Posts by Edris

ما چند روز پیش دیسکورد چوکور بودیم که با پرهام متا رو بستیم چرا که با مولتی بازهای شرقی حال نکردیم. خبر نداری ازش بپرس. همینجا هم رسما اعلام میکنم غرب سرور متا شد.

سلام دوباره

ولی پرهام دیشب که به ما گفت متایه شمال بسته شده یعنی به ما دروغ گفته؟؟؟

شمال شرق بخاطر حرف پرهام اومده دهکده و اکانت زده اینور ماهم رفتیم دهکده و اکانت زدیم اونور برو نگاه کن اتحاد هارو

NE ARMY و NW ARMY

پرهام بیا بهش بگو||||

ادمین محترم توزیع ناتار ها به چه شکلی هست؟

الان ناتار هایه پاپ بالایه 50 رو نگاه کن

.

.

.

.

همونجور که تو عکس معلومه از پاپ 87 تا پاپ 152 که بالاترین پاپ حاضر ناتار هست در ساید ان ای وجود داره اون یدونه هم که تو ان ای نیست تو ساید شمال غرب و مرز ان ای هست

.

.

از پاپ 50 تا 86

7 تا ناتار در ان دبل

2 تا در اس دبل که یکیش رو 0 هست

و 3 تا هم در اس ای

باقی ناتار ها هم باز در ساید ان ای وجود داره

.

اگر به تعداد اکانت هست که اس ای و ان ای تقریبا اندازه هم اکانت دارن چرا ناتار پاپ بالایه 50 فقط 3 تا در ساید اس ای سبز شده؟

چون ساید اس دبل و ان دبل هم یکم تعداد اکانت هاشون پایین تر هست نباید از ناتار بالایه پاپ 50 برخوردار بشن؟

حمایت هم هنوز تموم نشده و ناتاری کاتا نشده

.

من منظورم این نیست که ساید ان ای تبانی کرده با ادمین

فقط علت اینکه ناتار ها اینجور سبز میشن رو میخوام

اگه فرمولی داره به ماهم یاد بدین:(

سلام

چند روزی هست پلیری به نام (وضو بگیرم بیام که بتونم نامشو به زبان بیارم)

به نام آقا ابراهیم کبیر (تریلی اسمشو حمل نمیکنه)

با نام اکانت فروم LeGoLaS

و اسم اکانت BMW

از چند روز قبل از شروع سرور یهو ناپدید شد و گم شد

به دلیل مهارت زیاد این شخض بزرگ مقام احتمال دزدیده شدن ایشون رو میدیم

چند روزی هست که پلیس بین الملل تراوین (ناتار) در حال جست و جوی این بزرگ وار هستند و ایستگاه هایی با نام

هایه معتبر ناتار در تمام ساید ها ساخته است ولی هیچ اثری از او تا کنون یافت نشده

تیم حرفه اییه جست و جو گر چوکور هم چیزی در ساید بزرگ شمال غرب پیدا نکرده

از باقی دوستان ساید های همسایه تقاضا دارم که به پلیس بین الملل برایه پیدا کردن این شخص ارزشمند کمک کنند

تیم بزرگ پیشوایه جهانیان هم برای فردی که اقای ابراهیم کبیر رو زنده و سالم پیدا کند جایزه ارزشمند و گرانبهایی دارد

انشاالله که هرچه زودتر پیدا شود

شنیده ها حاکی از حضور یه تیم قدیمی تو شمال شرق داره امیدوارم حقیقت باشه و نه شایعه ما هم به عنوان یه تماشاچی لذت ببریم از پلنهای دفشون...

خیلی هم جالبه تیم قدیمی

پلیر هایه الان ان ای به هر دلیلی که بود علاقه ایی به بازی ندارن

تیم بزرگ پیشوایه جهانیان هم تصمیم گرفت که عدالت رو در سرور مثل باقی جاها رعایت کنه و در ساید ان ای ریجیستر کنه که بازی از بالانس خارج نشه و سایدی متروکه نمونه و علاقه ایی هم به عوض کردن نظرش فعلا نداره

یا اون تیم قدیمی میکشن کنار تو یه سایدی دیگه میرن یا مجبورن زیر سایه تیم پیشوایه جهانیان بازی کنند و روزانه خراج خودشونو پرداخت کنند

در غیر این صورت با جنگ داخلی مشکل حل میشه.

درود

پیرو مسائل و اتفاقات پیش آمده، تیم تندر انصراف خود را از حضور در سرور اعلام میدارد.

سلام به احترام شما که به هر دلیلی امکان حضور در سرور ندارید تیم پیشوا کبیر هم به نظرتون احترام میزاره و عدم حضور خودشو اعلام میکنه

سرور خوبی برایه باقی دوستان باشه

به قول یکی از بزرگن

اول سلام بعد کلام

بزار تیکه به تیکه جوابتو بدم

خوشحالم از اینکه تو یکی تو این سرور هستی،از اونجای هم که اومدی تو sw مجبورم تو se بسازم اکانت

اول اینکه کلا تو سایدی که من باشم نمیتونی ریجیستر کنی

دوم از مجبوری تو اس ای هم فکر نکنم بتونی بری حتی اگه پلیر نداشته باشن تورو راه نمیدن رفتی هم فارمت میکنن بچه ها اس ای شناخت خوبی از اخلاق خوب شما دارن

از مجبوری فقط بتونی بری ان دبل یا ان ای که هنوز شمارو نمیشناسن

ولی همینجا بهت قول میدم همون بلای که تو ان دبل بودم سر اون بنده خدا اول سرور در آوردم این سرور سرتو در میارم.

والا یادم نمیاد وقتی تو ان دبل بودی سر کسی بجز اتحاد خودت بلا اورده بودی چندین برابر سودت ضرر برا سایدت بودی

ناصر.متین.بهزاد.فرید.امیر فایتر.هومن فتاحی.میلاد یاکوزا.میلاد تگزاس.صادق پارتیزان.تیم تایگرز. یکیشونو بیار که خوبیه تورو دیده باشن

.مطمئن باش 😂 😂🤣😂

من از همه چی مطمئن هستم

خداروشکر فروم هایه سرور هایه قبل موجوده و همه چی هست

از کار هایه زشت شما میتوان خیلی نوشت:

1- بک کردن نیرو هایه اکانت شما از رویه نقشه ساخت برای کلین و دیوار شدن هیرو و چند ساعت عقب افتادن واندر

2- همکاری نکردن در اتحاد و چنج کردن پسورد در موقع لانچ از اکانت شما

3- اگر هم چیزی به کسی میدادی کلی منت سرش میزاشتی

4- وقتی سیستم کنفدراسیون نبود در اس دبل بودید

کنار یوسف و شایدم ناصر

پدرم یه اکانت توتن تک ده از شما گرفت به اسم nemesis همچین چیزی

چندین دهکده ساخت و دفاع نیزه و دلاور کشید

بعد شما اومدین چنج رمز کردین و اکانت رو بردین

تقصیر پدرم بود که به شما اعتماد کرد و چنج میل نکرد

اینش به کنار

پدرم داشت یکی از دهکده هایه دشمن که نزدیکش بود رو میزد وقتی بعد مقداری تلفات چیفش کرد با صحنه عجیبی رو به رو شد

بله اکانتی که خودش دف کشیده بود روش داشت برایه دشمن دفاع ارسال میشد و جولویه خودش دفاع میکرد

نه متایی بسته شده بود با اون ساید نه چیزه دیگری فقط به دلیل اینکه رفیق خوب شما اکبر در ساید حریف شما بود بخاطر اون گند زدی تو ساید خودت و هرچی دف و منبع بود میفرستادی براش

حالا هعی مثل بچه ها بیا بگو من نبودم فلانی بود اکانت دست اون بود و...

منم اشتباه کردم و از تجربه پدرم درس نگرفتم فکر کردم شما عاقل شدید و یه سرور دیگه تویه ان دبل بازی کردم که باعث حال به هم زنی بیشتر من نسب به شما شد

خلاصه حرفام پیشنها میکنم به طرف ساید شمال پناه ببری شاید شمارو گردن بگیرن

شایدم مهدی عزیز و مانی عزیز علاقه شدیدی به شما دارن

اینم بدون ارزش زدنم نداری مثل همیشه یه اکانت مصری واسه مولتی یه اکانت توتن هم واسه مقداری دف و یه دمپایی ریز از تویه کپ

و یه اکانت هون هم مقداری تیرانداز واسه خفت بیشتر از این ازت انتظاری نیست

هنوز منتظرم شاید از بلاکی درم بیاری عزیزم

در اس ای بهت خوش بگذره

فکر کنم یه اشتباهی تویه تقسیم بندی هات کردی

تیم هایه

Eminem . Ritalin . Vagnes . Sadegh_partizan که در جنوب غرب ثبت نام میکنند قرار بود در کنار تیم بزرگ پیشوای کبیر و تروریست و تایگرز بازی کنند

لطفا اصلاح کن

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌ این تاپیک بحث‌ کنید.

سلام ادمین محترم

پیشنهاد غیر فعال کردن لیست اتوماتیک رو به دلایل زیر دارم

1- جمع اوری حجم زیادی دفاع در دهکده 2-خوابی راحت در شب بدونه لاست گندم 3-اگر لیست رو یکم مرتب کرد از خفت شدن نیرو ها و حتی کاتا ها میتوان جولو گیری کرد 4-وقت ازاد پیدا کردن و برسی مولتی ها 5-دیوار نشدن منابع در اکانت هایه مولتی

بنظرم اینم میتونه تا حد کمی هم تویه مولتی کشیدن اذیت کنه هم پلیر بازی و اکانت رو جدیتر بگیره واقعا خفت خیلی سخت یا حتی محال شده

بدونه رید اتوماتیک هم خیلی سخت نیست گندم دادن فقط یکم از توانایی هایه اکانت کاسته میشه

مثلا یا اکانت پلیر شب داشته باشه یا دفاع کمتر بگیره و چند فیدر رو اختصاص بده منابع رو برایه همر

از مدیریت محترم تقاضا دارم قسمت مربوط به ایجاد مسیر تجارت در بازار رو بروز کنید.

مطابق ورژن دات کام آپشن تایم دلیوری هم اضافه بشه (یعنی علاوه بر باکس مربوط به زمان شروع ارسال تاجرها، باکس زمان رسیدن تاجرها هم اضافه بشه)

حقیقتا چند سروره که از طرق مختلف داریم این قضیه رو پیگیری میکنیم ولی جوابی که گرفتیم این بود که برنامه نویسیش انجام شده ولی پلیرها با اعمال این گزینه مخالفن!!!

من مطمئنم مطلقا کسی مخالف ایجاد این قابلیت نیست و حدسم اینه که تیم فنی اصلا متوجه نشدن دقیقا چه آپشنی مدنظره.

دوستان عزیز اگه کسی اسکرین ازین قسمت داره لطف کنه بزاره تا انشالله برای سرور جدید این آپدیت اعمال بشه.

اینم گزینه خوبی هست برایه شب مثلا از ساعت 1 تا 6 گندم از فیدر ها و خمره ها برایه همر ارسال بشه

اگه 150 اکانت در سرور فقط 2 بار لیست اتومات تمدید کنن میشه 300.000 هزار گلد

هر چیزی که به منافع ادمین ضرر وارد میکنه ولی باعث بازی سالم تر برایه ما میشه امکان پذیر نیست

#نه_به_غارت_اتوماتیک

اون 600 کی گلد رو اگه میکنید 300 کی بیاید مذاکره کنیم دی

100 کی بزن برا اکانت پرهام

نقشه دوم رو با خود محمد پاتریوت میفرستیم تو اتحادتون ولی قول باید بدی براش بستنی بخری تو دلش نمونه ها 2 روزه میگه الان عمو مانی میاد منو میبره بستنی فروشی

تا یکی دو سرور پیش به جز زئوس کسی جرئت نمیکرد NE رو تهدید کنه الان این یارو عرفان هم هفت تیر کش شده برا ما

اگه سرور بعدی به عید نخورد درس و مشق رو بهونه کنید جلوی NE پلی ندید

پ ن : از برزگتراتون بپرسید کدوم سرور بدون متا و تک به تک جلوی NE تونستن ۱۰۰ کنن

100 درصد بهترین بهونه همینه تا اخر فروردین تموم نشه درس بهترین بهونه برایه بازی نکردن است

بزرگتر؟

عمو یوسف ، عمو پرهام ، عمو ناصر ، عمو مهدی & عمو متین و باقیه عمو ها

بدونه متا کدوم سرور جولو ان ای کسی 100 کرده؟

ان ای بدونه متا کدوم سرور 100 کرده؟

سروری که هستیم زرنگ باشید نقشه و کتیبه های خودتون رو زودتر از ما جمع کنید نه اینکه به یکی مثل ناصر کلاهبردار قول بدید جنگ بزرگ رو نمیزنیم اول هم برید همونو بزنید

فانتزی نقشه و کتیبه جمع کردناتونو بذارید برا سرورای فان

چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا

چرا بحثو عوض میکنی

چرا پای ناصرو وسط میکشی

شما همه سرور ها براتون که فانه

قطعا اونجاهم نقشه نداشتید

با توجه به اینکه سرور روز 75 فریز شد و نقشه ها روز 100 میومد , دف SE میتونست 50 میل رو رد کنه و دف NE هم 100 میل رو رد کنه

همه حرفات درستن ولی یه چیز رو از قلم انداختی منو مهدی کلت اون سرور هم میخواستیم نقشه هارو بزنیم متاسفانه سرور فریز شد شماهم که به قول خودتون خبر نداشتید نقشه ها چطور میوفتن

پس همین حرکت این سرور اونجا هم زده میشد و دف همرتونو رو سر خودتون خالی میکردید

خرج نقشه ها هم هر اتک 1 خزانه 10 و جابه جایی بود

همه چیز به دف بیشتر و همر بیشتر نیست

بازم اون سرور برنده بودید؟

یکی مثل موجی سامورایی میگفت چرا نقشه نداریم؟

یکی هم میگفت باید بدونه نقشه بدیم بالا

سلام و درود

حرفت خیلی منطقیه ولی چند تا ایراد داره

سرور بدونه مولتی که کسی نتونه رید بده میخواین خیلی اسونه

قانون کنفدراسیون رو ور داره خودم میشینم یه گوشه انویل میکشم تو مولتی هایه 4 تا ساید میندازم از واندرزن ها لاست میگیرم ببینم کی جرعت داره رید بده مولتی هاشو

راه واسه سرور بدونه مولتی زیاده اما نون مدیریت سایت تویه مولتی هست چون باعث مصرف گلد میشه مولتیه بیشتر پول بیشتر

قربون شکل ماهت برم چیکار به تخریب تو دارم من واندرزنت تخریب شد کافی بود ^^

یکجوری مظلوم نمایی و ندونم ندونم میکنید انگار از پشت کوه اومدن همه، اتفاقا شما به جاش و موقعش بسیار زیرک هستید!

در اخر هم از پلیرهای جنوب غرب (میلاد یاکوزا، سید ممد، احمد، و احتمالا دو سه نفر دیگر) دعوت میشود از رضایتمندی مدیریت سایدشون یک پست کوتاه بزارند تا سکوت مارو خریدار بشن!

اگه منم جز اس دبل حساب کنی با یوسف بازی کردم

نکات مثبتی که میتونم بگم ازش

حوصله داشتن و وقت گذاشتن برایه اموزش و کمک کردن پلیر ها

بدونه اینکه برایه اسمش بازی کنه همه کاری برا سایدش انجام میده و مثل خیلی هایه دیگه دنبال اینکه بگه من تاپ یک مدافع شدم یا بزرگ

ترین امپراطوری رو داشتم نیست

پیشنهاد میکنم اگه امکانش بود یه سرور کنارش بازی کنی بعد در موردش صحبت کنی

منم قبل اینکه با پرهام / مهدی کلت/ بازی کنم فکر میکردم از اینا بدتر تو تراوین نیست الان بهترین دوستامن عشق میکنم کنارشون بازی کنم

قطعا یه روزی هم اگه قسمت شد با مملی بازی کنم عاشقش میشم

در مورد کتیبه ها قبلا صحبت شده بود ولی مثل اینکه فراموشی هم استراتژی بازی شما محسوب میشه . اگه یادت رفته باید یاد اوری کنم کتیبه هایی که ازمون زدن توی نپ بود ، البته بهت حق میدم معنی نپو ندونی چون خیلی پر واضحه که معنی متا رو هم نمیدونی ، البته خیلی دور از انتظار نیست که معنی متا رو ندونی چون هنوز معنی ساید رو هم نمیدونی

اول سلام بعد کلام

.

اول که خیلی دلم واسه خودت و بازی با شما تنگ شده<3 کاش بازم بشه و اگه موقعیت جور بشه یه سرور کنار هم بازی کنیم

.

پلیر ساید جنوب غرب میدونه علت جنگ اموز نداشتن ما ، مدیریت ضعیف من نبود بلکه پایبند نبودن شمال غرب به قولی که دادن بود.

درمورد کتیبه ها چیزی به ایلیا یا بقیه نچسبون لطفا کسیو میخوای خراب کنی تارگتت منم

خوب شد بعد از زنگ زدن پیام دادید که مدرک هم باشه دلیل اینکه الان شما جنگ ندارین شمال غرب یا جنوب شرق نیست منم

.

.

.

اره من از زبون ایلیا صحبت کردم هم من اشتباه کردم هم خودت که با ایلیا نرفتی صحبت کنی شایدم از اعتماد بیش از اندازه نسبت به من بود ):

تلاشمم واسه برگشت جنگا به اس دبلم کردم نشد:(

مهدی جان کم کاری از من بوده ، من مشغله هام این روزا خیلیییی زیاده مشکلات بسیار دارم که تنها سد ممد در جریان وضعیت و مشغله من هست اما باز هم اینا بهانه ای نیست که کم کاری من رو بپوشونه

اشتباه چند دقیقه ای و محاسباتی من باعث شد ک واندر بره،

سلام میلاد تگزاس عزیز

بار دوم هم اشتباه چند دقیقه ایی و محاسباتی شما بود؟

پیشنهاد میکنم از سایت kirilloid استفاده کنید برایه محاسبه خوبه

اینکه همر هاتو بدون شیپور و هیرو بزنی با لاست سنگین تر با عقل جور در نمیاد

.

.

بازم قبول اشتباه کردی تو محاسبات ولی چرا قبل اینکه چیفر هاتون بخوره بار بعدی گرفتی فارمش کردی؟ که لینک سبز دست ما بیاد؟

.

.

سوال بعدی که خیلی درگیر کرده مارو

چرا همراه نیرو هات کاتا زدی به واندر؟

.

.

الان با این حرت شما که کاتا زدی قبل اینکه من اسکات بکشم از واندر ها که بفهمم کجارو زدی

بدونه اسکات چیفر هارو لانچ کردم رویه واندر

اینم از احساسی عمل کردن

.

.

.

.

حالا یه سوال دیگه

اینارو زدید حتی اگه فارم میشد دهکده بعدش چی میشد؟ بدونه چیفر میخواستید چیفش کنید؟

چیفرایه ان ای هم که قبل این اتکا نشست

وایسا ببینم اصلا

اون شاتی هم گذاشتید اصلا قرار نبود اون اکانت واندر رو چیف کنه

مگه نگفتی اون اکانت قرار نبود واندر چیف کنه؟

.

.

بار اول میگیم شانسی زد اصلا خبر نداشت واندر داره 0 میشد خود سر زده میخواسته واندر بزنه از شما

بار دوم هم از عالم غیب خبر داره که لانچ کرده بود؟ بازم قرار نبود چیفش کنه؟

دوستمون احمد از اس دبل دو روزه داره رویه نصف اتحاد ما فیک تک گرز میزنه

واسه لانچ دیشبشون که احمقی که ازش زده شده رو پس بگیره واقعا دلم سوخت خسته نباشید احمد

.

.

.

تا 3 نشه بازی نشه پرهام جان

.

.

.

سومی واندر هم دوستان زحمت کشیدن به عنوان غنائم به پرهام تحویل دادن

.

اکانت گرین خیلی وقته میخواد حذف بشه ولی نمیدونم چرا وقتی هعی میریم که بزاریم رو حذف اینو میگه کسی مشکلشو بلده؟

حذف اکانت زمانی که دارای 3 تا از دهکده های شگفتی جهان با نام های (TeRR) , (TeRRoR) , (TeRRoRist) می باشید مجاز نمی باشد.

اهداف پلن دیشب

1-پرت شدن حواس دشمن به اتک ها و پریدن دهکده ها

2-بی توحی به پوینت هایه تاپ هجوم بعد از لند اتکا

.

.

.

.

3- زدن واندر مرکزی اس دبل وقتی کسی حواسش نیست

.

.

.

بله بازم واندر با لینک سبز تقدیم به پرهام