نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• از اول گفتم سیاست و دیپلماسی تو اسپیدترا بی ارزشه و اصلا معنی نداره کسی گوش نکرد چرا؟دلیلشو با چندتا مثال میگم.

سرور یک راند یک ما یک اتحاد بودیم تو ان دبلیو نه بازی بلد بودیم نه میدونستیم سیاست چیه و....من یک اتک غارت زدم رو اکانتی که وقتی من 3 تا دهکده داشتم و اکثر سرور 2 یا 3 دهکده ای بودن جز چند پلیر مثل تری دات ارمی و چندتا پلیر نکسوس و چند پلیر تو ربعهای دیگ 12 تا دهکده داشت یهو متوجه شدم چه غلطی کردم نامه زدم به اون اکانت که اقا شما تو ربع دیگه هستی من اشتباه اتک غارت زدم اونجا 15 تا سرباز پیاده هست اگر خواستید دفاع کنید این تعداد نیرو هست.

نامه خونده شد و هیچ پاسخی داده نشد تا 17 ساعت بعد که جواب داده شد چون سربازهات این همه راه امدن باید پر برگردن که خسته نشن.

صاحب اون اکانت کسی نبود جز اقای میثم لیدر اتحاد نکسوس به حدی اینکار برای من از طرفی عجیب و از طرفی با ارزش بود که بعد از چند نامه نگاری ما شدیم زیر شاخه نکسوس تو ان دبلیو.

چرخ روزگار چرخید و نکسوس رفت رو حذف بنده گفتم ما هم حذف میکنیم تو این مدت درگیریهایی هم تو ربع ان دبل بین ما و بقیه ربع که تری دات بودن پیش امده بود خود میثم عزیز نیما و محمد علی وگنس رو به ما معرفی کرد و گفت ما داریم میریم شما باید ادامه بدید با این دوستان مچ بشید و ادامه بدید.

سیاست با میثم لذت بخش بود چون مردونگی رو تعریف میکرد.

با محمد علی و خدا بیامرز نیما مچ شدیم و شدیم تری دات که باعث اشنایی با بچه ها گل تری دات شد کسانی مثل نیما که اسطوره اخلاق بود تو تراوین مملی اکانت ویلدوکس که بنا به دلایلی اسم از پلیرش نمیبرم ایدین دات ایدین اردشیر و....دیدیم بابا یکی از یکی گلتر

تیمهای رقیب بهتر از اینا اشخاصی مثل پویان محمد رضا و.....

توبازی هم دیگه رو پاره پوره میکردیم اما بیرون بازی فالوده میخوردیم.

سرتون رو درد نیارم سرور 8 فریار رو پیدا کردم مرد مجسم یادم نمیره اعلام اتیش بس کردیم یک اکانت از ما اتک زد بهشون بی هماهنگی کلی فیک و یک اتک اصلی تارگت رو بهش گفتم گفت دفاع نکنم تو اتحاد برام بد میشه تو بگی جاخالی میدم گفتیم نه دفاع کن خطا از ما بوده داستان جوجه کباب گنبد و بستن با اس ای رو همه میدونن که فقط سر یک حرف فریار بهم زده شد اون نپ.

سرور 2 راند 3 من با نیمای عزیز و پیمان متا بستم یک سری داستانهای شخصی پیش امد وقت رفتن از سرور جلسه گذاشتم با پیمان و محمد موکسی گفتن اگه بمونی حرف زدیم با تمام مشکلات تا تهش هستیم گفتم نیسنم شما کار خودتون رو بکنید که منجر به شکستن متا و بقیه داستانها شد.

همه اینارو گفتم که بچه های ربع خودمون هم بخونن اگه روبرو امثال نیما میثم و فریار و پیمان و ممدموکسی بودن سیاست معنی داشت نه الان که انقدر راحت میشه زیر حرف زد و با چهارتا ملیجک سر و ته داستان رو هم اورد.

امیدوارم الان لاقال دوستان خودم به حرف من رسیده باشن.

ببخشید متن طولانی شد این سازیه که صداش بعدا در میاد.

• درود .

تاپیک سرور 2 راند 3 و تاپیک فروم اون سرورها هم قابل قیاس نیستن با اینجا، سنگینی پست هایی که سراسر تجزیه و تحلیل ، سراسر بار روانی شدید داشت ، همین قدر که تاپیک سرور دو راند سه یه مدت کوتاه حین بازی بسته شد و اون حجم از تنش بی سابقه .

کلکسیونی از پلیرهای با تجربه و فروم نویس های فوق العاده .

_______ خسته نباشید جانانه به بچه های ش ش .

_______ خسته نباشید بچه های جنوب .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• با سلام خدمت دوستان و خسته نباشید خدمت دو طرف بازی ، هر دو طرف عالی عمل کردن ولی به نظر من شمال شرق یه ضعف داشت که اونم یکم عجله کرد ، چه بسا که اگر جلوی همین پلن دو روز قبل ترش شروع به فیک دادن های حرفه ای میکردن نتیجه بهتری رو میگرفتن ، البته این نظر شخصیه منه ، پلنر ها و لیدر های هر ساید همیشه بهترین تصمیم رو برای سایدشون میگیرن و بیرون گود نشستن و لنگش کن گفتن کار بسیار راحتیه

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام

شب همگی خوش

یک پلن که یک مدت هست داشت برسی میشد امشب به صورت تصادفی از خستگی تیم ان ای استفاده شد و کتیبه انبار برداشته شد!

دوست داشتم صبح با انرژی کامل این لینک ها رو بزارم فروم ولی خوب چند پیام توی روم باعث شد که الان بزارم!

اتک اول که نیروها ها رو کشت!اتک دوم که کاتا کرد!اتک سوم که کتیبه انبار رو باخودش برد!!

به نظر شما این پلن که باتایم دقیق زده شده

در روزی زده شده که واقعا هم ان ای و هم جنوب خسته بودند!!

ایا امکان داره سایدی که سه تا کتیبه انبار بزرگ داره بیاد و این حرکت رو انجام بده؟؟؟

شاید خستگی و کم کاری تیم لیدری باعث شده این کتیبه برداشته بشه؟؟؟

شایدو شاید های زیاد ولی هرانچه که هست نه اکانتی خریده شده نه کتیبه ای خریده شده و نه ...

ققط یک پلن دقیق بوده درزمان دقیق!

درضمن اگه قرار بر خریدن اکانت بود یا کتیبه، چرا انبار خریده شد؟؟؟چرا جنگ خریده نشد؟؟؟چرا چکمه خریده نشد؟؟مرتاض چی؟؟؟

مطمعن باشید هیچ گونه خرید نبوده!

و فقط استفاده از موقعیت بود همین!

انبار رو که چند روز دیگه خودتون میخواستید بدید حالا یکم زودتر دادید ایرادش چیه؟؟؟:S:S:S

• والله این اتک رو من لانچ کردم حتی لحظه ای که میخواستم هیرو رو بزنم اشتباهی اضافه کردن موج رو زدم و دو دقیقه فاصله افتاد تا زمان لند هم استرس داشتم که خزانه رو نده بالا

چون کتیبه بدون دفاع گذاشتید باید انگ کتیبه فروشی بزنید واقعا کار درستی نیست

پ.ن: اگر کسیو نمیشناسید بهش کتیبه ندید ساده ترش اینه مالتو سفت بچسب همسایتو دزد نکن

پ.ن : کتیبه به هر کس میدید رمزشم بگیرید چک کنید و خیلی موارد دیگه که ماشالله همه استادید

پ.ن: بعد از ۳ سال از پلیر کتیبه بلند کردیم شدیم دزد 😀 اینم از بخت منه

• درود بر همگی....

تشکر میکنم از تیم پلنری جنوب غرب که کمک کردن برای اجرای این پلن و تشکر ویژه از استاد خودم سجاد 33yed عزیز که زحمت کشید و تجربه خودشو در اختیار ما گذاشت که این پلن به زیبایی هرچه تمام تر به موفقیت برسه.

پ. ن کسری جان حرف زیاده طرف داره غرق میشه دست به هرکاری میزنه اینم خب ی راهش بوده

پ.ن چقدر خوبه که اشتباه خودمونو گردن بگیریم و به جای تهمت زدن سطح بازی رو ارتقا بدیم اصلا هم بد نیست هیچکس کامل نیست شما هم از این به بعد یاد میگیری روی کتیبه هات دف بهتری ببندی

پ.ن اشکان سرلشکر بچه ها درخواست آموزش دفکوردی دارن وقت داری داداش😂

پ.ن شاهین جان بابت همکاری که کردی بی نهایت ممنونم❤️

پ.ن گفتیم با زبون خوش انبار بده ندادی با لگد اومدیم بردیمش مهرشاد جان تقدیمت ❤️ ما مثل طرف نیستیم فقط حرف بزنیم بگیم با لگد میایم می‌بریم می‌بریم

....Kheft is loading

پایدار باشید

Avenger team

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

قبل از هرچیزی خسته نباشید میگم به پلنر و لانچر شمال شرق و تبریک میگم به جنوب بابت این دیوار زیبایی که ساخت ، دفکورد های جنوب بار دیگه نشون دادن که لایق این همه تعریف و تمجید هستن و این تعریف ها حقیقته .

و اما بعد ...

چیزی که باعث شد الان پست بزارم رفتار غیرحرفه ای توسط بعضی از افراد شمال شرق در این سروره . من توی شمال شرق رفقای زیادی دارم که خودشون میدونن چقدر دوسشون دارم . اما به کرات مشاهده کردم در چندین پست توتال لیدر جنوب شرق مورد هجمه و تمسخر قرار گرفته و تحلیل هایی یک طرفه و با محوریت تخریب ارائه شده . با همه ی این رفتار های غیرحرفه ای داشتم کنار میومدم که امشب یک پیام از سمت محمدعلی وگنس به مانند پتکی بر سر من فرود اومد !

آقای محمدعلی وگنس شما به چه جراتی به بنده تهمت خرید کتیبه میزنید ؟ اونم در شرایطی که سند و مدرکی ندارید ! اولا اگر قرار بر خرید کتیبه بود قطعا انبار تارگت نمیشد ثانیا اگر کتیبه خریده میشد خزانه توسط مدافع با 5 گلد تخریب و با تک هیرو این کتیبه دزیده میشد .

من از سال 88 دارم تراوین بازی میکنم ، هیچ کسی نیست که بتونه ادعا کنه یوسف تو این سال ها کتیبه خرید و فروش کرده باشه ! شما به چه جراتی به بنده چنین تهمتی میزنید ؟ بعد میای به من میگی یوسف خوب شناختمت ؟ نه عزیزم اگر شناخته بودی جرات نمیکردی چنین تهمت بزرگی به من بزنی ! فکر کردی میتونی به همین راحتی تهمت بزنی و من سکوت میکنم ؟ نه عزیزم اینجا ازین خبر ها نیست ! حرف زدی پای حرفت بمون ! تهمت زدی پای این تهمتت بمون و ثابت کن ، فکر کردی میای یه پیام میدی و من سکوت میکنم که پس فردا همه جا بگی یوسف کتیبه خریده و بقیه هم باور کنن ؟ فکر کردی هرچی دلت بخواد میتونی به من نسبت بدی ؟ هیچ کس تا الان بی احترامی از من ندیده ولی این دلیل نمیشه اجازه بدم بقیه به من بی احترامی کنن و به همین راحتی بهم تهمت بزنن !

یا حق

یوسف

• درود به همه دوستان

تبريك به پلنرهاي جنوب بابت اين پلن قشنگشون

دوستان هميشه اينجوري پلن ميريزيد ؟؟؟؟؟

بدون اسكات ؟؟؟؟ از كجا مطمئنيد كه كتيبه چقدر نيرو داره ؟؟؟؟؟ از كجا مطمنيد كه فقط اسكات داره كه با سواره موج اول رو ميزنيد ؟؟؟؟اونم بدون هيرو؟؟؟؟؟؟جز اينه كه مطمئنيد كه دف وجود نداره و قرار نيست دف بياد رو اكانت ؟؟؟؟ قطعا اشتباه از ماست كه صاف و ساده ايم .....

بابا صد رحمت به مولتي بازها (تو عمرم حتي يه بارم مولتي نداشتم) حداقل مردونه ميگن هر چي هستند

حالا شما مي گي پلن ما هم مي گيم پلن، احسنت بر اون پلنر جنوب

• سلام بر دوست گمگشته تازه پیدا شده..

عزیزم اول صبح اینقدر فشار برات خوب نیستا فشار نیار

پلن قشنگ رو که ماشالا شما دو شب پیش زدی همه لذت بردن🤣🤣

بابا چرا مقاومت میکنی آخه اونو به قول فرمایش شما خریدیم بقیه کتیبه ها که ازتون ساعاتی پیش زده شد چی ?? نکنه مملی کفگیرش به ته دیگ خورده زده توی کار فروش کتیبه؟ جمع کن عمو این حرفارو حناتون دیگه رنگی نداره

فقط امیدوارم تا ته سرور بمونید

پ.ن اینقدر دست و پا الکی نزنید بیشتر فرو میرین

پ.ن همگی به پیش برای دیسلایک مورد داشتیم طرف نخونده اول دیسلایک زده😂😂

....Katibe zadan is loading

پایدار باشید

Avenger team

• سلام بر مازیار محترم و جو گیر

نقل قول و پاسخ پست شما فقط به درخواست دوستان عزیزم بود که صبوری کردند و برای خراب تر نشدن جو فاروم منت گذاشتند و وارد حاشیه نشدند

ار طرف دیگر دلیل پاسخ گویی به شما برای حقیر حفظ احترام سن و سال، رسم ادب و احترام به بزرگتری است که از پدر و مادر آموخته ام

متاسفانه مازیار عزیز این دیدگاهی است که نه تنها در تراوین بلکه در سطح جامعه عموماً بین نسل جدید داره نمود پیدا می کنه که با فرهنگ اصیل و منش ایرانیان در سالیان دور تعارض فراوانی داره

مطلبی که می نویسم نقل به مزمون از یکی از نوشته های احمد کسروی است

کسروی در مطلبی می نویسد گروهی از افراد جامعه ما با فرهنگ لومپن معابی بزرگ شدند والدین لومپنی داشتند که تنها چیزی که برایشان به ارث گذاشته اند گزافه گویی هجو بافی، دور کردن شان از معیار های اصیل و تاثیر گذاری سیاسی و اجتماعی غلط در جامعه است گروهی که خود نتیجه تربیت نا صحیح والدین عموما بی سواد و بی قید هستند و تربیت کننده نسلی خواهند بود که مرز های بی قیدی را در هر دوران جابجا می کنند این گروه معمولا به شدت از خودشان تکثیر و مثل خودشان را تولید می کنند تا این کج اندیشی و افکار ناصحیح را برای ایندگان نیز به ارث گذارند !

همین گروه اند که در برخی به زنگاه های تاریخی زخم های عمیقی بر پیکر فرهنگ و سیاست این مرز زده اند و هیچ گاه نفهیدند که حال و روز امروز ما نشانه لومپن معابی اینان و پدرانشان است و اینده تاریک پیش روی این مرز بوم هم به دلیل تربیت نسل آینده توسط همین ها خواهد بود !

برای من همیشه دور شدن از معیار انصاف و اخلاق ولو در محیط بازی و فضایی غیر حقیقی حرکت قبیه بوده و نگاهم به این بازی بازتاب کوچکی از اجتماع بیمار و پر از مرض امروزمان هست

شاید برای شما سن و سال حرمت و احترامی به همراه نیاره و ادبیات طرف مقابل تاثیری در چگونگی استفاده واژه ها و عبارات شما نداشته باشه ولی به ما اینطور آموختند که همیشه جانب احترام و ادب رو حفظ کنیم و خودمون رو برای هم کلام شدن با هر شخصی در حد اون پایین نیاریم و تا جایی که می تونیم از لومپنیزم به دور باشید شاید بتونیم یک قدم کوچیک برای اصلاح این جامعه مریض برداریم

اکانت شما درش به روی ما بازه؟

اولا شما؟

به جا نیاوردم

دوست عزیز واقعا فکر می کنید روز 70 سرور بعد از گذشت 30 صفحه از این تاپینگ نیاز به معرفی باشه ؟!

اگر واقعا حقیر رو نمی شناسید که به عنوان یکی از بزرگان و صاحب نظران و تحلیل گران شمال شرق باید برای ربع متبوع شما تاسف خورد معمولا رسم بر این بوده که وقتی اکانت های ساید مقابل رو آنالیز می کنند نگاهی هم به پلیر های اکانت می ندازند که با توجه به پیشینه و سبک بازی تحلیل دقیق تری از اکانت داشته باشند

اگر قصد تحقیر و فرار به جلو رو داید که برای شما آرزوی موفقیت و اصلاح در امور رو دارم !

اگر به دلیل کهولت سن دچار مشکلات مشاعر شده اید بهترین پیشنهاد من به شما مراجعه سریع به پزشک معالج می تونه باشه چرا که در بیشتر موارد اقدام سریع از از دست دادن کامل مشاعر جلوگیری می کنه

یا اگر هم واقعا بنده رو نشناختید یا اکانتی که روی اون بازی می کنم به چشمتون نخورده قطعا کم سعادتی از من و سایر هم تیمی های من بوده که انشا الله به یاری خدا سعی می کنیم با عمل کرد بهتر طوری بازی کنیم که به چشم شما بیایم البته اگر همان طوری که قبلا هم اشاره ریزی کردم مجبور به استفاده از عینک نزدیک بین برای شماهده صفحه بازی نباشید

در اخر هم بله همانطوری که قبلا هم گفتم ما در خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار هستیم

دوما اگه من رو اکانت دیگه جز اکانت خودم لاگین کردم حتما دومیش شمایی منتظر باش فعلا.

شما هم رو تک شاخی؟(اسم اکانتت)

یقینا کج فهمی از بنده است !

مازیار عزیزم اگر بنده شما رو دعوت به حضور و پذیرایی در اکانت کردم منظورم ارائه پسورد جهت لاگین کردن نبود !

واقعا بعد از خوندن این فرمایش ما بسیار تلاش کردم که به معنی جمله بالا پی بردم !

خدا شاهده که از دوستان هم کمک گرفتم ( البته خود دوست عزیزمون هم هست ! ) یعنی در های اکانت بازه به معنی قرار دادن کلمه عبور خدمت شماست ؟! به قول مولانا ای عجبا من چه منم! برادر خوبم گوش بده عربده را دست منه بر دهنم!

گشوده بودن درب اکانت کنایه از این است که :

مشتاق مشاهده حمله شما بر روی اکانت خود هستیم !

امیدوارم موفق به تفسیر جمله بالا باشید هرچند که شما نه در حد خراش انداختن به دیوار های ما هستید نه ساید متبوع شما جرات نزدیک شدن به همین دیوار ها را داشته و خواهد داشت !

اسم اکانت رو هم بپرسید از رفقاتون گویا داره اذیتتون می کنه !

پ.ن:زین پس هرکی نمک دون بشه از نمکش استفاده میکنم برای شور کردن خیار و تبدیلش به خیار شور و به اندازه شعورش پاسخ میدم پس مواظب باشید شور نشید.

افتاد؟

از قدیم گفتند حفظ حرمت امام زاده به متولیش هست معمولا از هر دستی بدی از همون دست می گیری مازیار عزیز هر چند که در مورد شما به هیچ وجه نمیشه قسمت دوم جمله رو عمل کرد و به انداره شعورتون پاسختون رو داد

یا لااقل من سعی می کنم به بچه های جنوب شرق توصیه کنم که این طور عمل نکنند و در چهار چوب شان و شخصیت خودشون عمل کنند و فردیت و جایگاه خودشون رو حفظ کنند

کمااین که دیشب بعد از یکی دو پست و اعلامی که صورت گرفت بر من منت گذاشتند و کسی پاسخ شما رو نداد و اجازه دادند گفتگو مسیر دو نفره خودش رو حفظ کنه

البته حقیقت غیر قابل کتمان ما جرا اینه که هر چقدر هم تلاش کنند به سطح شما نخواهند رسید و این عمل فقط باعث تخریب خودشون میشه

• در ضمن مازیار جان جنوب نیاز به هبه شما نداره

یه کتیبه رو بخواد با لگد در خونتون رو میشکنه میاد تو و از چنگ تون در میاره.

یه پیام دارم واسه شما دوست عزیز

گفته بودم ما یه کتیبه رو بخوایم چجوری بدستش میاریم

اون موقع خندیدی، ولی دیشب خبر رسیده زیاد ظاهرا خندون نبودی.

فقط میتونم ابراز تأسف کنم برای شما که انقدر دروغ گویی براتون راحت شده.

من برای پلیر اکانت ترامادول ناراحتم که اعتبار و حیثیت اش قربانی میشه چون لیدر های یک ساید نمیخوان یک وقت لکه ای به دامان شون بیوفته. درست مثل یه مربی که وقتی تیمش میبازه برای اینکه صندلی خودشو حفظ کنه بازیکن هاشو متهم به تبانی و کم کاری میکنه.

الان احمق کوچیکی که از روی مولتی یکی از لیدر های سایدتون با کمترین تلفات بلند شد رو جرئت دارید همین اتهام رو بهش بزنید؟ یا ایشون مثل پلیر بدبخت اون اکانت دیوارش کوتاه نیست؟

من دعوت میکنم اگر کوچک ترین مدرکی دارید بذارید همینجا کف فروم و طبق قوانین سایت کتیبه رو پس بگیرید.

اگرم ندارید فقط سکوت کنید. کسی از شما انتظار عذرخواهی نداره.

پ.ن: طی 24 ساعت اخیر بچه های جنوب کولاکی کردند و دو کتیبه (انبار کوچیک و احمق کوچیک) رو به کلکسیون کتیبه های جنوب اضافه کردند و علاوه بر اون چنتا خفت قشنگ که گزارش هاشو بزودی دوستان زحمت میکشن.

تنها قسمت ناموفق اش پلن سرعتی بود که روی جنگ کوچیک اکانت صولتی انجام شد که اونم فدا سر بچه های جنوب

• درود بر همگی....

تشکر میکنم از تیم پلنری جنوب غرب که کمک کردن برای اجرای این پلن و تشکر ویژه از استاد خودم سجاد 33yed عزیز که زحمت کشید و تجربه خودشو در اختیار ما گذاشت که این پلن به زیبایی هرچه تمام تر به موفقیت برسه.

Avenger team

علیرضا جان سلام

من در زمینه بردن کتیبه اصلا وارد بحثش نمیشم و دوست دارم اینطور فکر کنم که تصور بچه های همسایدی من مبنی بر تبانی برای کتیبه اشتباه بوده(یعنی اصلا به غیر از این دوست ندارم فکر بکنم) بنابراین زده شدن این کتیبه را فقط و فقط سهل انگاری پلیر اکانت میبینم

چند مورد :

اول اینکه کتیبه انبار چرخشی هست و خیلی روی اکانتی نمیمونه و هر کسی انبار میگیره باید هر چه سریعتر انبارهاش را بزنه و به نفر بعدی انجام تحویل بده. خب صد در صد ترامادول هم اینا میدونسته

کتیبه ساعت 22:40 توسط اکانت ترامادول گرفته شده.

ساعت 14:40 هم فعال میشده

اولین اتک میشده اکانت توهمی (بدون هیرو) که در حدود ساعت 16 اتک داده.

اتک شما هم بالای 2 ساعت بوده فاصلش

ترامادول صد در صد اتک توهمی را دیده. هیچ کاری نکرده. فاصله اتک شما هم که بالای دو ساعت بوده. احتمال داره اونم دیده باشه چون داره انبارهاشو میزنه(بنظر من)

حالا اگه مجموعه اتک های شما دم صبح بود میتونستیم بگیم روی اکانت نبوده و اتکی را ندیده.

حالا ممکنه هم پلیر اکانت ترامادول خیلی بیخیال بوده و اصلا روی اکانتش هم نبوده و هیچ کدوم از اتک ها را ندیده یا شاید اتک ها را دیده و بیخیالش شده.

با جاسوسی نکردن شما مشکلی ندارم از نظر من منطقیه. ولی واقعیت متوجه زیبایی این پلن نشدم. خوشحال میشم اگر در اینجا توضیحی بدی یا برای خودم زیبایی این پلن را در خصوصی بگی. از نظر من اتک شمایی که با اتک توهمی توی یک تایم افتاده و بالای 2 ساعت هم این اتفاق افتاده و اونم 10 شب! اصلا پلن خاصی نیست با نهایت احترام.

هر چند نتیجه بخش بوده

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام جاوید جان

قشنگی پلن به همین بوده که توی تایمی بزنه که پیلیر اصلا فکرش رو نمیکرده که توی اون تایم اتک داده بشه یکی از اصول پلن خوندن ذهن حریف و عکس العملش هست و این کار به درستی انجام شده وقتی هدفی رو انتخاب میکنی جزییات اون اجرای اون هدف هستش که سرنوشت اون پلن رو مشخص میکنه توی پست قبلی برای پلن شما من گفتم این جزییات هست که موفقیت هدف و پلن رو تضمین میکنه

محمد owldark

• با جاسوسی نکردن شما مشکلی ندارم از نظر من منطقیه. ولی واقعیت متوجه زیبایی این پلن نشدم. خوشحال میشم اگر در اینجا توضیحی بدی یا برای خودم زیبایی این پلن را در خصوصی بگی. از نظر من اتک شمایی که با اتک توهمی توی یک تایم افتاده و بالای 2 ساعت هم این اتفاق افتاده و اونم 10 شب! اصلا پلن خاصی نیست با نهایت احترام.

هر چند نتیجه بخش بوده

سلام عزیزم اون اتک رو من لانچ کردم و باید خدمتتون عرض کنم سبک بازی من اینطوریه کلا اعتقادی به اسکات ندارم دیشب دوتا اتک به تارتاروس دادم جفتشم بدون اسکات البته فک کنم از دومی علیرضا اسکات کشید دم آخر چون فک میکرد دیوار میشیم که شدیم:)

ما پلن چی بود از اونجایی که پلیر بی حاشیه ای بود چه تو فروم چه تو تاپ تن (حداقل از نظر من ) گفتم تو 5 ساعت جمعش میکنم کتیبه رو .از اونجا که همر کپ یکماهه شارژ نشده قمار کردم که رو کتیبه انبار جواب داد رو ده تارتاروس جواب نداد و گندم خور کپ آزاد شد

حالا برای اطلاع کلی میگم خدمت همه لیدر های شمال شرق اول کاتا رو پیدا کردم دیدم 5 ساعت تو راهه فقط سواره بدون هیرو داشتم جلوش بزنم که زدم فرض بر این گرفتم که اگر دفی هم داشته باشه سواره هام حد اقل 50 درصدشو میریزه گفته بودم 1000 تا کاتا بزنن که اگر کاتا به دیوار خورد تخریب کنه و دیوار بشه بعد از اون هم 9 ک مهاجم و هیرو باقی مونده دف رو میزدن این پلن ساده وشیرین من بود که دوتا مشکل هم داشت اولی کاتا 150 تا زدن دومی خودم هیرو رو با دو مین تاخیر زدم که کلا نامید شدم ولی خدا نا امیدمون نکرد

روی کتیبه چرخشی من خودم شخصه زیاد دف نمیریزم و جا به جا میکنم بخاطر همین میدونستم که دف نداره اونقدری فرقمون اینه که من آنلاینم ایشون آنلاین نبودن

لیدری فنون زیادی داره : لیدر های شمال شرق یکم تنبلی کردن به کسی که نمیشناسید کتیبه ندید اگر میدید رمزشم بگیرید چکش کنید میدون همتون اینارو میدونید ولی برید ببینید چرا اینکارو نکردید

من اگر لیدر باشم و تو سایدم کتیبه بفروشن خودم رو مقصر میدونم که چرا کتیبه رو بدون تحقیق دادم دسته کتیبه فروش و شما دارید خودتون رو هدف قرار میدید

از كجا مطمئنيد كه كتيبه چقدر نيرو داره ؟؟؟؟؟

ول اینکه کتیبه انبار چرخشی هست و خیلی روی اکانتی نمیمونه و هر کسی انبار میگیره باید هر چه سریعتر انبارهاش را بزنه و به نفر بعدی انجام تحویل بده.

جواب سوال رو خودتون دادید

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• سلام سجاد جان امیدوارم حالت خوب باشه!

شما پلیر قابلی هستی توی دژکوب که بازی میکردی هم پلیر قابلی بودی

برات ارزش و احترام ویژه ای قائلم

برای این که شاید به قول خودت ساده اندیشی کردی توجهت رو جلب میکنم به این اتک که دیشب روی اکانتthe endبود

این اتک ها هم احتمالا هماهنگ شده بود!؟

دم حسین عزیز گرم با این اتک زیبا ، پلن رو اجرا کرد و کتیبه رو برداشت

روز خوش

• سلام جاوید جان وقتت بخیر ❤️

تو اینقدر با شخصیت و دوست داشتنی هستی که من نمیخام توی پستم نه تنها توهینی کنم بلکه اصلا نمیخام با لحن تندی جوابتو بدم

مورد اول. من به اون دوستمون هم گفتم تهمت زدن در مورد کتیبه انبار اصلا قشنگ نبود بر خلاف نظر شما بنظرم پلن انبار خیلی هم تمیز زده شد اونم از طرز چینش لند اتک ها و لانچ های بی نقصش من در تعجبم شما چرا جلو پاتو میبینی اون اکانت شاید بگم حدود یک هفته بود زیر نظر و اسکات هایی که از کل دهکده هاش میخورد بود( اون نه کل اکانت های شما که جسته گریخته لینک می‌گرفتید) و به دلیل نداشتن جاسوس لینک نمی‌گرفت ما هم خب آنالیز میکنیم همونطور که دو بار همر ده دیفالتش خفت شد و پلیرش نتونست توی اون تایمی که داشت حتی دف بریزه جلوش. جاوید جان هر پلنی که از طرف ما زده شده نتیجش آنالیز پلیر و موارد خفت شدن اکانتش و نوع دف رسیدن بهش بود شما دقت کنی این دو اکانت که یک کتیبه احمق و یک انبار ازشون زده شد هرکدوم حداقل دو بار خفت شدن . من تورو به یکم فکر کردن راجب این موضوع دعوت میکنم.

پ.ن شما میگی پلن قشنگ نبوده ما هم میگیم قشنگ نبوده آیا نتیجه دلچسب تر نبود ؟

پ.ن کتیبه احمق امروزی که زدیم ازتون توی دهنی بود به کسانی که گفتن کتیبه خریدین

پ.ن تبریک میگم به اکانت صولتی که تونست توی تایم کمی که داشت دف خوبی جمع کنه.

پ.ن منتظر دیسلایک ها هستم چون اینکار نه تنها منو اذیت نمیکنه بلکه مشتاق ترم می‌کنه که بیایم برای خفت بیشتر و کتیبه بیشترتر😁

پ.ن مملی: امروز نرخ فروش کتیبه چند شده 🤔🤔

پایدار باشید

Avenger team

• سلام

خوب چند صفحه گذشت و من دیدم کسی عکس زیبایی برای حملات انجام شده نذاشت. کسری این زحمت رو کشید ولی کامل نبود. با این اوصاف عکس هایی که گذاشته نشد رو میزارم:

کراپ هایی که صفر شدند

Hattori-Hanzo-PORTO-CAP.jpg

Insomnia.jpeg

Nimue.jpeg

دهکده ای که صفر شد (در شمال شرق بود)

TARTARUS-01.jpeg

دهکده ای که چیف شد:

Morisniff-01.jpg

پایتختی که صفر شد

Morisniff-02.jpg

دهکده ای که صفر شد

Morisniff-03.jpg

برای کتیبه جنگ آموز اومدن که دیوار شدن. تبریک به تیم دفاعی شمال شرق که توی 2 ساعت این دفاع رو جمع کرد. تبریک به حمله کننده ها و سازنده همرها.

DIVAR-01.jpg

DIVAR-02.jpg

DIVAR-03.jpg

DIVAR-04.jpg

DIVAR-05.jpg

اینجا یک پرانتز باز کنم و چند موضوع رو توضیح بدم و بعد چندتا لینک دیگه ببینیم. اول از همه صحبت هایی در مورد پلن شد و نوع پلن ریزی که یکسری توضیحات داده میشد که خیلی سطح پایین بود.دوستانی بودند که در نهایت احترام (مثل حسین، مثل آرمان، مثل اشکان و...) در مورد پلن نظرشون رو دادن که محترم شمرده میشد و عین واقعیت بود. ما ضغف خیلی زیادی توی لانچ داشتیم و بسیار بد لانچ کردیم که این باعث شد تقریبا 80% تارگت ها از جمع آوری دفاع خارج بشن. کسایی که به این قسمت ضعف پلن اشاره کردند کاملا درست بود ولی کسایی که اشاره به غیر داشتن میشه گفت اشتباه میگید و خیلی سطح پایین دارید صحبت میکنید.

یوسف شما هم حق ندارید اینطوری من رو مورد مواخذه قرار بدید. مخصوصا جایی که کلام من با شما کاملا خصوصی بود و شما اومدید عمومیش کردید. توی رفاقت اینجا یک هیچ به نفع من ! چون من از شما توی اون چت به عنوان یک آدم مجری صحبت کردم. یعنی کسی که میره کتیبه رو پس میگیره. گفته شد "خریدن" نه خریدی ! بنده به شما اطمینان کردم که حتما میتونی واقعیت رو در بیاری و این مسئله رو حل کنی چون میدونم اینکاره نیستی. در هر صورت اگر علاقه داشته باشی میشه ته این مسئله رو میشه در آورد. اگر علاقه مندی بیا توی خصوصی صحبت کنیم و ببینی که کتیبه چطور رفته. در هر صورت کتیبه های انبار ما تقریبا داره بیکار میشه. نیازی بهش نبود. در مورد احمق هم اگر برید توی خزانه کامل متوجه میشید که اون هم اصلا ازش استفاده نمیشد. همینطور یک احمق دیگه هم هست که روی اون هم اگر تمرکز کنید میتونید بزنید چون بلا استفاده هست. در هر صورت من نمیگم انبار خریده شده و یا هر چیزی ولی رفتنش واقعا مشکوک نبود ؟ من چند مورد میگم : 1- دفاع در لحظات آخر بک شد 2- آخه با اون مقدار همر میان برای کتیبه بردن؟ با این اوصاف بنده اصلا علاقه ندارم زحمات کسی رو کم نشون بدم و هزارتا دلیل برای بی توجهی خودم انجام بدم ولی پیامم به تو (یوسف) برای این بود که بریم واقعیت رو پیدا کنیم. همین ! این همه داد و بیداد نداشت.

یک چیزی هست توی گیمر ها به اصطلاح بهش میگن TRASH TALK که دوستان در رتبه های بالای این قضیه هستن. ببینید این حرف های چرت و پرت زدنش از هر شخصی بر میاد و کاری نداره. البته زدنش از سمت هر کسی باشه باعث انزجار اون شخص نه تنها در دید رقیب بلکه در دید خودی هم میشه... زدنشون هم کاری نداره. مثلا من میتونم بیام بگم سواره زدن اینجوریه ؟ (اشاره به لینک بالا) یا بگم آها خوب شد پلن رو یاد دادید. یا بگم خیلی خفنی یاد گرفتم از سواره ها چجوری استفاده کنم استاااااااد. ولی خوب سطح خودمو اونقدر نمیارم پایین. نه تنها اینجا بلکه هیچ جایی اینکارو نمیکنم. از اونجایی که دوست دارم بجای Scroll کردن پست ها اونها رو بخونم و لذت ببرم دوست دارم تمام افرادی که اینجا پست میزارن از این Trash Talk یا یاوه گویی ها خودداری کنند تا لذت کافی رو ببریم و صفحات فروم هی الکی پر نشه.

18-Mehr-IRAN-DIVAR.jpeg

18-Mehr-KHEFT-Doom-Hammer.jpeg

خیلی ممنونم تیم راجرز - شماها نمونه اید (لب نداره - تو عکس ببین)

.jpg

:*

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان عزیز

میدونم خیلی دیره ولی تبریک میگم به جنوب بابت دف عالی و تسلیت به شمال شرق بابت دیوار شدن . میگن پلن خوبی بود اگه خوب بود دیوار بوس نمیکردن .

درباره خرید کتیبه : کاری که خودتون انجام میدین به بقیه نچسبونید . با این کارا فقط خودتونو خراب می کنید .

شاید دفکورد های شمال شرق خواب بودن شایدم دفکورد نداره !!!!

کاریه که شده اگه شمال شرق هم بیاد از جنوب کتیبه ببره دلیل نمیشه بگن کتیبه خریدن .

به آقا سجاد 33yad هم بی احترامی نشه . اگه همری شمال شرق داره به لطف ایشونه .

من بلد نیستم بیام بگم این سرور بودم اون سرور بودم یا اسم چهار نفرو بیارم . کسی هم منو نمیشناسه فقط برای پیدا کردن رفیق جدید پلی میدم

و هیچ وقت برای ساید پلی ندادم پس لطفا به رفیقام احترام بزار تا احترام ببینی .

به بعضی ها باید گفت : بهت گفتن آدم؟ نه ، بهت تهمت زدن !

• سلام و عرض ادب

یوسف شما هم حق ندارید اینطوری من رو مورد مواخذه قرار بدید. مخصوصا جایی که کلام من با شما کاملا خصوصی بود. توی رفاقت اینجا یک هیچ به نفع من ! چون من از شما توی اون چت به عنوان یک آدم مجری صحبت کردم. یعنی کسی که میره کتیبه رو پس میگیره. گفته شد "خریدن" نه خریدی ! بنده به شما اطمینان کردم که حتما میتونی واقعیت رو در بیاری و این مسئله رو حل کنی چون میدونم اینکاره نیستی. در هر صورت اگر علاقه داشته باشی میشه ته این مسئله رو میشه در آورد. اگر علاقه مندی بیا توی خصوصی صحبت کنیم و ببینی که کتیبه چطور رفته. در هر صورت کتیبه های انبار ما تقریبا داره بیکار میشه. نیازی بهش نبود. در مورد احمق هم اگر برید توی خزانه کامل متوجه میشید که اون هم اصلا ازش استفاده نمیشد. همینطور یک احمق دیگه هم هست که روی اون هم اگر تمرکز کنید میتونید بزنید چون بلا استفاده هست. در هر صورت من نمیگم انبار خریده شده و یا هر چیزی ولی رفتنش واقعا مشکوک نبود ؟ من چند مورد میگم : 1- دفاع در لحظات آخر بک شد 2- آخه با اون مقدار همر میان برای کتیبه بردن؟ با این اوصاف بنده اصلا علاقه ندارم زحمات کسی رو کم نشون بدم و هزارتا دلیل برای بی توجهی خودم انجام بدم ولی پیامم به تو (یوسف) برای این بود که بریم واقعیت رو پیدا کنیم. همین ! این همه داد و بیداد نداشت.

چطور شما حق داری به همین راحتی تهمت بزنی که کتیبه خریده شده ولی من حق ندارم اعتراض کنم ؟ کلام شما اگه خصوصی بود پلیر شما اون نامه رو به محمد نمیداد که بهش انگ خیانت و کتیبه فروشی زدید ، پیام شما اگه خصوصی بود تو کل شمال شرق پخش نمیشد که جنوب کتیبه خریده ! خودت عمومی کردی این قضیه رو ...

اگر ذره ای برات ارزش داشتم منو تو شمال شرق تخریب نمیکردی و تهمت کتیبه خریدن به من نمیزدی !

نه عزیزم شما به دنبال حل این قضیه نبودی ...

اگه یادت رفته باید عرض کنم بنده لیدر جنوب هستم و وقتی چنین تهمتی به جنوب زده میشه یعنی دارید به من تهمت میزنید.

از رفاقت دم نزن که اگه اینطور بود چنین تهمتی نمیزدی به سایدی که من توش لیدرم !

من همون موقع ازت پرسیدم آیا اکانت مدافعو میشناسی ؟ دو بار این سوالو پرسیدم ، فکر میکردم متوجه شدی که من میخوام این قضیه حل بشه ولی جوابت چی بود ؟

با این حال من همون موقع رفتم دنبال قضیه تا ببینم داستان چیه . اما نمیتونستم سکوت کنم و بزارم تو اینقدر راحت به من چنین تهمتی بزنی و تو کل شمال شرق پخش کنی! تراوین خیلی کوچیکه ، اونقدر کوچیک که همون موقع چند نفر که اصلا تو این سرور نیستن پیام دادن به من که این قضیه ی کتیبه خریدنت چیه ! پس من حق داشتم که چنین پستی بزارم و از خودم و سایدم دفاع کنم و اینجوری خطابت قرار بدم و به قول خودت مواخذت کنم که چرا چنین تهمتیو پخش کردی !

پ.ن : کتیبه ی احمق هم خریدیم ؟

یا حق

یوسف

• درود

خب فکر کنم سرور داره تازه استارت میخوره و شمال شرق این استارت قشنگ رو زده .

سیستم پلنری و لانچری در مرحله‌ی اول شاید بدون عیب و نقص نباشه اما از راند دوم تازه گیم تئوری شروع میشه و کار برای تیمهای دف‌کوردی سخت میشه .

به جای کل‌کل های بیخوده به تیم پلنری شمال شرق و تیم دفاعی جنوب شرق تبریک میگم و میتونم بگم سیستم دفاعی برای جنوب شرق در راند بعدی سخت‌تر میشه .

شما در پلن اول A'B'C رو دف میکنید . در مرحله بعد باید A تا G رو دف کنید .

امیدوارم (مطئنم ) پلن بعدی قشنگتر باشه و بیشتر لذت ببریم .

شادزی مهرافزون