Posts by Edris

سلام پست اموزشی برایه لانچ کردن همر ها رو تارگت با کاتایه کم و موج کم و موفقیت بالا

ما 5 تا اتکر داریم که قراره 1 تارگت رو بزنن اگه هر اتکر 4 موج بزنه میشه 20 موج اگه همر اول دیوار بشه و باقی رد بشن 4 موج کم میشه و 16 موج کاتا رد میکنه که ده نمیپره! مثل همین همر هایه خوب اس ای رویه شمال که به دلیل دیوا شدن 3 همر اول با کاتاهاشون و رد شدن همر بعدی به دلیل نبودن کاتا ده نپرید

اما اگه یکم بتونیم تمرکز کنیم و لانچ زیبا تری داشته باشیم میتونیم با همون تعداد اتکر و کاتا و حتی با دیوار شدن 3 یا 4 تا از اتکر هامون تارگت رو کاتا کنیم و ده بپره

میریم برایه روش زدن

اولین همری که لانچ میشه اخرین همری هست که میخوره به تارگت (ته پست میفهمید دلیل رو) 4 موج به این صورت میزنه

.

4 تا موج در تایم 23:23:23 باید لند بشه

اتکر بعدی ما اولین کسی هست که همرش میخوره به تارگت که میشه جولو زن ما و باید دارای رمر باشه که به شکل زیر لانچ میکنه

.

تو 1 عکس جا نشد 2 عکس میزارم پشت هم

(رمر در دسترس نبود معذرت)

.

همونطور که میبینید 3 موج اول فیک. در موج چهارم همر و 4 موج بعدی رو با کاتا پر میکنیم(3 اتکر بعد به همین صورت لانچ میکنن)

4 تا اتکر ما باید در تایم 23:23:22 چهار موج اولشون بشینه که 4 موج کاتا در تایم 23:23:23 بخورن که باعث میشه 4 همر ما در 1 تایم و 1 همر با 19 موج کاتا در 1 ثانیه بعد بخوره

اون همر اولی که زدیم کاتا هایه مارو برایه اینسرتی که در تایم 23:23:22 زده باشن حفظ میکنه و حتی اگه 4 همر ما موفق به کشتن دف دشمن نشد این همر اگه رد شد 1 موج کاتایه همر خودش + 19 موج کاتا پشت سرش به تارگت میخورن و ده میپره

و ما تونستیم با موفقیت بیشتر در پلن و کمترین موج و بدونه لاست کاتا هدف رو کاتا کنیم

اگه اشتباهی در پست بنده هست خوشحال میشم اصلاح کنید

چیف دیفالت اکنت KING MMA بعد از چیف شدن توسط هم اتحادیش

(عکس یکم تاره اسکرین نداشتم)

.

.

دوستمون بخاطر کراپ هایه بالایه لول 10 که داشت قید چنج کپ کردن فیدر رو زدن و زیر ساخت هاشو کامل زد

اما هم تمام کراپ هایه بالا لول 10 رو از دست داد هم فیدرشو دمشم گرم

.

.

در ادامه یه خفت ریز کاتایه دوستمون رو داریم

.

.

.

اینم یه چیف دیگه از مولتی هایه ان ای

.

.

.

بابا این بنده خدا یه مولتی هم نمیتونه کاتا کنه چه برسه به اکانت اصلی

اوج هنرش توو بازی رید کردن مولتیه اونم با تلفات ببین اونی که این زده چه سوپر نوبیه :d

اول اینکه از اون اکانت با تک اسکات. اسکات کشیده شده بود دوم نگاهی به عکس زیر بنداز

.

.

اکانتی که بهش میگی اکانت اصلی بجز نداشتن حتی 1 اسکات

فاقد دف ثابت هم بود و عرفان عزیزم تیری در تاریکی زده که خیلی هم خوب بود

.

من با رضایت خودم میگم شات پیام هایی که به تو عاحزانه التماس کردم بهت و بذاری فروم :d

یعنی کارم به انجا رسیده که از تو بخورم؟ :d

یه سرور میشی پیشوا یه سرور کلاهبردار یه سرور تروریست تهش نوبی

پرهام جون اسم اکانت بد

اول سعی کن بجای تهدید و میزنم میزنم برو یه گوشه بی سر صدا کارتو بکن و بعد با افتخار بیا بگو فلانی زدمت سر صدا مال اونیه که نمیتونه عمل بکنه

بعدم تو هنوز فرق تیم رو متوجه نشدی

شما منو بزنی یا عرفانو بزنی مثل اینه پرهامو زدی همه اکانت ها مال تیمه عزیزم

برو لیست اتحاد رو نگاه کن هرکدومو دوس داشتی بزن پرهام دقیقا همونه

VaGNeS از اون لینک ها خوشت نیومد لینک خوشگل تر برات اوردم انشاالله مورد پسند شما قرار بگیرد:دی

دیروز صبح اتک دادیم به King mma و چند تا موش کشتیم 7 . 8 کیلو رید زدیم ممد هم که غیرتی بود رو موش هاش و تا الان داشتیم خاله بازی میکردیم

.

.

اومدن سلام کردن ماهم که خوشمون نمیاد سلامی رو بدونه جواب بزاریم و رفتیم علیک سلام کردیم البته واسه 700 تا رفتیم اقا ممد بعد اینکه زخمی شد نا امید شد و ول کرد و لیست فارمش هم استپ زده بود بیشتر خفت شد

.

.

و بهترین همسایه دشمن ماهم که از موقعیت بهترین استفاده رو کرد و اومد کانتر رو کانتر زد

نامه داده بودی لینک میخوای ببینی چکار کردی اینم لینک شما دمت گرم عالی بود

.

.

قضیه به همینجا ختم نشد و ممد بازم اومد مهمونی

.

.

هعی 1 لول انبار افتاد ای وای چکار کنیم حالا:(

3 موج 60 کاتایی هم پشت این زده بود

الان میان 100 تا بهونه میارن که که همر نمیتونستیم گندم بدیم همر اضافه بود کلونی طرف 250 میدان فاصله داره دیفالتشو نمیخواد حتی خود پلیر اومده میگه سبک بازی من مثل گشاد ها هست بعد همچین تیمی میخواد کل سرور رو تهدید به زدن کنه

وقتی میگن عصبی هستی تصمیم نگیر همینه عجله نمیکردی با 2k نمیزدی و کانتر نمیشدی یهو 5k گرزتو میزدی به ما میدونی چه اتفاق عجیبی رخ میداد؟ 100% خسارت بیشتری میزدی 100%قشنگ میزدی مارو نابود میکردی کاتا هاتم الکی حیف نمیشد خیلی کارا میتونستی بکنی ولی میگن عقل که نباشد جان در عذاب است

طرف گرزی دیفالتی خفت کرده که ۲۵۰ خونه با کلونیش فاصله داره. حتی تو شارژ هم نیست گرزیش، داره توی چت عمومی خواهش میکنه بیان کاتاش کنن که امتیاز فرهنگی آزاد کنه کنار کپش دهکده بزنه

شما چه لیدری هستی وقتی پلیرت داره التماس میکنه کاتاش کنید ده جدید بزنه اونجا تو کلونی خودش بهش محل نمیدی و هیچ کاری نمیکنی؟ زشته

وگنس جان اون دهکده که گرز هاش سنگینی میکرد و تو چت عمومی داشت التماس میکرد کاتاش کنین ما دلمون سوخت یه سهم از کارو گرفتیم اماده شده رفته دیوار الان باقیش با شما برین کاتا کنین کارایه اداریش انجام شده فقط از دفعه بعد تو دهکده هایه اضافه انقدر کاتا نسازین زشته میخندن بهتون:sleeping:

بازم سلام

دیروز صبح بود فکر کنم دوستمون با تیر انداز اتک داده بود اومده بود کانتر و خفتشون کنه ولی داستان برعکس شد و خودش خفت شد:دی

.

حالا بریم خفت هایه خودمون

.

.

خیلی خفت زدیم ایشونم دوبار خفتش کردیم ولی گفتم دیگه لینک ها زیاد میشن شلوغ میشه تاپ مهاجمین نشون میده چقدر ازتون خفت زدم تو این 3 روز

اون مدالو مدیون شما هستم دمتون گرم بازم از این مدال ها میگیرم ازتون;)8o

اون استپ هایه خوشگلم فقط دارم از منابع خودتون میسازم میزنم تو سر خودتون این خیلی بده

بای بای

سلام نمیدونم کی اتک داده توهی . متین و...اگه پارسایی که بزرگتر مایی ببخشید اگه من حرفی میزنم

.

.

قبلش با هیرو زدین و میدونین نیرو هایه من رو گریز بودن. اینجور اتک دادن نمیتونه اون نیرو هایه خوشمزه رو خفت کنه

الان با حمله اول تو نیرو هایه من 180 ثانیه میرن گریز حمله دوم شما باعث این نمیشه بگه 10 ثانیه قبل از اتک نیرویی داره به ده میاد و گریز نکنن حتی اگه 2 تا اتک هم بدی بعدی رو بعد از 180 ثانیه بزنی باز نیرو هایه گریز شده گریز میکنن دوباره

فقط نیرو هایه کمکی که از رید یا از متحد داره میاد و 10 ثانیه پشت این که نیرو برسه شما بزنی خفت میشه که اینکار هم نمیتونی فعلا بکنی چون من ناتار رید نمیدم مگه تو اتحاد ما اکانت داشته باشی :P;)

سلام:)

درگیری هایه اول بازی شروع شده اینم از اولین خفت ما

.

و بازم زدیم

.

.

نیرو هایه در حال رید قبل از استارت فارم لیست خفت شدن و چندین ساعت اتک زدیم بهش

.

.

خسارت وارد شده به اکانت

رید 50.000 منبع از اکانت

709 تا گرزی

منابع از دست رفته از کشته شدن نیرو ها 200.000 هزار

ساعتو نگاه هنوزم زیر اتکه^^ برید یه خبر بدید بهش حداقل

امیدوارم تا اخر سرور با لینک هایه زیبا در خدمت شما باشم

فعلا خداحافظ;)

نتیجه : همر اندگیمی توتن و هون تقریبا با هم مساوی هستند و توتن در شرایطی برتری نسبی به نژاد هون داره.

سلام

نمیدونم چجور حساب کردی من همون نیرو هارو شبیه ساز زدم ولی با مال شما فرق میکنه تو تخریب هیچ تفاوتی نداره نمیدونم اشتباه از منه یا از شما بوده

.

.

.

.

.

با دیوار لول 0 هم زدم فقط اینجا توتن تونست 1 لول بیشتر بندازه

.

.

.

.

.

.

موفق باشی

به نام خدایان زِئوس

به اطلاع همی دوستان و رقبا میرسونم که تیم زئوس از بازی در این سرور منصرف شده و فعلا قصد بازی ندارد

اول اعلام امادگی میکنی بعد تیمت از بازی یهو منصرف میشن همه؟

تو اول تکلیفتو با خودت و تیمت مشخص کن بعد بیا فروم نویسی کن خاله بازیه میایم نمیاییم البته بودو نبودتون تأثیری تویه بازی نداره :دی

خوب این اینجور که معلومه بچه های اس ای تنشون میخواره فرهاد بهت هشدار دادم جلوی زر زر پلیرهاتو بگیر حالا که اینطور زئوس بازی خواهد کر د این سرور و طبق روال گذشته بازم واستون سوپرایز داریم بازی طوری پیش میبیرم که شمال شرق دوست داره.

به خواستت رسیدی؟ میخواستی بچه ها بیان تو فروم یکم بهت التماس کنن که میشه بازی کنی و بگی بخاطر فلان چیز و ... میام؟ فکر کردی خیلی هشدار دادنت مهمه که کسی گوش بده بهش!

ناتار واندر 100 میکنه ولی تو نمیتونی

بشین منتظر استارت سرور باش و بازیتو بکن

با رنگ قرمز نوشتن هم نشانه شاخ بودن نیست

سلام ادمین این دوتا اپدیت هم بتونید به سرور اضافه کنید خیلی بازی جذاب تر میشه

.

.

.

.

وقتی کاتا بشه ساختمان لول هدف رو بندازه خیلی جذابه مخصوصا برایه کراپ ها

دومین اپدیت

.

.

.

.

این اپدیت هم میتونه جالب باشه حذف قسمت پاپ و افزودن قسمت زدو خورد با ناتار و واحه

باعث جلوگیری از رنک هجوم فیک اکانت ها از واحه ها و ناتار میشه

سپاس گذارم از ادمین<3

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌ این تاپیک بحث‌ کنید.

عمو یوسف میشه منم بیام:?::!::S:P

کسری جان شما با این همه ادعا بعیده به پست های قبلس فروم مبنی بر ۲ تارگته نزدن واندر دقت نکرده باشی

امید وارم اگر نوب هستی ادا خوبارو در نیاری زین پس

سلام پرهام گرین

منم اولش به همین فکر کردم رفتم حساب کردم اما بی نتیجه بود هیچ تاثیری نکرد 2 هدفه با 1 هدفه

.

.

.

.

.

.

اگه جایی من اشتباه کردم ممنون میشم بگید اصلاح کنیم

سلام منم جز اون دسته از مظلومایی بودم که این وسط بازیچه شد

اکانت Spower پلیرش بخاطر مشغله رفت و اکانت دست من بود دوتا عکس داشتم گفتم بزارم

.

.

.

.

.

.

بجز لانچ نامردا زیر ساخت هارم زده بودن خوب شد گلد تموم شد نقره هاشم ول نکردن:D

سلآم

هرکی میاد لینکشو میزاره گفتم به ترتیب بزارم برایه کسایی که در ساید و بازی نیستن
    .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

عکس قبل لند اتک ها

.

.

.

.

اینم بعد

.

.

.

.

همر دوم آیس هم دیوار شد ...

تبریک به تیم مدافع

مجموع 1.7 میلیون دفاعی هم کشته شد

سلام اول از همه بگم پلنتون موفق امیز بود و برایه پروندن دف اومدین و 1.7m دف زدید فکر کنم یه اشتباهاتی تویه حساب کتاب هات کردی!!!

بزار من برات حساب کنم

میزان دف ما قبل لند شما 1.494.000 بعد لند شما 3.195.000 اگه کم کنیم از هم میشه 1.701.000

انگار درست حساب کردی ولی مشکل از جایی دیگس... این میزان گندم خوری هست که ما از شما گرفتیم:D

میزان تاپ مهاجمین اتحاد شما قبل لند 1.240.000

بعد لند 2.196.000 از هم که کم کنیم اینارو میشه 956.000 فکر کنم متوجه شدید که چقدر دف از ما زدید؟(در صورت نیاز دوباره مطالعه کنید)

.

.

پ.ن2: انتظار چنج کپ و سنگ تراشی رو نداشتم ... تبریک هم میگم به تیم مدافع دیواره خوبی بود :thumbup:

سلام به شما... یعنی اگه ما چنج کپ نمیکردیم جز افتادن دیوار و یکم دف بیشتر چه اتفاق خاصی میوفتاد؟

.

.

اینم یه همر دیگه از ما که لازم به ذکر نیست تماما با رید ناتار بالا اومده ، تبریک به تیم مدافعین که دفاع خوبی جمع کردن

.

.

رید این دهکده فقط از ناتار بود!

.

.

همرهایی که با غارت ناتار ساخته شده بود

دیفالت لردز از یه جایی به بعد پذیرای 300ک دفاع ساید بود که اون نقطه از بازی یه مولتی برای گندم دفاع رو رید میداد فقط

.

.

هر دو این همرها هم با رید ناتار ساخته شدن

همه دوستان ادعا بر اینکه همر ها از رید ناتار بود رو دارن اوکی قبوله کشیدن چندین همر جنگی با رید ناتار:thumbup:

لطفا به تصویر زیر با دقت نگاه کنید

.

.

.

.

میزان رید اکانت Diablo محمد عزیزه 46m تا ساعت 12:30 بعد از ظهر که ساعت گوشه بالا موجوده

حدود 60 ساعت از 0 شدن تاپ میگذره

46.000.000 رو تقسیم بر 60 ساعت بکنیم میشه ساعتی تقریبا 750k در ساعت روزی 18.000.000 میلیون رید داره حالا به تصویر زیر دقت کنید

.

.

فکر کنم از لیمیت خوردن و اون رید معلوم باشه از ناتاره حالا گندم خور رو حساب کنیم ساعتی 1.640.000 نون میده

اگه 1.640.000 * 60 ساعت بکنیم 98.400.000 تویه این 60 ساعت نون داده. یعنی روزی 39.360.000 نون میده

39.360.000 رو از رید روزانش کم کنیم میشه 21.360.000 یعنی اگر هیچ شارژی نکنه 21m باید نون اضافه بده

متاسفانه از پلن قبلی که چنچ کپ کردن کراپ هایه کپ هم افتاد ولی قبلش هم انقدر تپلن نبود کراپ هاش 16 بود فیدر انچنانی هم که نداره خب این تا اینجا حالا شارژ همر میمونه همر که نه واندرزن اونم با این وضعیتی که 21m فقط باید از بیرون واسه گندمت بیاد تا قبل روز 50 و 60 هیچ مسیری هم رویه این اکانت نبوده!

.

.

540k در ساعت 540k * 24 میشع 13.000.000 در روز + 21.000.000 نونی که میده = 34m در روز فقط از بیرون منبع داره میاد که بتونه شارژ واندرزنشو نگه داره

فکر کنم متوجه شده باشین غارت سالم یعنی چی یا حتما باید برین پشت اکش بشینین بی خوابی بکشین زیر 1 ساعت با جی بی جی اس شارژ بزنین که بفهمین همر سالم چیه

چندین بار پست رو خوندم که اشتباهی در حساب کتاب ها نداشته باشم اگه اشتباهی بود شرمنده

خدا نگهدار

این دوتا جا افتادن

.

.

زدن 15 کراپ 125% + ابرسانی از 19 به 6

.

.

.

.

بعدی

.

زدن 14 کراپ 150% از اکانت Patriot

هیچکدوم با هم هماهنگ نشده بود ولی همه یک تارگتو زدند ! :)))))))))))))))))

دیگه بدون حرف زدن با هم هماهنگیم.

دوستان جنوب شرق لطفا لینک آخری رو ارسال کنید

ایلیا جان انگار نمیخوان لینک بزارن من یه شبیه ساز زدم طبق اون پوینتی که اکانت مهاجم گرفته

.

.

تقریبا یه همچین صحنه زیبایی بود اون روز:love: 3400 کاتاشه قشنک نیوفتاد تو عکس

سلام:D

.

.

اول از لاست ما بگم رو مولتی ها

.

8 موج که میشه 1k لاست کاتا

.

بعدی

.

بازم 8 موج و 1k لاست کاتا

.

بعدی

.

8 موج و 800 تا لاست کاتا

.

بعدی

.

8 موج و 800 لاست کاتا

.

بعدی

.

لاست 1k کاتا

.

بعدی

.

لاست 600 کاتا + 1500 رمر و یه دمپایی

.

بعدی

.

لاست 1700 کاتا + 1200 رمر و 1 دمپایی

.

.

دیگه بریم سراخ اونایی که کراپ هاشون خورده:P:love:

.

اول با اونایی که زخم شدن شوروع میکنم

.

زدن 15 کراپ 150% لول 18 یا 19 تا 0

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 150% لول 18 به 12

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 100% لول 18 یا 19

.

.

بعدی

.

زدن 4 کراپ 150% از 18 به 6 + ابرسانی از 20 به 12 (#سوتی_قهوه_خونه)

.

.

ادامه لینک قبل

.

.

بعدی

.

زدن 7 کراپ از 15 کراپ 125% + ابرسانی

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 150% +ابرسانی لول 19 تا 0

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 125% +ابرسانی لول 18 یا 19

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 50% + ابرسانی از 16 به 8

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 100% + ابرسانی از 19 به 9

.

.

و پر فشار ترین لینک

زدن 15 کراپ 150% از 21 به 19;(:D

.

.

.

خب قطعا سود ما بیشتره چند تا دمپایی و کاتا از ما رفت ولی کلی کپ مولتی از شما

یه کلیپ اماده کردم حال روز کسایی هست که مولتی هاشون خورده میزارم لذت ببرید

خداحافظ

وقنی این به دستم رسید فقط به عشق همین کلپ زدمشون^^

اینم از عکسا که بخاطر سوتی های من 3 تا ده نپریدن

.

.

ARMIN

.

.

.

.

.

.

LAST LORDS

.

.

.

.

.

.

.

.

Faster

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

RoNiN

.

.

.

.

.

.

.

.

دم ایلیا هم واسه پوش گندم گرم عشق خودمی<3

راستی یادم رفت بگم دم همه اونایی هم گرم که همر گذاشتن و زدیم دیوار بهونه نیوردن

شب بخیر:sleeping:

سلام:)

که همر های منو بدون هیرو زد حالا نمیدونم میخواست مثلا پوینت هجوم کمتر بگیریم یا نوب بود

که من فکرشم نمیکنم ی درصد این بزرگوار نوب بوده باشه

البته اینم بگم من حدود یک هفتس رو اکانت نیستم و برام م مهم نیست اما خب به هر حال جالب بود وقتی دیشب دیدم میلاد شات فرستاده

جالب بود ک فقط دوتا همرهای تیم تگزاس بدون هیرو لانچ شده بود

میلاد اول اینکه ما با تو که مشکل نداریم که بخوایم بدون هیرو لانچ کنیم نه تو نه چیتا بعدشم فکر نکن فقط شما بودین که سوتی خوردین بجز شما جولو زن همر خودم تایمش خراب شد همر چکمه متین که بدونه تارگت بود اضافه شد تو پلن ریل اکانت KarKasif که پلیرش فرید جان هست رویه LAST LORDS تایمش رد شد فکر نکن ما با شما مشکل داشتیم

.

.

.

.

اومدم ریلتو بزنم دیدم هیرو نیست اینجا بود حالا اگه باور نداری هنوز

این عکسو نگاه کن

.

اره تو درست میگی من با تو مشکل داشتم با خودم چی؟ چرا باید بدونه هیرو بزنم بعد از رو کپم مجبور بشم تک موج هیرو بندازم پشتش که کتیبه رو بلند کنه؟

هیرو چیتا هم من خراب کردم بعد زدم با دیفالت بره

.

.

.

یکم بعدش که دیگه تارگتا نزدیک شدن این وضعیت بود

.

.

خیلی مردی بشین پشت اینا لانچ بزن ببینم تا کجا حریفی

30 تارگت 240 تا لانچ تو فقط لانچشم نمیتونی بزنی تو این فاصله باید همر هارو گندم میدادیم حواسمون باشه خفت نشیم برایه خفت بیان دف بدیم

از ساعت 2 شب تا 18 فقط لانچ میزدیم با این وضعیت خداتو شکر کن همر رو خودی بلند نشد

من وقت نکردم صبحونه و ناهار بخورم

.

.

حالمم از تراوین بهم خورد ولی اگه خیلی ادعات میشه سرور بعد بیا ساید مقابلت رجیستر میکنم صفرت میکنم حذف میکنم میرم

سلاممم امیدوارم همه خوب باشن

یه چند تا لینک قدیمی نگاه کنیم

.

.

جولو زن از اکانت Empire

.

.

همر بعدی از اکانت SOURENA

.

.

اینم از جنگ بزرگ که چند روز بعد اکانت حذف شد

.

.

خب بریم سراغ لینک هایه جدید

.

.

عه عه 20k با چشمان دیوار شد؟!

.

.

اینو که بالا گذاشتم!!! تایم لندم که یکیه 1 عکسو چرا 2 بار گذاشتم!

.

.

بله درست میبیند برایه آمار گندم دوستان در اس ای دابل اسکات سیم سکند میزنن

#اموزش_دابل_اسکات_با_فاصله_لند_1_ثانیه

اول باید تارگت انتخاب کنی و در قسمت لشکرکشی تعداد اسکات مد نظر را وارد کنید حتما اون فیدر یا کپ باید دارایه موج اضافه باشد((100 گلد هزینه دارد در صورت نداشتن گلد به بنده پیام بدید :دی)) بعد مانند عکس زیر موج هارو تنظیم میکنید(اسکات نداشتم نیرو حجومی زدم گفتم بگم که خدایی نکرده یه بار با اسکات اشتباه نگیرین اینو :دی بعد بگن آموزش اشتباه دادی

.

.

موج اول اسکات میزارید موج دوم و سوم و چهارم رو تک اسکات میزارید موج پنجم باز اسکات مد نظر را وارد میکنید( در موج ها خیلی دقت داشته باشید مثل دوستمون ارمین یا مهدی کلت عزیز سوتی ندید) :دی

بعد لانچ موج هایه دوم و سوم و چهارم رو بک میدید کسی سوالی هم داشت در خدمتم

.

.

پ.ن:منتظر همر هایه بعدی اکانت سورنا باشید:دی

خوشبختانه یا بدبختانه مدرسه ها شروع شده ماهم بچه مدرسه ایی هستیم وقت نمیکنم زیاد بیام فروم پست بزارم براتون

RoNaN جان عزیز ادریس هستم 17<3

خوش حالم از همبازی با همه شما