Posts by VaGNeS

سلام

راند چهارم حملات شمال شرق روی واندرهای جنوب انجام شد که عکس هاشون رو در زیر خدمتتون ارائه میدم:

واندر مرزی جنوب شرق: تشکر از محمد و اشکان و جعفر عزیزم

WW1-King-mma.jpg

واندر مرزی جنوب شرق: تشکر از علیرضا و افشین گل و سامان و جعفر عزیزم

WW1-Soolati.jpg

واندر مرزی جنوب شرق: مرسی مهرداد گل. با اینکه دیر اومدی عالی ساختی. ببخش که قبلی صفرش کرد

WW1-King-Natar.jpg

واندر مرکزی جنوب شرق: تشکر از علی گل با رمر خوبش که کلی لاست بی گندمی داد

WW2-Bigboss.jpg

واندر مرکزی جنوب شرق: تشکر از تیم "میم" ها (زیادید)

WW2-Tondar.jpg

واندر مرکزی جنوب شرق: تشکر از مجید و علیرضا - کیا و آرگین و احمد غایب

WW2-TARTARUS.jpg

واندر مرکزی جنوب شرق: مرسی از علی کاکو. همرهای عالی

WW3-Dendy.jpg

واندر مرکزی جنوب غرب: آفرین به برادرهای همیشه باهم. جاوید و دانیال. علی و نیما

WW3-Brothers.jpg

واندر مرکزی جنوب غرب: هم همرات خیلیه هم الویه هات. دمت گرم

WW3-Trader.jpg

واندر مرزی جنوب: مرسی از سجاد گل و علی و باقی دوستانی که روی اکانت بازی میکنند

WW5-Vanguard.jpg

واندر خاکستری جنوب غرب: تشکر از شیش کوچولو (میگه سرور بعد هم همینجاست)

WW4-Littlesix.jpg

واندر مرکزی شمال شرق شعبه غربش: همر خوب تیم اسکیری
    WW-DEF-Scary5.jpg

وضعیت واندرها قبل راند چهارم:

%D8%B4%D8%B3%D8%B3%D8%B4.jpg

وضعیت واندرها بعد از حملات:

_01b7b.jpeg

توی این راند شمال شرق تونست 4 واندر رو صفر کنه و واندر اصلی جنوب رو 7 سطح تخریب کنه. چند راند دیگه هستیم.

سلام تبریک وخسته نباشید میگم به شمال شرق بابت دفاع خوبشون

سایدی که هیچ تک توتالی نداره مدیریت خوبی نشون دادن

اتفاقا برعکس. شماها یکی داشتید و ما دوتا توتال داریم. مهران عزیز و سالار گل

تشکر از تیم راجرز و هرچه برکت در شمال شرق هست از حضور این تیم هست

شادزی

سلام

امروز حملاتی روی واندر مرزی (قلب) شمال شرق انجام شد که میشه گفت همرها در بالاترین رتبه های سرور بودند. لینک ها رو به ترتیب میزارم.

حملات شامل 4 رمر عالی و 6 کاتا بود که پانزده سطح دیوار و شش سطح از واندر تخریب شد.

WW1-Scary.jpg

WW2-Saeed.jpg

WW3-Fatahi.jpg

WW4-Sartez.jpg

WW5-Godfather.jpg

WW6-Gambit.jpg

WW7-Spartacus.jpg

WW8.jpg

WW9.jpg

WW10.jpg

تبریک و خسته نباشید میگم به سازنده ی این همرها و تبریک بسیار ویژه به ساید پر قدرت شمال شرق که تونست با دفاع افسانه ای خودش جلوی تخریب واندر شمال شرق رو بگیره. دست همتون درد نکنه. شماها بهترینید. واندر با 10 همر عالی فقط 6 لول افتاد.

وضعیت واندرها بعد از حملات:

.jpg

شادزی

سلام

از اونجایی که بنده از اون افرادی هستم که تاریخ یادم نمیره سعی کردم پستی در این چند صفحه فروم نزارم. چون تکراری است. سهیل جان تو گفتی واندر منو نزنید! چندبار هم گفتی. بعد از اینکه چندبار گفتی منم گفتم اگر میخوای نخوره باید ایمیل چینج کنی. من که زنگ نزدم بهت، تو زدی. یه تبریک خیلی خیلی ویژه به تمام همر سازهایی که لحظات بسیار زیبایی برای همه رقم زدند. تیم اسکیری و گادفادر. سعید و دوستان. گمبیت و... دوستانی که اسمشون برده نشد مانند امید از تیم گادفادر از کارشون قدردانی میکنم. همرهای بسیار زیبا و پر قدرتی بودند. تراوین از ورژن 4.5 به بعد با آپدیت هایی که انجام داد جایگاه دفاع سازها رو بسیار حائز اهمیت کرد. حتی در ظاهر و اعدادش هم به این موضوعات رسیدگی کرد که بنده فقط دو مورد رو میگم 1. مثلا قدیم ها اگر دفاعی در دهکده ای انجام میشد هیچ وقت اسمی و یا امتیاز از صاحب نیروهای دفاعی در تاپ 10 مشاهده نمی کردید و فقط صاحب اکانتی که در دهکدش دفاع شده رو میدیدید، خوب این الان دقیقا بر عکس شده. 2. مثلا اگه نیرویی از دهکده ای میفرستادید درصد قهرمان فقط روی نیروی همان دهکده تاثیر میذاشت ولی الان روی کل دهکده ها. کلا میخوام بگم دیگه همر حرف اول و آخر رو نمیزنه. البته خیلی تغییر بزرگی بود و بازی رو بالانس کرد. چرا که جنگ های میانه بازی رو خیلی مهم کرد ! الان به نظرم بالانس بین دفاع ساز و همر ساز رعایت شده. پس با ورژن های جدید آپدیت شید و تو تراوین 10 سال پیش گیر نکنید.

تشکر میکنم از تمام کسانی که به واندر مرکزی شمال شرق کمک کردند تا آسیب جدی نبیند. در مورد اینکه بیام دوباره عکس هارو بزارم که دوستان زحمت کشیدند و دیگه حساب کتاب هم نمیکنم. چندتا لینک هم هست بدون توضیح خاصی ارائه میدم:

WW19-Morisniff.jpeg

WW20-Littlesix.jpeg

WW21-Vanguard.jpeg

WW22-LittleSix.jpeg

تشکر میکنم از حمزه و نیمای گل. موری عزیز و سجاد و علی حسابگر.

توی شمال شرق هیچ چیزی مدیون یک نفر نیست. یا چند نفر. تمام کسانی که توی ساید شمال شرق هستن عزیز هستن و برای برد ساید تلاش کردن. از همینجا اعلام میکنم کوچیک همتونم و دستتون درد نکنه. حتی تو علیرضا ایران که توی 6 روز سه بار گروه رو لفت دادی و رفتی و دیگه نیمدی. برد بین تمام 70 نفری که اینجا بازی میکنند مساویه. همه یک شکلیم. همه یک جوریم. همه حرفهامون یکیه.همه برای یک هدف واحد بازی میکنیم. برد ! همه هم به طور مساوی شریک هستن.

آخرین وضعیت واندرها:

111_57e2c.jpg

امروز شاهد تغییراتی در این عکس خواهیم بود.

شادزی

سلامی دوباره

واندر مرکزی جنوب غرب - تبریک به سیروان و دانیال عزیزم

WW15-Insomnia_1aecf.jpeg

واندر مرکزی جنوب غرب 16 ساعت عقب افتاد

واندر مرزی جنوب - تبریک به مجید و علیرضا - آرگین و کیا

WW15-TARTARUS_801fd.jpg

واندر مرزی جنوب 25 ساعت عقب افتاد

واندر مرکزی جنوب شرق - مرسی از مهران گل

WW16-Jack_24352.jpeg

واندر مرکزی جنوب شرق 7 ساعت عقب افتاد

واندر خاکستری جنوب غرب - مرسی هومن عزیز

WW17-Cruella.jpeg

واندر خاکستری 25 ساعت عقب افتاد

سطح واندرهای سرور :

Capture_b2889.jpg

مقدار زمان مورد نیاز برای واندرهای جنوب که به واندر شماره یک برسند:

واندر مرکزی جنوب شرق - 50 ساعت

واندر مرزی جنوب شرق - 57 ساعت

واندر مرکزی جنوب غرب - 62 ساعت

واندر مشترک جنوب - 75 ساعت

واندر خاکستری جنوب غرب - 81 ساعت

مجموعا 325 ساعت واندرهای جنوب توسط همرهای شمال شرق عقب افتادند - در مقابل 34 ساعت واندرهای شمال شرق توسط جنوب عقب افتادند

شادزی

سلام

واندر مرکزی شمال شرق - تبریک به بچه های اکانت اسکیری بابت همر خوبشون

WW-DEF-2.jpg

واندر مرکزی شمال شرق 15 ساعت عقب افتاد (داشت میشد 46. اون رو هم حساب کردم)

واندر جنوب - تبریک به مرتضی و نیما (مرتضی سرور اولشه - ره 10 سال رفت)

WW12-Morisnif_47d35.jpeg

واندر 14 ساعت عقب افتاد

بدون شرح

WW14-Lanser_9493c.jpg

واندر مرزی جنوب شرق - تبریک به امیر حسین عزیز

WW13-Trader.jpeg

واندر مرزی جنوب شرق 16 ساعت عقب افتاد

شادزی

سلام

واندر مرزی جنوب شرق - با تشکر از حمزه عزیز که خودشو به مرور زمان به شمال شرق ثابت کرد

WW9-Little-Six.jpg

واندر مرزی جنوب شرق 16 ساعت عقب افتاد

واندر مرزی جنوب - با تشکر از هومن گل

WW10-Cruella.jpg

واندر مرزی جنوب 8 ساعت عقب افتاد

واندر خاکستری جنوب غرب - مرسی از علی جون مرد روزای سخت

WW11-Dendy.jpg

واندر مرزی جنوب 9 ساعت عقب افتاد

شادزی

سلامی دوباره

واندر مشترک جنوب - مرسی از مهدی رفیق گلم و رضای عزیز

WW8-Sezar_c616a.jpg

واندر مشترک جنوب 50 ساعت عقب افتاد

تشکر میکنیم از سالار توتال مجموعه شمال شرق (به طور مشترک با مهران) و سعید مهربان

WW7-King-NE_4dfb7.jpeg

واندر مرکزی جنوب غرب 9 ساعت عقب افتاد

برای استحکام بزرگ شمال شرق اومدن که دیوار شدند.

WW2-DEF-2.jpg

WW2-DEF.jpg

واندر خاکستری شمال شرق: حمله کننده از جنوب شرق - خسته نباشید. همر خوبی بود

WW1-DEF.jpg

واندر خاکستری شمال شرق 19 ساعت عقب افتاد

شادزی

سلام و خسته نباشید

دیروز شمال شرق حملاتی رو اجرا کرد که اهداف اون تخریب واندرهای جنوب و کشتن دفاع اکانت فرامرز عزیز بود لینک ها رو در پایین خدمتتون ارائه میدم:

واندر مرکزی جنوب شرق - تشکر و خسته نباشید از علی - سجاد و دیگر دست اندرکاران

WW6-Vanguard.jpeg

واندر مرکزی جنوب شرق - تشکر ویژه از مرتضی و نیما عزیز (این هم اسم بازیکنای این اکانت)

WW2-Morisniff.jpeg

ممنونم از شما دوستان گلم که توانستید واندر مرکزی جنوب شرق رو 44 ساعت عقب بندازید.

واندر مرکزی جنوب غرب - تشکر ویژه از سازنده اکانت :D علیرضا ایران و افشین منتال - سامان و جعفر که روی اکانت ادامه دادند.

WW1-Solati.jpeg

واندر مرکزی جنوب غرب 40 ساعت عقب افتاد

واندر خاکستری جنوب غرب - تشکر از مهران عزیزم

WW5-JACK.jpeg

واندر خاکستری جنوب غرب 46 ساعت عقب افتاد

واندر مرزی جنوب شرق: تشکر از علی فلوید گل که افتخار داد اومد با ما بازی کنه.

WW7-Bigboss_9f16d.jpg

تشکر از مجید و علیرضا - آرگین و کیا

WW4-TARTARUS.jpeg

تشکر از مازیار - محسن - مسعود - مسعود - مسعود - مهران - تیم "م" ها

WW3-Tondar.jpeg

4 ساعت بخاطر دیوار - 24 ساعت هم بخاطر واندر - مجموعا 26 ساعت واندر مرزی جنوب شرق عقب افتاد

میریم سراغ همرهایی که امروز توی دفاع افسانه ای اکانت فرامرز عزیزم دیوار شدن. دستشون درد نکنه - این دفاع با کتیبه چکمه جا ب جا میشه که لاست زیادی خورد

Divar01_81387.jpeg

Divar02.jpg

Divar03.jpg

Divar04.jpg

Divar05.jpg

Divar06.jpg

Divar07.jpg

Divar08.jpg

Divar09.jpg

شادزی

سلام و عرض ادب خدمت تمام بازیکنانی که توی این سرور و این سایت بازی میکنند. امیدوارم تا به اینجای کار لذت برده باشید. از همینجا از تمام کسانی که از بچه های شمال شرق و یا بنده ناراحت شدن عذرخواهی میکنم. این قسمت (فروم) جنبه ی دیگری از بازی هست که کارش با اعداد نیست. این سرور هم مثل سرورهای دیگه رو به پایان هست و به زودی همه میریم پی زندگیمون تا سرور بعدی و جنگ و جدال بعدی. از این رو از دوستان عزیزم و برادران گلم در ساید شمال شرق خواهشمندم زین پس هیچ تیکه و هیچ کنایه و شیطنتی در مورد دوستان جنوبی نکنید. هیچ بی احترامی انجام نشه و اگر حرفی حدیثی دارید با خود شخص مقابل در خصوصی در میون بگذارید. همه عزیزان در این سرور زحمت کشیدند و همه بهترینند و حق برد رو دارند پس فارغ از اینکه کی بازنده هست و کی برنده هست خواهش میکنم تصور خوبی از خودتون این روزهای آخر بجا بگذارید. دیگه همه چی داخل بازی هست و چندتا همر میاد و میره. واندری بالا میاد و واندری پایین. در نهایت برنده بازی مشخص میشه. امیدوارم این روزهای پایانی لذت خوبی ببریم.

شادزی

سلام

از اونجایی که ممکنه پست طولانی بشه مباحث دیگه رو جای نمیدم و فقط چند نکته داخل پست های سرتاسر دروغ و ریاکاری شما نشون میدم. در این پست اولش اومدید از کسروی و جملاتی استفاده کردید که مخاطب رو جذب خودتون بکنید و خودتون رو یک جنتلمن واقعی نشون دادید. لطفا بخوانید.

ادعا میکنید که احترام بزرگتر از خودتون رو نگه میدارید چون خانوادتون اینطور به شما یاد داده ! متاسفانه در پایین میبینیم خیر اینطور نیست و شما هیچ کدوم از اصولی که خانوادتون بهتون یاد داده رو رعایت نمیکنید. در مورد سطح فرهنگی جامعه حرف زدی و نسل جدید (خیلی بهتر از نسل ما هستند) رو متهم کردید که خودتون کسی هستید که بهشون دارید اینطور عمل کردن رو یاد میدید ! در پایین کاملا مشهوده... دوباره توی صحبت هاتون اومدید جامعه و یک طیف بزرگی از انسان ها رو بیمار تلقی کردید که خود این نگاه نشونه ی بارز بیماری شدید هست. خودتون مشکل دارید که دیگران و افراد زیادی رو مشکل دار میبینید.

شما در اول یک پست 4بار اومدید خیلی خودتون رو درست کار نشون دادید ولی در همان پست 6بار چیزی رو که تبلیغ میکردید رو نقض کردید. به عبارتی شما نشونه ی بارز یک سیاستمدار هستید که با عوام فریبی میخواد حرف خودش رو در مغز شنوندگان فرو کند تا سود خود را ببرد. صد البته بسیار ناشی هستید. این یک پست بود و باقی پست ها هم میزارم. تمام پست هاتون ریاکاری داد میزنه. توهین هایی که در ادب گنجانده شده.

1. کلمه جوگیر برای کسی که 60 سال سن داره زشت نیست؟ مرد ادب ؟

2. مثلا میخوای بگی مازیار الان دیگه مغزش نمیکشه حتی حرف بزنه ؟ یا مثلا حرف نزنه سنگین تره ؟

3. دوباره تیکه میندازی سنش بالاست حتی نمیتونه ببینه ؟ پس نه میتونه حرف بزنه نه میتونه ببینه ! مرد ادب که خانودات بهت یاد دادن با بزرگتر از خودت درست حرف بزنی. خجالت بکش

4. میخوای بگی مازیار شعورش پایینه ؟ بعدشم میگی نمیشه جوابشو داد ؟ داداش دیگه میخوای چی بگی ؟ میخوای چارتا فش آبدار هم بزار کنارش. دیگه چیزی نمونده بگی.

5. الان توی همین دو صفحه شان و شخصیت خودتو بچه های جنوب شرق داره داد میزنه. مرسی

6. یعنی میخوای بگی مازیار انقدر شخصیتش بده که اگه بخوان هم کلامش بشن تخریب شخصیت میشن ؟ تو خیلی خوبی... طرف نه میتونه حرف بزنه نه ببینه نه شخصیت داره و نه شعور ! برای یک آدم 60 ساله پس تو اینارو توی یک پست فقط گفتی. خجالت بکش

احساس میکنم باید فروم برای بچه های شمال شرق بن بشه. دیگه فحاشی رو به Next Level بردن اینا. در کلمات مودبانه میگن و فکر میکنن نمیفهمیم !

پی نوشت: کسی که آواتارش اسپارتاکوس هست دیگه چه انتظاری میخواید داشته باشید؟

پی نوشت: کسی که یه جنگاموز روی اکانتش بوده. کلا از کتیبه تا واندر تونسته 250ک گرزی بکشه با 12500 کاتا چه انتظاری میشه داشت؟

پی نوشت: سیما خانوم و سهیل عزیز من معذرت میخوام.

سهیل الان زنگ میزنم بهت پسورد بدم. بعدش بیا اینجا بگو فتوشاپ بوده یا نه.

سلام

آقا این دهکده رو ببینید:

17_90fd2.jpg

من مینویسم دقت کنید. 56000 مزدور - 33000 تیرانداز - 4100 منجنیق. چی توی این دهکده دیدید که اتفاق زیر رقم خورد:

12_accc8.jpg

13_e13f0.jpg

14_9b8a1.jpg

15_fb9b4.jpg

16_866d9.jpg

آقا سری بعدی این همرها رو بدید به خودمون ما همر رو تصویری صفر میکنیم. حیفه والا...البته هم من و هم کل شمال شرق میدونن که اینا نون خورهای اضافه بودن. شما از اینا زیاد دارید. پلن بدون هماهنگی بوده. اصلا پلنی در کار نبوده و اتفاقی همشون یکجا فیک دادن و اتفاقی همشون توی یک ثانیه نشستن. همه اینارو ما میدونیم. البته همچنان منتظر فردین هستیم بیاد این وسط بگه من بودم من مسئولیتشو به عهده میگیرم (یاد طالبان میفتم که هرجا یه بمب گذاری میشد یه گندکاری میکردن یکیشون که تازه دوربین دیده بود میومد میگفت القاعده مسئول بمب گذاریه)

پی نوشت همین تیکه بالا: البته ما نوبیم که به اینا میگیم پلن - اونا بهش میگن نون خور اضافه.

پی نوشت دوم همین تیکه بالا: به نظرم استفاده های بهتری میشد از این همرها کرد.

2_a2667.jpeg

Capture_370a0.jpg

حسین جان به زودی پستی در مورد پست های شما میزارم و قشنگ تحلیل میکنم که یه وقت فکر نکنی بچه های شمال شرق گول به ظاهر سفید بودن شمارو خوردن. خیر برادر. همه میدونن این صحبت های شما جز ماسک چیز دیگه ای نیست.

شادزی

خوب یه چندتا لینک دیگه هم رسید خدمت خوانندگان ارئه میدم

3_abd79.jpeg

2_c2e80.jpeg

4_9634b.jpeg

1_eb2fe.jpg

5_2f717.jpeg

به نظرم از این همرها خیلی استفاده بهتری میشد کرد. توی این دو روز نزدیک 1 میلیون پیاده هجومی دیوار کردید. به چی رسیدید ؟ به جز تخریب گندم زارهای یک پایتخت دفاع ساز که سطح 17 بود. الان سطح 16 شده.

شادزی

سلام

یه چندتا لینک ببینیم:

اومدن دهکده چیف کنن ولی نشد که بشه. آقا اون دهکده خیلی وقته شارژ نمیشه.

2_6b3e3.jpg

وباقی داستان که دیوار شدن.

3_95f1d.jpg

طی یک حمله گسترده ساید جنوب (ببین ما داریم میگیم جنوب، الان نیای بگی میخوای تفرقه بندازی. نخ نما شده و...) اومدن چندتا کپ بزنن که با دیوار های متعددی روبرو شدن. چندتاشونو میزارم. دمپایی پاره هستن ولی خوب خالی از لطف نیست:

132.jpg

1111_e156f.jpg

12222.jpg

ما دیگه به اینا نمیگیم همر. دمپایی هم نمیگیم. دیگه اینا دمپایی پارست. دیروزم بچه ها یه کتیبه از ساید جنوب زدن که در زیر عکسشو میبینیم:

.jpg

البته بعدش دیدن عجب دهکده ای هم هست. جمعیت خوبی داره. بزار اینم بگیریم. خلاصه چیفشم کردن:

WhatsApp-Image-2021-11-04-at-7-47-58-AM.jpeg

جناب حسین شما وقتی بعد از غیبت طولانی داخل فروم پست گذاشتید من پستتون رو خوندم که در 90% اولش به عنوان رقیب براتون ارزش قائل شدم و گفتم چه آدم با شعوری... در 10% پایانی شاهد شیطنت هایی بودم ولی خوب گفتم 4تا همر دیوار کردن بزار خوشحال باشن. وقتی پست دومتون رو گذاشتید متوجه شدم ریاکاری یکی از مشخصه های اصلی پست های شماست. چرا که در تمام پست هاتون شما عینا حرفهای خودتون رو نقض میکنید. قضیه همون تیکه فرشیست که زن خانه بریده بود. به نظرم حداقل حرفهایی که میزنید و آرمانهایی که بهش میبالید رو اول خودتون رعایت کنید چرا در غیر اینصورت پست هاتون قصد اینو داره که ذهن مخاطب رو گول بزنه. بعد از پست دوم هیچکدوم از پست هاتون رو نخوندم و مطمئنا فرقی هم نکردید چرا که در پست آخرتون کاملا مشهود بود. حداقل 10 مورد خوب گفتید که در ادامه همون 10 مورد رو نقض کردید. خیلی دوست دارم نقل قول کنید... 8o

شادزی

سلام

خوب یک دهکده همر دیگه دوباره از اکانت Warlord چیف شد:

WhatsApp-Image-2021-11-01-at-9-10-35-AM.jpeg

قبلی همردار بود که چیف شد. این یکی هم کاتا میساخت ولی حالا همردار بود نمیدونم.

آقای ممد توهم کجایی که همرت داره روی یک فیدر دفاع ساز صفر میشه ! ببخشید مثل اینکه صفر شد رفت. این دهکده ای که میبینید با چکمه یونیک روی فیدر چندمین یک دفاع ساز صفر شده، در فاصله یک ساعت و بیست دقیقه لانچ میکنه و هی دیوار میشه و یا اینسرت میشه. در نهایت هم دیوار کامل شد. دهکده مذکور حاوی 100ک مزدور و بالای 5ک کاتا بود که به مرور صفر شد. روی یک فیدر دفاع ساز.

-دیوار_17713.jpeg

البته ریپورت نگرفته بودید ولی برای اینکه ببینی چی توش بوده و ابهاماتتون از بین بره، اینا ها ببین. فیدر یک دفاع ساز ! یک خفت خوب هم ببینیم که از اکانت Shinigami زده رو و به عبارتی 30% پیاده های همرشون پرید. البته اینا همر جنگی بوده و اصلا مهم نیست.

_14c06.jpeg

به قول آرگین چندتا خفت ریز ببینیم:

-2_c2e5a.jpeg

-ریز-آرگینی_1fd2f.jpeg

-ریز_d57b9.jpeg

این عکس های زیر رو یکی برام فرستاد گفت ببین. پرسیدم داستان چیه گفت حوصلم سر رفته بود رفتم زدم ببینم چیکار میکنن. خلاصه وقتی دیدم گفتم خوب یه گروه "کسانی که حوصلشون سر رفته" تشکیل بدیم برید دهکده بگیرید یه 30ک دفاع هم بزارید. با دفاع حمله میکنن. احتمالا جوری که من حساب کردم 159 دهکده بگیریم دفاع جنوب شرق صفر میشه. حالا چرا ریشف ؟ داستان چی بوده ؟ 24-25 ک ریشف بد بخت...

-جنوب-شرق-1.jpeg

-جنوب-شرق.jpeg

-جنوب-شرق2-1.jpeg

از بچه های خفتور. لانچر. پلنر نهایت تشکر رو میکنیم. امیرحسین. سجاد. آرگین. موری. نیما. سهیل و سیما خانوم و... تعداد زیاده. اینجا همه باهم کاراشونو میکنن. مثلا یکی گفت کتیبه های شمال شرق خوب جمع کردن چون مجید پلن ریخته بود. مجید که تاج سره و خیلی هم بدقول، جهت اطلاعتون تمام کتیبه های برون مرزی رو نیما رفیق خوبم جمع کرد. من و مجید و جعفر خدنگی میکردیم براش. کتیبه های داخل ساید رو مجید جمع کرد. پلن همشون هم همه باهم ریختیم و حتی از زمان پخش 15 کراپی ها براشون برنامه ریزی کردیم. آره داداش ما اینجا همه با هم هستیم و همه با هم تصمیم میگیریم و همه با هم انجام میدیم. اینجا هیچی به اسم یک نفر نوشته نمیشه. فقط توتال دوتا داریم. مهران پوپولو و سالار گوسفند.

شادزی یعنی: شادزیستن = شاد زندگی کردن.

آرزوی من برای همه

پی نوشت: سهیل حساب کردم شمال شرق 3.5 برابر جنوب خفت کرده. چجوری تو حساب کردی ممد توهمی که آبروی هرچی چکمه منحصره برده (البته یکی گفت دست توتال جنوب شرقه) 4 برابر ما خفت کرده ؟ کل جنوب عددش هرچی شد ضرب 3 کن میشه شمال شرق.

پی نوشت: یکی گفت ما رنک همرهامون پایینه ؟! آقا برو یه چک بکن میفهمی بین 40 همر اول سرور 23تاش برای شمال شرقه ! البته اینو در صد همر اول بگیری خیلی قشنگتر میشه. مثلا ما همر داریم رنک 98 با 17ک کاتا.

آقا یه چندتا اتک دیگه هم بود رفته بود توی دیوار ولی خوب همین یکی رو ببینیم. یه سئوال ؟ هیچی ولش کن.

WhatsApp-Image-2021-10-31-at-12-28-20-PM.jpeg

از دیدگاه یک جنوبی:

آقا این اکانتو شما هک کردید و شما یه مشت آدم کثیف هستید. اصلا اون آی پی مشترکی که خورده برای شماست. همه چی رو داره میگه. حالا که اینطور شد دوئل هک اکانت میبندم باهاتون که آخرشم شما بازنده اید. اصلا شما اومدید این اکانت رو ساختید توی ساید ما که در مواقع حساس بزنید به خودتون برای روحیه دادن به بچه های خودتون. ضعف لیدری تا کی ؟ حالا که اینطور شد باید بوسو بدید و از همه ی جنوب عذرخواهی کنید.

پی نوشت: تهمت جاسوس تو اتحاد های جنوب که به بنده زده شد از سمت جنوبی ها. کو معذرت خواهیتون؟ لقمان عزیز یک تحلیل میزارید؟ این همه تهمت زدید. این همه بحث انداختید وسط آخرش معلوم شد خودتون مقصر اصلی بودید. کو معذرت خواهیتون؟ لقمان جان یک تحلیل بزارید.

یه خفت ؟ از فاصله 25 ساعتی آخه خفت نمیشه. چی بگم ؟ بلاخره یه همر واندر زن بدجور ناقص شد.اون سزارا... عاشق همر رومنم. مخصوصا سزارش.

-امیر_c5193.jpeg

بچه ها اومدن چیف کنن. ماشالا همر اول که رد شد.

1_c1b62.jpeg

همر دوم هم رد شد زد مرکز فرماندهی رو تخریب کرد

2_92b49.jpeg

دیگه چیفرا رد نشدن.

3_454a1.jpeg

4_452df.jpeg

5_224d4.jpeg

یه چیف دیگه هم اومدن بزنن که بچه ها از همون اولش از خجالتشون در اومدن.

11.jpeg22.jpeg

33.jpeg

شادزی

سلام

آقا من یه دوست دختر داشتم. خیلی دختر خوبی بود. هرکاری میکردم یه بوس نمیداد. آخر سر دیدم هیچ راهی نداره اینو به راه بد بکشونم چون خودم خیلی دوست داشتم.آخ آخ آخ نگم براتون مثل فرشته ها بود. خلاصه ما اینو بردیم یه جای خلوت همینجوری کنار هم نشسته بودیم گفتم یه بوست کنم عشقم؟ گفت نه زشته. دوباره دو دقیقه بعد گفتم یه بوس بده. گفت نه ای بابا. خلاصه بعد از کش و قوس گفتم دستتو بده ناز کنم پس. دستشو که گرفتم گفتم آها دست دادی باید بوسم بدی. اصلا کسی که دست میده بوسم میده. شروع کردم کولی بازی در آوردن وای دست دادی به منو... خلاصه با همون روش به کارای بد کشوندمش. الان دقیقا این حکایت فرومه (الان یه سریها میان میگن ینی شما اون دختره هستید؟) :D اصل داستان رو بگیر بقیش رو ولش کن. این دبه کردن ها و این حرکات نشونه چیز دیگه ای هست. نشونه ترس ! در کل این حربه ها و این مدل رفتارها برای همون سن 14-15 سالگی هست. دیگه من از 16 سالگی هم اینکارارو نکردم و زشت دونستم. از حربه های خیلی با کلاس تری استفاده کردم. 8o

اشکان امرداد و بهنام من همینجا ازتون رسما عذرخواهی میکنم. گوش سامان هم کشیدم. ما درسمون رو گرفتیم. ببخشید باید تجربه میکردیم. یکی دو هفته پیش حرف میزدیم و قبول داشتم اشتباهمون رو ولی الان به عمق اشتباهمون پی بردیم. بهترین رقیب هایی هستید که داشتم. صادق. یه چندتا لینک هم ببینیم. فضا عوض شه. اومدن مرتاض ببرن. نیرو اضافشون بود و... نمیدونم. به هرحال خوب بود.

-1-.jpeg

-2-.jpeg

-3-.jpeg

-4-.jpeg

بعدشم رفتن دهکده ای با فاصله ی 140 خونه ای از شمال شرق رو چیف کردن. اونجا یه همر جنگی زیر 100ک پیاده بود دوستان. چندتا همر جنگی خرج یه همر کردید آخه ؟

-تارتاروس-1-.jpeg

-تارتاروس-2-.jpeg

-تارتاروس-4-.jpeg

-تارتاروس-5-.jpeg

-تارتاروس-6-.jpeg

این همون دهکده لب مرز جنوب غرب و شمال غرب با 140 خونه فاصله بود. تعداد عکس ها زیاده. میریم پست بعدی:

سلام

تنها‌ چیزی ک ب ذهنم میرسه ( البته چک نکردم از تو نقشه و فقط یک حدسه) اینه ک مهاجم یک اقدام خودسرانه داشته

سلام نوب سگ. دقیقا در مورد حمله ونگارد که چیز خاصی هم نبود درست گفتی. در مورد خفت اسپارتاکوس ولی بنده در جریان بودم و گفتیم بزنیم. اصلا هم مهم نبود. فدای یه تار موی بچه های ونگارد و آرگین عزیزم.

سلام

اگر متا باشه رقیب ما جنوب است. اگر متا هم نباشه رقیب ما جنوب است. میدونی چیه ؟ برای ما هیچ ارزشی نداره متا باشه یا نباشه ؟ رقیب ما کلا جنوبه ...در مورد قسمت غربی هم من مخالفم. مذاکره کنید مسئله رو حل کنید. راه آخر مقابله به مثل باشه...

به دو جمله بالا دقت کنید.کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ! ولی اونی که خودشو زده به خواب...

محمد علی عزیز با تمام احترام که برای شما قائلم شما که به این زیبایی متای جنوب رو تحلیل می کنید نظرتون برای ادامه بازی چیه ؟!

پیشنهاد میدید که لیدر های جنوب چه سیاستی رو پیش بگیرند که شما از اون به همبستگی تعبیر کنید ؟

سلام عزیزم. هاشم عقاب رو نمیشناسم ولی اینایی که گفتی به من ربطی نداره. به نظرم واندارتونو یکی کنید. اسم اتحاد هارو مرتب کنید. همه یک شکل باشه. یه سری ها SW و یه سری ها SE نباشه. تمام واندرها بره روی استحکام منحصر به فرد. اتحاد واندری تشکیل بدید و.... آقا زیاده. شما استادی دیگه ادامه ندم.

اساسا اگر متای جنوب از اساس از نظر شما زیر سوال بره چه اتفاقی می افته ؟!

می خواید سمت یکی از جنوبی ها قش کنید ؟؟ اونم اینجای سرور ؟!

واقعا برامون مهم نیست و اینو به کرات گفتم، گفتیم. واقعا درک نمیکنم چرا ما هیچی هم نمیگیم میاید وسط فروم هی میگید جنوب اینجوری جنوب اونجوری. آقا به ما چه. خودتون هی میاید و حساسیت ایجاد میکنید. دیگه به ما ربطی نداره که میایم دو تا نکته میگیم دو صفحه فروم مینویسن که بگن آقا ما همه با هم هستیم. چرا رگ گردن میزنه بیرون؟ یار ذخیره از کجا پیداش شد آخه. در مورد سئوال دومتون هم خیر. یه توتالی توی جلسه دو نفره گفت خوب ما متامونو بهم بزنیم تو چیکار میکنی ؟ گفتم بازم رقیب ما جنوبه فرقی نداره... ما با هیچکس متا نمیکنیم. جسارتا ما همه نوبیما ! فقط این سرور دوست ندارن بچه ها با کسی متا کنن. حتی اگه ببازن. در نتیجه نه تنها غش نمیکنیم تو گوشی هم میزنیم.

رهروان یه شایعاتی کردند ولی باور کنید آخر جاده خر داغ می کنند

حالا از ما گفتن !

پس شما مثل اینکه تجربه خوردن گوشت خر بجا کباب رو دارید. البته اون جاده برای ذهن شماست نه ما. ما مسیرمون فرق داره و که به کرات گفتیم: اگر متا باشه رقیب ما جنوب است. اگر متا هم نباشه رقیب ما جنوب است. میدونی چیه ؟ برای ما هیچ ارزشی نداره متا باشه یا نباشه ؟ رقیب ما کلا جنوبه

نرود میخ آهنین در مورد شما هم صدق میکنه یعنی ؟ از شما بعید بود این سبک پست ها.

من درخواست دوئل شما رو با کمال میل قبول میکنم

یوسف یاد تهدیدت به سامان افتادم... خیلی خندیدیم. حالا اینا به کنار ! چی میگی داداش؟ واسه خودت بریدی دوختی پوشیدی؟ توجه شمارو به این قسمت از پستم جلب میکنم:

سلام

خوب مجید، محسن و جاوید عزیز لطفا برای این موضوع، یا تلافی و یا مذاکره با جنوب غرب صحبت کنید.

یاد اون مسئله کتیبه افتادم که اومدی این وسط سینه چاک دادی و منو متهم به تهمت به خودت کردی. آخر سر هم اومدم توی واتساپ بهت نشون دادم که من گفتم "خریدن" نه خریدی ! دفاع رو بک "دادن" نه بک دادی ! جواب تو چی باشه خوبه ؟ آبی که ریخته شده نمیشه جمع کرد. چرا کابل و میگیری؟

WhatsApp-Image-2021-10-28-at-10-52-20-AM.jpeg

پی نوشت: به بعضی ها هم باید گفت مانی راست میگه. هیس. عددی نیستی.