نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• با ۱۰ کی گرزیاتون که تایم پایین میزنید و دیوار میشید و با داغون شدن اکانتاتون پست میذارین؟😂😂

فیلم زیاد میبینید😂 جمع کنید خودتون رو لطفا

مرد باشید مثل مرد بجنگید هم بخورید هم بزنید :))

من که لذت بردم از این که تک تک تون رو با لطف بچه ها دونه دونه زدم و حال خوبی داشتم:))

گندتون کیه؟😂

همیشه گفتم اگر ادعایی دارید ثابت کنید، شما فقط حرف بلدید :))

یه اینسرت نمیتونید بزنید، یه تارگت تشخیص‌ نمیدین:))

مثلا پلن میرین😂 قبل رسیدن صفر میشید😂

سلاطین حالتون چطوره؟😂

مثل زمان انقلاب بیاین بگین دیکتاتور نمیخوایم😂

سواد بازیتون نشون میدادین من خودم تشکر میکردم :))

پ.ن: نوری تحلیلگر بزرگ بیا عزیزم به ما بگو کجا همر زدیم😂😂

پ.ن۲: کسی که وقت واسه بقیه ساید نذاره و فقط بلد باشه حرف الکی بزنه و نیاد مسئولیت بپذیره بهتره وایسه کنار و چشم بگه، پس الان بدو بدو برین پیش عمو تورجتون😂😂🙄😁

لویال تیم؟😂تیمی که در سریعترین حالت ممکن جمع شد و هم چون نهنگ خودکشی کرد😍😂

همر سوپر سنگین ، پر مدعا ترین پلیری که به شخصه دیدم و هیچ رزومه ای از ایشون ندیدم😂

خودکشی ، خودکشی😂

به کوری چشم لویالیا متامون مبارک😍😂

• مرد باشید مثل مرد بجنگید هم بخورید هم بزنید :))

مشکل شما جماعت همینه که ساید فروشی و اکانت فروشی و خود فروشی ریشه در افکارتون دوونده!!! البته نمیدونم طبق گفته های خودت الانم با کشف رازی بالا هستی اینو نوشتی یا برای خود شیرینی!!!
    وقتی ما میگیم علاقه ای به خود زنی نداریم و دلمون نمیخواد ظرفیت سایدمون رو به فنا بدیم ولی شما دنبال جنگ درون سایدی هستید چون اصولا برای ساید دیگه بازی میکنید وگرنه نوب کبیر، کانتر کردن اکانتی که زیر 20خونه کاتا بلند میکنه و عین آب خوردن تایم کانترش درمیاد توضیح دادن مسائل کلان تر سخته!

پ.ن۲: کسی که وقت واسه بقیه ساید نذاره و فقط بلد باشه حرف الکی بزنه و نیاد مسئولیت بپذیره بهتره وایسه کنار و چشم بگه، پس الان بدو بدو برین پیش عمو تورجتون😂😂🙄😁

واقعا شما عاشقان لیدری و توتالی و میلیتاری و دیپلماسی اجازه فعالیت به دیگران میدین؟ مشاور اعظم توتال شما که پیشنهاد دف دادن به اس ای رو زمانی که متا نبودیم میدادین واقعا نظر دیگران تو ساید مهم بود ؟؟
    به قول یه بزرگی میگفت من همین امروز رجیستر کنم تو مید گیم سرور رو میبینی؟

• مشکل شما جماعت همینه که ساید فروشی و اکانت فروشی و خود فروشی ریشه در افکارتون دوونده!!! البته نمیدونم طبق گفته های خودت الانم با کشف رازی بالا هستی اینو نوشتی یا برای خود شیرینی!!!
    وقتی ما میگیم علاقه ای به خود زنی نداریم و دلمون نمیخواد ظرفیت سایدمون رو به فنا بدیم ولی شما دنبال جنگ درون سایدی هستید چون اصولا برای ساید دیگه بازی میکنید وگرنه نوب کبیر، کانتر کردن اکانتی که زیر 20خونه کاتا بلند میکنه و عین آب خوردن تایم کانترش درمیاد توضیح دادن مسائل کلان تر سخته!

واقعا شما عاشقان لیدری و توتالی و میلیتاری و دیپلماسی اجازه فعالیت به دیگران میدین؟ مشاور اعظم توتال شما که پیشنهاد دف دادن به اس ای رو زمانی که متا نبودیم میدادین واقعا نظر دیگران تو ساید مهم بود ؟؟
    به قول یه بزرگی میگفت من همین امروز رجیستر کنم تو مید گیم سرور رو میبینی؟

هروقت کاری انجام دادین راجبش صحبت کنید:))

کلی اسکات و بررسی میشده و هر اکانت با برنامه زده میشده:))

شما نمیخواستید بزنید این لانچا و اینسرتا از کجا اومد؟

میگم که فقط میتونید بنویسید😂

مسئله یکم خصوصی کردی میای میگی با کشف رازی و فلان ، بابا شما بیرون بازی هم میاید به این و اون واسه کاراتون رکب‌ میزنید. فلانی بیا این کارمو راه بنداز اینجوری بریم فلان کنیم و بمان کنیم.( خصوصی کردی موضوع پس اجبار شد بگم ما خر نیستیم)

الانم تو بازی همین هستین، فقط چهار نفر بنده خدارو با دروغ و با حرفا الکی آوردین وسط توسط اشخاصی انجام شد که نه برای بازی وقت میذارند و نه هزینه مالی میکنند.

حکم کسیو دارین که بلده کتاب رو از روش بخونه ولی بلد نیست کاری انجام بده.

زیاد قصه نگو

عمل کن😂😍

من تو عمل ( حتی با کشف رازی ) سوراخ کردم نقشه رو، چندین بار... حالا ببین کشف رازی نبود به نظرت چیکار میکردم؟😂

پ.ن: حمایت از رازی 😂😂

پ.ن۲: از دست آوردات چهارتا مدرک بذار، کم‌تر راجب آرزوهامون حرف بزنیم،، سعی کنید عمل کنید

• علی رضا جان و بقیه دوستان شمال شرق من از همتون خواهش کردم پاسخی به پستهای گذاشته شده ندید اینجا هم از شما و بقیه دوستان استدعا میکنم پاسخی داده نشه

با سپاس

• نه به توتال دیکتاتور!

من بعنوان سرباز شمال شرق و بعنوان یک پلیر دلسوز برای ساید خودم به هیچ عنوان توتال و لیدری افرادی چون جناب مازیار را تایید نمیکنم! ایشان با دغل کاری و گمراه کردن ما ساید را از مسیر و هدف خود دور کرد و ما نیز با وجود تعداد بالای پلیر حرفمان هیچ اثری در سیاست های ساید نداشت و ایشان تنها با جمع کردن دوستانشان در شورای لیدری و رای گیری های از پیش تعیین شده مسیر ساید را به قهقهرا برد و ما تمامی سیاست این مرد را برخلاف اصول حرفه ای گری میدانیم

مازیار با دستمال به دستان اطرافش با ادعای اینکه اگر شمالغرب به پلن های خود ادامه بدهد آمرداد حذف میکند !!! و آنموقع توازن سرور بهم میخورد درحالی که این ادعای مضحک و صد البته دروغ درحالی مشخص شد که با با دف دادن به آمرداد کمک به حذف شمالغرب کردن آیا این حرکت توازن سرور را بهم نمیزند؟ جز این است که این لیدرای های شاخ فقط در جهت آمرداد بازی کردن و برای خاله بازی آماده میشدن؟ زمانی که ما بعنوان سربازان دلسوز شمال شرق در مقابل چنین سیاست هایی غیر اخلاقی ایستادیم با انواع تهمت ها و انگ ها روبرو شدیم تا اینکه چند روز پیش بچه های میلیتاری درحال برنامه ریزی برای پلن رفتن روی جنوب غرب بودن! سوال بزرگ برای تمام پلیر های شمال شرق این بود که با حذف شمالغرب و جنوب غرب توازنی در سرور باقی میماند؟ اصولا چنین بازی چه لذتی دارد ؟ جز برای پرکردن رزومه آقایان با صد کردن واندر مشترک بدون هیچ رقیبی!

ما اگر واقعا به دنبال جنگ داخلی بودیم اکانت های اصلی دف سازمون رو به این لیدرهای خود فروخته نمیدادیم و حداقل با پلن های تیمی تنها 2 3تا همری که داشتن درون ساید رو میپروندیم!

اما هیچ پلن تیمی بر روی همر های سایدمون بلند نکردیم و بی حرف و حدیث اکانت ها واگذار شد! اما دروغ و تهمت و سیاستی جیره خوارانه مارو وادار به برملا کردن حقیقت کرد!

من بعنوان عضو کوچک شمال شرق جناب مازیار از اکانت دو دهکده ای تندر را به هیچ عنوان شایسته توتالی این ساید بزرگ و پرسابقه نمیدانم و ادعای ایشان و دوستانشان بر پیروزی ایشان با رای بالا را کاملا تکذیب میکنم چون جناب توتال تنها با 6رای مساوی در بین شورای لیدری رای آورد البته که نصف بیشتر اون با اعضایی بود که بواسطه آیدین وارد شده بودن و صد البته که ما موافق سیستم مدیریت توتالی نبودیم و موافق سیستم شورایی بودیم که هر تیم لیدری داشته باشه نه اینکه شورای لیدری 5نفره 4 نفر از یک تیم باشند!

ختم کلام!

• ای توتال کبیر ما منتظر اون 45 نفری هستیم که به شما رای دادن !!! یه عکس از نصفشون هم گذاشته بشه راضی هستیم!

شما که گفتین اگه یه نفرم مخالف من باشه میرم کنار در صورتیکه همون جلسه چندین نفر مخالفت کردن!!!

• درود

قبل از هرچیزی به سعید عزیزم تسلیت میگم متاسفانه کسالت دارم نشد که زودتر همدردی کنم.

از کوزه همان تراود که در اوست.متاسفانه کسانی که حتی هزینه‌ی گلدشون از ساید دیگه تامین میشه ؛ یا فحاشی به ناموس سایرین به خاطر یک بازی براشون یک افتخاره ؛ دم از اخلاقیات میزنند.

همه‌ی دوستانی که اینجا هستند آنقدر تجربه دارند که وظایف به طور مثال توتال لیدر یا دیپلمات ؛ اختیارات و سایر موارد رو بدانند.

بازگو کردن مشکلاتی که این عده برای ساید شمال شرق ایجاد کردند ؛ کارهای زشتی که کردند و یا اینکه با نیت قبلی اومدن در سرور ( چه برسه به ساید ) خرابکاری کنند ؛ بر کسی پوشیده نیست .

اگر شما پلیر سایدتون بودید برای سایدتون تلاش می‌کردید نه اینکه در گروه واتساپ فحاشی ناموسی کنید ( با مدرک موجوده هرکسی خواست براش میفرستم )؛ برنامه ریزی کنید برای خرابکاری در متا یا برنامه بچینید برای زدن واندر خودی .

شما اگر برای ربعت بازی میکردی در ازای گلد بازی نمی‌کردی . هنوز اون جلسه رو کسی یادش نرفته که ۳۰ نفر در چنل تیم‌سپیک گفتند آقا زشته در ازای گلد بازی می‌کنی و از اتحاد زدی بیرون !

اگر من کاره ای بودم در ساید ؛ همون شب صفرت میکردم نه اینکه یک ماه بعد ببینم یک متن پر از غلط املایی رو که سامیار ۸ ساله از کرج براتون نوشته و تو فروم کپی میکنید.

از روز اول تراوین در ایران عاقبت خائنین به ساید مشخص بوده و نیازی به توضیح نیست .

کل داستان اینه

شما با نیت قبلی اومدید تو سرور والا براتون مهم نبود با کی متا میشیم ! یا در جلسه عمومی نظرخواهی برای متا که ۸۰ درصد گفتند با جنوب شرق متا کنیم ؛ تمکین می‌کردید .

وقتی به هدف زشتتون نرسیدید از اسم توتال سواستفاده کردید و از راه سواستفاده عاطفی میخواید اعتباری بدست بیارید .

اگر حتی یک دلیل برای زدنتون داشته باشیم ؛ بی اخلاقی و فحاشی ناموسیتون بود .

تمام

شادزی مهرافزون

• سلام به دوستان گل سرور

این پست محتوای اموزشی داره . لطفا ناراحت نشوید !:

از بزرگ ترین تفاوت های کشور های جهان سوم با کشور های پیشرفته (به غیر از امریکا :دی) این هست که تمام اشخاص اون جامعه در مورد تمام مسائل سیاسی نظر میدهند.

همه حق به جانب هستند. همه فکر میکنند اگر در قدرت بودند بهتر عمل میکردند.

همه فکر میکنند که برای کمک به کشور ( ساید و سرور) باید اصلاحات اساسی انجام داد.

در حالی که شما باید به بهترین نحو ممکن وظیفه ای که داری رو انجام بدی. اگر مشکلی داری توصیه کنی ....

خود شخص بنده وقتی با لیدر های سایدم صحبت میکنم و اگر نظری میدم همیشه مینوسیم توصیه من این هست ....

هر تصمیمی بگیرید انجام میدیم ولی توصیه و نظر من این هست.

بیاید یاد بگیریم تراویان یک بازی کاملا استراتژی هست.

بیاید یاد بگیریم تراویان به همر کشیدن و مولتی داشتن نیست.

بیاید یاد بگیریم تراویان به تحمل فشار روانی سرور هست.

بیاید یاد بگیریم سرور نرمال یک سال هست و زود دل نکنیم.

بیاید یاد بگیریم بر اساس شایعات حذف نکنیم.

بیاید یاد بگیریم فشار روانی فروم جزئی از تراویان هست. اگر میشه یک ساید رو با یک سری پست و حرف بیرون کرد اون ضعف لیدر و شورای ساید هست. بی تجربگی مسئولان ساید هست.

بیاید یاد بگیریم به تصمیمات لیدر ها احترام بگذاریم. ساده بین نباشیم که الان سرور تموم شد رفت ....

مطمئن باشید متای شرق دنبال بی مزه کردن بازی نیست و تلاش میکنه بازی رو عادلانه نگه داره ....

بیاید یاد بگیریم اگر همر بزرگ ساختیم معنیش این نیست که در سیاست و لیدری بازی هم خوب هستیم.

هنوز این جمله لیدر 2 دهکده رو تکرار میکنند بعضی از اشخاص. کلی خوش حال بودم این سرور بچه های تراویان باز فهمیده توش بازی میکنند ولی هنوز چشمون به 4 تا دهکده و گرزی ای که با مولتی یا ناتار شیر ده ساخته شده هست .... !

افسوس !!

همری که با ناتار شیرده و مولتی بازی ساخته میشه خیلی هنر خاصی نداره که بیاید پزش رو به اکانت 2 دهکده ای بدید!

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی بزرگان تراوین

آقا مهراد ما هم اومدیم تراوین بازی کنیم نه خاله بازی اما در مورد اینکه فکر میکنید جنوب غرب فکر سیاسی نداشته به نظرم یه تجدید نظر کنید ... در ادامه پست عرض میکنم چرا ...

آقا بهنام عزیز شاید شما دیدگاه این چنینی به بقیه داشته باشی ولی ما هیچ وقت کسیو خدای نکرده نوچه نمیدونیم ! پس اگر در مورد ما صحبت میکنی قطعا اشتباه میکنی، چون طرز فکر ما با شما در این زمینه متفاوته ...

ناتار های ما همچنان در حال کاتا شدنه ! یعنی چون وقت شما آزاد شده میتونید کاتا کنید ؟:دی

آقا تیرداد عزیز با شناختی که از اقا سعید دارم ایشون با بدون برنامه این درخواست دفاعو ندادن ، و فکر میکنم اینکه از جنوب غرب صرفا به اقا ناصر گفتن خودش گواه این مسئله باشه ... شایدم میخواستن ببینن کودوم ساید تو این وضعیت کمک میکنه تا برای آینده بهتر تصمیم بگیرن البته کاری به این ندارم که جنوب غرب دف میفرستاد یا نه ، فقط عرضم اینه حس میکنم این داستان دف گرفتن بابت این بود که اقا سعید پستی بزارن در اینده و به جنوب غرب بگن آس از دست دادین رفت ( یک تحلیله ولو به غلط :دی )

آقا تیرداد برای بالانس سرور به نظر شما صرفا فقط لازم دیدن شما مهمه ؟ به نظر شما برای اینکه متا برای بالانس سرور بسته بشه فقط باید دو ربعی که متا هستن یا قصد متا دارن به این نتیجه برسن که متاشون بالانس سرورو بهم میزنه یا نه ؟ اگه اینطوره که شما میفرمایید پس من در سرور 1 راند 4 اشتباه کردم که گفتم هیچ گاه وارد متای سه به یکی نمیشم که اون ربع تک ناراضی باشه ، اون ربع یادتونه که همین آمرداد بود ... اگه اینطوره که شما میفرمایید پس چرا آقا مازیار و آقا ایرج جلسه ای با تمام ساید ها گذاشتن که متایی صورت نگیره که بالانس سرور بهم بریزه ...

آقا تیرداد ما همون زمانی که بین جنوب شرق و شمال غرب درگیری بود توانایی متا با هر کودوم از سه سایدو داشتیم ، چرا متا نکردیم ؟چون سیاست نداشتیم ؟ این که میان و بعضیا میگن جنوب غرب با شمال غرب متا داشت یک اشتباه محضه . من حتی با لیدر های شمال غرب صحبت هم نکرده بودم در زمان درگیری بین شما و شمال غرب .
    علاوه بر مواردی که در بالا گفتم ، آقا مازیار لطف کردن و یه جلسه ای ترتیب دیدن و جداگانه با لیدرهای هر ساید صحبت کردن در مورد سیاست ساید . زمانی که ما رفتیم تو جلسه ایشون گفتن موضوع اصلی بالانس سروره و از ما پرسیدن شما نظرتون چیه ؟ من عرض کردم ما هم هدفمون بالانس سروره و الان زوده برای متا کردن و ازشون خواستیم بعد اینکه با جنوب شرق هم صحبت کردن اطلاع بدن نتیجه رو تا 4 ساید به یه توافقی برسیم . حتی من بهشون عرض کردم ما ( جنوب غرب ، شمال شرق ) میتونیم متا کنیم و قطعا متای وینر میشه ولی ما اصلا قصدمون وینر شدن به هر قیمتی نیست و حتی من تو اون جلسه پیشنهاد دادم برای اولین بار در ایران هیچ سایدی متا نکنه ، که اقا ایرج گفتن این چیزی که میگی تو ایران شدنی نیست و فقط تو کام میشه چنین چیزی دید . اقا ایرج ، اقا مازیار اگه یک کلمه اینور اونور گفتم بیاید و بگید یوسف دروغ میگی . ما نگفتیم منتظر جلسه ی فردا شب شما هستیم با جنوب شرق که بعد بشینیم و با هم تصمیم بگیریم در مورد بالانس ؟

الان به خاطر اینکه ما نخواستیم بالانس سرور بهم بخوره از نظر بعضی دوستان شدیم لیدر های ساده که گول خوردیم و از نظر بعضی دوستان دیگه شدیم ادم زرنگه ... ما این سرور توانایی متا با هر سه سایدو داشتیم و خیلی راحت میتونستیم ورقو برگردونیم به نفع خودمون ... ما میتونستیم با آمرداد متا کنیم حتی همون زمان که سعید داشت اکانت هیسو میزد ، آقا اشکان یادته اومدم بهت با شوخی گفتم چرا آقا بهنام اینقد تند صحبت میکنه ؟ آقا بهنام یادته وقتی گفتی سعید رو ساید شما لانچ کرده و اولین موشکو شما زدید بهتون گفتم بزار با مذاکره حلش میکنیم ؟
    اینا رو گفتم که بگم ما همون زمانش هم میتونستیم با آمرداد متا کنیم و بعد اینکه شمال غرب حذف کرد ، بریم سراغ ان ای و بعد همین برنامه که با شمال شرق چیدنو با خودمون بچینیم . ولی این کارو نکردیم به خاطر نداشتن سیاست ؟ واقعا تحلیل شما اینه ؟ اگه به خاطر سیاست بود به آقا مازیار میگفتیم ما هم دنبال بالانس هستیم؟ آقا مازیار یادته گفتیم چقد خوشحال شدیم وقتی شنیدیم شما هم به فکر بالانس هستید ؟

این پستم با شکل و شمایل پست های قبلی من فرق داره چون میخواستم یه حرف دوستانه بزنم به کل سرور بدون هیچ سیاستی ، الانم هیچ اشکالی نداره ، دمتونم گرم که بازیو برامون جذاب کردید ، ما تمام تلاش خودمونو میکنیم و سعی میکنیم یه سرور پر خاطره برای همه بسازیم ...

تهش هرچی بشه بازم رفاقتا سر جاشه <3

کوچیک همه یوسف

منم پست دوستان تاید میکنم و دراضافه

یوسف عزیز اصلا بحث بالانس نبوده یعنی اگر شما کل پتانسیل ساید رو در اختیار ان ای میزاشتی بازم با شما متا نمیکردن چون توی بحث های شورای لیدری مازیار از حرفی که با شما زده بودن میگفت سایدهای دیگه نگاه از بالا به پایین داشتن به ما و مارتحقیر کردن ولی الان انگار اقا مازیار حرفایی که با سایدهای دیگه هم توی شورا گفتی دروغ بوده

ودر مورد دف دف اکانت ها به صورت ۳ کی ۳کی بود که از پلیرها کسی بالا نره و از چندین شاخه بود و حتی بعضی اکانت ها رو بردن بیرون اتحاد که تابلو نشه ایناها همش رو ما بعدن فهمیدیم و به ما گفتن برای جا به جایی بوده

واین متا سند حرف های بچه ها و شورای لیدری ان ای بوده منم درخواست دارم اقا مازیار همونطور که قول دادین ساید تحویل بدین برین و بزارید سرور جذاب نشه!!!

اخرین سروری که شما جذاب کردی کدوم سرور بود ؟؟؟

پ.ن یعنی جوری سرور بالانس کردن که کل قوانین فیزیک رفت زیر

پ.ن توتال بودن یا نبودن مسله این است

پ.ن هر پست رای منفی اقا مازیار هروقتاحساس کردی زیاد شد پستها یه مشتی تری داتی بشمر ببین از ۱رای منفی بیشتر میشه یا نه

نمونه رای گیری شما شرق 6<1

اقا من میگم داستان چیه علیرضا ایران شاخ شده پست میزاره نگو فروم راند ۱ پاک شده

یاد اوری کنم که اونجا هم همچین پستی گذاشتی فکر کنم ۱۰ روز یا ۲۰روز بعدش ۲تا همرت توراه مصطفی عزیز زحمتش کشید و پرید

اقا مهدی این ۲بار این سری دیگه من هیچی نگفتم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

جا داره همینجا تبریک بگم متای شرق .

پ . ن: حمیدرضا منتظر تیزر متا هستیم

پ . ن : حاج حسین نوستراداموس کی بودی و داری پیشرفت میکنی و تاریخ ها رو هم صحیح میگی

پ.ن : طبق پیشگویی نوستراداموس زمان فردا شمال شرق قراره پلن حذف کردن جنوب غرب رو لانچ کنه :دی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• دوستان اکثرا هنوز خواب هستند ولی تاپ 10 بوی خفت میاد ازش متاسفانه !

گویا دوستان دلسوز شمال شرق باز هم حملاتی رو به خاک شمال شرق کردند !

دلسوز شمال شرق به رمز پیشوای جنوب غرب :)

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• دوستان شمال شرقی که فکر می کنند اکثریت هستند ، اقلیت رو حذف کنید و ساید رو به دست بگیرید ، اینهمه هیجان بی مورد است دوستان خوب و نازنین .

شمال شرق که خلوت بود با حذف 18 اکانت ، خلوت تر هم میشه ، فکر کنم همین حالا شمال غرب بیشتر از شمال شرق پلیر دارد ، جنوب غرب هم که همتراز جنوب شرق پلیر دارد ، نمی دانم چه چیزی بالانس نیست !

پی نوشت : تعداد همرهای هر ساید احتمالن متفاوت با تعداد اکانت هاست شاید تعداد همرها متناسب با ادعاها هم نباشد

پی نوشت : بهتر نیست ساید غربی زودتر سروسامان بگیرد و آماده شود ، از لحاظ تعداد پلیر سمت غرب هنوز سنگین تر است

• اگر شما پلیر سایدتون بودید برای سایدتون تلاش می‌کردید نه اینکه در گروه واتساپ فحاشی ناموسی کنید ( با مدرک موجوده هرکسی خواست براش میفرستم )

آقای توتال پرست زمانی که به توتال قبلی توهین شد چرا هیچکدومتون حرفی نزدید؟ خودت خوب میدونی اشتباه یک نفر که بخاطر خیانت امثال شما دستمال به دستان خونش به جوش اومد و یه حرف اشتباهی زد پای یک گروه نوشته نمیشه چون از طرفی کسی اون حرف رو نزده!!! اما شما در اوج کثیف کاری و انتقام گیری شخصی این توهینات رو نسبت دادین به فرد خاصی!!! آقای مدرک موجود هرگونه چت یا وویس که فحش از طرف اون فرد خاص که خودت خوب میدونی کی رو میگم رو داری بزار کف فروم!! اتهام زدن اینکه فلانی فحش ناموس داده کمتر از خود فحش دادن نیست!!!

به نقل قول زیر دقت کنید!!!

اول از همه باید ی عذر خواهی بکنم از کسی ک نمیشناسمش به اسم تورج اقا بخاطر اینکه حرفای منو پای اون نوشتن

چرا میخواسین توازن بازی رو بهم بریزین؟!!! با دف دادن به جنوب شرق قبل از متا برای حذف شمال غرب و دوباره پلن ریختن برای حذف جنوب غرب شما جز خاله بازی و برباد دادن هزینه های دلسوزان این ساید هیچ دست آوردی نداشتین

شاید هم شما جزو اون دسته هستی که گلد لیدری مفت گیرت اومده!!!

اگر واقعا فکر میکنین بگم بگم چیز خوبیه و مدرک رو کردن کار مفیدیه که ماهم موافقیم لطفا مدرک اثبات اون 45نفری که جناب توتال اعظم رو بردن بالا رو بزارین اینجا!!!

وگرنه به زودی ما وویس و چت های توتال شمارو اینجا میزاریم!!

• با سلام،

تبریک

MasTers

تبریک میگم به همه بچه های گل جنوب غرب.

همه تحت لوای نام جدید و انشالاه ماندگار برای سرورهای بعد هم.

چند نکته:

1. دیپلمات های کاردان جنوب غرب از پس مذاکرات سخت درون سایدی بر آمدند و با کمترین اصطحکاک به نتیجه مطلوب رسیدند، نتیجه غیر ممکن به زعم خیلی ها!

2. الحق که راه رستگاری از جنوب غرب میگذرد (این جمله ماندگار خواهد شد.) همانطور که راه متای اخیر از جنوب غرب گذشت، این جنوب غرب بود که با یکدست شدن، حریفان را هراسان به دامان هم گسیل کرد! و با وجود اینکه مرکز پرگار همه ی متاها بود، طبق اصول توافق شده عمل کرد.

3. و حتی قبل تر از اون، شمال غرب ضمانت اجرایی متا بود، و با سبک بازی خاص خودش این متا رو تحمیل کرد! و حالا به زمان های قبل تر هم میشه رجوع کرد!

4. در نتیجه متای واقعی فعلی تا به حال، متای درونی جنوب غرب و بالاتر از اون یکدست شدن جنوب غرب بود، و ما بودیم بالانس سرورو بهم ریختیم و نزدیم سر و کله هم ;)

5. دلواپسانی که دنبال خبرهایی از جنوب غرب بودند و گوش تیز کرده بودند و وکیل مدافع یک اکانت 2 دهکده ای شده بودند، حالا صدای اعتراض چندین پلیر شاخص شمالشرق را نمی شنوند! آیا گوش راست شما مشکل شنوایی دارد!؟

6. ما همچنان خواهان آرامش در شمال شرق، و حضور قدرتمند این ربع در سرور هستیم برای جذابیت سرور، و با وجود افراد با درایتی مثل محمد کوماتسو شاید این گره باز شود (نمی دونم چه موضعی دارن و فقط اعلام حضورشون در ان ای رو دیدم) و شاید تغییری از چمبرلین به ریل چرچیل.

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• حیا کن رها کن!!!

توجه شمارو به تاپ غارت جلب میکنم!!!

همونطور که میبینید هیچ اتحادی از آریانا بالاتر از اتحاد لویال نیست که دقیقا نشون دهنده اینه بهترین پلیر ها و یه اتحاد با 17نفر پلیر واقعی رو بدون نظر گرفتن نظراتشون حذف کردن از تصمیم گیری های کلان ساید!!!

میشه به من بگین چطور میشه یه اتحاد 17نفره که زیر اتک های شبانه روزی شماست از اتحاد 52 نفره آریانا Y غارت بیشتری داره؟؟؟

جز اینه شما بهترین پلیر های پای کار ساید رو بخاطر منافع ساید دیگر فروختین؟

• وگرنه به زودی ما وویس و چت های توتال شمارو اینجا میزاریم!!

سلام وحید جان

حتما اینکار رو انجام بدید.مطمئنم که میتونید همونطور که مسایل شخصی زندگی دوستان رو تو همین فروم مطرح کردید هر کار دیگه ای هم انجام میدید.

اما شک نکنید در صورت ادامه سو استفاده شما از ابزار غیر متعارف از پیگیری قضایی موضوع به هیچ عنوان کوتاه نخواهم امد.

دراخر صبح روز جدایتون از دوستانتان به من پیام دادن تو واتساپ که شما توهینی از اقا تورج شنیدی وجواب دادم هرگز اینکه من گفتم فلانی توهین کرده و....نمیدونم ازکجا در امده.

توبازی که نشد انشاالله تو زندگی موفق باشید.

• اون زمان که 4 تا پیشوایی که تا سرور قبل مستعمره بودن میان فروم شلوغ کاری میکنن نداد و وضع به اینجا رسید ! به شدت با حضور کم رنگ لیدرهای ساید در فروم مخالفم !!!

خدمت پلیر های عزیز شمال شرق میگم که این نقل قول رو دوبار بخونید

این ها همونایین که ما سرور یک راند 4 رو کنارشون بازی کردیم نذاشتیم سه به یک بخورن از شمال و سوانز

این ها همونایین که ادعای رفاقت با مارو داشتن همونطوری که با شمارو دارن الان

ما با این دوستان واندر 100 کردیم متای جنوب رو در سرور یک راند چهار

حالا جوابمون رو چی دادن؟؟؟

پیشوایی که تا سرور قبل مستعمره بود :)))))

خدایی دمتون گرم ما هنوزم شمارو رفیق خودمون میدونیم, با هم یه سرور مثل برادر بازی کردیم و واندر 100 کردیم ولی این درست نبود

دلم واسه شمال شرق این سرور میسوزه که سرور بعد همین پست ها راجبش نوشته خواهد شد

پ.ن:بازم میگم هرگونه تعصب در تصمیم گیری ناشی از جهل هستش

پ.ن:با کمک متی ما 100 کردین میاین میگین دابل زدیم حالا شدیم مستعمره بابا دمتون گرم

تبریک به جنوب غرب بابت تشکیل اتحاد ماسترز (یکی شدن پیشوا ,تایگرز و هاستلرز تحت یک نام )

چشم هارا باید شست

جوره دیگر باید دید

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است