نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درست میگید ولی یه سوال،

داشتن مولتی اکانت هم خلاف قوانینه و الان تو همه کوارترها هست از جمله تو اتحادهای خودتون.

چرا به این اعتراض نکردید و نمیکنید!؟،چرا واسه این ددلاین تحریم گلد نذاشتید!؟

تیرداد یه نکته خیلی خیلی خیلی خوبی گفت که زیر داستان های مصور عمو قناد از جنوب غرب گم شد، اتفاقا خیلی خوبه جناب سورنا بیان به این سوال جواب بدن،
    همونطور که خرید اکانت (حتی اکانت خودی) طبق قانون تراوین خلاف هست،داشتن مولتی هم خلاف هست،
    دو حالت داره:
    - یا شما واقعا هییییچ کدام از قوانین تراوین رو زیرپا نمیزارید، مخصوصا همین داشتن مولتی، در این صورت یعنی جنوب غرب 230 تا پلیر داره (تعداد اکانتهاتون تو 4 شاخه اصلی)
    -یا صرفا رو همین یه مورد خرید اکانت خودی حساس شدید و قانون رو چاشنی سیاست کردید و پست نوشتید،

چون نمیشه نگاه دوگانه ای به قوانین مکتوب تراوین داشت، میشه؟

پ.ن:قدر پست های حاج حسین رو ندونستیم، گیر عمو قناد جنوب غرب افتادیم :دی
    داداش تو میخوای با پست های گل و بلبل ، شنل قرمزی و کدو قلقله زن فروم رو برامون جهنم کنی؟ =))) ملت شبها اینارو برای بچه هاشون میخونن که خواب آرومی داشته باشن،

• از اتفاق پیش آمده برای Aria.mehr به شدت ناراحت شدیم و این ما بودیم که از اوایل بازی این گونه رفتارهارو محکوم میکردیم که متاسفانه حمایت نشد.

اما من تفاوتی تو این کاری که معلوم نیست کدوم از خدا بیخبری کرده با اون کاری که با اکنت 250 گرم شد نمیبینم و عاملانش رو از یک قماش میدونم

برای هر دو اکنت زحمات زیادی کشیده شده بود و انصافا حقشون نبود

دی : چه بسا دوستان با تجربه تو این موضوع بخاطر بازی دوستان مثلا جنوبی (به اصطلاح متاشون) مجبور به اینکار شده باشن و تجربه سیزدهمشونو با موفقیت رقم زده باشند

................................................................................................................................. خدا داند .......................................................................................................................................

دی : فکر کردم اول دوستان از الان شروع کردن به clean wonder کردن

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

:::::: نه به بازی کثیف

:::::: نه به کثیف بازی کردن

:::::: نه به کثیف کاری وسط بازی کثیف

::::::

بهر حال امیدواریم ختم بخیر بشه و از صمیم قلب ناراحت شدیم وقتی تاپ رو دیدیم

• بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع این قسمت فروم : خرید و فروش اکانت !

1- آیا سروری بوده که در آن خرید و فروش اکانت انجام نشده باشد؟ جواب خیر

2-آیا خرید و فروش اکانت تخلف از قوانین هست ؟ جواب بله

3-آیا بعنوان مدیریت یک ساید اکانتهایی که احتمال فروش دارند یا در کار ساید اخلال ایجاد میکنند رو میخرید یا وای وای میگید چه کار بدی خرید و فروش بده !

4- خرید و فروش چه مشکلاتی دارد ! اولین مشکل این هست یه عده ممکنه صرفا بیان اکانت بکشن برای فروش ! بمونند حتی کتیبه هم بزنند و دف هم بکشند برای فروش احتمال زیاد استارتش از سرور بعد زده میشه ! راهکاری هم نداره جز اجماع 4 تا ساید که شدنی نیست چون سر هیچ چیز بتوافق نمیرسند

5- آیا خرید و فروش کتیبه و همر در سایدهای متخاصم انجام خواهد شد صد در صد بله ! آمادگیش رو داشته باشید جوابیه هم این خواهد بود اکانت نخریدیم از اول نفوذی ما بود !!

6- بحث واگذاری با بحث خرید و فروش کاملا فرق میکنه اکانتهای شمال غرب تا اونجایی که من میدونم واگذار شدند نه فروخته شده !

7- آیا تا بحال با اکانتی در سرور مواجه شده اید که بخاطر فروش بن دایم شده باشد ؟ جواب بله !

8- مدیریت همه سایت ها تا زمانی که مدرک مستدلی مبنی بر خرید و فروش نباشه اصل رو بر واگذاری میدونند ( ایشالا گربه است ) ولی محرز بشه باید بن دایم کنند

9- سروری که روز یک شنبه ثبت نام سرورش بسته میشه ! روز دوشنبه من یادم میافته 4 تا مولتی کم ثبت نام کردم دوباره باز میشه بعد بسته میشه دوباره شما یادت میافته کم ثبت نام کردی باز میشه ! و بعد بسته میشه انتظار دارید برای خرید و فروش برخورد کنه خدایی؟؟

10- خرید و فروش اکانتهای خاکستری و نامعلوم توی ساید خودی یا قانع کردن برای واگذاری با ابزار پول چه بیشتر از گلد مصرفی چه دقیقا متناسب با اون کاری هست که هر 4 تا ساید قاعدتا توی ساید خودشون میکنند ! حالا این وسط بیشتر روی شمال شرق زوم شده چون از اتحادهای درگیر هم خریداری شده !

بنده هم تو خونم هم ماهیتابه دارم و آب معدنی کسی بهم کار نداره ! کسی معتقد هست اصلا جرم نیست و مشکلی نداره تشریف بیاره بریم در پلیس امنیت داد بزنه ماهیتابه و آب معدنی در منزلش موجود هست اگر کاری باهاش نداشتند ما هم قانع بشیم آزاد هست

نتیجه اخلاقی اگر خرید و فروش انجام میدید بر اساس مصالح ساید از دید من پلیر درست هست و اگر علنی بشه و محرز باز از دید من پلیر باید برخورد بشه

11- همری از شمال شرق خورده تو ناتار ؟

• فروم را علاوه بر بازی، جهنم مدعیان می سازیم...

به به! برو که رفتیم =)))) از الان من رو هم جزو تارگت‌هات بذار توی لیست.

به قول یه آقایی، پست‌های دیابلو جان عین شبکه چهار صدا و سیما می‌مونه =))) یعنی فقط تا این آوتاری که آدم رو یاد سیزیف می‌اندازه به چشت می‌خوره می‌بینی فقط می‌خوای اسکرول کنی رد شی! اما خب این تیکه قرمزش که به چشمم خورد گفتم نقل قول کنم خیلی خوب بود :دی

یاد این پسرهای نِرد 20 - 22 ساله میوفتم با موهای نیمه اَفرو که توی کافه‌های ولیعصر و بلوار کشاورز با چهار تا دختر تینِیجر سه خط فلسفه و روان‌شناسی و جامعه‌شناسی و امپریالیسم و مارکسیسم و امپرسیونیسم و فارم لیسم و کلاه برداریسم و ناتاریسم رو می‌بافن به هم و دوزار هم زبان انگلیسی بلدن، و در حالی که دارن اسپرسو دبل شات رو می‌خورن و سیگار فیتلر قرمز رو توی خامه‌ی رولت خاموش می‌کنن، از پشت عینک با نگاه خمار خیره شدن به رفقا و منتظر تماشای تشویق و تهیج هستن =)))

پ.ن: اشکان پسر! عصبانیتت نه از دیکتاتوری، نه از مستعمره شدن شمال شرق هست و نه به خاطر از بین رفتن آرمان‌های اسطوار یاران وفادار لویال! بلکه این حجم از تندی و زشتی و بی‌نزاکتی فقط و فقط یک علت داره اونم اینه که فکر کردید رفتید مراتع سبز، ولی به کاهدون زدید و همه با هم با کله تشریف بردید توی دیوار =)))

پ.ن 2: نامردانی که زورشون به ما نرسید، با نهایت بی‌مرامی و بی‌اخلاقی رفتن روی یکی از با ارزش‌ترین اکانت‌های ما و کوبیدنش به ناتار! آبرو برای خودتون نذاشتید. جواب‌ این کار رو خودتون و یاران‌تون خواهید دید.

پ.ن 3: رضا سورنای عزیز، من از 13 سالگی تا الان که 31 سالم شده با کتاب و قلم و خوندن و نوشتن بزرگ شدم. بلدم صدتا دیابلو رو با ادبیات خودش بپیچونم. اما روی سخنم با شماست، که در لفافه و در میان متون بسیار طولانی و با ظاهر بسیار مودبانه و قلم شیوا، چیزهایی دیده میشه که مهُر تایید می‌زنه بر اون چه که از جنوب غرب به وضوح دیدیم و می‌بینیم، که گردن شما و لیدرهای جنوب غرب هست. متاسفم، و انشالله که ما هم خیلی محترمانه پاسخ درخورد خواهیم داد.

پ.ن 4: حمیدرضا بمب عزیز بابت تیزر اعلام متا دمت گرم :) مرسی حسابی

پ.ن 5: یه تشکر ویژه دارم از محمدعلی وگنس عزیز که در سکوت داره حسابی زحمت می‌کشه :) دمت گرم

پ.ن 6: یه دست مریزاد حسابی هم به بچه‌های امرداد و اکانت Black Storm بابت خفت‌های عالی‌شون. انشالله از این گزارش‌های قشنگ بیشتر و بیشتر می‌بینیم..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• بسم‌الله قاصم الجبارین

اسم‌ من اومد و مجبور شدم جوابتونا بدم کما اینکه ارزششو ندارید ولی چاره ای نیست

فک کنم ۸ سال پیش تو یه سرور ۲ تا بیگ همر ساید رو کردم تو ناتار چون اون دونفر نمیخاستند با تیم باشند مث شما داشتند ساید از درون میخوردند من هم به هر طریقی بود جمعشون کردم و بعد بازی پول اکشونا دادم و از دلشون در اوردم(اون دوتا اک رو لیدر sw جانشینشون بود)

بحث شما هم دقیق مث اونا بود. همون اول سرور باید سرتونا میکردند زیر آب ولی لیدرهای عزیز خیلی بهتون احترام گذاشتند و بها دادند تا جایی که انواع اقسام فحش ناموسی رو نثار تیم لیدری کردید ولی اونا فقط بازی کردند و دیشب وقاحت و .... رو به اوج خود رسوندید و...

دیر یا زود این سرورم تموم میشه ۲حالت پیش میاد

متای شرق پیروز بشه

متای غرب پیروز بشه

تنها دلخوشیتون اینه مث یه کرم تو یه سیب دارید اثر میکنید؟؟ هر چی هم از این سیب رو لکه دار کنید و به گند بکشید بازم سیب سیبه و کرم کرم..‌

بهترین حالت تو ذهنتون اینه که متای غرب بازی رو دست بگیره ... بعد به نظرتون شما رو توی متا قبول میکنه؟؟ شما رو جز خودشون میدونند؟؟ ن عزیزم شما مثل دستمال کاغذی بودید و هستید کارشون که تموم بشه میرید جایی که باید باشید... فقط دارید خودتون رو کثیف میکنید...

سرور تموم میشه و این لکه ننگ رو پیشونیتون هست برا همیشه

پلیر هایی که درون ساید خودشون به گند کشیدند

پلیرهایی که همر لیدرشونا کردند تو ناتار که ساید رقیب حال کنه

پلیرهایی که از نظر تعداد ۲۰ درصد ساید بودند ولی نظر جمع رو قبول نداشتند پس ساید رو ریختند بهم

پلیرهایی که منافع خودشون از منافع سایدشون مهمتره. حتی حاضر به حذف هم نیستند .حتما باید تمام سیب رو به گند بکشند...

• علی زد کینگ که خفت میکردی همه عمر

دیدی که چگونه خفت تورا ...(گرفت)

ببخشید قافیش جور در نمیاد

خدا وکیل با این همه استپ لب مرز میخاستی چکار کنی علی آقا ای Schwarzer Falke

والا مقامتو نفهمیدم ولی همون میگ میگ....

دمتون گرم واقعا خفت سالم و تمیزی بود من که خودم کیف کردم

دم پلیر اکانت استورم هم گرم واقعا کاری کرد کارستون

خدا ازت نگذره سعید با این شعری که گفتی هنوز میخونمش خندم میگیره^^^^^^

متاسفانه من چون درگیر سرکارم این چند روزه(دستگاه خراب شده و نیاز به سرویس داره به دلایل تحریمم قطعاتش گیر نمیاد واقعا سرویسم کرده) نرسیدم زیاد رو اکانت باشم که شما هم بچه های مارو لب مرز تو هوا خوری خفت کردی :))

ولی بازم این هیچی از کار شما کم نمیکنه کم کاری از خود بنده بوده و شما کارتون درست بوده

پ.ن:اون املای زبان المانی هم گه گفتی چک کردم دمت گرم که اطلاع دادی تصحیحش کردم

در کل اقا ایول حلاااااال اولسون

هر رفتی یه برگشتی هم داره دیگه :))

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• قبلا هم گفتم یه بار دیگه میگم با فونت بزرگ

من ادم خراب کن یا پلیر خراب کن نیستم برعکس بعضی ها وقتی کسی سکوت میکنه شاید به خاطر خودته لطفا بفهمید

ممنون از دوستان با درک فهم

اکانت خراب کن چطور؟ اونم نیستی؟
    احیانا واسه ضربه زدن به ربع مورد علاقه ت اکانت کسی رو از دیشب تاحالا خراب نکردی؟

• با سلام.

بعد از حذف ان دبل با اون کیفیت حجومی ، سرور با پلنها و همرهایی که دیده شده توش قشنگ معلومه چه مقدار از کیفیتش کاسته شده! به جرات میگم اگه بحث ادمین نبود و میموند کیفیت فرومتون هم حتی بالاتر بود چه برسه به سرور!

اقا کلی خندیدم و احسان واندر کلی سلام رسوند تو گروه تلگرام به حمیدرضا بمب!

منم سلامی گرم میکنم به حمیدرضا بمب و خاندان گرامش

خدمتشون عرض کنم به یاد ندارم همری رو ساید ما بلند شده باشه که مارو قلع و اینا کرده باشه! از کدوم سرور میگی نمیدونم ولا! شما که ده دیفالتتو از ترس خودت کاتا میکنی میری کشاورزی وسط بیابون که نگو داداش! برو همون شلغمتو بکار انشالاه که فصلش بیاد و جواب بده.

مازیار به عنوان کسی که همجوره بینتون بوده از اول خوب گفته بود که یه جا داشتید حذف میکردید که اومده کمکتون! حالاشماها گنده برداری زدن مارو میکنید؟ نکنید خدایی میخندن بهتون!

یه اصلاحیم بزن یکی از این دوتارو بزار کیلیپت و پروفایلت:

1. اگر طالب صلح هستی اماده جنگ شو اگه اماده جنگ نیستی با ادمین تماس بگیر

2. در بیشه کفتارها این یک قانون است اگر اماده جنگ نیستی با ادمین تماس بگیر!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• بر حسب اتفاق با شما هم صحبتی نبود دوست عزیز :) خطاب به کسی بود که نظره مخالف داره اما به نظر میاد محترمانه و با فکر پست میزاره ، متاسفانه پست های شما هیچ کدوم از دوتا مورد رو نداره ، خیالت راحت ... شما به پرتاب کردن خودت در هر موضوعی و هر پستی که گذاشته میشه ادامه بده مبادا شخصی چیزی بنویسه و ریپلای نکنی ، بنده باز هم اگر شما جوابی دادی پاسخی نمیدم جهت کشدار نشدن ، موفق باشید :*

• به به، دور بعدی به امید خدا، گفتم اولویت با اولی هاست، البته طرح تحویل همر در درب دهکده ادامه داره، و سود مشارکت و صبر هم تعلق میگیره به شما و فقط تپل تر میشه نگران نباشید.

نه برادر من سن و سالی بیشتری از شما دارم، دورشو گذروندم و البته سیزیف، خودشه! اینم نماد تلاش شماست توی یه دور باطل! جعل وجاهت!

بالا بردن سنگ از صخره و غلطیدن دوبارش به پایین!

شما که اینقدر مطالعات گسترده داری، در مورد رهبری، مدیریت و ... هم احتمالا مطالعات داشتی و شرایط رهبری به نظر من البته به طور کلی:

1. IQ

2. EQ

3. کاریزما

اگه توی هر کدوم بلنگی، مطمئن باش موفق نمیشی و توی این بازی

اگه تکنیکی قوی باشی و اکانت آپ کردن، پلن، دفاع و ... ولی هوش هیجانی نداشته باشی >>>>>>>>>> شکست

اگه هوش هیجانی داشته باشی اما بازی بلد نباشی>>>>>>>>>> شکست

اگه دوتاشو داشته باشی و به عنوان یه لیدر و رهبر بخوای عمل کنی باز کاریزما نداشته باشی>>>>>>>>>> شکست

مجموعه ای از صفات هست که شخصیتی رو کاریزماتیک میکنه و البته همه ما کم وبیش می فهمیم فلانی شخصیت کاریزماتیک داره یا نه ولی نمی تونیم دلیلی براش بیاریم! بله نمیشه!

شما هم اگه احساس کردین یکی از صفات بالا رو نداری، به زور سعی نکن به دستش بیاری

شناخت من هم در این حده که با تلاشی که داشتی در انتها نتیجش از هم پاشیدگی ربع شما بوده، حالا این به خاطر عدم اقناع افکار عمومی بوده!؟ رفتار چکشی!؟ به وجود آوردن حس عرضه ساید و تلاش همه به دیگری؟
    داخل خودتون دنبالش باشید و نه دستاویز قرار دادن عوامل خارجی!

شاید آواتارو تغییر بدم به فیفتی سنت، گول خوردی اشتباهی خوندی :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب مقداری تغییر فاز:

دلبندی که در زمین های سنگلاخی ورزش های برفدار انجام میدی

شما قدرت درک جمله یوسف رو هم در مورد انتخاب اسلحه پهلوان نداشتی،

اومدی دنبال عمو و بستگان گم شدت میگردی توی فروم؟

برو فروم 3 ایکس شاید پیداش کردی!

• با سلام و درود خدمت همه بزرگواران

اینکه به خاطر مشکلات شخصی مدتی نتونستم مطالب فروم را دنبال کنم و از طرف دیگر با توجه به شواهد بدست آمده نسبت به اتهام سوالی وارد شده به دوستان اکانت ali2113 رسما" عذرخواهی کنم پستی در این خصوص خدمت عزیزان تقدیم کنم.

به رغم اینکه در ظاهر چیف مورد نظر توافقی به نظر می رسید ولی شواهد امر حاکی از خلاف آن بود و شایسته میدانم از این تریبون عذرخواهی رسمی خود را نسبت به این بزرگواران اعلام نمایم.

امیدوارم حلالم کنند.

پ.ن : هنوز صفحه 106 هستم چه خبره سرعت فروم نویسی از خوندنش بیشتر شده!!!؟

برقرار و پیروز باشید

NAF

• عجب

دوستان عزیز صبح بیدار شدیم دیدیم همچین اتفاقی افتاده ما الان ۱۰روزه جداشدیم و با کسی ارتباط نداریم

انگار هر اتفاقی میفته یه جور دوست دارن بندازن گردن ما و مارو هیولا یا اژدهای ۲ سر نشون بدن خب که چی ؟

واقعا یه چیز بگید باعقلم جور در بیاد

۲بار این اتفاق برای خودم افتاده حتی نگفتیم تقصیر فلانه چقدر راحت شما اتهام میزنید

دلیلتون چیه برای حرفایی که میزنید واقعا ؟

مثلا می خواین من خراب کنید تقصیر هارو بندازید گردن من الکی زور نزنید همه حد حدود بازی مارو میدونن

در کل واقعا نارحت شدم از وقتی فهمیدم بیشتر از اون از حرفای دوستان

حق دارید شک کنید من توی این موقعیت بودم ولی نه این که بیاین کف فروم جوری جلوه بدین که انگار من بودم خودم خبر ندارم

یکی از پلیر های اکانت با من حرف زد ولی بااحترام گفت پایین تر حالت شک به تو هست منم بهشون حق دادم میگن مال یه جا میره فکر هزارتا جا

پ.ن امیر علی عزیز من که دنبال رتبه دفاع نیستم عزیز دلم شما خودت گفتی همرت بزن به من برای دف درسته؟

پ.ن . بیاید خودمان را از چشم دیگران نیندازیم

پ.ن .بازم تا کید میکنم رو هوا حرف نزنیم اگر مدرکی نیست کلا حرف نزنیم (کلی بود )

پ.ن استعلام منفی بازیکن مورد نظر شهروند سفید است

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• من چند روزی درگیر مسائل خانوادگی بودم و اینجا انگار خیلی اتفاقا افتاده...

فرشید وار ^^:

شمال شرق : تقریبا نصف توان ناتار این ساید توسط لویال قورت داده میشه و هنگ در برابر اتفاقات پیش آمده و در پیش، عملا تا اینجا میشه فقط رو دفش برا امرداد حساب کرد...

شمال غرب : در حال ریکاوری و جمع و جور کردن ساید... اگر تیم حاضر قوی کار کنه چه بسا بتونه تو عندگیم مدعی باشه...

جنوب غرب : پر از پلیر و بازیکن با پتانسیل بالا، متحد و یکپارچه، با حضور بزرگانی چون رضا سورنای عزیز و دیگر عزیزان یکی از مدعیان اصلیست...

جنوب شرق : ساید توتال ها، سیاستمداران چیریک، کم نیار ترین پلیرهای زمان، نوچه پرور های خفن، از جنگ آسیب دیده های دیروز، ریکاوری خوبی کردن و حتی با متای نصفه و نیمه هم شانسشون خیلی بالاست...

واقعا ناراحت شدم بابت اکانت آریا مهر، امیدوارم تکرار نشه... البته بازم تیم آریانا چیزی کم نداره، 5 تا همر کلا داشت هنوز 4 تا دیگه داره:saint:

ممنون بابت پلن بچه های لویال و دفاع خوب آریانا، بالاخره یجا باید این دمپایی ها خرج میشد تا از بار گندم منفیمون کم شه...

تشکر ویژه هم نسبت به ناتار های شمال شرق که تیم مارو تنها نمیزاره و یک‌تنه جوره مارو میکشه، خیلی عشقین :*<3

پ. ن :

خوراج شمال شرق

کرمه سیب

شورشی

ساید خراب کن

بازیکنان کثیف

و...

هر چی هم بگید ما دوستون داریم و نمیتونیم دوریتون رو تحمل کنیم، هستیم تا آخر بازی که دلتون تنگ نشه برامون 8)

و در نهایت :

سوره مبارکه فصلت آیه ۳۰

إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ﴿۳۰﴾

به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!

• اول سرور که قرار بود سرور بدون بات و مولتی و ... باشه

خدا رو شکر که مولتی همه دارند !

اکثریت پلیرهای سرور هم به جز تعداد معدودی دارای مشغله سنی - کاری - خانوادگی هستند

با توجه به پتانسیل هایی که دو تا ساید شمالی از دست دادند و وجود این همه ناتار شیرده که عملا و قاعدتا نباید تو سرور نرمال به این شکل باشند

من پیشنهاد میدم رید خودکار رو برقرار کنه مدیریت محترم سروری نباید رید خودکار داشته باشه که حجم غارتش هم سخت باشه و بالانس ! که پلیر با منابع اکانت هم بتونه همر متناسب بکشه

اگر لیدرها و اساتید محترم موافقن پیشنهاد برقراری رید خودکار رو بدیم برقرار شه اینجوری با این حجم اکانت و میزان دفی که تولید میشه از 40 روز دیگه میزان دف و همر سرور بالانسی نخواهند داشت و پلن هیجان انگیزی هم نخواهیم داشت

انتخاب کنیم جنگ میدگیم با تعداد همرهای جنگی زیاد -و دف زیاد - جنگ اندگیم با دف زیاد و همرهای نامتناسب

• نوری جان کرم تو خود درخته

سیاست بازیشونه بارها هم اعلام کردن عکسشم بچه ها اینجا گذاشتن

اینم سیزدهمیش ( تو تیم لیدری نبوده اما گویا جز, مشاورها بوده و اتفاقا مشاوره های جالبی هم میداده همین حرکت نمونشه )

ببین شاید اونم تو تیم لیدری یه چیزی گفته و اینا سریع فکر کردن میخواد بزنتشون و با سیاستهای خاصشون زودتر اقدام کردن و فرستادنش براشون پاکسازی

زود هنگام . داداش تورو ما میشناسیم اونارم میشناسیم و به این داد و بیدادا و فیلماشونم توجه نکن

دو حالت داره یا کار خودشونه که رمز اکنت و جانشینیشو داشتن یا کار تو و بقیه به اصطلاح دشمناشونه که خوب رمز که نداریم جانشینم که نیستیم پس باید

هک کرده باشیم که اونم از ما بر نمیاد و اگر قرار بود این کارو بکنیم کل 5 تا همرشونو هک میکردیم خیلی شیک و مجلسی یا خیلی جاهای دیگه

فقط یه موضوع خدمتتون عرض کنم وقتی میاید با افتخار میگید تو یه سرور 12 تا اکنت رو همرشو کوبوندیم دیوار و گلدشم 4 سال آهن شارژ کردیم

یه سرور دیگه هم میاید از خاطرات این کارتون میگید .

تیم یکپارچه . قوی . متا بند . قدرتمند . سیاستمدار . با سابقه . جلوی این همه عناوین که واسه خودتون مینوشتید یه کرمو هم بنویسید

درخت هر چقدرم بزرگ باشه و بخوان با پیوند زدن بزرگتر نشونش بدن وقتی کرمو باشه میوه کرمو میده آخرشم از ریشه میبرنش

حالا امروز نه فردا نبرنش خودش از داخل میپوسه

:::::: نه به بازی کثیف

:::::: نه به کثیف بازی کردن

:::::: نه به کثیف کاری وسط بازی کثیف

• لابه لاي اين پستاي كل كل و كلم كاري هاي ديابلو يه پست از دوست خوبم علي اقاي zkng(خب مرد مومن به دوتا حروف صدا دار بزار من ميخوندم علي زد كينك كونگ)جالب بود.

كه وسط همه اين اسپم ها گم شد .

اونم اينكه با شجاعت كامل و احترام قبول كرد و تبريك گفت .

يجورايي اوج حرفه اي بودن ايشون بود و بنده بهشون احترام ميزارم به قول امير وال عزيز كلاه از سر بر ميدارم و تعطيم ميكنم

3295-4cdaa52a-879d-458d-8878-f458852917c1-png

البته تعداد لايكا خودش نشون دهنده شخصيت بزرگ ايشونه

خلاصه اين وسط هم هستن فراري هايي كه ميان تيري ميندازن شايد بگيره ولي ركورد ديس لايك رو ميگيرن اونم وقتي كه هنوز خيليا به ته فروم نرسيدن.

اين حجم از نفرت و منفور بودن ركورد داره لوسي جان.شما در بازي عرضه اي نداشتي ان شالله سرور بعد هم بيا باز بزنيمت.همر هاتم كه خدا رو شكر ديوار كردي من جاي شما بودم كلا پامم اسپيد ترا نميزاشتم.

3297-ed6849b0-014c-471e-b78b-d0e6a975d51d-jpeg

در آخر هم به شدت كار خوارج رو مبني بر زدن همر اكانت اريا مهر محكوم ميكنم.

عزيزان درسته اينجا بازيه ولي نماد شخصيت شماست .هر كدوم از شما رو جاي ديگه ببينيم همر اريا مهر جلوي چشممون مياد و بازي كثيفتون و اينكه هميشه در ديد تراوين ايران منفور هستين.

شاد و خندون باشيد.

سعيد

ملا

پي نوشت: من عاشق حركت رفت و برگشتي هستم.

پي نوشت ٢: منتظريم كي شب حمله فرا مي رسد....

پي نوشت ٣: تيرداد خداييش حوصله اي داري نصف سرور پستاشو رد ميكنن تو جواب هم ميدي؟خدا بهت صبر بده

• * بررسی 9 صفحه آخر فروم و بررسی آماری پست ها به تفکیک منطقه و اتحاد (در مورد شمال شرق) و البته جداسازی افرادی که از بیرون شاهد سرور هستند یا این ادعا را دارند حداقل (NA)

* حذف پست هایی که حاوی شات اتک هستند.

SW:22

SE:26

Loyal: 26

Ariana: 50

NW: 3

NA: 6

• با سلام

این سرور خوارج به بدترین شکل ممکن باهاشون برخورد شد و بازهم قدرت بازی تیمی و به دور از ادعا به چشم خورد.

حقیقتا بعد از دیوار زدن همر aria.mehr برای من یکی ادامه بازی خیلی دلسرد کننده شده و حتی روی اکانت بی انگیزه لاگین میکنم.

وقتی شما در حال بازی هستین و طرف مقابلتون تقلب یا جر زنی میکنه به نظر من ادامه اون بازی دادن رو اشتباه است.

من واقعا برام لذتی نداره با تقلب بازی کردن و این که بخوام دروغگویی کنم همچون حریف هایی که داشتیم.

خوب پیگیری های لازم بابت موضوع بالا هم انجام نشد و من بسیار دلسرد شدم ...

اکانت NoOBe KaBiR به برادران آرین و آرگین از این پس تحویل داده شد و امیدوارم که همونجور توی تمام پلن ها شرکت داشت بتونند تا آخر سرور توی تمام پلن ها شرکت داشته باشند.

با این که هرکسی کل کل با ما داشت در بازی جواب هارت و پورت رو گرفت ولی ادامه این بازی رو دادن برای من یکی ممکن نیست و از تمام دوستانی که به من اعتماد داشتند و در پلن ها شرکت کردند و مفهموم بازی تیمی رو رسوندند ممنونم.

احتمالا این آخرین پست من در دنیا تراوین خواهد بود، چون مفهوم اصلی این بازی (رفاقت، استراتژی، صداقت و تکنیک) از بین رفته و ما مجبوریم با افرادی بازی کنیم که از هر نامردی برای ادامه بازی استفاده میکنند.

امروز بازنشسنگی خودم رو به طور کلی از تراوین اعلام میکنم.

ممنونم از همه عزیزانی که مثل برادر کنار هم این سرور بازی کردند، امیدوارم همیشه پیروز باشید و سرور جذابی رو براتون آرزومندم

• ای بابا تا دیدی میخوام صفرت کنم اعلام باز نشستگی کردی؟ :دی

آرین و آرگین کین؟ قدیما هرکی دیوار میشد میومد میگفت اکانت واگذار شده بود :دی

در کل منتظر باش برادران آرین و آرگین بیان بت بگن گرین امد کراپ لاکت کرد

از الان بت 30 روز زمان میدم دفاع هم جمع کنی :دی

• یه پسر احساساتی زلال مثل آینه

زیادی بازی رو جدی میگیره ولی تو دلش هیچی نیست بازیکن با کیفیت ولی سریع هم از بازی خسته میشه امیدوارم بمونی ولی سرور بعدی مطمئن هستم بازم هستی بازنشستگی موقتت مبارک