Posts by Napi

با سلام خدمت تمام دوستان

خیلی حرف ها تو دلم بود که تا الان نگفتم اما اینجوری شروع میکنیم باید بگم

قصه از کجا شروع شد:

قبل از شروع این سرور با توجه ب گندی که در سرور قبل اتفاق افتاد مملی و مازیار گفتن که میرن تو ساید همیشگیشون ان دبل تا اونجا بازی کنن بی سر و صدا و بی حاشیه ولی یهویی نمیدونم چی شد سر از شمال شرق در اووردن( احتمالا فرق بین شرق و غرب رو یادشون رفته بود)

یک روز مازیار بمن زنگ زد ک بیا هیچکس کار نمیکنه ساید رو بگیر دستت و فقط بخاطر یکسری دلایل شخصی اومدم تو جلسه و قبول کردم( متاسفانه)

بعدش از همون روز های اول مکافات های ما شروع شد اولین مشکل عدم شناخت تیم فونیکس و سبک بازیشون بود ک باعث شد تیم اریانا یکسری بخوان جنگ راه بندازن یا حذف کنن و برن تقریبا یک ماه زمان من فقط و فقط برای یک اشتی ملی در سایدم خرج شد

و در طول این مدت همیشه در حال التماس بودم تا یک نفر حداقل برای کمک اضافه بشه ولی نشد ک نشد تا اخر به پیشنهاد علیرضا ایران از ایرج برای لیدری دعوت کردم

ساید شمال شرق بدلیل وقت کم من و انالیزی ک از تیم فونیکس داشتم زیاد علاقه ای به اتک دادن نبود و برای اندگیم و خفت بازی میکردیم که نتیجه این برنامه ریزی کاملا مشخصه

و در فاز دفاع هم تیم فونیکس با دف سازهای میلیونی شون نیاز به دف اتحاد نداشتن و من و ایرج تو چند مورد دف کوردی ک انجام دادیم فقط و فقط با ۳ تا اکانتی مال ایرج و برادرش بودن سعی در دف کردن اتکا میکردیم ک تا حدودی هم موفق بودیم ( با توجه ب حجم کم دف تو اون ۳ اکانت و فقط و فقط ۳ اکانت)

این لا ب لا هر دفعه وسط گروه مازیار میومد. و میگفت ک ساید رو هواست ( ولی نمیدونست جای این حرفا نو پی وی منه نه وسط گروه عمومی) و فلان و بهمان نمیگم دروغ میگفت نه اصلا ولی با دو نفر ادم ک فقط روزی ۳ ساعت از وقتشون رو باید برای دستمال کشی استفاده کنن نمیشه توقع خاصی داشت ( بماند ک سرور قبل هم ما امار و تیم ورکی از طرف تیم لیدری اریانا ندیدیم😂😂 و زیبا ترین سیاست تاریخ تراوین رو پیش گرفتم اونم به اینصورت که به بهانه زدن لویال از جنگ با سایدهای دیگه خودشون رو کنار کشیدن و امرداد بتنهایی با دو ساید میجنگید و ما فقط قرار بود لویال رو بزنیم اما بگفته مملی از ترس اینکه اگر لویال بخوره باید بریم سراغ زدن دوتا ساید دیگه مثل تام ک با جری بازی میکرد در حال بازی بازی با لویال بودیم تا یک روز بگفته مهدی عشقی به دلیل فهاشی مملی به عشقی همه حذف کردن)

و از اونجایی که جنوب شرق هم شمشیرش رو از رو کشیده بود و از ابتدای سرور بدلیل مشکلاته قبلیشون شروع کردن به زدن اوضاع بدتر هم شد

ولی یک چیز رو از نیما رونجر خوب یاد گرفتم اونم اینه اولین وظیفم جلوگیری از هر گونه جنگ یا اختلاف داخلیه و تمام تلاشم رو کردم که این اتفاق نیوفته

اما خب سیاست های ۳ دانیا با ما فرق داره همون روز اول که عشقی میخواست حذف کنه از مازیار کمک گرفتم ک جلوش رو بگیره تنها جواب قابل چاپی ک بمن داد این بود

به درک!!!!!

اما با چنگ و دندون همه رو نگه داشتم

و گذشت

از اول سرور داشتم با التماس و خواهش مجید پرشیا رو برای کمک میووردم و قول داده بود بعد از کتیبه بیاد برا کمک و طبق قولش ( البته که مازیار تا همین امشب میگفت مجید رو خدا رسوند اخر عمری خدا هم شدین😂😂)

از روزی که مجید پاش رو گذاشت تو سرور داستانهای جدیدی شروع شد

یک سری عقده و کینه از سرور قبل بین ایرج و مملی وجود داشت که مملی شروع کرد ب اذیت کردن در اولین اقدام هر چی از دهنش در اومد تو یکی از گروه های واتساپ به ایرج گفت در حرکت بعدی اومد با اختیاراتی ک یکی از اکانتای اتحاد داشت اختیارات ایرج رو گرفت و پشت بندش اون پست معروفش رو تو فروم گذاشت ( که شورای لیدری برا خودش ساخت و بعد از چند دقیقه سریع پست رو ویرایش کرد😂😂مرد باش رو حرفت بمون)

که وقتی جواب قاطع من رو دید کلی هم بار من کرد که چرا بخاطر ایرج جلوی من وایسادی ( من بخاطر حق جلوی یک فحاش ایستادم)

و این وسط درد مملی چیزی نبود جز اینکه چرا ایرج پشت سرش حرف زده ( هر کی پشت سر مملی حرف بزنه جوابش فحش خوار مادره😂😂)

جالبتر اینکه یک بار تو یک جلسه مملی گفت که حتما باید شورا بشه که هیچ کس جوابشم نداد چه برسه به توافق 😂😂

بعدش بمن گفت باید اسم من بیاد بالاسر اسم ایرج وگرنه فلان میکنم و بهمان میکنم و حتی برا خودش یک سمت ساخت به اسم تو توتال 😂😂( از سرور یک راند یک تو هیچ ساید و سروری با این لقب اشنا نشدم😂😂)

برای اروم شدن جو و کنترل اوضاع مجید ازم خواست که اختیارات همه رو بگیره ( حتی خودم)و فقط خودش اختیارات داشته باشه و منم قبول کردم چون برعکس خیلیا عقده ندارم و رزومم کاملا مشخصه و اون کسی ک تا الان لقب وینر جلو اسمش نیومده من نیستم بلکه همون ۳ داتیایی هستن که جلوی ما بازی میکردن ولی طبق یک حرکت انتحاری امروز اختیارات از مجید هم گرفته شد

خب عزیز من جان من مگه خودت نگفتی من یک پلیر ساده تو این سرورم پس چرا انقدر از بعد از اومدن مجید و عوض شدن شرایط به نفع ما خودت رو به در و دیوار کوبیدی تا ما رو عقب بندازی؟؟؟!!!!!

سرور قبل به لطف وجودت همه رفتن رو حذف این سرور که دیدی این اتفاق نیوفتاده باید با چوب دنبالشون کنی تا حذف کنن حتما؟؟؟!!

اقا حداقل برید تو ساید محبوبتون اونجا رو اباد کنین بزارید این ساید بمونه برا کسایی ک یک عمر توش بازی کردن خودمون بلدیم باهاش چیکار کنیم

شماها از ستون پنجم هم بدترید ضربه ای که مملی به ساید زد بمراتب از صادق مایک شینودا بیشتر بود

انسانی ک حتی جلو دهنش رو نتونست ببنده و فقط ۳ بار تو این سرور بمن فوهش داد ازش نباید انتظاری داشت

دو تا سرور با دشمنان ۳ اتی بازی کردم فهمیدم چرا هیچ وقت جلومون قادر به انجام کاری نبودن تا امروز بزرگترین دستاوردم این بود که هیچ اکانت و بازیکنی از سایدم کم نشد و همه رو نگه داشتم ولی باید اولین نفر حذف کنم چون زبون پارسی رو متوجه نمیشد و منم متاسفانه اشنایی به زبان های دیگه ندارم 😂😂

در مورد پست خداحافظی قبلیم هم داستان این بود که من حرف از دهن میزنم و برا حرفم ارزش قایلم تو یکی از گروه ها دیدم که یک نفر ( بازیکن نه لیدر ) اومده و داره پلن بهم زدن متا رو میچینه تا در صورت بالا بودن واندر اس دبل بزنن زیر متا تا حتما تو شمال شرق واندر ۱۰۰ بشه ک من تمام قد مخالفت کردم و تو پستمم گفتم که ابروم رو از سر راه نیووردم

همین الان از جلسه اومدم بیرون جلسه ای که قرار شد من توتال حتی حق انتخاب لیدرم رو ندارم و ب صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده یک کودتا شکل گرفت که اسم من بخاطر مصالح ساید و متا بالا بمونه ولی اختیاری نداشته باشم( مترسک خودمون) ولی عزیز کوچیکتر از کوچیکم اونزمانی که تو داشته ۱ میلیون فیک ما رو رو واندرت نگاه میکردی و ساید ای ار هنگ کرده بود ما داشتیم لول ۹۹ رو اپ میکردیم😂😂

انقدر بچه نیستم خودم درگیره عقده های کودکانتون بکنم همیشه از همه چیز گذشتم برا منافع ان ای الان برای غرورم از منافع ان ای گذشتم( سرور ۲ راند ۳ رکورد رومن دنیا رو ول کردم بخاطر منافع ساید و شخصیت نیما رونجر ) حالا بیام بخاطر اینکه یک بنده خدایی به اولین برد زندگیش (شاید و شاید ) برسه از غرورم بگذرم؟؟؟ ۱۰۰ سال سیاه همچین گذشتی ندارم

وقتی طرف شرط میکنه اگه میخوایید مخل ارامش و برد سرور نباشم باید ایرج رو بندازی بیرون فقط یک نتیجه میشه گرفت:

کودکی عقده ای با ارزو های بزرگگگگگگگگگگگ😂😂

پ.ن: از میثم و ناصر معذرت میخوام که اوردمشون تو سرور و مجبورم نتیجه ذحماتشون رو حذف کنم

و در اخر وقتی یک ایرانی رو بزارید پادشاه انگلیس حتی اگه کوروش هم باشه گند میزنه ب کشور چون ذاتش ایرانیه و دلش نمیسوزه و شمایی هم که بازیکن یک ساید دیگه هستی تشریفت رو ببر ساید خودت دو تا سرور به لطف وجودت ان ای به گند کشیده شد بسه همونطور که گفتم تو از صادق مایک شینودا بیشتر بما ضرر زدی

و تشکر میکنم از سامان و تیم فونیکس شاید سبک تیم ورکشون و حتی بازیشون با ما فرق داشت و حتی بعضی جاها پشت من وا نسادن( جز رضا و تا حدودی خود سامان) ولی از بازی کنارشون لذت بردم و باید بگم کمترین حاشیه تو شمال شرق از طرف این دوستان بود( نزدیک به صفر)

سهیل یادم هست شما رستوران داشتی این نسخه آخر چه سمی بود تجویز کردی برا پوست:S

محمد جان الان بیشتر کار ساختمونی انجام میدم مثل خودت😁😁

بده بفکر پوستتم؟؟

بعدش عزیز من اسم کسی رو اوردی ک میدونی ازش متنفرم😂😂 اصلا مقایسه نکن بچه های اس دبل رو با اون معلوم ال حال ( تو تراوین اگه از دو نفر بدم بیاد یکیش درادیسه یکیشم کامران زاگالو که جفتشونم میشناسی😂😂)

تو منو میشناسی و میدونی که اول رفاقت برام مهمه بعد رقابت در دفاع از این متا همینقدر بدون که خودم بعد از سالها میخوام از ساید محبوبم خارج بشم ( که حتی وقتی به یکی از دوستان مشترکمون گفتم گفت اخرین بازیکن قدیمیه شمال شرق تویی و اینکارت ب نوعی اشتباهه) و از سرور بعد برم پیش پارسا و یوسف بازی کنم ( اگر عمری باقی بمونه) چون با شخصیتشون حال میکنم و این خیلی بالاتر از ۱۰۰ شدن واندره( که بودی و دیدی که زیاد دیدم واندر ۱۰۰ شده رو فکر کنم فقط ۳ بارش رو تو بهترین سرورای ای ار با هم بودیم)

اینکه بنزشون بنز هست یا نه مهم نیست مهم مرامشونه که باید بگم یکی از بهترین متاهایی هست ک دیدم ب عمر تراوینیم ( سرور یک راند دو خودت بودی و دیدی ک انقدر همر داشتیم که میتونستیم بکشیم زیر متا و انقدر همر داشتیم که بتونیم سرور رو جمع کنیم ولی نخواستیم اسممون رو خراب کنیم چون بچه های جنوب شرق اون‌سرور مرام و معرفت داشتن و این موضوع برای من و مصطفی و پویان و حمید مهمتر بود)

پس قدرت اصلا مهم نیست مهم پایبندی ب اصول و اخلاقه

چند روز پیش یک دوستی بمن گفت تو این سرور تو چیکار کردی؟

فقط یک جواب ساده تونست قانعش کنه اونم این بود که تا اینجای سرور نزاشتم هیچ اکانتی از سایدم کم بشه نمونه ای که همین چند روز پیش تو جنوب شرق اتفاق افتاد و دیدیم ک یک اکانت با پتانسیل بالا ب دلیل مشکلات با تیم لیدریش حذف کرد( نمیدونم بابت این اتفاق حق با کی بوده کلی گفتم)

من کی باشم که به تو بگم تو فروم حرف نزنی من میگم اگه قراره بی طرفانه حسابت کنیم باید پستات مثل پست های لقمان عزیز باشه و اگر غیر از اینه سپر بی طرفی دستت نگر ( یا به قولی مثل سوییس نمیخواد اعلام بی طرفی کنی که از ۱۰۰تا‌ طرفداری بدتره)

یک بار دیگه هم پستت جانب دارانه باشه خودم بهت زنگ میزنم و مجبورت میکنم بیایی شمال شرق ک ساید خودتم ب حساب میاد8o8o

سلام

محمد‌ جان عزیزم قربونت برم

من بیشتر از کل اعضای این سرور با تو بازی کردم و میشناسمت من تو هیچ سروری ک خودت بازی میکردی ندیدم حتی نصف اینجا ک به قول خودت که بازی هم نمیکنی پست بزاری( حتی سرور یک راند دو که بیگ همر سرور رو اکانت خودت بود) و این جای کلی سوال تو مغز من میاره مخصوصا وقتی ک ادعا در بی طرفی داری چیزی ک اصلا ندیدم

جات خالی یبار پستت رو با مصطفی خوندیم کاملا ب بی طرفیت رای داد8o8o

محمد تو منو میشناسی میدونی ک اهل کل کل نیستم مخصوصا با دوستان خودم ادم تند مزاجی هستم ولی اهل سوزوندن کارت هام نیستم پس لطفا این بازیه مضحک اعلام بی طرفیت رو یا تموم کن و بگو که مدیر فروم اس ای هستی ( بخدا ک اگر کل پست های جنوب شرق رو جمع کنم از پست های تو کمتر میشه^^^^)

یا کلا پست نزار برادر من

وقتی بازی نمیکنی و برات مهم نیست چرا سنگ یک سری دوستان رو به سینه میزنی و شخصیتت رو خراب میکنی!!!!!؟؟؟؟

انقدر که تو راجب متای ما بحث کردی خود من و یوسف صحبت‌ نکردیم;);)

کل بحث این متا زیر ۲۰ دقیقه طول کشید ( البته که قبل از اون جلسه سامان با یوسف صحبت کرده بود) ولی تو به صورت میانگین روزی یک پست تحلیلی و بعضا تخریبی راجب این متا داری میزاری

تا الان دخالت نکردم چون دوست نداشتم با یک دوست قدیمی کل کل کنم

عزیزم ما این متا رو بستیم ک اس ای رو بزاریم زیر فشار اتفاقی که رسما افتاد و همه شاهدش بودیم

شرمنده اخلاقم اینه وقتی میرم خرید اگه تو مغازه بوگاتی باشه سمت خرید ژیان نمیرم^^^^ الان هم بوگاتیمون رو خریدیم( برای جلو گیری از حرکت ماهیگیران محترم باید بگم که دوتا بنز بودیم ک با یکم تغییرات تبدیل ب بوگاتی شدیم)

الان هم داریم کم کم ب اهدافمون میرسیم

شما هم حرص ما رو نخور گلم برا پوستت خوب نیست:*:*:*:*

سهیل جان من گفتم که بیطرفانه میگم و فقط دارم از بیرون به این موضوع نگاه میکنم شما هم مثل من به این موضوع نگاه میکردی متوجه حرفام میشدی

گفتم که شما هم حق دارید و این مشکل سرور بوده!

من با این که توی بازیم ولی قضیه رو از بیرون نگاه کردم مطمعنا برای شما هم اتفاق می افتاد همین حرفها رو به بازیکن های چهار ساید می گفتم.ولی خوب حالا به نظر همه شما احترام میزاریم و به جلو میریم ببینیم چی پیش میاد.

بله حرفتون درسته صد در صد اگه بدون رضایت چهار ساید این اتفاق می افتاد شما ادمین و مدیریت رو به تبعیض و همکاری با ساید دیگه محکوم میکردید!

چیزی ک کاملا مشخصه اشتباه هم جزوی از بازیه

چند روز پیش ۱۰ ک مزدور من خفت شد با اینکه خودم انلاین بودم

حتی مهاجم دوبار زد دفعه اول جاخالی دادم دفعه دوم ۲ دقیقه قبل از لند اتک نتم قطع شد و مزدورا مردند حالا بشینم بگم شما رفتین دوشاخه مودم من رو از پیریز کشیدید؟ً

یا نکنه با شرکت adslمن رو هم ریختین حتی تا الان نگفته بودم و خفت شدم چون اینم قسمتی از بازیه

تقریبا دو ماه پیش بود ک به ایرج گفتم برد این سرور رو دو تا چیز مشخص میکنه یک همر های جنگی

دو خفت های بیشتر

و کلا مبنای بازیمون رو بر اساس این دو اصل گزاشتین

مخصوصا وقتی از حجم بالای دف تو جنوب شرق با خبر شدیم

دییقا معلومه حرفات کاملا بی طرفانس8o8o

عزیز من با اینکه وظیفه ای نداشتیم برای شفافیت بیشتر لینک اسکات رو هم گزاشتیم از این بیشتر کمکی از ما بر نمیاد

شما هم برو چک کن ببین چرا اون حجم از نیرو رید نرفته دی

این پایین رو هم بخون برا اطلاعات عمومیت خوبه

تمام مسئولیت غارت خودکار برعهده خود بازیکن می باشد، اعم از غیرفعال شدن و تلفات ناشی‌ از‌ غارت به صورت خودکار، باید به صورت مدام بررسی شود. برای غارت خودکار فارم ها نیاز به اولین گزارش دارند

بعدش هم فکر نمیکنی اگر سرور ب عقب برگرده ما حق داریم ادمین رو به طرفداری متهم کنیم؟

چندین ساله ک بحث داور کامپیوتری در فوتبال در میان است ولی بدلیل احتمال کم شدن هیجان بازی اشتباهات داور رو هم قسمتی از بازی در نظر گرفتن

درسته ک ای ار ( بعد از سرور یک ) تقریبا باگی نداشته ولی زمانی ک اومدیم تو این سرور بازی کردیم این احتمال رو هم در نظر گرفتیم و اومدیم

پس بیخودی وقت خودتون رو نگیرید

پ.ن: ما در شمال شرق و جنوب غرب همه پشت هم هستیم، سهیل هم جایی نرفته و این‌جاست، و من به داشتن یاری این چنین کنار خودم که همیشه هوای هم رو داشته‌ایم افتخار می‌کنم..

هر دو برگشت

این قسمتش رو دوست داشتم<3<3

دوستان این یک بازیه و در ذاتش هیچ فرقی با قارچ خور نداره کل کل کردن و رو مخ طرف مقابل رفتن رو کاملا تایید میکنم( خودمم چندباری انجام دادم) ولی خواهشا کل کل رو با توهین همراه نکنین روی صحبتم با هر ۴ ساید هستش و حتی در مورد ساید خودم خیلی سختگیر تز هم هستم بزارید خاطره خوبی از خودمون و اسممون به جا بمونه

در مورد چراق هم از بدو خلقت تراوین بوده و خواهد بود واقعا نمیدونم الان تیم ما اکانتی برای اینکار داره یا نه ولی ایرادی تو اینکار نمیبینم حتی تو جلسه با بچه های جنوب شرق‌هم ما و هم دوستان جنوبی این موضوع رو پسندیده میدونستیم پس بجای گیر دادن ب این موضوع سعی در پیدا کردن جاسوس کنید

از قدیم گفتن مالتو سفت بگیر همسایت رو دزد نکن

بله با همون داستان معروف پتروس قهرمان😂😂

یک لحظه شک کردم ک خدایا اوژن ک شمال شرق بود نکنه الزایمر گرفتم😁😁

برای کامل کردن حرفت اولین هولدر ای ار هم پویان بود با اکانت رایس ک منم گاهی روش بازی میکردم چون سرور یک راند بک رو اکانت کد ام بودم و جانشین بودیم رو واندر

سلام و خسته نباشید ب همه اعضای سرور

اینجاست ک میگن به پایان امد این دفتر (امیدوارم حکایته دیگری وجود نداشته باشه😂😂)

این پست خداحافظی شخص بنده هستش

تا اینجای بازی کنار همه شما بودم و بازی کردم زدیم خوردیم گفتیم و خندیدیم و حتی بعضا کل کل هم کردیم8o8o

امیدوارم با حرفام کسی رو نرنجونده باشم

ابتدا یک تشکر میکنم از بچه های شمال شرق که به بنده افتخار دادن کنارشون باشم

بعدشم هم تشکر میکنم از دوستانه جنوب غرب بابت همکاری خالصانشون با ما ( بجز پارسا ک نمیزاشت شبا نیم ساعت بخوابم;(;()

قبلا هم اشاره کردم من یک قماربازم و رو خیلی چیزها حاضرم قمار کنم ولی این خیلی چیزها متاسفانه یا خوشبختانه شامل همه چیز نمیشه و بخاطر هیچ‌ چیزی تو زندگیم ( حتی خارج از بازی) حاضر نیستم سر ابروم قمار کنم ابرو و اعتبارم برام از هر چیزی مهم تره و همین اعتبار هست ک بین بازیکن ها تفاوت ایجاد میکنه

و یک چیزی تو گلوم گیر کرده ک باید بگم و بعد برم

یکم خجالت بکشید;);)

تو این سرور دیدم بار ها بعد از کثافت کاری هایی ک انجام شد اومدن و گفتن اینجا irنیست و اسپید تراست

و داستانش با اونجا فرق داره بابا ب پیر ب پیغمبر همون بازیه فقط اونجا ادم هاش اخلاق مدار تر بودن تازه اونجا ۹۰٪ کثافت کاری ها از طرف ادمین و تیم مدیریتش بود ک اینجا کاملا بر عکس تیم مدیریتی پاکه پس لطفا بجای تکرار این جمله خودتون رو عوض کنید تا ببینید که اینجا از irهم بهتر و زیبا تر میشه

چی رو با چی مقایسه میکنی؟

اکانتی که از ابتدا برا خراب کاری اومده رو با اکانتی ک خودش دوستانه اونم بعد از خراب کاری های شما تازه ب دست ما رسیده؟

ا‌ونم صرفا برای گرفتن انتقام از اکانتی ک ب ظاهر دوست بود

یکی از حرفایی ک محمد بهم زد این بود‌:

بزار بفهمن خیانت کردن چه مزه ای داره نمیدونم کامل فهمیدید یا تو پلن بعدی با رسم شکل توضیح بدم؟

کلا بعد از بازی در این سرور با تعاریف جدیدی از وقاحت اشنا شدم :دی

البته ک اینم تجربه ای بود ک در این ۱۵ سال نداشتم 😂😂

اگر شما از ابتدا طبق اصول بازی میکردید میدید ک ما هم سالم بازی رو ادامه میدادیم

از نظر ده زدن تو ساید رقیب ک شما شروع کردید با کرم چاله و سیاه چاله و مراکز تفریحی و ما هم رفتیم یک راست سراغ ناموستون😂😂(سوراخ چاله)

در مورد اکانت جاسوس که شما از روز یک سرور ساختید و کاملا هدفمند ولی ما توسط یک دوست قدیمی ب اون اکانت رسیدیم اونم بعد از پلن کتیبه شما که با اکانت جاسوس بلند کردید این بنده خدا هم اکانتش رو داد ک باهاش حالتون رو بگیرم

منم صبر کردم وقتی دیدم واندر رو دارید کلین میکنید اون لا ب لا اومدیم سراغ ناموس اس ای

خدا خیرش بده تا الان ک از پذیراییش راضی بودیم و از دل جون داره مایه میزاره 😂😂

کار با میله اش هم بد نیست( منظور رقص میله هست😂😂)

بیبینید کودکان امروز و اینده های فردا با توجه ب اینکه اسپید ترا ای پی هاش رو از روی ای اس پی ها جدا نکرده این موضوع خیلی مسخرس

و من همینجا درخواست ویدیو چک دارم از ادمین تا سی ای پیه من رو چک کنه چون شک ندارم ک روی اون اکانت تا الان لاگین نداشتم و همیشه سی ای پی خیلی معتبر تره

یک چیزی شندی داری دنبال ماهی میگردی این لا ب لا؟😂😂داداش اون خرمایی ک تو میخوری درختش رو ما تو شمال کاشتیم 😂😂

فدات کاوه جان من هنوزم سر حرفم هستم ما اگر نقطه ضعفی داریم نقاط قوتی هم داریم و همینطوری هم الان داریم روبروی شما بازی میکنیم .

عرض کردم خدمتتون به عنوان پلیر ساده عرض کردم خدمتتون نه لیدر ساید nw

الان بخوام در جایگاه لیدری صحبت کنم عارضم خدمتتون که ما هستیم پر قدرت و با توان کامل که بازی رو برای جفتمون هم قشنگ تر کنیم و اینم بدونید که نباید ساید ما رو دست کم بگیرید من فقط از رو امار و ارقام لقمان گفتم با این متا جدید الان شما دوبل ما شدید و خودتم باید اینو قبول داشته باشی که الان کفه ترازو به نفع شماست اگر قرار بود متایی هم باشه حالت اول همون سه به یک بالانس بود بعد متا شمال و جنوب بالانس بودبعد متا ضربدری و بعد متا شرق و غرب ، ما روزی که تیممون بسته شد و نفراتمون رو دیدیم سبک بازیمون رو انتخاب کردیم انشالله که برای هر ۴ ساید خوشایند باشه سرور

پ.ن :اگر دو درصد هم من رو قبول داشته باشی اینو بهت بگم داداش پشت پستم هیچ منظوری نداشتم من کجا عبارت نرمش قهرمانانه کجا داداش😁

سلام سید جان

تو پست قبلیت گفتی ۱.۵در برابر ۳ احتمالا اینطوری محاسباتت شکل گرفته ک

یک ساید شمال غرب و نصف ساید جنوب شرق :دی

چون با هر ریاضیاتی حساب میکنم ( فارغ از اتک هایی ک رد و بدل شده ) شما خیلی منظم تر و حتی ساید تر بودید بهترین مدرک معتبر برای این گفته باز کردن نقشه و تماشای مختصات ۱۰۰- ۱۰۰ هستش😂😂 البته این منفی رو چه xحساب کنید چه y صحت حرف ‌های من اثبات میشه چرا که الان واندر (یا بقول دوستان جنوب شرق ناموس) هر دو سایدی که یک منفی فقط دارند رو نگاه کنید گویای برتری شما نسبت ب ساید متاتون هست و فقط از صمیم قلب متاسفم که تعداد بازیکنان سایدتون کم هستش چرا که بدون شک تو ۹۰٪ سرورهایی ک بازی کردم همیشه رقابت سخت و جدی بین ما در شمال شرق و شمال غرب در جریان بود و همیشه ساید پر بازیکنی رو شاهد بودیم اما متاسفانه در دو سرور قبلی اسپید ترا این موضوع وجود نداشت

در مورد متا یک جمله بگم

از اول انتخاب اولم جنوب غرب بود (البته ک در زمانی و بدلایلی سمت شما هم اومدیم ک قبلا هم گفتم جواب درستی نگرفتیم)

اونم یک بخاطر موقعیتی که ما و جنوب غرب نسبت ب جنوب شرق داشتیم ک فوق العاده به نفع ما بود

دوما بازیکنان بیشتر و ۱۰۰٪ حرفه ای تر که هر روز شاهد هنر نماییشون و خفت هاشون هستیم

ولی باز هم میگم شمال غرب اگر هم ببازه به خودش باخته چرا که تو رو خیلی دیر انتخاب کردن خیلی دیررررررررررررررررررر

سلام دوستان تو این پست های اخر یه چیزی بولد شده اونم اینه که کی بیشتر ضرر کرده . همر برای زدنه دف هم که کارش مشخصه . برای هممون پیش اومده که همرمون ترشی شده و دفمون باد کرده پس چیو حساب کتاب میکنید وقتش بوده صلاح دیدن زدن به نظرم بچه گانه حرف نزنیم منظورمم ساید خاصی نیست ،

اما یه نکته میخوام خدمتتون عرض کنم در رابطه با ساید عزیزم جنوب غرب که تو هر سایدی هم باشم دوس دارم جنوب غرب صد کنه ، اینکه صلاح دیدید با ne متا کنید رو خودتون میدونید چکار کنید چکار نکنید ، همه میدونن ساید ما نسبت به بقیه ساید ها ضعیف تره اعداد ارقام همه چی رو نشون میدن و ساید شمال شرق هم قوی تر . هر کدوممون هم که الان داریم بازی میکنیم بیشتر از انگشت های یک دست حداقل برنده بازی بودیم هیچکدوم سرور اولی نیستیم . چند سالی هست که اشخور وارد این بازی نمیشه نوب ترینمون حداقل ۳ سال سابقه داره . مطمئن هستم بچه های شمال شرق هم نمیخوان یه بازی بی دردسر داشته باشن و مثه اب خوردن ۱۰۰ کنن اگر دنبال این هستید پس ما هم بیایم با شما متا کنیم بزنیم جنوب شرق رو که راحت تر ۱۰۰ کنیم . متا ۳ به یک خیلی بازی رو قشنگ تر میکرد حتی اگر شمال شرق این بازی رو واگذار میکرد بیشتر لذت میبرد و سرور براشون خاطره ساز میشد . ولی الان متا مقابل دوبل ما هست یعنی یک و نیم در برابر سه . این ها رو از امار های لقمان حدودی در اوردم . پس به نظرم sw باید برگرده به متاش .

البته اگر برنگرده لذت بازی به متا ما میرسه و عنوان برنده به متا مقابل

این پست رو صرفا از دید یک پلیر عادی گذاشتم نه به عنوان لیدر شمال غرب

یوسف جان انشالله که غم اخرت باشه عزیزم

سلام

شاید اگه تیم لیدری شمال شرق میانگین سنی پایینتری داشت میشد رو این موضوع فکر کرد ولی با این سن و سال و مشکلات شخصی و با توجه با ناقص بودن تیم ما اینکار شدنی نیست ( همین الان پوشک بچه عوض کردم😂😂)

تنها سروری ک دیدم مدت زیادی سرور ۳ ب ۱ بود فقط سرور ۴ راند ۱ بود که با این که هر کدوم از ۳ ساید به تنهایی میتونستن قدرت برتر باشن سرور رو ۳ ب ۱ کرده بودن و واقعا سرور جذابیتی نداشت و هر وقت حوصله‌مون سر میرفت میرفتیم یک کتیبه میدزدیدیم😂😂

بعدش هم دوستان شما ۳ ب ۱ کردن شما برو بپرس چه رفتاری باعث شد تا متاشون به هم بخوره تا جایی ک من شنیدم فقط یک رفتار غیر حرفه ای و متکبرانه

و ما هم حق داریم در راستای منافع ساید و بازی راحت تر و حتی پیدا کردن رفیقای جدید ( ک مورد اخر بعضا از برد سرور هم میتونه مهمتر باشه) قدم برداریم

یوسف جان شرمنده یکم دیر شد ولی این غم بزرگ رو بهت تسلیت میگم

سلام

کل تیم لیدری شمال شرق خلاصه میشه در خودم ایرج و مجید پرشیا و علی رضا ویسی و رضا گارد

گویا یکسری نا هماهنگی از سمت دوستان‌ اتفاق افتاده بود که لازم دیدم این موضوع رو اینجا روشن کنم

و هر حرفی از سمت سایر اعضای ساید سیاست های ساید شمال شرق نیست حداقل تا زمانی ک اسم من اون بالا باشه

سلام

خب دیگه اسمت رو شک ندارم😂😂

ببین صادق جان یک نگاهی اگر ب دعوای یکسری از دوستان بندازی کاملا با متراژ دیوار حاشا اشنا میشی

ولی من صادقانه این موضوع رو شخصا گردن گرفتم شماره خودت رو هم دارم دوست داشتی از تمام چتهام (نامه اول داخل بازی بوده و پاک شده) برات اسکیرین میگیرم میفرستم تا ببینی من دروغی ندارم ب کسی بگم من نه از کسی میترسم نه با کسی مشکلی دارم اخلاقم تا حدودی دستت اومده

این بنده خدا سرور قبل اکانتش رو واگزار کرد بمن ولی چون نمیرسیدم بازی کنم سعی کردم کمکش کنم خودش بازی رو بهتر یاد بگیره( کاریه ک خیلی دوسش دارم و حتی زمان ساپورتریم واقعا با علاقه اینکار رو انجام. میدادم) این دوستمون هم همون حدودا بمن نامه داد و فرداش هم تو واتساپ مسیج داد

گفتی که این بازیکن تازه کار بوده اینجور ک من فهمیدم بازی میکرده ولی نه حرفه ای

ولی جالب ک امشب باهاش حرف زدم‌گفت بیشترین لذت رو تو این سرور برده

من دنبال تبرعه نیستم حداقل اینجا ( اگه قراره تبرعه بشم ترجیحم اینه تو دادگاهی ک تا ۱ ماه دیگه دارم تبرعه بشم چون ۷ سال جلو میوفتم 😂😂) من فقط میگم میشه حتی کار بد کرد ولی صداقت داشت و گردن گرفت

برو فروم چند صفحه قبلی فروم رو بخون میبینی که از کتیبه یک توپ ساخته شد و بین دوتا ساید شوت میشد من بیشتر از بازیه کثیف با این دروغ مشکل دارم

در مورد ساید ان دبل هم صادق جان من یک پست گزاشتم و گفتم اون زمانی ک هی رفتیم گفتیم بیایید مرز بندی کنیم حتی موفق ب پیدا کردن اسم توتالشونم نشدیم چه برسه ب جلسه و زمانی ک توافقی نداریم با کسی رعایت کردن مرز بندی هم خنده داره

حالا از حق نگذریم بچه های جنوب شرق حداقل تو جلسه اومدن و طبق گفته خود حسین عزیز یک جلسه کاملا محترمانه و بدور از حاشیه داشتیم ک حالا بنا به هر دلیلی به نتیجه نرسیدیم دو طرف

سهیل جان من مانی هستم نه حسین

در مورد الدرز هم نظری ندارم واقعان چون همه پلیرهای قوی و بنام رفتن داخلش همه هم در ساختنش سهیم بودند هرچند به نظر من همون اتحاد هم لذت بازی رو گرفت همه پلیرهای ای ار رفتند داخل یه اتحاد با بقیه رو پایی زدند هر چند پلیرهای قوی مثل هادی لیو عضوش نشدند

روی صحبت من اصلا با شمال شرق نیست کار درستی کردید اصولا دارید از پتانسیل کتیبه ای دوستان هم میتونید استفاده کنید یا 4 تا لنگه دمپایی که دارند یا نهایتا دو تا همر واندرزن بحث من خود شاخ پنداری خود دوستان هست که دارند میگن یک ساید هستیم ! هر کسی هم که یک سرور بازی کرده باشه معنی ساید و ... رو میدونه

و من الله توفیق

سلام مانی جان

من زود ویرایش کردم کی دیدی اسمتو اشتباه گفتم کلک😂😂

در مورد الدرز کاملا حق با تو هستش خود من جزو اصلی ترین بانیان شکل گیریش بودم با مهدی عشقی و تیرداد

و همون جا تو باغ گیلاس خودم رو کشتم که اون اتفاق نیوفته و همه یک جا جمع نشن چون بدترین اتفاقش اینه که الان دیگه والسی نیست یا تری دات یا حتی اوژن و ایس و باعثش همون الدرز بود

ببین مانی جان من نمیشناسمت ولی تنها چیزی که برام مهمه لحن حرف زدن بچه هاست چه اینجا چه داخل فضای مجازی

نوع حرف زدنت درسته ولی اولا تکنیکی نیست شما تو کام هم نمیتونی بدون متا واندر ۱۰۰ کنی البته که اونجا ساید با ساید متا نمیشن گاها تو یک ساید چند تا تیم با هم میجنگن

و شما اینو بدون که الدرز با اون قدرتش نمیتونست متا نداشته باشه

و ما با اون حجم از قدرت همیشه به متامون احترام گزاشتیم در صورتی که همون شاخه ای که من لیدرش بودم به تنهایی یک ساید رو میزد با این حال خود شما ک اون سرور رو یا حضور داشتید یا شنبدید کلاهتون رو قاضی کنین که ایا نوع نگارش شما و دوستانتون درسته؟!

من تو تراوین حتی ب دشمنم هم احترام گزاشتم و حتی به عشق دشمنم اکانتم رو حذف کردم و خدا شاهده ب خاطر همون احترامی‌ ک میزاشتم همیشه احترام میدیدم

یادم نمیره زمانی ک تو ۱ راند ۲ اومدن منو بزنن من سفر بودم و مهران زرشک که تو ساید ان دبل بود و دوستانش لانچ کرده بودن رو من وقتی شنید ک من دارم لاست میدم اومد رو اکانت من و گلد‌خرید چون رو لاست بودم و اینترنت نداشتم حتی رو اکانتم بازی کرد ک لاست ندم

و متاسفانه تا الان نه همه ولی یکسری از هم تیمی های شما لحن صحبت جالبی نداشتن

عزیزم من فقط یک گوشه از اشتباهتون رو میگم

اگه شما متا میموندید ما تو بهترین حالت ممکن باید ۳ تا واندر رو میزدیم ولی الان حتی وقت و فرصتش روداشتیم که واندر شما رو هم بگیریم

خودت حساب کن برای زدن ۳ تا واندر تو بهترین شرایط ممکن اونم حداقل دوبار چه فشاری ب ساید ما وارد میشد

و اصلا شما نیازی ب انجام کاری نداشتید فقط کافی بود تعداد واندراتون رو بیشتر از ۳ تا بکنین ک تارگتا برای ما بیشتر بشن و بقیه سرور میشستید مسیر تجارت تنظیم میکردید و لذتش رو میبردین

سلام

فکر میکنم دقیقا همین طرز فکرت باعث خیلی از مشکلاتتون شده و دقیقا ب همین دلیله ک هم متای شما ازتون ناراضی بود

و حتی بازیکن اتحادتون ب من زنگ زد ک اکانتش رو بخرم تا باهاش سایدت رو اذیت کنم ک با جواب منفیه من رو ب رو شد و دلیلش هم دقیقا همین نگاه از بالا ب پایین شماها بود

خودتون خوب میدونید و نیازی هم ب توضیح نداره سروری ک ما الدرز رو ساختیم در حقیقت قوی ترین اتحاد تاریخ تراوین ایران شکل گرفت چون تمام تیم های قدیمیه هر ۴ ساید رو تو یک ساید جمع کردیم و نتیجش تموم شدن بازی در قبل از اومدن کتیبه ها بود ولی ما از اول با جنوب شرق متا کردیم و تا اخرشم ابن متا حفظ شد و هیچ وقت ب دوستان جنوبیمون نگفتیم که اگر ما نبودیم شما فلان میشدید یا شما ب ما وابسته اید

یا حتی تو سرور ۱ راند ۲ که محمد اولدارک هم تو ساید ما بود ما عملا هیچ نیازی ب جنوب شرق نداشتیم ولی ب دلایلی کاملا منطقی باهاشون متا کردیم و حتی حاضر شدیم کلی همرامون تزشی بیوفتن ولی متامون واندر رو ۱۰۰ کنه

بعدشم زمانی که با اس دبل وارد متا شدید بهتر بود پتانسیل سایدش رو بیشتر انالیز میکردید که نه شما ب مشکل بخورید نه با نیش و کنایه بخوایید اونا رو تخریب کنین

ولله ما که تا اینجا کاملا از این توافق راضی هستیم چه بسا بیشتر از اونی ک در ابتدا فکرش رو میکردیم

سلام

ایده واندر سیاه چاله روزی که کرم چاله تاسیس شد به فکرم افتاد البته نوع اجرای پلن این نبود که دیشب با همفکری مجید پرشیا یکم ادیتش کردیم

ما کلاسیک بازا عادت داریم ب مرز بندی های داخل بازی احترام بزاریم و وارد حریم ساید دیگه نمیشیم ولی از طرفی خوب بلدیم مقابله ب مثل کنیم و کم نمیاریم

در مورد اکانت ادمین باید بگم که بازیکن اون اکانت با بازی اشنایی کافی نداره و از سرور قبلی میشناسمش و ب اکانتش کمک میکردم

تقریبا بعد از کتیبه ها بود ک بمن نامه داد ک من محمد هستم برا این که مطمن بشم خواستم واتساپ مسیج بده و داد و گفتم پسورد اکانتت رو بده و اون بنده خدا بارها از من پرسید ک وقتی من اصلا همر ندارم و تو یک ساید دیگم پس اکانتم ب چه دردتون میخوره و جالبه که حتی وقتی توضیح هم میدادم باز متوجه نمیشد هدف چیه😂😂

و اینو بدونید حداقل شخص من هیچ اکانتی در سایدی بجز شمال شرق( دروغ نگم یدونه تو شمال غرب ساختم ک قبل از خارج شدن از حمایت حذفش کردم) نداشتم و ندارم

و فقط بک چیز میخوام بگم اونم اینه که بر فرض تیم سامان فلان سرور یک کاری کرده الان ب تیم اریانا چه ربطی داره ک باید از اول سرور شاهد بازیه کثیف باشه؟

ما هم بازیکن کثیف داشتیم و با این شرایط اشناییم ولی همیشه سعی کردیم از این مدل بازیا دور بشیم

پست مایک شینودا رو خوندم و همین جا یک حرفی هم با اون دارم

اگه هنوزم اسمت صادقه😂😂

باید بگم از بازی باهات لذت بردم و درسته کارت اصلا اخلاقی نبود ولی با اینحال دوست دارم تو یک سرور دیگه کنارمون بازی کنی ولی قطعا نه ب عنوان جاسوس😂😂

برات ارزوی موفقیت میکنم

سلام

محمد تو منو خوب میشناسی و با من بازی کردی تو همون سروری که مختصر داستانش رو تعریف کردی کپ نادر چیکو رو همون موقع من با چکمه 3 ایکس زدم و نادر بخاطر کثیف کاری پویان و سیاوش از من خواست کپش رو نپرونم و با توجه پاپ 50 کپش و 5 ک کاتا ک تو اکانتم اماده بود و فاصله ی 3 ساعته من با کاتا تا کپش و حتی اینکه همر نادر لانچ شده بود رو واندر یوریچی(مژگان و مروارید ) و اون دوتا خواهر که از دوستان خیلی خوب من بودند بمن زنگ زدند و خواهش والتماس که بزن نزار واندر بیاد پایین من اتکی به نادر ندادم تا لینک همرش رو ببینه حتی بهش جانشینی دادم و گفتم به خاطر کثافتی که زدن به سرور من نمیزنمت و به حرمت مهران زرشک همون لحظه همرم رو کوبیدم به تو و حذف کردم قبل از حذف بچه های ان دبل ( ولی بعد از این همه سال اینو بهت میگم که پتروس قهرمان تو بودی که کار ابلهانه اون دو نفر رو گردن گرفتی نه من :دی دلیلی هم که زدم به تو همین بود که گردن گرفتی و من اون زمان اصلا خبر نداشتم زیر سر پویانه)

حالا الان تو یک سروری که نه من بودم نه خبری داشتم 2 تا تیمی که اصلا نمیشناختمشون یکارایی با همدیگه کردن که شخصا صلاحیت قضاوتش رو ندارم (نبودم و ندیدم)

اصلا هم نمیگم حق با کیه

ولی دوستانت اومدن تو جلسه و گفتن چه تضمینی هست من گفتم از اسمم تضمینی بالاتر ندارم که بزارم گفتن نه این بدرد ما نمیخوره :ِدی و ما باید فلان دهکده رو نگه داریم تا ببینیم چی میشه

ما پیشقدم شدیم با هر 4 تا ساید که صحبت کنیم 2 تاشون به هر دلیلی نیومدن فقط اس دبل اومد تو جلسه و ایا ما از ساید اس دبل کتیبه ای زدیم؟

ما از خود ان ای تقریبا رو تمام کتیبه ها اتک گزاشتیم ایا اتکی رو اس دبل رفت؟

احترام گزاشتن به ما و با احترام متقابل هم جوابشون رو دادیم

اگر هر کدوم از دوتا ساید دیگه هم میومدن و تو جلسه حرفاشون رو میزدن و قراری گزاشته میشد یا اجازه نمیدادم که کسی زیرش بزنه

یا اگر کسی هم زیرش میزد با توجه به سابقه ای که ازم میشناسی میدونی که با همرای ساید خودم میزدم پسش میگرفتم و تحویل میدادم تو یکی حداقل یکبار دیدی که اینکار رو میکنم و برد رو به هر قیمتی نمیخوام چون به اندازه کافی بردم خدا رو شکر و عقده برد رو ندارم :دی تا جایی که یادم میاد از سرور 1 راند یک بردم تا سرور الدرز که با هم بودیم باز

فکر کنم با همین اصول اخلاقیم فقط یک سرور باختم اونم سروری بود فکر نمیکنم هیچ کدوم از بازیکنای این سرور اونجا بوده باشند :دی (سرور ادمین ها و مولتی هانترا ) البته که اونجا هم تا زمانی که بودم اکانت تو تاپ بود ولی جلوی روس ها دووم اوردن هنری بود که من یکی نداشتم

دور از جونتون عزیزم نوش جونتون باشه قبلنم گفتم به شادی ازشون استفاده کنید و همیشه شاد باشید

داداش رضا در جریانه که چرا من از آسمون افتادم پایین . میخوای بیست تا اسکرین بفرستم برات که شب قبل کتیبه ها رای گیری کردیم و من لیدر شدم

در موردت اعتمادتم ایشالله قسمت شه یه سرور باهم بازی کنیم تا بیشتر منو بشناسی

ولی مشکل اصلی همینجاست به قول خودتون تا جایی که شما میدونید احتمالا شما هم مثه رضا بیخبر باشید اکانت خوشگل پسر و chen کتیبه کلین کردن تو محاسبات لقمان هم بود و خودمونم مهاجمینشو چک کردیم که پوینت گرفت قربون اون صورت ماهت برم .چرا مقاومت میکنی؟ کلین کردن این دو نفر ولی کتیبه اومد تو خاک ما نیومد شاید بخوای بگی احتمال رفتن به دو ساید دیگه هم بود اما وقتی ما شب قبل کتیبه بهش اتک دادیم تاپ مدافعین رو برای رضا فرستادم ne بود که پوینت دف گرفت

سلام سجاد جان

در مورد رای گیری که گفتی رضا بمن گفت تمام چت هاتونرو

نمیگم دروغی در کاره ولی خودتم یک دو دوتای ساده بکنی حق رو بمن میدی سایدت از روز اول از جلسه فرار کرد و حتی تو پلن سه ب یک هم شرکت کرد پس حق داریم نسبت به جلسه اونم شب قبل از کتیبه بد بین باشیم

در مورد کتیبه ای که گفتی من ادم رو راستی هستم و دروغی در کارم نیست و کلا از حرفات در مورد کتیبه بی اطلاعم بهتره که برم امارش رو در بیارم بعد حرف بزنم چون اینجوری ممکنه حرفی بزنم ک دروغ از اب در بیاد

تا جایی ک من میدونم کتیبه ها رو درست بلند کردیم و همر ها از خاک شمال شرق بلند شدن ولی به احترام حرفت باز میرم امارش رو در میارم چون از ادبیاتت واقعا خوشم اومد❤️❤️

و شاید اگه قبلا با ادبیاتت اشنا بودم اون جلسه برگزار میشد و دلیل برگزار نشدن اون جلسه فقط و فقط ادبیات و بی اعتنایی دوستانت نسبت به اتفاقات سرور بود و به دلیل ادبیات همون دوستان بود که پست قبلم رو با کنایه نوشتم که همینجا ازت پوزش میخوام 🙏🙏

سلام

حکایت حرفات حکایت قصه های عجیب غریبیه که مادر بزرگا میگن اخرشم هیچ کلاغی به خونش نمیرسه و فکر هم نمیکنم سایدت به جایه خاصی برسه:دی

اولا : فکر کردی الان بریتانیای کبیرید و شمال شرق هم هند مستعمره که برا ما وجه تضمین میزارید؟؟

یک دقت کنی میبینی که فقط سابقه تراوینیه من و مازیار و مملی از چندین برابر تاریخ پیدایشه اسپید ترا هم بیشتره

دوما : کوچولو بر فرض که اون دهکده ضمانت شما بود :دی با اکانت uid 78 جاسوستون چه کنم ؟

uid من که توتال شمال شرقم 60 هستش و جاسوس شما 78 این تعداد فاصله برا هر کودک شیر خواری هم کاملا مشهوده که از قبل از شروع سرور برای عقده گشایی اومدید

و جالب برام اینه که قبل از همون جلسه از دوستی که تو سرور نیست و هم تیم شما و هم سامان گرس رو میشناسه امار گرفتم حرف جالبی زد که سامان تو کثیف ترین حالت زندگیشم به گرد پاتونم نمیرسه و شما با اقتدار این موضوع رو اثبات کردید ( تنها موردی که اقتدار جنوب شرق رو کاملا محسوس لمس کردم همین بود :دی)

سوما یاد نوری میکنم و میگم شمال چیزی رو فراموش نمیکنه

چون نمیخوام تعداد پستام زیاد بشه همین پایین جواب پست سجاد رو هم میدیم

عزیزم قربون منطق با مزت بشم

تا جایی که میدونم تمام پلن های ان دبل از خاک ان ای بوده شما کارتون رو درست انجام ندادید چرا تهمت میزنید؟

و نکته جالب تری که خیلی ذهنم رو درگیر کرده من و ایرج 3 بار خواستیم با ساید شما راجب سیاست های بازی کثیف جلسه بزاریم که هم دوستان اس ای شاهدن و هم اس دبل و یک روز گفتن میترا نامی ملکمونه ولی تا اسم روز جلسه میومد وسط ایشون میرفت گل بچینه :دی

بعد گفتن ناصر کلاه بردار ولی اونم تا اسم جلسه میومد وسط نیست میشد گویا یهویی به جرم کلاه برداری میرفت زندان :دی

شما شب کتیبه از اسمون افتادی پایین و وسط جلسات هماهنگی ما برا زدن کتیبه درخواست جلسه میکنی؟؟؟؟؟

عزیزم بجای ناراحتی به دوستات بگو چرا تخم کینه کاشتن که ما اعتمادی بهت نکنیم؟

هفته دوم سرور با مولتیه توتنتون شروع کردید به زدن بچه های ما وقتی هم ایرج ب ناصر گفت ناصر گفتش بچه ها دارن با بازی حال میکنن و لذت میبرن

سجاد جان به ناصر عزیز بگو نیستی ببینی بچه ها با کتیبه هاتون چه عشقی میکنن

اصلا انگار ب خر تی تاپ دادی تو ان ای :دی