چند تا خفت هم ببینیم

ساعت 8 شب بدون دفاع، خسته و تنها این نیروها اینجا چی کار می کرند ؟!

البته یه بار دیگه بچه ها ساعت 10 در زدند که خوب کسی خونه نبود و این موفقیت جای تبریک داره

یعنی ساعت 8 شب هم ساکت باشیم ؟!

حسین جان زحمت کشیدید ساعت 8 تشریف اوردید.

ما با اجازتون ساعت 8 تو راه برگشت بودیم

ته مونده این همر را حساب کنیم

9 ک مزدور 3 ک تیرانداز 800 رم 800 کاتا

به رضا گارد گفتم ولش کن نزن گفت مهم نیست نهایت دیوار میشیم. اتک نشست برگامون ریخت. فکر نمیکردیم از این حد خوشحال تر بشیم

مانی جون :D تو با ما چه کردی! :D

باز هم محمد توهمی

توهمی پروداکشن تقدیم میکند:

و یه اتک از جنوب شرق در انتهای پست

خسته نباشید به همه دوستان

بعد از پست من هم چند نفر پیام دادن و تایید کردند که متاسفانه شمال شرق زیاد یکدست نیست !!!

خواه ناخواه شخص من که دارم از بیرون به قضیه نگاه میکنم و استنباط میکنم :

1.حذف سامان ضربه بزرگی به شمال شرق زد

2. نحوه جابجایی کتیبه مرتاض روی مولتی خاکستری و عدم انتقالش روی اکانت های پلیر دار حتی به صورت موقت

وقتی این مسایل رو کنار هم میذارم برداشتی غیر از این نمیتونم داشته باشم.

سلام پویا جان

در مورد جابجایی کتیبه مرتاض اشاره بکنم که این اتفاق در اثر یک سهل انگاری بوده و پلیرهایی اشتباه را کردند که خیلی کارها برای ساید تا به الان انجام داده اند. استنباط شما مبنی بر بی اعتمادی برای این کتیبه خیلی خیلی بی مورد و اشتباهه! فکر کن تیم لیدری به همه بی اعتماد باشند یعنی 2 تا اکانتی که بهشون اعتماد دارند پیدا نمیشه!؟!؟ خودشون این همه مولتی دارند. پس رفتن مرتاض ربطی به اعتماد و این حرفها نداره!

یه مورد دیگه اینه که گرفتاری های اشخاص تو زندگی و بالا رفتن سن وسال و افزایش مشغله باعث میشه وقت لازم برای هدایت یک اکانت خوب نداشته باشند و بازیکن ها به سمت تیم شدن سوق پیدا میکنند. همچنین محدودیت های سایدی مثل 15 گندمی باعث میشه تیم بندی ها بیشتر هم بشه. تیم شدن خیلی از پلیرها با هم اشتباه کامل بود چون هر کدوم از اونها خودشون یک تنه تیم هستند.

این اختلاف ها و بحث ها با بزرگ شدن اکانت و افزایش درگیری هاش بیشتر هم میشه تا جایی که میبینی حذف یک اکانت و رفتن افراد سود و منفعت بیشتری برای ساید داره تا موندنشون.

قطعا پلیرهای اسم و رسم دار وجودشون برای ساید ما خیلی خوبه ولی اون چیزی که ما را به سمت برنده شدن میبره اسم و رسم نیست!!

اون شخص (یا اشخاص) که اومده به شما گفته که شمال شرق یکدست نیست!!! اصالت شمال شرقی نداشته. ضربه خورده شمال شرق بوده. اخراجی شمال شرق بوده.

بازیکن اصیل شمال شرق یعنی مجید پرشیا. کسی که بیشترین ضربه را در زمان قبل کتیبه ها خورد. اکانتش حذف شد. مسئولیت جمع آوری کتیبه ها را پذیرفته بود خیلی راحت میتونست بگه به من چه! ولی مردونگی کرد اومد و خیلی خوب کتیبه ها را برای سایدش که در اصل هویت خودشه، جمع کرد.

ما برای چنین بازیکنی رگ میذاریم وقتی میاد میگه فلان کتیبه را نمیزنیم دیگه چون و چرا براش نمیاریم. فقط میگیم چشم!!

ما اینقدر یکدستیم که وقتی کتیبه ها اومد اون کتیبه برای ما حذف شده بود.

ولی شما چی؟

شما باعث شرمندگی پلیر ساید خودتون شدید. شما یکدست نیستید وگرنه حرف پلیرتون براتون ارزش داشت.

اون پلیری که اومد با چند تا به و به و چح و چح شما گفت شمال شرق یکدست نیست، شمال شرقی نیست، جنوب شرقیه!!

بنظرم این بحث به جز در حاشیه بردن هیچ سود و منفعتی نخواهد داشت. شما اگر اعتقاد داری ما یکدست نیستیم خب مسئله ای نیست. شما به راحتی برنده خواهی شد.

در پایان خفت مارشال را گذاشتید من هم با خفت مارشال پستم را تموم میکنم

اگر ناراحت نمیشید پست آموزشیمو جدا بگذارم.

خفت با مزدور دیده بودید؟

حالا این 2 ک کاتا از چند ک کاتا بوده؟ تاثیری داشته یا نه؟ جواب منفیه! فکر کنم توهمی به کاهدون زدی

شایدم این همری باشه که رو مرتاض منحصر زده! معمولا تو جنوب شرق همرهایی که زده میشه حکم یکبار مصرف داره

چه عجولانه زدی برادر با هیرو میزدی لااقل، میدونی چقدر بیشتر دفاع خفت میشد!!

ای وای با هیرو هم جواب نمیده انگار!!

البته کاملا مشخصه این همرها همه رو مرتاض منحصر رفته قبلا و ارزشی نداشته دیگه، همچنین پلیرش همینجوری تفننی زده،

خلاصه اینکه ما دوستتون داریم چون دوست داشتنی هستید.

داخل ساید شمال شرق هیچ اکانت مورد اعتمادی وجود نداشت که بیابون سایدتون خزانه 20 داشته باشه؟! چون خزانه 20 قطعا وجود داشته ولی فرد مورد اعتماد از نظر لیدرهای شما احتمالا یافت نشده که کتیبه به این مهمی باید بیاد داخل خاکستری روی اکانت مولتی

سلام پویا جان

والا حقیقتا همچین سوالی یک لحظه هم تو ذهن ما خطور پیدا نکرد. علتش اینه که شمال شرق کاملا یکدست و رو بازی میکنه. تو این ساید هیچ چیز مخفی ای نیست. همه به هم اعتماد دارند. نمیگم اختلاف نظر وجود نداره طبیعتا همه جا اختلاف نظر هست. ولی تمام بچه های شمال شرق به عملکرد تیم لیدری اعتقاد و اعتماد دارند. در مورد کتیبه مرتاض یونیک هم نا هماهنگی ای بوجود اومد که از طرف تیم لیدری به همه توضیح داده شد و همه در جریان هستند. احتمالا اون جاسوستون هم میدونه ازش بپرسید بهتون میگه.

یکم ناراحت شدم که نکنه شمایی که این سوال تو ذهنت اومده احتمالا مواردی تو سایدت وجود داره که فکر کردی ما هم مثل خودتون هستیم!!

بهرحال سایدها هم با هم متفاوت هستند. حالا ممکنه چند تا پست بریم جلوتر یکی بیاد حرفی بزنه یکی با جارو و خاک انداز بیاد جمع بکنه! ما هم نگاه میکنیم.

چند تا خفت زدید تبریک میگم. ولی نیازی نبود 3 تا پست پشت سر هم شخصا براش بذارید. یکی کافی بود

محمد توهمی هم وقتی میخوره از سرور رفته

ولی وقتی خفت میزنه برگشت قهرمانانه به خاک مقدس شمال شرق داره؟ تبریک بهش

اگر خاطراتش از ما در مورد سرور پیش و خروج ناگهانی مولتیاش از کنفدراسیون و عواقبش رو برای شما تعریف میکرد شاید مرتاض اینقدر زیبا جابجا نمیشد. همین خاطره اش از تمام خفت هایی که زده و خواهد زد در ادامه سرور تاثیر گذارتر بود

حالا بعد از مدتی اومدم تو فروم پست بذارم سه تا گذاشتم شما ذوق منو کور نکن. ولی حقیقتا پست کل کل و خفت را جدا گذاشتم شما دوست داشته باشید خفت را بپاس تلاش پلیرهاش لایک کنید :)

اما در مورد محمد توهمی:

من خودم تا قبل از اینکه آشنا بشم یکی از دیسلایک هام ممد توهمی بود. ولی الان که تو این سرور شناختمش فهمیدم چقدر پسر خوب و بامرامیه. خلاصه اگر تا قبل از این سرور پست هاشو نمیخوندم چون معلوم نبود چی مینویسه اصلا :D ولی الان مثل کوه پشتشم و ازش حمایت میکنم

پویا جان شما اول چهار تا لینک از این سرور بذار که ما بفهمیم توهمی را زدی بعد بیا بگو وقتی میخوره از سرور رفته. تا اینجا که هر وقت خواسته زده. البته هر خفتی دیوار شدن هم داره توهمی هم دیوار شده ولی بیشتر خفت کرده.

شما به ناصر میگی برگشت به عقب نکن خودت رفتی سرور پیش!!

سرور پیش هم جنوب غربی که بحران داشت پلیر نداشت، مثل شما مولتی نداشت، کل ساید اومد توهمی را زد الان داری افتخار میکنی؟! دست خوش!

سلام خدمت همه رفقا

تبریک می گم به دوستان شمال شرق که با چند لینک زیبا به فروم برگشتند

امیدوارم که این دست آورد ها مرحمی باشه برای زخم هایی در این مدت بر پیکر با برنامه ترین تیم تاریخ اسپید ترا نقش بسته است

سلام حسین جان

ممنون از لطفت ;)

حقیقتا نمیدونم چرا دو سرور هماهنگی و برنامه ریزی ساید شمال شرق را ندیدی. اون موقع هم تو فروم ادعا و حرف و حدیث خیلی زیاد بود. خفن سرور شما بودید ولی در انتها آرزوی صد شدن واندر زندگیمون را کردی. بعد پلیرهای شما اومدند علت باخت را بی برنامه بودن سایدت، جنوب شرق اعلام کردند میخواستم نقل قول بکنم فقط پویا خان دستور دادند برگشت به عقب نکنیم منصرف شدم.

الان هم اشکالی نداره اینم یه سرور و یه تجریه دیگه حالا یا ما به شما تبریک میگیم یا شما به ما.

و اما در مورد اینکه فرمودید با چند لینک زیبا به فروم برگشتید این چنین نیست.

فضای فروم تا چند وقت پیش فضای سیاهی بود. فحش و درگیری همراه با بن شدنهای متوالی ! کاملا فرومی بی ارزش. گذاشتن لینک در چنین فروم منجلابی ارزش نداشت. ولی خدا را شکر چند وقتیست فضای فروم بهتر شده. کل کل همراه با رعایت و احترام متقابل.

مطمعن باشید اگر فضای فروم باز هم به اون سمت بره مجدد پستی تو فروم از سمت من گذاشته نخواهد شد.

ارادت

سلام

محمد owldark

محمد جان اینایی که تو میگی بد هستااا ولی بدترین وضعیت خودتی!

آقا مشخص کن اصلا اکانت داری؟! اسم اکانتتو بگو آشنا بشیم به سبکت.

یا برگه وکالتت را بیار ببینم از کی وکیل وصی اس ای شدی

مازیار چی میگه این محمد؟!

اقا دیشب مولتی هانتر تو اس ای پیام زده بخاطر این خفتا باختید.

دروغ میگه هومن جان. قبلا به ما هم این حرفها را زد گفتم میخوام سوت پایان بازی را بزنم اس ای را برنده بکنم. ظاهرا اعتقاد داره کسی که واندرو صد میکنه برنده هست!

جاوید جان شتیدن بعضی کلمات از شما قشنگ نیست عزیزم

اشکان جان سلام. بفرمایید جایی بی احترامی کردم تا معذرت خواهی هم بکنم. من همیشه نهایت احترام را تو فروم نویسی دارم. اگر کل کل با بی احترامی را تفکیک بکنید متوجه میشید که من هیچ وقت به حریفم بی احترامی نمیکنم. چون بازی ارزش این حرفها را نداره