Posts by taha

توانا باشید

حفظ آرامش نصیحت خوبی بود ممنون از یادآوریش

شما قرار هست پاسخگو باشید بابت موضوعات در خدمتتون هستم

اگر دوست داشته باشید بدون قلم فرسایی

دوست دارید از موضوع آخر شروع کنیم یا هر موضوع دیگه ای

شما شروع بفرمایید در حضور تمام دوستان

ضمنا فکر نمیکنم نبودن در جلسات دلیلی باشه بر نداشتن حق اظهار نظر یا مخالفت با خرید و فروش اکنت و ....

پاسخها متناسب با سطح فکری جالب بود

برای محک زدن این موضوع پاسختونو دادم و منتظر پاسختون میمونم

دلیلی نمیبینم که اگر در جلسات نبودم نسبت به خرید و فروش اکنت اعتراض نکنم

پاسخهای بعدی بعد از این محک تایین میکنه نحوه استفاده از کلمات و لحن صحبت طرفین رو

بهر حال خوشحال میشم اول موضعتون رو در مورد خرید و فروش اکنت بدونم تا در کمال آرامش و احترام پاسخ هم رو بدیم

و البته نزاریم بحث از موضوع اصلی خودش خارج بشه

انشالله تند روی کار شما هم نباشه که رفتار من دقیقا چون آینه ای در مقابل رفتار طرف مقابلم هست

ویرایش:

لینک رو بعدا رفتم و جالب بود مطمعن باشید در رابطه با تخلف صورت گرفته مدارک لازم رو دارم و وقتی مدارک لازم موجود نباشه قطعی صحبت نمیکنم

خرید و فروش اکنت طبق قانون مکتوب بازی تخلف هست ولی این کار انجام شده وقتی هم مولتی هانتر رو در جریان قرار دادند بچه ها ایشون خرید و فروش داخل ساید رو تایید کردند که بر خلاف قوانین کلی بازی هست

نیازی نیست براتون لینک بزارم تا از عواقب این تخلف آگاهتون کنم و قوانین و مجازات تایین شده از طرف قانون گذار برای حصول مال از راه نامشروع رو خدمتتون یادآور بشم . شما اگر جزع پلیرها هستید بهتون پیشنهاد میکنم همراه باشید تا بشه بازی سالمی داشته باشیم در غیر اینصورت آگاه کردن همدیگه از ماده ها و بندها و تبصره های قانون وقتی خودمون بهش آگاه هستیم فایده ای نداره .

الان راحتتر در خدمتتون هستم.....

طبق نامه ای که به بنده دادن گویا مجازه ولی طبق قوانین بازی نخیر مجاز نیست

شایدم فقط واسه اونها مجازه نمیدونم

راستی تشخیص تارگتشونو حال کردید خودشون همون اول اومدن بدون حرف پیش گفتن ادمین بهمون نگفته ها

دی...................................

عزی من مشکلی با بازی ندارم دارم لذت میبرم

یکی از اکنتهایی که بهش پیشنهاد خرید دادن دوستانتون اکنت بنده بود که تا الانم چیزی نگفتم راجع بهش تا آقای سورنا اعلام کردن و من هم تایید و ....

مشکل من فقط و فقط با دروغ گفتنه

شده صد هزار بارم بنویسم با این موضوع مشکل دارم جسارت نشه عمدی یا غیر عمدی باهاش مشکل دارم

اما شما یا از چیزی خبر نداری یا داری تفسیر به رای میکنی اونم موضوعی رو که برای ما پیش اومده انتظار داری ساکت بشینم

شما بودی چیزی نمیگفتی .....شاید

ولی من اینجوری یاد گرفتم عزیز

متنتونو بخون :::::::::::::::: زیر:::::::::::

((((((((((((((((((((((در مورد 4: واقعا وقتی یه سری پلیر اتحاد به هر دلیلی دیگه نمیخوان بازی کنن و تنها مشکلشون با رفتن هزینه ای که کردن هست، بعد اتحاد پول جمع کنه و این اکانت هارو بخره و دنبال پلیر جدید بگرده براشون، جزو بازی کثیف محسوب میکنید؟ اونم در این حد که حالتون رو بد میکنه؟))))))))))))))))))))))))))))

با این قسمتش مشکل دارم نه محتاج پول کسی هستم نه نیازی میبینم اکنتمو بفروشم البته نه خودم نه دوستانم

ضمنا من جایی بی ادبی نکردم بعضی وقتها بعضی چیزهارو به طنز گفتم با ضرب المثل گفتم و .......

راستی با این قسمت متن شما باز مشکل دارم

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((یه بار توهین میکنی، باز تو پست بعدی با ادب میشی و برای بقیه ارزش قائل میشی)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

حالا پیغام برای ما اومده اما شما خودتو جای طلبکار جا میزنی من چیکار کنم

انصاف داشته باش یا چیزی نگو

درسته اینجا بازیه و از این داستانها اما حرف همو تحریف نکنیم و بهم دروغ نبندیم

راستی شاید به شما دوستانتون اونجوری که گفتید توضیح دادن ولی من میتونم نامشونو براتون بفرستم خودتون متوجه میشید اینطور که به شما گفتند نبوده و احتمالا به شما هم داستان رو وارونه رسوندند

از نظر من هر انسانی باید و باید و باید با دروغ مبارزه کنه که شاید حداقل بازیمون درست بشه

بیرون رفتن ما از اتحاد و دعوای درون اتحادی و زد و خورد جزعی از بازیه ولی نزاریم بهمون دروغ بگن خوبه

اون اکنت من به همین اسم هست که کامل مشخص باشه

بزنید و بترکونید بخدا خم به ابروم نمیاد

راستی چند روزی تحمل کنی اوکی میشه الان تو قرنطینه ام یکم زیادی بیکارم داداش یه هفته دیگه بهتر بشم اگه خدا خواست شایدم نشدم در هر دو صورت کمتر منو میبینید شایدم نبینید

والا

..............................

بزرگوار با تمام احترام خواهش میکنم دروغ نگید

کسی پول نخواسته بلکه به ما پیام دادن تو واتساپ برای خرید اکنت

با دروغ گفتن چه سهون چه عامدانه باعث میشید اسکرین بزاریم اینجا و کسی که از طرف آریانا بهمون پیغام داده براش بد بشه

خیلی مودبانه بخاطر دوست خودتون و لیدرهاتون من خواهش کردم

شاید اگر کس دیگه ای بود خواهش نمیکرد و سریع مدارکش رو رو میکرد

ولی من برای کسانی که یک بار باهاشون سلام علیک کردم ارزش قاعل هستم

مدارکش قاعدتا رسیده دست ایشون

متاسفم اومدم اینجا بازی کنم

میدونم خیلیها پشیمونن مثل بچه های شمالغرب و جنوبغرب و ما خوارجیها به قول دوستان

اما اونا مدرک نداشتن و ما داریم

هنر تشخیص تارگتهارو که در جریان هستید انشالله...................

شما درست میگی شما کلا درست میگی

مرد مومن به من پیام دادن تو واتساپ ولی من چیزی نگفتم تا آقا رضا سورنا بیان کرد

شما یا در مقابل فهمیدن حقیقت مقاومت میکنی که هیچ

یا اینکه یه حرفی زدی منم گفتم اول بری بپرسی بعد بگب یا اینکه اسکرینشو برات بفرستم

انقدر معرفت دارم نخوام شخص خاصی رو تخریب کنم و بر علیهش تو جمع پیام رو کنم واسه همین میخوای شمارتونو بده برات بفرستم

اما مشخصه کاملا بی طرف هستید

شما پست جناب سورنارو بخونی متوجه میشی قول و قرارها چی بوده حداقل تو این زمینه

تناقضت تو تعریف شخصیت جناب سورنا کاملا نشاندهنده ی خیلی چیزهاست

اول جناب سورنای عزیز و......

بعدش ایشون میشه پخش کننده ی سم

ضمنا شما که تو ساید ما نیستی نمیدونم ولی اینجام نباشی همین پایینایی

یکم معرفت خوب چیزیه بقیه هم میخونن این پست هارو همه فهمیدن ندونسته حرفی زدی و رفتی پرسیدی دیدی درسته حرف من ....................

ضمنا پستهارو کامل بخون من قسمتی از پستهارو میذارم که مربوط به بحث هست عزیز من

امان از کسانی که در مقابل واقعیات میاستند

طبق بند بالا توی قسمت قوانین همین سایت خرید و فروش اکانت تحت هر شرایطی (چه از داخل چه از خارج ساید) ممنوع هست و اکانت خریدار بهمراه اکانت خریداری شده باید مسدود بشن.

قابل توجه دوستانی که دارن ماستمالی میکنن.

گویا دست داشتن مولتی با دوستان گرامی ثابت شد من از این قانون خبر نداشتم و میگفتم سایت.......... دیگه قانون نداره

اما هر عزیزی دوست داشت نامه مولتی رو خلاف همین قانون براش میزارم

هر دم از این بام بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد

نشد دیگه من مسموم کننده بودم و دروغگو بودم و منو به وجدانم حواله دادی گفتی مردمو سر کار میزارم و ....

بعد میگی اسکرین چی و.....

وقتی گفتم برو از دوستات بپرس رفتی پرسیدی حالا بحث رو عوض میکنی

انقدر مرام و معرفت داشته باش بگو رفتم پرسیدم و درست بود در غیر اینصورت من فکر میکنم شما هنوز قانع نشدی و با احترام به دوستی که از طرف شورای لیدری شما نامه خرید اکنت داده بود مجبور میشم اون اسکرین چی که شما فرمودی رو بزارم تا به قول شما یه بحث جدید تو فروم شروع بشه اونم از قولو قرارهای قبلی لیدرها و .... و نحوه عملکرد لیدرهای شما ( بحث جالبیه اما اگر دنبال این کارها بودم از این داستانها زیاد دارن لیدرهای گرامی و ناراحتی ما هم دلیل داشت

الانم که لیدرهای سایدهای دیگه گویا متوجه شدند و خدارو شکر من بعد از اینکه ایشون فهمیدن پیغام گذاشتم وگرنه اساتید انگ چسبوندن دوباره هزار تا انگ به ما میچسبوندند.

بزرگوار نتیجه سوالتون از دوستان چی بود ما و خوانندگان فروم منتظریم

ضمنا اگر کاری خلاف وعده هاتون میکنید و کسی میفهمه و میاد میگه کار اشتباهی نکرده ( کار اشتباه تعریفش تو ذهن شما متفاوته گویا با ذهن من)

در انتظاریم عزیز

عزیز من ناراحت نشید منم جام تو بهشت نیست خیالت راحت اونجام با هم همبازی هستیم داداش

فقط یه قسمتی از پست جناب سورنا رو کپی کردم البته با اجازه ایشون لطفا خوب بخونید:

پ.ن۱: یادم میاد دوستان در جلسه توتال ها مدعی بازی پاک بودند. با قاطعیت هر گونه خرید و فروش اکانت را ممنوع اعلام کردند. در بیانیه نهایی هم بر این موضوع تاکید شد. الان چه اتفاقی افتاده که مجاز شده؟

ببینید بنده خودم وکیل هستم و بهانه تراشی را از همه بهتر بلدم و دارم تدریسش می کنم. اینکه بیاین بگین اکانت خریدن تو ساید دیگه ممنوع بود نه تو ساید خودی واقعا دیگه نوبره و حالم را بد می کند. باید یه وقتایی مثل مرد پای حرفمون بمونیم. اینکه هر روز به یک بهانه ای از حرفی که خودمون زدیم خارج بشیم و بزنیم زیرش و برای برنده شدن از خطوط اخلاقی رد بشیم به هیچ وجه برازنده مردانگی ماها نیست.

پ.ن۲: در جلسه توتال ها در همان دقایق اول گفتم:

((در دنیای تراوین کسی حرفش را در دفتر اسناد رسمی ثبت نمی کند؛ شرافت و مردانگی لیدرها و پلیرها تضمین وعده ها و حرف هاست)).

پ.ن۳: نیاز نداره به جز دو نفری که اسمشون رو آوردم (و ادمین محترم به شرح فوق) کسی بخواد پاسخی بده. خودتونید و وجدان و شرفتون. این هنوزم برای من یک بازی هست برای شما چطور؟

پ.ن۴: همچنان با احترام رفتار کنید. یک سال زمان خیلی زیادی هم نیست. تمام خواهد شد.

پ.ن۵: انقدر شرمنده قول های رفقا شدیم که اگر عمری بود و سروری پلی دادیم (اسپیدترا که فکر نکنم) صحبت ها رو ثبت و ضبط کنم که این وضعیت اسف بار پیش نیاد. امان از تجربه.

خوب خوندی برادر من دوباره بخون

اگر قانع شدی کار اشتباهیه برو تو موضع قبلیت که منم مدارک اراعه کنم

فقط از کوره زود در نرید و تو کل پستهای من اگر هر چیزی پیدا کردید که من براش توضیح قانع کننده و یکسریهاشو مدارک معتبر نداشتم
    اونوقت شما تصمیم بگیرید من انجام میدم ولی اگر بود فقط یه معذرت خواهی ساده تو همین فروم ما را کفایت میکند.

بزرگوار سم چیه

اول از دوستانت سوال کن ببین چنین چیزی بوده یا نه بعد داد و بیداد کن

از محمد رضا وگنس و آقا کیا اکنت رونجر بپرس برادر من

اگر گفتن آره پیشنهاد خرید اکنت دادن اونوقت مرد باش و بیا اینجا بگو اشتباه کردی

و اگرم گفتن نه بازم مشکلی نداره شماره دوستانتو داری دیگه من اسکرین میگیرم از پیامش میزارم

هر چند که میدونم اونها راستش رو به شما میگن و منم مجبور نمیشم اسکرین بزارم

ولی مردونه . خداوکیلی . حالا که پیگیر بودی بیا این یه مورد رو با هم مشخص کنیم باز بقیه نمونن تو دو راهی که کی راست میگه کی دروغ

منتظر خبرتم داداش

خودتم ناراحت نکن من دروغ نمیگم . هر جا هر کی احساس کرد چیزی رو دروغ میگم بیاد ثابت میکنم براش

دوست عزیز و گرامی تمام پیغامهای دوستاتون برای خرید اکنت ها موجود هست فقط برای اینکه ناراحتی برای فرستنده پیام ایجاد نشه اینجا نمیزارم اسکرینشو (اما یا خبر ندارید که اعلام کردم خدمتتون اما اگر خبر داشتید و با هدف دیگه ای این پست رو گذاشتید با احترام به فرستنده مجبور میشم بزارم اینجا تمام پیامهارو

بزرگوار یه قسمت پستتونو میزارم با دو تا ضرب المثل

پ.ن3: ادمین به ما تارگت نگفته شما هم حذف کنید برید؟:دی

دوست گرامی جسارت نباشه یه ضرب المثل هست که میگه :

پنبه دزد دست به ریشش میکشه

یکی دیگه هم اینه

دُوز وَ كْلاه خواه پَرِدارَه:

با سلام و سپاس از پستی که گذاشتید

بله تمام مدارکش پیش ما هست

چه خرید اکنت و ...........

و چه پیشنهاداتی که برای خرید به بچه ها و حتی شخص خود من داده شده

متاسفانه باید بگم

هر دم از این باغ بری می‌رسد، تازه‌تر از تازه‌تری می‌رسد

مغزهای کوچک زنگ زده

چقدر جالب بود این فیلم واقعا بعضی وقتها چیزهایی میبینم که عجیب یاد این فیلم جالب میوفتم

اینجا رسما اعلام میکنم نه به کسی توهین میکنم بزرگواران نه بی ادبی خاک پای همتونم هستم این یه بازیه اینجام جزعی از بازی

به هر کسی تیکه انداختیم و هر کی بهمون تیکه انداخته و جواب دادیم یا نه همش در همین حد بازیه پس کسی بصورت شخصی به خودش نگیره

در مثل جای هیچ مناقشه نیست

میگن اگه چوپان نباشه گوسفندها تلف می‌شن٬ یا گرگ بهشون میزنه یا از گرسنگی می‌میرن٬ جون مغز ندارن. هرکی که مغز نداره به چوپان احتیاج داره٬ یه چوپان دلسوز... چوپان حکم پدر گوسفندها رو داره٬ آدم بدون پدر هیچی نیست. اون چوپانه ما همه گوسفنداشیم٬ اون به ما میگه کی بریم٬ کجا بریم٬ چیکار کنیم٬ کی بشینیم٬ کی پاشیم٬ کی بمیریم.

این دیالوگ از فیلم یادم اومد گفتم بزارم اینجا بد نیست

و اما بعد:::::::::::::::::::::::::

خوب بعد از کودتا و گرفتن قدرت و با سیاستهای خاص که هیچکس (هیشکی) بلد نیست جز godfather و بعد از گرفتن کامل قدرت و اتفاقهای افتاده

و بعد از اینهمه فراز و نشیب و زیر زمین و پشت بوم و گنجه و مستعمره شدن و ...

حالا از ترس یه ساید دیگه میاید اتهام میزنید و ....

خوب همونجور که شما با ج ش متا کردی البته قایمکی و قبل از بازی و هزار تا داستان گفتید و خودتونو برحق میدونید میخوام یکم روشنتون کنم بزرگواران که ما هم خودمونو بر حق میدونیم و حداقل براش هزار تا دلیل داریم و هر وقت هم بخواهیم متای رسمی ببندیم مثل یه مرد اعلام میکنیم ضمنا خود فروخته و ... هم مشخصه کسیه که قبل از بازی متاشو بسته حالا یا از ترس یا نیرنگ یا هر چیز دیگه یا زیر زمین یا پشت بوم یا هر جای دیگه و بحث توازن رو هم برای تحمیق اطرافیانش میگه که مقام خدایی و خبر از آینده و ... براش قاعل هستند (چون اون زمون ش غ هنوز بودن )

عقل سلیم درک میکنه که بر حق بودن نه به تعداد مربوطه نه به قدرت و نه به ....

یه سوال : با کمال احترام آخه بزرگوار " عزیز من "تاج سر بچه های اتحادتون کسی شمارو مجبور کرده بود که بیای تو متن معروف و خنده دار همه حذفن اعلام رسمی کنی که دیگه نمیای فروم پست بزاری تا حذف کل معترضین (به زعم من) و کتیبه ها .حالا یا خیلی ذوغ کردی (که نه چون قبل این ذوغ پست گذاشته بودی یا عوارض کهولت سن هست یا....

اینم متن شما :::::::::::::::::::::::::::

این اخرین پست من بود توفروم تاوقتی که مدعیهای بی پشتوانه حذف بشن پس بیست روز دیگه پست بعدی رو میذارم.قبل کتیبه که حذفن.

حالا همین جا از دوست عزیزم اشکان جان درخواست میکنم یه نسخه کلی برای آلزایمر تجویز کنه شاید خیلی ها به کارشون بیاد.

یا علی

با سلام خدمت دوستان بزرگوار

عزیز من میشه تناقضات صحبتهای بنده رو بفرمایید (جهت اصلاح خودم عرض میکنم)

اما راجع به فرمایشاتون

ببینید بزرگوار بنده در زندگیم متاسفانه یا خوشبختانه نتونستم یوغ بردگی گردنم بندازم

کاملا مشخص هست چی میگم اما برای دوستانیکه متوجه نمیشن با اشاره ها مجبور به توضیح میشم

وقتی توتال شما انتظارش از پلیرها اینه که هر چی من بگم بگم باش هستی بگم حذف کن باید حذف کنی و ..... (ام امش موجوده )

خوب ایراد نه از ماست بزرگوار نه از شما . فقط ما حرف زور و منم منم و همه حذفید خنده داره کسی که خودشو توتال میدونه (میتونید مراجعه کنید چند صفحه قبل یکم بخندید)این برخوردهارو قبول نداریم و حداقل تو این بازی دنبال دموکراسی میتونیم باشیم

از خوردنم نمیترسیم واقعا (فدات شم جون آدم نیست کهتموم بشه هر چند شخصا پای این اعتقادات جونم رو هم میدم)

امیدوارم شما هم متوجه بشید تو چه قرنی داریم زندگی میکنیم و این مدیریتهای قبیله ای رو تغییر بدید (یکم بروز باشید )

از طرفی ما خوب میدونیم چی میخوایم دوست خوبم

متنهای بنده رو بخونید کامل متوجه میشید اینکه تا قبل از جدا شدن چی میخواستیم که توضیح دادم بعدشم پیشنهاد دادم معذرت خواهی کسی که

میگه متای یواشکی مون لو بره زشته برامون (خدارو شکر میدونست زشته و انجام داد) و بعدش با دموکراسی (اینم توضیح بدم یا میدونید چیه فقط بگم دموکراسی تو ذهن خیلی از دوستان شما اینه که رای بدیم و تمام قدرت رو با رای بدیم به یک نفر که من از شما خواهش میکنم بهشون یاد بدید دموکراسی این نیست

این فقط مشروع کردن دیکتاتوریه) ( بعضیها با کلی منم منم کردن میان میگن اکثریت خواستن فلانی فلان بشه که اگرم فراموش کنم داستانهای لیدرهارو و این موضوع رو بپذیریم بازم اسمش نمیشه دموکراسی.

آخر بت سازی و دیکتاتور سازی هم این میشه که طرف میاد و اون انتظار من میگم باید بشه رو داره

راستی اینکه من در متنهام هر از گاهی به مواردی اشاره میکنم بخاطر تعدد موارد هست و هیچ مغایرتی بین صحبتهام نیست عزیز

شاید انتظار شما این باشه که من یا تو یه پیام به همه موارد اشاره کنم که نمیشه چون باید 4صفحه بنویسم یا اینکه یکی دو موضوع رو فقط بیان کنم که اینم باز نمیشه

اما جمله ی آخری واقعا ش ش نیاز به یه لیدر قوی داره نه کسی که از قبل ( به گفته خودش) بره با بقیه متا کنه . این کار یه آدم ضعیفه

نیاز بود بفرمایید دلایلمرو بگم برای دوستانی که متوجه نمیشن

بزرگوار من بارها خواستم فقط بیان اینجا راجع به گفته ی خودشون تو ضیح بدن که نهایتا منجر شد به اون پیغام خنده دار همه حذف (البته خیلیها خندیدن و شاد شدن)

از کسی که این مدل مینویسه انتطار چه مدل مدیریتی داری شما ( نوع نوشتن و صحبت کردن رابطه ی مستقیمی با نحوه مدیریت کردن داره بزرگوار)

ضمنا بنده یه آدم منطقی و راست گو و اهل عدالت اگر در کل اتحادهای امرداد و آریانا هست رو ازش خواهش میکنم تشریف بیارن و چند موردی رو ذکر میکنم راجع بهش در کمال ادب صحبت کنیم البته همینجا که همه بتونن ببینن و قضاوت کنن تا برای یک بار هم که شده یا دروغگویی من براشون ثابت بشه یا دیگران

که اگر من دروغگو و خوارج و قایمکی متا بسته و .... بودم دیگه تو هیچ سروری راهم ندن و اگر بقیه بودن فقط به یه معذرت خواهی رسمی از ما و کل بچه های سرور قانع هستیم و حتی ادامه بازی رو در رکابشون میمونیم البته در دموکراسی کامل و بدون بستن متای غیر منطقی

دوست بزرگوار و گرامی بعضی وقتها تنها یک جمله برای فهمدین و یا حداقل برای زدن یه جرغه جهت پیدا کردن حقیقت کافیه

اما متاسفانه بعضیها سرشونو گرفتند بالا و سوت زنان و گاهی دستی به سیبیل کشان که گهگاهی نسیمی کلاهشونو برمیداره چون سفت نچسبیدند

میبره و بی اونکه متوجه بشند چی شد میبینند کلاه رو سرشون هست و چند قدم جلوتر دوباره همین موضوع تکرار و تکرار و تکرار میشه

و بعضیها هنوز فکر میکنن کلاه خودشونه که رو سرشونه غافل از اینکه تو هر قدم کلاهی از سرشون برداشته و کلاهی به سرشون گذاشته میشه

و اما وقتی انسان در بند تفکرات و توهمات و شناختهای شنیداری نه دیداری و تجربی خودش باشه ( همچون فیلی که قبلا مثال زده بودم )

و افکار خودش رو به روز نکرده باشه و نخواد رخدادهارو ببینه و تجزیه و تحلیل کنه : در این شرایط باورش نسبت به افراد هیچ وقت تغییر نمیکنه و بالواقع

درست نمیشه و همون چیزی رو که قبلا میدونست رو همچنان میدونه و تا ابد ...

اما وقتی این باورهارو بزاری کنار و به وقایع بیطرافانه نگاه کنی اوضاع درست میشه (همون داستان نگاه متعصبانه در انسانها نسبت به اعتقادات و باورها و ...)

حالا لازمه فقط به دو مورد اشاره کنم و بقیه موارد هر زمان لازم شد در خدمتتون هستم

1 . توتال آریانا جناب مازیار راجع به جنوبغرب یه چیزی گفتن البته به من مربوط نیست چون نه کاری با جنوبغرب دارم نه جناب مازیار رو توتال ش ش میدونم

اما تمام دوستان آریانا با بی توجهی و بدون حتی اهمیتی به صحبتهای توتال خودشون مساعلی رو بارها و بارها بر خلاف صحبتهای آقا مازیار بیان میکنن

شماها همه با هم دوست و هم بازی و ایشون رو توتال و حرف حرف ایشونه و .... میدونستید و ما قاعل بر دموکراسی و خرد جمعی بودیم

اما نمیدونم چرا زره ای هم ارزش برای حرفهای ایشون قاعل نیستید پس منی که تا حالا با ایشون همبازی نبودم رفتارم بر مبنای خواسته هام خیلی منطقی

تر از رفتار مدعیان ارادت به ایشونه

(اونجا که گفتم آدم رو باد میکنن و به وقتش سوزن میزنن و میترکونن رو یادتون میاد)

مورد دوم

بدون شرح :::::::::::::::::

این نمونه که عرض میشد از جناب آقای مازیار خان

( دیگه این کارها و متای قایمکی و یهو معلوم بشه که با فلان ساید از اول متا داشتیم و کمک می کردیم و این حرفها گذشته دیگه خیلی زشته برامون)) به نقل مضمون حرف ایشون.)

حالا میتونید کمی فکر کنید و یا میتونید تفکراتتون رو دست نخورده بزارید باقی بمونه

چندین مورد دیگه هم هست که در صورت نیاز و برمبنای پاسخ شما بیان میشه

وقتی میگیم برای یه ساید دیگه بازی میکنن یعنی این

چون اونموقه نمیدونستن یه ربع حذف میکنه و ... و بهونه هایی مثل بالانس و .... هم فقط جهت تحمیق افکار دوستانشون هست مگر اینکه بپذیریم

ایشون از آینده خبر داشتند که ساید دیگه حذف میکنه و ................ که با منطق من جور در نمیاد

موارد دیگه رو هم میگم خدمتتون

سلام عرض میکنم خدمت دوستان

دوست گرامی اولا که چند تا یکی یادتون رفت و من اضافه میکنم

یکی قبل بازی خدا میدونه بالاخره تو زیر زمین یا پشت بوم نمیدونم گنجه کفترا کجا متا از قبل بسته و با دروغ خواسته جور دیگه نشونش بده و وقتی صداش در اومد

و همه فهمیدن...................................................

بعدش گندش در اومده که نگو از اول میدونسته این موضوع لو بره آبرو براش نمیمونه (به اعتراف خودش)

یکی وقتی خبری البته در ظاهر نبود به یکی دیگه دف میداده و از این کثیف بازیا ( که البته گویا از نظرشون عادیه)

یکی که امروز هزار تا گندکاریش در اومده میاد بازخواست گونه میپرسه به فلانی دف دادید یا نه و...... بابا خودتو جمع کن

یکی با کلی دوز و کلک اومده فاز god father گرفته و با سیاستهای خارق العادش متای زیر زمینی یا پشت بومی و اینا میبنده

یکی دو تا سایدو یکی میکنه بر علیه یه ساید و ادعای توازن میکنه تو این حالت بعد برای اون سایدی که تنهاست کری هم میخونه نفهیدیم بخدا اونا قوی بودن شما دو تا مجبور شدید متا کنید یا اونا ضعیفن من که نمیشناسمشون ولی شنیدم شما خوب میشناسیدشون . دی

یکی به هم سایدی که نه به هم اتحادیش اتک میده و (البته با چک کردن چراغش و مطمعن شدن که طرف ساعتهاست رو اکنت نیست

یکی توتاله شماله فقط نمیدونیم چرا واسه جنوب بازی میکنه

یکی یه روز توتاله یه روز عضو شورا یه رو ز دیکتاتور یه روز godfather یه روزم تو آخرین خبر شده جمونگ

حالا جالب تر

یکی اینهمه گندکاری رو تونسته تو یه سرور اونم قبل کتیبه ها انجام بده و رکورد گند کاری رو تو دنیای تراوین بزنه

حالا یکی هم الان پیداش شده میگه ما کلا 3 نفریم بعد از 2 تا ساید درخواست میکنه تورو خدا بیاید همه جمع شیم این 3 نفرو بزنیم

بزرگوار شما همیشه واسه زدن 3 نفر باید نصف شهر رو جمع کنی .دی

ممد تقی جعفر شهداد مرداد تیر زاگرس خیار گوجه گلابی هویج سیب زمینی زیر زمین پشت بوم گنجه کفترا هوای مرطوب هوای خوب

العاقل تکفیه الاشاره

همه حذف خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

3 نفرو با 2 تا ساید میخوان حذف کنن بازم دنبال یار کمکی میگردن

بالاخره ما چند تا هستیم که از کل اتحاد آمرداد البته در ش ش (منظور شعبه اتحاد مذکور در ساید شمالی) قویتریم و شما باز دست به دامان اونها شدید برای زدن ما

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

بر میاد ازتون وقتی هم اتحادی رو زدید دیگه انتظاری نیست .................................................

بزرگی میگفت کسی که گند زده رو سر به سرش نزار یا ببخشش یا تنبیهش کن بعد ببخشش

اما چند تا شرط هم میزاشت

میگفت اگه طرف آدم مدعی بود و همه به گندش پی بردن دیگه به روش نیار البته یکی دو روز تا بیاد تو خفاء معذرت خواهی کنه

اگه دیدی معدرت خواهی نکرد بهش یادآوری کن که باید معذرت خواهی کنه

اما اگه دیدی غرور کاذب و توهمات خود بزرگ بینی داره و بازم معذرت خواهی نمیکنه آبروشو ببر هر چند وقتی همه میدونن چه گندی زده یعنی آبروش رفته دیگه

اما میگفت کوتاه نیا حتی اگر طرفی که گند زده حاکم شهر باشه ( مهم اینه که تو قبولش نداری و 4 تا ملیجکم دورش باشن)

میگفت نگاه نکن به جا و مقامش شاهه یا حاکم اون فقط باده

گفتم باد

گفت آره باد یعنی اون ممکنه چیزی که تو فکر میکنی نباشه و ممکنه آدم خوب و بزرگمنشی باشه اما خوب اطرافیان بادش کرده باشن

آره میگفت خدا نکنه مردم یکی رو باد کنن چون همونایی که آدمو باد میکنن با یه سوزن براحتی بادشو خالی میکنن اما تو شاید نتونی بادشو خالی کنی

گفتم چی کار باید بکنم

گفت زندگی

گفتم با اون طرف

گفت هر کسی مسؤل اعمال خودشه اونم مسؤل اعمال خودشه و شک نکن رسوا میشه حالا دیر یا زود

ولی تو کم نیار و مقاومت کن و بجنگ فقط راحت قافیه رو نباز و از حقت دفاع کن

دفاع کن و شکست بخور مثل یه مرد

تازه یه بزرگ دیگه ای هم میگفت جلساتی که تو زیر زمین برگزار بشه تو پشت بوم تموم میشه . دی

نفهمیدم یعنی چی

حالا ببینمش ازش معنیشو میپرسم بهتون میگم بعدا

بگذریم من موافق نیستم که هر کی تعدادش بیشتر باشه یا تو بازی به قول یه بنده خدا 4 تا گرزی دورو وریاش بیشتر داشته باشن فکر کنه

حق داره به بقیه زور بگه و بعدش بیاد بگه تو بازی نشونتون میدیم

این همه پلیر اینجا از همتون میپرسم و میدونم همتون زدید و خوردید و صفر شدید و حذف کردید و ....

خدا وکیلی اگه یکی اکنتش صفر بشه ضایع است یا یکی گند کاریش لو بره

تازه بجز 4 نفر دورو برش که مجبورن تو روش حرفشو قبول کنن خیلیای دیگشون میان میگن حق با شماست اما ما داریم بازی میکنیم و رو دروایسی داریم و من با رفیق رفیقش رفیقمو بیخیالو از این حرفها

برادر من تو بازی من بازنده اصلا کپ من صفر مگه مهمه

عوضش صادقانه بازی کردم و تو دنیای مجازی لای چهار تا برده و گرزی دروغ نگفتم و سعی نکردم بقیه رو تحمیق کنم

و از اینهمه آدم تیکه نشنیدم بابت گند کاری که نمیخوام قبولش کنم

یا علی

ببخشید مجبور شدم یه چیزایی اضافه کنم چون دوستان اضافه کردن

یه چیز جالب همراه یکم شوخی و خواهشا کسی به خودش نگیره جز بعضیها

بخدا خندم میگیره یکی میگه حذفید اونم با تکیه بر اکنتهای دیگران .

یا خدا همه حذف

بپر پسر حذفش کن

بچه همروت رو امشب بخوابون اونو حذف کن

آهای گلابی اون یکی رو حذف کن

مگه با تو نیستم خیار همرتو بخوابون آره اون یکی رم تو حذفش کن

( حالا مکالمش با دوستان اونوری یکم پایینتر آره همونجا همونایی که باهاشون زیر زمین رفتن و بعد رفتن پشت بوم و الانم که دیگه آزاد همه جا میرن با هم

جانم رییس جانم سرورم . ده فرمان رو برامون آوردی بله چشم هرکی مزاحم برد شما باشه میدم خیارو هویج و گلابی و زرشک که دورو ورمن حذفشون کنن . ارباب)

دوباره همه حذف

بابا خدا رحم کرد تو دنیای واقعی بمب اتمی چیزی دست بعضیها نیست بخدا همه رو حذف میکردن

ع

بزرگوار فرمایش شما درست هست

متا که از روز اول و چه بسا قبل از شروع سرور به قول آقا رضا سورنا تو زیر زمین بصورت مخفی بسته شده بود

حضور الان امرداد تو تاپ دفاع رو دلیل دارید واسش اما دف دادن به جنوب شرق رو چی

اگر دلیلتونبستن متا هست برای اون موقع چه دلیلی دارید

قاعدتا دلیلتون برای دف دادن به جنوب شرق هم متای زیر زمینی بوده

درود میفرستم بر سیاست گذار کبیر

آره آقاجون ما سیاست بلد نیستیم ولی صداقت داریم

این جمله رو اونی که باید بگیره میگیره

جواب شما هم همونیه که بالا نوشتم

بهتونم پیشنهاد میکنم چند صفحه اخیر رو بخونید

بابا آقا رضا سورنا اول زیر پوستی بعدشم دیگه واضح گفت

ما هم که مدتهاست داریم میگیم

دیگه الان تو این سرور کسی مونده ندونه این گند کاری چجوری و کجا بوده

بسه دیگه خودتونو نزنید به اون راه

ما که داد میزنم و میزدیم و میگفتیم قبول نکردید ربع آقا رضا هم که گفتن

دیگه میمونید خودتونو جنوب شرقم که خوب همکار خودتون بود

مازیار خان هم که گفت اگه متامون که از روز اول بوده لو بره زشت میشه و ضایع میشید

خوب یه کار کردید الانم ضایع شدید دیگه

حالا تهش ما 20 تا اکنتم یا هستیم و همینجوری ادامه میدیم یا اصلا حذف میکنیم شما خوش باشید یا ....

بخدا اول فکر میکردم خبر ندارید و دارید دفاع میکنید الان که دیگه همه جا صداش پیچیده و همه دارن با تیکه و رک بهتون میگن

دیگه از چی دفاع میکنید آخه...................

میدونید فیل رو چجوری رام و تربیت میکنن:::::::::::::::

از بچگی با یه طناب محکم میبندنش و اون فیل تمام زورشو میزنه و وقتی نمیتونه کاری از پیش ببره تسلیم میشه و تا آخر عمر تنها با بستن یه طناب

کوچیک به گردنش (اون فیل چون این موضوع طناب تو ذهنش نقش بسته و باورش کرده ) همیشه رام و مطیع میمونه

و حتی برای آزادی و در اومدن از زیر یوغ بردگی هیچ وقت تلاش نمیکنه

باورهاتونو بیرون بریزید و بدون تعصب و بندگی فیل گونه به مساعل نگاه کنید و نظرات رو بخونید و بپرسید تا به حقیقت هر موضوعی برسید

بزرگوار نه شما بلکه هر کس دیگه ای هم سوالی داشته باشه بنده در خدمت هستم تا جایی که بدونم پاسخ میدم

اما اون اعتراف آقا مازیار رو توضیح بدید بوش بدجوری سرور رو گرفته فقط نگید تگفته و ... که اثباتش دستمه بدتر میشه واسش

حالا برای جلب نظرتون سوال اولتو پاسخ میدم تا بعد از جواب شما من بقیشو جواب بدم

جواب سوال 1 شما : من بارها اعلام کردم یکی از دوستان ما به آقا مازیار بی احترامی کردند و ما بارها معذرت خواهی کردیم

اما دلیل اون بی احترامی میدونید چی بود یا باز توضیح بدم و آبروی نحوه مدیریتتون بره مجدد

بازم میگم ما با توجه به تمام اختلافات و ... و بعد از بالاگرفتن یکسری اختلافات فقط تصمیم گرفتیم بدون دردسر و دعوا از اتحاد جدا بشیم تا بعد ببینیم چه توافقی میشه یا نمیشه

اون شب پلیر اکنت 250 گرم رو اکنتش نبود و در جریانم نبود که خارج شدیم و توتال قدرتمند شما با ابتکار خارق العاده ای و با رفتن به قسمت اعضای اتحاد

و چک کردن چراغ اون اکنت و مطمعن شدن از نبودنش تونست همرشو خفت کنه و برگ زرین دیگه ای از گند کاری در کارنامه خودشون ثبت کنند.

که نه تنها همر رو هم سایدی بلند کردن که همر رو هم اتحادی بلند کردن اونم هم اتحادی که تو تاپ غارت بود

که من این عمل رو اوج حقارت و ترس میدونم ( البته نه تنها من که همه )

افتخار کنن به این همه درایت

شاید من تو صحبتهای لیدرها نبودم اما این جا خودم بودم و دیدم

یعنی حتی صبر نکردن 250 گرم بیاد بیرون یا اکنتهایی رو که بیرون اومده بودنو اول میزدن شاید اون پلیر تصمیم میگرفت بمونه و با آقا جونتون به نتیجه برسه

بعد از این اتفاق یکی از بچه های ما که عصبی شده بود به استاد اعظمتون بی احترامی کرد که الان برای تحمیق افکار دارید ازش استفاده میکنید و خیلی زشته که یه فحش رو که دلیلش این بوده رو میگیرید دستتونو میچرخونید

هر چند شما تو جریان همه اینها بودی اما چون خیلی ادای کسانی رو که بی اطلاع هستند رو در آوردید خواستم یکیشو توضیح بدم بهتون

برای بقیه هم توضیحات مکفی هست

ضمنا من سالها بود بازی نمیکردم بعد سرور 4 بخاطر دوستان اومدم مجدد رفتم و باز این سرور به عشق دوستان اومدم (خیلی از قدیمیها که البته 90 درصدشون دیگه تراوین رو به کلی فراموش کردن و این بازی مثل من براشون ده پونزده سال پیش که دانشجو بودیم جذاب بود و الان دیگه نه)

اما اگر یه تازه وارد هم باشم تو این بازی دلیلی نمیبینم که نیام فروم و صحبت نکنم و حرفهامو نزنم

تا جایی که یادمه بازی کردن واسه یه سرور دیگه خیلی زشت بوده و متن زیر داره میگه کیا از این کارا میکنن

(حالا شما بفرمایین توضیح بدین راجع به متن زیر فقط رد شید از دیکتاتوری و یکم ذهنتونو از رو بت سازی تغییر بدید و بفهمید که میشه تو یه جامعه با دموکراسی زندگی کرد و همیشه دنبال این نباشید که یک نفر با چوب بایسته بالا سر یه جمعی برای حکومت کردن و بکشید بیرون از این تفکر مسخره جهان سومی که حرف حرف توتاله و ... که در چگونگی توتال بودن هم هزار حرف و حدیث هست)

متن مورد نظر :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

این نمونه که عرض شد از جناب آقای مازیار خان

( دیگه این کارها و متای قایمکی و یهو معلوم بشه که با فلان ساید از اول متا داشتیم و کمک می کردیم و این حرفها گذشته دیگه خیلی زشته برامون)) به نقل مضمون حرف شما.)

سلام بزرگوار

اینجا هر چی دوست داشتید گفتید و 2 تا مدرک آوردید که برداشت من ازش فقط کثیف بازی کردن بود که تو تیم لیدریتون چه کارها کردید و یه لیدر رو کنار گذاشته بودید و ......

حالا این مدارکی که اراِِیه دادید رو قبول داریم و بخشی از اعتراضات دوستان همین بوده

اما از این مدارک چطور به اون نتیجه رسیدید نمیدونم

فقط معنی این جمله رو از توتال بزرگ (سنی) و محترم بپرسید

این نمونه که عرض شد از جناب آقای مازیار خان

( دیگه این کارها و متای قایمکی و یهو معلوم بشه که با فلان ساید از اول متا داشتیم و کمک می کردیم و این حرفها گذشته دیگه خیلی زشته برامون)) به نقل مضمون حرف شما.)

عزیز من همش نزنید بوش کل سرور رو برداشته

اینجوری داره ir رو هم بوش میگیره ها