Posts by Kasra.king

سلام
    تیم ما جمعه شب نحوه تشخیص و دف کوردی رو تو فروم میزاره و به همه شبهات پاسخ میده
    دلیل انتخاب جمعه شب فقط یک دلیل هست

اونایی که تو منطق خودشون مطمعنن که ادمین به ما کمک کرده به هیچ صراطی مستقیم نخواهند شد و ما دلیلی نداره برای اونا چیزی اثبات کنیم برای همین جمعه شب انتخاب شده اکانت های این افراد حذف بشه

کسایی هم که تو شمال غرب این حرفا رو بچه بازی میدوند میتونن منتظر بمونن بعد پست ما تصمیم بگیرن

بهنام جان یه سری فقط فکر میکنن که وقتی میزنن کسی نمیتونه جلوشون وایسه

به قول دوستان جنگی که زود شروع بشه زود تموم میشه این یه بازی هست بیشتر سیاست توی این بازی قدرت داره

به قول دوستان که میگن دوتا ساید دیگه دارن تخمه میشکنن نه اونا دارن بازی خودشون رو میکنند ولی حالا به هر دلیلی جنوب شرق وارد درگیری شده دیوار کرده و ... ولی خوب شروع کننده جنگ نبوده ولی قطعا تموم کننده جنگ هست

حالا یه سری از دوستان تصور کردن که ج ش نیرو نداره راحت میشه زدش تصور بیهوده ای بوده از دوستان توی شمال غرب هم واقعا تشکر میکنم که باعث شیرین تر شدن بازی شدن و مهمتر از اون باعث افزایش انگیزه و هماهنگی جنوب شرق شدن

درضمن به نکته به دوستان شمال غ هیچ وقت تیم رو برویی رو دست کم نگیر شاید کسایی توی تیم رو برویی باشن که زیر سایه هستن ولی پلیر قدیمی و با تجربه باشند

با احترام زیاد برای پلیرهای شمال غرب که کارشون خوب بودومیتونست بهتر هم باشه اگه عجله نمیکردند با فکر و حوصله کار میکردند و از همه مهمتر تحت تاثیر توهمات و هندوانه های زیر بازو قرار نمیگرفتن

پرچم جنوب شرق بالاست;);););)

من کاری به حذف شما ندارم

ولی میدونم حکایت این حرف شما که میگید فلانی دخالت کرد فلانی این کارو کرد من نیستم و ...

شما مدرک داری واسه دخالت ادمین؟؟؟

یا همون حکایت خاله خرسه هست که شد شد نشد میگیم فلانی کرد بازی رو خراب میکنیم

اقا سعید و اقا حسین جان تسلیت میگم

غم اخرتون باشه

سلام رضا جان حرفت کاملا درست هست

یه سری میان و فقط به خیال خودشون که میتونن ما که با صبر و حوصله بازی میکنیم رو به چالش بکشن

میان و تفرقه میندازن اقا اینو زدن شما چرا وایسادی و ... دوست عزیز مشکلی داری خودت بزن

سربازان جنوب شرق به موقع جواب زحمت های دوستان رو میدن شما خیالت نباشه

درمورد این که دارن میگن دارن پاک سازی میکنند هم والا ما که پاک سازی ندیدیم یه مقدار اتک کاتا اومد و یه مقداری دیوار شد و نصف اون یک مقدار برگشت اونم فقط یک اکانت نه بیشتر که اونم مشکلش حل میشه

این بازی بازی سیاست مدارهاست کسایی که سیاست نداشته باشن و با سیاست حرف نزنن یه روزی از یه جایی ضربه میخورن که نمیتونن کنترل کنند

سلام عزیز

من نمیدونم شما همون حاج حسین هستید که توی دژکوب بودید یا نه اینم مهم نیست برام

من وقتی پستی رو ببینم که واقعا عالی انالیز شده قعطا نظرم رو میگم حالا شما دوست نداری دیسلاک کن

درمورد این حرفتون هم درسته نباید کسی تاپیک عجولانه کنه

سه بارخواستم جواب بدم گفتم ولش کن ولی گفتم یکم جواب بشنوی بهتره شاید بزرگتر از من باشی ولی اینو بدون اینجا فروم تراوین هست یه سری پلیر قدیمی و پیرمرد توی این بازی مثل من هستن که فقط دنبال پلیرهای مثل شما(عجول) میگردن که زوم کنن روتون و عصبیتون کنن تا عجولانه تصمیم بگیرید اینو اینجا گفتم چون فهمیدم خیلی ها دارن روت زوم میکنند

حالا دوست داری جواب بده دوست نداری نده دیسلایک کن من این بحث رو می بندم

دوستان شرمنده سرتون رو درد اوردم

سلام

اشکان جان حرفت درسته

به نظر شخص خود من اهمیت دفاعی سازها خیلی بیشتر از همرسازهاست

من بارها شاهد این بودم که اکانت های دفاعی بهشون اهمیت داده نشده

چه ایرادی داره اکانت های دفاعی چند دهکده ای بهشون انبار داده بشه جنگ داده بشه

خوب این دفاع برای ساید هست موقع نیاز ارسال میشه

تورنمنت رو من از دست دادم وگرنه حتما اونجا درخدمتتون بودم

سلام تبریک به همه ی پرسپولیسی ها.

شبه آنتی اسپم:عزیز لینک اتک به اکانت ان دبلیو منظورش این نبود که داره از ما پوش میگیره که =))) منظورش این بود از کل پوینت هجومی که داره مقدار زیادیشو تو اتکی که دف ان دبلو کلین کرده گرفته.

بعدم اگه دقت کنی جایی نگفت پوش میکنن ما مث بعضی دوستان نیسیم زمین و زمانو پوشر خطاب کنیم اونم این سرور که ناتار ها گاو شیرده هستن !

ممنون بابت تبریک

انتی اسپم:وقتی تاپ غارت رو میبینم و بن شدن دوتا دوست عزیز حالا به هر دلیلی فقط همین میتونم بگم

کسایی که فکر میکنند با پوش و ... میشه بازی کرد و اگه پوش نباشه نمیشه هنوز خیلی مونده تا پلیر بشند

من نمیگم فلان اکانت پوش میکنه من میگم داره غارت میکنه اما کجا؟؟؟نمیدونم...

شکر خدا بله ناتارها دارن شیر میدن ولی جایی که من هستم توی سرور نوشته شده ورود ناتار ممنوع

تا شعاع چهل خونه دهکده نیست

شکر خدا به حدی قفس دارم که فقط دارم باغ وحش باز میکنم

سلام خسته نباشید

اول این که دژکوب بازها گمنام نیستند

یکیش من که چند وقتی که برگشته بودم دژکوب بودم بعد از ترک چهار ساله بازی

همه دژکوب بازها هم منو میشناسن

دوم این که برام جالب بود شما لینک اتک گان هیرو رو گذاشتی روی اکانتی از ان دبلیو که کلی کشته بعد میگید پوش میکنه؟؟؟؟

من پلیرهای اون اکانت رو کامل میشناسم و بازیشون رو کامل میدونم

شما اگه دژکوب باز باشید منم بودم جالب بود وقتی من حتی هیچ نیروی نداشتم همیشه تاپ دفاع و مهاجمین بودم تو دژکوب.پس پوشر ها هم میتونن برن تاپ مهاجمین فقط کافیه قهرمانت رو قوی کنی

پس قرار نیست یه اتحاد چهل وهشت نفره که داره سالم بازی میکنه جلوتر از اکانت های باشه که فقط پوش میکنند

توی دژکوب سه ایکس اکانت the king

نزدیک به بیست تا کپ رو داشت غارت میکرد!همین وضعیت بود به احتمال زیاد اینجا هم دوست خوبمون داره زحمت چند نفر از دوستاش که براش کپ بالا اوردن رو داره میزنه

چون خودش نرفته روی اکانت ایپی نخورده پس مشکلی نیست.

ان دبلیو همیشه چند نفر رو اینطوری شاخ میکنه بقیه اکانت ها میرن توی پوست گردو یا دفاع میسازند یا نیمچه همر

گفتی دژکوب گفتم اونای که اونجا نبودن خوب بدونن و یه سری که میان ... میگن فکر نکنند حالیمون نیست

بازی سالمش قشنگه نه پشمکیش

سلام شب همگی خوش

کل مطالب فروم فعلا اختصاص یافته به دهکده امپریال

به نظر من بهتره از این موضوع خارج بشیم چون اون دهکده تا الان سرور فقط دهکده ای بوده که فقط گندم خور دفاع سایدش رو تونسته بده و سودی براش نیست

پس بهتره از این مورد خارج بشیم

درمورد ناتار در سرور سه ایکس با این جمعیت وجود داشته

یه سری اکانت ها که فعالیتی و ورود و خروجی روشون نمیشه بعد یک مدت تبدیل به ناتار میشن!!

من پرسوجو کردم بهم گفتن اگه کنار دهکده شما ده زده بشه ناتار اضافه میشه من رفتم عقب کنار دوستان ده زدم ولی ناتار اضافه نشده

یعنی هرکی دوست داره بیابون بره باید بگه بای بای ناتار؟؟؟؟;(;(;(;(

سلام ایدین خوبی؟؟؟!!

همون طور که گفتم هیچ سودی برای خودش نداشته به جز جلب توجه و افزایش شدت انگیزه برای جنوب شرق.بله اگه پلیرها فعال نباشن سخت بود ولی شکر خدا پلیر غیرفعال نداریم.

سلام منو به محسن جوریاس برسون دلم براش تنگ شده

دوست عزیز

توی سابقه تراوین توی یک ایکس اکانت های زیادی توی ساید های مختلف زده شده و کپ شده

این که ایشون اول سرور اومدن ده زدن توی ساید دیگه کار شاخی نیست مثلا اصلی استفاده مفید کردن از اون دهکده هست که تا اینجا کار فقط دفاع بوده و بس و کار خواصی نتونسته انجام بده

حالا پلنش تخریب افکارعمومی بوده افزایش فشار به ساید بوده یا ایجاد تنش

به نظر من موفق نبوده

تنها کار مفیدش این بود که توجه همه رو جلب کرده که اینم به ضرر خودش بوده

پس زیاد توی فکرش نباش لیدرا به فکرش هستن

سلام

دوستان منم یه ده روزی میشه اومدم توی سرور،شکر خدا به زودی زود اکانتم میاد جزو نفرات اول سرور

دوستان جنوب شرق قابل دونستن و اجازه دادن کنارشون باشیم.

البته اونایی که قدیمی تراوین هستن منو میشناسن مخلص بچه های خوب تراوین

کسری:S:S:S