Posts by tavahomiroll

خو اخه نا چیز وقتی میگم شرف مورد بهت بر میخوره من رو حذف بودم دارم میرم تو شاخ شدی بزنی خو معلومه جا صد تا کی گرزی خوب نشده

در ضمن ما که رفتیم ولی حرکت حرکت قشنگی نبود الان ناصر امده منو از جنوب غرب انداخته بیرون من خود جنوب غربم تو اینو هنوز نفهمیدی

دم از قوی بودن میزنی . زدن اس ای از اول سرور زدی خو اخه کاری که دلشو نداری حرفشو نزن مسلمون

تو کی اخه الان تو فرض کن من بذارم تو متا کنی تو خو هیچ موقع اندگیم ندیدی اینم روش خودمم کمکت میکنم اخه کی میاد کتیبه بده که نزننشش خدایا تو رو جدت خدایا مارو خار نکن

با این ادم هر کی زده نوش جونش الکی پیام ندین تو واتساپ بهم که چه میکنی رفیقایی من دیشب رو من لانچ نداشتنه الکی فاز رفیق دقه اخری در نیارید تو رو جدتون

باوا اصلا به فکر ناصر من کتیبه فروختم اس ای یه بیستا لانچ رو اس ای از خودت بذار بعد بیا حرف بزن خو همین کارا رو میکنی میگن حرفت هزار تومن نمیرزه

تو فکر میکنی سیاست داری بقیه فقط دارن میخندن بهت

پ.ن:سرور بعدی ناصر درباره ما یه جور زدمش از سرور رفت جمله بچها فروم اهو هو باز متا عوض کرد

پ.ن: سرور بعدیم نیا طرف برا گلد رفته ساید پر کنه بعد دایه بهتر مادر شده اونقدریم هستم همین سرورم اذیت کنم هنوز یه چندت فیدر مونده برا خفت :d

پ.ن: این سرور نزدم این از این به بعد حفتم داریم

پ.ن:حتما مرتاضم برا ظا هر سازی از اس ای امد اینور خدایا متا رو خوب بفرما اول صبح ملت نریزن کف فروم 😂😂😂صد رحمت به قارچ سمی

سلام خدمت همگی این سرورم برا ما تموم شد همون بهتر که بریم

دم بچها اس ای گرم خیلی خوب پلی دادن لذت بردم مبارکشون وینری ولی منم دست تنها بودم.

امام بودی نمیدونم حالا بیخیال خوش گذشت

برا swارزو موفقیت میکنم امیداورام به چیزی که میخواد برسه

پ.ن:ناصر اگه یک درصد حس کردی من جز نپ یا متا با nwمیام سخت در اشتباهی اکانت ما هم رو حذفه خیرش به تو نمیرسه به هیچکی نمیرسه پستم گذاشتم که رفیقام نیان رو بنداز برا این قضیه

پ.ن:در رابطه با شرافتم من اونقد از تو میدونم نگفتم خودت میدونی که برا خودم خودت بسه

پ.ن:برا داداشم یوسف همنطور که گفتی بیرون بازی رفاقتمون میمونه ولی تو بازی این سرور نمیزنم که نندازی گردن من جنگی داخلی کرد فعلان ولی سرور بعد نیا بهت قول میدم اولین اتکو از من بخوری میدونی که من حرفم حرفه کلان نیا بهتره برات حالا برو با گوشت استخون بساز اونی اکانتمو بردم ولی چهل پنج تا اکانت در اختیارته که بعد نگی حق ساید بود اون تو از چهل پنج تا اگه بتونی استفاده کن ما ما پیشکش که بدبختیاشو کشید ما بودیم جامش برا شما

پ.ن:بی منت برا swپلی دادم دنبال اسم رسم نبودم هیچوقت لیدر ندونستم خودمو چون لایقش نبودم چیزی بلد نیستم از تراوین من ادعایی نداشتیمه هیچوقت

پ.ن: راستی شرافت دیوار شد که ثابت کنه همون شرافت مرده :d

پ.ن: تازه داره دستم میاد دنیا جا ادما با سیاسته نه ما

پ.ن: اکانتم تو کنفدراسیون نیست هر کی خواست میتونه بزنه

پ.ن: یکی داداشام میگفت تو خو میدونی ضربشو میخوری چرا انجام میدی گفتم عاشقشم

Sw my home

سلام من فروم کلان نخوندم تا الان که تازه امدم پیاما رو خوندم یکی که فوش دادن به هر عنوانی اشتباه بازیه

دومین قضیه کلیه اشتباهات این سرور تقصیر تیم محافطین که این سرور هم منم جزی ازش بودم

تا جایم که من خبر دارم و مطمن اگه سامان میومد میگفت بهم نیومده و قضیه امدن تیم پیشوا الکیه و ففط پرهام اسمشونو گذاشته همین راجب زحمت پرهام تو این سرور واقعا خیلی موانع جلوش گذاشتن که رو حیشو از دست بده

پ.ن:علیرضا پرهام بدی داستان نیست جز اون قضیه فوشه که منم خیلی ناراحت شدم ناصرم که تکلیفش مشخصه اصلا راجبش تایپ کردن حرومه از پرهام یوسفم خواهش میکنم پستاشونو پاک کنن دیگه خود دانند فک نکنم انداز ما هزینه کردن به چوخ رفته باشه ولی دیگه شده شاید سرور بعد اصلا زنده نباشیم

یا حق

پلیر های شمال غربی

اگر کپتون خورد، همرتون چیف شد بدونید مسئولش کلاهبرداره که داره یه سرور بازی میده

با سلام خدمت همه این که شاهین ادم شناخته شدیه از لحاظ شرافت.

ولی قصد توهین ندارم شما رزومو شرافتیتون مشخصه بلاخره شناخته شده هستی داداش

جبرانتم دوست دارم

گفتمت فیکم بیاد میزنم صدا ترب بده تو کجا شاهین کجا باوا فیلممون نکن دیگه من میدونم توام میدونی بیا راجب چیز دیگه بحث کنبم

ناصر نه شرافت بعد یادم نمیاد پیش تو چیزی گرو باید بذاریم ؟ واد فاز یا کلاهبردار

درباره متا ما هم هر کی مارو بشناسه میدونه بوسیدم گذاشتیم کنار چند سالیه

شرافت =کلاهبردار ناموسان شوخی نکنید باوا خندمون میگیره 😂😂😂

شاید اولین بار باشه که رو کسی ریپلایی میکنم نمیدونم دقیقان

ولی حرف منطقی سعی میکنم منطقی جواب بدم

فک کنم اینو همه بدونن که من پلیر سایدsw هستم نه تیم خاصی

درباره اینکه چه تیمی هم میاد swاصلا فرقی برام نمیکنه

ولی من قبل از سرور غرور خودمو گذاشتم زیر پام و به همه ی اون پلیر هایی که شما میگی پیام دادم و دعوت کردم که بیان تو swواسه swبجنگن نه اسمشون که هیچکدمشون قبول نکرد

ببین دوست خوبم من اینو خیلی رک میگم دلیل اینکه به قول شما swضعیف شده که من این باورو ندارم پلیرایی که دنبال اسم خودشون بودن نه سایدشون

والا من همین اکانت خودمو تو ساید دیگه میخواستم پلنشو برم دوبل نفر اول الان غارتم بود ولی از خیلی چیزا واسهswگذشتم

اگه تیم یوسف امده قدم رو چشم من گذاشته دم غیرتشون گرم که امدن ازswمحافظت کنن

هر کسیم خودشو پلیر swمیدونست باید میومد ولی نیومد که اسمش خراب نشه

من حاظرم فارم بشم ولی تو swبشم به این حرکت خودمم افتخار میکنم

نه که تو ساید دیگه بخوام بزنم اونروزیم که بخوام برم ساید دیگه دیگه پلی نمیدم

من اگه دست تنها موندم تقصیر تک تک کسایی که ازswاستفاده میکنن برا گنده کردن خودشون نه برعکس

پ.ن: دم تک تک کسایی که تو swهستن گرم حداقل به قول شما ضعیفن باشن تو خونه خودشونن

یوسفم من شاهدم به هیچکسی نگفت بیاین یا نیاین ولی در خواستی همون پلیرهایی که میگی میکردن که اینگار امده بودن مزدور باشن نه واسه سایدشون بجنگن

نه اسم کسیو بردم نه کاری به کسی دارم انتخاب واسه همه ازاده ولی وقتی میرین یه ساید دیگه پلیر اون سایدین نه sw پس هی نگین swباز قدیمیه گفتم پلیرswبدون افتخاره ولی پلیرش بدون نه استفاده از اسمش کردن

پ.ن:یه جمله ایی سرور اول گفتم عابرو swاز همه چی مهم تره حتی شما دوست عزیز

پ.ن: اگه پرهام هم در خواست تک به تک کرده درسته بازی گروهیه

ولی نمیشه شصد نفر یه نفرو بزنن بگن زدیمش باید همه چی مساوی باشه تا نفر بهتر مشخص شه که مسله خودشونه من دخالتی نمیکنم

تموم شد خیلی تاثیر گذار 😂😂😂 دوتا چیز دیدم دیگه گردن گیر ملت خراب شده

یکی که اون قضیه مرد از دهن حرف میزنه مال یه بنده خدایی بود نوشته بود تارگت با ارزش پیدا نکردم

که گفتم بیا 01مارو بزن که اسم همون چیزی که گفتی روش گذاشتم که نزدنش منم عوضش کردم عه مرده کجا رفت ؟

پ.ن:میگم خوبه دیگه اکانت خوب سایدش صدقه سر ما یه کلینر کتیبه کشیده مسخره کردی خدایی خودتو با این جمله خو به قول خودتون ده کا استپ میتونه کلین کنه اون همر نمیتونه امدی خراب کنی یا تعریف خوب اینم لطف من به شماها

یارو پلن اکانتشو تغییر داده امده پیش من دهکده زده دفسازه امده گرزی کشیده نزدیک ما بعد میگه نه این اینجا جاش بودخدایی تو بی گردنی رتبه دارید

از منبع مولتیا خودتون یه همر ساختم زدم بهتون دفتون مرد از منبع همون مولتیا پوش دادی اون دهکده تا همر بساز بزنه با گندم خودتون گندم دفو دادم اون عکس که گذاشتی گندم صفر درسته ولی لا ست دف نداشتمه رو اکانتم بودمه شاهدی چت که تو گروه گفتم دارن میزنن

که ارزش نداره برا ادم بی گردن بذارم ببخشید ولی قصد جسارت به رفیقامو ندارم برا شما بچها شمال خوب بودن که از تو فروم فراریتون دادن جلو ادم بی گردن منطقی نباید بازی کرد

صدقه سر منی که میگی تونستی ثابت کنی منظورت چی بوده والا تا اخر عمرت همون چیزی که بوده برداشت میکردن

وقتی علی میگه بچه بهتون بر میخوره خو تقصیری نداره بیستا ریختین با هم دیسلایک با هم لایک خو این کار بچها دبستانیه حالا مهم نیست چند سالشه یارو فکرش بچه گونه اس

من تو همین فروم خودمو ممد علی تیکه تیکه کردیم همو ولی پست لایک میکرد پست لایک میکردیم از هم

پ.ن: نشون دهنده ادم بزرگ کاراشه نه سنش حالا قدر بچها یبزرگ neمیدونم تو کل کل فروم

پ.ن: اینم اخریش بود که سعی کردم جواب بدم بعدیشم شما درست میگی ارزش نداره برا من که جواب بدم

رفیقام میدونن اهل بی ادبی به کسی نیستم ولی جواب هرکسیو مثل خودشون میدم رفیقام هم اگه دستمونم ناراحت شدن نشن چون من دوست بچه فکر ندارم

دیسلایک کن پسر 😂😂😂

سلا،م خدمت همه

همین اول بیاد دیسلایک کنید بگید ما حرفه ای دیسلایک میکنیم

در ضمن با کدوم نتیجه میگی گندم خورش اذیت میکرد اها اسکات زده بودی

اها نتیجه گیری اسکات که دیوار شد ولی خوب دیگه گندم خورشو در اوردن میگن اذیت شده بله درست میفرمایید

استاد بفرمایو وو:d

اها اون یکا گرزی که زدین بعد اسکات امار گندم خور منفی در اورد فقط یه سوال پیش میاد چرا قبل اسکات با گرزی نزدن ؟

اخه دبل اسکات معمولان میزدن برا حجم گندم خور بلاخره شماها استادین بهتر میدونین

پ.ن:

اینم عکس کامل اتک داداش هر چی در امد از خودتون خرج خودتون کردم مرسی که کارتون راحت تر کردم :d

پ.ن:اسکاتا چی میگه اون وسط نگران نباشید هفته اینده یه اینجوری دیگه تحویلت میدم سجاد جان که کارت راحت تر شه عزیزم عکس کامل بذار اخه لینک اینجوری منظورش بود فک کنم

پ.ن:در مورد دیفالت اونموقع که دیفالت پرید اینجا پونزده کا دف روش بود میدونی چی میگم موقع لانچتونم من خودم دفو دادم به بچها خودم موندم خالی اینم فدا سر بچها ساید یه همر رفته دوتا جاش در میاد نگران نباش

با سلام خدمت همه دوستان گلم تو فروم.

تا جایی که من تو پروفایل نوشته بودم تو خلوتش بهم فکر میکنه حالا در حال خنده هم بهم داره فکر میکنه البته این که من نمیشناسمش بعد اون تو پرو فایل اکانت من پلاسه چک میکنه دقیقه ای اون نشون دهنده حرف منه نه خنده اون.

ریپلای نمیکنم ولی یکتون نوشته بود تارگت بگین میزنم01اکانت من بزن دیگه باریکلا بزن ببینم رد میکنی

دومی صادق جان نه اینجا چاله میدونه که من لات بازی در بیارم نه تو قیصر که جایی باشی بر گشته باشی این که من تایم شمارو در اوردم استعداد منه دوم شما هم دنبال کارا خودت بودی اخر پیدا کردی یا خودم بهت بدم (قول دادم نگم بین خودمون بمونه شما نبودین )

ببینید هر پلنی که میاید و میزنید تبریک منو پشت بندش داره شک نکنید .

پ.ن :ولی جواب تخریب فقط با تخریبه اسم ما متوهمه یارو خودش امام صدا میکنه برگرفته از پارک محل

پ.ن: یکیش میگه اموزش مولتی سازی اون یکی میگه نگو مولتی ناراحت میشن تکلیف خودتون مشخص کنید اول باوا بعد بیاین فروم صادق جان تبریک میگم همرات بازسازی کردی دوباره امدی فروم خوش امدی

پ.ن:به جایی که دنبال اموزش سایدا دیگه باشید به پلیرتون یاد بدید گپ و گریز چجوریه امام جان

پ.ن:ام ام امروز در seبرید دیسلایک کنید وقتشه

با سلام و خسته نباشید خدمت همه فروم نویس های عزیز .

خسته نباشید به بچهای اس ای بابت لانچ و پلن قشنگشون و بچهای nwبرا دهکده که چیف کردن

این که پروفایل منو گذاشتی اون فدا سرت ولی داداش تو همت کرده باشی زدی.

جواب خفتایی که خوردی

دیگه زد خورد اینقد ادا نداره بهت گفتم که اگه صدتا دهکده بپرونی یا بزنی هیچ فشاری نمیاد به من.

من از بازی که پلن توش باشه استقبال میکنم اگه دقت کرده باشی من هر پستی که لینک توش باشه لایک میکنم

بر عکس بچها شما من با بچها اس ای دم خور بودم سرور پیش افتخاری بود به شخصه برا من .

ولی یا اون ادمایی که من تو دیسکورد صحبت باهاش میکردم اون یکی دیگه بوده یا این پستا رو یکی دیگه مینویسه

یوسف دوست داره پست تحلیلی بذاره شما زدی دمت گرم دیگه چیکار بقیه داری

پ.ن: صادق (se) جان اگه اکانتی توswمیخوای به خودم بگو میدمت نمیخواد پی وی کسی بری عزیزم

تنها چیزیم که میدونم اون که با من بازی کرده میدونه من همرم سر جنگ دیوار شد .

سرور قبل فرداش گفتم بیاین بزنین کلان تراوین بخاطر زد خوردش دوست دارم .

موفق باشید پست قبلیتونم لایک نکردم چون حرفش به دلم ننشست ولی لینکش دوست دارم

با سلام خدمت همه ی دوستان روزتون خوش

در قبال پست قبلی که گذاشتم

منتظر جواب پارسا بودم که ترجیح داد سکوت کنه .

خوب از اونجایی که شما منتظر معذرت خواهی از طرف ما بودید.

بابت اینهمه حرف بی ربط که به من زدید کدمتون پاسخگو ؟

قضاوت کردین هر چی دوست داشتین گفتین خوب اخرش .

دیدید که شما فقط نمیخواستید متوجه بشین معذرت خواهیم که صد در صد نمیکنید.

چون ولش کن نمیخوام قضاوت کنم بلاخره فرق داریم با هم

یه چندتا جمله خوندم که به نظرم امد جواب بدم .

محمد دیابلو عزیز یک که اگه se ده هزارتا همر داشته باشه و nw یک دونه همر نداشته باشه

من بدونم کار اشتباهی کردمه تا گردن جلو طرف خم میشم پس ربطی به این داستان نداره این چندتا خفتیم که دیدی بچها تیمم زدن بابت نشون دادن اینه که ما ترسی از کسی نداریم

ارمان ویچر هم شهری گلم

.عمو رضا خاطرش عزیزه به خاطر اون دارم تلاش میکنم درستش کنم نوشتارمو

ابراهیم دوست داشتنی من دلیلی نبیبینم سر یه بازی از کسی ناراحت بشم و همیشه سعی میکنم حرف نفر مقابلمو باور کنم و از دوستی ما چیزی کم نمیکنه این بازی دوست دارم .

در اخرم تبریک میگم به علیرضا fast دوست داشتنی و امیر رولبک (همین داداشم که خوشم نمیاد ازش) که این سرور برعکس بقیه دوستام تنهام نذاشتن و موندن پیشم. چه میکنن این بازیکن ها

سلام به همه

ببنید دوستان ما دو نمونه آدم داریم :

گزنیه یک اونی که متوجه نشده !

گزنیه دو اونی که به نفعش نیست که متوجه بشه و میزنه کوچه علی چپ !

حالا این داستان ناموس که میگید تو پست من نوشته شده چیه ؟ من نوشتم مورد داشتیم یارو گفته واندر ناموس سایده ، ساید ، نه خودش .... این تا اینجا درسته ؟

بعدش نوشتم ، اینقد نگین غیرت رو یه بازی ، که خوب نیست این فقط یه بازیه ...

بعدش جدا از این حواشی ، از تاپ لیدرتون پارسا میپرسم ، پارسا جان شبی که این پست گذاشته شد من پی وی تو نگفتم منظورم چی بوده و به طرف برسون که اشتباه برادشت کرده ؟

حالا دو تا سوال پیش میاد یا پارسا به شما نگفته که من همون شب این ویسو دادم که باز تقصیر من نیست.

سوال دوم که اگه پارسا ویسو منو فرستاده برای شما و باز شما تو فروم این پستا رو گذاشتین ، بر میگردم به قسمت اول پستم که بعضیا به نفع خودشون و سایدشون نیست که متوجه بشن ؟

در ضمن عکس دیدم از کاتا شدن ادی.

احیانا این همون دهکده ایی نیست که تو اس ای داشتین و علنا تو فروم گفتین دف نمیدین ؟ پس دیگه این خوردن حساب نمیشه.

یا همون داستانه که nwیه تور پهن کرده که از هر آبی ماهی بگیره .

مثل اینکه که یادتون رفته من سرور پیش سر اینکه خفت زدم فوش خوردم حتی جواب فوشو با فوش ندادم. آدمتون بشناسید بعد نظر بدین. نمیتونین به یکی بگین بیا پایین بعد انتظار داشته باشین ، بگه وایی مرسی ، وقتی این حرفو میزنین با همون لحن برو باوا جواب میشنوین. شاعر میگه نگو ناخوش که پاسخ ناخوش آید .

من منتظر جواب پارسام چون همون شب من ویس دادم مگه اینکه نگفته باشی به بچه های تیمت .

هر کی خواست من ویسمو میفرستم براش .

خوب دیگه لایکاتون گرفتید استفادتونم کردید از این قضیه ! کسی که دنبال این باشه که این داستانا پاک شه تا سه صفحه بعدش ازش استفاده ابزاری نمیکنه برادر من.

وقتی میگم برادر من یعنی ناموس شماها ناموس منم هست ...

اینو بدونید یه بازی ارزش اینجور داستانا نداره نه شما چرچیل استالین و هیتلرین نه من سرباز که تو این داستانا از من استفاده کنید و لذتشو ببرید تهشم بگید بردم ! نه داداش شما بازنده میشین. شاید اینجا نه ولی یه روز همه نقاب ها کنار میره...

لایک ودیسلاک یهویی رو پستارو ببینی متوجه میشی . اگه هم نشدین برمیگردم به قسمت اول پستم :d

😂😂 قشنگ از لایک دیسلایک های گروهی مشخصه کی فشار خورده دوست عزیز در باره عددی بودن من یا غیر از اون هم که اصلا در حدش نیستی که نظر بدی مگه من امدم که چیزی به تو عرضه کنم باوا میگید من متوهم قبول ولی این بازی مجازیه چتونه ایقد گنده میدونی خودتو

یارو قدیمی دمش گرم نوشتم که درخت هر چی پر بار تر افتاده هی منم منم چیه دیگه تو بازی بزن زدی باز نوش جونت چیزی بهت اضاف نمیشه همینه میگم دنبال اسم رسمی هی یه روغن دستته برا قدیمیا داداش هر کی قدیمی دمشم گرم الانم داره بازی میکنه دیگه هی گفتن نداره بلکه دنبال چیزی باشه ایندفعه کدمتون میخواد بیاد جواب بده

پ.ن: تو گروه بچهاشون :باز توهمی امد پست جواب داد جعفر نوبت تواه تو پست بذار ما لایک میکنیم هر چی بی معنی تر بهتر

همین که فشار خوردایه از یه تازه وارد به قول خودت خودش عمق فاجعه نشون میده

روزمه برا من هیچ موقع مهم نبوده بازی میکنم که لذت ببرم نه اسم در کنم تو زندگی شخصیم هم دنبال کمبودام نبودم که تو بازی بهش برسم بگم تو بازی مجازی که هیچ سودی جز لذت بازی نداره سابقه دارم اینو میتونی بفهمی؟ من مثل خودتم ریپ نمیکنم شما فقط باید بیایی بخونی فشار رو دوستات کم کنی عزیزم اونا هم لایک کنن ولی در اصل ماجرا هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه برادر من اشکال نداره از فردا فقط عکس دوغ اب نوشابه چیزا سرد میذارم براتون که راحت بخورید بعد پستو بدون اعصبانیت بذارین

پ.ن:نصف پستاشون اینه پلیر جدید باید بیاد نصف پستا بعدی به این جدیدا میگن شما جدید امدینه نباید اکانت شاخ داشته باشین ما باید بزنیمتون که بعدا بهتون بگیم پلیر اگه کم شده پلیر صدا همتون در امده به خاطر این رفتار خودتونه که دنبال چیزا مسخره این تو بازی من عرضه داشتم خودم یاد گرفتم یاد چند نفرم بدون منت دادم شما چیکار کردین (فروم هر سرور من قدیمی ترم نه من قدیمی ترم خوب باشه اصلا همه تاریخ استارت بازیشون با تولد حضرت ادم یکی که چی میگه درخت هر چی پر بار تر افتاده تر)

ناصر جان شما دم از خیانت نزن برادرم من میدونم توام میدونی دیگه داداش شما خودت چراغی گلم . اون سرور من خیانتی نکردم به کسی یا چیزی هر کیم چیزی داره بگه در خدمتم جواب میدم ولی میگم بد نباشه شما اینقد قش کردین سمت اس ای یه موقع ناراحت نشن داداش سیاست جواب نمیده تازه میخوام یه ناتارم چیف کنم پیش واندرتون به پارسا پیشنهاد تیم ورک دادم (شوخی کردم باوا )

پ.ن: این رولبک همش دردسره همش متنفرم ازت رولبک سیاستشون گرفت😂😂😂

😂😂😂جک سال گوینده کسی که خودش به خودش میگه اقا سجاد خوبه والا بببن اینا که سیاست دارن میدونن بری بین دو نفر بگی اولی تو چقد زیبایی دومی تو چقد زشتی که دعواشونو بندازه امیر اگه خوبه عالیه چون عرضشو داره من ندارم پس از درخت داداش بقیه بالا نروید

پ.ن:هیچ وقت ریپ نمیزنم روت من مثل تو تو پروفایل بقیه پلاس نیستم این رنک یکم یکی بچها نشونم داد منم خندیدم فقط

بعد میدونی حرفات کجاش قشنگه که میگی من متن شما رو نفهمیدم نشون چند نفرم دادم نفهمیدن از شما فروم نویسا میخوام بدون هیچ رفاقتی کدوم قسمت از پست منو جواب نداد

میشه کسی چیزی رو نفهمه بعد جواب بده دروغ تو پستت موج میزنه گل پسر سرور پیش نبودی من بازم تو تاپ بودم ولی بخدا من نه شوقشو دارم نه حالی بهم میده اینو از زدن مدالاتون میفهمم

پ.ن :از دوست صمیمیت که من خوشم نمیاد ازش(lolرول بک) بپرس بهت میگه

پ.ن:میگم خودتم باورت شده اون سرور که متا بودیم یک هفته بعد خوردن متا بهم اکانتت خفت شد شاهدی همون ارش کاپیتانی که میگی

پ.ن:حالا تو سر حساب متا اینا میشه بگی من چهار میل پوینت حجومم برا چی بود احیانا ربطی به بقیه چیزا نداشت رکورد هفته ای یک میل گندم خور به گوشت اشنا نمیاد نه نمیاد چون در رفته بودی اون اکانت اگه اعتباریم داشت صدقه سر همون پلیرایی که تو میگی فقط انلاین بودن مثل منو ارش والا مفتش گرونه اینو بعد رفتن ارش فهمیدین اینم واسه اخرش یا رب ور مدار 🤣🤣🤣

پ.ن:همه جایزه مال شما یه شیر احتیاج نداره بهش تاج بدی دوغتو بنوش

اخه پسر خوب

۱. کی امده رو اکانت تو پلی داده اخه تا جایی که میدونم مارس مخفف اول اسم بچها بود که من حتی نذاشتم اسممو تو پروفایلش بزنی حالا تو تکی مارس باشه دست خوش . میشه یه دونه از چیزایی که به من یاد دادی بگی نه تو رو قران یه دونه ارش کاپیتان این چی میگه. بنده خدا من اگه امدم رو اون اکانت به احترام همون دوست مشترک بود که یک هفته ام بیشتر نبود. بعد تا جایی که یادمه تو همون یک هفته لیستش مرتب شد هر پنج دقه یه بار البته اگه منو با ت نمیخونین. بعدشم من امدم بهت گفتم که بیایی تو سایدم که میگی .

در ضمن هر کسی پلیر اول بازی جذب میکنه این که دیگه ادعا نداره . بعد خدایی خوب برا سرگرمی امدیه بعد نشستی چک کردی تیمه تایمه دسته تایمه قشنگ تو پرفایل ما پلاسی ها. باریکلا فردا شب تغییرش میدم باز بیا نگاه کن بلاخره هر کی به درد یه کاری میخوره دیگه پ.ن: یکیم دیدم نوشته بود بهترین پلیر نسل جدید بعد این بهترین پلیر نسل جدید تو اموزش دادی.

بدیش اینه فکر میکنی من میام از کسی که داداش صداش میکنم استفاده ابزاری کنم.

که تو یا ناصر بیاید نقشه منو خراب کنید. بدان همه را به کیش خود پندارن میتونی پیاما منو با خودش بخونی که اول سرور که گفت رفتم nwبهش گفتم محکم بازی کن من لینک خوشکل ببینم ازت .

اونی که منو میشناسه میدونه من حرمت نگه میدارم همیشه. این چیزا هم به من نمیجسبه من اگه بازی برام مهم بود نمیومدم پی وی کسی براش توضیح بدم که اشتباه برداشت کرده قسم ناموسان این داستانارو بازی کنیم میزنیم میخورم تموم میشه میره ولی اقا رضا تو میگی من میشناسمت پس من میدونم تو سیاست خوبی این که بهت میگم شرایط بازیه ربطی به بیرون اینجا دوستی ما نداره وقتی من سر ادی ناراحت میشم میگم دف ندادی چون اون داداش خودم میدونم حالا چه بزنه چه نزنه سرش سلامت من اگه ناراحت میشم چون من بابت هر اتکی که رو ش میومد من یه همر میخوابوندم برا دفش اگه کنفدراسیون نبود نه که من زنگ بزنم بگم دف بدید بچه رو نزنن جز ادی اکانت جسوری ندیدم تو nw

پ.ن: به همون حرفی که میدونی من الکی نمیگم رضا کنفدراسیون نبود با همر از داداشم دفاع میکردم .حالا تو فرض کن این دوستمون فک کنه من بی ذات از داداش خودم سو استفاده کنم اشتباه میزنی برادر من اشتباه.

پ.ن: برا هرکی به اندازه لحن خودش نوشتم یا حق عمو رضا (اوج مرتب بودنمه دیگه چه کنیم اینم به خاطر تو)

پ.ن:قطعا رضا به شرطی که نقشو بغل نکنه میدونی که شگردشه :d حاجی من عاشق وقتیم میگه من شهر مهمم نقشو بغل میکنه منو تو خنده میذاریم زیرش 🤣🤣🤣

والا ما حرمت بازیو نگه داشتیم از لفظ ناموسم که ما استفاده نکردیم اون که استفاده کرده بیاد بگه فقط ما یاد اوری کردیم که بازیه والا حالا اینم تقصیر ما که یکی دیگه یه حرفی زده عجبا در مورد حرمتم که گفتی من تا حالا کسی از م بی احترامی ندیده میتونی سوال کنی از بقیه فقط خواستم بگم از لفظ غیرت این چیزا استفاده نکنیم مثلان اون دهکده منم زدی صفر بشه به غیرت من هیچ فشاری نمیاد چون بازیه باواجمعش که نمیشه کرد چون جمع شدنی نیست ولی در مورد ایپی که گفتی این اکانتا صاحب داره و هر نفر یکی ساخته میخوای اسمم میبرم برات که بدونی علی احمد تریدر امیر پارسا اسی علیرضا یوسف بن که نمیشه چون ایپی ندارن با هم عزیز دلم و اگرم بن شه فشار که تیم شما برا جمع کردن داستان به مدیریت بیاره که اونم دیگه جایی برا حرف نمیذاره و بردو دوستی تقدیمتون کردن

پ.ن: در مورد پست ناصرم ما که گفتیم من بهش گفتم بزنه که عمو اس ای دعواتون نکنه من نمیدونم چه پلنی قرار با لینک سبز شکل بگیره که از توswمیگذره مثلان به گرز دار میگی برو دهکده محمدو که زدی از توswبر نگرد برو سمت seهم بزن سبز نیومد هم خونه رات نمیدم ؛d

پ.ن:بعد ناصر جان این حر کات چیپ که میگی مگه دوتا دهکدها ادی من خودم کاتا نکردم توswتازه یادت امد چیپه یا برا ما چیپه براseحلاله اها seکه امدین بز نین نباید بگید که ناراحت شن :d

با سلام خدمت تمام فروم نویسایی عزیز در رابطه با اون دوتا دهکدایی که تو seخورده که خصلت هر سرور اکانت منه که مهمون یه ساید دیگه میشم که سرورا قبل nwبود این سرور se که مهون نوازا خوبی هم هستن خدایی مولتیا خوبی دارن در مورد هماهنگی هم نه اون دهکدایی که زده شد جفت من یه جورایی داداش خوبمه که بدون هماهنگی سایدش امده زده (بیا رضا جان گفتم هماهنگ نشده که عمو اس ای سایدتون دعوا نکنه شما با سیاست :d) میگن ما امدیم بجنگیم با اس ای بعد به پلیرشون دف نمیدن که اس ای ناراحت نشه جوک سوال گوینده nw به ما گیر میدین که برد seتبریک گفتیمه بعد شما واسه جنگ امدینه نقطه خنده بچهای فروم اخه ما اگه تبریک گفتیم باز عرضه داشتیمه امدیم حرکت زدیمه ها شما برا جنگ امدینه تکبیر نقطه بازم خنده های بچه های فروم

پ.ن:یه نفر نوشته بود رنک یک غارت سالم حالا که از سایدش زدن جلوش پاک کرده که بگه اونم سالم میزنه نقطه خنده بچهای فروم

پ.ن:یادمه یه سرور میگفتن واندر برای هر ساید مهمه و از این داستانا اخرش چیف شد .پس الکی غیرت رو دهکدهاتون اینا نداشته باشین مگر اینکه واندر جز غیرت حساب نشه توجه شما رو به واندر مرکزی اس ای جلب میکنم میگم بعد نباشه این همه نا محرم دور واندرتو نه .اها اونجا جز غیرت نیست 😂😂😂😂

پ.ن: اگه یک نفر امده که لذت ببره تو این بازی اونم ادیه که بعدان اسمشو زیاد میشنوین حیف که بچهاشون امدن برا جنگ نقطه خنده بچهای فروم