نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• طبق بند بالا توی قسمت قوانین همین سایت خرید و فروش اکانت تحت هر شرایطی (چه از داخل چه از خارج ساید) ممنوع هست و اکانت خریدار بهمراه اکانت خریداری شده باید مسدود بشن.

قابل توجه دوستانی که دارن ماستمالی میکنن.

گویا دست داشتن مولتی با دوستان گرامی ثابت شد من از این قانون خبر نداشتم و میگفتم سایت.......... دیگه قانون نداره

اما هر عزیزی دوست داشت نامه مولتی رو خلاف همین قانون براش میزارم

هر دم از این بام بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد

• گویا دست داشتن مولتی با دوستان گرامی ثابت شد من از این قانون خبر نداشتم و میگفتم سایت.......... دیگه قانون نداره

اما هر عزیزی دوست داشت نامه مولتی رو خلاف همین قانون براش میزارم

هر دم از این بام بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد

طاها جان سلام

نمیشه انقدر سریع متهم کرد تیم مدیریت رو چون شاید هنوز مدرکی بهشون ارائه نشده

با توجه به اینکه این بحث از طرف آقا رضا سورنا مطرح شد و ایشون خودش از هرکسی اینجا وارد تره که به چه چیزی میشه استدلال کرد و به چه چیزی نکرد، همون مدارک رو در اختیار تیم مدیریت بزارید.

در صورتی که طی 72 ساعت قانون رو اعمال نکردن دیگه فکر کنم قضیه به همه ثابت میشه و هرکی هم انکار کنه و داخل سرور بمونه هم قاعدتا جزو افرادیه که نفع میبرده ازین دخالت.

اگرم قانون رو اعمال کردند که وظیفه شون رو به درستی انجام دادن و چای حرفی فعلا نیست.

ارادتمندم

• شما درست میگی شما کلا درست میگی

مرد مومن به من پیام دادن تو واتساپ ولی من چیزی نگفتم تا آقا رضا سورنا بیان کرد

شما یا در مقابل فهمیدن حقیقت مقاومت میکنی که هیچ

یا اینکه یه حرفی زدی منم گفتم اول بری بپرسی بعد بگب یا اینکه اسکرینشو برات بفرستم

انقدر معرفت دارم نخوام شخص خاصی رو تخریب کنم و بر علیهش تو جمع پیام رو کنم واسه همین میخوای شمارتونو بده برات بفرستم

اما مشخصه کاملا بی طرف هستید

شما پست جناب سورنارو بخونی متوجه میشی قول و قرارها چی بوده حداقل تو این زمینه

تناقضت تو تعریف شخصیت جناب سورنا کاملا نشاندهنده ی خیلی چیزهاست

اول جناب سورنای عزیز و......

بعدش ایشون میشه پخش کننده ی سم

ضمنا شما که تو ساید ما نیستی نمیدونم ولی اینجام نباشی همین پایینایی

یکم معرفت خوب چیزیه بقیه هم میخونن این پست هارو همه فهمیدن ندونسته حرفی زدی و رفتی پرسیدی دیدی درسته حرف من ....................

ضمنا پستهارو کامل بخون من قسمتی از پستهارو میذارم که مربوط به بحث هست عزیز من

امان از کسانی که در مقابل واقعیات میاستند

• مدارکش قاعدتا رسیده دست ایشون

متاسفم اومدم اینجا بازی کنم

میدونم خیلیها پشیمونن مثل بچه های شمالغرب و جنوبغرب و ما خوارجیها به قول دوستان

اما اونا مدرک نداشتن و ما داریم

هنر تشخیص تارگتهارو که در جریان هستید انشالله...................

• داستان سرور

داستان این سرور واضحه، امرداد با توپ پر وارد سرور شد. یه سری افراد کینه از قبل داشتن و یه سری هم فقط برای کل کل و زدن امرداد وارد سرور شدن. این دو دسته تو دو ربع غربی پخش شدن و البته یه سری نماینده هم فرستادن ان ای که اونجا رو مستعمره کنن و 3 به 1 روی امرداد متا ببندن اما ای دل غافل یه سری نئشه تراوین تصمیم گرفتن یه سرور رو استارت بزنن، ندیده و نشناخته وارد خلوتترین ربع سرور شدن که قرار بود حیاط خلوت دو ربع غربی باشه. در ادامه که ان دبلیو دید رشته هاش پنبه شده دخالت ادمین رو بهانه کرد و زد رو حذف. اما اس دبلیو در اولین فرصت شمال غرب رو به جای ان ای تبدیل به حیاط خلوت خودش کرد و چون ان ای رو از دست رفته میدید شعله های جنگ داخلی رو برافروخت و برای اتحاد اخراجی لویال دفاع و پلنر ارسال کرد.

بسم رب الکذابین

* به هر حال خدای کذابین هم هست

* کذاب: بسیار بسیار دروغ گوینده

داستان خوبی بود، قصه بیشتر، یا رمان تخیلی.این فرضیاتی که داری مطرح میکنی قبلا مطرح شده و قبل ها بررسی شده و گرگهای مسیرشم دادن تیرداد کشته، حالا اومدی آس رو کردی؟ چقدر فکاهی شده این چند روز فروم، دست بردارین فروم رو بخونید بعد پست بدین. پست حاج حسین در اداااامه هست. یکم اتاق فکرتون گیج و عقبه، حداقل یه سناریو جدید بسازید دیگه زشته این سطح از فروم نویسی، اینجا که گروه چت تلگرام و دیسکورد نیست، یکم فکت یه دلیل آبکی بیار قبلش حداقل.

ای دل غافل نشئه تراوین که تصمیم گرفتن به زنبیل گزاری (مثل فروم 3 ایکس) و اصرار لیدرهای عالیقدر مذکور تشاییف بیارن و از خلوت بودن شمال شرق استفاده کنند برای برنامه ها و پلن های آینده! برای اداره اکانت های بی سرپرست، بد سرپرست یا کم سرپرست! و کشوندنشون به سمت مرزهای شمالی!

که اون زمان جدی گرفته نشد و به حساب پر پلیر شدن سرور گذاشتیم، ولی ای دل غافل که پلن این بوده (سعید مولا اجازه میدی ما هم حسرتی داشته باشیم یا اینم میشه اراجیف؟)

در مورد 3 به 1، 2 به 1، و "هر چند به یک" هم نقل قول بهنام خان هست در اداااااااامه، که به اشکال مختلف بیان شده ولی یه نمونش استخراج شد، البته حرکتهای دیپلماتیکش در این حیطه هم اگر صلاح دانسته شد اعلام شد شاید! الانم که 2 به 1 فرمودن از نوع زیر خاکی! و بعد از لو رفتن هی داشتن انکار میکردن، مثل کسی که زمین خورده و تا ته سرور میخواد سینه خیز بره

برادر اگه حس کردی اشتباه کردی، آبروتو نزار پای بردن یه سرور به قول خودتون فیک! چقدر ارزش داره این حجم از دروغ؟

گزینه سرچ خیلی مفیده واقعا استفاده کنید، اسناد زیر خاکی خوبی وجود داره.

کم کم برای اعضای شمال شرق روشن میشه با کیا طرفن و طرف حق رو میگیرن.. طرف کسایی که برای وقت و پولشون ارزش قائلن و قبل سرور مستعمره نمیشن...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------خرید و فروش اکانت!

خرید و فروش در ساید های دیگر حتمن غیراخلاقی است ولی تا حالا نشنیده بودم خرید ااکانت در ساید توسط بازیکنان همان ساید آنهم روز 64 سرور غیر اخلاقی محسوب شود !

مگر از ساید شما اکانت خرید شده ، آهان فهمیدم شما قسمتی از شمال شرق رو خریده بودید ؟!

دوست عزیز کار شما بابت فرستادن نیروی نفوذی در شمال شرق غیر اخلافی بوده ، نه اینکه پول گلد یک بازیکن را بدن در ساید خودی تا همرش به همسایه هاش نخوره اون هم با لانچ بچه های جنوب غربی !

همون بهتر تشریف ببرید از سرور ، با این حجم از قلب واقعیت و فرار به جلو !

پی نوشت : واقعن این سطح ار وقاحت و پررویی هم نوبره !

خرید و فروش اکانت از نظر شما اگر درون سایدی که باشه حتما واجب موکده!؟ این نقض صریح قوانین اولیه تراوینه، حتما توصیه میکنم مطالعه بفرمایید.

این مدل استدلال های سست دیگه جوابگو نیست متاسفانه.

تهمت زدن به دیگران هم کار ناپسند و غیر اخلاقی هست. ما برای حرفمون فکت و مدرک داریم.

ادمین محترم پیگیری بفرمایید. دیگه داره کار به جاده باریک کشیده میشه.

قیمت یه ربع و کتیبه و بقیه رو هم اعلام کنید همه در جریان باشند.

تمثال وقاحت از وقاحت میگه!

فرار به جلو؟ شما یا معنی فرار رو نمیدونی یا جلو، یا ترکیب فرار به جلو،

باز یکی پیدا شد قلب به کار برد، همین "قلب واقعیت" اصطلاح قشنگی بود ولی کاربرد بیجا، مطلب مفید دیگه ای نداشت پستتون.

-- تیرداد همه منتظر قصه شب هستن، ناشکری کردیم اسیر شدیم، ناشکری!

• سلام ، افتخار آشنایی با شمارو ندارم، ولی از نحوه پست نوشتن مشخصه که قصدتون حاشیه نیست و اومدید مشکل رو حل کنید،
    این 2 موردش برام سوال بود، اگه صلاح دیدید یکم بازتر کنید،

در مورد2: این میزان فیک و ... که گفتید منظورتون همون فیک هایی هست که از جنوب غرب رو شمال شرق گذاشتن ، و اتفاقا اتفاقا این فیک ها هماهنگ با پلن خوارج شمال شرق بود، نحوه لانچ هم کاملا مشابه ،
    در این مورد توضیح میخواید که عکسشو بدم؟ اکانت Green بود از ده دیفالتشون ، اگه منظورتون فیک و تارگت دیگه ای هست که هیچی، چون متوجه نشدم کدوم فیک رو میگید،

در مورد 4: واقعا وقتی یه سری پلیر اتحاد به هر دلیلی دیگه نمیخوان بازی کنن و تنها مشکلشون با رفتن هزینه ای که کردن هست، بعد اتحاد پول جمع کنه و این اکانت هارو بخره و دنبال پلیر جدید بگرده براشون، جزو بازی کثیف محسوب میکنید؟ اونم در این حد که حالتون رو بد میکنه؟
    درسته طبق قوانین تراوین خلاف هست، ولی واقعا بازی کثیف؟ اونم در این حد که نوبر و حال بهم زن باشه؟ واقعا؟ یعنی الان مال خودتون بود میگفتید نمیخریم، یا حذف کن یا لانچ کن هرجا دلت میخواد؟ از شما که یه تیم 400-100 نفره دارید بعیده همچین دیدی،
    اگه شک دارید برای اکانت های خریداری شده دنبال بازیکن هستیم، من متن چتهامون رو بفرستم براتون؟ هرچند همینکارم خلاف قوانین هست،
    من فکر میکنم پشت این مورد 4 یه سیاست همراه با شیطنت هست با چاشنی حقوقی، حالا باز احتمالا مازیار عزیز میان و توضیح میدن (یا خصوصی یا عمومی)

پ.ن: این قضیه خریدن اکانت های خودی که دیگه نمیخان ادامه بدن اینقدر چیز ساده ای هست که تو فروم گفتیم، نیازی به ارائه مدرک و عکس خاصی از طرف شما نیست، اینجا گفته شد که این موضوع حتی مسئول مذاکره داشته:
    نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

نمیدونم این طاها چند صفحه قبل که این رو دید چرا اینقدر بالا پایین نمیپرید، الان که یهو از جنوب غرب اومدن این مورد رو گفتن، تازه یادش اومد که ااااااااااااا ای کثیف های اکانت خودی بخر، مارا با شما چه، ای بی قانون ها ،

• بزرگوار با تمام احترام خواهش میکنم دروغ نگید

کسی پول نخواسته بلکه به ما پیام دادن تو واتساپ برای خرید اکنت

با دروغ گفتن چه سهون چه عامدانه باعث میشید اسکرین بزاریم اینجا و کسی که از طرف آریانا بهمون پیغام داده براش بد بشه

خیلی مودبانه بخاطر دوست خودتون و لیدرهاتون من خواهش کردم

شاید اگر کس دیگه ای بود خواهش نمیکرد و سریع مدارکش رو رو میکرد

ولی من برای کسانی که یک بار باهاشون سلام علیک کردم ارزش قاعل هستم

• با سلام و خسته نباشید به همه دوستان و آشنایان

بنده دیروز نامه ای از اکانت جمعیت زیر 150سرور دریافت کردم که شماره ام رو خاسته بود بهش بعد دادن شماره واتساپ درخاست خرید اکانت کرد

فورا به مختصات اکانت نگاه کردم دیدم همسایدی هستن و تحت حمایت یعنی تازه وارد سرور شدن ولی کاملا معلومه که از طرف لیدرهای شرق پیام داده8)

ادمین محترم اینا پیشنهاد وسوسه کننده ای بهم دادن الان یعنی من براشون میتونم بفروشم ؟ و همش حرفشونم عوض میکنن قسم میخورن هم به هیشکی نمیگیم از ساید شرق هستیم و میگن بگو به اکانت تازه تاسیس ساید خودمون فروختم :(

ادمین جان لطفا توضیح بدین ایا واقعا خرید و فروش ازاد هست؟

بنده مخالف شدید خرید و فروش اکانت هستم ولی خب مایه داران شرقی ها خیلی اصرار میکنن برا خرید اکانتمون ؟ نظر ادمین میخوام بدونم

چرا با خرید و فروش اکانت برخورد نمیکنی ؟

دیروز از شمال شرق دفاع خریده بودن بعد هم لیدر اشون خریدن الانم میخوان اکانت بخرن ارز جنوب غرب رسما همه پل هارو خراب کردن

جالب اینجاست پیشنهاد 10 ملیون تومانی دادن و 5 تومان الان میدن و 5 تومان به شرط اینکه خودتم رو اکانت باشی و یه اختلاف داخل جنوب غرب بندازی میریزن و رسما اعلام میکنن ما از بچه های جنوب غرب هستیم فقط میخواییم انتقام قدیمیمون از ساید بگیریم ولی خیلی تابلو از طرف شرق پیام میدن

3-4 ساعت امروز وقت بنده رو هم گرفت بدون شک دوستان شرقی از لو رفتن این معامله تو فروم مثل معامله شمال شرق بشدت ناراحت میشن و فورا دیسلایک میکنن

که این نشان دادن حقیقت این پست هست که خریدارا از لو رفتن اشون ناراحت شدن

لطفا هر پلیری در هر سایدی مخالف خرید فروش هست با لایک این پست مارو هم متوجه این موضوع کنه و هم ادمین محترم رو

• برات آرزوی آرامش و خونسردی میکنم، چون فکر کنم آرزوی دیگه ای روت کارساز نباشه،
    عزیزم، ما مسئول مذاکره داشتیم برای این اکانتهایی که دیگه نمیخوان تو مجموعه باشن و ممکنه با گرفتن هزینه ای که کردن با خیال راحت سرور رو ترک کنن و بازی بقیه رو خراب نکنن ، به همه خوارج یا حداقل به معقول هاشون پیام داده شده ، یه عده ای هم کنار اومدن، برای اکانتهاشون هم دنبال پلیر مورد اطمینان هستیم، قاعل ماعل چیه میگی؟
    هر صفحه فروم 800 خط تایپ میکنی، ول کن دیگه آسفالتمون کردی،
    میخوای بزنی؟ بزن
    میخوای بری؟ برو
    میخوای بفروشی؟ بفروش
    میخوای بمونی؟ بمون
    میخوای بازی مارو خراب کنی؟ خراب بکن،
    میخوای واسه جنوب غرب بازی کنی ؟ بازی کن،
    هی هرکی هرچی میگه ریپلای میکنی 800 خط تایپ میکنی، یه بار توهین میکنی، باز تو پست بعدی با ادب میشی و برای بقیه ارزش قائل میشی،
    گرفتی مارو؟ ما چیکار کنیم تو ولمون کنی؟ ما حذف کنیم تو بمونی تو شمال شرق خوبه؟ یا چی؟ بگو همونکارو بکنیم، فقط تو بیخیال این همه تایپ کردن شو، والا از هر ده نفر یکی پستت رو نمیخونه ، همون دوستات هم اگه لایک میکنن، نخونده لایک میکنن،

والا یکم صبر داشتی، یکم معقول بودی، الان یه گوشه کار شمال شرق رو دست گرفته بودی لذتشو میبردی، داشتی تو تیم اسپیک با بچه ها گل میگفتی، حالا یه ربعی رو میزدیم دیگه، اینور، اونور، چه فرقی داشت برای یه پلیر عادی؟ اومده یه همری بسازه، یه هیجان و دورهمی تجربه کنه، بازی رو ول کردی، تمام روز تو فروم داری تایپ میکنی، حیف وقتت نیست بخدا؟ مثلا فکر میکنی بچه هایی که الان تو آریانا هستن دیو هستن، بعد اونایی که تو دوسشون داری همه پری دریایی؟ خسته نشدی خودت؟

• یعنی تابلو تر از اکانت تو نبود که یکی بیاد بهش پیام بده برای خرید؟ =)))) اونی که همچین پول مفتی رو میخواد بده میاد گاو پیشونی سفید میخره؟ نه واقعا؟
    مثلا میخره چیکارش کنه؟ خودشو جای تو جا بزنه، بره آمار اتحاد رو دربیاره؟ یه چی بگو مرغ پخته خنده ش نگیره،
    با این سناریو جذابت فکر کنم انشا رو تو بچگیت هیچوقت 10 هم نشدی، البته اگه هنوز بچه نباشی،
    اونی که به تو پیام داد، جمعیتش هم زیر 50 هم بوده، احتمالا ایشون بوده:
    https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=2
    ببین چیکار کرده بودی، بهت پیام داده تخلفت رو گوشزد کنه ،

• یعنی تابلو تر از اکانت تو نبود که یکی بیاد بهش پیام بده برای خرید؟ =)))) اونی که همچین پول مفتی رو میخواد بده میاد گاو پیشونی سفید میخره؟ نه واقعا؟
    مثلا میخره چیکارش کنه؟ خودشو جای تو جا بزنه، بره آمار اتحاد رو دربیاره؟ یه چی بگو مرغ پخته خنده ش نگیره،
    اونی که به تو پیام داد، جمعیتش هم زیر 50 هم بوده، احتمالا ایشون بوده:
    https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=2
    ببین چیکار کرده بودی، بهت پیام داده تخلفت رو گوشزد کنه ،

لطفا ادب را رعایت کنید ارامش تون حفظ کنید یه لیوان اب داغ هم بنوشید کمی هم مراقب کرونا باشید سلامتیتون مهمتره دوست عزیز همونطور که لیدر هاتون بار ها هم اینجا فروم اعلام کردن که اکانت MKMJ همه سرورها اکانتش فروخته حتی اسم کسایی هم که فروخته بودیم میگفتن من که بی اطلاعم ولی خودشون انگار انقدر دروغ گفتن که باورشون شده و این داستان که توگروه هاشون تعریف کردن پلیر یا لیدر های خودجوش شرق اقدام به خرید اکانت کردن کل مدارک برای ادمین جان فرستاده شد اگه بخورد نکنه تا 24 ساعت من اکانت حذف میکنم شایدم فروختم :D;(:P;)

• لطفا ادب را رعایت کنید ارامش تون حفظ کنید یه لیوان اب داغ هم بنوشید کمی هم مراقب کرونا باشید سلامتیتون مهمتره دوست عزیز همونطور که لیدر هاتون بار ها هم اینجا فروم اعلام کردن که اکانت MKMJ همه سرورها اکانتش فروخته حتی اسم کسایی هم که فروخته بودیم میگفتن من که بی اطلاعم ولی خودشون انگار انقدر دروغ گفتن که باورشون شده و این داستان که توگروه هاشون تعریف کردن پلیر یا لیدر های خودجوش شرق اقدام به خرید اکانت کردن کل مدارک برای ادمین جان فرستاده شد اگه بخورد نکنه تا 24 ساعت من اکانت حذف میکنم شایدم فروختم :D;(:P;)

به عنوان آخرین ریپلای و آخرین بازی که پستت رو میخونم،
    1- من بی ادبی نکردم، گاو پیشونی سفید یه اصطلاح برای چیزهای تابلو هست، تازه اکانتت رو گفتم نه خودت ،
    2-اینکه فروش اکانتت تو همه سرورها ، جزو افتخاراتت هست و الان میخوای سنت شکنی کنی و حذف کنی، به نظرت برام مهمه؟
    3-منکه خونسردم، ولی دفعه بعد کسی رو خواستی با آب آروم کنی، بهش آب داغ نده :دی، حتی این چیزهارو هم یاد نگرفتی هنوز؟ آب داغ برای آرامش؟

تو زندگیت موفق باشی، در خوشبینانه ترین حالت احتمال میدم تو دهه دوم زندگیت هستی، دیگه این کل کل های اسپم طور بهم نمیچسبه ، سرور داره میره به سمت میدگیم، باید بحث هارو میدگیمی کنیم، که احتمالا تو همیشه این تایم سرور اکانتت رو فروختی و این تایم رو ندیدی :دی

• 2-اینکه فروش اکانتت تو همه سرورها ، جزو افتخاراتت هست و الان میخوای سنت شکنی کنی و حذف کنی، به نظرت برام مهمه؟

این از افتخارات منه که همیشه تیم آمرداد مشتری خوب بنده بوده برا خربد اکانتم؟ میبینی چه اطلاعات دقیقی دارن که کی و به چه قیمتی فروخته نمیگن خودمون پشت موضوع بودیم و خریدیم;):P

خب وقتی پیشنهاد وسوسه انگیز میدادن بنده هم انسان بودم و خطا کار .....

بله سرورهای قدیم بنده فروخته بودم ولی قدیم بود اخرین بار 5 سال پیش بود

ولی این سرور میخواییم سرور تمیز بازی کنیم ولی آمرداد طی پیامی و پیشنهادی گفته اکانت تورو میزنیم بزودی حالا عاقلانه فکر کن بزنیمت حذف کنی یا پولت میگیری و میای تو تیم ما ?(X/:S

هی میگم ادمین گفته خرید و فروش مجاز نیست و رسما اسکرین این قسمت دارم گفتن ما با ادمین حل اش کردیم بهمون اجازه دادن میتونیم داخل هر سایدی اکانت بسازیم و باهاش اکانت های دیگر رو بخریم

آقای ادمین خواهشا ج بدید شما همچین اجازه ای دادین بهشون؟

<3:thumbup::thumbdown:8)

اگه ندادین رسما اعلام کنید و بشدت با خرید و فروش اکانت برخورد کنید

اینکه بنده از ادمین میخوام بشدت با خرید و فروش اکانت برخورد کنه و شما هم که قصد خرید اکانت از ساید مارو نداشتی و مخصوصا اکانت بنده پس چرا ناراحتی لایک کن و شما هم از ادمین درخاست کن که بشدت برخورد بشه لطفا و الی همه خوانندگان سرور فکر میکنن شما پشت پرده خرید های اکانت و کثیف بازی ها هستی افرین لایک کن

• عزی من مشکلی با بازی ندارم دارم لذت میبرم

یکی از اکنتهایی که بهش پیشنهاد خرید دادن دوستانتون اکنت بنده بود که تا الانم چیزی نگفتم راجع بهش تا آقای سورنا اعلام کردن و من هم تایید و ....

مشکل من فقط و فقط با دروغ گفتنه

شده صد هزار بارم بنویسم با این موضوع مشکل دارم جسارت نشه عمدی یا غیر عمدی باهاش مشکل دارم

اما شما یا از چیزی خبر نداری یا داری تفسیر به رای میکنی اونم موضوعی رو که برای ما پیش اومده انتظار داری ساکت بشینم

شما بودی چیزی نمیگفتی .....شاید

ولی من اینجوری یاد گرفتم عزیز

متنتونو بخون :::::::::::::::: زیر:::::::::::

((((((((((((((((((((((در مورد 4: واقعا وقتی یه سری پلیر اتحاد به هر دلیلی دیگه نمیخوان بازی کنن و تنها مشکلشون با رفتن هزینه ای که کردن هست، بعد اتحاد پول جمع کنه و این اکانت هارو بخره و دنبال پلیر جدید بگرده براشون، جزو بازی کثیف محسوب میکنید؟ اونم در این حد که حالتون رو بد میکنه؟))))))))))))))))))))))))))))

با این قسمتش مشکل دارم نه محتاج پول کسی هستم نه نیازی میبینم اکنتمو بفروشم البته نه خودم نه دوستانم

ضمنا من جایی بی ادبی نکردم بعضی وقتها بعضی چیزهارو به طنز گفتم با ضرب المثل گفتم و .......

راستی با این قسمت متن شما باز مشکل دارم

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((یه بار توهین میکنی، باز تو پست بعدی با ادب میشی و برای بقیه ارزش قائل میشی)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

حالا پیغام برای ما اومده اما شما خودتو جای طلبکار جا میزنی من چیکار کنم

انصاف داشته باش یا چیزی نگو

درسته اینجا بازیه و از این داستانها اما حرف همو تحریف نکنیم و بهم دروغ نبندیم

راستی شاید به شما دوستانتون اونجوری که گفتید توضیح دادن ولی من میتونم نامشونو براتون بفرستم خودتون متوجه میشید اینطور که به شما گفتند نبوده و احتمالا به شما هم داستان رو وارونه رسوندند

از نظر من هر انسانی باید و باید و باید با دروغ مبارزه کنه که شاید حداقل بازیمون درست بشه

بیرون رفتن ما از اتحاد و دعوای درون اتحادی و زد و خورد جزعی از بازیه ولی نزاریم بهمون دروغ بگن خوبه

اون اکنت من به همین اسم هست که کامل مشخص باشه

بزنید و بترکونید بخدا خم به ابروم نمیاد

راستی چند روزی تحمل کنی اوکی میشه الان تو قرنطینه ام یکم زیادی بیکارم داداش یه هفته دیگه بهتر بشم اگه خدا خواست شایدم نشدم در هر دو صورت کمتر منو میبینید شایدم نبینید

والا

..............................

• طبق نامه ای که به بنده دادن گویا مجازه ولی طبق قوانین بازی نخیر مجاز نیست

شایدم فقط واسه اونها مجازه نمیدونم

راستی تشخیص تارگتشونو حال کردید خودشون همون اول اومدن بدون حرف پیش گفتن ادمین بهمون نگفته ها

دی...................................

• عرض ادب مجدد

با تشکر ار امیر عزیز. فقط چون سوال کردید پاسخ میدم

بنده هم افتخار نداشتم در خدمتتون باشم و بازی می کنم که رفقای خوبی مثل شما اگر قابل باشم داشته باشم.امیدوارم که این تجربه نصیبم بشه. (البته شماها معروفید و بنده کسی نیستم که کسی ام بخواد بشناسه. یه بنده خدا زیر آسمان شهر اونم آسمان آلوده تهران).

در مورد فیک ها دیشب خودم به پرهام گفتم یه تعداد فیک بفرسته از ۴ اکانت که ظاهرا دیر رسیده(جوونی و شیطنت های جوون ها) و فقط از اکانت خودش زده. حالا اینکه چجوری زده خبر ندارم. فکرم نمی کنم لیدری پیگیر فیک های زده شده باشه. این بنده خدا نرسید بیاد فیک های ما رو بزنه بعد رفته پلنر لویال شده؟ به نظرتون منطقیه؟ البته اگرم بود و دیوارم میشد برام مشکلی نداشت. بازیه دیگه یا میشه یا نمیشه.

من سوال کردم نحوه فیک های لویال و تارگت ها کدوم دهکده ها بود که ببینم کیفیت پلن در چه حد بود که متوجه شدم آقای محمدعلی (که پریروز فهمیدم بچه محلم هستیم تو نظام آباد البته من از نوع کم خطرشم) توضیح دادن ادیت کردم و تشکر کردم.

در مورد بند ۴ ؛ امیرجان باید به مقررات پایبند بود. شما زمان ثبت نام این قوانین را تایید کرده اید و الان برخلاف آن عمل می کنید؟ می دونم که اهل منطق هستید و البته طبیعتا از علایق و منافعتون هم حمایت می کنید. ممنونم که منکر هم نشدی. اینکه کار خلافی رو هر کس با استدلال (از نظر خودش درست) موجه کنه میشه هرج و مرج و آنارشی. من تفسیر کنم اکانت مثلا واسه اکبر بود پولش رو دادم تو اسلام هم به شرط رعایت شرایط معامله صحت داره پس کار درستی کردم میرم اکانت حلال می خرم و دایم می زنم به بقیه و بازم میخرم و بازم و بازم... این درست نیست! خلاف رو نباید توجیه کنیم پلیری که رفت باید اکانت رو یا حذف کنه یا استفاده کنه. اگر با میل خودش تحویل سایدم می داد مشکلی نیست چون خلاف قوانین نیست و تا یه درصدی حضور اکانت های مولتی رو همه پذیرفتیم. اما اینکه فرد رو تهدید و بعد تطمیع کنیم و اکانت رو با وجه بخریم دقیقا خلاف مقررات هست. راستش رو بخواین یکم از اینکه شما انقدر راحت میگید موضوع ساده ای هست جا خوردم. حداقل انقدرهام نباید ساده باشه. اگر در جناح معترض هم بودید همین فکر رو داشتید؟

بنده گفتم هستیم و به احترام بقیه ادامه میدیم فقط گلد نمی خریم تا زمانی که ادمین به ما جواب قانع کننده ای بدهد. دوستاتی که دستور دادند برید میخوان با ناتارها رقابت کنند؟ اینم افتخاره براشون؟ رفقا؛ عزیزان دوستان یه بار هم که شده منافعتون رو بزارید کنار و با ذهن باز نگاه کنید به موضوع. به جای حمایت از کار غلط و خلاف مقررات بیاین در جهت اصلاح یک قدم باهم برداریم. من همچنان پیگیری خواهم کرد که حداقل تکلیف خودم رو بدونم. کسانی هم که میخوان با ناتار رقابت کنند تکلیفشون اینجوری معلوم میشه‌. به نفع همه مون هست.

ضمنا من نگفتم کثیفه و حالم از خریدن بد میشه! عرض کردم خلافه و ضمنا گفتم از بهانه تراشی های ساده و مدام گفتم حالم بد میشه. بزار تلافی کنم: مثل اینکه دوست داری شیطنت کنی و جمله جدید با کلماتم بسازی که شیطتنی هم کرده باشی نه؟

دوستان اجازه بدن در این مورد لیدرها بیان اظهار نظر بکنند. آقا مازیار عزیز منتظر پاسخ شما هستیم اگر تمایل به پاسخ داشته باشید.

در مورد دوستمون که توهین کرد نمیتونم مطلبی بگم فقط کاش امروز نمی گفتید ۵۰ سالتون هست. میسپرم به آقا مازیار عزیز.

فراموش نکنید که تنها کسی از لیدرها که زمان حذف شمالغرب دخالت ادمین رو با قاطعیت رد کرد بنده بودم و حتی لیدرهای شمال غرب احتیاط کردند و فقط اعلام کردند اسناد قانعشان نکرده. اما الان با قاطعیت میگم این تخلف آشکار است و ادمین باید حرفه ای رفتار کند و نفرات مقصر را مجازات کند.

شب همه گی خوش

• گویا دست داشتن مولتی با دوستان گرامی ثابت شد من از این قانون خبر نداشتم

درود بر همه عزیزان حاضر در سرور و خوانندگان تاپیک .

این لینک رو برای شما قرار میدم که مشخصا مولتی هانتر و میشه گفت ادمین و سایت رو بصورت مستقیم مورد خطاب قرار دادید :

https://www.tabnak.ir/fa/news/…8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF

______ تند روی کار شما نیست . آرامش ت رو حفظ کن و نوشته هات رو ( هم از نظر لغوی و هم دستوری ) بازنگری کن . ایضا همفکران شما . خبر نداشتی و مدام پست قرار میدی!!!!!!!!!!!!!!؟

ای کاش یکبار و تنها یکبار شمارو زیارت میکردیم توی جلسات ت ا . نکنه ما چشم بصیرت نداشتیم ؟!

______ قلم فرسایی و حروم شدن صفحات فروم که اگر صفحات قبل رو مرور کنیم ، به نظر شما و دوستانتون چندبار از واژه توتال استفاده کردید؟ حمله کردید؟ به سخره گرفتید؟ نه تنها توتال یک ساید رو بلکه مجموعه ی ساید مورد صحبت ، حتی به این هم قانع نشدید و متا رو هدف گرفتید اما زهی خیال باطل ، پاسخ ها هم متناسب با سطح فکری ( نوع نوشتار و استفاده از لغات که منجر به هجمه های کاذب ) شما و همفکران شما داده شد .

لطفا با عزت تشریف ببرید . کلا پست های شما و همفکران شما محتوایی نداره ، روند اصلی تاپیک رو هم منحرف میکنه و خسته کننده برای مخاطب ها .

______ درود به دوستان که لینک اتک ها و دفاع ها رو قرار دادند ، خسته نباشید به این عزیزان . تک تک دوستان گرانقدری که کمک کردند و خالق این لحظات بودند . هر بژی .

______ کمک مستشاری؟ اینو دیگه کجای دلمون بذاریم^^;):thumbdown:

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• متاسفم اومدم اینجا بازی کنم

هنر تشخیص تارگتهارو که در جریان هستید

بله بله، من بودم وقتی زنگ زدن گفتن کینگ ام ام ای ریله متاسفانه دف هم اندازه کافی نداشتیم، اد شد،

لطفا زودتر تشریفتون رو از فروم و سرور ببرید، دفعه بعدی ام اگه وسوسه به بازی شدید برید تو یه سرور و ساید بیابون که فقط خودتون باشید

لطفا زودتر تشریفتونو از این سرور ببرید وبه علت سرما در رو حتما پشت سرتون ببندید، فقط دوباره حرفتون دوتا نشه.

• توانا باشید

حفظ آرامش نصیحت خوبی بود ممنون از یادآوریش

شما قرار هست پاسخگو باشید بابت موضوعات در خدمتتون هستم

اگر دوست داشته باشید بدون قلم فرسایی

دوست دارید از موضوع آخر شروع کنیم یا هر موضوع دیگه ای

شما شروع بفرمایید در حضور تمام دوستان

ضمنا فکر نمیکنم نبودن در جلسات دلیلی باشه بر نداشتن حق اظهار نظر یا مخالفت با خرید و فروش اکنت و ....

پاسخها متناسب با سطح فکری جالب بود

برای محک زدن این موضوع پاسختونو دادم و منتظر پاسختون میمونم

دلیلی نمیبینم که اگر در جلسات نبودم نسبت به خرید و فروش اکنت اعتراض نکنم

پاسخهای بعدی بعد از این محک تایین میکنه نحوه استفاده از کلمات و لحن صحبت طرفین رو

بهر حال خوشحال میشم اول موضعتون رو در مورد خرید و فروش اکنت بدونم تا در کمال آرامش و احترام پاسخ هم رو بدیم

و البته نزاریم بحث از موضوع اصلی خودش خارج بشه

انشالله تند روی کار شما هم نباشه که رفتار من دقیقا چون آینه ای در مقابل رفتار طرف مقابلم هست

ویرایش:

لینک رو بعدا رفتم و جالب بود مطمعن باشید در رابطه با تخلف صورت گرفته مدارک لازم رو دارم و وقتی مدارک لازم موجود نباشه قطعی صحبت نمیکنم

خرید و فروش اکنت طبق قانون مکتوب بازی تخلف هست ولی این کار انجام شده وقتی هم مولتی هانتر رو در جریان قرار دادند بچه ها ایشون خرید و فروش داخل ساید رو تایید کردند که بر خلاف قوانین کلی بازی هست

نیازی نیست براتون لینک بزارم تا از عواقب این تخلف آگاهتون کنم و قوانین و مجازات تایین شده از طرف قانون گذار برای حصول مال از راه نامشروع رو خدمتتون یادآور بشم . شما اگر جزع پلیرها هستید بهتون پیشنهاد میکنم همراه باشید تا بشه بازی سالمی داشته باشیم در غیر اینصورت آگاه کردن همدیگه از ماده ها و بندها و تبصره های قانون وقتی خودمون بهش آگاه هستیم فایده ای نداره .

الان راحتتر در خدمتتون هستم.....

• سلام به دوستان عزیز

من نمیخواستم پستی بزارم در فروم به احترام کسانی که دوست مابودن ولی انگار این داستان ها تمومی نداره بعد میگن فلانی امد این حرف زد

بحث گلد

بله بنده گفتم تیم لیدری که خودمم اون زمان داخلش بودم یه گلد کمکی به اکانت های دفساز های تعداد بالا بده که یه نفر گلد ۱۰تا اکانت تکی نده دقت کنید گلد کمکی

خب این داستان برمیگرده به اول سرور که اقای علیرضا ایران و اقای عشقی قرار شد گلد کمکی به یه بنده خدا بدن که ۱۰تا اکانت بکشه بالا حتی با پول جلسه ۳نفری بود و اسکرین موجوده خب اول ان ای خلوت بود و بعدش با امدن پلیرهای دفساز تخصصی یا مولتی باز درخواست ها زیاد شد وچون ایناهارو نمیشناختن به من میگفتن منم یا معرفی میکردم به خود شون یا پیگیری میکردم بعد یه مدت که دوستان سر حرفشون نبودن یه نارضایتی پیش امد که مجبور شدم این توی جلسه لیدری اعلام کنم که با برخود شدید همراه بود جالبتر این که وقتی همه بودن خود اون شخص ها گفتن به کسی ربط نداره گلد باید خودمون بخریم که اسکرین درخواست افراد هم موجوده فقط کاری نکنید ۲روزه جلوی خودم گرفتم بزارم کف فروم دمتون گرم

بحث خرید فروش اکانت

این حرکت به هر نحوی غیر قانونی بوده در تمامی سرور های دنیا این قانون اجرا میشه

حتی اگر خرید درون سایدی ایرادی نداشته باشه برای ساید یک پارچه هست نه دو تیکه خوش بینانه ترین حالت گفتم

وجدانن بس کنید حالم داره بهم میخوره از این همه دروغ این ۵باری هست که میگم بعضی مسائل مطرح نکنید و من نکشید وسط داستان چون خیلی رک میام همه چیز میگم زشت میشه برای شما ها بعد دلخور می شید

با همون ویس که ۲روز قبل اعلام متا تون بود کل سرور میفهمن داستان چی بوده کی دروغ میگه کی راست

باور کنید چند نفر هستن بینتون که از لحاظ مرام معرفت خیلی عزیز هستن پس سو استفاده نکنید از این موضوع

قبلا هم گفتم یه بار دیگه میگم با فونت بزرگ

من ادم خراب کن یا پلیر خراب کن نیستم برعکس بعضی ها وقتی کسی سکوت میکنه شاید به خاطر خودته لطفا بفهمید

این اخرین بار بود که گفتم دروغ نگید اتهام الکی نزنید با مدرک حرف بزنید

۱. من گفتم گلد موناکو رو شما باید بدید اسکرین یا یه ویس من شکایت نمیکنم بزارید راحت باشید

۲. اکانت نخریدیدیا دوست نداشتید بخرید وگرنه میخریدید کل اکانتهای فروخته شده اسکرینش با قیمتش اسم اکانتها رو دارم اگر میخواید بگید بزارم

۳.ما ان ای خراب کردیم شما به امرداد دف ندادیدو برای زدن خوارج کمک نخواستین یا کی اول توهین کرد کی یارکشی شروع کرد اگر دوست دارید ویس بزارم

توتال اتحاد اریانا بیاد بگه من از طرف اتحاد لویال مدراک ارائه میدم همین جا وگرنه جلوی فرو نویس هاش بگیره که دارن از چهار چوب کل کل خارج میشن که خدایی نکرده کار به بی احترامی نکشه

ممنون از دوستان با درک فهم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().