Posts by JAVID

سلام

میلاد جان

یا در جریان نمیذارندت یا جنسش قاطی داشته داری قاطی پاتی میگی در کل بنظرم حرفات ارزش جواب دادن هم نداره

ما شروع کننده تمام مواردی که داری برای من قرمز میکنی نبودیم ولی تموم کننده هم هستیم

الان هم فاز تمام شدن سرور برداشتید خبری نیست!

ما تا واندرمون 100 نشه دست از تلاش نمیکشیم.

تا اخرش هم می ایستیم

تازه اولشه بشین پلن ببین

ما تو ان ای افرادی داریم که شبانه روز دارند تلاش میکنند از زندگیشون زدند تا آخرش هم همدل کنار هم هستیم.

از امروز بخش دوم سرور برای ما شروع میشه.

جا داره از زحمات ادریس عزیز تشکر بکنم این پسر هر اراده ای کرد محقق شد.

کل ساید ان دبل را جمع کرد!

پلنر بدون رقیب در این سرور

در پلن دستروی کردن کپ مولتی ها رکن اصلی داشت.

زدن مرتاض کوچک از ان دبل

زدن تمامی دهکده های داخل ان ای از سایدهای دیگه

ساخت حدود 60 همر جنگی

ساخت 20 میلیون دفاع

جمع کردن کتیبه های سایدی و برون سایدی در کنار دوستان عزیزمون مجید و نیما

دفکوردی پلن های اجرا شده توسط دو ساید اس ای و ان دبل

و ..............

چه واندر صد بشه چ نشه ما در بخش اول پیروز این سرور بودیم هم در کتیبه ها موفق تر بودیم هم در واندرها.

انشالله در ادامه هم باز هم به اهدافمون میرسیم

بعنوان پلیر شمال شرق از زحمات ادریس عزیز تشکر میکنم و برایش در ادامه سرور آرزوی موفقیت دارم چون این راه ادامه دارد....

ارادت

و سکوت سکوت سکوت

با سلام

یجوری وقایع سرور را دوستان میپیچونند که انگار نه انگارابتدای سرور از ممل خواستیم شروطی برای بازی پاک بگذاره؛ جنوب شرق هم توسط لیدرش شرایط پذیرفته میشه ولی تمام اتفاقاتی که در ادامه می افته نشان دهنده بازی غیر پاک جنوب شرق هست.

اولین دهکده در ساید حریف را جنوب شرق میزنه میگیم چرا میگند خلاف بازی ناپاک نیست نیومدیم خاله بازی که!

پلیر جنوب غرب رو اکانت اس ای لاگین داشته هیچ اتفاقی از جمله خفت و این مسائل هم اتفاق نمی افته. این وسط جنوب شرق در پستی اعلام میکنه شمال شرق بهره برده از چراغ! میگیم مدرکش کو جواب : سکوت

میگیم اگر مدرک دارید تو فروم اعلام کنید اگر مدرکی نیست باید رسما از شمال شرق بابت این تهمت عذرخواهی بشه جواب: سکوت

میره جلو بحث ناتارها پیش میاد. به بهانه ی خوردن ناتارهاشون میاد و طی حرکتی 500 تا از ناتارهای شمال شرق زده میشه

اعلام میشه بریم پای میز مذاکره در حالیکه همه میگفتند اول ناتاراشون را بزنیم بعد بریم پای صحبت من گفتم نه ! حرکت اشتباهیه و ضد بازیه! اول بریم ببینیم چی میگن ، کار نکرده را فرصت هست میشه هر زمانی انجام داد.

تو اون جلسه قرار میشه لیست ناتارهای خورده شده ان ای به ما داده بشه جواب : سکوت!

قرار شد لیست ناتارهایی که از جنوب شرق خورده میشه به ما داده بشه تا بدونیم چند تا ناتار جواب : سکوت!

قرار شد ناتارهای شمال شرق توسط اس ای صفر بشه تا جاش ناتار جدید سبز بشه این کار در حد خیلی کم انجام میشه و بعد هم سکوت!

اما قرار مهم بین ما که به پیشنهاد لیدر جنوب شرق بود (خودشون تاکید میکردند رو این موضوع) اگر اکانتی از این به بعد؛ ناتار ساید دیگه را کاتا بکنه از اتحاد اخراج و توسط سایدش صفر بشه، در ادامه اکانتی از جنوب شرق این حرکت را انجام میده و جواب اینسری سکوت نیست! خخخخ

شرط گذاشته میشه که این کار زمانی انجام میشه که رضا گارد را بخاطر ایپی از اتحاد اخراج بشه

1- زمان توافق هیچ پیش شرطی نبود!اگر بود چرا اونجا مطرح نکردید!

2- اگر ما لاگین داشتیم بهره خیلی بیشتری میتونستیم ببریم! نجات فیدر 12 یک اکانت اصلا اهمیتی نداره! حالا چرا آی پی خورده میشه؟!

جواب خیلی سادست. اکانتی که چشمان روش بوده پلیر اس ای میره روش که بتونه اسکات بکشه همین شخص بخاطر لاگینی که رو اکانتهای شمال شرق داره و بحث آی پی عنکبوتی نا خواسته آی پی میزنه

برای ما مثل روز مشخصه که اون فرد کی هست!

جنوب شرق به هیچ یک از مفاد جلسه متعهد نبود

و جالبتر اینکه باز هم تهدید ما به اینکه اگر این کار نشه توافقی نداریم و پلیرمون را آزاد میذاریم تا باز هم ناتار کاتا بکنه

دوست عزیزی که میایی به ناتار زدن افتخار میکنی شرط لازم برای زدن 500 تا ناتار فقط 30ک کاتا هست و یک ساعت وقت!! چیزی که خیلی راحت تو همه ساید ها پیدا میشه

در ادامه .....

زدن کتیبه جنگ آموز ما با گریز دستی نیروها قبلش!

زدن کپ لول بالا از جنوب غرب با بک دادن نیرو هاش!

و اکنون خ... ...........

همه اینها نشون میده این سرور جنوب شرق اخلاقیات را باخته! شروع کننده تمام اتفاقات ناخوشایند بازی جنوب شرق بود! خارج از چهارچوب و توافق رفتار کردند! جواب ما سکوت نیست و همچنان محکم و قاطع برخورد میکنیم.

ارادت

با سلام

نام اثر : مرگ من پس بده

کپ مصری 150 در سرور 3ایکس با سطح کراپ 20 میتونه 868ک تولید داشته باشه و اگر دو تا واحه ازش بگیریم میشه 482ک

تفاوت تولید در ساعت میشه 386ک و در یک روز میشه 9268ک

کاری که اکانت آتیلا با اکانت لاقونچر کرده اینچنین ضرری داره

فقط اینکه حیف اون برده ها نبود! میتونستید باهاش یدور فیک برید

خفت با رم هم تقدیم حضورتون میشه

2023-05-01_15-19-38.png

پ.ن: حسین جان ما اینطرف میگفتیم نه بابا شوخیه ولش کنین این کارو نکرده. در حد شوخی هم بود تا اینکه میلاد فروم نوشت. بنظرم میلاد نفوذی ما تو اس ای هست.

ارادت

سلام به همگی

در ابتدا یه خسته نباشید میگم به تیم دفکوردی شمال شرق خصوصا مجید و ادریس

کارشون حرف نداره خداییش

یه دوستی اشاره کرد هدف از این پلن کشتن دفاع بود. تحت تاثیر قرار گرفتم. هر کدوم از تارگت ها ریل میشد شما به هدفتون میرسیدید و جالبتر اینکه ما هم به هدفمون میرسیدیم ;)

خسته نباشید هم به بچه های جنوب شرق و شمال غرب بابت ساخت همرها

خلاصه همرهایی که از اس ای دیوار شد:

همر خیلی خوبه گاد فادر: سوال که پیش میاد 17ک رمر برای این پلن سنگین نیست!؟!

خسته نباشید به همگی

پلن دوم هم از ساید شمال غرب بود در قیاس همرها مثل این میمونه که بازی بارسلونا و رئال مادرید را دیدید الان شموشک نوشهر و رئال مادرید با هم بازی میکنند

همر پایینی را هم دوست داشتم البته :

یکی این وسط سوال پرسید چرا شمال غرب همر داره؟! مگه اینا را نزده بودید! خیلی خوشم اومد از سوالش خداییش

سوال خیلی بحقی پرسید^^

حسین جان درست زمانی که نباید فروم باشی هستی و زمانی که باید باشی نیستی!

اول از همه برای چشمات نگران شدم . فکر نکنم فروم را هم بتونی بخونی

تویی که ندیدی شمال شرق چی کار کرده! من برات میگم

ما یه ساید را جمع کردیم

کتیبه های ساید شما را هم جمع کردیم

ازتون کتیبه زدیم

دیستروی و خفت را هم صدقه سرتون حساب نمیکنیم

شما چیکار کردید تا الان! یه پلن رفتید دیوار شد! یه کتیبه جنگ آموز هم زدید که سراسر مشکوکه و بهتره فعلا حرفی نزنم!

محمد جان شما بجای اینکه بیایی این موضوع را تو فروم جار بزنی اول برو ببین پسوردت دست کی بوده!

ای پی زدن واسه یه ده که خیلی چیپ بوده . اگر رضا رمز داشت قطعا کارهای بهتری میکرد.

بنظرم این شانتاژ بازی ها برای کم رنگ کردن اتفاقات اخیر بی فایدست. پیگیری کن شاید قضایای سمت ما هم روشن بشه.

پ.ن: فرهاد جان نوشتی نتیجه سرور مشخصه. یعنی چند چند میشه؟!

پ.ن: اینم حساب نمیکنیم البته

ارادت

با سلام و احترام

تبریک به جنوب شرق !!

تبریک به اعتماد به نفسشون !!

تبریک به ارزش کردن بی ارزش ها !!!

ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه میاد یه کتیبه بون دفاع و با گریز دستی همر بر میداره میبره بعد افتخارش میشه !! و ......

پلیر سایدتون این همه وقت و انرژی و هزینه میکنه کمترین انتظار اینه که کتیبه سایدی بهش داده بشه ولی خبری نیست! چرا! چون اومدید کتیبه های ساید های دیگه را بزنید حواستون به کتیبه های ساید خودتون نبود!

والا پلیرهای فوق العاده صبوری داره اس ای ، تبریک بهشون

الان نپریدن یه ده به قول خودتون بدون همر و بی ارزش خوشحالی داشت!! ناتار پاپ 300 بجاش چیف میکردید کلی جلو افتاده بودید.

در مورد وارمستر اصلا مختصات یونیک شما نبوده و پتانسیلی نیز هدر نداده به دعوت محمد توشی 150 درصد کنار علی فلوید گرفته شده و 7*7 خودش رو کلین کرد

ایلیا جان بنظرت 7*7 زیاد نیست!! خیلی زحمت و انرژی داره چه کاریه 2*2 کافی بود!

ارادت

خوب شد خودت عکس زدی وگرنه معلوم نمیشد باگتون

مانی لطفا خودت بیا توضیح بده من سر کلاست میام اموزش ببینم خیلی حرکت خوبیه

وای ادریس مچمونو گرفتی!

دمت گرم! مجبورم بهت بگم

ببین برای باگ یه برنامه هست که برات میفرستم

ولی شرط لازم خلوص نیته!

ف

فقط یه سوال: الان اگر این باگ باشه، بنفع شماست یا به نفع ما؟

شمایی که حتی لینک نگرفتید الان ما باید بیشتر شاکی باشیم که :

اولا اینسرت هیچ تاثیری در موفقیت یا شکست پلن شما نداشت.

دوما اگر اینسرت درست انجام میشد ما لاست دفاعی کمتری میدادیم

کورکورانه اومدی پست گذاشتی اصلا نفهمیدی این اتفاق به نفع شما بوده یا به ضررتون

اینها را هم با باگ زدیم :

اینا با باگ دفاع کردیم:

اینم با باگ دفاع کردیم:

اینا با باگ دیستروی کردیم:

اینم با باگ دیستروی شد:

شاید باورت نشه اینم با باگ دیستروی شد:

همچنین :

باگه دبل دیستروی هم میزنه:

بازم باگ:

خفت از Se:

دیستروی 2sib-1

دیستروی 2sib-2

حالا باگ را مانی میاد بهت میگه

خیلی از این دیستروی ها کار اونه

کار کردن با باگ را خیلی بهتر بلده

پی نوشت: اینطور که به نظر میاد شمال شرق هم برنده این سرور هست. ما هم که با شمال شرق متا کردیم. حتما همه میدونن دیگه با کتیبه هایی که بین دو ساید داره رد و بدل میشه این یک چیز واضح هست.

شادزی <3

سلام مملی خوبی؟

صحبت هات همگی درسته

با احترام به هومن عزیز که خیلی خاطرش برام عزیزه بنظر میاد سیاست درستی در پیش نگرفتند

جنوب غرب فراتر از انتظار ظاهر شد و جای تبریک داره

این قسمت حرفت را دوست نداشتم چون شمال شرق برنده نیست متای جنوب غرب و شمال شرق انشالله برنده خواهد شد.

ادامه پست قبلی

ادریس جان چهار تا پلیر برای شما ساید نمیشه

اینکه پلیرتون رو یه واندر دیگه لانچ میکنه یعنی شما شکست خوردید

اینکه حذف میکنند خیلی ها و امیدی به شما ندارند یعنی شکست شما

شما بجای اینکه اول سرور بشینید زیرساختهای سایدتون را درست بکنید بعد با سایدی وارد جنگ بشید اومدید ان ای

مدیریت درستی تو این قضیه نداشتید

ارادت

با سلام خدمت همگی

با چند روز غیبت

اول از همه از پلیرهای ساید بابت جمع آوری کتیبه تشکر و قدردانی میکنم خصوصا مجید پرشیای عزیز که غوغا کرد.

تشکر از ادریس همیشه در صحنه و نیما و سایر دوستان

دست همگی درد نکنه. خدا قوت

قطعا بهترین عملکرد را ان ای داشته

اس دبل هم مدیریت بسیار خوبی در جمع آوری کتیبه ها داشت.

ان دبل در حد توانش کتیبه هاشو جمع کرد

اس ای این سرور بسیار ضعیف ظاهر شد و بنظر من این جمع آوری ضعیف برای اس ای بی سابقه بود

سامانتون نباشه طبل توخالی شمایید.

این سرورم نیومدم جنگ داخلی نشه خوشگل پسر

زیاد داری زور میزنی. تو 3 تا واندرزن بکش همین سرور بهت جایزه بدم.

ارزش هزینه ندارید

ایلیا جان من با کل کلی که در فروم میکنی مشکلی ندارم ولی 3 تا جمله اینجا بدجور اذیتم کرد.

اولا سامان پلیر خیلی بزرگیه کنار ما باشه افتخار میکنیم باهاش بازی بکنیم سامان باشه و نباشه ما همیشه پر قدرت میاییم.

منظورت از جنگ داخلی چیه دقیقا؟ بیایی اکانت داخل ان ای بزنی و از داخل ما را بزنی؟ کاری که چوکور کرد! عاقبتش را که دیدی

شما هم که پیش قدم زدن ده تو ساید دیگه بودی

شایدم منظورت اینه که دو دسته بکنی که خب به اطلاعت برسونم اینجا کسی طرف شما نیست.

اتحاد ان ای در یکپارچه ترین حالت ممکن هست و بدور از هر گونه اختلافی با یک هدف به سمت جلو پیش خواهیم رفت. بهترین تصمیمت رفتن به اس ای بوده

3 تا واندرزن بکشه؟ امیر حسین این سرور هر کاری دلش خواسته کرده. از خفت بگیر تا دفاع . کارهای سایدی

یک پلیر متعهد و مسئولیت پذیر. شما برای سایدت چکارهایی کردی؟

اون دهایی که اومدید تو ان ای برای کتیبه زدید چکارهایی باهاش کردید؟

اگر تمرکزتون را میذاشتید رو کتیبه های خودتون اینجور اتفاق ها نمی افتاد.

نام پلن: آستیگمات لانچر

قرار بوده در این پلن واندر مرکزی ان دبل زده بشه ولی ظاهرا لانچر یه خونه اشتباه کرده زده رو آتیلا

دیوار در این پلن 2 بار 20 شد :)

اتک ها تقدیم حضورتون

با سلام و احترام

درگیری هایی با ساید جنوب شرق و شمال غرب داشتیم البته مربوط به چند روز پیش هست که با تاخیر خدمتتون ارائه میشه:

یه دفاع از بچه های شمال شرق . واقعا چرا مهاجم بدون سواره بدون هیرو اتک میده!!!

یه صفر کاری دیگه بازم از ادریس عزیز

و یه خفت از جنوب شرق

تشکر از همه بچه های خوب و زحمت کش شمال شرق

ارادت

در مورد بحث مهدی پلیرتون سعی در کتمان داشت واسه همین مجبور شدیم اسکرین رو کنیم.

بعدشم ک‌شما دست پیش گرفتید پس نیفتید و از سکوتمون سو استفاده کردید و حتی ان ایم رو این موج شما سوار شد.

سلام هومن جان خوبی؟

ممنون میشم در مورد این قسمت توضیح بدی منظورت چیه

من از سرور پیش یادمه امیر حسین تریدر مرتب به لیدرها میگفت از پتانسیل ادریس استفاده بکنند که متاسفانه درایتی در این مسئله وجود نداشت. ولی از زمانی که ادریس به پلنری ساید اصافه شد ورق شمال شرق برگشت.

ادریس بازیکن بزرگیه و اونقدر عزیز که با فروم نویسی شما و گذاشتن عکس فقط خودتو کوچیک میکنی!

همچنین در مورد کتیبه توصیه میکنم شمایی که یکی از شاخص ترین کتیبه ها را از دست دادی اصلا صحبت نکن.

چون امکان ادیت وجود نداره لازم دونستم این قسمت را توضیح بیشتری بدم

منظور من از درایت تو این قسمت شخص مملی نیست اصلا.

قطعا مملی یکی از بهترین پلیرها و پلنرها و لیدرهای ساید ان ای بوده و خواهد بود.

منظور من از بی درایتی بیشتر اعتمادی بود که مملی به ایلیا و آرمین داشت ولی آرمین که وقتشو نداشت ایلیا هم که اینجوری جوابشو داد.

اون زمان هم که امیرحسین صحبت ادریس را کرد خب مملی بخاطر حمایتش از تیم هجومش نپذیرفت و فرصت برای تیمش ایجاد کرد

ولی هر اتکی که شمال شرق میخورد یه تیکه از ایلیا تو فروم به سمت شمال شرق میومد!

و اشتباهات که در اتک ها انجام شد که خود مملی تو پستش توضیح داد به چه شکل بوده نهایت این تغییر که با صلاحدید لیدر سایدمون بود به نفع ما شد.

با تشکر

با سلام و احترام

نام پلن: 14:14:14

پلن 3 14 برای ما به معنی چیف و دیستروی شدن تعداد متعددی اکانت از شمال غرب نیست. این پلن نماد همکاری و یکدلی و یکپارچگی شمال شرق هست. وقتی در اجرای این پلن پلیر میاد و یه کاری را دست میگیره این یعنی اوج زیبایی و لذت در بازی.

تشکر فراوان از ادریس پلنر و مغز متفکر این پلن

تشکر از آرگین و آرین، علی تهرانی عزیز، امیرحسین تریدر، دفکوردمون نیما، مانی پارتیزان، ممد توشی عزیز، جعفر و همه دوستانی که همر در اختیار ساید قرار دادند. اگر اسمی از قلم افتاد واقعا شرمنده

عکس ها زیاده فقط چندتا شو گلچین کردم:

یه چیف هم امروز صبح داشتیم:

پرهام جان تعداد دهکده هامون تو شمال غرب داره به شما میرسه. میخوای اتحادها را یکی بکنیم؟ اسمش هم میشه گذاشت nekur یا chune

من خودم با چونه موافقترم!

اتک بچه های جنوب شرق بر روی یکی از اکانتهای ما

خسته نباشید به مهاجم متاسفانه لینک هم نگرفتند! تارگت های فیکتون هم اگر ریل بود باز هم لینک نمیگرفتید!

تشکر از تیم دفکوردی شمال شرق

یه خفت هم از شمال غرب که پودر شد.

پ.ن : ببین پرهام جان اگه پیشنهاد منو بپذیری این 13 ک تیرانداز با یدونه هیرو گوشتخوار شما میشه ترکیب طلایی؛ باهاش میریم جنوب را صفر میکنیم

پ.ن : ایلیا جان بنظرم از بحث سرورهای قبلی فاصله بگیر. خود من هم خسته شدم. شما سرور پیش برای شمال شرق و شمال غرب که متا بودند زحمت کشیدی. جدای از نالنجی توی دیسکورد هم سعی در ترغیب پلیرها میکردی.

من از سرور پیش یادمه امیر حسین تریدر مرتب به لیدرها میگفت از پتانسیل ادریس استفاده بکنند که متاسفانه درایتی در این مسئله وجود نداشت. ولی از زمانی که ادریس به پلنری ساید اصافه شد ورق شمال شرق برگشت.

ادریس بازیکن بزرگیه و اونقدر عزیز که با فروم نویسی شما و گذاشتن عکس فقط خودتو کوچیک میکنی!

همچنین در مورد کتیبه توصیه میکنم شمایی که یکی از شاخص ترین کتیبه ها را از دست دادی اصلا صحبت نکن.

پ.ن: تبریک بالاخره یه لینک از درگیری دو ساید دیگه در اومد !!!!! خدایا شکرت!

با سلام و احترام

نام اثر : چرخ گوشت

ما با اتحاد آرمی همه کاری کردیم. از چیف و خفت و دیستروی تا دفاع و امروز هم دیوار خفن! این موفقیت بزرگ را به همه دوستان شمال شرقی تبریک میگم

پرهام جان ما دیدیم هیرو و همرهای شما چیز خوب خورند گفتیم با اجازتون بریزیمشون تو چرخ گوشت

اتک های اکانت خورشید :

اتک های اکانت useless:

8موج هم اتک زیر:

4موج اتک زیر

4 موج

8موج :

یه چیف هم از اکانت sniff ببینیم:

و یه دیستروی توسط اکانت خورشید. (زده بودید اینا اینجوری نمیشد الان)

یکی از دوستان میگفت همرش مرز ان دبل هست و ناتار خیلی زیاد منابع میده !! چون ان دبل همر نداره نمیتونه ناتارهاشو غارت بکنه. راست میگه!!!!!؟؟؟؟

با سلام و احترام

همر زیبا از بچه های شمال غرب که دیوار شد. تبریک به مهاجم بابت ساخت همر و ممنون از موری و نیما بابت دفاع عالی

یه خفت با رم هم ببینیم

دو تا هم چیف

و یک دیستروی

الان دیگه رفتیم سراغ تک دهی ها.

میلاد جان

واقعیت الانی هم که دارم فروم مینویسم متوجه نشدم شمال شرق را به داشتن چراغ محکوم کردی یا نه! یجا میگی مدرک میارم بعدش گفتی الکی یه چی گفتی که به یه جا دیگه برسی

اگر که مدرک برای شمال شرق داری که لطفا رو بکن من اینجا جوابگوی شما هستم

اگر مدرکی نیست که پست شما کاملا اشتباه بوده و انتظار دارم بخاطر این تهمت عذرخواهی بشه و بدتر از اون لایک لیدرهای ساید شما هست بر روی پستت. کما اینکه چند صفحه قبل در مورد جاسوسی یکی از لیدرهای شما صحبت شد که بنده نه واکنشی نشون دادم نه لایکی انجام دادم چون موضوعی بود که نمیتونستم نظر قطعی بدم.

با سلام و احترام

نام پلن : هتریک

هتریک اول مربوط به اکانت پارتیزان بود هم خفت شد. هم چیف شد. هم دیستروی شد!!!!

اکانت سورنا با خوردن سه دهکده هتریک شد.

اکانت سورنا قبل از اتک ها :

اکانت سورنا بعد از اتک ها:

یه خفت هم ببینیم

یه 15 گندمی کراپ 18 توسط بچه های شمال شرق تخریب شد:

اتکی هم از شمال غرب بر روی یکی از مولتی ها که دیوار شد:

الان دیگه باید رفت سراغ اکانت های تک دهکده ای:

قبل :

بعد از اتک ها:

تشکر از همه بچه های خوب شمال شرق

تشکر ویژه از ادریس عزیز

تشکر از پویان عزیز بابت همرشون

تشکر از آرگین و علی ونگارد عزیز که ربای این پلن تیم هجومی را همراهی کردند

درود و احترام

اتک اکانت xxxx از تیم چوکور بر روی یکی از بچه های ما که بخوبی جا خالی داده میشه:

و ما هم در جواب :

/

و تمام

اینکه حساب کتاب میشه 2 تا همر برای پروندن یه همر مصرف شده و از این صحبت ها باید بگم ما از این همرها زیاد داریم. ولی شما با چیف شدن یا دیستروی شدن دهکده هم همرتون از دست رفته و هم زیر ساخت های موجود برای ساخت مجدد همر

یه خفت زیبا را هم ببینیم

اینکه میگن یه نفر چند نفرو حریفه فکر کنم تیرانداز باشه یعنی هر تیرانداز 7 نفرو حریفه

کار به اینجا تمام نشد و اتک بعدی با جا خالی پلیر همراه بود :

احتمالا اینجا یه نفس راحت کشیده شده و خوشحال از اینکه با جاخالی همر باقی مانده سیو داده شده.

غافل از اینکه:

و تمام!!:)

دو تا اتک هم مربوط به قبل هست که در بین عکس ها و کارها فراموش شد گذاشته بشه

چیف دهکده محمد توهمی عزیز که قلبا خیلی دوستش دارم بسکه این پسر گله. این دهکده کنار واندر مرکزی شمال شرق بود و مزاحمت هایی برای اکانت های ما ایجاد کرده بود:

و چیف اکانت سلطان

تشکر از همه بچه های پاکار شمال شرق

ادریس عزیز فوق العادست یک تنه همه کاری میکنه

بچه های خوب فلوید محمد و علی

و همه دوستان دیگر

پ.ن: میلاد جان با احترام پست شما از نظر من فاقد ارزش برای جواب دادن هست.

با درود و احترام

پلن اجرا شده برای تخریب دو دهکده از شمال غرب

لینک اسکات مشخص کننده همه چی هست:

و صد البته موقعیت حساس این دهکده

و اتک ها:

و همچنین اتک بعدی برای اکانت پارتیزان بود:

تشکر از ادریس و بچه های خوب اکانت فلوید محمد و علی

پ.ن : آقا تورج بزرگی کردید

پ.ن: تا رتبه 500 مدال ویژه و تیکت برای سرور بعدی را میگیرند. دوستان عزیز یه تلاش بکنید دهتون صفر نشه یه ناتار پاپ بالا هم در آخرین لحظات چیف بکنید شانس گرفتن تیکت را خواهید داشت:

پ.ن: مانی جان شرمندتیم. نمیشه نزد ;)

با سلام و احترام

نام اثر : همری که هیچ وقت به مقصد نرسید.

امروز صبح اتک های از تیم چوکور بر روی شمال شرق انجام شد. تارگت های مختلف که بخوبی تشخیص و دفاع لازم ارسال شد. اتک هایی که به طور کامل دیوار شدند .

چندین موج کاتا هم اینچنین دیوار شدند:

و همرهایی هم که از دفاع رد شدند:

اما شاهکار این اثر همری بود که هیچ وقت به مقصد نرسید. که اگر اینچنین میشد قطعا نتیجه تفاوتهای بیشتری میکرد. زمان اتک ها را اگر دقت کنید 9:45 صبح هست و اما 5 دقیقه قبل از لند همری این وسط پر پر میشه:

تشکر از ادریس بابت این تفکر زیبا و صفر کردن همر در وسط راه (لعنت به تو ادریس :D)

تشکر از آرین و ارگین عزیز

تشکر از تیم دفکوردی که واقعا ستودنی تلاش کردند.

تشکر از همه بچه ها شمال شرق

خسته نباشید به بچه های شمال غرب بابت همرهایی که ساخته بودند

همچنین در جبهه جنوب شرق هم فعالیتهایی داشتیم:

ایا این 2 به 1 زدن ایستاده تشویق نداره؟