Posts by Amir.Wall

به جز یکیش اونم تماس ادمین سرور به هر دلیل با پلیرهای یک یا چند اکانته واقعا جای سوال داره از ادمین عزیز که تازه ما هم فهمیدیم اسمشون آقا رسوله خواهش می کنم در این مورد هر چه زودتر توضیح بدن دلیل تماسشون چی بوده یا بیان اعلام کنن که همه چی یه دروغ بزرگه

حرف حساب،
    از بین همه موارد گفته شده، هیجکدوم منطقی نیست، فقط همین مورد هست که ذهن منم درگیر کرده، به نظرم باید واقعا از طرف ادمین شفاف توضیح داده بشه،
    ادمین نه نیازی به تماس داره، نه اصلا حق داره تماس بگیره، نه معنی خاصی داره این کار،
    یه سری قوانین هست که در صورت رعایت نشدن باید برخورد بکنه، اونم به شدیدترین حالتی که قانون اجازه میده، تموم!
    زنگ و این چیزا باعث میشه که آدم حس کنه داره دژکوب بازی میکنه ،

من قبل تصمیم گیری خودم ، یه سوال ازت میپرسم، صادقانه جواب بده، هرچی وجدان داری بزار وسط و این سوال رو جواب بده،
    اگه برعکس بود، جنوب شرق شمارو دوبار با لینک سبز میزد، بعد تو پلن سوم دیوار میشد، میومد این 6 تا بند تو رو مینوشت ، چه برداشتی میکردی؟
    1-ااااا راست میگه!!! من دیگه نیستم، این سرور به گند کشیده شده،
    2-ما که نمیدونیم خلافی بوده یا نه ، این چیزهایی که میگن هم زیاد قانع کننده نیست، حتی نزدیک به کلمه قانع کننده هم نیست،
    3- من که خبر ندارم همچین چیزی بوده یا نه ، ولی اگه بوده نوش جونمون،

تو بودی کدوم رو انتخاب میکردی؟ من زیر یک ثانیه گزینه دورو انتخاب کردم،

اما در جواب اون بندهات، ببین شاید واقعا یکی هست الان تو جنوب شرق که یه آمار نسبی گرفته که چندتا همر تو راهه ( چون ادمین بیشتر از این اطلاع نداره که بخواد بده، سهیل نپی توضیح داد دیروز) یه چیزهای کلی فهمیده، الان هم رو نمیکنه، ترکیب این اطلاعات و دفی که داشتن و آنالیزی که کردن و اشتباهات شما باعث شده 80 درصد پلن شما فیل بشه،
    شاید هم اینایی که نوشتی بدگمانی شدید هست، مثلا بخوام اینکه شما 7 تا همر جنوب شرق گرفتید، ادمین هم 7 تا همر شمارو گرفته رو نقد کنم:
    آیا ادمین دنبال پوله و هیچ سیاست بلند مدتی برای این شغل نداره، اوکی قبول، ولی همچین آدمی اینقدر دنبال مساوات هست که 7=7 باشه؟ خدایی؟؟ یعنی قراره از شمال شرق هم 7 تا همر بگیره که برابر بشه داستان؟ یا مثلا ادمین کاری به سایز 7 تا نداشته؟ بالاخره ادمین دنبال پول بوده ، یا اینقدر عدالت داشته که گفته بزار 7 تا بگیرم، چون اونا 7 تا ضرر کردن؟

مورد3 ، والا خیلی وقتها دیگه دف نیست، همه دف تو راهه، بعد یکی پیام میده رو اون هم اتک هست، میبینی دیگه نمیشه از اول آنالیز کرد، بهش میگی مال تو فیک هست، فوقش ریل بود هم بوده دیگه، میری میگی ببخشید اشتباه آنالیز کردیم، پوشت میکنیم، همه تارگتهارو نمیشه پر کرد که،

بقیه مواردت واقعا اصلا هیچ شباهتی به مدرک ندارن، از دیشب منتظرمون گذاشتی واسه حدس و گمان؟

حالا من تحلیلمو بگم؟ اگه تو همین پلن ، هیرو و رم درست حسابی گذاشته بودید، الان پلنتون 50-60 درصد موفق بود، یه سری همر داده بودید، یه سری کپ و دفاع گرفته بودید، عینا چیزی که ما بخاطرش تراوین بازی میکنیم، چون یکم ضعف تو پلن داشتید، چون خیلییییییییییی عجله داشتید، این موفقیت رسیده به 20 درصد،

داداش بزار همر برسه تو بیس، یه استراحتی بهش بده، بعد پلن بعدی رو برو، جنگ قبل کتیبه قشنگه، ولی نه هر 5 روز یه پلن، پس شما قراره میدگیم دهن مارو آسفالت کنید ؟ گفته باشم من تو کل سرور بیشتر از سه بار شمشیر قرمز رو اکانتم بیاد حذف میکنم :دی ، چه برسه قبل کتیبه 3 بار روم پلن بدن

این رفتار بعد از پلن من رو یاد یه حکایتی انداخت که قدیما یه جایی خوندم، اما چون متنش رو پیدا نکردم سعی میکنم چیزی که یادم میاد رو بنویسم (چه شود:دی )

یه روز پیرمرد پسرش رو میفرسته چشمه آب بیاره، پسرش تا دیروقت برنمیگرده،اصلا وظیفه ش یادش میره، چون مشغول خوابیدن و تفریح و یه قل دو قل بوده :دی
    شب که میشه یادش میاد منتظر این هستن که براشون آب بپره، از طرفی دیگه برای اینکه بر سر چشمه آب یاره دیر بوده ،
    یه فکری به ذهنش میرسه، یک کیلومتر آخر تا خونه رو بدو بدو میره، وقتی که میرسه خونه نفس زنان و رنگ پریده ست ، پدرش میپرسه کو آب؟ کجاست مشکت؟
    میگه هیچی نگو پدر... تو راه یه گله گرگ بهم حمله کردن ، مجبور شدم مشک رو بندازم تا بتونم از دستشون فرار کنم،
    پدره میپرسه یه گله گرگ؟؟؟؟ کجا؟ کدوم حوالی؟
    پسره میگه حوالی باغ مشت علی ، (اتفاقا همون لحظه مشت علی با خرش از باغ میومده اینارو میبینه )
    بابای پسره به مشت علی میگه، مشت علی مواظب باش، سمت باغت یه گله گرگ دیده شده، دام هات رو نخورن،
    مشت علی میگه من از صبح خروس خون تا همین الان باغ بودم ، چیزی ندیدم که...
    بابای پسره رو میکنه به پسره میگه، یه گله؟؟؟ مطمئنی؟
    پسره میگه ، یه گله رو مطمئن نیستم، حتما دو تا بودن دیگه ،
    مشت علی میگه یا دوتا نبوده ، یا مکانش رو اشتباه میکنی، من امروز هیچی ندیدم،
    پسره میگه آره آره، راست میگی، الان که فکر میکنم اونجا نبود، سمت باغ اکبر امپریال بوده،
    یهو از شانس بدش اکبر با خرش میرسه، میگه چیییییییی؟ سمت باغ من؟ نه والا، من سه تا سگ دارم، اگه گرگ رد بشه حتما یه پارسی میکنن، ما هم یه چیزی میشنویم،
    همه نگاه ها میره سمت پسره، پسره سرخ و خجالت زده میگه نمیدونم والا، منکه خشخش یه چیزی رو زیر درختها شنیدم، فکر کردم گرگه، فرار کردم ...
    در همین حال بودن که یهو کدخدای ده اومد ، مشک پسره دستش بود، مشک خالی رو داد دست پدره، گفت پسرت امروز صبح تا شب تو باغ من خوابیده بوده، این مشکش رو جا گذاشته، مشک خدمت شما، زحمت بکش پول اون گردوهایی که کل روز خورده رو بده،

میدونم الان رپلای میکنید و میخندید و مسخره میکنید، ولی درس بگیرید تا کدخدا مشک رو نیاورده ، مدارک رو بزارید تو فروم، وگرنه مرد باشید و سرتون رو بالا بگیرید، دوتا پلن زدید جنوب شرق رو چرخ کردید، پلن سوم 80 درصد تلفات دادید، از این 80 درصد یه مقداری تقصیر پلن بدتون بوده، یه مقداریش تقصیر نبود هیرو و رم بوده، یه مقداریش هم زحمت و ریکشن بچه های Se
    والا من به بودنتون افتخار میکنم، سه تا پلن دادید این تایم سرور، کلی نتیجه گرفتید، سرور ادامه داره، شما هم خیلی خوب هستید و میرسید.

اگه مدرک به درد بخوری ارائه کنید، خیلی ها حذف میکنن، شک نکنید.

پ.ن: اینو 24 سال پیش خوندم، بیشتر از این تو ذهنم نبود ، ولی خب جوری ازش درس گرفتم که اینقدرش! یادم موند.

ارادات

تمام مدارکی که هست طی فردا میزاریم فروم تا بقیه هم بدونن چه اتفاقایی افتاده. صداها ضبط شده و ویس هم از بازیکن و مولتی هانتر هم داریم که میزاریم.

داستان باگ هم از سرلشکر فهمیدیم و نمیدونستیم تا امروز.

فردا منتظر پست باشید

کاش بیدار میموندی 10 دقیقه مدارک رو آپلود میکردی، 10 خط هم مینوشتی خب، چه کاریه تا فردا صبر کنیم؟

واقعا اگه مدرک معتبر و مشخصی دارید رو کنید، خیلی ها هستن که ازتون حمایت میکنن، ولی اگه مدرکی ندارید ظاهر قضیه نشون میده یه پلن سنگین با مقدار زیادی ناهماهنگی بوده (رم و هیرو و ...) ، اونطرف هم جنوب شرق تو فاصله این مدت دف کشیده ، دوتا پلن قبلیتون لینک سبز بوده، این یکی برعکس شده، بازی همینه، چیش براتون عجیبه؟ این تئوری هایی که از دوستاتون خوندم اصلا شبیه دلیل منطقی برای بازی کثیف نیست،
    تبریک قبل از لند تو فروم، تشخیص تارگت و پر کردنش چیزای عجیبیه؟ همیشه انتظار لینک سبز داشتید؟ اینکه از بین 10 تا هدف، 8 تارو بفهمن که کار خاصی نکردن،الانکه درست آنالیز کردن و بین 30 تا 8 تا رو فهمیدن ، یکی دوتا رو هم نفهمیدن ، چندتا هم اشتباه جلو فیک دف چیدن تازه شده شبیه بازی واقعی،

بازم منتظر مدارکتون هستیم، اگه واقعا مدارک معتبری دارید، حتما بزارید و حتما ازتون حمایت میشه،
    اگه ندارید، هیچی نمیشه گفت ، جز اینکه تب تند، زود عرق میکنه، پلن سراسری هفته 8 بازی همین میشه،

یک سری تارگت ها هم رم در حد ۳۰۰ تا . عجله کردن برای پلن گسترده زدن. رمر درست نزاشتن پشت همر ها.

منتظر بمونیم بیان توضیح بدن علت این حرکت چی بوده، بعد حالا در مورد اون که دخالت کسی تو کار بوده یا نه هم حرف بزنیم، به نظرم این مهمتره فعلا

پ.ن: اصلا برام مهم نیست که خلافی صورت گرفته یا نه، اصلا نه از جنوب شرق دفاع میکنم، نه از شمال غرب،
    بعد حذف دسته جمعی زئوس، یه سرور قبل ترش هم فکر کنم عقاب ها بودن حذف کردن، بعدش پشت دستمو داغ کردم که دیگه تراوین بازی نکنم، اما این اعتیاد به دورهمی نذاشت، کلا بعد از سرور 2 دیگه تراوین تموم شد ، بهشون بر میخوره یا نه رو نمیدونم، ولی نسل جدید کلا طاقت یکسال بازی کردن رو نداره، ما الکی دل خوش بودیم، حداقل باید سرعت سرور 10 ایکس باشه که اینا بیان 45 روزه بازی کنن، بزنن، دیوار شن، برن دنبال زندگیشون، سرور نرمال واسه پیرمردهاست.

من خودم سرور و دیر استارت کردم و همره خیلی از دوستان از ما جلوتره! بحث نرسیدن و تمام و کمال رسیدن!
    نمیگم دیگه امیدی نیست!ولی اکانت هایی که همر از دست میده دیگه همرش استارت بشه نهااااااایت جلو زنه نقشه بشه که در این صورت دف بکشه عقلانی تره!
    قبول نداری؟

نمیدونم منظورت از نرسیدن و تمام و کمال رسیدن چی هست، ولی یه محاسبه ریز برات میزارم که بدونی میشه رسید، خوووووب هم میشه رسید (فکر کنم کرونا گرفته بودی، آرزوی سلامتی میکنم برات، والا اینقدر دوست و آشنا از کرونا آسیب دیدن که دیگه دوست دارم حمله کنیم چین :دی )

قبلش بگم که محاسبات رو نمیکنم که مثل بعضی ها مرید جمع کنم :دی ، اینو در سه دقیقه خودت هم تو kirilloid میتونی ببینی،
    یکی روز 45 سرور از صفر استارت میزنه ، با توجه به اینکه کلی از دوستان 6-7 ده به بالا دارن، زیاد سخت نیست که 400-500 کی پوش بشه و بتونه در بدترین حالت روز 90 سرور همر رو استارت بزنه، یعنی 10 روز قبل اومدن کتیبه ها،

روز 100 سرور کتیبه ها میاد، روز 200 بازی نقشه ها میاد، روز 350 بازی در هر صورت تموم میشه،
    فرض بر اینکه کسی که الان اومده ، قراره یه واندر زن تو کپ بسازه، روز 300 بازی هم لانچ کنه رو واندر (50روز مونده به ته سرور) فکر میکنم برای یه سرور خوب ، یه تایم معقولی باشه؟
    پس فرضیاتمون ایناست:
    روز 90 استارت زده، روز 300 لانچ کرده، همر کپ هست، 210 روز همر ساخته ، 60 روز اولش بدون کتیبه ، 150 روز بعدش با کتیبه 2 ایکس، یه رومن تو این شرایط چی میتونه بسازه؟
    150 کی شمشیر زن، 100 کی سزار، 26 کی کاتا،

توجه کن من کسی رو در نظر گرفتم که از صفر داره شروع میکنه، نه کسی که چندتا ده داره، فقط همرش پریده،
    توجه کن این همر کپ بود که میشه نان کپ ساخت،
    توجه کن 45 روز اول رو اختصاص دادم به بالا آوردن زیرساخت!! اگه گلد خوبی باشه و خوب پوش بشه، خیلی زودتر از این میتونه ران کنه،

خلاصه اینکه تراوین نرمال هیچوقت دیر نیست،

بازم آرزوی سلامتی واسه تو و همه

ارادت

دف سازهای سنتی تقریبا همینی بودن که گفتی، چون غیر از این باشه قفل میشن تو ادامه بازی، ولی خب گویا روش های صنعتی و مدرن تری هم هست، باید ببینیم در ادامه چی میشه،

بله بنده شمال شرق بازی میکنم، امیدوارم که بتونم به قدر توان به مازیار و بقیه عزیزان تیم لیدری کمک کنم، هرچند طبق معمول یکم دیره، ولی خب میرسونم
    ضمنا تنی چند از بچه هامون هم اضافه شدن و کم کم دارن اضافه میشن، باشد که سرور رو جذاب تر کنه (: خودشون کم کم میان و اعلام حضور میکنن، حالا یا تو فروم یا تو زمین بازی

متهم شدم به هیجانی حرف زدن . خواستم جوابتون رو با مدرک بدم .

ارادت

مصطفی بینام

بقیه چیزایی که دوستانتون نوشتن از همون فاز کل کل میاد که خب اشکال نداره و اتفاقا دوسش دارم، به وقتش از اون منظر هم وارد قضیه میشم، فعلا بحثی نیست تا وقتش،

فقط اینجا که فکر کردی متهمت کردم به هیجانی حرف زدن، رو رفع کنم، اصلا اون پ.ن برای تو نبود، یکی دیگه رو خطاب قرار دادم که خودش میدونه ، اگه میخواستم به تو بگم که همون اول پست مینوشتم ،دیگه نمیبردمش ته پ.ن ،
    اگه فکر کردی منظورم تو بودی، عذرخواهم،

پ.ن: چقدرررررررر آتیشتون تنده، دوسش دارم ، خیلی دوسش دارم،

نمیدونم چرا حتی جلوی پستی که توش دو بار ازتون تشکر شده، یه بار هم از پلنتون تقدیر شده گارد داری،
    برادر من ، کسی اصلا دستاوردهای شما رو زیر سوال نبرد، یه بار دیگه پستمو بخون،
    ضمنا هنوز روی شما پلن خاصی نرفتن که دستاورد دفاعی تون محک بخوره، یه پلن فیل رو امپریال بود که مشخص بود فیل میشه ، اصلا شما آماده بودید واسش ،
    یه پلن سبک رو مصری ها بود که لینک سبز گرفت، نه این برای شما بد هست، نه برای شما خوبه ، اصلا دستاوردهای شما مورد بحث من نبوده،
    بیشتر از این بازش نمیکنم، چون هم خودت میدونی، هم من میدونم که چی دارم میگم،

در مورد اینکه همه در جریانن که دف کشیدن راحت تر از همر هست،بله، همه در جریان، حتی نوه 18 ماهه مازیار، اما اکانتی که همر میکشه ، میتونه از همرش برای غارت استفاده کنه جبران منابع بشه (اونم این سرور که ناتار اینطوریه) ، اکانتی که همر میکشه پلیر و گلد بیشتری داره، اکانتی که همر میکشه یه هیجانی داره که روز 45 بازی 25-10 بسازه، اما یه دف ساز که با هدف ساختن دف برای ربع اومده تو بازی، هیچکدوم از اینارو با اون شدت نداره، باید زمان بگذره، ریسورس آپ کنه، واحه بگیره، به یه تولید خوبی برسه، بعد شروع کنه بر اساس شرایط ربع دف بکشه،

فقط یه جور دف ساز داریم که روز 45 سرور دف سنگین کشیده، اونم مولتی یه همرساز هست که برای مولتیش هم گلد و وقت خوبی میذاره ، تمام

(من به همچین اکانتی مولتی نمیگم و اتفاقا تحسین میکنم کسی همچین مولتی بکشه، این بحث ها در مورد مولتی هم زیاد برام جذاب نیست، جلو این حرفمم گارد نگیری که داری به ما میگی مولتی باز؟؟؟؟!!! خودتی!!! نه عزیزم، کسی که دوتا اکانت رو میتونه بکشه بالا، یعنی به اندازه دوتا اکانت وقت و گلد میزاره، کسی که ده تا اکانت میکشه بالا، به اندازه ده تا اکانت گلد و وقت میزاره، مولتی بذر که نیست بکاری خودش در بیاد درخت بشه زحمت داره ، مگه اینکه مولتی صنعتی و بات باشه که خب این سرور نداریم)

پ.ن: فنی حرف بزنیم، نه هیجانی،

پلن های خوبی زدین و قابل تقدیره اما این تایم سرور همه سایدا توانی دفاعیشون به مراتب ضعیف تر از توانایی هجومیشون هست

دقیقا ، مهمترین نکته ی این چندروز فروم رو گفتی،
    1-قطعا پلن های خوبی دیدیم، مورد 2 و 4 اصلا برای پایین آوردن ارزش پلن ها نیست،
    2-مهمتر از پلن ها این هست که روز 45 بازی هیچ سایدی اونقدر دفاع نداره که بخواد تو یه دفاع ، جلو سه تا همر 25-10 دف بچینه ، (تازه فرض بر اینکه اتک ها درست تشخیص داده بشن و دفاع برسه) ،

3- اصلا تا امروز ساختن همچین دفاعی منطقی نبوده ، ساختن مثلا 200-300 کی دف شناور روز 40-45 بازی؟ تایمی که هنوز خیلی از دف سازهای اصلی میدگیم واحه دوم رو نگرفتن،
    4-این تایم سرور این اتک ها با یه ذره چاشنی فیک و زمان بندی خوب رو هر سایدی لانچ بشه ، لینک سبز میگیره، اصلا شکی ندارم.
    5- مرسی از شمال غرب که تایم بازی رو جلوتر کشید.

درود به همه دوستان

این پست‌هایی که دوستان شمال شرق دارن تو فروم میذارن به نفع ساید نیست از همه کسایی که می خوان ساید شمال شرق پیروز بشه تقاضا دارم با این پستها هیزم تو آتیش دشمن نریزن

حرفت کاملا درسته ، کاملا ، اما :
    1-همیشه سکوت باعث همبستگی نمیشه، یه وقتهایی روشن نکردن حقایق و دروغ جلوه دادن حقایق باعث میشه همبستگی از بین بره،
    2- واقعا باور کردی دلش با شمال شرقه؟ چندتا پست آخر رو با دقت بخون، اونجاها که مربوط به شمال شرق هست، هیچ جوره از ضربه زدن به شمال شرق دریغ نمیکنه ، و اینو بهت بگم الان تنها دشمن شمال شرق خودش هست.
    3- شک نکن، این قضیه الان حل نشه ، همیشه مشکل ساز خواهد بود ، یه جایی باید اسرار این دندون لق رو یکی میگفت، هرچند هنوز خیلییییییییییییی چیزی هست و بخاطر ایرج آدم نمیتونه جزییات رو بگه ،
    4- علت اینکه داستان تو فروم باز شد، بخاطر اینه که دشمنی و کینه ش رو آورده تو فروم ، خیلی وقت پیش ها جلسه خصوصی حل مشکلات با خودخواهی و توهماتش بی نتیجه موند. وقتی یکی تو بازی باهات دشمنه ، باید تو بازی جوابشو بدی، اگه یکی تو خصوصی دشمنی میکنه باید تو خصوصی جوابشو بدی، ولی وقتی یکی تو فضای عمومی داره دشمنی میکنه ، تکرار میکنه، تکرار میکنه، تکرار میکنه، باید تو همون فضای عمومی جوابشو بدی،

اگر میتونتی می موندی توی ساید و خاله زنک بازیتو یکم کمتر میکردی

این پست باعث ناراحتی خود آیدین و احتمالا یکی دوتا از دوستای عزیزم میشه، اما خب گویا این داستان تمومی نداره، اتفاقا بعد پست امشبش به یکی از دوستان عزیزم گفتم برام عجیبه که آیدین اینقدر شمشیر رو برای ضربه زدن به ساید شمال شرق از رو بسته و تو هیچ پستی دریغ نکرده ، هر پستی که گذاشته حتی اگه کوچکترین ربطی به شمال شرق نداشته، یه لگدی هم نثار شمال شرق کرده ، حتی تو این پلن ، مثال زد که شبیه سرور 8 میشه ، تهش شمال شرق میبره، جالبه چرا جنوب غرب نه؟ چرا سعی میکنی چشم هارو به سمت شمال شرق معطوف کنی؟ واقعا این هم بار آموزشی داره یا تخلیه کینه هات از کسی هست؟
    درسته تو شمال شرق به اختلاف خوردن و رفت، اما این حجم از تخریب علیه دوستان و هم اتحادی های سابق بی نظیر هست،
    جهت بی انگیزه نشدن دوستان کم اطلاع در شمال شرق از حرفهای ایشون، جهت اطلاع دوستان ذوب در ولایت و آموزش های ایشون و به جهت آشنایی رهگذرها با ایشون باید عرض کنم که ، ایشون یکی از بهترین اکسل های تراوین هستن، هیچ شکی درش نیست، اگه ازش بپرسی حفظی بگو بهتره کراپ فیدر دهم رو لول 8 کنیم، یا آسیاب فیدر نهم ، تو سه ثانیه جواب میده، اما از اونجایی که تراوین فقط همین اکسل بودن نیست ، یه نگاهی گذرا به رزومه ایشون :

1- سرور 1 راند 1 ، تراوین کلاسیک حذف کرد
    2-سرور 8 کلاسیک بازی کردن و جزو متای برنده بودن ، (من نبودم ،شاید اونجا هم قهر کرده یه مدت، مطمئن نیستم)
    3-سرور 2 راند 3 ، وسط سرور قهر کرد ، یه مدت طولانی تو سرور حضور نداشت، معین بیچاره با تلفن و خواهش بچه های والس رو پای بازی نگه داشت، تا ایشون اندگیم به بازی اضافه شدن ،
    4-سرور 14 که تشکیل شده از بچه های کلاسیک بود در مقابل بچه های ورژن 4 ، ایشون با اختلافات بچه گانه حذف کرد
    5-سرور آخر که نمیدونم چندم حساب میشه :دی تقابل بچه های کلاسیک به نام الدرز با بچه های زئوس بود، ایشون بخاطر اینکه یه نفر چندساعت بیشتر تونسته بود با کتیبه شارژ کنه ، حذف کرد
    6-این سرور روز دهم سرور طبق چیزایی که تو فروم رو خوندم، اکانت رو روی حذف گذاشت (اینبار رکورد زد تو زمان حذف :دی) ، بعد کنسل کرد، دوباره روز 25م نشده، قهر کرد و رفت
    7- یه سرور هم قبل این بازی کردن که فکر کنم اونم حذف کرد، مطمئن نیستم ، اینو حساب نکنید تا تایید نشده،

اینارو ننوشتم که ایشون رو تخریب کنم، چون واقعا نیاز به تخریب نداره اصلا، چون هیچ کسی نیست که از قدیم بازی کنه و از رزومه و مشکلاتی که ایشون برای سایدش ایجاد میکنه خبر نداشته باشه، همونطور که یه عزیزی بالاتر گفت:

"ادم مدعی باید بتونه اندازه انگشتای یک دستش ادم پیدا کنه تو دورو ورش(توبازی منظورمه)که باهاش به مشکل نخورده باشن.(اونایی که از نزدیک باهاشون کار کرده)"

بلکه به این علت نوشتم که خیلی راحت با هر پست سعی میکنه خودش رو یه شخص مظلوم که مورد ظلم واقع شده نشون بده، 4 نفر هم باور میکنن، عزیزان ایشون هیچوقت بخاطر بازی کثیف حذف نکرده، هیچوقت بخاطر این فانتزی های فضایی که شما دارید و گاها مینویسید قهر نکرده، هیچوقت از کسی بت نسازید که نتونید واقعیت رو ببینید، به خیلی ها این هشدار داده شده و قبول نکردن، تا اینکه خودشون طعمش رو چشیدن :دی
    ایشون همیشه بخاطر خودخواهی و خودبرتر بینی حادی که داره حذف کرده ، الان هم همینه ، اگه این داستان برای شما جدیده ، خیلی ها 11-12 سالیه این سبک بازی رو میبینن از ایشون و چیز جدیدی نیست، اولش با شدت و قدرت بالا بازی میکنه، یه سری محاسبات ابتدایی میزاره تو فروم برای جمع کردن یه سری مرید (اینکه 8 کی رعد چندوقته ساخته میشه، یا اینکه اگه 8 هفته تروپ رو 24/7 بسازی چقدر میشه :دی ) بعد قطعا قطعا قطعا یه اختلاف داخلی ایجاد میکنه و حذف یا قهر میکنه،

در ضمن، این سبک بازی ایشون مختص تراوین نیست، بازی دیگه هم تجربه نشون داد که همین داستان اختلاف داشتن و حاشیه ساختن ، تکرار شده

در نهایت، سعی کنید بت نسازید ، همه انسان هستن، هیچکی از فضا نیومده، تراوین باز کسی هست که تمام یه سرور رو از روز اول تا روز آخر بازی میکنه، تو حوادث تلخ گذشت میکنه، پتانسیلش رو در اختیار تیم میذاره، اگه کمبودی پیش اومد نادیده میگیره، سعی میکنه اگه حرفی باعث حاشیه میشه از زدنش پرهیز کنه، اگه از چیزی ناراحت میشه سعی میکنه صبر به خرج بده و حذف نمیکنه و پشت دوستاش رو خالی نمیکنه اگه رفت نمیاد تو فروم علیه شون پست بزاره ،
    از همه مهمتر سعی میکنه چندتا دوست جدید به زندگیش اضافه کنه، مفاهیمی که ایشون هیچ درکی ازش نداره، هیچ درکی

پ.ن: تیرداد پست قبلیم رو پاک کردم، فکر نمیکردم بهت بربخوره ، تو اگه ناراحتی ازم نمیدونم، ولی هنوز جزو اون 12 نفر توی عکس پروفایلم هستی :ایکس این سرور هستم ، اما جور دیگه ای، نه به سبک قدیم.

ارادت

مثلا اگه سایدی از مفاد قرار داد تخطی کرد اون سه ساید دیگه علیه اون ساید 3 به 1 کنن

و همزمان از اعضای با غیرت اون ساید متخطی بخوان که به سایدشون فشار بیارن و...

راه داره، باید کار بشه روش

من نمیدونم تو توی کدوم دنیا زندگی میکنی یا قبل از پست گذاشتن یه چیزی مثل چای زعفرونی غلیظ مصرف میکنی یا یه گیاه دیگه، نمیدونم

ولی خب مطمئنم وقتی پست میزاری تنها کاری که نمیکنی "فکر کردن" هست،

فرض کن جنوب شرق و شمال غرب متا کردن، بعد جنوب شرق یکی از این قوانین که صحبت شده رو نقض میکنه و به شمال شرق ضربه وارد میکنه ،
    اونوقت شماب غرب بیاد متارو بهم بزنه و بره با شمال شرق و جنوب غرب متا کنه که جنوب شرق رو بزنن؟ واقعا؟ واقعا فکر کردی به این رسیدی؟ باز میگفتی ادمین از لیدرهای همه ربع ها سفته بگیره یکم معقول تر بود :دی ،

پ.ن: واسه بازی پاک هیییییییچ ضمانتی نیست، واسه اثبات شدن بازی کثیف هیییییییچ راه مشخصی نیست، کلا توقعتون رو بیارید پایین، شما تو دنیایی زندگی میکنید که بلژیک (کنگو ) و چین (هنگ کنگ و ایغور) و آمریکا(همه جا) و روسیه (همه جا) و ایران (داخل کشور و همسایه هاش) و ... دارن نسل کشی میکنن یا میکردن، بعد بیانیه حقوق بشر میدن ، سازمان ملل هم فقط سرشو تکون میده ،اگه پیشنهادی دارید بنویسید (البته حسین جان به نظرم شما پیشنهاداتت رو ننویسی بهتره :دی ) واقع بین باشید،
    این جلسه برای بازی پاک، برای این هست که سرور به اون مرحله نرسه که لیدرهای ربع بیاد وسط فروم بگن "موتونیم، موکونیم، اگه موتونید ، بوکوندید" ، نه بیشتر ، قبلا سرورهایی بوده که به این مرحله رسیده!

ضمانت و اثبات و بندها و ... فقط حکم یه کمربند ایمنی داره نه بیشتر و به نظر من جلسه تون به قدر کافی مفید بوده ، بیشتر از این انتظاری نیست، اونایی که میرن جلسه هم زندگی عادی دارن، تراوین یه تفریح هست واسشون، بیشتر از این چه توقعی میشه داشت.

من ساده(easy)(بسیط)( 簡單)

شما احیانا همون شخصی هستید که میگفت : پلیرهای خوبمون کپ ندارن، چون کپ ندارن ترسی ندارن و با سنگتراشی کار رو برای پلنرهای حریف سخت میکنن؟

اگه آره، یه چیزایی مونده بود که بهمون نگفتی، من از اونروز فروم رو میخونم به امید یادگرفتن بقیه چیزایی که بلدید.

جالبه چون اون جاسوس ها 20 روز اونجا بودن نه 2 روز و دقیقا اگر 2 روز پیش هم اسکات زده بودید لینکش بود

یه چیز دیگه اینکه دوباره لازم هست تاکید کنم ، اگه من جنوب شرق بودم و جزو تیم لیدری، الان یه پارتی میگرفتم که شمال غرب با خفت کردن یه همر 3 کی پیاده 1500 تا سواره نشون داد که پلن سنگینی برای خفت کردن داره و اکانت مرغ آتش صرفا اسم نیست ، اونقدر برنامه ریزی کردن که این تایم سرور 8 کی رعد رو بدون اسکات جدید میفرستن برای خفت، اونقدر برنامه ریزی کردن که ممکنه از ما جاسوسی کنن و ما اصلا لینکش رو نبینیم ،

نگاه مثبت به ماجرا چیه؟
    چه زمانی همر رو خفت کردن؟ دوماه مونده به کتیبه ها،
    چی خفت کردن؟ 9 کی گندم خور،
    چقدر طول میکشه جبران کنیدش؟ من میگم هیچی، واقعا اینقدر وقت دارید برای جبران که این هیچی نیست
    چی گیرتون اومده؟ یه سری اطلاعات خیلی خوب از توان تیم خفت رقیب، باور کن اگه این اطلاعات رو دو ماه دیگه ، چندروز قبل اومدن کتیبه ها موقع خفن شدن 40 کی گرزی میفهیدید به مراتب آسیبش بیشتر بود، عملا یه اکانت از دور خارج میشد یا روحیه ش رو از دست میداد،

بخوام بنویسم هنوز این لیست ادامه داره، ولی خب تا همینجا فکر کنم فهمیده باشی پستم به نفع شما بود، نه به ضررتون ، کلی کار هست که باید بکنید و کلی ام ام هست که برای این قضیه باید بزنید...

جالبه چون اون جاسوس ها 20 روز اونجا بودن نه 2 روز و دقیقا اگر 2 روز پیش هم اسکات زده بودید لینکش بودم

من شمال غرب نیستم تو پستمم نوشتم، اینو تیرداد خوب میدونه خودش، ته پستمم نوشتم که شاید اصلا شمال غرب با بازی کثیف اینکارو کرده و من قصدم دفاع ازشون نیست، صرفا یکی از احتمالات ممکن رو نوشتم. کلا اون پست رو هم نوشتم که یه وقت برداشت اشتباه از داستان باعث بی انگیزه شدن کسی نشه، چون الان مهمترین کار اینه که کنار پاپ و همر و غارت و ... انگیزه پلیرها حفظ بشه ،

در مورد اینکه چرا گفتم دوروز قبل اسکات زدن هم شماره پست رو نوشتم(پست شماره 1043 صفحه 53 ) ، یه عکسی گذاشتن که اسم دهکده و اسم مدافع با اسم دهکده و اسم کسی که خفت شده یکسان هست، من از بیرون چیزی رو اشتباه متوجه شدم از اون عکس؟ (همون عکسی که رپلای کردی یه بار رو میگم)

پ.ن: خودت خیلی قدیمی تر از این هستی که من بهت اینو بگم اگه حس میکنی جسارت هست پیشاپیش معذرت،

چون در کنار همه چیزهای سیاسی و پاپ و ... تراوین یه بازی زد و خورد هست، ریکشن بزرگان ساید بعد از هر اتفاق ناخوشایند مثل خفت شدن و دیوار شدن یا صفر شدن کپ 2 تا جنبه داره، میتونه مثبت و رو به جلو باشه و به بازیکن ها هیجان و انگیزه تزریق کنه که داریم یه بازی درست حسابی و با زد و خورد واقعی انجام میدیم ، یا میتونه با القای مسائل انگیزه کش مثلا همین دسترسی غیر سالم حریف باعث سرکوب هیجان و انگیزه بازیکنهای متوسط بشه،
    مثلا این خفت باعث میشه بچه های شما دیگه بیشتر حواسشون باشه، جاسوس بیشتری بزارن چون فهمیدن که حریف ممکنه اسکات سنگین بکشه ازشون ، فهمیدن که اگه قراره 12 ساعت نباشن، همر رو بزنن به یه ناتار تو فاصله 6 ساعتی که تا وقتی برمیگردن تو ده نباشه ، خیلی استفاده های مفید میشه از این اتفاقات منفی کرد، ریکشن بزرگان ساید تو اتفاقات منفی خیلی مهمتر از اتفاقات مثبت هست، اتفاقات مثبت رو که همه میتونن مدیریت کنن، اونی که از اتفاق منفی درست استفاده کنه کارش خوبه

پ.ن: بازم میگم من اصلا از شمال غرب دفاع نمیکنم، باور کن تعداد دوستام سمت شرق سرور 10 برابر کسایی هست که سمت غرب سرور میشناسم.

از این گذشته میخواستم به لیدرهای آمرداد توصیه اکید بکنم که حتما پیگیر اون لینک جاسوسی منجر به خفت دیروز باشن.

چون خیلی تو روند آتی سرور موثره .

تیرداد

سلام تیرداد ،
    نمیدونم این به رفع ابهام کمک میکنه یا نه ، چون گفتی تو روند آتی سرور موثره توضیح میدم که یه وقت کسی بی دلیل انگیزه ش رو از دست نده، (من جزو تیم اتک نیستم، صرفا تجربی میگم)
    کلا تو خفت کردن خیلی پیش میاد که طرف مثلا طی 10 روز گذشته از چندجا اسکات کشیده و یه آمار نسبی داره ، بعد از آخرین اسکاتش 2-3 روز گذشته (پست شماره 1043) و با یه نیروی سنگینی (8کی رعد این تایم سرور) ، ساعت 5 صبح با ریسک بالا بره واسه خفت از دهی که جدیدا ازش اسکات نداره (آخرین اسکات مال دو روز قبل بوده)
    تا اونجایی که من دیدم ، یه عکسی گذاشتن که 2-3 روز قبلش از اون اکانت اسکات کشیده شده (ساعت 4:23 دقیقه صبح دو روز قبل از خفت)
    یعنی یه اتک بوده با ریسک بالا، نیروی سنگین، ساعت و زمان مناسب،
    کلا برای خفتورها از دست دادن نیرو زیاد مهم نیست (به اندازه کسی که همر میسازه مهم نیست) ، چون اصلا اومدن واسه ریسک کردن ، به همین دلیل من از طرف خودم به ریسکشون ایرادی وارد نمیبینم

پ.ن: ممکنه من جاییش رو اشتباه متوجه شده باشم، یا اصلا بازی کثیف در کار باشه، نمیدونم، صرفا از روی چیزایی که خونده بودم نظرمو گفتم که بخاطر یه درک اشتباه از ریسک خفتورها، انگیزه بازیتون رو از دست ندید.

پ.ن: یکم جاسوس بزارید کنار اون همر لعنتی، ایزدی مودش نکنید

جسارتا به عنوان یه دوست خارج از بازی ، یه پیشنهادی دارم برای شما و بقیه ربع ها ، تا - زمان جلسه تون کوتاه باشه،-نتیجه جلسه خیلی شفاف باشه، - مشخص باشه کی با چی مخالف هست، با چی موافق، تا کسی زیر حرفش نزنه ،

1- قبل از جلسه یه سری سوال طرح کنید در مورد بازی سالم و از قبل در اختیار توتال هر ساید بزارید تا بین لیدرهای خودشون در موردش بحث کنن ، (یه چند نمونه سوال رو پایین مینویسم که منظورم رو متوجه بشید)
    -مولتی بازی بازی در سطح معقول رو نادیده بگیریم یا نه؟
    -مولتی بازی به سبک صنعتی رو نادیده بگیریم یا نه؟
    -اکانت جاسوس داشتن برای جمع آوری اطلاعات ، آنلاین بودن ها، دیدن ام ام ها ، کلا هر نوع اطلاعاتی ، مجاز هست یا نه؟
    -اکانت جاسوس برای تخریب مستقیم ، مثل کتیبه بلند کردن، همر رو واندر خودی، مست کردن ، یا هرچیز مستقیم، مجاز هست یا نه؟
    -خرید و فروش اکانت تو ساید رقیب مجاز هست یا نه؟ (اثباتش سخته، ولی گاها پیش میاد که اثبات میشه)
    -واسه پلن ، رفتن ده زدن تو ساید دیگه مجاز هست؟

-کتیبه زدن از ناتار ساید دیگه با نیرو مجاز هست؟

-و هرچی که فکر میکنید اذیتتون میکنه

2- جلسه رو برگزار کنید، 10-15 دقیقه در مورد ابهاماتش صحبت کنید، تا چیزی نمونه

3-خیلی شیک و رسمی هر ربع جوابش رو به سوالات مطرح شده بده ،

4-نتیجه گیری نهایی رو به عنوان یه اساسنامه بازی پاک ببندید.

5-نتیجه جواب های هر ربع به سوالات رو با عکس داخل فروم بزارید.

این پروسه ، از اول تا آخر 1 ساعت زمان میبره، از طرح سوال تا نتیجه گیری، اینجوری نه کسی میاد حرفاش رو تکذیب میکنه ، نه وقتتون هدر میشه، نه ابهامی میمونه،

جلسه ای که از قبل محتواش کاملا دقیق مشخص نشه، آخر جلسه هم صورت جلسه ش نوشته نشه، صرفا وقت هدر دادن هست و فرصت دادن به کسی که میخواد دو دوزه بازی کنه ،

ارادت