Posts by Amir.Wall

خیلی جلوی خودمو گرفتم که این 4-5 تا پست آخرت رو رپلای نکنم، ولی واقعا اگه عکس های اون میتینگ نبود، فکر میکردم در بهترین حالت گروه سنی الف هستی،
    پسر تو یه مرد بزرگ شدی، سیبیل درآوردی، درسته همه حق دارن تو فروم پست بزارن ، تو هم حق داری، ولی خب سعی کن پست هات و حرفات یکم محتوا داشته باشه، توقع زیادی ندارم، یکم محتوا کافیه ... در حد محتوای کتاب درسی گروه سنی ج کفایت میکنه،
    خدایی خودت بدون تعصب 5 تا پست آخرت رو بخون ، همچین حسی بهت دست میده " واقعا این داره چییییی میگه ؟؟؟!!"

اکانت امیر ردی از روز اولش من پسوردشو داشتم اکانت های هادی هم که جانشینش بود میدیدم اگه اون اکانتش اونجوری رشد کرد از اکانت من پوش شد یا اکانت های هادی دقیق یادم نیست اولش سر کراپ بالا کشیدنش در نهایت هم هزینه گلدهای مصرفیشو گرفت که با اون داستانی که پیش اومد بک داد

بعله موافقم چت الکیه و اسپم در نهایت هم من راضی ام از بازی اون سرور و وقت و هزینه هاش هم شما قضاوت هم باشه با دوستان

خب خداروشکر که خودت هم قبول داری اکانت امیر ردی خائن بود و پول هم گرفته ، حالا اسمش هرچی بوده ، هزینه گلد مصرفی، هزینه زمان مصرفی، ارزش افزوده، حق امام یا هرچی، مهم اینه که حرفم درست بود،
    و خوشحالم که راضی بودی از نتیجه بازیت تو اون سرور، امیدوارم تو زندگیت هم موفق و راضی باشی، بهتر هم هست این بحث رو دوباره هیچوقت و هیچ جا دنبال نکنیم، چون الان رقبای سابق شدن رفقا، کدورت پیش میاد.

مهره ی سوخته جان، باور کن بقیه حال ندارن چت های من و تورو بخونن ، یه بار همه اینهارو توضیح دادم بهت ، متاسفانه اینقدر سریع جوش میاری که نمیخونی،
    -امیر ردی اکانت شمال شرق بود و طبق روال اکثر سرورهایی که بازی کرده یه اکانت مشکل ساز بود، اکانتش رو هم فروخت به شماها ، قبل اینکه ازش سواستفاده کنید کوبیدیم تو سر خودتون ، تو مجموعه الدرز رشد کرد، در جهت اهداف الدرز مصرفش کردیم، اصلا مهم نیست که پول داده بودید پاش، سوزش داشتید اکانتی که خریدید مثل پتک رو سر خودتون فرود اومد
    -قطعا الدرز مجموعه ای از دوستامون تو سرورهای سابق بود، الان اینو مطرح میکنی که یه عده بیان در حمایت از حرف تو پست بزارن؟ با ماهم بعله؟ اصلا در این بخشش بحثی نیست که الدرز مجموعه ای از خیلی از دوستان بود ، اگه فقط ACE بود که با همون اسم ACE میومدیم، بچه های والس بودن، بچه های عقاب بودن، یه بخشی از سه دات بودن، خود همون لرد هادی که اسم بردی از یه مجموعه دیگه اومد پیش ما، حتی بلد نیستی تفرقه بندازی، یکم رو خودت کار کن :دی
    -بقیه سوال هات هم بیشتر حکم سر و صدا داره ، جواب خاصی نمیشه بهت داد،

مگه نمیگی اون سرور الدرز همون آیس سابق بوده آی آر که باز شد فراخوان به اسم آیس بده ببینم یک چهارم اون پلیرها هم جمع میشن یا نه

عجببب دوره سورنا صنعتی بازی بوده واسه شما هم بوده میتونستی صنعتی بازی میکردی نمتونستید صنعتی بازی کنید شد اخ ؟ دوره مهدی خ خوب بود که برنده سرورها قبل از استارت سرور مشخص بود؟

عاشق این مدل کل کل کردن های بی پشتوانه ت هستم، 4 سال گذشت و هنوز درس عبرت نگرفتی ^^ چی میگی؟ اگه آی آر باز شد فراخوان بدیم ببینیم یک چهارم اون پلیرها جمع میشن یا نه ؟ مثلا 5 سال دیگه فرض محال تراوین برگشت، میگردیم ببینیم تو کجا داری دژکوب بازی میکنی، 400 نفر رو جمع میکنیم که بیاید، بیاید ، مجید 5 سال پیش گفته فیلان؟ دلت خوشه؟ میگم این چیزی که تو میری همه جا با هیجان و کلی شاخ و برگ دروغ تعریف میکنی که فلان کار رو کردی ، واسه ما از مختارنامه هم کسل کننده تره،

الانم چون خیلی شاخ و برگ دروغ دادی به داستان، مجبور شدم رپلای کنم که این دوستان بدونن تو یه مهره سوخته بودی تو اون سرور، یه چاه که فقط و فقط منابع ، دفاع و پول هارو بلعیدی برای هیچ و پوچ ، تهش هم با همر یه خائن به شمال شرق و چندتا لنگ دمپایی ده دیفالت بچه ها صفر شد،
    جوری مهره سوخته و منفوری بودی که وقتی برگشتی شمال غرب راه ندادنت و مجبور شدی اون نامه سوزناک رو بنویسی :دی

بلک رز اکانت پیمان نبود؟؟ یادمه یه رز داشت تو اسم اکانتش

اگه همبازی پیمان هستید سلام منو بهش برسونید حتما.

بچه های الدرز یه سری خلط مبحث میکنن برای اون سرور. در حالی که با پیمان و موکسی و ایدین و ... خیلی از بچه های شمال غرب اون سرور رفیق شدن. شمال غرب اون سرور چند تا تیم بودن. اول بچه های ما بودن. بعدش چند نفر از تری داتیا اضافه شدن و بعدش هم چند نفر از زئوس. که دم کتیبه با هم مشکل خوردیم. بعد کتیبه تری داتیا و زئوس زودتر حذف کردن و رفتن و ما چند روز بعدش. اونی که شماو الدرزیا بیشتر باهاش مشکل داشتید بچه های زئوس بودن. و هنوزم فکر میکنم اون مشکل ادامه داشته باشه. در حالی که از بچه های ما فکر میکنم کوماتسو هنوز با موکسی ارتباط دارن. من با ایدین و احسان و ایرج یه سرور همبازی و رفیق شدم (که با همین بچه های امرداد متحد شدیم در نهایت) البرز و سارنگ چند سرور در کنار هم بازی کردن. با یونس چیکو چند بار مسافرت رفتیم و خیلیای دیگه ... راستش اینکه همه رو به یه چوب میرونید زیاد جالب نیست. داستان اون سرور زیاد باز نشه جذاب تره.

کمیل جان اتفاقا پیمان هم سلام رسوند،
    بیشتر بحثم سر کاری که آخیل کرد بود و اینکه خودش رو برنده اون داستان میدونست و نوع صفر شدنش رو هم یه جور نامردی ،
    اگه تو حرفام ترکشی هم به سایدتون اصابت کرد بخاطر توضیح پوش شدن میلیونی ده مجید بود که الان ادعا میکنه شمال شرق رو غارت میکرده، وگرنه همه این رقابت ها بعدا تبدیل به رفاقت میشه،

آقای پیمان کینگ هکتور همون سرور بهت ثابت کردم اگه ادمین و مولتی هانتر مثل مهدی خ پشتت نباشه هیچی نیستی قبل فیلتر مهدی خ سرورهارو برات در میاورد توو متینگ های فرحزاد

سرورهای سورنا دیدی از این خبرا نیست سورنا ده تا مثل تو رستورانتو میخره آزاد میکنه

الدرز مجموعه اتحادهای آیس تری دات والس و بقیه کلاسیک بازا بود حالا اینکه هم جمع شدن شمال شرق به خاطر شخص ممد موکسی بود نه موجود عقده ای و چندش آوری مثل تو که الان همه چیو میزنی به اسم آیس
    اون لینکی هم که گذاشتی نان کپ منه توو ان دبل که دارم توافقی رید میزنم شات همر کپمو که توو شمال شرق بود بذار که از ان دبل 1دونه رید زده باشم

هر وقت سرور رسمی آی آر باز شد بیا تو هستی منم هستم کل آیس هم جمع کن باز میام وسط ان ای ببینیم به کجا میرسی مرد حسابی همون سرور تا 30 روز اول سرور جرات گفتن اسم اکانت نداشتی تنها کارت این بود صبح که بیدار میشی یه فیک بذاری رو کپ من

اول نفس عمیق بکش مجید جان، من پیمان نیستم، اکانتم اسم داره، پیمان یه بار جواب تورو تو بازی داده کافیه، منم واسه تفریح اینجام،
    از چیت داری دفاع میکنی ؟ خودت داری میگی چون نمیشه این سرور بات و مولتی استفاده کنی بازی نکردی، سرورهای سورنا هم چون امثال تو صنعتی بازی میکردن حس شاخ بودن بهشون دست میداد، هرچند جمع شدیم شاخ امثال تورو هم شکستیم که دیگه بحثی نباشه، (گلم شما که اینقدر تو سرورهای سورنا شاخ بودی، چرا با گریه فرار کردی؟؟؟ )
    ضمنا موکسی و پیمان یه روح هستن در دو بدن ، بیا یه کاری کن که ممد موکسی مجبور نشه بیاد اینجا بشوره، خشکت کنه ، تهش هم بنویسه پاینده باشید :دی

هروقت سرور رسمی آی آر باز شد میای چیکار میکنی؟ همونکار قبلی رو ؟ 3-4 ماه میای وسط شمال شرق خرج میکنی ، مولتی میکشی ،دفاع میخری، بعدم قبل کتیبه صفرت میکنیم و با چشمای پر از اشک از سرور خداحافظی میکنی؟ (رجوع کن به نامه خداحافظیت که گذاشتم، لحنت بوی کربلا میداد اون زمان:دی ) والا این اگه واسه تو لذت داره ، واسه ما از دیدن مختارنامه هم کسل کننده تره، همون سرور مجبور شدیم بدون رقیب تا تهش بمونیم.

سلام

ببخشید اون سرور شما کدوم اکانت بودید و این سرور کجا هستید؟

اون سرور BlackRose ،
    سرور دژکوب بازی نکردم ، این سرور هم نیستم ، فقط فروم رو میخونم و یکم سر به سر رقبای قدیمی میزارم ، اگه اشکال نداره؟
    اگه سرورهای قدیمی تر بازی کرده باشی هم با همین اکانت تو فروم بودم باید یادت باشه،اگه نه دوستاتون قطعا یادشونه :دی

آخییی مجید آخیل ، ما هروقت تو گروهمون میخوایم جوک بگیم یه پاش تویی :دی

دلبندم شما پتانسیل ساید شمال غرب رو آوردی تو یه ده تو شمال شرق خالی کردی، چندماه زیر گندم منفی زحمت کشیدی،دفاع و منابع شمال غرب رو بلوک کردی، سعی کردی مارو تحریک کنی که چندتا همر بگیری ازمون، اما ما نشستیم به زحماتت خندیدیم و تلاش های بچه گانه ت رو مسخره کردیم، سر فرصت و در بهترین زمان هم زحمات خودت و شمال غرب و توتال اون زمانشون سارنگ رو بر باد دادیم :دی تهش هم خودت مجبور شدی حذف کنی ، هم شمال غرب بعد از چندتا تغییر توتال :دی و بن شدن اکانت ها با سه تا کتیبه مجبور شد خدافظی زودهنگام کنه:دی سرور رو هم ما بدون جنگ بردیم،

و اما حرفات رو با سه تا عکس جواب میدم:
    1- پیمان گفت یه هفته هم نمیتونی دووم بیاری؟ نخیر عزیزم ، قرار بود شما مید گیم رو نبینی که ندیدی، (پیوست پست پیمان)
    2-شمال شرق رو غارت میکردی؟؟؟ آخی، پس این عکس 500 کی غارت توافقی از شمال غرب اشتباهه؟ (پیوست عکس غارت نیم میلیونی از شمال غرب )
    3-در مورد همر امیر ردی، هر همری تو شمال شرق ، برای مجموعه شمال شرق بود، اینکه دوستان شما زحمت خرید و فروش میکشیدن باعث نمیشه مالکیت اکانتهای الدرز مال شما بشه، اکانت تو ساید ما خریدین، ناراحتی همرش رو زدیم به خودت؟ :دی
    4- اردشیر نگفت حذف کنی عزیزم، اونجا که برگشتی شمال غرب دیدی یکم دیره بشینی نرمال بازی کنی، با یه چشم خون، یه چشم اشک و قلبی شکسته خدافظی کردی (پیوست نامه خدافظیت) چقدر دلم واست سوخت اون زمان، یادش بخیر، خیلی دلت شکسته بود :دی
    5-الدرز یا همون ACE سابق هروقت اراده کنه 300-400 تا پلیر داره، ایشالا یه روزی تراوین رسمی راه بیافته، دوباره استارت میزنیم و بازم پیمان میاد و بهتون میگه شما به مید گیم نمیرسید، 400 نفر تمام قد پشتش هستن که حرفش عملی بشه و شما میدگیم رو نبینید،

- فقط پ.ن تو حرف دل من بود
    - تاریخ عضویت پیمان رو :دی 11 سال و 7ماه پیش

حرف حساب ،

کم کم داشتم از ادعای تقدس بعضی ها شاخ درمیاوردم ،

چه زود قهر میکنی :دی

- یه ساید، با 60 تا اکانت که ماه 4 بازی سطح کراپهای کپشون 17 هست و 20 تا فیدر فول دارن ، حدودا به 120 تا پلیر پایه که از روز اول تا روز آخر سرور بازی کنن داره،
    (با احتساب پلنر و دف کورد و مسئول کتیبه و مسئول حل اختلاف که هرکدومش پتانسیل یه نفر کامل فول تایم رو نیاز داره، هولدرها هم که هستن)

-یه ساید که 15 تا سوپر همر 1 میلیون گندم خور داره،
    -یه ساید 7-8 میلیون دفاع شناور تو میدگیم و 20 میلیون دفاع تو اندگیم داره،
    - یه ساید که کسی توش بعد مید گیم جشن نمیگیره پاپ بزنه (تالار هست؟ یا امتیاز فرهنگی رو از حراجی میخرین؟)
    -یه ساید که بحث در مورد هزینه گلد و تعدیل توش مطرح نیست،
    خواهید داشت؟

باشه قبول، فقط یه چیزایی این وسط فراموش شد،
    - 120 تا پلیر خوب و پایه تا آخر سرور دارید؟ 4 تا ساید دارین، یعنی حدود 400-500 تا پلیر تو سرور ؟ 60 تا اکانت خوب تو یه ساید؟ یعنی حدود 200 تا اکانت خوب تو سرور؟ رنک 200 سرور چندتا ده داره الان؟ بهترین سروری که بازی کردی دوماه آخر چندتا پلیر تو ساید داشتین؟ 20 تا؟ 30 ؟ والا یه عده اسطوره ی قهر و خداحافظی و ساید عوض کردن وسط سرور هستن :دی

- اون 15 تا سوپر همر ، اولش گندم خورش 0 هست، آخرش 1 میلیون گندم خورش هست، اگه راسی حساب کنیمش (میانگین بگیریم) میشه ساعتی 500 کی گندم خور،
    15 تا سوپر همر، ساعتی 7.5 میلیون گندم خور، 7.5 میلیون هم که گفتی دفاع شناور مید گیم خواهد بود برای حفاظت از این نان کپ های لو رفته ،دست کم 1 میلیون هم همر جنگی داشته باشید برای جنگ های مید گیم ، جمعا 16 میلیون گندم خور ساعتی ساید هست، تو 5 ماه میشه 58 میلیارد گندم خور عزیزم،
    16میلیون ساعتی * 24* 30*5= 58 میلیارد فقط گندم خور همرها و دفاع شناور
    گفتی از مید گیم به بعد هم شروع میکنید دفاع رو میکنید 20 میلیون دیگه؟ یعنی 13 میلیون به دفاعتون اضافه میشه حدودا که بشه 20 میلیون دفاع، من میانگین میگیرم دوباره ، ، یعنی روز اول گندم خور این دفاع 0 هست، روز آخر بعد از 5 ماه 13 میلیون ، میانگینش میشه 6.5 میلیون گندم خور دفاعی که قراره اضافه بشه،
    6.5 میلیون ساعتی * 24* 30*5 = 23 میلیارد گندم خور دفاع که قراره برای اندگیم اضافه کنید،

- قهر کردن بازیکن ها، فروش اکانت ها، خفت شدن ، نبودن 120 پلیر فعال و 60 اکانت خوب تو یه ساید، همه اینهارو فاکتور میگیرم، وارد جزییات نمیشم ولی خودتون میدونید تو هر ساید کلی عشق پاپ داریم که بخاطر پاپ دوستی هارو نابود میکنن، چه برسه به اینکه جشن نگیرن که منابع بره تو اهداف اتحاد،

-اما ساخت خزانه، کراپ آپ کردن به 19-20 ، هزینه جنگ ها و تلفاتش (بالاخره تراوین بازی میکنید نه منچ ) ، زیرساخت میلیاردی واندر ، انبارهای بزرگ اکانت ها و اینها رو کی قراره پرداخت کنه؟

اوکی اینارو هم ولش کن از آسمون میاد، خدا منبع رسونه ، حتی اگه طبق محاسبات خودت که بریم جلو یه 11 میلیاردی کسری داری، چیکارش میکنی؟ فکر کنم باید صدقه بگیری :دی

پ.ن:در جواب متلکت علت اینکه اسم اکانتم دیوار هست، اینه که هر سروری بازی کردم تا تهش رفتم، نه ساید عوض کردم مثل بعضی ها :دی ، نه وسطش قهر کردم ، نه وقتی بهم کتیبه نرسیده حذف کردم، نه وقتی بهم گفتن دفاع نمیرسه، سواره و پیاده همرت رو بفرست واسه دفاع (همری که 20 کی کاتای رومن تو سرور کلاسیک داشت) ناراحت شدم، نه وقتی گفتن مهاجرت رو برگشت بزن قهر کردم ، کلا حذف نکردم ، قهر هم نکردم، تا تهش یه دیوار دفاعی بودم واسه تیمم <3، واسه همینم همه سرورهارو بردیم، شما چطور؟ چندتا سرور ساید عوض کردی؟؟ چندتا سرور دهن ساید رو سرویس کردی که تو چشم باشی؟ :دی

انصافا اگه میخواستم یه عنوان واسه استراتژیت انتخاب کنم، هیچ عنوانی برازنده تر از "استراتژی شلغمی" پیدا نمیکردم، مرسی واسه همکاریت
    و اینکه اتفاقا خوندم که اول بحث چی بوده و میدونم کجای حرفت به اون بحث ربط داره، اما حرفات از بیخ و اساس اشتباهه،

1-در مورد همر نان کپ، توضیح دادم که نان کپ عادی و بدون تابلو بازی های مورد علاقه ی تو خودش کلی از پتانسیل ساید رو از بین میبره و بار اضافی رو دوش ساید میزاره ،اگه تعدادش بیشتر از ظرفیت ساید باشه صرفا برای شو آف هست،
    اونوقت اونی که تو مد نظرت هست دیگه .... خیلی بیشتر ضرر داره، چون حمایت بیشتری میخواد،
    میدونم که بازی روس هارو دیدی، بدون توضیح اضافه تو متنم نوشتم ساخت همرهای نان کپ این مدلی خاص ما ایرانی هاست که عشق شو آف هستیم، وگرنه اگه به قصد جنگ و برنده شدن باشه اصلا منطقی نیست، چه برسه به اینکه خیلی ریلکس با کتیبه تابلو هم بکنیش...

2-در مورد دفاع ساختن هم که والا حرف مفیدی تو گفته هات بود که بگیم به بحث اولیه ربط داشته؟ kirilloid رو باز کردی، به یه دف ساز 19 تا ده فول دادی، 6 ماه توش لژیون ساختی، تهش شده تقریبا 850 هزار :دی لژیون ، فکر کنم تنها نکته این بود که travian kirilloid اسکرین شات گرفتی، نکته فنی خاصی نداره،

3-در مورد اون 100کی کاتا پارک کردن بدون جاسوس همراه با دفاع رنگارنگ هم نمیدونم چی باید گفت، فقط تنها چیزی که میشه گفت احتمالا اون 850 هزارتا لژیون که تو مورد 2 ساختی رو میاری کنار این 100 کی کاتا پارک میکنی :دی فقط حیف رنگارنگ نیستن

4-اینکه چرا پیام ندادم ازت سوال کنم بخاطر این بود که خورد تو ذوقم واقعا، احتمالا مازیار هم خورده تو ذوقش با اون پستت ، من بیام چی بپرسم؟
    - بپرسم چطوری دفاع هارو رنگارنگ میکنی؟
    - یا بپرسم که بهتر نیست بجای اینکه یه اکانت با 19 تا ده فول و تولید 365 میلیون تولید رو 6 ماه با کتیبه! الاف ساخت دفاع کنی، این دفاع رو تو اکانت های کوچیکتر بدون کتیبه بسازیم بهتره؟ هندل کردن همچین اکانتی + کتیبه + 850 کی دفاع خودش یکی دو نفر رو تمام وقت درگیر میکنه کلی گلد خرج تعدیل و هزینه هاش میشه، پلیر و گلد اضافه دارید؟ به اون دوتا بگید همرجنگی بسازن تو همین اکانت ، دفاع رو خیلی راحت تر میشه ساخت،
    - یا بپرسم اگه 100 کی کاتا یه جا پارک باشه ، جاسوس نداشته باشه، ولی لو بره هر روز روش فیک میاد، هرکی همر بی دندون داشته باشه واسه تو دیوار زدن ، لانچ میکنه رو همین ده؟ چقدر دف میخوای نگه داری؟ 500 کی؟جمعا بالای 1 میلیون گندم خور؟ حتی 500 کی دفاع هم باشه ، بازم به کاتا خسارت وارد میشه

پ.ن: تو شلغم تجویز نکردی، روغن بنفشه تجویز کردی :دی
    پ.ن:میدونم الان میگی پنیسیلین مثال بود، ولی خب همونطور که مثل این دکترهای خسته ی ایران نمیدونی پنیسیلین برای مقابله با باکتری هست، نه برای سرماخوردگی که یه بیماری ویروسی هست، گویا اینقدر خسته ای که کاربرد کتیبه و نان کپ هم یادته رفته،

گفت اصلا من الان میرم محاسبه میکنم میذارم تو فروم.

این داستان این صحبتها بود این تخیلات وسناریو مازیار محاسبه کرده همون مازیار و.....ازکجا امد؟

انصافا اینکه گفته "الان میرم محاسبه میکنم" رو جدی میگی یا شوخی میکنی؟ یعنی واقعا فکر میکنی اون محاسبه بود؟ قلبمو نشکن
    در ضمن من نگفتم مازیار محاسبه کرده، همونطور که خودش گفت مازیار مجبورش کرده در این مورد پست بزاره، یعنی این ته ته کسی بوده که مازیار داشته واسه محاسبه این بوده،
    بعد اگه یکی از این بچه هایی بود که تو سرورهای فیک و 1000 ایکس و اسپیدترا با تراوین آشنا شده، مشکلی نبود بگه 100 کی کاتا با دفاع رنگارنگ پارک میکنم تو یه ده، یا بگه 850 کی لژیون از یه دف ساز ، ولی آخه وگنس که اینو میگه داستان تلخ میشه،

سلام و ارادت

نمیخواستم وارد بحث های فنی و استراتژی های دفاعی و هجومی بشم که مازیار مجبورم کرد

.. لطفا در مورد اینکه گندمشو چجوری میخوای بدی و .... اینارو بگید میگم این دوستمون دنبال سوراخ موش میگرده و عملی نشون میدم چجوری میدم. تو اون دهکده جاسوس هم نمیزارم، میزارم بیای ببینی 100.000 کاتای پارک شده با دفاع های رنگارنگ و فراوان... از این دهکده ها چندتا میسازیم.

اولش که دیدم وگنس به خواست مازیار اومده وارد بحث های فنی و استراتژی های دفاعی و هجومی شده، گفتم اووووف ببینیم یکی از قدیمی ها تو فروم چی محاسبه کرده، کلی حال کردم بخونم ببینم چی نوشتی، ولی وقتی متنت رو خوندم ،خدا خدا کردم این مازیار و وگنس تشابه اسمی با اونی که من میشناختم باشه :دی اگه همونا هستید که فکر کنم گذر زمان و بازی کردن تو سرورهای فیک و بدون قانون کلا فلسفه استراتژی رو براتون بی مفهوم کرده، خصوصا که کل جوابت برای پست منطقیم دیسلایک بود (این آپشن دیسلایک مال فروم بازی تو سرورهای فیکه؟ قدیم سر میبریدیم وسط فروم ، کار به لایک و دیسلایک نمیکشید )
    یا احتمالا میخوای بگی در حد جواب دادن نیستم؟؟؟؟ ^^
    و اما محاسبات و استراتژی های :دی دفاعی که مازیار فرستاده بنویسی،

اول بیا بگو چرا لژیون؟ چرا محافظ نه؟ چرا نیزه دار نه؟ کی به کیه، میایم استراتژی دفاعی و محاسبات رو با دژکوب یا سزار میکنیم :دی
    دوم اینکه، استراتژی فرقش با ضرب و تقسیم چیه؟ همینطوری میای یه نیرو انتخاب میکنی، به دف ساز 19 تا دهکده فول میدی؟ ضرب در هم میکنی، تقسیم بر منابع مورد نیاز ساخت لژیون؟ بعد میگی این استراتژیتون هست؟ واقعا؟؟؟ نه واقعا؟؟؟

بعد این استراتژی خفنت برای دفاع شناور و ثابت یکیه؟ یعنی آنویل رو هم همینجوری میسازی؟ بعد دفاع های پراکنده رو هم همینجوری میسازی؟با بحث کیفیت دفاع شناور و کمیت بالای دفاع ثابت آشنایی داری؟ (یادش بخیر قدیم بچه های اسپید به آنویل میگفتن هامر دفاعی، کلی طول کشید که آموختن هامر دفاعی نداریم، اون آنویل هست)

بعد این خط آخر که رپلای کردم، یه دهکده میسازی، 100000 تا کاتا توش پارک میکنی، جاسوس هم نمیزاری، فقط توش دفاع های رنگارنگ و فراوان پارک میکنی؟؟ مگه مهدکودکه؟ 100 کی کاتا پارک کنی یه جا ، حداقل باید 500 کی دفاع کنار بزاری که یه همر صافش نکنه، 100 کی کاتا؟؟ نه 100 کی؟؟؟ یه جا؟؟؟ با دفاع رنگارنگ؟ بدون جاسوس؟ ، از کجا درمیاری اینارو خدایی؟ قراره رنگارنگ بودن دفاع ها کمکی بکنه تو ورژن جدید که من خبر ندارم؟ یا چشم بندیه؟ بعد میدونی 100 کی کاتا با دفاع رنگارنگش چقدر گندم خورش هست؟ اونم تو سرور پاک و بدون مولتی؟

احتمالا به سوالهام جواب نمیدی و به دیسلایک بسنده میکنی، مگه اینکه مازیار مجبورت کنه :دی ، من منتظرم جواب بدی تا تو پست بعدی با عدد و رقم با هم احوالپرسی کنیم، اما یه نکته به نظرم دفعه بعد محاسبات استراتژی دفاعیت رو با رعد بکن :دی اینجا که کسی کار به کارت نداره
    پ.ن: همه دیسلایک کنید، حال کنید، یکی پیدا بشه دفاع کنه از حرفش به صدتا لایک میارزه

پیرمردی از دیارباقی

سلام، از اون بحث های عدد و رقمی مورد علاقه ی من :دی
    اول عذرخواهی میکنم که به عنوان یه خارج از گود وارد محاسباتت میشم، اما

در مورد بخش اول :
    اول اینکه کسی شک نداره اتک پوینت همر نان کپ بیشتر از کپ میشه، اما مشکل اصلی هردو بخش محاسباتت اینه که تئوری هست ، تا به عمل برسه خیلی فرق میکنه ،

فرض بر اینکه نان کپ 24/7 با حداکثر پتانسیل ممکن ساخته بشه (من ندیدم کسی نان کپ رو بدون مولتی و پارکینگ بتونه 24/7 با کتیبه بسازه و دفاع و منابع و خزانه و پارکینگ و ... رو خودش تهیه کنه، مگه فیلم هندیه؟ :دی ) ، این سبکی که تو ساخت نان کپ رو محاسبه کردی ، طرف اینهارو نیاز داره:
    حمایت ساید برای کتیبه و دفاع شناور ، نارضایتی درون سایدی میاره،
    منابع نسبتا نامحدود، برای شارژ کردن همر به مقدار نجومی و برای گندم خور، گفتین سرور پاک و بدون مولتی هست؟
    پارکینگ مطمئن چون بک کردن همچین همری شوخی نیست، شما داری همزمان خرج خیلی چیزهارو میدی، یهو زیر هر فیک مشکوک یه تیکه از همر رو بک کنی کار سختیه، مگه اینکه به قول خودت به خدا وصل باشی،
    دفاع ثابت مطمئن ، چون از یه تایمی به بعد نان کپ لو رفته، تو هر پلن و غیر پلنی یه فیک رو این ده میاد،
    دفاع شناور زیاد، چون چندین ماه خون ساید رو مکیدی واسه نان کپ ساختن، نمیشه راحت از بین بره
    پلیر زیادتری برای هندل کردن میخواد، فرضا برای هندل کردن اینننننن همه چیزی که گفتم 2 تا پلیر بیشتر از یه همر کپ نیاز باشه ، یعنی عملا این دوتا میتونستن خیلی ریلکس تر یه همر کپ خفن بسازن که نساختن تا در خدمت تیم سازنده همر شو آف باشن،
    اما در واقعیت تو یه ساید که تعداد اکانتهاش بخاطر قوانین عالی این سرور محدود هست و مولتی کمه ، میشه فاکتورهای بالارو برای مثلا 10 تا اکانت مهیا کرد؟
    من ترجیح میدم بجای اینکه اون همه پتانسیل ساید فسقلی (در این سرور بخاطر شرایط پاک بودن) ، رو روی یه نان کپ مصرف کنم، اینو تو سه تا همر کپ مصرف کنم، کاربرد سه تا همر کپ که اتک پوینتش 70 درصد همر نان کپ هست واقعا کاربردی و مفید تره، از جنگ های بعد از میدگیم، تا کتیبه زدن، تا فشار روحی به حریف، تا ترکوندن کپ حریف، تا پلن های سراسری که بچه های سرور 2 راند 3 میفهمن یعنی چی، تا لینک فرستادن واسه اعضای اتحاد و فروم برای روحیه دهی، تا صفر کردن همر لانچ شده تو بیس، تا زدن واندر تو لولهای متوسط، تا شخم زدن زیرساخت واندر اصلی حریف، کلی کار اینطوری که هیچوقت با نان کپ نمیشه کرد،

در آخر در اینکه همر نان کپ اتک پوینتش خفن هست شکی نیست، اما تو همچین سروری که قراره پاک باشه از مولتی، هر سایدی نهایتا به ازای هر 10 تا همر کپ ، یکی یا دوتا نان کپ با تمهیدات امنیتی خفن نیاز داره، اونم برای لول های بالای واندر که تا روز آخر سرور تو بیس بمونه، حتی ممکنه تو پارکینگ بمونه و ترشی بشه، چون برگ آخر ساید حساب میشن و به عنوان راه حل نهایی استفاده میشن، یعنی یه سوپر همر مفت خور که صرفا پشتوانه نهایی ساید هست تا در صورت نیاز ورق رو برگردونه، تمام
    بیشتر از این باشه، فقط و فقط شو آف انفرادی اشخاص هست و بس! اونم تو این سرور که مولتی و پلیر کم هست، عینا هدر دادن پتانسیل ساید محسوب میشه،
    همر جنگی و همر کپ و درگیری سریع سبک روسهاست، سوپر همر های نان کپ جهت شو آف ، سبک ایرانی هاست،
    یکی دیگه از ضعف های نان کپ اینه بخاطر حمایت زیادی که از طرف ساید نیاز داره، اختلاف داخلی ایجاد میکنه ، اگه چندتا بزرگتر رو سر ساید نباشن واقعا گاهی این حسادتی که بین پلیرها ایجاد میکنه باعث باخت میشه، همر اوانسس با بیش از 1 میلیون گرزی 9-8 سال پیش ساخته شد هیچوقت قبل و بعدش هیچکسی نزدیک به این همر رو هم تو سرورهای نرمال نساخت، ولی اونایی که اون سرور بودن میدونن چقدر نارضایتی پشتش بود تا این سوپر همر ( اگه اشتباه نکنم اون زمان رکورد سرورهای نرمال دنیا بود ) ساخته شد،

در مورد بخش دوم

اول اینکه نمیدونم چرا لژیون رو حساب کردی؟ نیروهای بهتری هست، حتما دلیل داشته که من نمیدونم واقعا ،
    در این مورد هم دوباره اسیر تئوری و اعداد شدی،
    در مورد این هم یه پست میدم ،

سلام به همه دوستان خیلی قدیمی،
    از طرف همه پیرمردهای قدیمی آرزو میکنم سالم باشید و این سرور امیدوارم بهتون خوش بگذره <3
    اول اینکه بازی نمیکنم، از سر کنجکاوی و تحریک های ایرج فروم رو دنبال میکردم ولی خب واقعا بعضی از پست ها ناامید کننده هستن، جوری که خوشحال میشم این سرور رو شروع نکردم.

خوب با یه نگاه ساده میشه فهمید پلن رفتن رو اکنتای nw می تونه (نشدنی نیست هر کاری راهی داره) سخت باشه چون پلیرای خوبشون کپ ندارن پس ترسی هم از چنج کپ

ندارن و با ساخت سنگ تراشی کارو برای پلنرای حریف سختر می کنند و ... (این فقط یه مورد بود به قول دوستمون بقیشو بلدم ولی نمیگم8o)

دوست عزیز، نمیدونم چندتا سرور بازی کردی، چندتا سرور بردی، یا اصلا آشنایی با اندگیم داری ؟
    اصلا هم نمیخام برات بازی رو توضیح بدم چون قطعا ادعای خودت و اطرافیانت اونقدری زیاد هست که بعیده دنبال یاد گرفتن باشید، ( اگه خواستید بگو با عدد و آمار برات حساب کنم چه خطای بزرگی میکنید)،
    این اکانت رو ساختم که این پست رو بدم که بهت بگم اون زمانی که ما بازی میکردیم اگه یکی میومد این پست رو مینوشت، کاری باهاش میکردیم که تو همین فروم بازی رو واگذار کنه ، خیلی از دوستایی که تو این سرور هستن معنی تو فروم باختن رو چشیدن :)
    چی میگی برادر؟؟
    پلیرهای خوبتون کپ ندارن؟ بعد چون کپ ندارن ترس ندارن؟ ترس ندارن چون سنگتراشی کار رو برای حریف سخت میکنه؟
    بعد تازه این یه مورد بود و بقیه شو بهمون نمیگی؟؟ (بیا بگو توروخدا) ، اونوقت ایموجی زبون درازی؟؟

باور کن شانس آوردی تو دورانی بازی میکنی که کسی به همچین سوتی هایی گیر نمیده، وگرنه با همین عبارت" سنگتراشی و کپ نداشتن" یه خاطره ای برات درست میشد که همیشه تو زندگیت بهش فکر کنی،

به عنوان دوستتون و به عنوان بخشی از یه تیم قدیمی که همیشه تمام سرورهایی که بازی کرده واندر رو تو ساید خودش 100 کرده! به خودت و دوستات پیشنهاد میکنم اگه واقعا همچین پلنی دارید ، عوضش کنید، من نمیدونم کدوم سرور رو با این روش بردید؟ اما تو یه بازی خوب شما هیچ شانسی ندارید. بیشتر فکر کنید، اگه گلد و پول بی انتها دارید، بجای این استراتژی ، خرج اکانت های ضعیفتر بکنید، با این پلنی که دارید هم به خودتون صدمه میزنید هم سرور رو برای بقیه ایزی مود میکنید.

خوش باشید.
    کهنه سرباز موکسی و پیمان :دی