Posts by EragOn

سل

انشالله که هر کس به بیماری سل مبتلا شده خدا شفاش بده

بگذریم!!!!

برادر من دو حالت بیشتر نداره یا توانایی فهمیدن و درک مسئله رو نداری یا در مقابل درک مسئله مقاومت میکنی

داوش گلم میشه بگی وقتی طرف به هوای اینکه غارت خودکار فعاله و نیرو توی دهکده نمیمونه رفته خوابیده حالا تو ۱۰ کی اسکات بذار اصن یه میل اسکات بذار یه چیزی یاد گرفتین میگین تقصیر طرف بوده اسکات نداشته برادر من یاد بگیریم قبل سخن گفتن کمی تفکر کنیم کسی که همرش توی رید هستش گزارشاتش همیشه +99 نشون میده و تو هیچوقت نمیفهمی گزارشی به گزارشاتت ایا اضافه شده یا نه مگه ادم در روز چند بار گزارشاتشو چک میکنه منی که خودم این مسائل رو رعایت میکنم هر نیم ساعت یک بار چک میکنم اما خودت همینجوری هستی؟ مورد داشتیم از بچه های ان ای اسکات کشیدیم تازه فرداش فهمیره ازش اسکات کشیدن!!!

به نظرت دیدن اسکاتی که ازت کشیده شده راحت تره یا اتکی که روت اومده ؟؟ وقتی طرف روی حساب غارت خودکار افلاین شده برای یه مدتی حالا اسکات هیچی تو اصلا بهش نامه بزن بگو داداش رعد فرستادم نیروهات رو بزنم!!!!! از این بالا تر که نداریم دیگه

تا حالا از اکانت خودم صد بار جاسوسی کردین منم جاسوس ندارم توی بعضی از دهکده هام ولی دقیقا میدونم کی و کجا ازم اسکات کشیدین و صد در صد به لینک خالی خوردین که هیچ نیرویی توش نیست در صورتی که بالغ بر 30k نیرو توی دهکده دارم ولی چون به صورت دستی نیروهامو کنترل میکنم (از اولم به غارت خودکار اعتقاد نداشتم) نیرو توی دهکده نمیبینین یقینا توی دهکده هایی که میدونم نیرو زیاد جمع میشه به تعداد کافی اسکات دارم

طرف به خیال اینکه نیرو توی دهکده نمونده رفته دنبال کاراش حالا مشکل پیش اومده نیرو جمع شده اومدین زدین رفتین اصلا نوش جونتون ما با شما کاری نداریم

شما هم توی این قضیه سکوت پیشه کنین بذارین مسئولش جواب بده!!!!!

مخاطب ما اونیه که مسئول این پیشامد هاس اون تیکه هم که نوشته "اعم از غیر فعال شدن" تا جایی که من پرسیدم و به من جواب داده شده منظور اتمام اشتراک هست نه مشکلات سرور !!!!!

دوستان ان ای امیدوارم واندر ۱۰۰ کردن بدون رقیب بهتون بچسبه باهاش حال کنین

دوستان اس دبل هم توی مابقی سرور ها نظرتون چیه که همه با هم متحد شیم با ناتار ها بجنگیم یا کلا ۴ ساید صلح کنیم بریم واندر توی خاکستری به نام ۴ ساید ۱۰۰ کنیم فکر کنم بیشتر به سلیقه شما نزدیک باشه

عرض دیگه ای نیست غیر از اینکه

تراوین شده خاله بازی

هرکی هر کار دلش بخواد میکنه

انگار نه انگار ....

حرمتی چیزی ....

بیخیال 🤦‍♂️

سلام دوستان من

امیدوارم حال همتون خوب باشه

از اونجایی که دوست ندارم فروم خلوت باشه چنتا لینک دم دستی واستون میذارم امیدوارم لذت ببرید .

در ابتدا یک خفت زیبا از دوستان خوبم :

خفت بعدی رو از دوستان خوبم بچه های اکانت wait تقدیمتون میکنم :

و در آخر هم یک کار خیر هم خود بنده کردم نمیدونم چرا صاحبش ناراحت شد 😅

قهرمان که داشت میرفت ماجراجویی یک دهکده دف ساز سر راهش بود یک سری کاتا گندم خور داشت واسش گندم خور آزاد کردم راحت تر دف بسازه

صبحش دیدم دلخور و عصبانی هم خودش هم رفیقش اسکات کشیدن و ....

حالا بیا و خوبی کن

قدر نمیدونن که🤦‍♂️

مخلص تمام دوستان ۴ ساید ✋

سعید

سلام دوستان

این داستان سنگ پا قزوین !!!!

کی از کی اسکی میره !!!!!!

سلام

و دیگر هیچ ...

اولین پست با این نوع محتوا این پست بود که اسم نویسنده یه چیز دیگه س

همچین عمیق اسکی رفتی صاحب سبک شدی در مورد کیفیت پست نظر میدی!!!!!

بعضیا در مورد نیروها میگن باید خدمتتون عرض کنم تروپ هایی که به دردمون نمیخوره و رو دستمون مونده که معمولا خیلیا میکوبن به دیوار ناتار ما ازشون اینجوری استفاده میکنیم شما چطور؟!

اگه یک ساعت از خنده دل درد شدن و دنبال ساقی حلال خور طرف گشتن رو اسمشو افتخار کردن میذاری آره ما به نامه زدن بعضیا بهمون خییییییلی افتخار میکنیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ما از شما خفت میزنیم شما خفت از سایدای دیگه رو میذاری کم نیاری بازم قبول

ولی این سم جدید چی بود من دیدم😂😂😂😂😂😂😂😂

هر روز چراغ های جدید به بازی اضافه میشه

چراغ میسکال اخه !!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هر دم از این باغ بری میرسد !!!!

ناصر جان داداش گلم نزن تو پر بچه بیا الان قهر کرد دیگه نمیخواد باهات صحبتشو ادامه بده

پارسا :

گناه داره بخدا

خب خب خب

سلام دوستان

نبینم فروم خلوته!!!!

دو روزه هیچکس هیچی نمیگه !!!!

از سوساید اسکواد چه خبر ؟؟؟!!!!

دیگه حیفه بخدا اگه خفت هم میکنین لینکشو بذارین ما هم لذت ببریم

ازونجایی که دوستان خساست به خرج میدن لینکارو قایم میکنن که ریا نشه دیگه بالاجبار چنتا خفت زیبا واستون میذارم که فقط فروم خالی نمونه !!!!!

شازده کوچولو نصف کاتاهاش پرید!!!

آخی نازی 🥺

میگن پارسا وقتی اومده روی این اکانت این صحنه رو دیده داد و قال راه انداخته آی نامردا چرا چراغ چک میکنین اگه راس میگین بدون چراغ بیاین بزنین مثل ما (این تیکه اخرشو که شنیدم از خنده دل درد شدما🤣🤣🤣🤣🤣)

وضعیت پارسا :

کور بشن اون همه اسکاتایی که شماهارو نمیبینن !!!!

یاد اوایل سرور افتادم رفته ناتار چیف کرده به من نامه میزنه میگه فازت چیه روی من اتک گذاشتی مگه من چیکارت کردم🤣🤣🤣🤣🤣

واقعا دست مریزاد بچه های شمال غرب انگشت شمارن ولی هر کدوم اندازه یک ساید پتانسیل دارن بهشون خسته نباشید میگم

و در آخر :

امیدوارم شاد و سلامت باشید 😂✋

پ.ن : شرمنده ام از فروم نشینان عزیز بنده با گوشی پست میذارم چند ساعت طول میکشه فلذا به همین چنتا لینک بسنده کردم انشالله اگه عمری باشه لینکای دیگه رو در پست های بعدی میذارم .

پ.ن : ما هم از این جنگولگ بازیا بلدیم ولی فکر میکردیم اینجا مثل خودمون سن ها بالا باشه که متاسفانه میبینیم مهد کودک شده اینجا رو با اینستاگرام اشتباه گرفتن از قدیم هم گفتن با کودکان زبان کودکی باید گرفت !!!!!

پ.ن: خفتور های قدیم خفت شدگان الان !!

بچه های گروه سوساید اسکواد :

پ.ن : عذرخواهی میکنم از طولانی شدن پست

مخلصم✋

ببین برادر من

اولا که نداشتن جاسوس دلیل نمیشه نفهمیم اسکات کشیدین ما کلا علم غیب داریم دقیقا میدونستیم بیست بار اسکات کشیدین چت های واتساپ که گزارش اسکاتتون رو به هم دیگه میدادیم موجوده که بچه ها میگفتن هوای اون دهکده رو داشته باشین که سید جان لطف کرد رم هارو نذاشت اونجا بمونه

دوما از بحث تهمت و افترا و این بچه بازیا که بگذریم یه جای کار میلنگه دیگه برادر من قبول کن اینو

من خودم دفسازم پسوورد اکثر اکانتها رو دارم میرم سر میزنم بهشون تا ۶ و نیم روی اکانت بودم که اگه اتکی میدیدم چنان اینسرتی میکردم اونسرش ناپیدا و بعد از افلاین شدن من یک ساعت بعدش یکی از دوستان میاد روی اکانت و میبینه که بعله جا تره و بچه نیست

چی میشه که توی این یک ساعت اینجوری میشه یکم بو داره حقیقتش

اکانت کینگ تبر خودم به عینه نظاره گر محفل بودم 20 بار کوبیدین بهش ضایع شدین برگشتین

بنده خدا ابولفضل از اکانت king tabar رو بلاخره خفتش کردن میگفت سید بخدا هر وقت اف میشم میزنن منو چند باری در رفت ولی اخر گیر کرد گفتم اشکال نداره عزیزم میدونم .

ابوالفضل حرف جالبی میزد میگفت این جاخالی هایی که دادم خودم امتحان میکردم

میگفت از عمدی تایم میگرفتم یک ربع توی تایمایی که معمولا خفت میکنین افلاین میشم بعد تایم میگرفتم بعد از یک ربع یا ده دقیقه میومدم رو اکانت میدیدم اتک اومده

دو سه روزی فیکس انلاین میموندم باز تا تست میکردم ده دقیقه افلاین میشدم میدیدم عه!!! باز اتک اومد

دیگه زندگی واقعی هم یکم ادم رو مجبور میکنه یه مواقعی افلاین باشی دیگه مثلا غذا میخوری میری wc یا هر کار دیگه ای الان که روزه ان مردم تایم شام و ناهار درکار نیست شماها من موندم تایم wc رفتن مردم رو چجوری حدس میزنین خیلی آپشناتون پیشرفته س فک کنم !!!!!

دیگه بو داره دیگه کاریش نمیشه کرد

پ.ن : رابین هود کجا قایم شدی بیا کاریت ندارم کتیبه مونم ندادی عب نداره میخوام روی ماهتو ببینم

پ.ن : اها راستی سوپر خفت دیشبتونو یادتون رفت بذارین شایدم نذاشتین ریا نشه یه وقت

من به جاتون میذارم که اینهمه تلاش شبانه روزی بچه هاتون در این سالیان سال که میخواستن پلنشو بریزن بی ثمر نمونه

اینم گذاشتم که خوانندگان این عکسای گل و بلبلی هم که میبینن فک نکنن چ خبره!!!! و چه پلن ریزی های خفنی داره صورت میگیره

پ.ن : انشالله که خیره

ما که بخیل نیستیم

نوش جونتون

سلام آقا سیروان عزیز

ظاهرا شما هیچ دیتایی از سرور ندارید و کاملا فضای سرور برای شما مبهم است و حتی فروم رو هم ورق نزدید و نخوندید چون اگه حتی دو صفحه از فروم رو هم میخوندید خیلی چیز ها دستگیرتون میشد و نمیومدید از کسی گزارش بخواید که براتون توضیح بده

با این شرایط که شما دانسته هاتون از سرور در حد صفره چیز جالبی به چشمم خورد

نظر شخصی : با توجه به اینکه ش ش و ج غ با هم متا هستند ، در واقع ابتکار عمل دارن تو بازی ، این به معنای ضعف متای ش غ و ج ش نیست

الان یهویی چجوری متای ان ای و اس دبل شد ابتکار عمل ؟؟ چرا مثلا متای ان دبل و اس ای ابتکار عمل نبود که بخواد به معنای ضعف متای ان ای و اس دبل نباشه ؟؟

اینو من به عنوان شخصی دارم میگم که عین شما از اتفاقات سرور خبر نداره و نمیدونه چی در سرور میگذره

به شخصه اگه دیتای صفر داشتم و به من میگفتن دو تا متا صورت گرفته یقینا تا کسب اطلاعات بیشتر قدرت دوتا متا رو کاملا مساوی در نظر میگرفتم نه اینکه یکی رو ابتکار عمل در نظر بگیرم در صورتی که از لحاظ اقلیمی دوتا متا کاملا شبیه به هم هستن.

حالا نمیدونم منظور چی بوده، عمدی تو کار بوده یا چی ؟!

ولی انشالله که خیره

پ.ن : این حرف هارو صرفا به عنوان شخصی خارج از سرور زدم و صحبت دوستمون باگ بزرگی داشت اگه اینجا بازی مافیا بود یقینا روز اول با این فکت میاوردمش توی رای گیری.

پ.ن : پرهام جان بنده هم دفسازم که بدون غارت از منابع دهکده دفسازی میکنم و مشکلی هم ندارم و چن بار هم بچه هاتون رفتن تو دیوارم . الان چون غارت ندارم مولتی محسوب میشم؟؟ (البته بچه های ساید خودمونم نامردا منو مولتی صدا میکنن😂😂😂😂دیگه از شما ها انتظاری نیست)

اقا سلام عرض میکنم دوستان عزیزم

چیز خاصی ندارم بگم اومدم یه موز بردارم برم

اول از همه تبریک میگم به ان ای خیلی قشنگ و حرفه ای انبارمونو زدید دمتون گرم حال کردم

دوم تبریک میگم به اس ای بابت دیوار های خفنشون با دیدنش بازم حال کردم

سوم تبریک میگم به اس دبل بابت خفت هایی که با اکانت توهمی میکنه (نمدونم چرا مارکسمناش تموم نمیشن لاناتی 🤦‍♂️) با دیدن اونا هم حال کردم ایول دارین

کری خونی های اس ای هم هم خیلی باحال بود 😂😂😂😂 جاتون خالی کلی خندیدم مرسی دمتون گرم

و اما سیاست ....

چقد کثیفه این سیاست وای به حال کسی که توی سیاست غرق بشه دیگه نجاتی در کار نیست

اقا من یه چیزی رو همیشه به خودم اجازه دادم و اون مسئله اینه که اگر یکی در یک زمینه ای حرکت بدی علیه تو بکنه در اون زمینه تو میتونی حتی بد تر جوابشو بدی به هر نحوی که شده

رو این حساب قانون خودم (حقیقتا کاری به بقیه ندارم قانون خودمه) کار اس ای از نظر من با اون اتفاقی که در سرور قبل افتاده قابل هضمه و ایرادی نمیگیرم بهشون چرا که طبق قانون خودم شاید خود من هم سرور بعد همینکار رو (حتی شاید بسیار بد تر از اونی که فکرشو بکنین!!!!) با ان ای بکنم چون اونا با ما بد کردن.

اما اس دبل....

دمتون گرم خیلی نیت های پاکی دارید ولی راه رو اشتباه میرید و این هم اقتضای بازی هستش دیگه بالاخره هر کسی دوس داره با قدرت های بالا متحد بشه و برنده بازی باشه و واسه این هدف به هر بهانه ای چنگ میزنه

اما لطفا و خواهشا نیت پاک رو زیر سوال نبرید دیگه

من به شخصه اگر نیتم پاک بود میدیدم کسی داره نامردی میکنه متحدی رو به هم میزدم و تنها میموندم یا با کسی که هنوز پاکه متحد میشدم

اگه به نظر شما اس ای شمر ذی الجوشن باشه شکستن اتحاد با شمر رو کار درستی میدونم ولی بستن اتحاد با یزید رو هر کاری میکنم هضم نمیشه

در کل از ارزش های دوستان چیزی کم نمیشه (فعلا با همین یه جمله خودمونو گول بزنیم تا ببینیم چ گلی ب سر میشه گرفت😂😂😂😂)

اقا بگذریم.....

شنیدم رابین هود داریم تو سرور

کتیبه ها رو از ناجوانمردا میگیره به صاحبش پس میده

اقا دمتون گرم ما انبارمونو خیلی مشتی زدن حلالشون به خوبی ازش استفاده کنن ولی مرتاض های مارو خیلی بس ناجوانمردانه زدن اگه هنوز حسی مونده براتون همین دوتا کتیبه مارو هم برگردونین خدا خیر از جوونی بهتون بده

هر چی زود تر هم اینکار رو بکنین ثوابش بیشتره دعای خیر یک ساید (به نقلی یه نیمچه ساید) پشت سرتونه

پ ن: باز یه عده میان از حرفای من متا میبندن 😂😂😂😂 خدا شاهده من یک کشاورز ساده ام و تنها هدفم رشد و نمو مزرعه های گندممه یکم هم جو دارم کشت میکنم واسه بعد ماه رمضون😜

پ ن : اقا میگن رضا سورنا به جمع اس دبل پیوسته خوش اومدی سلطان سرور بدون تو صفایی نداشت (نه من رضا رو میشناسم نه رضا منو ولی به دلایلی که الان جاش نیست بعدا میگم به خودم حق میدم خطاب قرار بدم ایشونو)

پ ن : باز هم پست طولانی شد🤦‍♂️ عذر خواهی میکنم از دوستان

فاینال پ ن : اقا از لیدر های ما خبری ندارین؟؟😐😂🤦‍♂️ هر از چند گاهی میان فروم پست میذارن میرن قشنگ فعالیت من تو فروم بیشتر از اوناس (صرفا جهت فان گفتما لیدر محترم بیای پیوی بگی دلخورم بلاکی 🙄)(کی میتونه سید و بلاک کنه اصن؟!🤦‍♂️)

انشالله که خیره

منتظره رابین هود عزیز هم هستما بچه ها چشمشون به در خیره س

مخلصم✋

با سلامی مجدد خدمت همه دوستان

دوتاشو میذاشتی من جواب بدم :)

عذر خواهی میکنم ازت سید جان پا تو کفشت کردم ولی خیلی روم فشار بود این حرفا رو اگه نمیزدم میترکیدم

رضا جان من حقیقتا یک تشکر بهت بدهکارم که توی این شرایط کرونایی که خود بنده کرونا دارم و به سختی نفس میکشم موجبات خنده و شادی مارو فراهم میکنی دست مریزاد نیم ساعت داشتم میخندیدم

در حقیقت شما داری مولتی بازی خودتون رو کاملا تایید میکنی و میگی چون ما با مولتی بازی به این جایگاه رسیدیم پس شما هم که اومدین بالا پس مولتی بازین

قدیما خیلی درست میگفتن :

" کافر همه را به کیش خویش پندارد "

پ ن : اینم ضرب المثل درست که اون دوست دیگه مون ناراحت نشه

البته حق هم داری رضا جان از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون من خودمم میگفتم علی جان داره آبروی مارو خدشه دار میکنه که ما اینقد در مورد بازی پاک و " نه به مولتی " داریم حرف میزنیم اونوقت علی جان میاد مولتی بازی میکنه . اونجا به من گفتن قبل از تهمت زدن خواهشا یکم تفکر کن . من هم نشستم فکر کردم و اکانت ها رو بررسی کردم دیدم همه ی اکانت های موجود پلیر دارن و هیچ کدوم مولتی نیستن باز هم گفتم شاید قایم کرده مولتیاشو :دی خلاصه منم تو کتم نمیرفت بدون مولتی کسی اینجوری بیاد تو تاپ تا اینکه لطف کردن پسوورد اکانت رو به من دادن رفتم روی اکانت فارم لیست چک کردم نیروهارو چک کردم وضعیت غارت رو چک کردم و با شرمندگی تمام از اکانت اومدم بیرون و از خجالت تا حالا نتونستم تو چشمای علی جان نگاه کنم .

ولی در کل ازت راضی ام که دیفالت ذهنیت اینه هیچکس بدون مولتی نمیتونه توی تاپ باشه 😂🤦‍♂️

و اینکه اشکبوس خان بزرگ با مولتی بازی باز هم با علی جان توی یک سطح غارت میکنه تنها حرفی که میتونم بزنم اینه که یکم سطح بازیتونو ببرین بالا اونم حل میشه

باز هم ازت تشکر میکنم بابت توصیه هایی که میکنی مطمئن باش قدر اینارو میدونیم و از این توصیه ها به بهترین نحو استفاده خواهیم کرد

و اما قسمت اول صحبت

دوست من شما الان بنده ی کشاورز رو لیدر ساید ان دبل حساب کردی یا لیدر اس ای ؟

اونم روی احتمالی که من دادم الان نتیجه ی متا گرفتی ؟

این آبی که شما داری ازش ماهی میگیری گل آلود هم نیست حتی

مردابه بردار من

شما قبل از ارتکاب اعمال ناپسند بایستی توجیه مناسبی داشته باشی نه اینکه کارتونو کردین حالا دنبال بهونه میگردین به هر چیزی چنگ میزنین کارتونو توجیه کنین

بابت خزانه ها هم عارضم خدمتت اندازه موهای سرت خزانه داریم اگه خزانه اضافه خواستی تعارف نکن یه ندا بده در اختیارت بذاریم

در مورد قهرمان هم به نظرم منظور از جوجه کشی قهرمان هارو متوجه نشدی (بهتر)(چیز یادتون ندم باز بلای جون خودمون بشه)

خلاصه ما وقتی میگیم بازی سالم در همه جهات داریم میگیم سالم بازی میکنیم نه فقط مولتی بازی وگرنه قهرمان جور کردن که کاری نداره فقط یکم از اخلاق به دوره

منتهای مسئله این که دوست عزیز شخص بنده ۱ماه دنبال نپ بودم و لیدر های ساید شما هیچ علاقه ای نشون ندادن

حتی گاهی جواب منطقی هم نمیدادن و میتونی از خودشون درخواست شات چت های من رو بکنی

پس هیچگونه نپی بین ۲ساید نبوده که بخواد باعث نزدن کتیبه های شما بشه

در مورد یک ماه تلاش شما هم گفتم راه رو اشتباه میرفتید دوست عزیز و من اجازه ندارم بیشتر در این مورد توضیح بدم وگرنه گفتم که اگه بخوام در مورد این قضیه بگم ۳ صفحه فروم باید بنویسم خود دوستان اگر صلاح دونستن در مورد این قضیه توضیحاتی خواهند داد(که فکر نکنم این اتفاق بیوفته)

و بنده هم بدون درخواست 😐😂 (اینقد اعتبار دارم که با وجود نبودن در تیم لیدری بعضی چیز ها با بنده درمیون گذاشته میشه) شات چت های شما رو دیدم و شما در چت قسم هایی خوردی که نقضش در همین فروم توسط خودت صورت گرفته (ازونجایی که ادم ابروریزی نیستم زیاد باز نمیکنم قضیه رو)

و قبول دارم که نپی نبوده و شما ازاد بودید از ما کتیبه بزنید و خود من عاشق این درگیری ها هستم و به نظرم جذابیت بازی به همین درگیری هاست

اما به شروطها

شرطش اینه کلینر و کاتا از ساید خودتون لانچ شده باشه عزیز من شما نمیخواد لیست جاسوس ها و کتیبه های مرتاضی که زدید رو واسم لیست کنی

خدا شاهده اگه کتیبه ها رو از توی ساید خودتون لانچ میکردید و میزدید اینجا من بعد از تحسین فراوان از شما سر تعظیم فرود میاوردم .

در کل برادر من از اینها هم بگذریم من هی مسائل بین ساید خودمون رو مطرح میکنم شما هی میگی اس ای فلان کار رو کرده اس ای فلان کار رو نکرده منم پیشنهاد دادم عزیز من با سند و مدرک بیاین همدیگه رو محکوم کنین خوانندگان عزیز خودشون قضاوت خواهند کرد که باز هم به ساید ما مربوط نمیشه که شما بخوای تلافی کارهای اونا رو سر ما در بیاری

نمدونم چی بود قدیما میگفتن به بلخ نمدونم چیکار کرد اهنگری ، به شوشتر زدند گردن مسگری (الان باز اون دوستمون ناراحت میشه بابت ضرب المثل)

الان دقیقا ما اون مسگره شدیم و اینها هیچکدوم مظلوم نمایی و ضعیف بودن مارو نمیرسونه خدا شاهده من خودم به شخصه اینقد ایده های ناب واسه کثیف بازی دارم در همه زمینه ها که اصلا نگم براتون !!!!

یک روز اکانت سپیده رو توی اس دبل زدید دف ریختید تو فارما خواستید رابطه ی ما و اس دبل رو خراب کنید کاری کردم یک هفته لینکاتون قرمز بشه و اس ای افتاد به جونتون

یعنی در کل سید از من قول گرفته دست به هیچ کاری نزنم و من هم همیشه به قول هام پایبند هستم و تا اخر این سرور کاری از طرف من نمیبینید ولی سرور بعدی رو واستون تضمین نمیکنم اگه سرور بعدی زهرتون شد به اعمال زشتتون توی این سرور فکر کنید

پ ن : چرا اس ای که اینقد کار های زشت و ناپسند میکنه همه پلنای کثیفش توی ان ای اجرا میشه یا شانس ما خیلی خوبه یا ان ای خیلی بد شانسه

پ ن : میگن با هر شخصی عین خودش رفتار میشه نمدونم درست میگن یا دروغ ۱۳ بوده

پ ن : بعضیا میگن سگ اگه گازت بگیره گازش میگیری؟

میگم نه گاز نمیگیرم ولی با چماق میکوبم تو سرش

پ ن : توی بعضی پست ها تنها چیز درستی که دیده میشه همون "بسمه تعالی" اولشه

پ ن : با تشکر از تیم ادمین که پست های من رو خودشون اصلاح میکنن تا یه وقت حرف بدی نزده باشم .

مخلصم✋

با سلام خدمت دوستان عزیزم

یه چنتا موضوع هست که نمیدونم ما ها چی فرض شدیم الان

اصلا ما هیچی دوستانی که خواننده هستن با این پست ها یجوری نمیشن؟

دوست عزیز اگر شما متوجه منظور پست میشدی هیچوقت چنین جوابی نمیدادی تا مسخره خاص و عام بشی

گل به خودی که زدی رو خیلی دوست داشتم

شما قبول کردی که سایدتون مولتی میزنه و فقط دنبال اینی که توجیح کنین خودتون رو

توصیه : سعی کنید در زمان نوشتن پست کمتر گل به خودی بزنید.با تشکر

والا من که توی اون حرف گل به خودی ندیدم تنها چیزی که دیدم این بود که برادر من شما که داری اینجوری امار در میاری اگه ما هم میخواستیم این امار رو در بیاریم ۱۰ برابر بیشتر از همه اکانتاتون امار در میومد

و این که قبول کنیم صرف مصری بودن هر اکانتی دال بر مولتی بودن اون اکانت نیست ( اکانت خود بنده و چنتا از دوستان مصری هست )

ولی تشخیص اکانت مولتی و غیر مولتی همچینم سخت نیست از غارت هایی که جنوبیا از مولتیاتون کردن و عکسشو گذاشتن اینجا همه چی عیانه

بگذریم در مورد ساید خودم حرف بزنم

سید جان طبق حرف خودت،شما ۲تا چکمه کلین و تقدیم به ساید جنوب شرق کردین

پس

تعداد کم کتیبه ای که جمع کردی رو گردن ما ننداز برادر که شما تنها به دوستان شمال غربی خیانت کردی!

واگذار کردن یک کتیبه ای که ساید بهش نیازی نداره به سایدی احتمالا باید متا شده باشه با توافق تمام اعضای ساید با هیچ ادبیاتی نمیتونه خیانت تلقی بشه

جالب اینجاست سید جان که شما اینقدر سریع عمل کردین که وقتی هیچ کدوم از ۳ ساید دیگه انبار نزده بودن یا فقط ۱دونه زده بودن ، شما هر۲ انبار موجود در سایدت رو جمع کرده بودی! اونوقت مقصر بقیه کتیبه هات رو شمال شرق میدونی :دی

به همین علته که میگم شما به شمال غرب خیانت کردی

نمیدونم رضا جان داری ادا در میاری یا واقعا قضیه رو متوجه نمیشی عزیز من همه سرور دیگه تا به اینجا فهمیدن که تعداد کل بچه های ساید ما شاید کمتر از یک سوم ساید های دیگه باشه پس قطعا هر چقدر هم سریع عمل کرده باشیم (که کردیم) باز هم تنها کسی که میتونه کتیبه رو بیاره قهرمانه و اکانت های ما متاسفانه هر کدوم یک قهرمان بیشتر ندارن که صد البته تقصیر خودمونه باید از اول سرور جوجه کشی قهرمان راه مینداختیم که ننداختیم

و اما اخرین جوابی که لازمه داده بشه دوباره به شماست سجاد جان

شما که انقدر مطمئن بودی این اکانت جاسوسیه باید همون اول کاتا میکردی برادر من،نه که بذاری برای دقیقه ۹۰ تا حالا کاسه چه کنم چه کنم برداری.شما هنوز سواستفاده از اعتماد بقیه رو ندیدی و حال مارو درک نمیکنی!

با تشکر از توصیه ی شما خدمتتون عارضم که همونطور که شما خودت بیشتر در جریان هستی این اکانت ها اسمی پشتش بود که به ما گفتن احترام و اعتبار داره کاریش نداشته باشین اینا با معرفت تر از این حرفان و اینا ما هم گفتیم چشم تا اینکه قبل از ازاد شدن کتیبه شاهد فعالیت هایی دور از اون ویژگی هایی که گفته شد دیدم که ترجیه دادم خودم وارد عمل بشم تا دیر نشده منتها چون بنده کشاورزی بیش نیستم کاتاهای کمی داشتم و فقط چند موج ناقابل کم اومد تا صفر بشه اما جمعیت از ۷۵۰ به زیر ۱۰۰ اومد که یهو با چیزی مواجه شدم که برگی واسم نموند از این حجم از چشم سفیدی چنان پوش و گلد اپ شد این اکانت که من فقط تاسف خوردم واقعا من این حجم از مصرف گلد رو توی مولتیا میتونم هضم کنم (که همین خودش قدیما برابر با فوش بود) اما این حجم از مصرف توی اکانت جاسوسی رو کجای دلم بذارم خودم به شخصه اگه اکانت جاسوسی داشتم و میدیدم شناسایی شده و دارن میزنن ابتدا عرق شرم رو از پیشونیم پاک میکردم سپس خودم اکانت رو میذاشتم روی حذف و جالب اینجاس که همه ی پوش و دفی که فرستاده شد از ساید خودمون بود :دی

داداش حداقل میخوای جاسوس بذاری یکی بذار دو تا بذار

نه ۴ تا😐😂

کم کم دارم حس میکنم تعداد جاسوسای تو ساید از پلیرهای سایدمون بیشتره

جمله ی اخرتم منو یاد دوستم انداخت که دوس دخترش همه قرار مدار ها رو گذاشت زیر پاش با اولین خواستگار رفت ازدواج کرد موقعی که داشت از پسره طلب بخشش میکرد پسره گفت تو نمیدونی چه حالیه وقتی عشقت جلو چشمات ازدواج کنه از من نخواه ببخشمت دختره هم گفت چرا میدونم قبلا یکی که عشقم بوده منو ول کرده رفته ازدواج کرده

و من نفهمیدم الان با این حرف کار توجیه شد عایا؟

الان چون اون اتفاق واسش افتاده بود حق داشت سر یکی دیگه بیاره؟؟

و اصلا گناه پسره چی بود واقعا؟!

و اینکه دوست عزیز شما که یک ماه دنبال صحبتی بدون نتیجه چون راه رو اشتباه میرفتی عزیز من در این مورد بخوام صحبت کنم ۳ صفحه دیگه باید فروم بنویسم

و اینکه ساید های دیگه با شما چیکار کردن این حق رو به شما نمیده که اون کار رو تکرار کنی و حرف زدن هم صرفا کسی رو محکوم نمیکنه ما با دلایل و مدارک داریم میایم میگیم اینا رو شما هم اگه سندی مدرکی چیزی دارین بیاین رو کنین ببینین ما لایک میدیم یا دیسلایک

و حرف اخر اینه که برادر من قطعا شما هر کتیبه ای زدین خودتون کلین کردین بر منکرش لعنت منتها بعضیارو با اکانتهای جاسوسی کلین کردین و بردین که باز هم میشه همون که خودتون کلین کردین و باز هم بر منکرش لعنت

پ ن ۴ : زدیم ضربتی ، ضربتی نتوانستند زنند ، وانگهی خنجر زدند .

پ ن ۵ : زیاد نگیره فقط کار به سرُم بکشه

بار ها و بار ها شاهد پلن های موفق سایدی بودیم که با تشویق سایدی که پلن روش اجرا شده روبرو شدیم پس زمانی که یک کار خوب صورت میگیره مورد تشویق قرار میگیره نه حجمه ;)

و دقیقا من هم به شما خسته نباشید میگم تا حالا هیچکس نتونسته بود اینقد یک سرور تراوین رو خرابکاری کنه توش (خیلی دیگه مودبانه گفتم :دی)

و از بقیه دوستان عذر خواهی میکنم بابت طولانی شدن این پست من معمولا حرف نمیزنم ولی اگه دست ب نوشتن ببرم زیاد مینویسم که مجبور میشم هر دفه از همه عذرخواهی کنم

مخلصم✋