Posts by taha

سلام

دوستان به هیچ عنوان با همگروه شدن با دوستان لویال موافقت نکردن

موفق باشید

باعث خوشحالیه ک با افراد خائن و ادم فروش قرار نیس هم نظر باشیم...شما که هیچ گنده تر از شما هم تا وقتی شرط احترام به حتی خرد ترین پلیر رو رعایت نکن حتی ب قیمت صفر شدن قرار نیست باهاش همفکر باشیم..این شرطیه ک باعث شد تی ان تی لیدر محبوبی باشه و مازیار تاندر با وجود سن بالا نه...

علی یارت

بزرگوار نظرتون چیه راجع به این اعتراف تاریخی صحبت کنید

این نمونه که عرض شد از جناب آقای مازیار خان

( دیگه این کارها و متای قایمکی و یهو معلوم بشه که با فلان ساید از اول متا داشتیم و کمک می کردیم و این حرفها گذشته دیگه خیلی زشته برامون)) به نقل مضمون حرف شما.)

شما اگر خودتونو میزنید به اون راه ما نمیتونید

ضمنا شیپور رسواییش همه جا پیچیده عزیز

اگر فقط به فروم با دقت مراجعه کنید میبینید

با سلام

مگه قرار بود تیم لویال با شما همگروه بشه ؟

چه کلاسی میزارین واس خودتون ماشالله

الله اکبر اینهمه کلاس ;)

نه حسین جان

بعد از رو شدن یه جمله تاریخی از آقا مازیار و پیغامهای ما با هم

بنده پیشنهاد دادم بخاطر تحمیق سرور از طرف تیم لیدریشون. ایشون معذرت خواهی کنن تا با اینکار بتونن گامی در راستای وحدت و یکسان سازی ساید بردارن

اما گویا حکومت دیکتاتوریشون به دموکراسی داره تبدیل میشه

و البته که با افتضاحی که به بار اومده و کل سرور تو جریانش هستند بابت بستن متا

و لو رفتن این جمله از آقا مازیار

( دیگه این کارها و متای قایمکی و یهو معلوم بشه که با فلان ساید از اول متا داشتیم و کمک می کردیم و این حرفها گذشته دیگه خیلی زشته برامون)) به نقل مضمون حرف شما.)

با توجه به این که بعد از این آبروریزی که براشون پیش اومده من پیشنهاد دادم دوستان از کل سرور معذرت خواهی کنن تا گامی در جهت یکدست شدن ساید برداشته باشن تا بعد صحبت کنیم راجع به ساید

اما گویا دوستان آقا مازیار قبول نکردن که معذرت خواهی کنن و قاعتا همگروه شدن هم در پی این موضوع دیگه امکان پذیر نیست دیگه

البته احساس بنده با توجه به شناخت اندکی که از شخصیت بزرگوار جناب مازیار دارم این بود که ایشون میخواستن از کل سرور بابت تمام اتفاقاتی که همه در جریانش هستند شخصا معذرت خواهی کنن و موضوع تموم بشه و خاطره ی بد و خفت باری از این سرور و اون تیم تو ذهن کل تراوین بازها نمونه

اما گویا یکسری با ایشون مخالفت کردند و نتیجشم اینکه آقا مازیار گفتن که امکان یکی شدنمون وجود نداره

من صادقانه خواستم فرصتی داده باشم تا با معذرت خواهیشون از کل سرور حتی با مذاکره بتونیم ش ش رو یکپارچه کنیم

اما متاسفانه پیشونیشونو با این ننگ ممهور کردند و ذهنیت بدی تو اذهان دوستدار تراوین از خودشون بر جای گذاشتن

البته این موضوع رو بزرگواران از سایدهای دیگه رو کردند و ما هم دیدیم

بهرحال زمستون تموم میشه و رو سیاهیش به ذغال میمونه

بزرگوار نظرتون چیه راجع به این اعتراف تاریخی صحبت کنید

سلام

دوستان به هیچ عنوان با همگروه شدن با دوستان لویال موافقت نکردن

موفق باشید

قرار اول معذرت خواهی بود بزرگوار بابت تحمیق کردن یک ساید (هر چند همه فهمیدن و به روتونم آوردن و شما بازم نخواستید...)

نمونش متن زیر

و مرحله بعدی صحبت راجع به این مساعل بود

در هر حال ما از بزرگان بزرگمنشی خواستیم بابت اشتباهات (البته که اسمش رو نمیشه گذاشت اشتباه)

یک سرور منتظر نحوه برخورد شما برای ثبت توی تاریخ تراوین هست ( که هیچ کس یادش نمیاد واندرو کی 100 کرد اما این رفتارها فراموش نمیشه)

واقعا درست گفتید زشته براتون

و زشت تر تهمتهایی که به بچه های ما زدید و دروغهایی که گفتید

و زشت ترینش این هست که حاظر نیستید حتی از تمام سرور معذرت خواهی کنید.

واقعا متاسفم برای این سرور و خودم

امید داشتم انقدر مردونگی ببینم تا بلکه از این سرور یه چیزی یاد بگیرم

من نیازی به آموزشهای سیاسی و دیپلماسی شما نداشتم چون همیشه با صداقت بازی کردم

اما با تمام احترامی که براتون قاعل هستم شما از برخورد من باید جرات معذرت خواهی حتی برای اشتباه دیگران

(تا چه به اشتباه خود) و فرصت دادن به دیگران برای اصلاح خودشون رو یاد میگرفتید .

تو بازی هر چند مهم نبود اما جای خوبی بود برای شکوندن منیت پوشالی و تبدیل بزرگی به بزرگمنشی

امیدوارم موفق و سربلند باشید در دنیای واقعی

یا علی

عزیزم گاهی لازم هست با برخی افراد در برخی شرایط چنین صحبت کنی! جزییاتی هست که در جریان نیستی و لازم هم نیست که بدونی. من زبونم گاهی خیلی تند میشه، الانم از اون "گاهی" هاست، می‌خوای اسمش رو بذار بی‌ادبی، اهمیتی نداره.

بنده دیپلمات سایت هستم و صلاح می‌بیم جواب برخی افراد رو در برخی شرایط بدم، شما جای اظهار نظر و دخالت، جواب سه سوالی که پرسیم رو بده. منتظرم.

عزیز من بحث خیلی فراتر از سوالات شماست

میگم فروم رو پیگیری نمیکنی برای همینه

اما من میگم بهت

البته قیلش شما هر جور دوست داری صحبت کن وقتی داری به یه جمع توهین میکنی من مجبور بودم تذکر بدم

البته گفتم تذکرم با آقای مازیار خان بود و به شما حرجی نیست

اما میریم سر اصل مطلب

قریونت برم متنهارو بخون وقت بزار یه ساعت کامل متوجه میشی

وقتی گند کار در اومده و بوش بلند شده دیگه سوالهای پیش پاافتاده شما رو نیازی نیست کسی جواب بده

مثلا از کجا معلوم ما جاسوس جنوب نیستیم

پسر خوب من میگم گند کار در اومده الان این سوالهارو میپرسی مسخرت میکنن

این سوالها مال دو هفته پیش بود

قربونت اینجوری خودت رو مورد تمسخر دیگران قرار میدی و هی اسرار به پاسخ هم میکنی

جالبه واسم چرا یکی از دوستانتون نیومده بهت بگه بسه نپرس این سوالات رو ضایع نکن

حالا عزیز من وقت بزار فروم رو بخون

سوالاتت رو هم کلا پاک کن

اولا که تبریک میگم به آقای مازیار خان که یه همچین پلیرهایی داره و احتمالا هم شما با این لحن صحبت کردنتون جز, سیاستهای ایشون هستید و احتمالا از دانش آموختگان مکتب ایشون

چون اگر غیر این بود الان شما باید به نیابت از ایشون سکوت میکردید

بالا خدمتتون گفتم

ضمنا هوچی گری قبلی رو کامل پاسخ دادم به آقای مازیار خان

شما که دیگه در مقابل ایشون نباید داد و بیداد کنید

مودب باشید و صبر کنید ببینید بزرگترتون چه جوابی میده و چه برنامه ای داره

نیاز نیست اینجا شخصیت خودتونو نشون بدید

خیلی هم سخت نگیر عزیز یه بازیه

اما جالب اینجاست اگه الان یکی از بچه های ما با این لحن بی ادبی بقیه رو خطاب قرار میداد آقا مازیار تبدیلش میکرد به پیرهن عثمان

این متن رو هم شما جدی نگیر دوست عزیز

خود آقا مازیار که بخونن احتمالا یه توجیهی هم برای لحن شما میارن که نهایتا ختم میشه به بیسوادی ما از سیاست

که البته خودش نوعی سیاسته که طرف مقابلت رو محکوم کنی به ندانستن و نفهمیدن و ...

منتظرشون میشیم

تراوین یه بازیه برادر من

موفق باشی

داداش فعلا باید همشون به پیروی ( که شعارشونه ) سکوت کنن

لازم باشه بیا اینجا دوتایی تمام ماوقع رو ذکر میکنیم و داوری رو. میسپریم به بقیه

همه چیز مشخصه برای همینه سکوت میکنن

اما من منتظرم ببینم حاظر هستن بخاطر ساید و به احترام پلیرها چیزی رو که گفتم رو انجام میدن و ساید رو به صلح برمیگردونن یا اینکه رو

موضع قبلیشون که از نظر من تحمیق کردن کل سرور هست میمونن

بهر حال باید به تبعیت فعلا سکوت کنن

و سکوت نکردنشون هم یعنی زیر قوانین و ارادات خودشون زدن

حالا منتظر میمونیم

ارادتمندهمه ی دوستانی که خوارج صداشون میکنن

فروم رو پیگیر نیستی عزیز

یه چک کن چند تا متن اخیر رو متوجه میشی چه کسی رفته توی سکوت

من جای شما بودم به تبعیت که شعارتونه سکوت میکردم عزیز برادر

بنده تو متنی که گذاشتم بی احترامی نه به شما و نه به هیچ احدی نکردم جناب مازیار خان

و در اینکه خودم به شخصه نه فقط در اینجا بلکه در طول زندگیم هر لحظه در حال آموزش دیدن و البته آموزش دادن هستم شکی ندارم

خیلی هم خوشحال میشم از اینکه بزرگواری باشه و من ازش چیز یاد بگیرم

بنده قصد کوچیک کردن شمارو که نداشتم بلکه نیتم نشان دادن بزرگمنشی شما بود

البته از سن و سال من هم تقریبا گذشته تجربه کردن رو و ترجیح میدم مساعل رو تحلیل کنم و وقتی به نتیجه قطعی برسم تصمیم بگیرم و در چنین شرایطی

صبر کردن رو جایز نمیدونم

بزرگوار توهینی به شما شد از طرف یکی از پلیرها که بابتش همه ی ما معذرت خواهی کردیم

اینجا هم به نیابت از اون پلیر مجدد معذرت میخوام از شما اما زمان این توهین رو فراموش نکنیم بزرگوار و به قولی پیرهن عثمانش نکنیم

و وا اسفا راه بندازیم و هر دم با اشاره به اون بخوایم اذهان رو تشویش کنیم

بزرگوار اجازه نمیدم من و بقیه دوستانی که این متن رو میخونن رو تحمیق کنید

بهتره مجدد تکرار کنیم ماوقع رو و تاریخ نزدیک خودمون رو جور دیگه نشون ندیم یا به نوعی تحریف نکنیم

بزرگوار همه مخالفتها بود و کاری ندارم تصمیم متا با کی گرفته شد و بعد تغییر کرد و ....

بعد از همه این اتفاقها ما تصمیم گرفتیم بدون دردسر از اتحاد خارج شیم تا شاید بعد چند روزی فرجی بشه ئو توافقی حاصل بشه

اما شما دقیقا همر خوابونده بودید که مارو بزنید

و اشتباهتونم این بود که اکنت 250 گرم رو که اون شب اصلا نبود رو با چک کردن چراغش از اتحاد خودتون بزنید

حتی اخراجش نکردید یا صبر نکردید صبح بیاد بره از اتحاد بیرون یا اصلا شاید تغییر موضع میداد و میموند با شما

عزیز من شما همر رو اکنت ساید که نه رو اکنت اتحاد خودتون بلند کردید

خوب بقیه پلیرهای بی طرف چجوری الان به شما اعتماد کنن

من دویست بار شما رو بزرگ هممون خطاب کردم و انتظار بزرگی هم ازتون دارم

ضمنا شما میفرمایید صبر میکردیم ببینیم چی میشه

شما چرا تو زدن ما صبر نکردید ما که بی دردسر و با خداحافظی و مودبانه از اتحاد خارج شدیم

بعد از زدن اکنت اتحاد خودتون که دوست ما بود دعوای لفظی و بی ادبی اتفاق افتاد که ما بارها بابتش معذرت خواهی کردیم

اما بچه های شما هم به ما کم بی ادبی نکردن که موجوده مدارک هر دو مورد . دی

الانم به عنوان بزرگتری که اشتباهاتی داشته انتظار بزگمنشی ازتون داریم

مهم هم نیست بازی رو ادامه بدیم یا نه

اما اینکه همه ی مارو تحمیق کردید و باعث بروز این اتفاقات شدید در وحله اول و پیرو شما ما هم شدیم

و بعد از 100 و 200 بار معذرت خواهی بچه های ما بابت بی ادبی یک نفر

حالا ما انتظار داریم یه معذرت خواهی بابت تحمیق کردن کل ساید از شما بشنویم

انتظار زیادی نیست بزرگوار

حداقل الان که همه چیز مشخص شده

نمیخوام به موارد دیگه اشاره کنم و بحث طولانی تر بشه

یا علی

جهت یادآوری

آقا سیاست ما ( شمال شرق منهای خوارج ) از اول معلوم بوده ، کشاورزی ، تغییر سیاست هم نمی دیم ، همینه که هست :) ممنون که بر لزوم سیاست " حرف مرد یکی است " تاکید کردید ، اواسط سرور به درد می خوره !

پی نوشت : این پست رو حدود سه ماه دیگه باز خواهیم دید

بله البته متذکر بشم برای بعضیها هدف وسیله را توجیح میکند

که متاسفانه سیاستگذاران و توتال اتحاد شما برای رسیدن به هدف از هیچ وسیله ای همچون دروغ و تهمت و زدن همر هم اتحادی و متای قایمکی و آبروریزی الانش و .....

دریغ نکردند

و البته متاسفم از این توجیهات بعد از آبروریزی

واقعا عالی بود از همه لحاظ

تشکر بابت زحمتی که کشیدید برای نوشتن این متن بزرگوار

واقعا لذت بردم مخصوصا از این قسمتش از استاد بزرگوار مازیار خان

(( دیگه این کارها و متای قایمکی و یهو معلوم بشه که با فلان ساید از اول متا داشتیم و کمک می کردیم و این حرفها گذشته دیگه خیلی زشته برامون)) به نقل مضمون حرف شما.

فقط جناب مازیار خان بزرگوار تمام پلیرها هزینه زمانی و اندکی مالی میکنن برای لذت بردن

درسته خیلی براتون زشته و نباید اینکارو میکردید اما اتفاق افتاده و عاقلان دانند که مقصر این اتفاقات اخیر هم شما و دوستانتون بودید

از زدن اکنت 250 گرم اونم شبی که ما جدا شدیم و پلیرش نبود رو اکنت و دیدید نیست با اینکه تو اتحاد خودتون بود هنوز زدیدش و بعد درگیریهای لفظی هم پیش اومد

بهر حال شما از لحاظ سنی از خیلی از ما بزرگتر هستید و احترامتون بر همه واجب

اما جدای از بزرگی دوست دارم بزرگواریتونو ببینم و معذرت خواهیتونو از بچه هایی که خوارج خوندیدشون اتحاد LOYAL فعلی

کاری کنید بزرگواری رو ازتون ببینیم و بتونیم شمال شرق رو یکدست کنیم و در آینده متای لازم رو هم با مشورت و احترام به نظر همه میبندیم

اینجوری احترامی رو که هممون بابت سنتون بهتون قاعل هستیم رو به بزرگمنشیتون میزاریم

نیازی به توضیح بیشتر وقایع نیست که همه تقریبا براشون روشن شده

یا علی

واقعا چه کارهای زشتی

با سلام و درود خدمت همه سروران عزیز.

اول اینکه خیلی مواظب خودتون باشید. بنده بعد از آخرین پستم یک مریضی سختی گرفتم که همچنان هم ول کن خانواده ما نیست. البته الان خوبیم و خدا رو شکر کارمون به بستری نکشید. ولی خیلی رعایت کنید و ماسک هم بزنید. از رفت و آمدهای غیر ضروری هم پرهیز کنید. تا کسی گرفتار نشه نمیفهمه که این بیماری چه چیز مزخرفی هست. از خداوند میخواهم که همه بیماران را لباس عافیت بپوشاند و قلم عفو بر گناهانمان بکشد.

دوم در مورد متای شرقی. تبریک به شرق! حقیر از اول سرور هم به دوستان امردادی گفتم بنده هر کاری کردید قبول دارم در مورد متا. البته این بدان معنا نبود که از ارائه نظرم خودداری کنم. یک تحلیلی کردم همون اول و نظرم بر روی متای شرقی بود. چیزی که الان هم اتفاق افتاده. دلایل هم زیاد داشت. دوستان زیادی هم توی شمال شرق داشتیم. یک نکته هم همینجا عرض کنم خدمت کسانی که میگن اینا چون دوست اینان و قبلاً کمک کردن به هم. شما ببین چقدر تیم جدید با امرداد همراه شدن در این سرور! و جالب اینکه کسی نیومد به ما انگ بزنه که شماها عامل نفوذ کلاسیک در امرداد هستید. پس بیخودی کسی رو عامل جای دیگه ندونید. این افرادی که با هم دارن بازی میکنن بارها در برابر هم بازی کردن و همدیگه رو زدن. بنده قبلاً یک پستی زدم اوایل سرور که چرا امرداد؟! و چرا حقیر و تیممون اومدیم با این دوستان بازی کنیم. نتیجه این حرفم این هست که انگ ها وقتی پیش میاد که مورد مطلوب برای گروهی واقع نمیشه و شروع میکنن نسبت دادن چیزهای غیرواقع برای اینکه به هر نحوی شده به چیزی که خواسته خودشون هست، برسن. (توی مورد چهارم این رو بیشتر باز میکنم)

بزرگوارامیدوارم همیشع سالم و سلامت باشید به همراهخانواده

فقط خواستم بگم عزیز شما چون به علت بیماری و کسالت مدتها نبودید در جریان اتفاقات کامل نیستید

همون تحلیل رو میکردید ازتون قابل قبول بود

نیاز نبود با شنیده ها بیاید نظر بدید

تو اتحاد اختلاف نظر بود بجای شورا دیکتاتوری شد و ...

کاری ندارم

فقط همه شما یک سوال رو جواب بدید که شبی که ما از اتحاد جدا شدیم اکنت 250GRAM آن نبود و از اتحاد هم قاعدتا

خارج نشد و هنوز هم معلوم نبود تصمیمش چیه دوستان پلیر بزرگ تاریخ با دستور توتال اعظم یا کبیرتون وقتی تو اتحاد دیدن رو اکنت نیست

که از چند ساعت قبلش کلا نبود همر روش بلند کردند

خوب گوش کن نه فقط رو هم سایدی بلکه رو هم اتحادی بعدم ادعاشون میشه اسکات کشیدیم

عجب اصلا رو هم اتحادی اسکات کشیدی

اینجا همه میتونن نحوه ی مدیریت و GODFATHER بودن توتال اعظم رو ببینه

بخدا کار دختر بچه هاست این کارا

واقعا خجالت داره این مدل بازی

به اون عزیزی هم که میگه فحش دادن بگم که برادر من درگیری لفظی و ... بخاطر این اتک بود

یعنی بعد از این کار شما درگیری لفظی پیش اومد

فقط یه چیزی بگم به بچه های شمال شرق حواستون باشه مثل یه ربات عمل کنید که اگه حرفی بزنید از اتحاد وقتی نیستید به دستور

GODFATHER میزننتون

ما قدیم یکی از این کارا میکرد میگفتیم مگه دختر بچه ای

الان نمیدونم چی بگم

یا علی