نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام عزیزم

مگه تو سروری رو تا آخرش رفتی که بیایم بازی کنیم؟

شما اعتبار مگه واسه سروری میذاری با این همه مولتی؟نه من کاری به اتحادش نداشتم چشمی هم میدونم کدومان مثلا یکیش estilبود هنوزم اسمش یادمه

هرجا هستی خوش باشی عزیز ما اونایی که باید باهاشون رقابت کنیم رو میشناسیم

• یه شبهه ای وجود داره و یک سوال

دوستانی که میگن سرور رو ترک کردیم چون وقتمون ارزش تلف کردن نداره. خوب چرا دارن وقتشون رو توی این فروم تلف می کنن؟؟

به هر حال افرادی که به گفته خودشون و به خاطر ادمین، بازی یک ساله یک جمع رو این شکلی خراب می کنن نمی تونن توقع تعریف و تمجید از باقی عزیزان رو داشته باشن و متاسفانه بحث فروم رو به سمت و سوی نا مطلوبی میبرن.

خواهش می کنم از طرفین
    1- این بازیه و اونقدر ارزشش رو نداره
    2- یکم رعایت دوستان دیگر رو داشته باشن. چون واقعا واسه من و خیلی از دوستان خوندن فرومی که به جای مسایل فنی و سیاسی سرور توش پر از توهین و الفاظ رکیک میشه خارج از حوصله و شان انسانیه.

پیشاپیش تشکر از دوستانی که رعایت می کنن

🤛کی بیشتر میتونه مشت 👊 بخوره؟ 🤜
    میثم. یه گول باز خسته !!!

• سلام به همه دوستان

خب ظاهرا فراری های سرور بدون ارائه ی مدرک و سند دخالت ادمین ، اکانتاشون حذف شد .

جا داره تشکر کنم از اون عده ی که تو شمال غرب موندن و گوش به حرف فراری ها ندادن و حذف نکردن و گزینه ی ادامه ی سرور رو انتخاب کردن .

دوستان شمال غرب جدید اگه دوست داشتن ممنون میشم بگن که سیاست سایدشونو تغییر میدن یا بازم شروع میکنن به زدن امرداد .

پ ن : به امید اون روزی که هیچ کس به خودش اجازه ی توهین به دیگران رو نده

• سلام دوست عزیز خوبی خوشی شما خودت درست حرف بزن نمیخواد ایراد بگیری حلع این از شما

دوستای عزیز بحث ان دبل رو تموم کنید بازی کنن یا نکنن به کسی مربوط نیست

به اکانتای خودتون برسید

موفق باشید

• بعد از تشریف فرمایی یا هرچی که خودشون یا حریفانشون میگن ، توسط بزرگترین و خوشنام ترین و گولاخ ترین بازیکنان دژکوب در جهان و بخش شمال غربی کهکشان راه شیری ، درمورد وضعیت سرور کمی دوستان سایدهای مختلف نظر بدن ببینیم چند چندیم !

نظر بنده :

شمال شرق : خسته تر از خسته هستند و شیشه بشکسته اند (واقعن آخرش نمی دونم چی میشه این ساید با اینهمه خستگی مفرط )

شمال غرب : کلی کراپ 15 خوب آزاد شده و احیای مجدد قدرت شمال غرب

جنوب شرق : مغرور و کلی گندم خور دفاعی مفت خور رو دست مانده

جنوب غرب : آماده سازی برای جنگ های کتیبه ها

پی نوشت : بنده خدا جوری میگه همه منو می شناسن انگار رییس جمهور علی آباد کتول بخش سفلی منطقه ده بالاست !

پی نوشت : "هیچ صیادی در جوی حقیری که به گودالی میریزد، مرواریدی صید نخواهد کرد ."

زنده یادفروغ فرخزاد

• با سلام خدمت همه خوانندگان گرام

عصرتون بخیر

صحبت های جسته و گریخته ای راجب فشار سنگین روی آمرداد و ... رو میشنیدم که جای بسی تامل داشت.لطفا سعی کنین حداقل رقیبتون رو بشناسید.

در تمام ۳ سروری که با بچه های تیم آمرداد بازی کردیم رسالت ما ارایه یک بازی پرهیجان با چاشنی نظم ، تعادل و احترام بود و پرجمعیت تر شدن اون تیم نوپا بیانگر میتونه یک دلیل محکم بر موفق بودنمون در انجام این کار باشه

• سرور 1 راند ۳ تیم ما جلوی ان دبلیو ، پلن اول (بعد کتیبه ها فک کنم بود) در یک چشم به هم زدن ۳ کپش رو هوا رفت (اگر اشتباه نکنم کپ ارمان83 و ۲ کپ دیگه)

در ادامه منتهی تا ته سرور در تمام دفاع ها موفق بودیم و هیچ پلن موفقی روی ما لند نشد (رو مولتی هم دیوار شدند :D )

• سرور 1 راند ۴ در اولین پلن شمال شرق چندین تارگت به درد بخور کراپ لاک شد.در پلن دومشون نان کپ اکانت ما چیف شد (جسارتی داشتند که ذره ایش رو شما نداشتین) اما در ادامه دیوار ها شروع شد و اولین موج حذف شمال شرق شروع شد.تیم جدید شمال شرق دوباره پلن هاشو شروع کرد ، این بار باز هم در زدن یک نان کپ موفق عمل کردند اما در ادامه تاریخ تکرار شد !!!
    • سرور نرمال اسپیدترا تیم شمال غرب خوب داشت جلو میومد :) پلن اول موفق.پلن دوم موفق.پلن سوم ناموفق.موج حذف شروع و ساید ترکید !!! تکرار دوباره تاریخ

خواننده عزیز هر ربعی توی اولین خوردنش کاستی هایی داره.امکان ذهن خوانی پلنر حریف وجود نداره.هماهنگی لازم بین اعضا وجود نداره و هزار عامل دیگه پس چرا صحبت از فشار حداکثری میکنین؟نمیگم در پلن های اول و دومتون فشاری به ما نیامد چونکه دروغه.اما فشار در حدی نبود که حتی فکر به حذف هم کنیم.ضمنا ما آمرداد هسیم8o رویین تن که چه عرض کنم ، فناناپذیریم :))))) پس خواهش میکنم خودتونو گول نزنین با استدلال های بچگانتون.یه کلام به پلیر های سایدتون توضیح بدین که به دلایل فنی فلان ، بیسار و ... حذف کردیم.خلاص

دوست من ، بچه های این تیم دوست های امروز و دیروز یکدیگه نیستند.دوستی هایی که بین این بچه ها وجود داره چندین ساله که باقی مونده و سر خوردن ۱ کپ و ۴ تا تروپ از بین نمیره.ماشالله رزومه بازی ها هم انقدر سنگینه که یه تریلی رزومه بازی هر کسی رو باید یدک بکشه پس جمع شدنشون دلیلش ساخت n تروپ و کار جدیدی نیست.فقط مرور خاطرات و دورهم بودنه پس خوردن شما نمیتونه تغییری توی هدف اصلی ایجاد کنه

• ضمنا شما اگر به خاطر مولتی هانتر حذف کرده بودین ، چرا تک تک همر هاتون حتی ۲ک پیاده گول ها و ۱ک شوال گول هاتون رو روی تیم آمرداد زدین؟غیر از این بود که از فشاری که بهتون اورده بودیم ، همه جوره میخاسین ضربه بزنین بهمون؟نوع عمل شما گویای چیز دیگه ای بود.هرچیه خوشحالم که رفتید :) حداقل ساید دیگه ای رو اسیر خودتون نکردید که بازی اونا هم خراب کنید با فرارتون !!!!

فکرشو که میکنم یه راند روز ۲۲۰ ملت رو فراری دادیم.یه راند تو دو موج در روز 70 و 120 فراری دادیم و یه راند تک موج روز 50 :) امیدوارم روزی نرسه یکی توی تاپیک امادگی فراری بشه از دست ما

با توجه به امار میشه گفت که سرور از حالت ۴ قطبی خارج شده و تقریبا به حالت ۳ قطبی تبدیل شده اما معتقدم ربع شمال غرب در صورت مدیریت درست میتونه به عنوان یه وزنه ورق بازی رو حتی عوض کنه.

فرشید طور منم تحلیل خودمو ارایه میدم

شمال شرق : پر پتانسیل با توپ های پر و آماده شلیک

شمال غرب : لبه تیغ برای تبدیل شدن به ساید تاثیر گذار یا تبدیل شدن به بیابان

جنوب شرق : ترمیم زخم های حاصل از جنگ تحمیلی ، دوران سازندگی :)

جنوب غرب : متعجب از خروج شمال غرب و به دنبال راه حل سیاسی/نظامی

نکته آخر ، ناتار های جنوب شرق در حال از دست دادن انبار هاش هست.نمیدونم این بازی بچگانه رو کی شروع کرده چراکه اصلا کاتای انبار ناتار توی اسپیدترا معنی نداره.با کاتا انبار نهایت شما ۲۴ ساعت ضربه میتونی بزنهی اما لازم میدونم یه جملم رو يادآوری کنم

نقل قول

قبل از شروع هر حرکت و بازی ای تمام جوانبش رو بسنجید.چرا که شاید شروع اون بازی در دست شما باشد اما مطمین باشین پایانش دیگه دست شما نیست !

امیدوارم هیچ وقت متوجه نشم این حرکت از سمت کدام شخص حقوقی/حقیقی داره انجام میشه چرا که اون روز شوم دیگه خشک و تر رو با هم سوخته میشه.نمیدونم چرا وقتی این اتفاقات میوفته یاد دف ریختن توی فارم توافقی های سرور ۱ راند ۳مون میوفتم :))))) یادته آقای موسوی؟

سپاس

پ.ن : فراری ها به بهشت نمیروند :)

پ.ن : استپ سوار خر است.

پ.ن : همساده جدید خوش اومدی :) میدونسم این قدر دوستم داری خودم خدمت میرسیدم زحمت نمیدادم اینقدر راه بیای

پ.ن : خانم رارنده یالا بزن تو دنده میخایم بریم .... :D

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان

دوست گرامی به نظرت چطوره به جای بحث در مورد افراد باقیمانده در بخش شمال غربی سرور با توجه به رسیدن به اواسط فصل پاییز در مورد شلغم و خواصش در این روزهای کرونایی صحبت کنیم؟

اگر قرار باشه در این تاپیک نقد و بررسی سرور 1X راند 2 به جای پرداختن به این موضوعات به موضوعات سیاسی و خواص شلغم و اخبار کرونا پرداخته بشه به نظر می رسه بهتره توصیه کنید به ادمین و مدیر فروم محترم تا موضوع تاپیک را به پیشنهاد شما تغییر دهند.

اون بزرگوارانی که تمایل ندارند موضوعات مربوط به حواشی حذف عده ای ستاره دار تداوم نیابد ؛ بهتره بیایند در خصوص وضعیت ادامه کار تا حدی شفاف سازی کنند. قول میدم این مباحث سریعتر از اونی که فکر می کنید پایان پیدا می کند و فقط خاطرات این حرکت بچگانه در ذهن ها خواهد ماند.

تنها سایدی که در حال حاضر دچار تغییرات در روند کاریش شده شمال غرب هست و بقیه کم و بیش در خصوص منش و روش فکری و یکدیگر اطلاعات کاملی دارند.

با همه این اوصاف الان قیمت شلغم در ش.غ چقدره؟;)

پ.ن 1 : اشتباه فراری ها از اونجایی شروع میشه که تصور می کنند اکانتت اونقدر باید شاخ باشه که 4 نفر از اکانتت حساب ببرند. ایکاش می موندند تا آخر بازی و میدیدند یکی مثل مازیار خان آخر سرور چه اکانتی داره (tondar) و چی رو می کنه. اونی که باعث میشه همه ازش حساب ببرند اکانتش نیست بلکه معرفت و شخصیتش هست.

شرمنده مازیار جان شما را مثال زدم چون بزرگ همه ما هستی و از این لحاظ میشه الگو باشی واسه خیلیا.

پ.ن 2 : رفتن عده ای تنها از این جهت قابل احترام هست که به خاطر رفقاشون میروند وگرنه الان این مدت همه فهمیدند که توهم توطئه ای بیش در کار نبود.

شاد و پیروز باشید

NAF

• سلام مجدد

اولاً كه متوهم اونايي هستند كه فكر ميكنند ما به خاطر ديوار شدن چهارتا نيمچه همر ١٢-٤ حذف كرديم!

متوهم اونه كه فكر ميكنه ما فرار كرديم متوهم و خيالاتي اونه كه هنوز دنبال تخريب به قول شما دژمن حذف شدست :)))

چرا هر حرفي كه ما دژمن هاي فراري ميزنيم شما به خودتون ميگيريد؟!

عزيزان اكانت هاي ما حذف شده و يه تعداد هم تا پس فردا حذف ميشه مابقي هم تحويل تيم جديد داده شده با كي داريد دعوا ميكنيد واقعاً؟

پ.ن:به خدا ما نيستيم تو سرور ديگه اگه ناراحت ميشيد فرومم نخونيم ديگه :(

• نکته آخر ، ناتار های جنوب شرق در حال از دست دادن انبار هاش هست.نمیدونم این بازی بچگانه رو کی شروع کرده چراکه اصلا کاتای انبار ناتار توی اسپیدترا معنی نداره.با کاتا انبار نهایت شما ۲۴ ساعت ضربه میتونی بزنهی اما لازم میدونم یه جملم رو يادآوری کنم

امیدوارم هیچ وقت متوجه نشم این حرکت از سمت کدام شخص حقوقی/حقیقی داره انجام میشه چرا که اون روز شوم دیگه خشک و تر رو با هم سوخته میشه.نمیدونم چرا وقتی این اتفاقات میوفته یاد دف ریختن توی فارم توافقی های سرور ۱ راند ۳مون میوفتم :))))) یادته آقای موسوی؟

سپاس

سلام اشکان

کاری نداره که اگه ادامه پیدا کرد ، در یه حرکت جهادی کل ناتارهای سرورو میزنیم که هیچ کس ناتار نزنه و همه خلاص میشیم برای همیشه و به سبک کلاسیک بازی میکنیم که ناتاری نبود!

البته اینکه طرفو پیدا کنیم اصلا کاری برای ما نداره ولی زشته نکنید!!

• نکته آخر ، ناتار های جنوب شرق در حال از دست دادن انبار هاش هست.نمیدونم این بازی بچگانه رو کی شروع کرده چراکه اصلا کاتای انبار ناتار توی اسپیدترا معنی نداره.با کاتا انبار نهایت شما ۲۴ ساعت ضربه میتونی بزنهی اما لازم میدونم یه جملم رو يادآوری کنم

سلام اشکان جان

چه جالب چون انبار ناتارهای جنوب غرب هم یک هفته هست داره کاتا میشه :/

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلامی چو بوی خوش ناااتار!

خب با رفتن تعدادی از دوستان از ان دبل (من همه پلیرها رو دوست خطاب میکنم، باز حرف در نیارید لطفا :دی ) همه قبول داریم که هیجان از بازی گرفته شده تا حدود زیادی، و خودشون میگن در مورد ما چیزی نگید دیگه ولی خب جسااارتن خالق یه اثر هنری بعد از خلقش از اثر جدا میشه و نمی تونه بگه نظری ندین چه اثر قوی باشه چه ضعیف.

به نظر من مقداری از افت روحی ان دبل به خاطر ضعف در فروم نویسی بود که یا علاقه ای بهش نداشتند یا استراتژیشون این بود که قابل احترامه به هر حال، و در عوض امرداد سرداران جنگ رسانه ای و گاهی پرپاگانی (شکلی بسیار صحیح از پروپاگاندا) و اگه اون دو پلن اول توسط امرداد اجرا شده بود الان احتمالا صفحه 194 فروم بودیم نه 94! و البته من که به شخصه علاقه ای ندارم کیفیت رو فدای کمیت کنم و به همین خاطر سعی میکنم مختصر نویسی کنم.

"متعجب شدن اس دبل از حذف ان دبل!!؟" ریلی!؟ :)

به دوستان توصیه میکنم از گزینه جستجو در فروم حتما استفاده کنن

و با استفاده از کلید واژه های پلن های اندگیمی، اندگیم و این ترکیب ها به نتیجه مورد نظر خواهند رسید مثل:

خصوصا موارد 3 و 4، 5 و 6

و البته موضوع دیگه که سعی میکنم با دو تصویر و مقداری دیالوگ حق مطلب ادا بشه به امید حق:

مکان: اتاق فکر جنگی

زمان: نامشخص

شماره 3: قربان ریدرهامون وضعیت مناسبی ندارند و ناتارها سرشار از منبع چه کنیم؟

شماره 1: بزن استوار هرچی ناتار می بینی بزن

شماره 2: قربان ناتارهای خودمون چی؟

شماره 1: ای بابا گفتم هرچی ناتار هست بزن، اونارو هم بزن

شماره 3: قربان ممکنه تابلو بشیم

شماره 1: نه غمت نباشه الان میرم توی فروم پروژه واویلا ناتار کاتا کنارو راه میندازم :)

دیگه کم کم دارم ترغیب میشم برم فتوشاپ نصب کنم، و پریمیر هم شاید :) ولی خب بخوام رندرش کنم برای سرور بعدی آماده میشه پس فعلا همینو تصویر سازی کنید:

الله اکبر این همه ناتااااار (تحریر بزنید حتما)، الله اکبر این همه ریسورس

الله اکبر این همه بیکار، الله اکبر این همه کاتا

حمید رضا بمب عزیز، بزرگوار و هنرمند، ما همچنان ارادت داریم و امیدوارم قسمت بشه یه بار در کنار هم به جنگ حریفان اجنبی بریم.

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• سلام اشکان جان

سلام ناصر جان جالب تر اینکه دقیقا از وقتی ناتارای جنوب غرب کاتا شده داره ناتار جنوب شرق کاتا میشه...

اگر ناتار جنوب شرق کاتا شه... جنوب غرب و شمال شرق هم متضرر میشن، همسایه ها هم نفع میبرن از ناتار یه ساید

من جنوب شرق رو دعوت میکنم به خویشتن داری و حتی اگر به جنوب غرب مشکوک شدن برای زدن ناتار هاشون باز تلافی نکنن چون خودشونم متضرر میشن

• محمد جان عزیزم سلام شبت بخیر

اول از همه اینکه باعث افتخار بنده هست و امیدوارم هر چه سریع تر اتفاق بیفته

ولی محمد جان من منظورتو از این داستان ناتار خوب متوجه نشدم

میشه واضح تر بگی پشت کلام چیه ؟

• سلام مجدد حمیدرضا جان وقتت بخیر،

هر از گاهی توی مختصات های مختلفی می بینیم که ناتارهایی هستند که یا انبار ندارند یا انبار مناسبی ندارند (جور در نمیاد منبع بالا و اون سطح از انبار) که حالا یا این به خاطر مدل خاص ناتارها توی این سرور هست و طبق اصول طبیعی بازی رشد نمی کنن یا کاتا شدن

و طبیعتا انگشت اتهام یکی از سایدها به سمت های دیگه ای نشونه میره و سایدهای مقابل هم این حرکت متقابل رو انجام میدن

و شاید یک سایدی این وسط فقط سکوت میکنه و چیزی نمیگه! و فقط حاج حسین ابراز نظر میکنه و سخنان مبهم تری میگه

در کل با حذف ریدرهای مرزی جنوب شرق، تنها سایدی که از کاتای این ناتارها و در کل ناتارها سودی نمی بره جنوب غرب هست، به خاطر تمرکز بالا در اطراف منطقه خاکستری

و با توجه به جوانب امر، انگار انگشت اتهام به سمت جنوب غرب بوده! باز هم و لازم بود روشنگری بشه به نظرم

• باز که تو تا یکی یه چیزی میگه میدوی میشی آتیش بیار معرکه مگه قرار نذاشتی پست نذاری ببین خودت دوست داری بقیه مقصر نیستن

داستان تو داستان اون رئیس جمهوریه که بخاطر اینکه یکی دیگه رای نیاره رای آورد

ببین عزیز دلم، شما رو ریپلای پستای من شدی روشنفکر اونم بخاطر لایک های جناحی، فکر نکن خیلی شاخی یا نوسترآداموس، یه رنگ بنفش بهت دادن هوا برت نداره، به این چیزا نیست،من آخرین باره که ریپلایت میکنم

اما فقط خواستم بگم اینقدر حقیری که توهین یکی دیگه به یکی دیگه رو بهش افتخار میکنی

رفع اسپم :

ناتار چیف نکنید... برای همه تو سرور منفعت تو اینه...

ناتار کاتا نکنید... خیلی چیپ و زشته

• سلام عزیزان.

نیمه شب یکشنبه پاییزی دوستان به خیر و خوشی. اومدم تو این هوا رو تراس یه سیگار بکشم(ضررداره نکشید! دلتونم نخواد) و یه سر به فروم بزنم. و نکاتی رو به عرض دوستان برسونم:

۱) فرهنگ خداحافظی: عزیزان یکی از معضلات فرهنگی کشورمان این هست که وقتی کسی به هر دلیلی از فضای کاری یا اجتماعی یا رقابتی میره؛ پشت سرش همه کاسه کوزه ها پرت میشن! مثل مربی های فوتبالمون؛ مقامات دولتیمون؛ رفقایی که مشکل کوچکی باهاش پیدا می کنیم و....

بله منم موافق رفتن عزیزان ساید شمال غرب نبودم و حتی به عنوان فردی بی طرف تحلیل طولانی نوشتم که قانع شوند اما نشد که بشه! ولی حالا که رفتند نباید کاسه کوزه ها را ول کنیم پشت سرشون که به هرجا خورد خورد!(شخص خاصی مد نظرم نیست)

این پلیرها رفقای ما بودند و خیلی از ماها در سرورهای مختلف کنارشان بازی کرده ایم. و اگر انصاف داشته باشیم بلید بپذیریم قدرت هجومی شمال غرب را هیچ سایدی نداشت. حالا با مولتی یا هرچی.

اکانت IMPERIAL یا Farming machine و

LUCIFER و ...مابقی دوستان(ببخشید که زیاد بودین و همه رو نمیگم خخ) بسیار عالی کار کردند و بازیشون در سطح بالایی قرار داشت. رفقایی که برای شمال غرب بازی می کردند هرجا هستند براشون آرزوی بهترین ها را دارم و امیدوارم به بازی خوبشون ؛استقامت و مدیریت بحران را هم اضافه کنند.

۲) دوستی که تحلیل کرد: جنوب غرب متعجب از رفتن ان دبل و دنبال راه حل! سیاسی اقتصادی.

اولا :ممنونم از شما که حداقل یک نفر پیدا شد که چند سطر تحلیل ارائه کرد.

و اما دوم:

دوست من؛ چرا چنین تصوری در ذهن شما هست؟ چرا شمال شرق متعجب نباشد؟

شما چیزی می دانید که ما نمی دانیم؟ اگر جواب بله هست و معذوریت ندارید خوشحال میشم تشریح کنید و نادانسته هامون رو کامل کنید.

چرا باید جنوب غرب متعجب باشد در حالی که در اوج تاخت و تاز شمال غربی ها؛ تنها لیدر بی طرفی که پیش بینی برنده شدن امرداد در این دوئل را کرد بنده بودم؟ و بعد به نظر منطقی هست که رو تیمی شرط ببندم که خودم پیش بینی باختش رو کردم؟

البته که میشه حدس زد این نوع تحلیل و هجمه ی بی وجه ناتارها؛ ریشه در کاور کردن آمار تاپ تن دفاعی اتحادهای ان ای در درگیری بین اس ای و اس دبل می باشد!

راستی کسی از شمال شرق هنوز در این مورد توضیحی نداده؟ واقعا چرا اس ای اتک خورده ولی ان ای اومده تاپ تن؟شایدم فکر نمی کردید با ارسال ۲ک ۲ک نیرو تو تاپ بیاید! نکنه ادمین محترم به شما هم زنگ می زنه؟

جنوب غرب بیشترین غارت رو از مرکز مپ داره(قابل اثبات هست) و ساده لوحانه هست که بخواد خودش منابع حیاتیش رو قطع کنه! اتفاقا ما خودمون در این قضیه شاکی هستیم و دنبال این هستیم که موقع چیف ناتارها ببینیم کیه داره این حرکت چیپ رو انجام میده. گفتم اینو که حواسش باشه.

۳) شمال غرب جدید!(یاد خاورمیانه جدید افتادم)

ما نمی دانیم الان چه شرایطی بر شمال غرب حاکم هست و چه کسانی سعی دارند ساید رو دست بگیرند و سیاستشان چه چیزی خواهد بود! اگر دوستانمون در شمالغرب به نتایجی رسیده اند یه بیانیه ای هم بدهند که حداقل ما لیدرهای جدید رو بشناسیم. شمالغرب به یکی از این دو حالت دچار خواهد شد:

حالت اول: اکانت های باقیمانده ارتباطات خوبی ایجاد خواهند کرد و با اعتماد به همدیگر و کسی(یا کسانی) که لیدر انتخاب می شود دوباره شمالغرب را خواهند ساخت و احیا خواهند شد. لازمه ی این اتفاق تلاش دوچندان یک تیم با انرژی و جوان تر در کنار مدیریت و لیدری باتجربه هست.

یادمان باشد دفاع شمال غرب دست نخورده باقی مانده

(به جز حذف بعضی مولتی های دفساز دوستان) و اکانت های مستقل ان دبل هم از همرهاشون رونمایی نکرده اند و جای خالی بعضی همرهای بین رنک ۱۰ تا ۵۰ را باید در شمال غرب گشت و پرکرد. الان همر رنک ۳۰ سرور باید حدود ۳/۲ میل قدرت هجومی داشته باشد که قابل توجه هست.

به عزیزان پیشنهاد می کنم پلن بازیشون رو اندگیمی و صلح آمیز (حداقل در مقطع فعلی) انتخاب کنن و بیشتر از عمق سایدشون استفاده کنن (نه از مرزها و مرکز مپ)

حالت دوم: شمال غرب تبدیل به سایدی ملوک الطوایفی خواهد شد و طایفه ای بازی خواهند کرد. گروه گروه میشن و حتی ممکنه بخواهند همدیگر را از دور خارج کنند که امیدوارم اینچنین نباشد و دوستانمون با بزرگواری و از خودگذشتگی کمک کنند ربع چهارم همچنان در سرور بماند.

و اما یک پیشنهاد:

اگر دوستان مایل باشند و قبول کنند ریجستر کردن اکانت فقط برای شمال غرب برای تایم محدودی مثلا سه روز باز شود که بتوانند پلیر جدید و اکانت اضافه کنند و از نظر پلیر کمبود نداسته باشند. این پیشنهاد را دوستان لیدر و توتال ها بررسی کنند. با این کار می توان به ربع چهارم کمک بزرگی کرد که بتواند شرایط بهتری پیدا کند.

۴) دوستان با توجه به شرایط فعلی می توان سایدها را به صورت مختصر چنین بررسی کرد:

شمال شرق: کشاورزها در آرامش کامل صبح تا شب کار می کنند و روزی حلال به دست میارن. مدیریت توانمند مقبولیت لیدرها برگ برنده شمال شرق هست و اگر بتونن تا آخر سرور این مقبولیت رو حفظ کنند که دور از ذهن نیست حرفهایی زیادی برای گفتن خواهند داشت. هیچ گونه درگیری حتی با تیرکمون از اول سرور نداشته اند و کامل محتاطانه به جلو می روند. کمترین سهم را از منطقه خاکستری گرفته اند و این خود بیانگر همین تفکر صلح جویانه هست.

شمال غرب: که توضیح آن ارائه شد و باید منتطر باشیم ببینیم ققنوس از بین خاکسترهای شمال غرب به پرواز در خواهد آمد یا آتش زیر خاکستر بقیه ساید را هم نابود خواهد کرد.

جنوب شرق: مست از باده ی ناب پیروزی و فتح! فعلا در حال پایکوبی هستند و دوست ندارند چیزی عیششان رو خراب کند. آسیب زیادی دیده اند و دنبال سردار سازندگی هستند. آنها یک تیم با معنای خاص هستند و شکست های اول سرور در مجموع به نفعشان تمام شد. یکدل تر و منسجم تر شدند و فهمیدند سرور سختی پیش رو دارند و این سختی از آنچه در آینه می دیدند نزدیکتر بود.

تلفات دفاعی و هجومی و زیرساختی زیادی داشته اند طبیعی است که سیاست انفعالی از این ساید در چند هفته آینده خواهیم دید تا بتواند خود را برای رویارویی های دیگر آماده کند.

جنوب غرب: بعد از چند سال باز هم توانسته قدرت بگیرد و با عبور از بحران های جسته گریخته اول سرور به ساحل آرامش رسید. تیم لیدری ساید با یکدست کردن تیم های حاضر در ساید توانسته است این ساید را به شکلی مطلوب برای ادامه سرور آماده کند. درگیری های پارتیزانی گاه و بی گاهی با مرزهای شمالی و شرقی خود داشته ولی عملا ساید وارد جنگی نشده است.

حضور پر تعدادشان در منطقه خاکستری(نقطه مقابل شمال شرق) و افزایش دهکده ها در این منطقه نشان می دهد این بخشی از برنامه بلندمدت ساید بوده است. و اکنون با رفتن رقبای شمال غرب از منطقه خاکستری؛ می توان این منطقه را متعلق به جنوب غرب دانست. البته بازهم شاهد بازی محتاطانه و صلح آمیز جنوب غرب در سرور هستیم.

از پاییزتون لذت ببرید

پ.ن۱: تیرداد جان جدیدا خبرهایی از جنوب غرب به دست شما نرسیده؟ انقد خبری ندادی که رفقا فرضیه محال جنگ داخلی با ناتار رو هم کلید زدند.

پ.ن۲: حاج حسین دوست دارم. ولی خداییش لازم هم نیست به هر چیزی که گفته میشه عکس للعمل نشون بدی. چرا وقتی میگن ناتارها کاتا خوردن هول میشی رفیق؟ مگه کسی به شما نسبت داده؟

پ.ن۳: با توجه به برهم خوردن بالانس سرور به نظرم توتال های سه ساید دیگه یه جلسه بزارن تحت عنوان:

بالانس بودن یا نبودن، مساله این است!

پ.ن۴: سه نخ سیگار کشیدم سرطان ریه نگیرم صلوات.

پ.ن آخر: محمد جان آپدیت نکردی برادر؟ مردیم از خماری. می دونه سکه چند شده؟ خخخ

• سلام حاج حسین عزیز

دو تا نکته تو صحبت هات نظر منو جلب کرد .

نکته اول شما از کجا فهمیدی که ناتارهای دوتا ساید با هم دارن کاتا میشن در حالی که ما یک هفته هست فهمیدیم و اشکان جان هم که دیروز اعلام کرد . یعنی طبق صحبت های ما بخوای حساب کنی یک هفته فاصله زمانی وجود داره حالا شما چجور به این نتیجه رسیده که همزمان با هم کاتا شدن به نظر من تنها یه دلیل میتونه داشته باشه و اونم اینکه شخص کاتا کننده خودت باشی .

و اما نکته دوم . شما از کجا فهمیدی که جنوب شرق به جنوب غرب مشکوک هست ؟

خب بریم سر جمع بندی سناریوی نوشته شده توسط حاج حسین .

در مرحله اول ناتارهای لب مرز جنوب شرق و جنوب غرب رو کاتا میکنیم و بعد تو فروم میام دو طرف رو بهم مشکوک میکنیم تا یه جنگ دیگه راه بندازیم . تازه با شناختی که من ازت دارم حاج حسین ازت بعید نیست که با اکانت های داخل هر ساید ناتار ساید دیگه رو بزنی که قشنگ این آتش زیر خاکستر رو شعله ور کنی .

ولی حاجی یه نکته رو دقت نکردی من خودم کلاهبردارم و استاد این کارها جلوی ما هم آره ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• طرح سناریوی خوبی بود اما چند نکته رو بهش توجه نکردی، اولین کسانی که به پست اشکان و تهدیدش واکنش نشون دادن شما و یکی دوتا دیگه از بچه هاتون بودن و من به واکنش شما واکنش نشون دادم

سلام اشکان جان

من از اینجا فهمیدم یک هفته رو، خودت گفتی ناصر جان

شما در بین جنگ شمال غرب و جنوب شرق داشتید مرز جنوب شرق رو میزدید که چند بار هم دیوار شدید اما به هر دلیل جنوب شرق رسانه ای نکرد چون اونموقع توانایی جنگ با دوتا ساید رو نداشت...

الان که رسانه ای کرده اشکان و با عصبانیت خورده شدن ناتار رو اعلام میکنه

برا اینه که دیگه در جنگ با شمال غرب نیست و میدونه اگر کار شما باشه توانایی برخورد لازم رو داره

و نه مثل حرکت‌های قبلی ای که از سمت ساید شما نسبت به جنوب شرق شده و منفعلانه برخورد شده این سری هم بگذرن ازش

شما یه جورایی جنگ با جنوب شرق رو شروع کرده بودید، فقط الان که شمال غرب نیست میخواید بکنیدش فتنه و...

نیاز نیست گردن من بندازید راه دیپلماسی بازه شماره سعید و بهنام و اشکان و... هم هست میتونید برید با امرداد صحبت کنید بجای کاتای ناتار و یجورایی از دلشون در بیارید بابت گذشته ای که شمال غربم بود توش

• با سلام و درود

هنرمندی دیگری از برو بچ ش.غ

بعد از اینکه برخی دوستان ش.غ مدعی بودند فارم توافقی و ... ندارند اکنون شاهد چیف توافقی هستیم. خدایی نیایید بگید اسم دهکده ناتارش 03 بود که دیگه مرغ پختمون از بس سر حرفای قبلی غش کرد تو قابلمه دیگه نای پا شدن نداره ;)

اما در خصوص سناریوی پیشنهادی برخی دوستان ج.غ که از اتفاق فیلم های هالیوودی زیاد نگاه می کنند باید تایید کنم برای ساخت فیلم ؛ مورد تایید هست و تصور کنم دکتر سینا (بزرگترین دفساز سرور) هم تهیه کنندگی این فیلم را متقبل شوند. لذا توصیه میشود از بازیگرانی نظیر سروش جمشیدی و جواد رضویان و مهران غفوریان و ... حتما" استفاده بشه بلکه این جذابیت ، هیجانات زمان بودن چند مدعی نهنگی در بازی که دیگر در میان ما نیستند را جبران نماید.

خدایی سناریوی جذابی هست خصوصا" وقتی بدونیم فارمهای تپلی در ش.غ ظاهر شدند و دیگر نیازی به غارت از ناتار نیست. واسه همین ناتارهای دور خودمون را کاتا کرده و ندای مظلومیت سر میدهیم. (صدای گریه کردن سروش جمشیدی :P)

به تصاویر زیر دقت کنید

نمونه ناتار نزدیک (فاقد انبار) ;(

نمونه فارم تپل شمال غربی (با اسکات قبلی) :love:

خدا این فارمها را از ما نگیره که این سری با لطف اینا اتحادهای اول تو غارت شدیم;)

پ.ن 1 : آقا مهدی قندیل یادته ترش کردی تا گفتم برخی میروند در تفکر مزدور سازی داخل شمال غرب در همین چند پست قبلی ردپاهاش را میشه احساس کرد اونم با پیشنهاد باز شدن ثبت نام فقط در خاک ش.غ:)

پ.ن 2 : به خدا ما فقط عشق رسول (دوستان بخونند از نوع مُلّا) هستیم واسه همین جلو جلو بهمون میگه چه اتفاقاتی قراره تو سرور بیوفته تا از طریق ما رسانه ای بشود.8)

سلامت و سربلند باشید

NAF

• و اما یک پیشنهاد:

اگر دوستان مایل باشند و قبول کنند ریجستر کردن اکانت فقط برای شمال غرب برای تایم محدودی مثلا سه روز باز شود که بتوانند پلیر جدید و اکانت اضافه کنند و از نظر پلیر کمبود نداسته باشند. این پیشنهاد را دوستان لیدر و توتال ها بررسی کنند. با این کار می توان به ربع چهارم کمک بزرگی کرد که بتواند شرایط بهتری پیدا کند.

اگه اینطوری بشه فکر کنم یه 99 درصد اکانت های ثبت نامی برای بروبچ ربع های دیگه است. مخصوصا اگه به اسم نازنین برخورد کردید که باباش نمیزاشت این ویس بزاره با تیرکمون بزنیدش;)