Posts by Kasra.king

رضا جان خسته نباشی دلاور

نکته عکس رو نگرفتی!!!

اسم دهکده ?بود یعنی صفر شده

نکته پلن رو نگرفتی

اتک روی چراغ زرد اتحاد!!!؟یعنی اکانتی که بدون حتی لاگین کردن روش تونسته ضربه به همر بزنه!!!!

و پلن رو با شجاعت تمام روی چراغ زرد گذاشتید!!!

من نمیگم کارتون بد بود بلکه میگم پلن احساسیتون حداقل تونست یک دهکده رو صفر کنه اونم مال اکانت چراغ زرد

تبریک گفتم به لیدرهای و پلنرهاتون

ما با متاتون چیکار داریم

دیییی

بیا بغلش کن واسه خودت!!!!!

سلام

صبح نزدیک به ظهر همگی بخیر

دیشب من شخصا از خداحافظی سهیل دوست قدیمی خودم واقعا ناراحت شدم ولی خوب انشالله سهیل جان به من افتخار بده و سرور بعد کنار من باش خیلی خوشحال میشم اگه دعوتم رو قبول کنی!

خوب برگردیم به جلسه بعد خداحافظی سهیل عزیز

جلسه سران دولت های nesw

بعد از تدوین و حرکت انتحاری و پلن ریزی دقیق روی اکانت چراغ زرد اتحاد!!!

همر نویز رفت توی دفاع اکانت چراغ زرد ودفاع سبکش رو رد کرد(هرچند الان میان میگن دمپایی پاره،زحمت همر کش پر) باعث شادی و سرور هیت امنای دو کشور گردید به روایت تصویر

پلن دوم برا خفت اکانت فایر بود و هیت امنا منتظر این صحنه بودن

که پلنشون شکست خورد

و دست خالی برگشت و چهره ی مغرور سران

وسط سخن رانی بودن که دوتا پلن اس ای به هدف نشت

و سران غرق در تعجب شدن به روایت تصویر

اتک دوم جنبه تفریحی برای روباه پیر داشت

و یهو دیدن یکی چیف شد

چی شد؟؟؟ کو !کجا !چطور!!!!!؟؟؟؟

چهره سخنران و پدرسیاست تراوین بعد از چیف شدن دهکده

ترس !!!!ترس!!!! ترس!!!!

یه لینک هم میزارم فقط برای لذت بردن

تصویر پلنر تیم اس ای بعد از بدل کردن حرکت احساسی دوجهان

دراخر کار همه همرکش ها پلنر ها و لانچر کارعالی بود!!!!

از همگی تشکر میکنم

لیدرهای ان ای به دور از شوخی این سری بهتر عمل کردن

جای تشکر ویژه داره

مخلص همه

خبرنگار و تحلیل گر ویژه خبری

سلام

صبح جمعه همگی بخیر

گفتم بیام همونطوری که گفته بودم چندتا لینک بزارم مدرسین عزیز جنوب غرب یکم لایک کنند و لذت ببرند

ولی خوب یکم شاید اول صبح مثل تصویر زیر شکه بشند

البته بعد دیدن این لینک

و البته بیشتر تعجب میکنند و تعجبشون مثل روایت این تصویر

وقتی میشه که ببینند

و البته تعجب ربع متاشون بعد دیدن لینک بالا

حال و هوای این روز های neو sw

به روایت تصویر

با تشکر

جبهه ی مبارزه با کلاس های فیک و اماتوری

ناصر جان هستم عزیز

چندوقتیه پلن بازیم بنابه شرایط بازی عوض شده ولی هستم عزیز

شنیدم رفتی روی اکانت سهیل داری پاپ میزنی!!!

یوسف جان میشه کلاس سیاست انلاین بزاری یکم احساس میکنم سیاست خونم افتاده!!!!

اشکان جان با این که خیلی دوست دارم سیخ توی گوجه کنم و کبابش کنم

ددیی

ولی حرفت رو زمین نمیندازم و میزارم گوجه ها توی اجاق بسوزن

;);););););)

گوجه جان من میخوام کارخونه سس گوجه بزنم

کیلویی چنده قیمتت عزیز!!!!

این تکه ناموس و ناموس منو یاد پنجاه کیلو البالو میندازه که توی یک سکانس میگفتن ناموس چه میشود

شما توی نخ ناموس خودتون باش یهو در نره ما یکی داریم داریم ازش محافظت میکنیم

باید یه فیلم دربیاد به اسم پنجاه کیلو گوجه فرنگی که بری توش بازی کنی و هی بگی ناموس چه میشه!!!؟

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

هر روز بیا گوجه دلم غش کرد برای این که گوجه به سیخ بکم کباب کنم

فکر کنم این یه تیکه از قلم افتاده بود چند روز پیش اومد رفت توی دیوار

سلام و خسته نباشید

من منتظر پیامی اینچنینی بودم

جالب بود من بهت تبریک میگم چون با این که پلنتون شکست خورد دراوج فشار اومدی و با خونسردی حرکت دیوار شده ان ای رو توجیح کردی

همرکلاب و بقیه رو دمپایی کردی و بحث رو کشیدی سر مبحث پاپ اکانتno.1

اکانت no.1به دلایل زیادی فعلا پاپ اف کرده هرچند جمعیت دهکده هاشو نگاه کنی با کوچکترین حرکتی رنک یک رو میگیره ولی خوب بنابه دلایلی فعلا پاپ اف کردم

شما زیاد توی نخ پاپ اکانتno.1نباش

یکی از دلایل no.1میشه گفت نحوه ی بازیش رو عوض کرده و روباه پیر توی فکر شکاره!!!

:D:D:D:D

ولی خوب در مورد پلن شما باید بگم واقعا تشکر میکنم هم از پلنر و همرهای خوبی که کشیدید یا به قول خودتون لنگه دمپایی (زحمت همرکش ها بیهوده شده)

و دفاع زیبای کسری و مهربان عزیز و صد البته اشکان سرلشکر عزیز که طبق تصویر زیر بودنش توی اس ای برای ما خیلی عزیزه

و مثل یک غول مقابل تیم ان ای وایساده

و اونا رو به وحشت اورده جوری که

با مخ میرن توی دیوار

و البته وسط پلن زیباتون خفتی انجام میشه که نشان از شجاعت تیم خفتگیری و پلنری اس ای داره

دم پلیرهای اکانت salsenگرم

کلی دم صبح روحیه گرفتم

ممنون از همگی

منتظر خفت های ما باشید

سهیل جان من گفتم که بیطرفانه میگم و فقط دارم از بیرون به این موضوع نگاه میکنم شما هم مثل من به این موضوع نگاه میکردی متوجه حرفام میشدی

گفتم که شما هم حق دارید و این مشکل سرور بوده!

من با این که توی بازیم ولی قضیه رو از بیرون نگاه کردم مطمعنا برای شما هم اتفاق می افتاد همین حرفها رو به بازیکن های چهار ساید می گفتم.ولی خوب حالا به نظر همه شما احترام میزاریم و به جلو میریم ببینیم چی پیش میاد.

بله حرفتون درسته صد در صد اگه بدون رضایت چهار ساید این اتفاق می افتاد شما ادمین و مدیریت رو به تبعیض و همکاری با ساید دیگه محکوم میکردید!

ایرج جان انتظار داشتم حرف های بهتری بزنی؟؟؟مگه داره جامعه یا کشور اداره میشه

توقف غارت خودکار شده!!!

خوب قبلش اطلاع داده میشد خوب داده نشده همون لحظه صلح میشد نشده پلن زیبا و خفت های بی نظیر شما اتفاق افتاده خوب افتاده

ولی برادر من خودتو بزار جای اون فرد ببین چه انتظاری داری؟؟؟

این حرفهای که میگم کلا از بیرون از بازی میگم ربطی به بودنم توی بازی نداره

من نه میگم حق با شماست نه میگم حق با اوناست نه میگم مدیریت کارش بده!!!

من میگم شما که ادعای قدرت میکنید بهتر نبود همه سرور اعلام میکردن مولتی هانتر عزیز سرور رو لطف کن یکم به عقب برگردن!!!؟که بازی یکم عادلانه تر باشه!!!؟

هرچند شما هم حق دارید پلن رفتید همر خفت کردید و در این شکی نیست ولی خوتو بزار جای اون اگه خودت توی اون موقع سرور خفت میشدی اونم توی اون وضعیت که خیالت راحت بود نیروهات توی غارتن چیکار میکردی

من یکی یکم پرو هستم ادامه میدم ولی هرکی باشه ول میکنه قبول داری حرفمو

ولی خوب بازیه دیگه

بازم بستگی به پلیرهای چهارتا ساید داره نه شخص من و شما

من درمورد ادمین مطمعنم که توی سرور دخالت نکرده!!!!

ما شکست نخوردیم عزیز مگه بازی تموم شده !؟؟؟

واندر کی صد شد؟؟؟!

حالا ادمین شد مال ما؟؟؟؟

با ادمین شما کار ندارم!!!!عجب!!!

مگه داری نخود و لوبیا تقسیم میکنی؟؟؟

این مال تو اون مال من!!!؟

:D:D:D:D:D:D

درست شما دارید خفت میکنید پلن های خوبی میرید همر جنگی در میارید

دفاع یا همر میزنید میپرونید

ولی هر وقت سرور تموم شد و بردید منم جایزه تو رو حتما میدم!!

<X<X<X<X<X<X

اصلا به ادمینمون میگم دعوتت کنه مهمونی بگیریم برات جشن پیروزی بگیریم !!!

8o8o8o8o8o

داداش خیلی جدی گرفتی بازی رو ها!!!

میگن جدی بازی کن ولی بازی رو جدی نگیر!!!

این فقط یه بازیه فقط همین

راستی برنده شدی از درجه سربازی ارتقای درجه هم میگیری میشی گروهبان ان ای

8)8)8)

اقای سرباز ان ای

از سابقه رسول میخوای من بگم

اولین باری که دیدمش توی ان ای بود بعد از درگیری شدید با تیم کرد ۱۱رفت اس دبلیو و درگیری شدید با ماهان هلسیکر رفت اس ای و بعدش کلا اس ای بود

تیم اکانتش یا همون سه برادر رو میشناسی؟؟؟

ایرج جان کاملا پاسخ دادند

فقط یه نکته

ادب مرد به ز دولت اوست

خداوند شفای عاجل عنایت فرماید انشالله

پ ن. سیب زمینی هم ادعای میوه بودن داره

بازم سیب زمینی حداقل از زمین در اومده نه مثل زالو که از لجن دراومده باشه و ادعا سلطنت کنه!!!؟

سل

سید جان جا خالی نده برادر من

اینم شد خفت اکانت ناصر؟ بی ارزش کردن یه خفت تمام و کمال و زیبا برای پوشوندن ضعف نبود اسکات رو اکانت، کار زشت و ناپسندیه برادر من.

پ ن. عادت کردیم به بعد هر خفت خفن که بشنویم زمین کج بود و داماد قدش از عروس کوتاه تر.

پ ن. رعد خیلی خر است.

امیر جان کسی پلن که نه اتک ان ای نه زشت دونست نه زیبا

البته زیبا تر بود وقتی سرور مشکل نداشت

رعد خیلی خره درست ولی خر تر از رعد هم هست نگران نباش

پارسا جان خسته نباشید

خوشحالم که از شک دراومدی!!

ولی من این لینک اخرتو نفهمیدم خفت کردید یا با مخ رفتید توی دیوار!!!؟؟؟

از دوستانی که لینک میزارن تا ببینیم و لذت ببریم تشکر میکنم حالا چه رقیب چه رفیق

بچه های ان دبلیو هم با این که تعدادشون کمتره ولی واقعا دارن زیبا کار میکنند!

به زودی سرور لحظه های زیبایی رو به خود میبینه !!!

سلام دوستان دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم گفتم از امشب اومدم رو اکانت m-n-a یه مقدار از این ور اون ور حرف زدیم حتی به شوخی گفتم داداش اگر اجازه بدید بکشمش بالا اکانت رو خندید گفت ما چرا . تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

اخه تا کجا . برای برنده شدن تا کجا میخواید پیش برید . کاری موند نکنید . چه ارزشی داره این بازی ، به خدا هر کی این بازیو میکرد میگفت من میخوام دنبال دوست و رفیق بگردم شما ها برای ۱۰۰ کردن واندر حاضرید فحش به جون بخرید ،

حذف میکنیم میریم خودتون بمونید برای خودتون افتخار ۱۰۰ کردن در مقابل ناتار رو ببرید به باباتون نشون بدید بگید ببین پسرت رو چه کرده

سلام سید جان

والا اشتباه از خودت بوده داداش

وقتی میگن با هر کسی هم کلام نشو معنیش میشه همین

من توی پست های قبلی پیام های با همین شخص رد و بدل کردم و کاملا شخصیت واقعی این شخص رو دیدم و حتی دیدی که دیگه جوابش رو ندادم چون شخصیت من بالاتر از این حرفهاست که با همچین اشخاصی هم کلام بشم

سرور نرمال یادت رفته بود!!!!

به نظر من ادامه بدید در اینده نچندان دور شاهد روزهای جالبی خواهیم بود فعلا بزار این روزها بگذره

خدا رو شکر که با پیام های که اینجا میزاری و من میزام مشخص هست که کی به کی داره توهین میکنه

گفتم که مشخصه که پشتش رو میگیری چون به نفعته

والا ما که هیچ نفع تجاری نکردیم این ان ای بود که تجارت کرد و کتیبه رو از اس دبلیو گرفت اونم کتیبه ی امانت رو

من به شخصه به کسی توهین نمیکنم و نکردم فقط دارم حقیقت رو میگم

اکانت ادمین درسته اصلا استفاده نشد واسه ضربه زدن

ولی هم چراغ بود توی اتحاد هم بزرگترین ضربه رو توی واندر بهمون زد

افرین پس بخاطر این بازی انترنتی شخصیت خودت رو نفروش

من به شخصه اگه به کسی توهین کنم جوابگو هستم و اگه درست نباشه ازش عذرخواهی میکنم ولی ایا شما با این توهین های که به من کردی جراعت عذرخواهی رو داری؟؟؟

رضا جان هنوز کسی اکانت ادمین رو یادش نرفته

دوستمون هم بخاطر این که کسی رنجیده نشه و تصمیمی که زود گرفته بود از هم تیمیمون توی فروم عذر خواست و البته کلی پلیر ها که این کار واقعا ستودنی هست چون اشتباه خودش رو متوجه شد

به نظرت زیاد مسله ی اکانت کلاب رو مطرح نمیکنی؟یکم احساس میکنم با این مطرح کردن و اصرار بی مورد فقط داری کار تیم دفاعی و پلیر اکانت رو نادیده میگیری و بار روانی منفی به تیم خودت تزریق میکنی!

ما پلیرهای یکی دو روزه نیستیم با حرف های شما هم از کوره به در نمیشیم

در مورد جاسوس هم باید بگم مقوله ی اون با خیانت در امانت و پشت پا زدن به تعهد فرق میکنه

شاید خود شما سرور های دیگه باشید قطعا تیم کناریتون دوست ندارید اس دبلیو یعنی تیم ریتلین باشه مگه این که مجبور باشیدمثل الان!!و قطعا بهش اطمینان نمیکنید چون دیدید که به تعهد عمل نکردند

حالا شاید اینجا پشتش وایسی ولی واقعیت همینه

اگه کسی دلخور شد از واقعیت بره اب خنک بخوره من دوست ندارم ...حرف بزنم

روز خوش

پرهام جان نمیدونم چرا فکر میکنی اس ای سردرگمه؟

یا بازی براش تموم شده هست!

زدن یک کتیبه چشم کوچیک انقدر مهم بود که اس ای رو سردرگم کنه؟

پس باید توی کتیبه های تراوین مهمترین کتیبه رو چشم کوچیک نوشت!!!؟؟؟

شاید اس دبلیو کنارمون میموند بازی برای هردوطرف جذاب تر میشد و زدن ان ای با این حجم مولتی اکانت راحت تر میشدولی خوب کاری کرد که تیم یوسف جان همیشه به عنوان پایبند نبودن به اصول اخلاقی و تیمی وعهدوپیمان و خیانت در امانت شناخته بشه و من به عنوان یکی از قدیمی ترین لیدرهای اس دبلیو واقعا خجالت زده شدم چون اس دبلیو رو خیلی دوست داشتم و سال های سال توی اون ساید برای سایدم جنگیدم

تراوین برای من پیرمرد جنبه رفاقتی داره نه اینکه برای پیروزی و ... که باهر قیمتی دوستم یا سایدی که باهاش متا کردم عهد و پیمان بستم کتیبه گرفتم مرزهارو باز کردم اکانت ساختم و ... بفروشم

من بازم سایدی یا کسی رو تخریب نمیکنم و به کسی تهمت نمیزنم وطبیعی هست شما پشت سایدی بایستی که بواسته اون داری اینجا شعار میدی و جار میزنی

نه عزیز این سرور هم یا با برد یا با باخت تموم میشه مهم انسانیت هست که میمونه حالا شما میگید مشکل سیستم بوده ایپی انداخته ما هم گوشامون دراز میگیم چشم

شما میگید کتیبه مال ان ای بوده دادید به ما ،ما هم میدیم به ان ای ما هم گوش که هیچ چشمامون رو هم میبندیم میگیم حرفتون متین!

اینطور مواقع به ادم های که فکر میکنند طرف مقابلشون نمیفهمه ولی در واقع میفهمه چی میگن؟

ولی مهم نیست ما برای لذت بردن از بازی ادامه میدیم و رفیق های قدیمیون رو میبینیم خوشحال میشم

و مطمعنا سعی میکنیم ببریم

رضا جان خیلی سعی کردم چیزی ننویسم ولی واقعا نتونستم

ما به کسی نه تهمت میزنیم نه چیزی !

چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست

دیگه این تصویر و گزارشی که ازش عکس گرفته شده بیانگوی حقایق هست

حالا مولتی هانتر عزیز باید کار خودش رو بکنه

منم کلی خندیدم و بیشتر از لینک در اومده فقط منتظر جواب شماها بودم که دیدم اصلا جوابی ندارید و خودتون هم دارید به خودتون میخندید

فقط جالبه برام هم دارید کثیف بازی میکنید هم ادعای قدرت میکنید چرا چون مولتی بازی میکنید.

برای کاتا کردن ناتار ها اونم گندم زار ها تلاش میکنید؟؟؟!!!

میدونید یادمه سال های دور همین پلن رو خودم پیاده کردم ولی زمانی که دیدم تیم روبرو خیلی قویه و تعداد ما خیلی کم کاری کردم نتونن درست غارت کنند و نتونند درست نیروسازی کنند

خیلی ساده هست کاری که در مقابل این پلن میشه کرد یا مولتی سازیه که شما ها توی این کار واردید و راه دوم پاپ بازیه که ما ها توش وارد ترین و با چیف کردن ناتارها از شما تلافات میگیریم مثل همین الان که ۸×۶۰=۴۸۰کاتا

رضا جان بهت احترام زیادی قائلم فقط خواهشا یکم دقت کن توی پیام هات وقتی جوابی نیست پیام نزار برای خودت خوب نیست

مخلص دوستان جنوبی و شمالی

سلام رضا جان

یه سوال فنی داشتم شما که ادعا پلیری ای ار رو داری و از همه انالیز میخوای و ...

میشه بگی لانچر این اتک ها کی بوده که با همچین دقت باور نکردنی دهکده دفاعی ساز رو زده احتمالا انالیز جالبی داری و هدف خردمندانه ای پشت این اتک ها بوده چون فقط تا جایی که ما دیدیم فقط دیوار بوده و دیوار

میشه یکم شفاف سازی کنی؟؟؟

شاید به قول ایرج عزیز داشتید از همرهاتون رونمایی میکردید

انالیزور هاتون چقدر دقیق عمل کردند

<X<X<X<X<X

سلام کسری جان

خسته نباشید میگم به تیم ش ش که بی وقفه داره گندم خورشو ازاد میکنه

و تشکر ویژه دارم از لانچر این اتک ها که اول اتک کاتا خورده بعد اتک رمر جالب بود احتمالا توی خاطره ها خواهد موند

😅😅😅😅😅😅

و از حمزه و تیم دفاعی ج ش تشکر میکنیم بابت دفاع عالیشون و ثبت خاطره این اتک ها

به به دوست قدیمی خودم

محمد عزیز من صبح هم گفتم اصلا نه من و نه تیم اس ای سوپرایز نشدیم ما میدونستیم تیم ان ای یار نفوذی داره و هیچ مشکلی هم نیست همین مسله باعث شد ما بهتر و جدی تر بازی رو ادامه بدیم و ...