Posts by Legolas1

اصلا سرور جذابی نشد این سرور ،بخاطر همین وسط های سرور دیگه تصمیم گرفتم پلی ندم و وقت خودمو حروم این سرور نکنم...تو هر منطقه میری فقط مولتی میبینی ،لطفا سعی کنین اکانت بدون مولتی بالا بیارین نه اینکه با مولتی میارین بالا اکانت و میاین تو فروم شاخ شونه هم میکشین،تا چشم کار می‌کنه تو ساید ها مولتی میبینی ولی خوب تو جنوب شرق بیش از اندازه میبینی و جنوب غرب هم همینطور...

والا عزیزم اکانت روی حذف بود و چهارشنبه از روی حذف برداشتم،دست تنها هم هستم و نمیتونم بچرخونم اکانت رو به هیچ وج و همون بهتر که دف کردینش خخخخ...

ای خدا خیرت بده داداش که حرف دل منو زدی به مولتی هانتر هم که پیام میدی می‌نویسه هیچ مشکلی نیست خخخخ،چندین بار تو سرورهای قبل من اینو موضوع رو مطرح کردم گفتم به مولتی هانتر ،خداروشکر یکی پیدا شد که متوجه این موضوع شد،

اینم اون سومی که قول داده بودم که رفت تو صدر اخبار و جلد اول روزنامه ها...،محصول مشترک من و صادق جون که اگه نبود گذاشته بودم روی حذف اکانت رو همون یکماه پیش،تشکر از صادق عزیز که این سرور همه جوره حمایت کرد مارو

یعنی دف سواره نداشتن که برای مسعود بفرستن!عجب 🤦

یک بار شمال غربو بزنی باید سه تا بخوری، این فعلا دو تاش

سومیش رو هم میذارم تا چند دقیقه دیگه

.

اسکات رو 😂

در مورد محمد توهمی هم بگم که من تو همین تراوین باهاش آشنا شدم و باید بگم وقتی اون دوستم آقا افشین اون اشتباه رو کرد تو اون سرور و دف فرستاد روی اکانت اکبر در صورتی که من اصلا روحم خبر نداشت ناموسن و همه تقصیرها گردن من ابراهیم افتاد اون سرور و من از محمد کوچکترین بی احترامی ندیدم اونموقع خودشم می‌دونه چقدر دوستش دارم

اینم بهت بگم داداش که اکانت بنده از اول بازی تا الان همش روش دو کی گلد اومده و بخاطر مریضی که داشتم نتونستم حتی خرج کنم به درستی روی اکانت که اگه بچه ها برام صدتا صدتا گلد نمیفرستادن همین اندازه اکانتم بالا نمی‌آمد که میتونین برین از صادق بپرسین که بنده خدا 500تا گلد فرستاد که فقط گذاشتیم برای تعدیل زدن گندم،من اگه بخوام مولتی بازی کنم و گلد خرج کنم که کل....شخم میزدم ،البته اگه تا چند روز دیگه نتونم گلد براش فراهم کنم مطمئن باش میذارم روی حذف اکانت رو

تصاویر

• 20220206_074644.jpg

اولا داداش گل من اون چهار کی دم دست بود که زده شد که پارک بود و بک دادیم،متوجه ای عزیزم ،دوما نه ما وقتشو داریم نه دیگه مثل شما انگیزه بازی کردن داریم گل من گذشت از ما...،و از همه مهمتر اینه که ما مولتی باز نیستیم و به شدت هم بدمون میاد که اکانت با مولتی بیاد بالا ،آدم بهتره بدون مولتی بازی کردن رو یاد بگیره که متاسفانه همه تو این سایت مولتی باز هستن که همینم از لذت بازی کاسته.همری که بدون مولتی بالا بیاد ارزشش خیلی بیشتر هست از همری که با ده تا مولتی بالا بیاد ...

داداش الان اگه منم می‌خوردم میامدم میگفتم ده روزه رو اکانت نیامدم ،مرد حسابی طرف چهارتا دهکده رو چطوری آورده بالا آخه اون همر رو چجوری آورده بالا اخه😂😂😂😂

نقل قول

Legolas1 گفته:

هیچ وقت این حرکت اس دبل رو فراموش نمیکنم که اون سرور سر واندر چکار کردن بامنی که خدا شاهده هیچ کاری نکردم و هرکاری هم انجام شد از اون دوست من افشین بود که انجام داد نه من که رفته بود برای اکبر دف فرستاده بود بدون هماهنگی و نگاه کردن ،و این خفت رو هم بخاطر این انجام دادم که حرفهای سهند وقتی که اتک داد رو هیچ وقت فراموش نمیکنم هیچ وقت ،گفتم اومدم هواخوری جدی نگرفتین...موفق باشید

آقا یوسف عزیز آسیاب به نوبت عزیزم😂😜

هیچ وقت این حرکت اس دبل رو فراموش نمیکنم که اون سرور سر واندر چکار کردن بامنی که خدا شاهده هیچ کاری نکردم و هرکاری هم انجام شد از اون دوست من افشین بود که انجام داد نه من که رفته بود برای اکبر دف فرستاده بود بدون هماهنگی و نگاه کردن ،و این خفت رو هم بخاطر این انجام دادم که حرفهای سهند وقتی که اتک داد رو هیچ وقت فراموش نمیکنم هیچ وقت ،گفتم اومدم هواخوری جدی نگرفتین...موفق باشید

یوسف جان داداش ای کاشک میشد آمار مولتی ها رو میذاشتی 😂🤭😜

ای کاشک تا اکانت مال من بود میامدی تا بهت نشون میدادم ،حیف که دیگه مال من نیست ...

اکبر جان شما چیز خاصی نفرستادی و هر پلیری رو چنین کتیبه مهمی موقع اتک اینقدر دف می‌ریزه حالا اگه کات نمی‌کردی و می فرستادی یه چیزی و چون کات کردی و فرستادی چیز مهمی نیست این عکس ،بعدشم داداش گلم ما این سرور جدا افتادیم و سرور بعد باز هم کنارهم جمع میشیم مثل قبل تو sw

به خودم امیدوار شدم بخدا😅

سه تا اتک فیک دادم روی جنگ منحصر اینقدر دف توش جمع شد،جالب تغییر اسم دهکده هستش(به کشتارگاه خوش اومدی😅😆😅)،

.

ایشالا سری بعدی میارمش قول میدم

.

من برم حلوا آماده کنم 😅😅😅😅

زیاد اهل فروم نیستم و سرم تو لاک خودم هستش ،ولی این سرور خیلی بهم حال داد،هرموقع دف خواستم هر موقع احتیاج به پوش داشتم هر موقع احساس کردم نمیتونم بازی کنم یکی بود که بیاد روی اکانت هر موقع گلد خواستم درجا فرستادن ،کنار شما بازی کردن لذت خاصی داره پارسای گل،یوسف ،علی زد ، رامتین،محمد توهمی،امیر بلک،علی ساتین،پیمان،اقا شاهین و تمام بچه های sw و امیدوارم بقیه سرور ها هم کنار هم باشیم،برای سربلندی جنوب غرب