Posts by FSH

تحلیل سرور

شمال غرب: بازسازی

جنوب غرب:،فریبکار و مکار

جنوب شرق: مدافع

شمال شرق : شیران در مقابل شغال ها

پی نوشت : این سیاست جنوب غرب برای استعمار لویال رسمن برده داری است

پی نوشت : دوستان لویال ننگ کارهایی که می کنید تمامی نخواهد داشت تا سالها گریبان گیر شما خواهد بود

ننگ با رنگ پاک نمی شود

سلام عزیر برادر ، تراوین تمرین زندگی است ، باید جنگید حتی اگر بارها شکست بخوری یا بهت خیانت بشه یا هرچی !

باید جنگید و موفق شد

پس کمی فکر کن و با هزار برابر انرژی برگرد ، همه منتظر شما هستیم برادر عزیز

ما رو هم تو لیست بزارید ممنون می شم ، خیلی کار داریم هر چه زودتر صفر بشیم بریم بهتره !

پی نوشت : واقعن پیدا کردن تارگت از فروم از رسوم قدیمی پیشوا بود !

بهتر نیست جای اینکارها کمی بجنگیم سرمون گرم بشه !

خرید و فروش در ساید های دیگر حتمن غیراخلاقی است ولی تا حالا نشنیده بودم خرید ااکانت در ساید توسط بازیکنان همان ساید آنهم روز 64 سرور غیر اخلاقی محسوب شود !

مگر از ساید شما اکانت خرید شده ، آهان فهمیدم شما قسمتی از شمال شرق رو خریده بودید ؟!

دوست عزیز کار شما بابت فرستادن نیروی نفوذی در شمال شرق غیر اخلافی بوده ، نه اینکه پول گلد یک بازیکن را بدن در ساید خودی تا همرش به همسایه هاش نخوره اون هم با لانچ بچه های جنوب غربی !

همون بهتر تشریف ببرید از سرور ، با این حجم از قلب واقعیت و فرار به جلو !

پی نوشت : واقعن این سطح ار وقاحت و پررویی هم نوبره !

دمت گرم خوب بود متنت

فقط یک سوال، سامان بد بوی همون بودکه ملکه داشت ؟

چون نمی شناسم می پرسم

آخه یک اتحاد درپیتی یک زمان بود بهش می گفتن پیشوا ، ضایع ترین اتحادی بود که من تو عمرم دیده بودم ، ملکه داشتند تو همه اتحادها ، مسوول حضور و غیاب هم داشتند ، سرور اولی که اومدن یادمه همه اعضاشون به پیشوا منابع می فرستادن تا رشد کنه ، منابع نمی داد اخراج می کردند ، یادمه تو فروم خیلی سربسرشون می ذاشتیم ، هستند هنوز؟

خیلی باحال بودند ، ادای نازی ها رو درمیاوردن ، تو اتحادشون اکانت داشتم ، پیام هاشون رو می فرستادیم تو گروه بروبچ سوژه خنده بود هر شب .

در هر صورت هر جا هستند خوب باشند ، حتمن تا حالا بازی یاد گرفتند و بزرگ شدند و حرفه ای بازی می کنند ، ولی خدایی یکی دو سرور اول سوژه تمام بازیکن های اون موقع بودند .

پی نوشت : همر سرور بورکینافاسو اعتباری ندارد .

پی نوشت : همه ما روزی بازی رو یاد گرفتیم و نوب بودیم ، ولی دم کسانیکه به ما بازی یاد دادند گرم ، نیما خدا بیامرز با اخلاق بی نظیرش و آیدین با پست های آموزشی اش

یوسف جان لطف کردی توضیح دادی

ممنون که اجازه دادی اسلحه اول رو ما ورداریم ، دمتون گرم ، ما هم در حال جبران هستیم چون کاری به اسلحه شما ( شمال غرب ) نداریم فعلن تا دوستان خوب شمال غرب بازسازی کنند ، متای شرق اهل مدارا و گذشت است مگر با گیس بریده ها !

پی نوشت : در راستای سن و سال عرض کنم 50 ساله هستم و مدیرعامل یک گروه دانش بنیان در حوزه تحلیل داده و رتبه بندی و عاشق بازی های رایانه ای به خصوص اسنایپر الیت و تراوین به عنوان بازی مورد علاقه

بازی های کامپیوتری رو هم از تی وی گیم شروع کردم از سال 1360

پی نوشت : جهت اطلاعات بیشتر

https://fa.wikipedia.org/wiki/…%DB%8C_%DA%AF%DB%8C%D9%85

پی نوشت : آیدین جان هر وقت خواستی بیای دفتر ما قدمت رو چشم

;)

سلام ملت

این سکوت فروم به خاطر اتک های ماست منتظر ببینن نتیجه چی میشه بعد بیان^^:D

همیشه موفق و پایدار باشید !

وضع این روزهای شما تا سالیان زیادی در هر جایی که تراوین بازی کنید ، گریبان گیر شما خواهد بود ، هر جایی باشید اعتماد به شما از بین خواهد رفت ، تا سرورهای زیادی شما را به عنوان یاغی بر علیه ساید معرفی می کنند. می دانم که آگاهانه تصمیم گرفته اید ولی در آینده از تصمیمات عجولانه و بچه گانه امروز خودتان حتمن پشیمان خواهید شد

باز هم آرزوی موفقیت در زندگی برای شما می کنم دوست عزیز

پی نوشت : متای غربی به زودی اعلام می شود .

اتفاقا میخواستم اینم بنویسم، ولی خب دیدم دو حالت داره:
    یا یوسف جان لیدر معنوی هستن و تصمیمات اینطوری تو رده های پایینتر گرفته میشه،
    یا تصمیماتشون تغییر کرده ، هنوز فرصت نکردن اعلام رسمی کنن ،

در هرصورت نتیجه برای ما یکسان هست،

البته فرضیه سوم هم اینه که این دوستان با هم بسته بودند مواردی رو و حالا رو شده دستشون ، از آقا یوسف عزیزی که من می شناسم ، این حرکت ناشایست بسیار بعید است ، ایشان شهره به اخلاق و صداقت دارند و این کارهای کثیف حتمن بدون اطلاع ایشان است

به عنوان یکی از دفکوردهای جنوب غرب میگم هر زمان نیاز باشه، حمایت مستشاری، لوجستیکی از پلیرهایی که جلوی ناروزنی وایستند و خالق طوفان طبس بودند! انجام خواهد شد.

این نظر ساید شماست یا نظر شخص شما ؟

یوسف جان این با سیاست شما هماهنگ است یا ایشان هم خوارج هستند ؟

دوست عزیز فکر کنم شما کمی تاخیر دارید ! شمال شرق و جنوب شرق متا شدند و خوارج عزیز دشمن هر دو ساید هستند ، ساعت هاست اعلام شده برادر ، صفحات قبلی رو بخون ، فروم رو از آخر می خونید همین میشه دیگه !

دوست عزیز سوتی چیه داداش گلم ، نوشتم خدمت همه که جملات با دقت انتخاب شدند ، یعنی واقعن ساید غربی از ساید شرقی قوی تر است ، حال کسی میاد برای دلخوش کردن شرقی ها ، شرق رو قوی تر نشون میده احتمالن برای بالا بردن روحیه است !

ما شرقی ها هم عادت کردیم که وقتی ضعیف تر باشیم متحدتر و هماهنگ تر و دفسازتر باشیم !

پی نوشت : اگر این دوستان خوب شمال شرقی معترض کمی همراهی میکردند تفاوت شرق با غرب فقط 5 درصد بود ، ولی با رفتن این دوستان خوبمون و احتمالن همراهی اونها در غرب وزنه ترازو کمی بیشتر به سمت غرب رفت .

ولی خب آینده نشان خواهد داد که هماهنکی و روحیه تیمی و تلاش برنده خواهد شد یا تعداد اکانت و زیرساخت بیشتر .

به امید سروری خاطره انگیز!

ساعتی سرور رو با دقت بیشتری مرور کردم

عرض می کنم :

مجموعه غرب حدود 10% از هر لحاظ از شرق برتر است

بحث 2 به 1 سفسطه و دروغ است ،

مظلوم نمایی نکنید، اگر بردید خب بیشتر و قوی تر بودید و کار مهمی نکردید و روال طبیعی طی شده است ، ولی اگر باختید قبول کنید به رقیبی ضعیف تر از خودتان که هماهنگی و تلاش بیشتری داشت باختید .

احتمال برد غرب بیشتر است مگر اینکه شیرمردمان شرق خاک غرب را به توبره بکشند و از این چالش سنگین سربلند خارج شوند

پی نوشت : این گزاره ها با دقت نوشته شده اند

پی نوشت : یوسف جان سیاست شما صداقت شماست در مورد شما به درستی این جمله ایمان دارم

بهترین اکانت های شمال شرق 🧐؟!!

داداش اشتباه می زنی ، فکر کنم شما خائنین به شمال شرق هستید و دوستان جنوب غرب بدانند ، اگر یک دفاع از جنوب غرب برای دوستان شورشی ارسال شود ، براحتی می توانیم جبران کنیم به گونه ای که به یادگار بماند !

الیته فکر نکنم دوستان جنوب غرب این کار کثیف را انجام دهند ، با توجه به شخصیت و منش لیدرهای جنوب غرب این کار بعید است.

دوستان عزیز مخالف با متای شرقی ، بمانید و بجنگید ولی به عنوان خائنین به ساید خودتان تا ابد در خاطره تراوین بازها ثبت خواهید شد .

کمک کردن و دفاع دادن به عزیزی که پدرش را از دست داده ، یک کار اخلاقی بوده نه یک کار سیاسی، ولی دفاع دادن به شما توسط جنوب غرب یعنی مجاز بودن تمام امور غیراخلاقی در این سرور !

ما آماده هستیم برای بدترین سناریو ها!

دوست عزیز من

سبک بازی ما پیرمردها متفاوت است ، نمی گویم بهتر است یا بدتر ، متفاوت است ، ما غارت دوست نداریم ، پاپ بازی دوست داریم ، وسط اتاق عمل یا وسط جلسه هیات مدیره ،یا وسط تولد نوه مون دفاع اینسرت می کنیم ، چون سن و سالی داریم گلد بدون محدودیت خرج می کنیم ، به شدت به هم اعتماد داریم برای روزهای زیادی که توی این سالها با هم رفاقت یا رقابت کردیم ، این بازی رو خیلی دوست داریم و کمی نوستالژی داریم به گذشته ها ،

خلاصه بگم روزی که شروع کردم این بازی رو 35 سالم بوده و حالا 50 سالمه ، همبازی داشتیم اون موقع 17 سالش بود حالا 32 سالش شده ، اون موقع هم مازیار بود ، اون موقع هم امیر وال بود ، مملی بود ، تیرداد پست هامو پاک می کرد و حدود 500 پلیر دیگه خاطرات زیادی داریم و باهاشون حال می کنیم ،

ما رو دست کم نگیرید ، ما هم شما رو دست کم نمی گیریم، شما اگه بدونی که مازیار عزیز چه روحیه جنگندگی داره نمیای بگی مستعمره میشه یا جاسوس امرداد ! برای ما این قابل قبول نیست چون میزان جسارت این بروبچ رو دیدیم ، کجا ؟ وقتی جلوی ما بازی می کردن و 150 روز متوالی جنگیدیم و دیگه هیچ همری نداشتند و تا همر آخر جنگیده بودند و دیگه چیزی جز دفاع نمونده بود ولی باز ول نمی کردن و می جنگیدن و می جنگیدن و می جنگیدن و همه ما کیف می کردیم .

عزیز دل ، اگر همراه می شدید و با ما همراهی می کردید لذت بسیار می بردیم ، من در تیم اسپیک نمیام ، ولی تقریبا از جزییات مطلع هستم ، به واسطه مشورت هایی که با دوستان عزیزم می کنم ،

این گره با دست باز می شد ، ولی پیش فرض های ذهنی شما را آشفته کرد و قضاوت کردید و بر قضاوت خود پافشاری کردید ، سرور خوبی است و بهتر هم خواهد شد ، ایکاش این سرور زودتر میامدم و برای تلطیف قلوب در شمال شرق تلاش بیشتری می کردم.

حالا هم نمی دونم امکان بازگشت هست یا نیست ، ولی خطرات بالقوه حرف هایی که رد و بدل شده برای آینده بسیار زیاد است مگر اینکه مازیارخان عزیز صلاح بدونن ، ما معمولن هیچ دخالتی در تصمیم گیری لیدرهامون نمی کنیم ، اگه دوست داشتند با ما مشورت می کنند

در هر صورت این فقط یک بازی است !

خیلی خوبه که هستید

ارادتمند

عدم ثبات در سیاست، سیاست ورزی مهمه ولی ثبات در سیاست ازون مهمتره دوباره تکرار میکنم ثبات در سیاست، ثبات!

آقا سیاست ما ( شمال شرق منهای خوارج ) از اول معلوم بوده ، کشاورزی ، تغییر سیاست هم نمی دیم ، همینه که هست :) ممنون که بر لزوم سیاست " حرف مرد یکی است " تاکید کردید ، اواسط سرور به درد می خوره !

پی نوشت : این پست رو حدود سه ماه دیگه باز خواهیم دید

متوسط جمعیت اکانت های بالای 1000 نفر سایدها :

شمال شرق =3761 ----------- پاپ بازان لعنتی :)

جنوب شرق =3273

شمال غرب=2710

جنوب غرب=2922

اثبات جمله "کشاورزان خسته "

در ضمن اگر 17 اکانت حاج حسین و شرکا حذف شود ، شمال شرق می شود 108 اکانت که تقریبا با شمال غرب برابر است !

توتن های شمال شرق به نسبت اکانت از همه بیشتر دهکده دارند ! توتن رو کشاورز کنی خیلی هنر می خواد :)

تعداد توتن و رومن و گول شمال شرق تقریبا با هم برابره ! بچه ها هنوز کلاسیک بازی می کنند ، از مصری خیری نبردن هنوز!

این جنوب غربی ها چرا اینقدر رومن و توتن دارن نامردها! تقریبا جمع شرق با غرب در رومن و توتن برابری می کنه.

تعداد مصری های شمال غرب خیلی زیاده!

در شمال شرق باید اکانت های زیر 1000 زیادی سروسامان بگیرند .

پی نوشت : ممنون لقمان جان

دیگه فکر کردم اینقدر بلد باشی که از آدرس سایت بفهمی سرور نرمال بوده و تو آی آر بوده و سرور 4 بوده و از تارگت هم باید بفهمی که به واندر شمال غرب زده دیگه ببخشید در حد یه پلیر معمولی دست بالا گرفته بودمت .

مگه حاج حسین تو تیم لیدرتون بودن ؟ من فکر میکردم اون آدم بی زبون و خجالتی که آقا ایرج گل فرمودن تو تیم لیدری بودن و باهاش شوخی میکردن که فکر نکنه نگاه از بالا به پایین بهش دارن حسین تی ان تی بوده پس نگو حاج حسین بوده حالا یا شما کلا لیدرهاتون رو نمیشناختین یا من اشتباه برداشت کردم از صحبت های آقا ایرج گل

اگر اشتباه از من بوده من عذر میخوام داداش

عزیز دل اونها رو همه دیدن ، سطح سرور رو سوال کردم ، در آرامش بوده یا سرور جنگی بوده

حسین تی آن تی دوست داریم

خیلی از دوستان شمال شرقی علاقه پیدا کرده بودن به شات همر حسین تی ان تی عزیز و خیلی از عزیزان هم هنوز فکر میکنن که حسین تی ان تی همون حاج حسین هست . خیلی ها پرسیدن رکورد همر تو اسپیدترا هست و ...

دوستان ببخشید همه تون رو ریپلی نکردم و حسین جان ببخشید که بدون اجازه ات شات همرت رو میذارم اینجا . شاید خودت نخواسته بودی که اون شات رو ببینن که بعد فکر نکنن نگاه تو از بالا به پایین هست بهشون

این همر رو تو سرور ۴ آی آر کشیده که بالای عکس لینک سایت معلوم هست . حالا ببینین این پلیر تو اسپیدترا چه همری میتونسته بکشه .

باز هم سیاست های داخلی سایدتون به خودتون مربوط هست داداشای گلم

ممنون از همر رونمایی شده ، نفرمودین سرور چطوری بوده ؟ لینک برخورد رو کسی داره ببینیم خوبه

در ضمن حاج حسین رو فرمودن ایرج خان ! شما پابرهنه اومدی وسط گفتی مواظب باشید حاج حسین گولاخ رومن هستند ! حسین تی ان تی دمت گرم ،همرت خیلی خوب بود

واااای خدا پوکیدم از خندهههههه

متقاعد کردن؛ به طور کلی واژه «توجیح» به معنای قانع کردن و ذکر ادله برای چیزیست. ولی گاها در زبان عرف، توجیح کردن به معنی بهانه آوردن نیز معنی میدهد.

لینک زیر رو بزن بخون

معنای توجیح

توجیه هم خانواده توجه هست تورو خدا سواد ندارید حداقل وارد بحث نشین بشینین یه گوشه و حرف توتال اعظم رو گوش کنین

حقوقدان عزیز می رفتی کامنت های زیر لینکت رو می خوندی :)

من که استدلال حقوقیش رو آوردم شما با آدم با سواد صحبت کن توجیحت میکنه خخخخ

ولی در کل اینکه تا بحث رو شدن مدارک شد بحث قضایی میکشین وسط جالب ای بابا باشه قول میدیم فعلا رو نکنیم نکشید خودتونو

آقای حقوق دان سلام

توجیح غلط است کلمه درست توجیه است .

پی نوشت : خخخخخخ