نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام مجدد

این که شما هدفت ازین کار در آوردن نان کپ یا زبل بازی های دیگه بود فرقی در اصل موضوع ایجاد نمی کنه زبل خان اینجا زبل خان اونجا! ولی رونویسی از دست سامان امپریال مشهود بود داخلش که ظاهرا بدخط بوده نتونستی درست کپی کنی!

واقعا تلاشت واسه ربط دادن گوزن به شقیقه قابل ستایشه

گفتیم یه چک بزنیم بهتر بتونی از فروم تارگت انتخاب کنی

منتهی کار شما دیگه از چک گذشته.فشار زیادی بهت اومده و همه قیمه هارو میریزی تو ماستا که فقط بگی : '' من خوبم ، هیچ اتفاقی نیوفتاده ''

این سیستم کوچه علی چپی قدیم جوابگو بود ولی نه این سرور ها که رنگ همر ها مشخصه.چون من مطمینم

1. همری که از شما پرید یک همر رنک تک رقمی سرور بوده
    2. همر شما نزدیک کپتون بوده و به احتمال 90 درصد همر اصلیتون بوده
    3. همر مارس همر دیفالت بوده که چندین فاکتور مخلتف باعث شد این همر مست (به قصد لاست بالا) لانچ بشه
    4. به خاطر حرفه ای گریت موج دستروی چیده شد چون انتظار میرفت چیف نشی

منتهی شما هم چیف شدی هم دیستروی شد و فقط یه حرفه ای مثل تو میتونست در عین حال چندین استایل مختلف بخوره.فقط من موندم ای کاش با همون همر دفاع میکردید آقای حرفه ای چراکه اونوقت شاید حداقل دهکده واست میموند

ضمنا اقای حرفه ای ۵۵۰۰۰ کمان دار اس پاور از نظر زمانی معادل ساخت 80500 گرزی هست.اگر چه از یک دهکده نیست اما به هر حال یه خفت این مدلی هم ما انجام دادیم.اینم به هر حال درسته به قصد خفت و بی پیاده کردن همر امیر Spower زده نشد ولی خب از پس لرزه های و اثرات غیر مستقیم پلن ما بوده.اون مال چند همر بوده؟

همچنان منتظر امار همرت هسیم ببینیم چی تبدیل به سالاد شیرازی شد و لینک های کانتر حرفه ای/هیجانی تون رو بهتون بدیم :D

سپاس

پ.ن : شما خوب ، ما بد.

پ.ن : پرهام ما اصلا به شما فکر نمیکنیم.شما ماشالله نزده میرقصین ! من و لقمان تو میتینگ از ناصر خواهش کردیم این پتانسیل درگیر داخلی نشه که هیجان سرور نخوابه.میتونی ازش بپرسی

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• استاد بزرگواااار، از لقمان آنالیزور بپرس که اون همر که زدین دیفالت بود یا نبود! یا این قسمت اطلاعاتو در اختیار شخص شما قرار نداده؟

این که عادت شماست میخوری میگی هیچی نشده و تا آخر سرور سینه خیز میری.

البته گفتم دلیل اشتباه من دست بالا گرفتن شماها بود ... الان میدونم لول حرفه ای گریتونو و استایل های جدید انجام خواهد شد روتون به امید حق.

در مورد امیر اسپاور توضیحات داده شد قبلا، یکم بررسی کن.

میدونی یه مثال زدم برای بچه ها، گفتم جواب سوال رو نمی دونی و از روی دست کناریت نگاه میکنی و میزنی گزینه 4، و میگی آها فهمیدم! بعد معلم بهت شک میکنه، میگه چرا زدی گزینه 4 و تو هم خوشحال ازینکه میدونی راه حلو میگی همر مست بود و معلم می خوابونه زیر گوشت! ولی اینجا معلم مماشات میکنه و میزاره ادامه بدی به دلایلی دیگه! (ما با فرض صحیح به نتیجه اشتباه میرسیم، بعضی ها با فرض غلط به نتیجه درست! خدا بده ازین شانسا)

نه آقو تو خوبی، ما نگفتیم خوبیم، فقط مچ خوبان رو گرفتیم زمان ادعاشون!

• به نام خداوند مهربان

آقا اجازه شهريار فدايي و پوريا جعفري و اشكان سبلاني خط كش مارو برداشتن تارگت ميدونن

اقا اجازه اينا بات و مولتي و اينا دازن فردا خورديم حذف كرديم بهونه جديدمونه

3462-8c8485b3-10e6-4471-912d-0dbaed9c8b0e-jpeg

اقا اجازه همر هم داري شما؟هر موقع عكس همرتو گذاشتي بيا راجب پلنش صحبت كن محمد جون:)

سنگين تر لطفا

3463-aa4bfb2a-337f-4ec1-bfa7-06a40aa3e82e-jpeg

• خیلی قشنگ از کلمات غلط املایی میگیری اما اصل رو فراموش کردی :)شما هنوز توی شوک بعد از صفر شدن هسی و صرف اینکه یه دیفالت و نان کپ از من ایراد بگیری باعث تسکینت میشه؟داداش ما همر کپ صفر کردیم.بیا غلط املایی باز بگیر آروم تر شی

اما از بحث اصلی خارج نشیم.اون همر کپ/دیفالت/نان کپ/اسکات و هر چی شما میگی سایزش چقدر بود؟ما که قاعدا نوب هسیم و هر دم بیل اومدیم تارگت انتخاب کردیم.نمیخای واسه بقیه نشون بدی امرداد اشتباهی به کاهدون زده؟

• حتما همرت اندازش ۲۰ک گرز 1ک شوال بود؟احتمالا سرور یه باگی داره پس چون به خاطر 20ک گرز رنک همر ۹ یا 10 یکی رفت بالا :D

اقای حرفه ای مشکل شما میدونی چیه؟اندازه خودتو هنوز نمیدونی و میای کف فروم واسه ما تارگت انتخاب کنی :D اما خودت تارگت میشی و تبدیل میشی به سالاد شیرازی و کپ نان کپ و همه چیزت یهو میپره هوا !!! زدیمت که تارگت انتخاب کردن رو یادت بدیم.

این نیست بیای کف فروم ادعا کنی اما تو بازی فیدر بزنی !!!

بلدی خوب حرف بزنی اما هیچ درکی از حرفات نداری.

این دیابلوی قصه ما یه گردی داشت هول میداد بالا.یهویی شیب زیاد شد گردی قل خورد پایین خودشم برد پایین ^^ استراحت بده به خودت

بشین همون 20 30ک گرزتو بساز بزن در و دیوار.تورو چه به همر سنگین کشیدن ، اونم پشت خاکستری !!!

ضمنا دیابلو جان افتخار به این نیست یه اتحاد ۳۰ نفره ببری یه ساید و به این ببالی که تا ته سرور لجبازیتونو ادامه دادین و پتانسیل ساید رو تقسیم کردین.امیدوارم یه مقدار گستره دیدت رو بالاتر ببری.

شما چون خودتون اهل لویال بازی بودین (اخرین سرور 2 ایکس ایران اتحاد Tigers) ، قشنگ حال لویالی هارو میفهمین و حمایت و استفاده ابزاری میکنین چون خودتون ابزار بودین ! اما بهت تبریک میگم !!! الان به یه حدی رسیدین که حداقل شورای توتالی راه میندازین احسنت :)

سپاس

پ.ن : تایگرز دیروز ، لویال امروز ، مسترز امروز :D

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

سلام داش اشکان

داداش میگم شعبه هات چرا اینقد زود تعطیل شد ؟ شما که نمیخواستی دفاع کنی چرا هی هیرو میومد اون تو ؟آخ ببخشید یادم رفته بود نماز جماعت هیرو ها به امامت حجت الاسلام و المسلمین واچ اند لرن بود :دی

دفعه بعدی خواستی بیای شعبه نزن ، میدونی که شعبه زدن خیلی هزینه داره :دی

حداقل این کارو میدادی یه پلیر دیگه انجام بده برای شما خوبیت نداشت اینقد سریع دو تا دهت چیف بشه :دی

از این به بعد قبل اومدن به من یه پیام بده برات حمایت میگیرم نمیزارم اینقد سریع چیف بشی ، زشته خلاصه ما کلی قپی اومدیم پیش رفیقامون که آره این سرور خیلی جذابه ، رفیقای قدر ما تو آمردادن ، ما رو ضایع کردی پیش بچه ها ، دیشب بم گفتن این بود همون رفیقت که میگفتی خیلی بازی بلده :(

آقا تیرداد واقعا کی فکرشو میکرد یه روزی برسه سطح کل کل اینقد پایین بیاد که ما دو تا شعبه ی اشکانو چیف کنیم شما عکس یه اتک فیک بزاری که چرا با فلان قد زدی :دی

پ.ن : سنگین تر لطفا :دی

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

• یوسف جان

البته منم جای شما بودم هر روز میومدم میگفتم اشکانو چیف کردم ، بالاخره سایدتون هیچ موفقیتی نداشته ! همین یزره موفقیتم باید باید خوب تو فروم ازش استفاده کرد تا بتونید جو داخلو کنترل کنید که از پیاما ، ما داخل پروفایل های شما نبینیم

3465-1-png

و گرنه همر بین 60 الی 70 ک گرز دیابلو که برای شما ارزشی نداشت که صفر و چیف همزمان بشه اما اینکه اشکان چیف کنید خیلی مهم میشه

بالاخره این نشون میده اشکان پلیر بسیار شاخص تر و مهم تری نسبت به دبیر عربی جنوب غرب هست !!

من این پست شما رو بر تعریف و تمجید میزارم و ازت سپاس گذاری میکنم

انشالله که بتونید بالاخره ما رو بزنید وگرنه من میترسم قهر کنید شما هم برید اونوقت ما کتک خور نداشته باشیم بزنیمش :دی

• سلام خدمت همه

حالا که تایمی از سرور گذشته و همه تو فروم حرفهای خاله زنک میزنن من بیام یه پست تحلیلی به سبک خودم بنویسم

اول اینکه این پست رو دارم با موبایل تایپ میکنم ، برای همین سخته برم پست های گذشتمو کوت کنم ، و واقعا هم حسش نیست اینکارو انجام بدم برای همین ، همین جور خالی خالی ازم قبول کنید

بیاید خودمون رو گول نزنیم ! تو فرومم سر خواننده رو گول نزنیم ! چون با همین گول زدن بود یهو سرور چرخید! 30 روز دیگه کتیبه میاد و ماراتن قدرت ها تازه اون موقع شروع میشه و صفر شدن های سرعتی تازه شروع میشه

همیشه واسه تحلیل و انالیز 2 نوع راهبرد هست

راهبرد اول اینکه بیای ارقامو در بیاری باهاشون بازی کنی و طبق رقم بگی فلانی وضعیتش اینه فولانی اونه.....

راهبرد دوم اینکه بیای بر اساس شواهد و هوش لیدرها تصمیم بگیری که فلانی و فولانی وضعیتشون اینه و اونه

توی راهبرد اول :

به نظرم طبق ارقام

1- امرداد با اختلاف نفر اوله : قشنگ داره پاپ زدنا کم میشه و غارت زدنا لگاریتمی میره بالا نشون میده قشنگ دارن میسازن و دم کتیبه یه ارتش مجهز هستن که نه میخورن نه میشه دفشون کرد

2 - مسترز با اختلاف خیلی زیاد ( نزدیک 50% ) پشت امرداد نفر دومه

3 - بعدش آسا از شمال غربه که قشنگ نشون میده دارن کم کم احیا میشن و میان بالا و این نپ یه طرفه اریانا و امرداد دارن نهایت استفاده میکنن

4 - بعدش مجموعه اریانا که درگیر یک جنگ داخلی شد قرار داره

5 - در اخرم لویال هست که تقریبا تیکه پاره شدن دیگه

توی راهبرد دوم :

به نظرم با توجه به پلن های زده شده + هوش لیدرهای هر ساید + نحوه مدیریت وضعیت از این قراره

1 - امرداد به نظرم با اختلاف اوله ، اینو وقتی نشون دادن که قشنگ زیر فشار اکسفورد ساید از هم گسسته نشد و از هر طریقی که شده با دیپلماسی + تحریک احساسات داخلی + مدیریت تونستن ربع رو حفظ کنن و از اون مرحله ردش کنن چون واقعا فشاری که داشت بهشون تو یه بازه دو هفته ایی میومد واضح و به شدت زیاد بود

2 - بعدش به نظرم اتحاد های شمال غرب قرار داره : حالا چرا شمال غرب؟وقتی لویال کودتا کرد ، به نظرم لیدرهاشون هم پیش شمال غربی ها رفتن هم جنوب غربی ها و از جفتشون کمک خواستن .... جنوب غرب که چشم بسته کمک کرد اما شمال غرب ریسک حمایت از لویال رو به جون نخرید ، به هر حال دفاع دادن ریسکی که داره به راحتی مشخص میشه کیا دارن حمایت میکنن و این ممکن بود برای نپ یک طرفه بد بشه

3- به نظرم مسترز و اریانا از نظر سیاست لیدری در یک سطح قرار دارن هر دو یه سری اشتباهات داشتن و یه سری هم نقاط خوب قوی ، مثلا مسترز به شدت احساسی عمل میکنه ولی عکسش اریانا احساسی عمل نمیکنه از طرف دیگه مسترز لیدرهاش از فرصتی که براشون پیش اومد نهایت استفاده رو کردن و پشت لویال واستادن و گرنه به نظرم نهایت 3 روز بعد کودتا حذف میشدن و همچنین با وجودی که ربعشون 3 قطبی بود تونستن ربعو جمعو جور کنن ولی خوب اریانا نتونست اینکارو انجام بده از طرفی مسترز تو سیاست بین سایدی اون طور که لیدر های جنوب شرق و شمال غرب گفتن به شدت و طرز افتضاحی ضعیف عمل کرده در حدی که حتی امکان داشت 2 به 1 بزننش ولی از طرفی اریانا به شدت قوی ظاهر شد تو سیاست بین سایدیش

4- لویال به نظرم مفتضح ترین کودتای تاریخ تراوین بود :دی اخه کی سریع و الکی کودتا کنه ، واسه کودتا مقدمات نیازه ، برنامه ریزی نیازه قشنگ معلوم بود شب به این نتیجه رسیدن و صب کودتا کردن - یکم بهتر عمل میکردن و کمک رو قبل کودتا میگرفتن الان واقعا وضعیت تو شمال شرق خیلی فرق میکرد و بعضا شاید دست لویال بود یه پلن درست حسابی هم که نرفتن که حداقل توانایی هاشونو نشون متحد هاشون بدن و روحیه خودشون هم بالا نگه دارن

هرجور که حساب میکنم ادامه جنگ جنوب شرق و جنوب غرب به شدت به ضرر جنوب غرب هست و هرچقدر از پتانسیل جنوب شرق کم شه 3 برابر از پتانسیل جنوب غرب کم میشه واقعا نمیدونم لیدر این ساید با چه عقلی تن به همچین سیاستی داده که از یه طرف لویال رو ساپورت کنه و از طرف دیگه درگیر بشه با جنوب شرق، هیچ عقل سلیمی این کارو نمیکنه ، ( همون طور که تو جنگ جنوب شرق و شمال غرب هیچ کدوم جبهه دوم برای خودشون باز نکردن )

بنظرم از تجربه دیگران مثل جنوب شرق و شمال غرب که تو دو جبهه درگیر نشدن بهتر میشد استفاده کرد.تو حالت مشابه نه جنوب شرق حاضر شد توی دو جبهه درگیر بشه نه شمال غرب ، سیاست جنوب غرب این بود لویال رو کوک کرد که سیاست خوبی بود اما اگر قمار جنوب غرب روی لویال اگر جواب نده به زودی به جای درگیری با جنوب شرق ، همزمان درگیر با شمال شرق هم میشه که با این فشار حداکثری کار خیلی سخت میشه.پس عملا اگر این ربع وارد درگیری نمیشد میتونست زمان بیشتری واسه خودش بخره و شمال غرب هم موازی با خودش ریکاوریش رو تکمیل کنه که وقتی سرور غربی شرقی شد ، قدرت غرب بیشتر از قدرت فعلیش باشه

به نظر من بهترین سیاست این بود جنوب غرب عوض اینکه با دو طرف یه متا درگیر بشه باید یک به یک درگیر میشد و جنوب شرق رو نگه دار میداشت و اروم میکرد تا درگیری پیش نیاد و میرفت سمت شمال شرق و زدن اریانا با این کار جنوب شرق که تازه از جنگ شمال غرب راحت شده بود و دنبال ریکاوری بود ( قشنگ از پست های سازندگیشون معلوم بود ) به هیچ عنوان وارد نمیشد یا اگه هم میشد به سمت شمال شرق وارد میشد و این طوری جنوب غرب رو اکانت های لویال با جنوب شرق میجنگید و یک جنگ غیر مستقیم باهاش انجام میداد اما الان با این وضعیت افتضاح ترین سیاست ممکن رو پیش گرفت چون اگه جنوب شرق ادامه بده به راحت زوار جنوب غرب در میره

الانم بهترین کار اینه به نظرم اول بره با شمال غرب متا کنه و سرور رو شرقی به غربی بکنه که بتونه بصورت مستقیم حمایت های شمال غرب رو داشته باشه چه از نظر فیک دادن و چه دفاع دادن این دیگه بسته به دیپلماسی جنوب غرب داره که چطور پای شمال غربو بکشه وسط بازی وگرنه کار براش سخت میشه.

• مرسی از تیم پلنری و پلیرها ، خسته نباشید به همه عزیزان،

دقیقا نکته ای که قبلا هم گفتم، یکی از نکات مثبت حضور لویال اینه که زد و خوردهای اینطوری باعث همکاری بیشتر میشه و کم کم همه خودشون لانچ فیک و ریل رو انجام میدن، نتایج این رو در آینده خواهیم دید (البته اگه جنوب غرب بمونه که اصلا نیازی به استفاده از نتایج باشه)

تصور من وقتی عمو قناد میگه "شمشیر میچرخونم رو هوا" (-:

• خب محمد علی وگنس عزیز از اونجاییی که رفتی پرسیدی ودیدی کار خودمونه؟؟؟باید بگم که

یاد بگیر محمد کمتر دروغ بگی و بیشتر با مدرک حرف بزنی

هنوز داخل اریانا هست و اکانت مولتی محمدکینگ و مجید پریشا مظلوم هست

مدارک برای مولتی و نزدیک کینگ محمد که با ۷۰۰گرزی رید میده

درسته اینارو یاد میگیرید ولی خب فقط اسم استادذکر کنید

از اونجایی که هم گزارش کردیم هم به مدیریت اطلاع دادیم برای بن ولی انگار فحش درون ساید ی هم مشکلی نداره و هنوز بن نشده و دوستان دارن استفاده میکنن

عزیزم دیفالت که ۱۸۰۰۰هزار دف داشت 😂😂

پ.ن خیلی دوست دارم فانتزی هاتون خراب نکنم و فکر کنید خیلی شاخ هستید

پ.ن .محمد علی وگنس زرنگ کی بودی تو بقیه هم بمونه به وقتش بهت میگم فعلا زوده

پ.ن.اقا مازیار ایا این حرکت مشتی تری داتی بود؟

پ.ن .اقا مگه نمیگید مال خودمونه مدیریت بن کن الان دوروز اطلاع دادیم هنوز هیچ کاری نکردین کم کم حرفای دوستای ان دبل داره میاد جلو چشمام ;););)

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• هم تیمی ها و لیدر های عزیز :

اول تیرداد گل دادشم این بنده خدا در حد شما نیست جوابش رو بدی این منتظر شما پست بذاری بیاد آسمانریسمان ببافه بعدشم خودشو با شما مقایسه کنه واسش رزومه بشه ازت خواهش میکنم جواب شو ندی داداش ;) آخه کلاغ کهنمیتونه ادا عقاب در بیاره

اشکان عزیز و بهنام گل از قدیم گفتن نرود میخ آهنی در سنگ فکر کنم همین یکی جواب همه سعی های که میکنید تا به یکسری که نمی خوان بفهمند بفهمونید کافی باشه

ملا جان یعنی من عاشق اون تیکه هاتم

خواهشل از نامه های اکانتی که ادعای خفتشو دارن یک عکس بذاری تا ببینن پریشب بعد از اسکات کشیدنشون چه نامه ای به اکانت های مورد نظر داده شده

طرف هنوز بلد نیست اتک لانچ کنه قهرمانو اونجور میزنه نیروها رو 2 کی 2 میکوبه تو دیوار بعد ادعای آنالیزوریش میشه=Oاون یکی دف خفت میکنه میگه این شیوه نوین و کار آمده:/ اون یکی کانتر بدون اسکات زده اومده لینک گذاشته من فلان بیسار ندیده دف اون اکانت چقدر نه آماری همینطور زده کانتر اومده افتخار میکنه تازه اسکات هاشم دیوار شده که نشون میده توی اون ده چه خبر شده بعد اینجا کلاس کانتر گذاشته 8|

طرف با کله درفته تو دیوار دیفالت اومده با اتکه چیف و صفر خودش مقایسه میکنه :S خدایی یدور پست ها رو بخونید بعد با کله برید تو دیوار :thumbup:

اشکان میگن باز از فروم تارگت انتخاب کردی آره :?:

• تبریک میگم به تیم پلنری شمال شرق و محمدعلی عزیز بابت پلن دیشب

اتک ها روی تارگت ها بسیار عالی فیکس شده بود

همچنین فیک لیست ها هم خیلی هماهنگ بود

با توجه به اینکه از کپ f16 قبلا جاسوسی شده بود حدس اینکه تارگت باشه کار سختی نبود

اما خب تارگت رو‌برای شما خالی کردیم که با در نظر نگرفتن سنگ تراشی پایتخت صفر نشد

فکر میکنم درسی که ما گرفتیم از این حمله بیشتر از درسی بود که شما گرفتید

اما خب باعث میشه بعدا جفت تیم های لویال و آریانا بهتر عمل کنند

موفق باشید

نیما f16

• سلام و عرض ادب

پ.ن : جنوب غرب شما مسئول حال این روزهای ناگوار شمال شرق هستید ! شما جز خود به هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنید و این عزیزان را سپر بلا کردید. این عزیزان یا داشتند حذف میکردند یا اکانتشون رو واگذار میکردند.

ببخشید که ما نتونستیم پلیرهای خوب شمال شرقو قانع کنیم که این متا به نفع شمال شرق و بالانس سروره ، ببخشید که ما به خاطر متا پتانسیل ساید اندگیمی خودمونو خراب کردیم ، ببخشید که ما اکانت حسامو قبل اینکه از اتحاد بیاد بیرون زدیم ، ببخشید که ما به شما گفتیم دنبال بالانس سرور هستیم و رفتیم با جنوب شرق متا کردیم و به شما گفتیم بی سیاست ، ببخشید که ما تبرو انتخاب کردیم و معترض شدیم چرا خودتونم تبر انتخاب کردید...
    واقعا یه جوری میگید حس میکنم ما تو شورای لیدری شما بودیم و همه ی این تصمیماتو ما گرفتم . ساید شما بهترین ساید از نظر پتانسیل اندگیمی بود و بهترین شورای لیدریو داشت دو نام بزرگ تراوین تو شمال شرق بود که هر کودومشون توانایی توتالی یه سرورو دارن چه برسه به یه ساید ( آقا آیدین و آقا مازیار ) این وضعیتی که الان میبینید تقصیر ما نیست ، میخواید دنبال مقصر بگردید یکم به این چند ماهی که گذشت در این سرور نگاه کنید و قطعات پازلو کنار هم بزارید ...

بزار براتون یه خاطره تعریف کنم از همکاری ما با تیم آمرداد :

سرور 1 راند 4 ، همون سروری که تقریبا همه ی عزیزان یادشون میاد اون سرورو . تو اون سرور بعد از کش مکش های فراوان ، سرور شمالی جنوبی شد . وقتی زمان واندر رسید و دیگه شمال رسما بی خیال شده بود و ما مونده بودیم و آمرداد . دیدیم واندر تو خاک اس ای و با اسم سوانز + آمرداد در حال بالا رفتنه ! من واقعا برام اسم و مختصات واندر و ... مهم نبود و نیست اما به خاطر زحمات بچه های جنوب غرب رفتم به اقا بهنام گفتم و ایشون جوابشون چی بود ؟ « ما با ربع روبروی خودمون خوب بازی کردیم و همر خرج کردیم و شما با ربع روبروی خودتون خوب بازی نکردید و همر خرج نکردید و... » و در انتها حتی یادشون رفت که اگه ما نبودیم اون سرور نمیتونستن واندر صد کنن !

پ.ن 1 :

دوست عزیزی که ما رو بی سیاست خطاب میکنی ما بی سیاست نبودیم ، فقط به احترام حرف آقا مازیار که گفتن به فکر بالانس هستن صحبتی در مورد متا نکردیم باهاشون وگرنه حتی تو همون جلسه به آقا مازیار گفتم شما چرا فقط میگید بین شمال غرب و جنوب شرق یکیو انتخاب کنیم و در مورد متای جنوب غرب با شمال شرق چیزی نمیگید ؟

پ.ن 2 :

1: یه جبهه ما از دست رفت :(
    2 :بهشون بگو سیاست ندارید شاید فرجی شد دست از حمایت لویال کشیدن

پ.ن3:

تو اون نپ من جنوب غربو میزدم از بس که سرخورد درگیری های مرزی ایجاد میکرد و کرم میریخت

حقیقتا متاسف شدم وقتی میبینم شما با این لحن در فروم صحبت میکنی ! شما دیپلمات یک سایدی نه یک پلیر عادی ...

منم میتونم از این بدتر در مورد جنوب شرق حرف بزنم اما برای تمام جنوب شرق احترام قائل هستم و خوشحالم که این سرور فرصتی شد روبروی شما عزیزان جنوب شرقی بازی کنم و خودمو محک بزنم .

کوچیک همه یوسف

• خودتونو کنترل کنید و نفس عمیق بکشید

سعی کنید زیاد حالت های تدافعی و عصبی نگیرید (گوزنو شقیقه و قیمه و ماستا همش نشونه های حالات تدافعی و عصبیه)

اینجا یه بازیه لازم نیست اینقد بابتش حرص بخورید (دارید میزنید دیگه به قول خودتون لعنتیا دیگه اینقد حرص خوردن نداره)

اشکان که به خاطر اقتضای سنیش باهاش کار نداریم(فعلا به خاطر تعطیلیه شعب جنوب غرب نو ریسپاند تو پیجینگ)

بهنامم که کلا یادم نمیاد تو هیچ سروری کلا کاره ی خاصی بوده باشه صرفا جهت فروم نویسی دعوتش میکردن به سرور که انصافا کارش خوبه ولی پارکشو باید عوض کنه

پیشنهاد دوستانه بنده به شما دوستان:

https://www.aparat.com/v/yeKIP…5%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%85

ما دوستون داریم :))

پ.ن:امید تایتان عزیز انالیز های شما شدیدا بوی امفتامین میده داداش :)) خود معرف یه 40 50 روز برو کمپ مطمئنم سطح انالیزات بعد از ترک بهترم میشه

شمال شرق سیاست خوبی در پیش گرفت؟:)) با متای زیر زمینی روز 50 سرور واقعا سیاست خوبی بود ما که تو جنوب غرب برگامون ریختو همه هایو هوی کنان سر به بیابون گذاشتیم (الان تو جاده بیابون دارم پست میذارم) فقط حیف شد که یک چهارم پلیر هاش حذف کردن یک چهارم دیگه ام خودشونو ازین سیاست مداران بزرگ جدا کردند و تن به ذلت متای از پیش تعیین شده و زیر زمینیه دیکتاتور بزرگ ندادن

کلاس های سیاست شمال شرق کی برگذار میشه خواهشا و لطفا مارم بگید بیایم ما واقعا دیگه نمیتونیم زیر دلمون درد گرفته از خنده :))

پ.ن:یه خبر بد به شمال شرقی ها و مازیار عزیزم

نه ولش کن خودتون اند گیم میفهمید اینجوری الان بگم مزش میپره

پ.ن:گر طالب کمپی اماده ی امفتامین باش :))

پ.ن:خبر امد خبری در راه است

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• انشالله که بتونید بالاخره ما رو بزنید وگرنه من میترسم قهر کنید شما هم برید اونوقت ما کتک خور نداشته باشیم بزنیمش :دی

بعد از مدت ها سلام و عرض ادب

اقا چرا وسط کل کل هاتون هی یه لنگ کفش هم به طرف ما خدا بیامرزها پرت میکنید D:

بهنام جان این چه حرفیه تو روز روشن میزنی برادر؟ ما کتک خور بودیم؟

حداقل میزاشتی بعد کتیبه این حرفو میزدی شاید یه عده یادشون رفته بود کتک خور کی بوده نه الان که هنوز علف جای ده های گان هیرو و تک شاخ و... در نیومده :))

پ.ن: خلاصه به قول مرحوم طوری نکنید که ملت فکر کنند طوری شده است

• تجزیه و تحلیل بنده از سرور :

متای غرب + زرخریدها :

با توجه به مذاکره و ابراز تمایل یکی از تیم های غرب برای متا با شرق ، بزودی شاهد تغییرات در غرب خواهیم بود ؛ حتمن متای شرق با توجه به رفتار متای غربی در حمایت از زرخریدان ، از شورشی های غرب حمایت خواهد کرد ؛ هر دستی که بدی از همون دست میگیری!

متای شرقی + حق باوران غرب

زمان کتیبه ها به خوبی عمل خواهند کرد و حجم دفاع و هجومی خوبی در اختیار خواهد داشت ، شورای پلنری شرق حتمن کار سختی خواهد داشت برای هماهنگی حملات ولی به نظر میاد تمرین های خوبی در حال انجام است .

پی نوشت : من در شرق هیچکاره هستم ، فقط از بازی و هدایت دوستان خوبم در شرق لذت می برم

پی نوشت : پیش بینی می کنم 30 روز بعد از آمدن کتیبه ها موج حذف اکانت در غرب داشته باشیم .

• یوسف جان سیاست شما بسیار کثیف هست و این یک واقعیت تلخ هست

هر پلیر آزادی خواه و آزاده ای در سرور وجود داشته باشه در مقابل این سیاست های مداخله جویانه شما و استثمار گرایانه شما وظیفه انسانی و اخلاقی داره به شخصه اعلام انزجاز کنه شما علاقه دارید همه ساید ها دچار جنگ داخلی و فرسودگی شود تا جنوب غرب به راحتی صد کنه ! مثل ندادن دفاع به و بی طرف موندن در جنگ ددمنشان ددمنیشان ددومنشان شمال غرب علیه آزادی خواهان و حق طلبان و عدالتخواهان جنوب شرق

اینکه سایده های دیگه تجزیه بشند سخت در اشتباه هستید پلیرهای کل سرور آباده ها و حتی ناتار آنقدر هوشمند هستند که گول شما رو نخورند

حاصل جنایاتتون در سایر سایدها در سرور های گذشته رو بصورت تصویری و مستند میزارم که درس عبرت بگیرید و تا دیر نشده از دخالت در سایدهای دیگه دست بردارید

https://www.aparat.com/v/b80QA

من پیشنهاد میکنم یک سرود ملی تدوین بشه کلیه پلیرهای آزادیخواه سرور هر شب ساعت 9 شب تشریف ببرند پشت مانیتور در هر چهار تا ساید همزمان با صدای بلند بخونند من خودم این سرود رو پیشنهاد میدم فقط آمریکاش رو حذف کنید جاش بزارید ریتالین !

https://www.aparat.com/v/bJYIB?playlist=152705

دوست عزیزی هم فرموده بود یک ارتش آزادی بخش تو جنوب غرب داره تشکیل میشه خواستم بگم در حد کمک گلد و بازی روی اکانت من کمک میکنم بات رو هم بقیه دوستان که دارند کمک کنند جهت ریشه کنی این امپراطوری سایدخوار و سرور خوار

• ولی سوتی جدیدت در مورد تارگت شدن همر من و بحث هاش بود که نشون میده از تکنیک چشمان برون سایدی استفاده میکنید! اینم به پروندتون اضافی می کنیم! که مشکلی نداره ولی ادعا نکنید دیگه لطفا! (حسن چند میفروشی اطلاعاتو؟ دمت گرم)

اخه محمد جان تورو دیگه‌ کجای دلم جا بدم؟

من‌ نمیدونم من‌ چه چیزی از اک تو داشتم که‌ بخوام بفروشمش خوردی مثل مرد سرتو بگیر بالا بگو خوردم همهی ما از اول اینجابی که هستیم نبودیم.

حالا اون تیکه هایی که آقا رضا انداخت( خودش میگفت نگفتم) بابت چراغو خفت ۵۰کا این داستانا شاید یکی پیدا بشه باور کنه چون امکان پذیر ولی اخه همر تو رو چجوری میخواد کسی امار بده؟

خودتون میگفتین حسن یک پلیر عادی بوده نه کاره ای بوده نه لیدر بوده نه بازرس بوده ما زدیمش بعد ۱ماه تازه اومدین میگین اطلاعات فروختی خوب من پلیر عادی اطلاعات از کجام میخواستم در بیارم بفروشم؟

من ۲ روز قبل حذف از جنوب غرب ترو شناختم که ی صحبتی ۴۸ساعت با هم داشتیم من قبل اون اصلا تورو نیشناختم( فکر نکن حالا ی دفکوردی دادن بهت خیلی شخص مهمی هستی که امارتو کسی دراره نصف جنوب غرب یا لیدرن یا دفکوردن یا پلنرن چیز مهمی نی که بهش بنازی) حتا صحبت هایی که راجب اکانتمون کردیم من گفتم انقد کاتا دارم ریدم انقد گفتم تو چطور؟ تو گفتی من نمیتونم به کسی اطلاعات بدم یادت؟

اخه گل پسر ی ساید ریختین سر من امار اکانتمو دفمم داشتین زدین من نیومدم اینجوری به کسی تحمت بزنمو دادو بیداد کنم که الان تو یک ساید پشتت از ی ساید دیگه خوردی داری اینجوری دادو بیداد میکنی!!!

ی نصیحتی هم به عنوان برادر کوچکتر بهت کنم

داری کم کم میشی مثل رفیقت حاج حسین و برای خودت اسم در میکنی برو بشین رو اکانتت بازیتو کن کسی از فروم نویسی پلیر نشده.

• دقیقا، از بس درگیر حمایت از خوارج شمال شرق شدن که مسائل خودشون یادشون رفت ،
    با رفتار این عزیزان یاد یه کشوری افتادم که همه ی وقت و داشته هاش رو ریخت پای لبنان و فلسطین و عراق، به اسم اینکه دشمن رو پشت مرزها نگه داره، حواسش نبود که از داخل داره خورده میشه،
    اون روزی که خیلی صریح پرسیدم دارید تو مسائل داخلی شمال شرق دخالت میکنید؟ گفتن بله، یه همچین روزایی رو باید میدیدن،

-عمو قناد بجای اینکه بیای با قصه های شنل قرمزی فروم رو برای ما جهنم کنی :دی ، بچه های خودتون رو جمع کن، براشون قصه خونه مادربزرگ بگو بلکه اونجا بهشت شد،
    - بجای اینکه بیای اینجا وسط فروم شمشیر بچرخونی :دی یکم رو اکانت بچرخ ، که بعد از چرخ شدن همرهات توسط هم اتحادی های جنوب شرقیمون، کل افتخارتون زدن دوتا فیدر سوخته نباشه،
    -آقای سورنای عزیز ، بجای اینکه با عبارت " ما اینجوری رفاقت می کنیم." لویالی هارو خام کنید، یکم با بچه های خودتون رفاقت کنید ،
    -بجای اینکه بیای واندر به نام لویال بزنی (اصلا بزار ببینیم به واندرها میرسین؟ ) ، یکم دهکده به نام بچه های خودتون بزن بلکه فضا بهتر بشه،

-آقا یوسف بجای سیاست بازی و با کت شلوار و کراوات دنبال مقصر شرایط موجود تو شمال شرق باشید ، یکم رو سیاست داخلیتون کار کنید که افسارش از دستتون در نره،

ما سعی میکنیم تو مسائل داخلی شما دخالت نکنیم،

• با سلام،

خب همچنان بر طبل شادانه بکوبید ولی زیاد افراط نکنید و آقای مجری رو از خواب نپرونید!

اگه منظورتون اینه که چون پلن زدین، ما هم ذلیلانه مثل خودتون بیایم بگیم وای نه کل کل ما به خاطر گرم شدن سرور بود و ما که با شما کاری نداشتیم و قبل و شروع سرور اشتباه کردیم کری خونی کردیم که نه مثل شما نیستیم!

اون طبل رو هم زیاد سواستفاده نکنید ازش چند روز دیگه دیدین جابجا شد!

از دوست فالگیر هم تقاضا دارم با نوکش و با استایل دارکوبی روی طبل نکوبه، بیت المال رو تخریب نکنه.

• بر خلاف اینکه خودت فکر میکنی خیلی پیچیده، هنرمندانه ، پر محتوا همراه با فکت و نکات ادبی و فلسفی پست میذاری، از نظر من بیشتر ادا در میاری، امیدوارم یهو مثل این داف های اینستا و تیک تاک افکت ظاهرسازیت نپره که خیلی بد میشه ;)

تو این پستم 9 روز قبل گفتم اینا همش اداست ، بپا یه وقت افکت ظاهرسازیت نپره که بد میشه
    ببین چقدر راحته پیشبینی کردن شماها (-:
    خب راحت باش، چرا نقاب میزنی؟ به اصالت خودت برگرد، فوقش بن میشی دیگه :دی