Posts by KishMisheNaaB

سلام علیکم جمیع حضار دیسلایکر ها

مدیونید فکر کنید من دست از سر شما و این سرور برداشتم ها یه چند روزی درگیر بودم امروز نشستم همه رو خوندم دیدم مرا فراموش کرده اید گفتم دوباره برایتان انرژی صرف نمایم.

اول من یه چی از این بنده خدا بنویسم همچین قلقلکم داد پست بذارم دوباره وگرنه اصن داشتم زندگیمو میکردم.

ادب مثل عطر میمونه برای خودت میزنی اما دیگران هم ازش لذت میبرن

خو اخوی تو میگی ارزش ریپلای نداروم اوقت تا ته داستان رو جواب مرا دادی خوب جواب نمیدادی که من بیشتر احساس ناراحتی بهم دست میداد وقتی دیدم 23 دیسلایک دارم و صرفا یک با مرامی این وسط مرا لایک کردهدیدی میگن این فحش را بنداز گوشه ای بنشین طرفی نگاه کن صاحبش می آید بر میدارد و میرود ! ها حکایت شما بود پس حالو زیاد حرص نخور عزیزم دنیا دو روزه شما هم که پرچم پاکبازی گرفتید دستتون ادعاتونم به هفت تا آسمون میره بیچاره کردید همه رو هی میاید تهمت میزنید بعد یادتون می افته اشتباه کردید سوتی دادید و از این داستانا خوب سکوت کنید کسی نمیگه مشکل لکنت کلام دارید که عزیزم.

اما ای اقا هه که رفته ولی نمیدونم ایهمه اطلاعات داره ای وسط چی میگه ! زرشک طلایی رو هم میدهیم به هشتگ # نه به خداحافظی های قلابی

پ.ن : یه سری دوستان رو میبینیم که نشستن زانو بغل سر تو زانو تسبیح به دست دعا میکنن سه به یک شه !

پ.ن : یه سری دوستان عمقبازی کثیف رو طوری به نمایش گذاشتن که ثبت نام سرور بسته شده گویا در این حد !

پ.ن : یه سری دوستان انگشت اتهام تو چشم همه میکنن که خودشون لو نرن همانطور که قبلتر عرض شد خو شوما کله رو کردی تو برف شلوار صورتیت که معلومه !

پ.ن : یه سری دوستان هم بالاخره دارن یه تکونی به خودشون میدن بلکه دم کتیبه ها بخاری در بیاد

پ.ن : اما همچنان نگرون اون یه سری دوستان هستم که شدیدا زیر پوستی و زیر آبی دارن میرن جلو هیشکی هم حواسشون نیست تهشم صداش در میاد !

پ.ن : حالا هی بیاید به مو بگید بی ادب اما اصل حرفای ما رو نگیرید تا عاقبتش چشمتون شبیه نلبکی باز بیماند

سابولیکم جمیع حضار

مو از این تراوین صرفا این فرومش رو دلتنگ بودیم الان هم اومدیم هم تو فروم هر وقت حال کنیم هم تو یکی از سایدای خفن بازی به صورت نامحسوس چراغ خاموش داریم یه کارایی میکنیم.

خوب ای از اعلام حضور یک کیش میش فدایی

اما خوب ما اینجا چهارتا ساید داریم یکی از یکی نخبه تر نه ببخشید نخا نه زشته چی میشه به کار برد بن نشیم اول کاری . . . :/ آهان آب زیر کاه به نوعی جالب و انتی زندان میباشد 8)

شمال غرب به نظرم ربع کثیفه تمیزه بازیه ! چرا چون میان مثل مرد میگن داریم چیکار میکنیم میتونیم میکنیم از این دسته دری وری ها 8o

شمال شرق هم که معلوم نیست یه دو سه تا تیله نفری دستشون گرفتن دارن با تیله هاشون بازی نامحصوص میکنن اسمای خفنی رو تو خودشون دارن یدک میکشن هی هم به سنگینی اسماشون داره آویزون میشه فقط میترسم زیادی سنگین شن غرق بشن :|

جنوب شرقم که دستمال سفید گرفته دستش با اون یکی دستش داره لایک نشون همه میده 8o عجب ! ای آب زیر کاها همه بدن شما خوبید آره ؟ لا اقل جمیعا میریزید تو فروم یکی رو سوژه کنید با عکساتون که همه هم ماشالا گوشی بدستیت با وی پی ان های روشن یا مرورگرهای مقدس اوپرا ... ;) و ادعای بازی تمیزتونم گوش فلک رو پر کرده بابا دست کم دیگه با اکانت اصلیتونو سیستم عکس بگیرید بذارید کمتر سوتی بدید یه مشت مریم مقدس جم شدید دور هم با شیکمای ورم کرده :S

اما جنوب غرب رو به شخصه باهاش حال میکنم هم قوی داره پیش میره هم صداش در نمیاد به نظرم هم منسجم هست هم متحد از طرفی هم اتو دست کسی نمیده و میتونه زبون بازیکناش رو در دهنشون نگه داره نه مثل شمال شرق که با اونهمه ادعا یه نفر میاد یه مقدار زیادی سوتی در دفاع از خودش میریزه تو فروم و فلنگ رو میبنده :saint: از طرفی هم هر چی رو مخشون میرن کسی وا نمیده و قوی هم دارن عمل میکنن هر کار میکنن دوستشون دارم به نظر بعد سالها که جنوب غرب از نظر من پارکینگ سایدای دیگه یا فارم سایدای دیگه بوده این سرور میتونه تائید کننده رویه و برنده بازی باشه ! :thumbup:

شنیدم این سرور بچه ها پی نوشت زیاد دوست دارن بذار یه دو سه تا پی نوشت ریز بیام تا هم این تحلیل زیبای خودم رو تکمیل کنم هم جارو به دستای جنوب شرق مقدس و شمال غرب مولتی باز و شمال شرق خسته و ولوو و جنوب غرب با ابهت رو یه حالی بدم بهشون 8)

پ.ن یکوم : همه چماغ بدستای عزیز بازی قانون داره و قاضی داره و صاحب داره تا اینجا هم خوب رعایت شده از سمت مدیریت تمام قوانین با زبون دراز دوستان وسط فروم نه کسی مولتی باز میشه نه کسی پاک باز پس اینجا تبریک میگم به بچه های شمال غرب که مردونه میگن اقا هر چی میگید هستیم اینقدر بگید تا تموم شید.

پ.ن دیوم : اخه بابام جان تو یه شلوار شیش جیب پر سوتی تو مهاجمین و تک اتحادی و غارت پات کردی همه جیباتم ورم کرده اومدی کف فروم بازی پاک احتمالی سایدتم به گند کشیدی حد اقل میذاشتی یکی که داره سالم بازی میکنه بیاد دفاع کنه 8o امیدوارم اون اسامی و مازیار کنار هم اول بتونن زبون بچه هاشون رو درونشون نگه دارن بعد بتونن یه ساید خفن نشونمون بدن تو طول بازی حد اقل به نظرم به جز این یه نفر که خرابکاری کرد ساید محترمی هست کمترین اسپم و تهمت و توهین رو داشتن اولین توتالی هم داشتن که اومد از بازی کثیف واقعی ! نقد کرد.

پ.ن سیوم : مریم مقدسهای جارو بدست یه چیز که خیلی تابلو هست اینه که یارو تا خرتناق یا خرطناق یا خر خره ! خورده بعد میگه من و که نگرفته ! باو 4 تا جارو میگیرید دستتون میدوید تو فروم از اول بازی دارید هی زیر پای این و اونو تمیز میکنید کمرتون رگ به رگ میشه ها یکم انسان گونه رفتار کنید اصن تابلو نیستید که خودتون کلتون رو کردید تو برف اون قسمتی که بیرونه رو دارید هی ریز میچرخونید 8o

پ.ن : جنوب غرب خدا وکیلی نمیدونم چی بگم فقط دوستشون دارم به دلم نشستن اصلا این سرور هم خیلی سیاست دارن هم قدرت دارن هم مدیریت خوبی دارن خوب نمیدونم به چیشون گیر بدم تنها چیزی که میتونم بهشون گیر بدم اینه که ایـــــــــش ! آخه جنوب غرب آدم میره بازی میکنه :D

آهان اینو یادم رفت : جماعتی که از ( شما بخونید داشته های دیگران ولی خودتون لپ مطلب را میدانید ) مایه میگذارید ! به تو چه آیدین چرا رفت اصلا یا به تو چه آرش داره زیر آب بازی میکنه یا تا حالا تونستی سه بار پشت هم بتونی دور استقامتی دو متر رو تو اتاق خواب خونتون بری که از هادی علی بد میگی ! یا همه اینا به کنار اصن تا حالا سعادت بازی در کنار اقا مجید اخیل رو داشتی که میای میگی تو نمیتونی هیچ سروری رو تموم کنی !؟ خلاصه از خودت مایه بذار جیگولو