Posts by tondar

سلام کسری جان

اگه این پستهای حماسی رو برای روحیه دادن به پلیرهای خودت میذاری که هیچ اما اگر برای مثلا تضعیف روحیه طرف مقابل میذاری که به نظرم اشتباه داری میزنی!!!

دیوار چین؟خدایی پکیدم از خنده یعنی برای دیوار چین اینو میزنن؟

یا دیوار ندیدی کسری عزیز یا رد شدن از دیوار ندیدی!!!!

این لنکه دمپایی دوتا کتیبه کلین کرد برای ربع یک ....مثقالش مونده بود گفتیم بزنیم به دوستمون اگه رد شد که شد اگرم نشد چیزی از دست ندادیم.

لینکهای کلین کتیبه ها رو برات میذارم که همه بدونن نه دیوار شما دیوار چین بود نه نیروی ما نیرویی که انقدر ذوق داشته باشه!!!

پ.ن:یوسف جان پیشنهاد میدم یک بار دیگه تعداد کتیبه ها رو بشمر فکر کنم تو شمارش اشتباه کردی!!!!

ظهر همگی بخیر

خبر دست اول

از اتاق فرمان خبر رسید یمن در حال سوختن هست و اهالی زاغه نشین این مرز و بوم در حال کوچ به امپراطوری بزرگ جنوب هستند به روایت تصویر

سلام

یمن سوخت تموم شد!!!!

اگر برای مقابله با یمن زاغه نشین دو ربع با هم متحد شدید هیچ برداشتی نمیشه کرد جز اینکه اقلا یکی از این دو ربع حلبی اباد بوده که خواسته خودش رو برسونه به زاغه نشینها!!!!

بهترین حالتش یک ربع هست بدترین حالت هم که دیگه نیازی به گفتن نداره.

به نظرم برای مقابله با یمن زاغه نشین فقط بورگینافاسو حلبی اباد و توگوی درخت اباد هستن که حاظر به مقابله تک به تک با یمن نیستن.

امیدوارم توهم امریکا بودن نکنه کسی تو عمرش!!!!

سلام یوسف جان

شاید الان ندونی کی این پست رو گذاشته ولی وقتی بهت بگم تو واتساپ متوجه میشی این ادامه شوخیهای تو گروه هست و اصلا قصد کوبیدن و نبوده.

خدا خفت کنه یکی از لیدر کل های شمال شرق که همش دردسری اه

;);););)

سلام یوسف جان

اولا خدا خیرت بده این پست رو گذاشتی میخواستم یک پست بذارم کل داستان رو بگم که نه بحث جاسوسی بوده نه خیانت که خوب شکر خدا شما زحمتشو کشیدی.

مطلب دوم اینکه تمام صحبتهای اینجا فقط کل کل هست در حد بازی وگرنه بیرون بازی که ما و شما حتی خود محمد توهمی شبا تا دم صبح داریم میگیم و میخندیم.

این کل کلها فقط برای جذاب شدن بازی هست نه بیشتر وگرنه من که میدونم خودتم مولتی داری:D:D:D

در نهایت بقیه دوستان هم زیاد جدی نگیرن این کل کل هارو ولی در هر حال شمال شرق برنده سروره;););)

پ.ن:شما تازه داری میخندی من از صبح دارم میخندم هر کی منو میبینه فکر میکنه دیونه شدم.

پ.ن1:تو چرا مافیا هم که نمیشی جانی میشی اه^^^^^^

ببخشید اسمتون رو اشتباه گفتم

سید عزیز بنده هم عرض کردم تو همون پست که حدو حدود باید رعایت بشه و کاملا موافق کلام شما هستم

خوشحال میشیم تشریف بیارید شمال شرق اما شما باید هوای مارو داشته باشید.

اما در مورد مولتی نداشتن مشکل قضیه اینه که با این ترفند که مولتی بازی نمیشه قبل از شروع سرور مانور زیادی داده شد برای جذب پلیر حتی از شمال شرق الان اگه مشخص بشه که فقط برای جذب پلیر بوده این پرچم قاعدتا هم پرچم میشکنه هم خیلی چیزهای دیگه روشن میشه.

سلام مجدد

بازم نفهمیدم اون مطلب اول حل شد؟

من اسم لیدر ساید دیگه اوردم؟

من حس میکنم اشتباه گرفتید لطفا پستهارو با دقت و بدون عصبانیت مطالعه بفرمایید

با سپاس

من اصلا تا حالا در مورد متا چیزی گفتم؟ظاهرا شما به خودتون شک دارید هرکی هرچی میگه میگید متا.

چشم ژنرال ممنون از اندرز شما اما:

تکلیف پست قبلیتون در مورد ندونستن لیدرهاتون براتون روشن شد اگه بله بریم سراغ مطلب بعدی اگه نشده اول صبر کنید حل بشه

مرسی

سلام

فکر نکنم فاش تر از تو فروم بشه گفت وقتی تو فروم مطرح شده و لیدرها مخالفتی نکردن بعید میدونم حرفی مونده باشه.

اگر هم لیدرهای یک ربع فروم رو مطالعه نمیکنن که هیچ حرفی نمیمونه.

لطفا کار رو به معاویه و.....نکشید انگار شما با ذوالفقار امدید به جنگ کافرین!!!!

این پست هم ریپلای کردم بمونه برای چند روز یا چند ساعت دیگه یک قسمتش لازم میشه.

سلام یوسف جان

یک نصیحت از من به عنوان برادر بزرگترت بپذیر بر عکس تصورت مجدد تکرار میکنم سرورهای اسپیدترا داخلش چیزی به عنوان سیاست و دیپلماسی وجود نداره سیاست مال زمانی بود که تو یک سرور تیم و پلیرهای ربعهای دیگه رو نمیشناختی و میخواستی باهاشون اشنا بشی و با زبون و سیاست متا نپ یا هر کار دیگه بکنی بعد وقتی طرفت کسانی مثل فریار و خدا بیامرز نیما و ممد موکسی سیبیل و پیمان در میومدن مجبور بودی تو گفتار و نوشتارت حتی یک واو که از دهنت میاد بیرون روش دقت کنی.

متاسفانه یوسف جان انقدر پرچم سیاست رو بالا بردی که دیگه داری برای خودت هم سیاس بازی در میاری اما نمیشه دیگه ندارد بازیه اینکار.

اولا پست مملی رو بخون گفته پسورد رو عوض کن پس اکانتی تو ربع شما نداره بلکه کسی بهش پسورد داده.

اینکه کی بهش پسورد داده هم فقط من نمیدونم و شما و خواجه حافظ شیرازی حالا چرا ما نمیدونیم شاید چون سیاستمون زیاده!!!!

پ.ن:

بحث مردونگی بود که این وسط یک شخص خاص از خاکستری سفید شد این وسط

مرسی ازت

سلام

بابا من نمیفهمم چرا انقدر در مورد مولتی صحبت میکنید اصلا احتیاج به اثبات نداره به چندین دلیل قطعا جنوب غرب مولتی میزنه:

1.یک دوستمون امدن گفتن شمال شرق تو فارمها دف میریزه تو این سرورها چیزی به اسم فارم نداریم همش مولتیه.

2.خود لیدر جنوب غرب میگه ما گفتیم این مطلب رو که سرور گرم بشه و شد پس اصل داستان برای گرما بوده نه انجامش.

3.تو هر ربع این سرور نهایتا و در بهترین حالت 20 تا پلیر هست ایا جنوب غرب 20 تا اکانت داره؟!!!

بماند که تو پروفایل بعضی اکانتها اسم 6 7 نفر به عنوان پلیر نام برده شده بقیه اکانتها مال خرزوخان نیست که مال همین پلیرهاست دیگه.

4.سهیل تو پستش گفت وقتی کسی همرش عقب میفته بهش میگن فلان جارو بزن همرت تپل بشه مگه بقیه با مولتی چیکار میکنن با جنیفر لوپز تو تالاراش پارتی میگیرن؟خوب همه میزنن همر تپل کنن دیگه.

و.........

بابا خودشون میگن اینکه ما امدیم مولتی بازارو له کنیم اگر باختیم لذت ببریم و.....فقط شعار بوده برای گرما شما دنبال زیر بغل مار میگردید این وسط!!!!

اقا سعید فرمودند خجالت بکشید توهمی سرور قبل خفت میکرد تشویق میکردید و....وقتی من میگم تو این سرورها سیاست و دیپلماسی در حد دمبلان گوسفند ارزش داره برای همینه 50 نفر اینجاییم این سرور روبروی همیم سرور بعد کنار هم نمیشه که با هرکی یک سرور متا بودی سرور بعد چیزی در موردش نگی فقط رسم مردونگی اینه اسرار هرکی رو که یک سرور کنارش بودی سرور بعد فاش نکنی.

در نهایت از قدیم گفتن:

گفتی باور کردم

اصرار کردی شک کردم

قسم خوردی گفتم زرشک;););)

دف ریختن تو فارم ها ...

سلام!!!

من یک سوال برام پیش امده سروری که 40 تا پلیر داره و همه همدیگرو میشناسن و تو ربع مطبوع خودشون ثبت نام میکنن و از قبل سرور اعلام امادگی میکنن فارم از کجا توش پیدا میشه؟

قطعا اکانت یا دهکده ای به اسم فارم مثل سرورهای ای ار با اون تعداد ثبت نام وجود داشت و ازش استفاده میشد اما تو این سرورها قطعا وجود نداره.

یادمه سرورهای قبل اسپیدترا میگفتن دف میریزن تو مولتیهامون نمیدونم منظور شما همینه یا من بد متوجه شدم!!!

سلام یوسف جان

خدایی مارو گرفتی این پست رو گذاشتی بهمون میخندیدی یا جدی گفتی اینارو؟چرایی اینکه پستت بیشتر به مزاح میخوره رو میگم:

از شمال غرب خفت میزنن رو شمال شرق لینکشو شما میذارید و پلیرهاتون به زدن اتکش افتخار میکنن ما یک بار گفتیم چرا از شمال غرب میزنید؟

میدونی چرا نگفتیم و شما هم نمیتونید بگید؟

اگه یادتون باشه توافق بین لیدرهای سه ربع بازی بود و در مورد ان دبل تو جلسه گفته شد شامل این توافق نمیشه حتی بعد از پست شما در مورد توافق تو واتساپ خدمت شما گفتم که کاشک مینوشتید شامل ان دبل نمیشه که فردا اگه کتیبه ای از اونجا امد کسی مدعی نشه و شما فرمودید لزومی نداره و....

اگر با این پست دارید تخم لق رو تو دهن مردم میذارید که بعد بهانه برای بهم زدن توافق داشته باشید که هیچ در غیر اینصورت ما توافق کردیم هیچ اکانتی در اس ای و اس دبل نداریم و تا اخر سرور در صورت وفای به عهد دو طرف دیگر توافق روی قول خودمون ایستادیم

با سپاس

سلام

سهیل جان خیلی سعی کردم تو این مدت یک سری حرفها رو جواب ندم اما دیگه شور این داستان رو در اوردی منی که تو همین ربع بازی میکنم خودمو وسط این داستان ننداختم و نمیدونم که با کی و چرا به مشکل خورده تو از ربع دیگه متوجه شدی؟

دم از رفاقت میزنی تو سرور قبل چندتا دوستت رو از خودت رنجوندی که دیگه با تو ته دلشون نمیتونن مثل قبل بشن خبر داری اصلا؟تویی که رفیقهای چندین سالت رو رنجوندی الان دم از رفیقهای جدید میزنی؟

سرور قبل تو گروه به تو گفتن خائن چرا اون همه دوستت تو اون گروه نتونستن ازت حمایت کنن؟

سهیل جان تمام پستهات سرتا پا پر از کینه هست و شک نکن این کینه فقط داره خودت رو میسوزونه و برای هیچ کس دیگه مهم نیست.

اگر بعدا متوجه بشی اصلا مشکل با مملی نبوده باز روت میشه بیایی اینجا سخن پراکنی کنی؟

ایا اشرف غنی الان میتونه بگه من رییس جمهور افغانستانم اون هم با اون حجم عظیم گندی که زده؟یاد بگیر وقتی نخواستنت و رفتی گناه اشتباهاتت رو گردن کس دیگه نندازی پستهات تو فروم هست همیشه ممدعلی مقصر رفتن تو بوده و تو پسر پیغمبر!!!

چندتا از دوستان قدیمت تو این سرور هستن؟چندتاشون با تو بازی میکنن این سرور؟همه بد هستن جز تو؟

همونقدر که صحبتهای اشرف غنی و بنی صدر در مورد کشورشون و هارت و پورت کردنشون مضحکه حرفهای تو صد برابر اونا تامل برانگیزه.

در نهایت شما الان بازیکن جنوب غرب هستی پس به جای سرک کشیدن تو ربعهای دیگه به بازی خودت بچسب

با سپاس

اقا مازیار میدونم حرفمو قبول میکنی اون مهاجرا زده که دیوار شه من که نزدم پلیرشم چون تیرانداز کشیده بود زده حالا خودت میدونی من با هزارتا میزنم اونم مهاجم دبگه خودت میدونی من کار اینجوری نمیزنم ولی نوش جونتون پلیر مون زده نه خفترمون

سلام محمد جان

داداش دیشب محض مزاح یک لینک چند روز پیش رو گذاشتم و زیرش هم علامت خنده گذاشتم که بخندیم وگرنه نه لینک مهمی بود نه چیز خاصی اگه مهم بود برامون که همون روز میپریدیم تو فروم.

یوسف عزیز و پارسا جان هم فکر کنم متوجه طنز قضیه شدن و لایک کردن اصلا اتکی نبود که توضیحی بخواد عزیزم این توضیح دادنت نشون داد مافیایی.

پ.ن: اقا جون من حرفم نداشته باشم خوابم باشم قرار حرف زدن باشه دو برابر بعضیها حرف دارم بزنم خودتو لوس نکن دیگه.

اره با خودتم که داری اینو میخونی نیشت بازه مخاطب خاص اه.

پ ن1:مهران جان ما درس پس میدیم پیش شما ملت چش ندارن ببینن;););)

سلام

خوب الان که تب و تاب این مطلب که پیش امد خوابید میخوام برم سر یک مطلب جالب:

تو جلسه ای که با لیدرهای دو ربع دیگه کسرای عزیز و یوسف جان داشتیم یکی از مطالبی که در موردش صحبت کردیم این بود که جاسوس تو اتحادها مقبول هست یا نه که به اتفاق ارا با داشتن جاسوس مخالفت شد فکر نکنم تا اینجاش مشکلی داشته باشه.

حالا اصل مطلب قطعا یک دوست هیچ وقت نمیره به دوستش بگه فلانی بهت تو فلان جا این حرف رو زدن پس میشه نتیجه گرفت کسی که این حرف و داستان قطع شدن نت اشکان پسر رو اونور منتقل کرده کسی هست که تمام مطالب گروه رو منتقل میکنه و قطعا دوست محمد عزیز نیست بلکه به وظیفه محوله به خودش داره عمل میکنه.

ظاهرا نه به یکجا که تا اینجا که من فهمیدم به دو جای مختلف حالا اگر این داستان جاسوسی فقط در مورد اکانت داشتن هست و تو گروه ها و.... مشکلی نداره که خوب رک و مجلسی اعلام کنن لیدرها که نه مشکلی نداره اگر هم مشکل داره پس باید همین الان کسی که مطالب گروه شمال شرق رو منتقل میکنه به لیدرهای شمال شرق معرفی تا از گروه اخراج بشه اینجاست که تفاوت حرف با عمل مشخص میشه.

امیدوارم مجدد شاهد دلایل سوفسطایی نباشیم و پاسخ درستی داده بشه.

پ.ن.

سهیل جان شما خود مافیایی دنبال خریدن رای من نباش تو هرجا باشی با رای باید بری بیرون که پدر بزرگ پدر خوانده خودتی!!!!هر کسی هم تو رو با رای نده بیرون بازی قطعا اخرش بازنده بازیه

سلام

چندتا نکته:

اولا شخصا به محمد عزیز زنگ زدم و عذرخواهی کردم

دوما بنده تو این سرور کاره ای نیستم دوستان لطف داشتن الکی اسم بنده رو گذاشتن بالا من نهایتا فعالیتم برای اتحاد در فروم باشه و درصورت لزوم هماهنگی برای فروم پس لطفا موج سواری رو دومطلب بالا نکنید که تیرتون میخوره به سنگ.

سوما به بچه های خودمون کفتم اینجا هم میگم دم از سیاست و منم منم کردن تو سروری که همه با هم دوست هستن و هم مقابل هم کنار هم بازی کردن در حدی خنده داره که کار از مرغ مرغ فروشی سر کوچمون میگذره و گوسفنده کشته شده و اویزون به چنگک قصابی سر کوچمون هم خندش میگیره.

امیدوارم همه به راه راست هدایت بشیم حتی شما دوست عزیز;);)

اقا مازیار چی بگیم برین پست درست کنید بگید من نبودم دستم بود

سلام محمد جان

باور کن متوجه نشدم منظورت چیه از این قسمت چیو بگم دستم بود؟

اگر توضیح بدی حتما پاسخ میدم.

ضمنا ازت خواهش میکنم تو پستهات از علامت . یا همون نقطه خودمون استفاده کن که جملاتت از هم جدا بشه اینطوری پستها قابل فهم تر میشه برای مخاطب.

منتظرم منظورتو بگی تا منم جواب بدم.

و مطلب مهمتر خلاصه جنگ اعلام شد امیدوارم این سرور مثل سرورهای قبل کار به فرار هیچ کس کشیده نشه و تا انتها سروری جذاب و پر زدو خورد رو شاهد باشیم

سلام

ظاهرا از پستهای من بعضی از دوستان برداشت بد کردن و لازمه مجدد توضیحاتی بدم.

اولا بنده هیچ حرفی رو تایید یا تکذیب نکردم و نمیکنم حرف بنده اینه که اگر کسی بتونه به من ثابت کنه که مملی اختیاری داره یا از دوستیش و.... استفاده کرده در روند 2 سرور گذشته و این سرور بنده اکانت خودم رو حذف میکنم.

مدارکی که تا حالا به من رسیده اینه که تو اتوبان فلان بودم مملی بهم تلفنی گفت من تروپ سامان رو دیدم ما داشتیم تو تیم اسپیک حرف میزدیم بن کرد و ازاد کرد و....

این مدارک کاملا بی اساسه به دلایل مختلف

اولا هیچ شخص ثالثی این مدعا رو تایید نمیکنه

دوما حرف دو طرف یک دعوا هیچ جا بدون مدارک مستدل قابل قبول نیست

سوما کسی که قتل انجام میده اگر گفته بشه دزدی هم کرده ادم میگه وقتی قتل انجام داده دزدی که چیزی نیست کسی که تمام زارت و زورت ربع خودش رو در زمانی که لیدرش بوده میریزه کف فروم و راز داری رو بلد نیست و خیانت در امانت میکنه به نظرم دیگه انگ و تهمت زدن به دیگران کار شاقی براش نیست

این ادعاها درست عین این میمونه که بنده بگم اقای فلانی شما جاسوس سیا هستی مدرکش هم اینکه وقتی انگشت سبابه دست راست من تو سوراخ بینی چپم بود پای تلفن تو به من گفتی ماموری!!!!

بنده مجدد اعلام میکنم هر کدوم از ادعاهای گفته شده تایید بشه با مدرک بنده حذف اکانت خواهم کرد لطفا از حرفهای من سو استفاده نشه

با سپاس