Posts by Amir.Wall

با تشکر از تمام دوستان مخصوصا دوستان متا شرق که محبت داشتن به من

اگه میدونستم اینقدر خاطرخواه دارم اونجا تو شرق رجیستر میکردم :دی

پ. ن : عاشق همه تراوین بازهای عزیز هستم <3

معلومه خاطرخواه داری و مهمی،
    همه پلیرهای جنوب غرب برای ما مهمن، حتی نوبترینشون عموقناد

خلاصه اينكه سمندون قصه ما اينجوري بود كه اول هيرو رو تك ميفرستاد

.

بعد اروم اروم نيروهاي سوارش ميومد

بعد كه خوب ديوار ميشد رو فيدر كم كم كاتاهاش و مزدوراش ميرسيدن

این بنده خدا خودش به تنهایی روحیه جنوب غرب رو خراب میکنه =)))) یعنی تاحالا گل به خودی تر از این ندیدم ، یوسف جان در کنار کارای سیاسی، این بنده خدارو هم ارشاد کن، نه اینکه نیروهاش مهم باشن، نه ، این بنده خدا کلا کلاس سرور رو میاره پایین، پسفردا بگیم یه سرور بازی کردیم، طرف اول هیروش میومد، بعد سواره، بعد پیاده، هفته بعدش هم کاتاهاش میرسید، نه تنها شما برای ما هم زشته،

داداش خیلی ها دیگه بازی نمی کنن مثل پویان حمید آپاچی مصطفی کدمن هومن گاو بندی پیام امپرور مهران زرشک ممد موکسی و خیلی های دیگه که اسمشونو برم خودشون میشن یک سرور و جایی تک تکشون خالیه و همینطور خیلی های دیگه که جاشون خالی و بین ما نیستن و سر آمدشون نیما خدا بیامرز اسمس گل مهدی امورتال و ......

مهران زرشک هست،
    30 درصد از علت بودن و موندن من بخاطر همسایگی با مهران عزیزه =))) ولی خب تیم کلاسیک وجود نداره، یه تعداد جست و گریخته دیر و زود به سرور اضافه شدن ، اما عنوان کلاسیک رو یدک نمیکشن

اگر هم تو این مدت با حرف هام باعث ناراحتی کسی شدم از همه معذرت میخوام و خوبی یا بدی دیدین حلال کنین .

مرسی ناصر جان، اگه اشتباه یا لحن یا کلمه بدی هم به کار برده شده بوده، این عذرخواهی کاملا پوشش داد،
    منم از طرف خودم (خودم که هیچوقت فحش نمیدم :دی ) و بقیه دوستان اگه توهینی شده عذرخواهی میکنم، کلا تو فشار بازی و کل کل فروم دمای مغز میره بالا، کنترل کردنش سخته ،
    البته که کل کل سرجای خودش خواهند ماند، یعنی هیچکی بهش نمیچسبه که ببینه همه با کت شلوار و اتو کشیده اومدن فروم، ادبیات کلاسیک به کار میبرن،اگه کتک خورد تشکر میکنه، اگه کتک زد تشکر میکنه، یکم بی مزه میشه،

پ.ن: من یه توضیح کوچیکی بدم، تو این سرور 10-15 تا از بچه های کلاسیک حضور دارن که تو ربع های مختلف و بیشتر شمال شرق بازی میکنن، اما لازمه بگم هیچوقت تیم کلاسیک به اون حالت سنتی سابق که از قبل شروع سرور تیمش رو میبست ، شورا تشکیل میداد، سرور رو با قدرت و سیاست مشخص استارت میزد، حضور نداشته، بچه های کلاسیک باز که به این زنجیره وصل هستن بین 45 الی 100 نفر هستن، که ماها نهایتا یک چهارمش هستیم.

2) ما دقیقا چیو باید پیگیری میکردیم ؟ میرفتیم منت و خواهش که تو رو خدا بیاید با ما نپ ببندید ؟ که تهش بگید آقا ما که همه جوره با شما راه اومدیم و بهتون مهلت دادیم و نپ هم کردیم و اخرشم منت بزارید سرمون که لطف کردید به ما ؟ نه امیرخان اینجوری نیست ، ما یه بار تو یه سرور همین بلا سرمون اومد از سمت آمرداد و تهش این شد که به ما بگن لطف کردیم شما رو که باهاتون متا کرده بودیم نزدیم !
    امیرخان این پیشنهادم برا زمانی بود که شرق خودشو زرنگ فرض نکنه !

یوسف جان ، به نظرم دید درست این نیست که اگه بری منافع بالقوه رو به بالفعل تبدیل کنی، حس کنی منت کسی رو کشیدی،
    وظیفه لیدر ارشد "پیش گرفتن سیاستی هست که ساید رو به سمت پیروزی همراه با جذابیت مقدور سوق بده " ، این قضیه هم نیاز به درایت همراه با دیالوگ قوی در زمان مناسب داره، تو زمان های مختلفی از سرور هم نیاز به انجام این وظیفه هست، اینطور نیست که شما فقط تا موقع متا نیاز باشه درست عملی کنید، بعدش دیگه سیاست رو بزارید کنار و شمشیر بردارید و بگید تامام... بگیر که اومدم
    پیشنهاد من اینه همیشه درایتتون رو همراه با دیالوگ قوی در زمان های مناسب به کار ببرید ، تا بشه فرقی بین عموقناد و یوسف مشاهده کرد.
    من بودم پیشنهاد نپ تا 10 روز بعد کتیبه ها ، متای رسمی با شمال غرب، ریکاوری شمال غرب و یه سری موارد اینچنینی رو دست میگرفتم، تا بجای اینکه یه لیدر ارشد بیاد شمشیر دست بگیره، یه لیدر ارشد دیگه بیاد بگه همر بگا دادید، تمام پتانسیلتون رو هم بزارید برای حمایت مرامی از یه عده لویالی که بازی رو ول کرده بودن، تا شما ازشون حمایت کردید ذوق کردن و موندگار شدن ، بهترینشون دیگه نورالله بود؟ کل پتانسیل و تواناییش گرفتن همون یه تروپ + یه همر بود، رو همچین چیز ناچیزی قمار میکنید؟ نمیدونم، صلاح کار خویش خسروان دانند.
    خود لویالی ها وقتی جدا شدن، خوابشم نمیدیدن یه روزی نقل محافل جنوب غرب باشن، 90 درصدشون موقعی که شما دست دوستی دراز کرده بودید، کمتر از نصف روز به حذفشون مونده بود.

درسته حرف زدن بلد نیستی ولی اگ داری . بزرگترت یاد نداده بهت که حرف نزنی؟ای حرفای زرشکتم بزار واس خودت ممنون میشم فرزندم

دقیق نفهمیدم چی گفتی، موقع نوشتن یکم خونسرد باش، متنت رو بخون بعد بفرست، که بفهمیم از چی دلخوری،
    اگه مشکلت با کاکل زری هست، این یکی از پرکاربردترین کلمات کنار کلمه پسر هست، اگه جای دیگه ش بد بوده ، واضح تر بنویس که توضیح بدم،
    اگه از اتفاقات تو بازی عصبانی هستی بهت حق میدم :دی

جنوب غرب تا قبل از اینکه لویال اعلام استقلال کنه حتی روحشم خبر نداشت قراره چنین اتفاقی بیفته .

حالا چی شد جنوب غرب از لویال حمایت کرد ؟ ما منتظر بودیم بعد جلسه ی شمال شرق با جنوب شرق نتیجه به ما اعلام بشه و لیدرهای 4 ساید باهم در مورد ادامه سرور و بالانس سرور صحبت کنیم . اما یهو فهمیدیم متایی در شرق بسته شد بعد اون جلسه . وقتی ما اومدیم و پست گذاشتیم که اقا قرارمون این بود یه نتیجه ای به ما بگید و بشینیم با هم صحبت کنیم در مورد بالانس ، جواب اومد شما سیاست نداشتید وگرنه اگه سیاست داشتید زودتر خودتون متا میکردید با یه سایدی ...
    ما هم که چنین حرفی شنیدیم گفتیم چون شما این سیاستو میپسندید مشکلی نیست ، ما هم همین سیاستو اتخاذ میکنیم .
    اما اگه طبق همون صحبت ها یه جلسه گذاشته میشد بین لیدرهای 4 ساید ، شاید به این نتیجه میرسیدیم که مثلا سرور شرقی غربی بشه با این شرط که تا کتیبه ها نپ باشه بین 4 ساید ... واقعا این پیشنهاد بدی بود ؟ پیشنهادی که میخواستم تو اون جلسه مطرح کنم ، جلسه ای که هیچ وقت برگذار نشد...

کوچیک همه یوسف

اوکی، قبول میکنیم که شما از قبل پلنی نداشتید و خودمم میدونم که پلنی برای لویال نداشتید، اصلا به قیافه لویال میخوره که براش پلنی چیده باشن؟ :دی
    فکر کن مثلا اشکان پسر کاکل زری و حاج حسین (تازگی ها فاز رستم برداشته ) بخشی از یه پلن عظیم برای جنگ داخلی باشن =)))

فقط اجازه دارم از این حرفت این برداشت رو بکنم که :
    -قبل از متای شرق، دامن زدن به اختلافات داخلی سایدهای دیگه جزو مرام و مسلک شما نبوده،
    -بعد از متای شرق، چون به شما گفتن "بی سیاست" ، صلاح دیدید که به اختلاف داخلی ربع دیگه دامن بزنید،
    درسته؟
    اگه درسته ، یوسف جان، تعریفت از اخلاق و مرام و مسلک یکم اشتباهه برادر، اخلاق و مرام تو شرایط سخت هست که معنی پیدا میکنه،
    وقتی ازت یه کاری بربیاد و وسوسه نشی انجامش بدی میشی با اخلاق، میشی با مرام،
    تو صلح و صفا که کسی بی اخلاقی نمیکنه، بی مرامی نمیکنه،
    اینکه تحت یه شرایط سیاسی سخت، هنوز اخلاق مدار باشی و چیزی که تا دیروز بد میدونستی رو هنوزم بد بدونی قشنگه،
    نه اینکه چون بعد متا به شما گفتن بی سیاست، شما هم این سیاست رو اتحاذ کردید، خب پس الان دارید بی اخلاقی میکنید دیگه؟
    وجدانتو بزار وسط اشتباه میگم؟ من اگه یه چیزی رو بی اخلاقی بدونم، سرمم بره نظرم عوض نمیشه، چه برسه به اینکه یکی بهم بگه بی سیاست.
    حالا کاری به این حرفا ندارم، شما قمار اشتباهی روی لویال کردید، به وقتش میفهمید چرا،

در مورد نپ تا کتیبه ها هم شما باید پا پیش میزاشتید، یا بهتر بگم بزارید، هر ایده و سیاستی که دارید و فکر میکنید باعث قشنگ شدن سرور میشه، باید باید باید باید باید باید باید برای حصولش تلاش کنید، چون تو چارت وظایفتون هست!!! پس جسارتا فرق شما با عموقناد چیه که میاد اینجا 80 خط اشعار ادبا رو کپی پست میکنه؟ تهش هم بقیه رو حواله میده به دارکوبی

از شما به عنوان یکی از بزرگترهای جنوب غرب انتظار میره ،اگه فکر میکردید برای آینده سرور خوبه که متای شرقی -غربی بشه اما تا کتیبه ها نپ برقرار باشه، حتما این تلاش رو بکنید. نه تنها بیخیال این ایده شدید، بلکه وقتی متا شرق اعلام شد، بجای پیگیری همون ایده خوبتون، اومدید از طرف شورای لیدری اعلام کردید:

بدینوسیله از طرف شورای لیدری جنوب غرب اعلام می کنم:

با توجه به متای شرقی سرور ما حق خودمان می دانیم که هر لحظه تشخیص بدهیم روی هر سایدی پلن هجومی یا در صورت لزوم دفاعی اجرا می کنیم. حتی ممکنه پیش دستی هم بکنیم. پس اعلام آمادگی می کنیم به تمام پلیرهایی که در کنار ما نیستند.

پ.ن: متا کردن با سایدی دیگر هنر یک ساید می باشد و جنوب غرب مشکلی بابت ۲به ۱ و ۳ به ۱ هم ندارد. ما با آغوش باز به دوستانمان کمک می کنیم و بر رقبای خود می تازیم.

نه واقعا درست عمل کردید؟
    شما میخواستید متای شرق و غرب بشه، طبق ایده تون، اوکی
    بعد وقتی متای شرق و غرب اعلام شده، (بخشی از ایده تون ناخواسته عملی شده ، مگه نه؟ ) اونوقت بجای پیگیری بقیه ایده تون که همون نپ هست، یکی از اعضای شورای لیدری میاد وسط فروم اعلام جنگ میکنه؟ با آغوش باز به رقبا میتازه؟ پیش دستی میکنه ؟
    نمیدونم والا، من قضاوت در مورد عملکرد شما تو هر دو مورد (1- اخلاق مداری و دخالت در امور داخلی ربع دیگه ،2- پیگیری ایده تون برای بالانس سرور) میسپارم به وجدان خواننده،
    همه چیز بی نهایت گویاست،

پ.ن: تبریک به بچه های لویال بابت چاه نفتی که تو اتحادشون ایجاد شد :دی

1- یه بار دیگه عرض میکنم که ما هیچ وقت برنامه ای برای بهم ریختن ساید شمال شرق نداشتیم اگرم براتون هنوز سواله میتونید از آقا مازیار بزرگوار بپرسید ...

2- در آینده هر اتفاقی درون جنوب غرب بیفته قطعا متوجه شماست چون تمام دوستان دیدند که قصد دارید چنین کاری کنید
    3- خودتون ناخواسته اعتراف کردید ...

1- یوسف جان شما پست های سورنا و عموقناد و بقیه رو میخونی؟ اینقدر واضح توضیح دادن که نیازی نیست بریم مزاحم آقا مازیار بشیم، این دیکتاتور کبیر داره اخلاق به خرج میده کارهای شمارو نادیده میگیره، هرچند چندبار هم تکرار کرد که دفتون اینجا بود، ولی خب گویا نخوندین،

2- چه جور اتفاقی مد نظرتون هست؟
    مثلا یه عده بیان اونجا اتحاد بزنن به اسم لویال 2 و ما ازشون حمایت کنیم؟
    یا مثلا دف بدیم به لویال 2 ؟
    یا مثلا اعلام کنیم که حمایت مستشاری میکنیم ازشون؟
    یا مثلا وعده واندر بدیم بهشون؟
    یا مثلا همزمان با پلن اونها روتون فیک بزاریم؟
    یا بیایم واسشون لانچ کنیم؟
    بگید دقیقا چجور اتفاقی مد نظرتون هست، تا اعتراف به همون اتفاق رو از پست های قبلی لیدرهای جنوب غرب استخراج کنم، دوشوارو نداره که

3- واقعا فکر میکنی ناخواسته هست؟ (-:
    یعنی فرشید با نیم قرن سن، اتفاقی و ناخواسته اومده به همچین چیزی اعتراف کرده؟
    حس نمیکنی این بازگشت کارهای خودتون (حالا شاید شخص تو نه، ولی خب بقیه لیدرهاتون) هست؟

بازم میگم هنوز افسار یه سری چیزها از دستتون در نرفته، اما بعیده شما یه هفته اختلافاتی مشابه شمال شرق براتون ایجاد بشه و همچنان تو سرور دوام بیارید، این رو دارم روز 75م سرور میگم، شما رفتنی هستید، قول واندر به کسی ندید

یه سری چیزارو کنار هم میزارم شاید بقیه حواسشون نباشه:

سوال امروزتون:

الان دوستان مدافع حقوق بشر بیان تماشا کنن. ببینید چه کسانی دنبال بر هم زدن سایدها هستند! یک مثال بارز و آشکار ببینید.

جواب دیروز خودتون یه مثال بارز و آشکار خوشگل هست:

پ.ن۴: اتحاد لویال دوست ما هست و از هیچ تلاشی برای حمایتشان دریغ نمی کنیم. لویال ماندنی هست تا زمانی که ما باشیم و فکر حذفشون رو از سر خارج کنید. شایدم اسم واندرمون لویال بود خدا رو چه دیدید؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    و اما درخواست دیروزتون در مورد معنی کلمات:

پ.ن۱: به همدیگر احترام بگذاریم. همه ما معنی کلماتی مثل درخت موز و از دکل فلانی بالا نرو و با دهنت حرف بزن و مزدور و .... را می دانیم. لطفا اجازه بدین از بازی دور هم لذت ببریم و بزنیم و بخوریم و کل کل کنیم. لطفا اگر امکان داره از این کلمات استفاده نکنید.

حرف امروز دوستانتون:

از دوست فالگیر هم تقاضا دارم با نوکش و با استایل دارکوبی روی طبل نکوبه،

منبر رفتن امروز خودتون در مورد اخلاق (دقیقا بعد از همون پست غیر اخلاقی عمو قناد) :

برای بردن یک سرور سعی کنیم اخلاق و شرافت و آبرو مون رو نبازیم. باور کنید نمی ارزه.

-----------------------------------------------------------------------------------
    و اما جواب نهایی من به شما با بخشی های چند از سخنان خودتون خواهد بود :

محترم واقعی باشیم.

کاری کنید سرور که تموم شد همه ایستاده براتون کف بزنن.

تقریبا از سال 2009 شدیدا تو فروم فعال هستم ، هیچوقتتتتتتت، تاکید میکنم هیییییییچوقت ، حتی شبیه به فحش رو هم به کسی ندادم، چه برسه دارکوبی!

اما در عین حال همیشه با کل کلهام خیلی هارو زخمی کردم تو فروم،
    یه روزی مهدی عشقی و مازیار و مملی و بقیه سه داتی ها روبه روم بازی کردن، به سخت ترین شرایط باهاشون کل کل کردیم،
    یه روزی والسی ها،
    یه روزی عقابی ها،
    یه روزی زئوس،
    اون قدیم ترها بودن که دیگه کسی یادش نیست،
    تو این بیش از یه دهه یه چیزی رو همیشه از رقبامون دیدم، حرف و عملشون یکی بود!
    یعنی یکی مثل هادی لئو فحش میداد، دیگه نمیومد تو فروم منبر اخلاق بره،
    یکی مثل موکسی و پیمان هیچوقت فحش نمیدادن، اگه کسی هم فحش میداد حتما بهش تذکر میدادن،

اما ما اینجا با پدیده ای روبرو هستیم که از وسط یه سری توهین دوستاشون میگذرن میان رو منبر ، از اخلاق سخن میگن ،

اگه نمیدونین دارکوبی زدن چیه، یه گوگل بکنید ،درسته ما از پشت کوه اومدیم، ولی خب کوههای آلپ (-:
    من عاشق رقیبی هستم که بلده کل کل کنه، کسی که بلده فروم بازی کنه، کسی که بلده بازی رو با توهین قاطی نکنه ، حتی اگه تو فروم سرویسم کنه، زخمیم کنه، ضایع کنه، بازم باهاش حال میکنم،
    اگه بلد نیستیم، ادای کت شلواری هارو در نیاریم،
    اگه ادای کت شلواری هارو در میاریم، گوش دوستامون رو بپیچونیم،
    اگه نمیپیچونیم، منبر نریم

پ.ن: پوستم کنده شد این همه پست رو کنار هم چیدم =))))

پ.ن: دست به تصویر بشم یا چی؟

بر خلاف اینکه خودت فکر میکنی خیلی پیچیده، هنرمندانه ، پر محتوا همراه با فکت و نکات ادبی و فلسفی پست میذاری، از نظر من بیشتر ادا در میاری، امیدوارم یهو مثل این داف های اینستا و تیک تاک افکت ظاهرسازیت نپره که خیلی بد میشه ;)

تو این پستم 9 روز قبل گفتم اینا همش اداست ، بپا یه وقت افکت ظاهرسازیت نپره که بد میشه
    ببین چقدر راحته پیشبینی کردن شماها (-:
    خب راحت باش، چرا نقاب میزنی؟ به اصالت خودت برگرد، فوقش بن میشی دیگه :دی

دقیقا، از بس درگیر حمایت از خوارج شمال شرق شدن که مسائل خودشون یادشون رفت ،
    با رفتار این عزیزان یاد یه کشوری افتادم که همه ی وقت و داشته هاش رو ریخت پای لبنان و فلسطین و عراق، به اسم اینکه دشمن رو پشت مرزها نگه داره، حواسش نبود که از داخل داره خورده میشه،
    اون روزی که خیلی صریح پرسیدم دارید تو مسائل داخلی شمال شرق دخالت میکنید؟ گفتن بله، یه همچین روزایی رو باید میدیدن،

-عمو قناد بجای اینکه بیای با قصه های شنل قرمزی فروم رو برای ما جهنم کنی :دی ، بچه های خودتون رو جمع کن، براشون قصه خونه مادربزرگ بگو بلکه اونجا بهشت شد،
    - بجای اینکه بیای اینجا وسط فروم شمشیر بچرخونی :دی یکم رو اکانت بچرخ ، که بعد از چرخ شدن همرهات توسط هم اتحادی های جنوب شرقیمون، کل افتخارتون زدن دوتا فیدر سوخته نباشه،
    -آقای سورنای عزیز ، بجای اینکه با عبارت " ما اینجوری رفاقت می کنیم." لویالی هارو خام کنید، یکم با بچه های خودتون رفاقت کنید ،
    -بجای اینکه بیای واندر به نام لویال بزنی (اصلا بزار ببینیم به واندرها میرسین؟ ) ، یکم دهکده به نام بچه های خودتون بزن بلکه فضا بهتر بشه،

-آقا یوسف بجای سیاست بازی و با کت شلوار و کراوات دنبال مقصر شرایط موجود تو شمال شرق باشید ، یکم رو سیاست داخلیتون کار کنید که افسارش از دستتون در نره،

ما سعی میکنیم تو مسائل داخلی شما دخالت نکنیم،

مرسی از تیم پلنری و پلیرها ، خسته نباشید به همه عزیزان،

دقیقا نکته ای که قبلا هم گفتم، یکی از نکات مثبت حضور لویال اینه که زد و خوردهای اینطوری باعث همکاری بیشتر میشه و کم کم همه خودشون لانچ فیک و ریل رو انجام میدن، نتایج این رو در آینده خواهیم دید (البته اگه جنوب غرب بمونه که اصلا نیازی به استفاده از نتایج باشه)

تصور من وقتی عمو قناد میگه "شمشیر میچرخونم رو هوا" (-:

طی این چندروز انواع اکانت مولتی به بچه های اتحاد ما فحش نامه زدن فقط ما منتظر عکسلعمل هستیم از بقیه دوستان هم درخواست حمایت داریم فکر کنن این گونه نامه برای خودشون بیاد

واقعا خوشحال هستیم که جداشدیم و کنار اینجور ادم ها نیستیم

سلام،
    تو بازی هم یه بار بهت گفتم ، هرجور توهین و مخلوط کردن مسائل شخصی شخص با بازی ، از نظر من پلشت ترین ، کثیف ترین ، احمقانه ترین و کودکانه ترین کار ممکن هست،
    حس میکنم اگه همه ی حرفامو قبول نداشته باشی، این یکی رو حتما قبول داری،
    نظر خیلی ها تو آریانا دقیقا همین نظر منه ، اینکه یکی دو نفر همچین کاری بکنن و اینو بسط بدی به کل مجموعه ای که اکثرا دهه چهارم زندگیشون (یا بیشتر) هست زیاد جالب نیست،
    من و خیلی ها برای چیزای کمتر از این تذکر میدیم (خودت هم میدونی چرا اینو میگم) ،اما اینکه این موضوع رو این شکلی عنوان میکنی ، آدم حس میکنه میخوای یه جوری از این اتفاق سواستفاده کنی ، عزیزم اگه یکی فحش داد باید دنبال حل این مشکل کودکانه و ابلهانه باشی، نه اینکه بیای وسط فروم خوشحالی کنی که کنار ما نیستی چون فحش میدیم. تهش هم از بقیه دوستان درخواست حمایت کنی!؟ (نمیدونم والا دقیقا چجور حمایتی میشه واسه این قضیه درخواست کرد و دقیقا منظورت چیه)

من جای تو بودم و دنبال حل مشکل بودم ، یه نامه میزدم به مازیار، مهدی عشقی، من ، مملی، ایرج یا هرکی که دلت میخواست ، مینوشتم :
    "سلام، درگیری و اختلافات داخل بازی سر جای خودش هست، اما درست نیست که اکانت فلان و فلان و فلان بعد از پلن بهمون فحاشی کنن"

بعد میدیدی این نامه داخل بازی نتیجه بهتری داره، یا عنوان کردنش تو فروم،

ارادت

پ.ن: مرسی ایرج جان، تو تاج سری، الکی که جزو 12 نفر نیستی ، شرمنده نکن

امیرجان سلام.

عزیزم با اجازه تون از تعابیر خودتون استفاده می کنم. امیدوارم ناراحت نشین. به توتال شما جواب این سوالها داده شده و شما که از رده های پایین و احتمالا از لیدرهای رده سوم و چهارم هستید طبیعتا ممکنه از خیلی چیزها اطلاع نداشته باشید لذا ترجیح میدم جواب هاتون رو از آقا مازیار بگیرید یا سوالهاتون رو از افراد هم سطح خودتون در جنوب غرب بپرسید. البته با کمال احترام به شخصیت شما که از بهترین ها هستید در این سرور.

فقط نکته آخر: هر دو گزینه صحیح است. اون زمان که هیچ کس با ما نبود ورشکسته سیاسی بودیم اون زمان که به قول خودتون از اقلیت ضعیف شمال شرق حمایت کردیم شدیم پیچیده! چرا ما رو صحنه سازی درست می کنید؟ حافظه ما انقدرها هم بد نیست مطالب قبلیتون رو دور نندازید رفقا. شما که با آرامش صحبت می کردید چر انقدر عصبی سوال می کنید؟ شما هم به سطرهای اول متن یه سر بزنید.

اگر دوست داشتید به اکانت بنده پیام بدهید بیشتر در خدمت باشم. نمیخوام اینجا بحث دو نفره انجام بدم.

اول اینکه عمرا من تو فروم ناراحت بشم، کلا تو کل کل و نوشتار خیلی دیر ناراحت میشم، مگه اینکه فحش بدن، که اونم از شما سر نمیزنه، مطمئنم ،
    اما در کل من زیاد ادعای شخصی ندارم والا، هرچی ادعا دارم همش تیمیه، هروقت تعریف کردم گفتم تیمم ، الانم لیدر رده چهارم چیه؟ چقدر مقاممو بردین بالا، من اصلا لیدر نیستم :دی ، خودم یه 7-8 باری اینجا نوشتم ، یه نمونه ش اینجا، گزینه 3، مورد 3م، قرمز کردمش (-:

نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

بحث اینکه به عموقناد میگم لیدر سطح پایین یکم پیچیده ست، کلا اونقدر مهم نیست که بازش کنم، بگذریم

در مورد جوابتون هم به سوالاتم ، باید بگم با اینکه سوالاتم خیلی صریح بود ولی خب جوابتون خیلی صریح نبود ، اینم میزارم رو حساب وکالت و توانایی های شغلیتون (اگه اشتباه نکنم) ،
    در مورد اینکه چرا عصبی سوال کردم، نه متاسفانه این متن نوشتاری بی جون هست، بی احساس هست، گاهی برعکس اون چیزی که تو ذهن آدم هست رو نشون میده، (مثل اون تیکه تو پرانتز همون پست که نوشتم سوالیش رو بخونید نه بی ادبیش)

تهش یکم ادعا کنیم :دی
    سرور 2 راند 3 که به گفته قدیمی های تراوین ، سنگین ترین سرور تاریخ تراوین بود، هم از نظر تعداد پلیر و حضور اتحادهای شاخص ایران، هم از نظر مدت زمان جنگ مید گیم، هم از نظر همرهای آخر بازی، هم از نظر آخرین پلن سرور که چندمیلیون دف واندر و منحصر معماری کلین شد!!! بعد صفر شد، اونقدر پلن خفن بود که اسم اون واندر الان خودش اعتباری محسوب میشه،
    تو اون سرور من روز 70 بازی، یه اکانت رومن فارم 2 دهکده ای بدون کپ رو تحویل گرفتم، آخر سرور همری ساختم که 20 کی کاتای رومن داشت، تا اون زمان هنوز خیلی ها(نه همه) تو سرورهای نرمال 20کی کاتای رومن رو یه جا ندیده بودن :دی این ورژن رو نبینید طرف هفته اول ، فقط هیروش با کتیبه اندازه یه فیدر منابع میده
    تو اون سرور بیشتر از 10-12 تا خفتور خفن و کاردرست وجود داشت، تیم های 4-6 نفره فقط واسه خفت وجود داشت، اون کاتاهارو از دست امثال میثم مرغی و داگویل و یا خفتور های سه دات حفظ کردم ، (اونایی که بودن میدونن چه جو وحشتناکی بود و هر روز صبر لینک خفت شدن چندکی کاتا میومد فروم، خوشبختانه ممد کلاسیکو سمت ما بود)
    اون همر رو هم نه با دعوا و ناز کردن ساختم، نه با لجبازی و کل کل با مسئول کتیبه، نه با کشمکش با هم اتحادی ،
    خلاصه که الان دیگه غلاف کردم، همین بودنم به عشق امثال ایرج و مهدی عشقی و مهرانیتو و جعفر و مملی و مازیار و ... ست، لیدریم کجام بود

دم هم اتحادی های جنوبیمون گرم،

برادر جنگ داخلی شما چه ربطی به ما داشت؟

به جای زدن همر مخالفینتون ۲۴ساعت صبر می کردید و دوباره که اوضاع آروم می شد صحبت می کردین.

اتفاقا سوال منم همینه، اصلا ساید ما باری به هرجهت هست، ما غرق سوء مدیریت هستیم،
    شما جواب بدید که جنگ داخلی ما به شما چه ربطی داشت ؟ (با لحن بی ادبی نخونید،با اون لحن سوالیش بخونید)
    شاید ما صلاح دیدیم بجای 24 ساعت صبر کردن، یه هفته همدیگه رو بزنیم، مانور دفاعی / هجومی بدیم، بعدش بشینیم باهم حرف بزنیم حلش کنیم، شما که جنگ داخلی ما بهتون ربطی نداره، پس دقیقا رو چه حسابی میگید:

پ.ن۴: اتحاد لویال دوست ما هست و از هیچ تلاشی برای حمایتشان دریغ نمی کنیم. لویال ماندنی هست تا زمانی که ما باشیم و فکر حذفشون رو از سر خارج کنید. شایدم اسم واندرمون لویال بود خدا رو چه دیدید؟ ما اینجوری رفاقت می کنیم.

مطمئنید جنگ داخلی ما به شما ربط نداره؟
    شما یه حسن نامی رو زدید، ما رفتیم ازش حمایت کردیم؟ نه! چون در عمل مسائل داخلی شما برامون مهم نیست،
    شما چطور؟
    زیبا و محترمانه کلمات قشنگ رو کنار هم چیدن خیلی خوب و شکیل هست، اما خب محتوا خودش داره داد میزنه، والا نیازی به کشف الکشوف نیست،
    جناب مازیار عرض کردن که دف جنوب غرب تو اکانت بوده ، خوندید؟ یا فقط بخش های مرامی و احترامی پستش رو دیدید؟

ببینید ، بیاید بحث رو تموم کنیم، خیلی رک و پوست کنده جواب بدید:
    جنوب غرب از اخراجی های شمال شرق حمایت میکنه یا نه؟
    جنوب غرب به جنگ داخلی شمال شرق دامن میزنه یا نه؟
    جنوب غرب هماهنگ با لویال روی ما لانچ میکنه یا نه؟
    جنوب غرب بهشون دف میده یا نه؟
    لیدر جنوب غرب واندرش رو پیشکش اخرجی ها میکنه یا نه؟
    جنوب غرب سعی میکنه با وعده و وعید و قاقالیلی شعله این اختلاف رو روشن تر کنه یا نه؟
    والا یا ما خیلی ساده ایم، یا شما خیلی پیچیده اید ،

من اون سرور برای شمال شرق دوتا کتیبه تک هیرو زدم از جنوب شرق

الانم اگه توتال شمال شرق آقا مازیار قانونی رو زیر بار نره حداقل 4 تا کتیبه براش میارم

مثل همون سرور

تو دیگه از بازی سالم حرف نزن، این یکی از پست هات هست که تو فروم بهش افتخار کردی، کسی که وسط فروم به همچین چیزی افتخار میکنه صحبت کردن باهاش در مورد بازی تمیز، مثل اینه به پرنده ها توضیح بدی رو آدمها نرینن (مدیر محترم فروم این نرینن رو به معنی فحش ننوشتم، واقعا گوگل هم کردم دیدم کلمه دیگه ای تو فارسی نیست که منظورمو برسونه، باید مینوشتم فضله کردن پرندگان در آسمان بر روی انسان :دی ، مرسی از گذشتت )

2 تا پست به فاصله کمتر از یک هفته :
    شماره 1:

آقا فرشید شناخت شما کاملا درسته ، من هیچ وقت جنگ داخلی برای هیچ سایدی نمیخوام و هیچ وقت چنین سیاستیو نمیپسندم که یک سایدو بهم بریزم .

این اخلاق مختص به من نیست و تمامی لیدرهای جنوب غرب چنین اخلاقی دارند و بار ها ثابت کردند و همین اشتراکات ما رو به این یکدلی رسوند.

کوچیک شما یوسف

شماره 2:

پ.ن۴: اتحاد لویال دوست ما هست و از هیچ تلاشی برای حمایتشان دریغ نمی کنیم. لویال ماندنی هست تا زمانی که ما باشیم و فکر حذفشون رو از سر خارج کنید. شایدم اسم واندرمون لویال بود خدا رو چه دیدید؟ ما اینجوری رفاقت می کنیم.

داره خیلی خوش میگذره.

یا سرور دوتا جنوب غرب داره، یا یوسف و جناب سورنا از دو تا سرور متفاوت حرف میزنن، یا ... یا چی؟ ولش کن

اینکه کی دنبال اختلاف داخلی تو ساید دیگه هست ، کی سیاست بازی میکنه، کی دم از اخلاق میزنه ، کی دو دوزه بازی میکنه ، سر سوزنی برای من جای تردید نداشت، فقط خواستم این دوتا پست رو کنار هم بیارم تا به یه عزیزی ثابت کنم ، اون روزی که گفتم ، جنوب غرب زیرکانه ترین سیاست سرور رو در پیش گرفت:

1-خیلی زیر پوستی آتیش تو جنگ بین دو تا ساید همجوار ریختن،با 4 تا به به تو فروم هندونه دادن زیر بغل یه عده ،خودشون 4 تا حرکت انفرادی لب مرزی تو بازی زدن ، اما خیلی شیک و کت شلواری خودشون رو بی سیاست نشون دادن،
    2-در مقابل متای شرق با اینکه بعد از متا پتانسیل شرق و غرب تقریبا برابر شد، ولی شروع کردن به مظلوم نمایی ، این مظلوم نمایی چندین نکته داشت ، ایجاد نارضایتی تو یه سری پلیر شرقی به اسم یه طرفه شدن سرور ، از طرفی دست بالارو هم برای متای آینده غرب داشتن، عملا یه حیاط خلوت تو شمال غرب، یه ظاهر مظلوم تو فروم، یه تنش داخلی تو شرق،
    3-حرکت های انفرادی که هرچی اومدیم گفتیم، گفتن چیییییی؟ کییییییییی؟ ماااااااا ؟ نهههههه ، ما نبودیم ، حتی سر قضیه لانچ همزمان با لویال سعی کردن کتمان کنن و بگن یه حرکت انفرادی بوده،

4-عموقناد اومد وسط فروم اعلام کرد حمایت مستشاری لوجستیکی میکنیم، اما بعد باز تکذیب شد،
    5- الان هم که در یک چرخش قهرمانانه و در این بزنگاه تاریخی یهو شروع به حمایت رسمی از لویال کردن ، قراره اسم واندرشون رو بزارن لویال :دی میگم اصلا بیاین اسمشو بزارین "پسر نورالله حاج حسینیان از طاها آباد " ، قاقالیلی میدین دست بچه؟ =)))

اوکی، ما سیاست شمارو میپذیریم، چون سیاست بخشی از این بازی هست، اما....

هر نوع کثافت کاری که از لویال سر بزنه پای شما هم نوشته میشه، نمیتونید تو موفقیتشون "بر طبل شادانه بکوب" راه بندازید و پلاک واندر به نامشون کنید :دی ، وقتی چیز کثیفی رو شد بگید "کی بود ، کی بود، ما نبودیم"
    نه!
    همین الان میگم ، همر آریامهر رو اینا زدن به ناتار،
    همر PERMOMENT رو لانچ کردن رو خودمون،
    خدا میدونه چه جاهای دیگه هم اکسس دارن و هنوز استفاده نکردن،

آیا حرفای بازی پاک اول سرور رو یادتون هست؟
    آیا کتیبه زدن از خود، همر رو خودی بلند نکردن یادتون هست؟
    یادتونه بعد یه ماه به کتیبه دارید از اسوه های رعایت نکردن این قضیه حمایت میکنید، بعدم با عبارت " ما اینجوری رفاقت می کنیم." بهش افتخار میکنید،
    مشک آنست که ببوید، نه آنکه با کت شلوار و لفظ قلم پست بذارد.

در آخر: حاج حسین، طاها، نورالله، حسین تی ان تی، اشکان پسر و هرکی که تو لویال هستید، با موندنتون و بازیچه شدن تو سیاست های این عزیزان خوش قلم کت شلواری، واسه خودتون یه ننگ نخرید، این سرور تموم میشه، هرکسی یه خاطره ای خواهد داشت، قطعا هیچ پلیر جنوب غربی از شما چیزی یادش نخواهد اومد، فکر کردن اینقدر سخته براتون؟؟ ما هر اختلافی بینمون هست، هر مشکلی تو سیاست داشتیم، اما اینقدر رسمی بازیچه نشدیم، میخواید خودتون رو به خواب بزنید؟ اوکی بزنید، به امید صد شدن واندر "پسر نورالله حاج حسینیان از طاها آباد "

ارادت

خرید اکانت بقیه

پلیر اینور و اونور بفرستند

2 دسته کنند ساید حریف

کثیف کاری

جا داشت این 4 تارو جدا کنم، اتفاقا این 4 تا از کارایی هست که یه عده دارن میکنن و فعلا تا کامل شدن مدارکش هیچی نمیگیم ، اما وقتی مدارکش رو بشه خیلی دیدن داره (-: رو سیاهیش میمونه برای یه عده که از یه طرف پرچم بازی سالم بلند کردن و از یه طرف از این عده حمایت میکنن ،

- کسی که همر آریامهر رو زد به ناتار، همر PERMOMENT رو هم لانچ کرد رو خودمون، فقط شانس آوردیم بچه ها متوجه شدن و سریع اتک رو کنسل کردن، جانشین این اکانت کسی نبود جز نورالله (-: بیا بگو جانشین نبودم ، این همه فاز مرام و لوتی و رفاقت و مردونگی برمیداری ، تهش اینی... مطمئنی همه چیز رو به اون نفرات دورو برت گفتی؟

-کی پلیر میفرسته اینور اونور؟ خوبه شما کف فروم بهش هم افتخار میکنین (یه پست قبل همین پستم :دی ) ، اسمشو میزارید مستشار
    -دو دسته کردن ساید حریف هم که عمو قناد اسم گذاشتن روش: حمایت از آنتی ناروزن ها :دی
    -کثیف کاری و خرید اکانت هم که نگم برات، الان یکی از مستشارها نشسته پشت فارم لیست داره رید میره تو شمال شرق ، به امید بلند کردن کتیبه،

آقا ترسان و لرزان (از دست مهدی عشقی) بگم که توروخدا نکنید اینکارو،
    کی واسه نگه داشتن فیدر ، 580 تا شوالیه ش رو اینسرت میکنه؟
    مثلا ترسیدین کراپ 10 فیدر 0 نشه؟ یا بازار 15 صفر نشه؟ =))) یا فکر کردین اینسرت شکن اختراع نشده؟
    اون شوالیه ها از فیدرت با ارزشترن،

یکی از بدی های این ناتار و غارت میلیونی همینه ، تو این سرور هیچکی واسه نیرو ارزش قائل نیست ،2 کی 2 کی لانچ میکنن رو فیدر، بدون هیرو پلن میدن، سواره اینسرت میکنن تو فیدر،
    وقتی با هر موج فارم لیست 500 کی غارت کنی و بریزی تو جی بی جی اس همین میشه که اون نیرویی که میاد بیرون برات هیچ ارزشی نداره،

پ.ن: نورالله جان من خونسرد و آرومم داداش، کل کل بازی برام تو بازی میمونه ، بهت گفته بودم،
    اما اینکه با اون اکانت شمارو نزنیم یا بزنیم ، چیزی نیست که کسی از قبل تعیین کرده باشه، ما به آقا تورج اعتماد کردیم بهش اکانت دادیم (اکانت تازه رجیستر شده نبود ،درسته وقتی گرفتش هیچی نیرو نداشت ولی دیگه ... ) ، ایشون هم لطف کردن موقع رفتن به ما خنجر نزدن ، دیگه شرط گذاشتن یکم دور از منطق هست،
    مثلا تو میخوای امانتی من رو پس بدی، بهم میگی امانتیت رو پس میدم به شرطی که فلانی رو نزن، من چی بگم؟ بگم نهههههه، معلومه میزنم! خب میگم باشه نمیزنم، که مالمو پس بگیرم ازت، تموم بشه داستان، فکر کنم الان آقا تورج هم راضی باشه شمارو میزنیم، چون چاره ای نذاشتین،

نورالله جان من به توافق مهدی و آقا تورج کاری ندارم، اصلا به کدوم توافق عمل کردید که این یکی رو بولد کنید ،
    اما سوال اینه واقعا الان باید شمارو بازیکن ربع شمال شرق حساب کنیم؟ واقعا همه کشمکش ها و درگیری ها به کنار، الان شما دارید واسه شمال شرق بازی میکنید؟
    یعنی ما وقتی اتک میدیم به شما اسمش میشه همر بلند کردن روی ساید و حرامه ؟
    اونوقت اگه شما روی بچه های آریانا همر بلند کنید، اسمش خدمت به ساید هست؟ اونم در حالی که فیک لیست هماهنگ با جنوب غرب دارید و لانچرش رو عمو قناد بدون اطلاع بزرگترش فرستاده ،

فرقی نداره کدوم اکانت رو شما لانچ شده، تکرار میکنم این اکانت مال خود آقا تورج نبوده و امانت بود دستشون، بعد از 20-30 روز بازی دیدن با تصمیمات مدیریت شمال شرق هماهنگ نیستن (یا هر دلیل دیگه ای اصلا) ، مردونگی کردن با اینکه میتونستن امانتی رو پس ندن، ولی امانتی رو پس دادن، اینکه شرط بزارن شما مارو بزنید، اما ما شمارو با این امانتی پس داده شده نزنیم یه طنز هست که به درد برنامه فیتیله عمو قناد از جنوب غرب میخوره که با یه سری جمله از چرچیل و ناپلئون میکس رنگارنگ کنه ،بعدم اکانت های فیک فرومی بیان لایکش کنن ،

با تیغ جنوب غرب خودزنی میکنید، بکنید
    ولی دیگه فاز مرام و وفای به عهد نگیر ... اینارو نگو برادر،
    اون "میتونیم میکنیم میتونید بکنید" رو تازه از این به بعد میخواین اجرا کنین؟ مطمئنی؟ قبل این اجرا نشده؟ نشه مدارکش رو بشه یه وقت (-:

یادم نمیاد با شما اصلا صحبتی شده باشه راجب متا قربونت برم تا اونجایی که یادم میاد شما کلا تو مرز از سعید داشتین میخوردین (خفت ,خوردن کپ هییس,خوردن کپ لینکون, این بنده خدا که دیروز پریروز کپش خورد از سطح 16 اومد رو 7 چی بود اسمش؟؟) ^^

آقا اگه اشتباه نکنم شما همونی هستی که با خفت شدنت خیلی خوب و فنی برخورد کردی و تبریک گفتی، دمت گرم
    دم این MKMj هم گرم، اصلا منکر پرتلاش بودنش نیستم، فقط اگه شد همونقدر فنی توضیح بده فاز این اتک چی بوده؟
    مثلا من اگه هکش کرده بودم و میخواستم همرشو نابود کنم 2کی 2 کی میزدمش به یه فیدر، دقیقا کاری که خودش با خودش کرده ،
    حتی اونی که همرهای Aria.Mehr رو نابود کردن ، نتونستن تو افتضاح بودن اینقدر کیفیت داشته باشن،

پ.ن: نمیترسی به مهدی عشقی 6.5 میدی؟ نه خدایی؟ سه روزه از ترسش جرائت ندارم پست بزارم =))) تو 6.5 میدی بهش و میری شمال غرب؟؟
    مهدی جان نمره شما از 10 همون 9.75 هست، این 0.25 هم بخاطر نیم فاصله هست که رعایت نکردی،

پ.ن: فازت چی بود 500 تا کاتا فیک بدی با 10ک نیرو ؟ فقط واسه اینکه یه فیدر پاپ 3 رو بزنی؟! همون 10ک رو میزدی اون فیدر صفر بود باور کن

موج هاش یه جوریه که حس میکنم قرار بوده یکی دیگه قبلش خط شکن بره، اما طرف یادش رفته =)))

پ.ن: امیدوارم همچنان خرید اکانت تو ساید دیگه بازی کثیف محسوب بشه و کمک های لوجستیکی به مبالغ ریالی ختم نشن (-: