Posts by VahiD

این‌جا نگاه نکن شاخ و شونه می‌کشه و قاطی می‌کنه، وقتی من رو می‌کشونه تیم اسپیک، کلا یه آدم دیگه‌ست!

نمیدونم شماهم وقتی پست های ایرج رو شروع به خوندن میکنین یهو صداش تو سرتون پخش میشه و از خوندن ادامه متن منصرف میشین یا فقط من اینجوری میشم؟

تصویر لو رفته از دیپلمات ارشد که در چنگ بچه های لویال گیر افتاده!!! (سنگ پای قزوین)

واقعا چطور روتون میشه هنوز اینجا پست بزارید و خودتون رو دلسوز ساید نشون بدید؟ واقعا نتیجه رو نمیبینین؟ بهترین اکانت های ساید توسط خود شما عقب افتاد!!! واقعا فکر میکنین سرور دیگه ای تو شمال شرق راهتون میدن؟

پ.ن: قندیل غارهای تاریک رو ریپلای نمیکنم چون ممکنه به دلیل اسپم (شباهت با همین پست) مدیریت فروم به زحمت بیوفته ولی کلا ایضاََ هرچی گفتم

سلام تورج جان

پ.ن1: عموش رو جا انداختی

پ.ن2: بنظر من همین که تورج رو سیاست گذار لویال میدونید خودش نشان حقانیت لویاله چون همه میدونن تورج همیشه برای شمال شرق همه جوره هزینه کرده و همیشه برای اعتبار و موفقیت این ساید زحمت کشیده!!!;););)

خود گویی و خود خندی ، عجب مرد هنرمندی

عرض سلام به مرد ملقب به دست های پشت پرده!!! و تمام فروم نشنینان علی الخصوص بی طرفانشان!!!

اگر حتی یک نفر مخالف مازیار است ما جدا میشویم و میرویم

از آنجایی که دوستان برای تبرئه خودشان عادت به وارونه جلوه دادن مسائل کردن ، ما نیز عادت به برملا کردن حقیقت کردیم!!!

منطق اول وویس جلسه موجود هست و آقا مازیار فرمودن اگر یک نفر مخالف من باشه از سمت توتالی میام پایین چون حوصله و وقت پاسخگویی برای همه بچه هارو ندارم!!! اگر حرفمون دروغه وویس هارو بزاریم و قضاوت با افراد داخل سرور (حداقل کسانی رای منفی دادن اینجوری برداشت کردن من از افراد بی طرف میخوام قضاوت با خودتون آیا منطقی هست توتال بیاد بگه اگه یه نفر مخالف من هست ما و دوستانمان میریم بیرون شمارو میزنیم و بعد ما مخالفت کنیم که جنگ بشه؟) البته از دوستان خواهش میکنم این رو هم ذکر کنن سلطان مسلم اخلاق ( عمو تورج) وقتی دیدن تخت توتالی جناب مازیار لغزان شد جلوی پایین آمدنشان را گرفتن!!!

منطق دوم ما هرگز به دنبال بهم ریختن ساید نبودیم و این کلام شما که ریپلای شد نشان دهنده تفکر شماست که از قبل هدفتون زدن بهترین اکانتای ساید بود از افراد بی طرف خواهش میکنم قضاوت کنن تیم لیدری که اکانت 250grams و ashkas psr و monako را زدن یا تهدید به زدن کردن چرا 3تا اکانت شمال شرق را که در تاپ غارت بودن را زدید؟ حتی اکانت aria.mehr هم که در تاپ غارت بود بهترین پلیر اون اکانت یعنی جناب مرتضی وار وار هم با رویه شما مخالف بود(حداقل چیزی بود که نشون میداد) ، پس درواقع بهترین اکانت ها و همر های ساید مخالف شما بودن اگر شما هدفتون تخریب ساید شمال شرق نبود دقیقا هدفتون چی بود از حذف بهترین های اکانت تاپ غارت؟

بنده تازه متوجه شدم مخالفت های شما دال بر متا با جنوب شرق نیست بلکه مخالف جنگ با جنوب غرب بودید

منطق سوم متاسفانه الان که حقیقت برملا شده که شما در جهت منافع ساید دیگر بازی کردید شروع به جو سازی میکنید پس از بزرگواران فروم و افراد بی طرف خواهش میکنم خوب بشنون 1. زمانی که شما جلسه گرفتید که به متا با چه سایدی رای میدید(دقت کنین در جلسه متا نکردن وجود نداشت) حدود 60درصد که دوستان خودتان بودن گفتند اس ای و 30درصد ان دبل (عده ای هم رای ندادند البته جناب حسین تی ان تی به نمایندگی تعداد 20نفر رای میدادن که چنین مسائلی ملاک نبود) هیچ احدالناسی کوچیکترین اشاره ای به متا با اس دبل نکرد و تقریبا همه ی این کسانی هم که گفتن ان دبل میگفتن اصلا چه نیازی هست قبل کتیبه و روز پنجاه متا کنیم؟ حتی از طرفی خود همین پلیر اکانت ashkan psr گفت بریم اکانتای خوبه بقیه سایدارو بزنیم و اصلا متا معنی نداره و از طرفی تعدادی از پلیر ها در جلسات خصوصی و عمومی به شما پیشنهاد لانچ بر روی اس دبل کردن چرا چون شما میگفتین اگر ما وارد جنگ نشیم از شرایط جنگ دور میشیم فلذا موقع جنگ آمادگی نداریم که مشاورین اعظم پیشنهاد دادن بریم ان دبل رو بزنیم و تعدادی از ما گفتیم خب اگر شما میگین اس ای به هیچ عنوان نزنیم و ان دبل هم که تعداد پلیر کمی داره و اگر اونها رو بزنیم توازن سرور بهم میخوره (البته به هدفتون با دف دادن به اس ای رسیدین که توازن رو بهم بزنید) خب ضرب دری ما اس دبل بزنیم و ان دبل هم با اس ای درگیر باشه (البته بعد از اعلام حذف شمال غرب ما موافق چنین چیزی نبودیم) !!! تک تک این موارد نشون داد که شما در حال سناریو سازی بیخود هستین که ما با اس دبل بودیم از قبل درحالی که چون خودتان افکار این چنینی دارین و از قبل با آمرداد بسته بودید راجب ماهم چنین جوی راه میندازید همان حکایت کافر همه را به کیش خود پندارد!!!

اگر شما اکثریت هستید و ما اقلیت خود فروخته بعد از مطالبی که بالا عرض شد بزنید جمعمون کنید والسلام

منطق چهارم موضوعی که ما بارها توضیح دادیم ولی شما هرگز به دنبال شنیدن اون نبودید اینکه ما اصلا هدفی برای زدن شما نداشتیم و خود شما بودید شروع به زدن کردید حتی بسیاری از دوستانتان میگفتن جدا بشین نه کاری بهتون داریم نه شما کاری داشته باشید و با سیاست خودتان برید جلو درواقع یه متای درون سایدی ، اگر شما واقعا دلسوز شمال شرق بودید میشه بفرمایین چطور میشه با یه ساید دیگه دویست خونه اونور تر میتونین متا کنین تا بخواین تا آخر سرور ادامه بدین(به گفته جناب مازیار برای اولین بار یه متای تا آخر سرور داشته باشیم) اونوقت نمیتونسین یه متای درون سایدی داشته باشین؟ مسلما شما دنبال نابودی این ساید پر سابقه بودید چون شمال شرق قوی سم مهلکی محسوب میشه برای همسایه جنوبی خودش!!! الانم در نهایت با اکانت هایی که از خودمون خریدین و چندتا دهکده خودتون فقط میخواین دف سازی کنین برای آمرداد و همین چهار پنج تا همری هم که دارین سر هم سایدی خودتون بزنین که هیچوقت این ساید حرفی برای گفتن در اند گیم نداشته باشه و همر واندر زن های رنک 5و 6 سرور بشه همر جنگی!!!

منطق پنجم شما واقعا هنر کردید این چندتا ده رو پروندید!!! چند میلیون برای خرید اکانت هزینه کردید و آمار تمام اکانت هارو داشتید و از قبل برنامه اینو داشتید بزنین و پلن هاش آماده بود فقط منتظر بودید یه شبه شروع کنین!! اما عزیزدل خودت میدونی سرور نرمال یکسال زمان میبره اگه نود درصد شماها به اند گیم رسیدید هنر کردید!!!

پ.ن: چندین بار اشاره کردم که افراد بی طرف بخوانند و نظر بدهند ، اگر شما واسه دوستانتان دفاع بفرستید و همون ها بیان از سیاست شما دفاع کنند دلیلی بر حقانیت شما نیست!!! البته هرکس دوست داره میتونه نظر بده
    پ.ن: از جناب ادمین فروم خواهش میکنم افراد حقیقی که ثبت نام کردند و میخواهند از حق خودشان دفاع کنند را تایید اکانت کنند تا مجبور نباشند در بازی حرفشان را بزنند تا ما اینجا عکسش را بزاریم!!!

من خیلی دوست داشتم فروم طوری بود که محدودیت سنی داشت

نه تنها فروم کاش بازی هم یه محدودیت سنی داشت البته منفی 60

خانه سالمندان باز کردیم!!!

البته کاش بزرگی به سن بود و آدمایی با سن سه رقمی تو چشمات دروغ نمیگفتن و تهمت نمیزدن

از همون اکانت نامه دادن که با دیکتاتور مخالفن

هرکدوم از نامه هارو شک داشتی از هد میلیتاری بپرس این مال کیه خخخخخ شما که خوب میدونین اینا واقعی هستن ولی نمیتونین قبول کنین چون اگه قبول کنین معلوم میشه با چه دوز و کلکی چهارتا و نصفی مزدور ساید بقلی اومدن ساید رو گرفتن دست

ولی پیشاپیش حرف بعدی شمام درسته

وحید جان دیشب به حدی جو فروم نازل و سخیف شده بود که بنده از دوستان خواستم به علت بی محتوی بودن پستها واکنشی نشون ندن و ضمنا نمیخواستم خدایی نکرده مجدد فحاشی و.....انجام بشه قرار نیست تا اخر سرور کسی چیزی نگه اتفاقا خوبه که دوستان طریقه درست فروم نویسی رو هم از بزرگان یاد بگیرن.

ممنون که اشتباه خودتون در مورد اون کلمه را اصلاح کردید

بله دقیقا آدم وقتی اشتباهی رو انجام میده باید هم مرد باشه اعتراف کنه هم اگر بوسیله اون اشتباه توهینی شده عذر خواهی

اما متاسفانه همیشه اشتباهات به این سادگی برملا نمیشه و از طرفی افراد به سادگی نمیپذیرن و حتی بعضا جای عذر خواهی طلبکار میشن

پ ن : ان شاالله دیگه رستگار میشوید .

مگر توتال اعظم نگفتن دخالت نکنین؟؟ یعنی توتال شما حرفش برای خود شما اثر نداره؟؟؟ آیا الان روی شما همر بلند میکنن ؟؟؟ آیا اصلا حرف توتال کبیر برای اطرفیانش ارزش داره؟؟

بقیه دوستان شمال شرق من از همتون خواهش کردم پاسخی به پستهای گذاشته شده ندید اینجا هم از شما و بقیه دوستان استدعا میکنم پاسخی داده نشه

با سپاس

سلام داداش ایرج گل

قصد دخالت تو سیاست های داخلیتون رو ندارم ولی میدونستی که همین حسین جانی که در موردش اینجوری نوشتی رکورد همر رومن تراوین دستش هست ؟ اگر اینو میدونستی و یه همچین پتانسیلی رو از سایدت میخوای بگیری که هیچ . اگر هم نمیدونستی امیدوارم بعد از این جمله یکم فکر کنین و دوباره تصمیم بگیرین .

پ.ن: حسین جان حداقل شات لانچ شدن همرت رو میدادی بهشون که اینجوری از بالا به پایین بهت نگاه نکنن :D

ببین چه گفتی که طرف تا دیروز تو دوراهی عمو یا توتال بود الان پستات ریپلای میکنه که صنعتی بوده یا سنتی

حریم خصوصی اشخاص، مانند مکالمات و تماس‌های تلفنی، حریم منزل و محل کار، نامه‌نگاری‌های سنتی و ارسال نامه الکترونیک و محتوای قرار و ملاقات‌های خصوصی، به حکم قانون اساسی و منشور حقوق شهروندی، غیر قابل تعرض است.

ضبط صدای اشخاص یا تصویربرداری غیر مجاز و بدون اطلاع، تجاوز به حریم خصوصی اشخاص محسوب شده و قابل تعقیب کیفری است.

استفاده از صدای ضبط شده اشخاص به عنوان مدرک در دادگاه، قابل اعتنا نبوده و نیست. اما ارایه‌کننده صدای ضبط شده اشخاص در مراجع رسمی و دادگاه، طبق قانون اساسی و ماده ۵۸۲ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵، قابل تعقیب کیفری است.

من که استدلال حقوقیش رو آوردم شما با آدم با سواد صحبت کن توجیحت میکنه خخخخ

ولی در کل اینکه تا بحث رو شدن مدارک شد بحث قضایی میکشین وسط جالب ای بابا باشه قول میدیم فعلا رو نکنیم نکشید خودتونو

اما شک نکنید در صورت ادامه سو استفاده شما از ابزار غیر متعارف از پیگیری قضایی موضوع به هیچ عنوان کوتاه نخواهم امد.

همین صحبت برای ما کفایت میکنه و اثبات اینکه اگر قرار بر رو کردن چیزی باشه دست ما باز تره پس بهتره به دوستانتون اعلام کنید اینجا تهدید به داشتن مدرک و فلان نکنن چون اگر قرار بر سو استفاده باشه اونها این تهدید های بچگانه را آغاز کردن دقیقا مثل آغاز به بلند کردن همر بر روی هم سایدی و مثل بقیه که حرفی برای گفتن ندارند به سکوتشون ادامه بدن تا حقیقت برملا بشه اگه حق با شماست پس ترسی ندارید بزارید حق بازگو بشه!!!

این قسمت تنها برای آموزش موضوعی حقوقی به توتال اعظم است
    در ضمن چون شخص خود بنده حقوقدان هستم نکته ای رو خدمتتون مینویسم تا شاید در زندگی واقعی به دردتان بخوره اینجا که به دردتون نخورد:
    "قانون‌مجازات‌ اسلامی، در ماده۷۴۵ (ماده ۱۶ قانون جرایم‌رایانه‌ای) افشای اسرار خصوصی
    دیگران را جرم دانسته"

ما یه اصطلاح حقوقی داریم به عنوان ذی مدخل به معنای داشتن حق دخالت و انتشارمطالب در دفاع از خود چون تمام آن مدارک پیرامون افرادیست که در اینجا اتهاماتی بهشون وارد بوده هیچ بار مجرمانه نداره پس لطفا فکر نکنید با بچه ابتدایی طرف هستید!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستانتان به من پیام دادن تو واتساپ که شما توهینی از اقا تورج شنیدی وجواب دادم هرگز

من شخصا به خاطر چنین اتهامی اینجا هستم چون اطرافیان شما چنین تهمت و سواستفاده ای را اینجا شروع کردن

چنین اتهامی از انجام دادن خود آن عمل کمتر نیست

حیا کن رها کن!!!

توجه شمارو به تاپ غارت جلب میکنم!!!

همونطور که میبینید هیچ اتحادی از آریانا بالاتر از اتحاد لویال نیست که دقیقا نشون دهنده اینه بهترین پلیر ها و یه اتحاد با 17نفر پلیر واقعی رو بدون نظر گرفتن نظراتشون حذف کردن از تصمیم گیری های کلان ساید!!!

میشه به من بگین چطور میشه یه اتحاد 17نفره که زیر اتک های شبانه روزی شماست از اتحاد 52 نفره آریانا Y غارت بیشتری داره؟؟؟

جز اینه شما بهترین پلیر های پای کار ساید رو بخاطر منافع ساید دیگر فروختین؟

اگر شما پلیر سایدتون بودید برای سایدتون تلاش می‌کردید نه اینکه در گروه واتساپ فحاشی ناموسی کنید ( با مدرک موجوده هرکسی خواست براش میفرستم )

آقای توتال پرست زمانی که به توتال قبلی توهین شد چرا هیچکدومتون حرفی نزدید؟ خودت خوب میدونی اشتباه یک نفر که بخاطر خیانت امثال شما دستمال به دستان خونش به جوش اومد و یه حرف اشتباهی زد پای یک گروه نوشته نمیشه چون از طرفی کسی اون حرف رو نزده!!! اما شما در اوج کثیف کاری و انتقام گیری شخصی این توهینات رو نسبت دادین به فرد خاصی!!! آقای مدرک موجود هرگونه چت یا وویس که فحش از طرف اون فرد خاص که خودت خوب میدونی کی رو میگم رو داری بزار کف فروم!! اتهام زدن اینکه فلانی فحش ناموس داده کمتر از خود فحش دادن نیست!!!

به نقل قول زیر دقت کنید!!!

اول از همه باید ی عذر خواهی بکنم از کسی ک نمیشناسمش به اسم تورج اقا بخاطر اینکه حرفای منو پای اون نوشتن

چرا میخواسین توازن بازی رو بهم بریزین؟!!! با دف دادن به جنوب شرق قبل از متا برای حذف شمال غرب و دوباره پلن ریختن برای حذف جنوب غرب شما جز خاله بازی و برباد دادن هزینه های دلسوزان این ساید هیچ دست آوردی نداشتین

شاید هم شما جزو اون دسته هستی که گلد لیدری مفت گیرت اومده!!!

اگر واقعا فکر میکنین بگم بگم چیز خوبیه و مدرک رو کردن کار مفیدیه که ماهم موافقیم لطفا مدرک اثبات اون 45نفری که جناب توتال اعظم رو بردن بالا رو بزارین اینجا!!!

وگرنه به زودی ما وویس و چت های توتال شمارو اینجا میزاریم!!

مرد باشید مثل مرد بجنگید هم بخورید هم بزنید :))

مشکل شما جماعت همینه که ساید فروشی و اکانت فروشی و خود فروشی ریشه در افکارتون دوونده!!! البته نمیدونم طبق گفته های خودت الانم با کشف رازی بالا هستی اینو نوشتی یا برای خود شیرینی!!!
    وقتی ما میگیم علاقه ای به خود زنی نداریم و دلمون نمیخواد ظرفیت سایدمون رو به فنا بدیم ولی شما دنبال جنگ درون سایدی هستید چون اصولا برای ساید دیگه بازی میکنید وگرنه نوب کبیر، کانتر کردن اکانتی که زیر 20خونه کاتا بلند میکنه و عین آب خوردن تایم کانترش درمیاد توضیح دادن مسائل کلان تر سخته!

پ.ن۲: کسی که وقت واسه بقیه ساید نذاره و فقط بلد باشه حرف الکی بزنه و نیاد مسئولیت بپذیره بهتره وایسه کنار و چشم بگه، پس الان بدو بدو برین پیش عمو تورجتون😂😂🙄😁

واقعا شما عاشقان لیدری و توتالی و میلیتاری و دیپلماسی اجازه فعالیت به دیگران میدین؟ مشاور اعظم توتال شما که پیشنهاد دف دادن به اس ای رو زمانی که متا نبودیم میدادین واقعا نظر دیگران تو ساید مهم بود ؟؟
    به قول یه بزرگی میگفت من همین امروز رجیستر کنم تو مید گیم سرور رو میبینی؟