Posts by JOKER

ارادت

حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید

پسر خوب این دوستانی که شما بهشون توهین میکنی حداقل اقل ۸ ۹ تا سرور بازی کردن.

اکثرا وینرهای سرورهای IR هستن

برخلاف شما وجودشون اعتبار میاره برای یه سرور، چه برسه به یه ساید

اسم رسمشونم از تو فروم بدست نیاوردن

بزرگان تمام ساید ها هم میشناسنشون

این محدود به اسپید ترا نمیشه!

نمونه ی واضح سرور قبلش آقا مازیار بود. هیچ وقت شما نمیبینی بزرگترای ساید بیان توهین کنن به هم.

این آدمها از زیر بوته در نیومدن

یه نمونه دیگه، سرور ۱ بعد از رفع فیلتر IR، یه دوستی با من رو یه اکانت بازی میکرد. به زورم آورده بودمش.

تازه به اصرار خودش چراغ خاموش اومده بود که کسی نشناسه و دلخوری پیش نیاد. همین مجید پرشیا دنبال این بود ببینه کی رو اکانته ماست که جاسوس نباشه یوقت (😁)

از تمام ساید ها نامه میومد که به به شنیدم اومدی تو سرور. چرا پیش ما نیومدی و ...

اینجا هم اینستاگرم نیست بیای حاشیه درست کنی بهونه بتراشی بزنی حذف.

بجا این کارا برو اسکات بزار کنار همراتون خفت نشید.

ریبلز تیم برگرده و اگرم برنگرده خودم برمیگردم

بی زحمت از کنار برگردید تیکه پاره های SE نخوره بهتون لباستون کثیف بشه.

ممد کینگ بیا این لیدرتونو (؟) جمع کن وگرنه خفتور های متای NE SW با جارو خاک انداز جمعشون میکنن.

پ ن: مودب باشید و احترام بزارید. با بی احترامی هیچ کس عزیز نشده. تراوین بهونه دوست پیدا کردنه. بردن باختنه خیلی مهم نیست.

پ ن: آقا مازیار شما ببخشیدشون. اینا تاحالا جام خلیج فارس بازی کردن، لالیگا از نزدیک تجربه نکردن.

پ ن: یه خسته نباشید دیگه به هر دو طرف خفت کننده و خفت شونده. دمتون گرم بازی رو جون دار میکنین. امیدوارم با عکسایی که رضا گارد گزاشت سوتفاهم برطرف شده باشه.

پ ن: وقتی انگشت سمت بقیه میگیری ۳ تا انگشت دیگه سمت خودتو نشون میده. اول فکر کنیم بعد حرف بزنیم!

پ ن آخر: باور کن بی شوخی میگم. من تا الان عکس شما رو میدیدم فکر میکردم همستره. الان دقت کردن دیدم شیره :)))

Screen-Shot-2021-04-23-at-1-02-14-PM.png

ارادت

صادق (؟) جان عزیز مثکه کامپوترتم مثل تراوین بازی کردنته. پیشنهادم بهت اینه بعد خدمت سربازی و ایشالا یاد گرفتن اینکه آدم فروشی کار درستی نیست، یه سرم بری مجتمع فنی تهران کلاس فرانت اند شرکت کنی. بلکه یاد بگیری رو هوا حرف نزنی وقتی چیزی نمیدونی.

در صورتی فونت متعلق به دیتابیس سایته و قاعدتا برای همه device ها یکسان هست

فونت رو دیسک سرور زخیره میشه. نحوه ی رندر و اجرا کردنشم توی هر browser فرق میکنه. هیچ ربطی به database نداره. 😉

مثلا اول سرور من با قسمت لینک های کناری صفحه، روی فایرفاکس توی مک مشکل داشتم. مجبور شدم از ادمین محترم خواهش کنم حلش کنه. احتمالا هیچ کس دیگه ای به این مشکل نخورده بود.

چیزی که تو عکس دوستان مشهود بود عدم بالانس شدید اون همر بود

توی اسپید ترا چون ناتار خیلی منابع میده، آماده شدن زیرساخت ها خیلی سریع تر استارت میخوره و معمولا چون مشکل پارکینگ بخاطر رید بالا پیش نمیاد معمولا بخاطر اتک پوینت گرزی شارژ میشه بجای طبر و احتمالا میدونین که سرعت ساخت گرزی بالاتر از طبره پس نسبت ۳۰ ۷۰ یا ۴۰ ۶۰ پیش نمیاد و بهم میریزه.

درنظر بگیرید که gb خیلی روی تعداد گرزی تاثیر داره و روشن نگه داشتنش خیلی آسون تره نسبت به gs. پس منطقیه. حالا هی ما میگیم جنگی بوده شما اسرار کن نه واندر زن بوده.

شما همه جا بگید ۶ تا همر کردید تو دیوار واندر زن خفت کردید. مام میگیم شما درست میگید. 🐐 G.O.A.T

به پایان میرسد دفتر حکایت همچنان باقی است

مانی جان ما کلا عادت داریم به سبک و سیاق بازی شما. یا باید ببرید یا اگه نمیتونین بقیه مقصرن. مثل مافیا بازی کردنتونه. 😄

فدا مدا

پ ن: من برم یه پفک بیارم و بیام اگه ایرادی نداره

پ ن: مایک عزیز کلاتو بنداز هوا که تراوین عوض شده. خیانت و اکانت ساختن تو ساید دیگه قبحش ریخته. بنظرم حالا که بد نیست بزن تو کار خرید و فروش کتیبه سرور بعدی.

شما که چیزی واسه از دست دادن نداری.

پ ن: سیاست SE جالبه. هر برخوردی که خواست کرد با SW. متا بهم خورد شروع به توهین و تحقیر کرد. دید نمیشه اومد ریش سفید استخدام کرد. باز دید نمیشه اومد NW رو فرستاد پست احساسی بزاره.

پ ن: ممد توهمی، دمتون گرم واسه خفتای قشنگتون.

ارادت

من کلا خیلی فروم نویس نیستم. میام میخونم، میرم به زندگیم میرسم.

اما یه چند تا نکته دیدم جالب بود.

یه موضوعی رو خیلی کلی میگم (دوستان کم سن و سال تر لطفا به خودشون نگیرن)

تو اینکه مدل تراوین عوض شده نسبت به کلاسیک، صنعتی شده و دیگه قوانین اون موقع براش جوابگو نیست هممون اتفاق نظر داریم اما:

قدیما وقتی یکی حرفی میزد یه حرمتی برای حرف خودش قایل بود. درنتیجه قبل از اینکه حرفی بزنه یا کاری بکنه، خوب به همه ی جوانبش فکر میکرد.

یه نفر بخاطر انتقام جویی شخصی (اینکه کار درستی هست رو کار ندارم)

اومده توی یه سایدی اکانت زده،

جاسوسی کرده،

اطلاعات خوصصی ساید رو به بیرون از ساید داده (هرچند بی ارزش)،

کتیبه کلین کرده و داده به ساید رقیب،

گندزده به بازی یه جماعتی

تازه اومده توی فروم اعلام کرده و از هوشش تعریف میکنه مقصرش خودش نیست.

مقصر ساید SE هستش که میخواد به هر نحوی ببره و اجازه ی اینکارو میده.

اون دوستمون ایشالا میره خدمت یاد میگیره واسه یه ۲۴ی مرخصی، آدم همه کار نمیکنه.

یاد میگیره اگه من با یکی مشکل دارم نمیرم سر جیب یکی دیگه رو بزنم.

سنش بره بالاتر یا یاد میگیره شریف زندگی کنه یا مثل جماعت..

SE سنگ تموم گذاشته این سرور با سیاستش.

یه روز اکانت میزنه تو ساید حریف میگه ما قول میدیم این اکانت کاری نکنه. سوپاپ اطمینانمونه. بیاید مذاکره کنیم

یه روز به اسم بازی سالم موج سواری میکنه، میره متا ۳ به ۱ میکنه

یه روز میاد اکانت میفرسته ساید رقیب واسه جاسوسی

میبینه هنوز جا داره ۲ تا کتیبه هم میزنه با همون اکانت،

متاش بهم میخوره شروع میکنه به توهین و تحقیر متای سابق

تازه شاکیم شده به NE میگه کتیبه ای که خودمون اینجوری زدیم رو بهمون پس بدید 🤷🏻‍♂️

حالا الان اومدید به یوسف و جنوب غرب انواع حرف ها و توهین هارو میکنین؟
    تازه تهدیدم میکنین که پلهای پشت سرتونو خراب نکنین؟

دمتون گرم بابا

حرمت نگه دارید.

ارادت

پ ن: ویچر جان چند وقت پیش مارو به بی احترامی متهم کردید. الانم از سایدتون دفاع میکنین؟ سیاستش درسته؟

پ ن: رضا سورنا عزیز شما چرا دیگه؟ ریش سفیدی میکنین به نفع SE؟ 😄

ارادت ویچر جان

میشه لطف کنی بگی کجای صحبت من بی احترامی بوده؟ یه کل کل خیلی مودبانه همراه با یه توضیح راجب کار اشتباهی که کردید بوده.

اگرم دوست ندارید اینجا جواب بدید دایرکت بدید حرف بزنیم.

میانگین سنی پلیر ها تو هر ۴ ربع ساید فکرکنم بالای ۳۰ سال باشه. تراوینم یه بهونه دور هم بودنه.

بقول رضا گارد، ما احترام دشمنونم نگه میداریم. چه برسه به رقیب!

اما یه نکته:

این داستان بت شدن و قدیمی بودن اینارو بزارید کنار. این مثل این میمونه وقتی کم میارید قد و قیافه یکی رو مسخره کنید.

کسی که ۲ ۳ ساله بازی رو شروع کرده انقدر حقیر بنظرتون میاد که ریپلایش نمیکنید چون قدیمی هستید؟

چیکار کنه بره ۱۰ ۱۲ سال دیگه بیاد که قدیمی باشه؟

من نمیدونم از کی تراوین رو شروع کردید ولی خیلی از دوستان قدیمی (به قول شما) دارن بی سر و صدا یا چراغ خاموش بازی میکنن. 😉

اما اگه به هر دلیلی سو تفاهم شد من عذر میخوام ازتون

ارادت

بی رودرواستی ما انتظارمون از SE بیشتر بود. مثل اینکه این بزرگواران تیم دسته یکشون رو جا گذاشتن، بجاش تیم دسته ۴ و ۵ آوردن لیگ قهرمانان!

این همه پلیر خوب و حرفه دارید! یه نفر بهتون نگفت داداچ داری اشتباه میزنی؟ خودکشی نهنگ ها بوده؟ اون همه همر و کاتا و اسکات رو کردید تو دیوار؟

اینکه رو کاغذ کی سود کرده و کی ضرر که مشخصه. دوستان تحلیل گر و صاحب نظر هم که کم نیستن. میان نظراتشون رو ارایه میدن.

من نظرم اینه یه MM بزنین تو اتحاداتون بگید ما خیلی خفنیم. دم کتیبه ای اون پلیر هایی که چشم و امیدشون به شماست، روحیه شون از بین نره. 😁

فقط با زدن یک دهکده اندازه سه تا پلن از شما تروپ گرفتیم (فارغ از تروپی که در پلن‌های شما دیوار کردیم ازتون)، اما شما ده دوازده‌ تا دهکده زدید و این‌همه هزینه‌ی پوش و منبعش رو می‌دید که فقط شکم دف‌های بیکار سیر بشه.

پ ن: لاست تروپ دفاعی رو با همرای حجومی مقایسه میکنین؟ really dude؟ 🤣

پ ن: به قول یه دوست شیرازی ما شمال شرقیا تنبل نیستیم. فقط یکم حال نداریم بیایم فروم.

فدا مدا

عرض ادب احترام

یوسف جان نهضت واقعا؟ همه ی سرور مولتی بازی میکنن. قدیمم میکردن. IR بعد فیلترم میکردن. قبل فیلترم همین بود.

اصولا شما نمیتونی بیای به پلیرت بگی مولتی نساز. خواست میسازه نخواست نمیسازه. متانسب باهاش هم پانیش میخوره یا نمیخوره.

من شخصا باهاش موافقم؟ نه

میشه ازش اجتناب کرد؟ نه

میشه نهضت درست کرد؟ نه

میشه کنترلش کرد؟ بله

اگه قرار باشه کنترل نشه نتیجش میشه سوپر همر ها و دف های میلیونی آخر سرور که مفت نمیارزن.

یا نباید بازی کرد یا اگه بازی میکنیم خب اینم هست. هست و باید باهاش کنار اومد و کنترلش کرد.

بنظرم این بحث و کم کم ولش کنین چون نتیجه ای نیست تهش. فقط وقت تلف کردنه. یکی یه تحلیل خوب از تغییرات سایدها بزاره.

یک درخواستی رو چند وقت پیش یکی از دوستان از بنده کردند و فرمودند که میشه این واحه ها (آبادی ها) رو هم search کرد و لیست واحه های نزدیک رو درآورد. بهشون همون موقع گفتم خیلی دردسر داره و الان حسش نیست. دیشب حسش اومد و یک کدی نوشتم و کل واحه های سرور رو اسکن کردم و توی یک فایلی ذخیره کردم.

یک برنامه هم با Delphi نوشتم که استفاده ازش رو، برای همه میسر کنه. چون الان بیشتر برنامه هام با Python هست و برای اجراش باید Python و یک مشتی کتابخونه مخصوص نصب باشه و مستقیم کد رو دستکاری میکنم و هیچ رابط کاربری (UI) در کار نیست. ولی دلفی دیگه عاقبت برنامه هست و هیچ چیزی نیاز نداره و راحت هر ویندوزی ببرید اجرا میشه. دات نت فریم ورک و ... هم نمیخواد.

برنامه ای که نوشتم رو روی سایت خودم

لقمان جون دمت گرم آقا. من ۲ سروره کنجکاوم ببینم چی داری استفاده میکنی واسه جمع کردن این اطلاعات 😄

میشه بنظرت اوپن سورسشون کنی(اصلا تمایل داری)؟ اگه گیر روی یه سیستم عامل خاصم نباشن کدات که خیلی بهتره.

پ ن: جایی انرژی بذاریم که نتیجه داشته باشه

پ ن: لقمان لینوکسم ساپورت کن اگه open source نمیکنی 😬

عرض ادب

اول جواب دوتا از دوستان رو بدم بیام بقیه ش رو بگم.

باگ و اینکه تیم شما اعلام کردن به دلیل باگ از سرور حذف میکنن میتونم دلیل اعلام امادگیتون تو سرور دو ایکس رو با توجه به این حجم از نارضایتی شما بدونم

دلیلش اینه که این سرور، ادمین دیگه باگش رو پیدا کرده. با این کیفیت بازی دوستان و این آبرو ریزی که کردن احتمال اینکه اونجا ۴ نفر نشناسنشون بیشتره.

دوستانی که دارند از سرور میرند خوش آیند هست چون عملا زحمات سه ماهی که داخل سرور بودند رو دارند با هیچ معاوضه میکنند

اتفاقا برعکس، این بهترین موقعیت برای شما و متحدینتونه که بزنین زیر میز، یه ۴ روز تو فروم کولی بازی دربیارید و درنهایت زحمت پلیرهای سایدتون رو نادیده بگیرید و حذف کنید.

خب ارادت مجدد

SW که برای ما ثابت شدست. ما به این خالی بازیاتون عادت داریم.

فقط فکر نمیکردیم انقدر بردن براتون مهم باشه که فوت کوزه گری رو کنین.

ماشالا این حرکت شما تو سرور های گینه بیسائو هم قفل بود که خدا رو شکر آنلاکش کردید.

این کارارو ۱۰ ۱۲ سال پیش میکردید خیلی بد نبود، رنج سنی خیلی کمتر بود که با توجه به سن و عقل و تجربه احتمالش بود.

اما انصافا حیف و زشت نبود توی سروری که این همه آدم اسم و رسم دار اومد؟

توی سروری که با کلی کم و کاستی زورشونو زدن یه بیزینس رو دوباره زنده کنن؟

روتون شد با/بی کت شلوار و حواله دادن بستنی به بقیه و این همه ادا اطفاری که در آوردید بیاید باگ بزنین؟

روتون میشه تو چشم پلیر سایدتون نگاه کنین بگید خیلی وقته دنبال بهونه ایم و داریم حذف میکنیم چون لیدری بلد نیستیم ولی دوست داریم لیدر باشیم؟

حیفه! از سن و سالتون خجالت بکشید.

مرد باشید و بگید که اشتباه کردید و سعی در جبرانش باشید. زشت نیست.

اتفاقا خیلی محترم تر و حرفه ای تر دیده میشید.

۱۷ ۱۸ تا اکانت از SW بن شده.

۱ اکانت از SE

NW متحدش و قماری که کرد رو از دست داده

NE هم جذابیت بازیش و تلاشی که برای recovery کرد رو از دست داده.

پ ن: از ادمین محترم انتظار میره آمار، اسم، تعداد اکانت های متخلف و همینطور مقدار پانیش اعمال شده رو به طور واضح و شفاف در فروم قرار بده.

منطقیه این حداقل چیزیه که تمامی پلیر های سرور نیاز دارن تا بدونن که عدالت انجام میشه و میتونن مجدد اعتماد کنن.

ارادت

با اجازه لیدهای محترم جنوب غرب

شما که درجریانید، واسه پلیرهای سایدتون میگم که درجریان باشن که چرا اینجوری شد و چرا اون همه پتانسیل تحت لیدری شما به نتیجه نمیرسه.

کوتاه میگم و ساده: 👇

از روزی که کتیبه ها داره میچرخه روی تمام اکانت های NE که کتیبه گرفتن، اتک اومده. نگید اتک ندادیم، دنبال صلح بودیم.

SE روی SW پلن میره، NW میره تاپ دفاع. همچنان NW اعلام بیطرفی میکنه؟

به شعور پلیر خودتون حداقل احترام بزارید

در صورت اینکه در پست بعدی شاهد لات بازی و میتونوم میکونوم و انواع این موضوعات باشیم دیگه در فروم جواب نمیدیم و در بازی شاهد اتفاقات و فید بک اعمالتون خواهیم بود

کلاسیک بازاش همه کوبوندن به دیوارو درو بستنو رفتن

شهر که خلوت شده شما شاخ شدید ؟🙂 (ویرایش توسط مدیریت)

پ ن: اون موقع که دارید تهدید می کنید یه نیگا تو آینه بندازین ببینین قد و اندازه ی این صحبتا هستید یا نه.

پ ن: واقعیت رو تحریف نکنیم.

پ ن: راستی تبریک به یه سری از دوستان جنوب غرب که بلاخره یادگرفتن حرف و نقدشونو بدون فحش دادن بگن.

جنوب شرق هم در جریان باشه که فردا به هم متایی هاشون کتیبه هاشونو به اشتراک بزارن، چون ما کارمون رو تو این قسمت خیلی خیلی خوب بلدیم ;)

ارادت حاج حسین

میبینم که کم کم به کمک دوست و برادر جنوب غرب، دارید خیز برمیدارید که انشالا کار خرید و فروش کتیبه رو آغاز کنید.

ما انتظار هرچیزی رو از شما داریم. اصلا نیازی به توضیح نیست بخدا. راحت باشید.

ارادت

هروقت دارم فکر میکنم که که این چه وضع ادبیات و گفتاریه که دوستان لیدری شمال غرب دارن، بزرگان لطف میکنن و سورپرایزمون میکنن.

قشنگ انگار جلوی یه سری تینیجر ۱۴ ۱۵ ساله داریم بازی میکنیم که هروقت نتونستن تو بازی کاری کنن و یا تو فروم کم آوردن، بیان بستنی و روکش گرزی بهمون حواله بدند یا لطف کنن "این شخص ...قال" بچسبونن به یه عزیز دیگه.

احتمالا شنیدید که میگن فلانی بازیکن خوبی بود یا لیدر خوبیه. شما رو نمیدونم به سن و سالتون میخوره یا نه ولی جدا از بحث بازی یه قسمت خیلی زیادی از این احترام از خود

پلیر میاد. شما نمیتونی بگی من خیلی خفنم پس باید حرفمو گوش کنی. تراوین بازیه تیمیه. شما بدون تیم و تک تک دوستانی که دارن همر براتون میسازن، دف میسازن، اسکات میدن، لانچ میکنن هیچ کاری رو نمیتونین از پیش ببرید. من به عنوان یه پلیری که توی یه کوارتر دارم بازی میکنم، اگه ببینم لیدرم به بزرگان ربع های دیگه احترام نمیزاره، شخصا اعتراض میکنم. لیدری که انقدر سطحی فکر میکنه که اگه کم آورد یا عصبی شد میاد فحاشی میکنه یا این ادبیات و استفاده میکنه قابل اعتماد من پلیر نیست چون نمیتونه خودش رو کنترل کنه. فردا روزی اگه روزی ۲ک فیک بیاد روی ده هاش ممکنه عصبی بشه ۴ تا همرم بی برنامه لانچ کنه بزنه تو دیوار (که بارها دیده شده 😉)

قدیم اگه کسی لیدر بود هم جون و دلی بالای سر سایدش وای میستاد و هم اگه سایدش خراب میکرد میومد قبول میکرد و سعی میکرد یاد بگیره و جبران کنه.
    الانم اگه دقت کنین خیلی از دوستانی که جمع شدن کنار هم قبلا روبروی هم بودن. اگه یکی بستنی با روکش گرزی حواله کرده بود، الان این دوستیا نبود.

کل کل همیشه بوده ولی احترامم کنارش بوده. حتی اگه کسی بی احترامی میکرد لیدرش میومد و کنترل میکرد.

اول به خودتون، شخصیتتون و هوشتون احترام بزارید.

بعد اگه شد یه نیمچه احترامیم به دوستانی که سنی ازشون گذشته و خانواده هاشونم بزارید.

پ ن:‌ من هنوز دارم فکر میکنم بزارید درسته یا بذارید یا بگذارید؟؟ 🤷🏻‍♂️

پ ن: بی احترامی از هر سایدی باشه محکومه.

پ ن: مرگ بر دیکتاتور

پ ن: بجای پشتیبانی از خوارج هواستونو بدید به سایدتون که ۱۵ تا ۱۵ تا نخوره مجبور شید بیاید بگید سرور ریزش داشته

پ ن: فکر نمیکنین این همه ریزش از SW طبیعی نیست؟ شاید مشکل از جای دیگست 😅

پ ن: ببخشید فارسیم خوب نیست. همرو تک ماده زدم :)))

در کل امرداد با ایستادگی ما کم کم امیدش رو از تیم مازیار از دست میده و عملا شمال شرق براش تبدیل به مهره ی سوخته میشه، از بد روزگار ما آدمای سمج و لجبازی هستیم و به این راحتی ها ساید همیشگیمون رو ول نمی‌کنیم...

والا شما بیشتر واسه کیفیت سرور گل به خودی محسوب میشید تا ایستاده 🙂

طی چند روز گذشته خیلی سعی کردم بفهممتون و ببینم واقعا دنبال چی هستید.

لیدری؟ قدرت؟ اسم و رسم و اعتبار؟ درآمد؟ توجه؟

اگه فیلم خوب نگاه میکنی، شدیدا Batman Dark knight رو پیشنهاد میکنم.

بروس وین داره تلاش میکنه ببینه جوکر دنبال چیه. آلفرد براش اینو تعریف میکنه:

“...some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned, or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.”

بعضی از آدمها دنبال هیچ چیز منطقی ای مثل پول نیستن. نه میشه خریدشون، نه میشه براشون قلدر بازی در آورد، نه میشه استدلال و منطق براشون آورد و نه میشه باهاشون مذاکره کرد. بعضی آدمها فقط میخوان ببینن که دنیا داره تو آتیش میسوزه...

حالا این داستان حال حکایت شما و خوارجه.

تنها چیزی که میتونم با اطمینان بگم، اینه که شما دنبال هرج و مرج هستید.