Posts by tondar

سلام یوسف جان

شما تو پست مملی مخالفتش با اینکار کلمه اگر در مورد یک اکانت تو شمال و اینکه مذاکره بهترین راه هست رو ندیدید فقط کلمه مقابله به مثل رو دیدید و تصمیم به دوئل گرفتید؟

ع ج ب

در مورد قسمت دوم پستتون اجازه بده اصلا این حرف رو باور نکنم.

جنوب هر کاری تونست تو فروم کرد ولی خوب بضاعت فروم نویسیش بیشتر از این نبود الان که ته سرور هست طوری وانمود نکنید که مثلا یک پا و یک دست به شمال اوانس دادید!!!!

هر تلاشی تو بازی و تو فروم تونستید کردید اتفاقا.

اتفاقا این که تو دوتا پست خودتون به حرف من اشاره کردید یکبار مستقیم و یکبار غیر مستقیم کاملا بهم ثابت کرد که حرفم کاملا صحیح هست.

حقیقتش میخواستم یک پست مفصل و طولانی بذارم که در هر حال بازنده این سرور جنوب هست چه واندر صد کنه چه نکنه اما بنا به دلایلی ترجیح دادم اخر سرور این پست رو بذارم.

پ.ن.دوست عزیز سامورایی محترم کسی که پرچم ضد مولتی رو علم کرده بود گفت شوخی کردم و برای گرم کردن سرور بوده حرفم شما اخر سرور یاد مولتی بازی افتادی؟!!!

ضمنا نظرتون رو در مورد مولتیهای جنوب هم میفرمایید؟

این فقط چند نمونه

شکر خدا که از خنده نمیتونستید یا نمیخواستید پست بذارید کسری جان!!!

پ.ن.ما نون 2000تومانی رو با دهنمون میخوریم نه با گوشمون شما چطوری میخورید نون رو؟

سلام

چندتا مطلب اینجا باید بگم به نظرم:

اولا فروم نویسهای جنوب شرق(اگه باز نریزید تو فروم که ای میخوای متارو بهم بریزی) بسیار غیر حرفه ای و مبتدی هستن دلایلش رو ذکر میکنم.

شمال یک پلن رفت رو جنوب شرق اینکه پلن موفق بود یا نه در حد من نیست نظر بدم اما بنده با 3 یا 4 پست تونستم کاری کنم که اصلا در مورد پلن تو فروم هیچ صحبتی نشه و 4 5 تا فروم نویس مبتدی جنوب شرق جای تحلیل حملات و کارهایی که میتونستن تو فروم انجام بدن برای روحیه دادن به پلیرهای خودشون یا تضعیف روحیه شمال فقط شروع کردن به جواب دادن به من درسته من 4 تا ریچارد!!!!خوردم اما به چیزی که میخواستم رسیدم به همین راحتی میشه با مبتدی ها بازی کرد و اختیارشون رو گرفت تو دست شیک و مجلسی!!!

اینو گفتم چون مشخصه این سرور دیگه پلنی توش انجام نمیشه که مجدد لازم باشه بازی داده بشه کسی!!!

دومین دلیل غیر حرفه ای بودن فروم نویسهای جنوب شرق مگه شما با جنوب غرب متا نیستید؟

مگه این داستانها مربوط به دو ربع نمیشه؟

چرا جنوب غرب بدون پاسخ دادن و سینه چاک کردن دارن بازیشون رو میکنن و جوابی نمیدن اما تا یکی میگه پخ چاتاناگا رقصیدن جنوب شرق تو فروم شروع میشه؟

دلیلش دقیقا همونه که تو فکرتون هست که به زبون نمیارید اعتماد نداشتن خودتون به خودتون چون خودتون رو کامل میشناسید نه برای پاسخ دادن به دیگران بلکه برای اروم کردن خودتون باید کلاه فروم رو بدرونید که ای ملت ما محشریم ما همیشه بهترین طرف متای تراوین بودیم و....

خوب شما همه این چیزها هستید درست دلیل این همه تاکید روش چیه؟کمبود اعتماد به نفس؟نمیدونم قضاوت و نتیجه گیری با خوانندگان فروم.

وقتی حسن و اکبر با هم دوست هستن ایا لازمه پلاکارد اویزون کنن تو خیابون به گردنشون که ما دوستیم؟

کسانی که منتظر من تو فروم هستن بعد این پست همچنان منتظر بمونن اگر زمانی لازم شد باهاتون موش و گربه بازی کنم حتما خدمت میرسم در حال حاظر لزومی نمیبینم برای بازی باهاتون بقیه دوستان شمال به نحو احسنت دارن تو فروم و بازی کارهاشون رو انجام میدن و نیازی به بنده کمترین ندارن.

پ.ن.کسروی و کسروی گر شدن کار هر کسی مثل من نیست اما مخالف کسروی شدن با چوب و چماق و اسلحه و زور و قلدری کار هر قلچماقی که بجز راس بدنش از تمام جوارحش استفاده میکنه هست و خیلی هم راحته نتیجش هم مشهود هست دزدیها و چپاولی که میبینیم.

با سپاس

از اول گفتم سیاست و دیپلماسی تو اسپیدترا بی ارزشه و اصلا معنی نداره کسی گوش نکرد چرا؟دلیلشو با چندتا مثال میگم.

سرور یک راند یک ما یک اتحاد بودیم تو ان دبلیو نه بازی بلد بودیم نه میدونستیم سیاست چیه و....من یک اتک غارت زدم رو اکانتی که وقتی من 3 تا دهکده داشتم و اکثر سرور 2 یا 3 دهکده ای بودن جز چند پلیر مثل تری دات ارمی و چندتا پلیر نکسوس و چند پلیر تو ربعهای دیگ 12 تا دهکده داشت یهو متوجه شدم چه غلطی کردم نامه زدم به اون اکانت که اقا شما تو ربع دیگه هستی من اشتباه اتک غارت زدم اونجا 15 تا سرباز پیاده هست اگر خواستید دفاع کنید این تعداد نیرو هست.

نامه خونده شد و هیچ پاسخی داده نشد تا 17 ساعت بعد که جواب داده شد چون سربازهات این همه راه امدن باید پر برگردن که خسته نشن.

صاحب اون اکانت کسی نبود جز اقای میثم لیدر اتحاد نکسوس به حدی اینکار برای من از طرفی عجیب و از طرفی با ارزش بود که بعد از چند نامه نگاری ما شدیم زیر شاخه نکسوس تو ان دبلیو.

چرخ روزگار چرخید و نکسوس رفت رو حذف بنده گفتم ما هم حذف میکنیم تو این مدت درگیریهایی هم تو ربع ان دبل بین ما و بقیه ربع که تری دات بودن پیش امده بود خود میثم عزیز نیما و محمد علی وگنس رو به ما معرفی کرد و گفت ما داریم میریم شما باید ادامه بدید با این دوستان مچ بشید و ادامه بدید.

سیاست با میثم لذت بخش بود چون مردونگی رو تعریف میکرد.

با محمد علی و خدا بیامرز نیما مچ شدیم و شدیم تری دات که باعث اشنایی با بچه ها گل تری دات شد کسانی مثل نیما که اسطوره اخلاق بود تو تراوین مملی اکانت ویلدوکس که بنا به دلایلی اسم از پلیرش نمیبرم ایدین دات ایدین اردشیر و....دیدیم بابا یکی از یکی گلتر

تیمهای رقیب بهتر از اینا اشخاصی مثل پویان محمد رضا و.....

توبازی هم دیگه رو پاره پوره میکردیم اما بیرون بازی فالوده میخوردیم.

سرتون رو درد نیارم سرور 8 فریار رو پیدا کردم مرد مجسم یادم نمیره اعلام اتیش بس کردیم یک اکانت از ما اتک زد بهشون بی هماهنگی کلی فیک و یک اتک اصلی تارگت رو بهش گفتم گفت دفاع نکنم تو اتحاد برام بد میشه تو بگی جاخالی میدم گفتیم نه دفاع کن خطا از ما بوده داستان جوجه کباب گنبد و بستن با اس ای رو همه میدونن که فقط سر یک حرف فریار بهم زده شد اون نپ.

سرور 2 راند 3 من با نیمای عزیز و پیمان متا بستم یک سری داستانهای شخصی پیش امد وقت رفتن از سرور جلسه گذاشتم با پیمان و محمد موکسی گفتن اگه بمونی حرف زدیم با تمام مشکلات تا تهش هستیم گفتم نیسنم شما کار خودتون رو بکنید که منجر به شکستن متا و بقیه داستانها شد.

همه اینارو گفتم که بچه های ربع خودمون هم بخونن اگه روبرو امثال نیما میثم و فریار و پیمان و ممدموکسی بودن سیاست معنی داشت نه الان که انقدر راحت میشه زیر حرف زد و با چهارتا ملیجک سر و ته داستان رو هم اورد.

امیدوارم الان لاقال دوستان خودم به حرف من رسیده باشن.

ببخشید متن طولانی شد این سازیه که صداش بعدا در میاد.

سلام

خوشبختانه تو تراوین نه لاکپشت غول پیکر ارجحیت داره که 300 سال عمر میکنه نه حشره یک روزه که 12 ساعت عمر میکنه.

عقل اینجا حکمرانه پس:

بیار انچه داری ز مردی و زور

اکانت شما درش به روی ما بازه؟

اولا شما؟

به جا نیاوردم

دوما اگه من رو اکانت دیگه جز اکانت خودم لاگین کردم حتما دومیش شمایی منتظر باش فعلا.

شما هم رو تک شاخی؟(اسم اکانتت)

پ.ن:زین پس هرکی نمک دون بشه از نمکش استفاده میکنم برای شور کردن خیار و تبدیلش به خیار شور و به اندازه شعورش پاسخ میدم پس مواظب باشید شور نشید.

افتاد؟

سلام برهمه بجز اینی که ریپلایش کردم

اول تبریک اساسی به تیمی که برنده این پلن بود جنوب شرق همیشه کسی که موفق هست قطعا بهتر عمل کرده.

تبریک دوم برای پلنرها و لانچرها و همر سازهای شمال شرق من هنوز لینکی ندیدم و از پلن ریخته شده و تارگت ها هم هنوز اطلاعی ندارم اما با توجه به فیک لیستی و لانچی که اکانت ما زد اطمینان دارم پلن نقصی نداشته و تیم جنوب شرق عالی عمل کرده.

تبریک مخصوص این پلن برای اکانت تارتاروس هست که نشون داد تمام قد فقط و فقط برای منافع سایدش بازی میکنه همتون خسته نباشید.

اما در مورد این شخص خاص که ریپلای شده چند نکته بهش یاد بدم شاید بدردش بخوره و اصلاح بشه.

اولا کسی که تو شرایطی که تیمش نیاز به کمک داره پا پیش میذاره ماله کش نمیگن برو تحقیق کن ببین چی میگن شاید شروع به گشتن و تحقیق کنی باعث بشه یک مقدار ذهنت باز بشه.

دوما به کسی که فقط تو مواقعی که تیمش به پیروزی میرسه و جلو هست میپره وسط و بلبل زبونی میکنه میگن جبون و ترسو که تو مواقع خطر میره تو لونش قایم میشه و مواقع خوشی وسط گود چاتاناگا میرقصه.

اما در نهایت در حد خودت جوابت رو میدم یکبار گنده گویی کردی با شوخی جوابت رو دادم اینبار در حد خودت پاسخ میدم بار سوم میشورمت میندازمت رو بند خشک بشی پس یاد بگیر حرف زدنت فقط در حد شاخت باشه نه بیشتر و لب و دهن گرامی رو با نگاه به اسم اکانت و بالای سرت باز کنی که برات بد نشه ایشالا که افتاده باشه و حد خودت رو بشناسی.

درنهایت تبریک مجدد به هر دوطرف این پلن که باعث جذابیت سرور شدن.

ببنید جوش خوردن نداره که اونم اکانت تو جنوب بوده پس مثل خودتون به شما هم ربطی نداره اکانت جنوبه پس میتونستید از لیدراتون بپرسید حالا که لیدر نیستید یا با لیدرهاتون هم در ارتباط نیستید در ضمن چنل مافیا با چنلneفرق میکنه پس ما چیزی اونجا نمیبینیم این که دیگه تابلوه در ضمن هر کی دوست داره بیاد از قدیمی تا کوچیک جنوب غرب قراره بیان سرور بعد. حالا زنگ بزنید ده تا بیا یا اصلا صد بیاد ما سرور بعد هستیم خدمتتون این سرورم که میبینید یه تک شده جنوب

پ.ن.: ما ساکتیم با ادبیم ولی تخریب با تخریب جواب میدیم کسی شوخی نکرد گفتیم انبار بزرگه چی شد داستانش

پ.ن: در باره اکانتتونم اقا مازیار یادتون باشه گفتم خفت میزنم گفتی بیست چهار ساعت هستیم بعدم من امدم گفتم میبینیم فکر کنم یادتون رفته این قضیه رو

اقای توهمی یا متوجه نمیشی یا خودت رو زدی به اون راه چنل مافیا با ان ای فرق داره؟خدا خیرت بده من فکر میکردم تو چنل ان ای مافیا بازی میکنیم!!!

برادر محترم لاقال اول بپرس بعد بنویس شما وقتی وارد دیسکورد میشی لیست دوستانت رو میبینی و میبینی که انلاین هستن یا افلاین متوجه شدی؟

بقیه حرفهاتم که هیچی ولش کن

سلام یوسف جان

من هرچی میگم فقط بچه ها لطف داشتن اسم من رو اون بالا گذاشتن کسی باورش نمیشه الان یک فکت مافیایی برات میارم که باور کنی ببینم باز میگی خبر داری.

شما تو دیسکورد هستی حتما جلسات ربعی خودتون و....بجز برای بازی مافیا دیدی من تو دیسکورد انلاین باشم؟

کلا تو دیسکورد ان ای من 4 یا 5 بار رفتم دوبار جلسه عمومی ربع بود و بقیش برای برنامه اکانت که تیم لیدری با تیم اکانت جلسه میذاشت یعنی من اگه مسیولیتی داشتم نباید تو دیسکورد جلسه ای چیزی شرکت میکردم؟

باور کن من هیچ اطلاعی از برنامه لیدرها چه نظامی و چه دیپلماسی ندارم و تنها کار من این سرور اطاعت امر از دستورات مقامات اتحاده همین و بس.

یه سوال واقعا اقا مازیار همون پیرمرد ساداس پس شمال لیدر نداره حتما چون فقط اقا مازیاز سوال براش پیش میاد خوب داداشم گلم شما که یه پلیر سادای باید از لیدرا خودت سوال کنی این چیزا رو امدی وسط دعوا میگی من میخوام جدا کنم خوب داداش چه کارایه بعدشم توضیح خواستین منم گفتم به خودمون مربوطه همنطور که جواب دادی برا اکانتت پس اینهمه اتیش از کجا میاد ؟ واقع اصلا کی بهتون حق سوال پرسیدن داده میشه مگه ما تو کارتون داخلت میکنیم یه باغ هویجی بود همه تو ش دنبال خیار میگشتن داداش هویجه هویج :d

اولا سلام

دوما اینجا یک مکان عمومی هست و بنده یا هر شخص دیگه ای هر چیزی که خلاف قوانین این مکان نباشه میتونه اینجا مطرح کنه و هر کسی هم میتونه طبق قوانین پاسخ بده یا نده به هیچ احد و ناسی هم ارتباطی نداره که کی اینجا چی مینویسه تا طبق قوانین نوشته میشه.

اما تو همین مکان عمومی بنده اگر بیام کسی رو به سخره بگیرم یا سوالی بپرسم که مربوط به مسایل شخصی یا داخلی یک اکانت هست طرف میتونه شیک و مجلسی بگه به تو چه.

پس چون امروز اصلا مخاطب نبودی و چند بار همین حرف رو با پس و پیش کردن کلمات گفتی مجدد بهت میگم به هیچکس ربطی نداره من چی میگم اینجا(شما همون رو که تو گروه گفتم بهت بخون)

اما در مورد بهم زدن متا و این تراوشات ذهنی دوستان بنده هفته ای دو سه شب اقلا با یوسف و همین محمد توهمی و اقا شاهین و.... تا پاسی از شب مافیا بازی میکنیم من انقدر عقلم میرسه اگه چنین قصدی داشتم تو این چند ماه اونجا کم کم سعی کنم رو مغز لیدر یکی از ربعهای متا کار کنم برای بهم زدن متا اینکه میشد یا نه بحثی جداست اما اگر قصد این بود راه درستش این بود که خود این دوستان میتونن بگن اصلا در این مورد من صحبتی کردم تو اون محیط؟

فقط شخص خودم فارق از همه مذاکرات اشکار و پنهان پشت پرده لیدرها به یک چیز میخواستم برسم که رسیدم.

تامام

کلی خندیدم داداش داری توهم میزنی داداش

میزونی؟؟؟چه نپی برای برداشتن کتیبه از شما؟؟؟

هیچ گونه مذاکره انجام نشده راحت شدی

کاملا مشخصه کی توهم زده اگه سوال من اشتباه بود سهیل به تفکیک پاسخ نمیداد پس بقیه متوجه شدن و شما نشدی همینجا مشخصه کی توهم زده و چرا میخنده.

زدن به کوچه علی چپ هم راهی هست برای خودش!!!!

سلام

خدا عزیزانت رو حفظ کنه این شد یک جواب درست و سر راست چیزی رو که میدونی میگی اون هم که نمیدونی میگی نمیدونم.

تا میگیم پخ میگن متارو میخوای بهم بزنی.

ممنون

مازیار جان شما یک لینک بدید که با بنده مذاکره شده برای برداشتن کتیبه

که این کتیبه رو به نپ کتیبه و ... نسبت بدید!

خیر ایشون یک پلیر هست و هرلحظه یک ساز میزنه!جالب بود برام شخصی مثل شما ایشون رو لیدر یک ساید میدونه درصورتی که ایشون فقط یک پلیر ساده و بدون مسولیت هست!

کسری جان من گفتم ایشون لیدره؟

من پرسیدم ایا در دو مورد مذاگره بین لیدرهای دو ساید انجام گرفته؟

پاسخش هم بسیار راحته بلی خیر یکی از این دوتا.

پس طبق گفته شما مذاکره برای نپ کتیبه انجام شده اما برای بردن کتیبه انبار خیر.

اوکی ممنون

و سوال بعدیم این بود که شما از طرف متا وارد صحبت شدید یا یک ربع بازی.

به همین راحتی و به همین شیکی.;););)

ضمن اینکه پلیر شما تو همین فروم اعلام کردن با پلن کتیبه انبار زده شده قطعا این پلن پلن نظامی نبوده و پلن سیاسی بوده و ادم حدس میزنه پلن سیاسی حتما با مذاکره اتفاق میفته دیگه!!!!

علیرضا جان میتونی از اقا کسری و یوسف جان سوال کنی من فقط یکبار تو جلسه ای شرکت کردم اون هم برای حد و مرز بازی کثیف و.... بود

بنده هیچ دخالتی تو سیاستهای ربع ندارم و هیچ کار بدی صورت نگرفته که من بخوام خودم رو ازش مبری کنم اتفاقا تیم لیدری بسیار عالی دارن کار میکنن منظم و مرتب و بسیار پسندیده.

بارها گفتم تو این سرورها اصلا چیزی به عنوان سیاست و دیپلماسی وجود نداره یا اقلا من این فکر رو میکنم اینکه شما حرف من رو قبول نمیکنی ریشه تو چیز دیگه داره.

در هر حال من پاسخی بابت سوالاتم دریافت نکردم.

البته ظاهرا پاسخی هم نداره این سوالات.

در هر صورت ممنون از وقتی که گذاشتید من تا حدودی متوجه شدم قضیه به چه صورته

موفق باشید

سلام علیرضا جان

ممنون از تعریفت اما هوش کجا و ما کجا قطعا قبلا اشتباه میکردی و برداشت الانت درسته.

یعنی کسانی که سنی ازشون گذشته سوال پرسیدن براشون کار قبیحی هست؟!!!!

یعنی سوال کردن خط انداختن رو متای شما هست؟

فکر کنم اگر با سوال رو چیزی خش بیفته مشکل از سوال کننده نیست مشکل از اصل داستانه.

متوجه بچگونه نمیشم لطفا بفرمایید

ایا نپ نزدن کتیبه با شمال بسته نشده؟

ایا برای بردن کتیبه انبار صحبتی نشده؟

اگر نشده که هیچ اگر شده اینکه من به عنوان یک پلیر سوال برام پیش بیاد که چرا هر دو مورد طرف صحبتها فقط جنوب شرق هست و ایا جنوب شرق به نمایندگی متاش صحبت میکنه یا خودش صحبت میکنه خش جایی میندازه؟

حالا شما میتونید بگید به کسی ربطی نداره متای ما اینم خودش یک جوابه که خیلی چیزهارو نشون میده.

اطمینان داشته باشید این سوالها برای خط و خشی کردن جایی نیست فقط از روی کنجکاویه.

سپاس

سلام کسری جان

چند نکته محمد علی گفت بیاد بگیره نه ببره گنده و قرمز شدش رو پلیر خودتون گذاشت تو فروم دیدی انشالله اون پست رو حالا این مطلب که گذشت و بردید با پلن تیم پلنریتون به گفته باز پلیر خودتون مطلب مهم اینه که ایا این کتیبه مانند نپ کتیبه زدن که فقط ربع شما با شمال بسته بود نه جنوب غرب مختص ربع شما میشه یا به متاتون هم میدید در صورت نیاز.

اما مطلب مهمتر اینه که ایا ربع متاتون از صحبتهای شما با شمال شرق در مورد نپ نزدن کتیبه مطلع بود یا خیر؟

ایا از صحبتهای شما با شمال برای گرفتن کتیبه انبار اطلاع داشت یا خیر؟

البته صاحب اختیار هستید که پاسخ ندید بنده فقط به عنوان یک پلیر ساده شمال شرق این سوال برام پیش امده و خواستم بدونم.

سپاس

سلام

پلن؟

لگد درخونه؟

اینو جدی گفتی یا شوخی؟

کتیبه رو اکانت مایرور بود پلیرش مسعود فرهانی که از سرور 1 تراوین داریم با هم بازی میکنیم اعلام کرد اتک روشه از ربع دیگه با مقامات اتحاد صحبت شد گفتن هماهنگه دفاع نکنید.

تک هیرو کتیبه رفت بدون هیچ اتک دیگه و دهکده براش خالی و خزانه تخریب شد.

چه پلن خفنی!!!!

یا خبر نداری یا میخوای از بازیهای پشت پرده برای خودت حماسه بسازی به پلیرهات بگی من انم که رستم بود پهلوان.

هیچ پلنی نبود اینی هم که چه تصمیمی لیدرها گرفتن به بنده ربطی نداره ولی کتیبه با هماهنگی رفته نه با لگد.

مگه گربست لگد بزنی مواظب پات باش بعد پست بذار اگرم خبر نداری از لیدرات بپرس بعد حماسه سرایی کن!!!!!

این که تیم پلنری جنوب شرق عالیه هستن شکی توش نیست اما ظاهرا دیپلماتهاشون بهترن.

توسط تیم پلنری تسخیر شد؟

خدایا کمک

سلام

شکر خدا تو پست بالا حرفی که وگنس زده قرمز و درشت دوباره تکرار شد اگه کسی میخواد بیاد از ما بگیره و یک توضیحی داره این حرف که میگم خدمتتون:

بیاد از ما بگیره دو حالت داره:

حالت اول :

اینه که بیاد بگیره و هزینش رو پرداخت کنه نگفته بهتون میدیم بلکه باید قبول زحمت کنید بیایید بگیریدش.

به عنوان مثال اگه یک اگهی در خونه کسی بیاد که فلان رستوران فلان جا هست هرکی گشنش شد بیاد غذا از ما بگیره هیچ عقل سلیمی نمیره رستوران بگه غذای منو که گفتی بده ببرم قطعا طرف میگه پولش رو بده ببر پس اگه این حالته که گفته شده از دو هفته دیگه جابجا نمیشه بفرمایید هزینش رو که همرهاتون هست بدید و ببرید.

حالت دوم:

فرض محال که محال نیست در نظر بگیرید گفته شده بهتون میدیم این اسمش هبه (بخشش)هست هبه کننده یا به اصطلاح واهب مال یا هرچیزی رو که داره میبخشه به هبه شونده یا به اصطلاح متهب.

حالا به هر دلیلی واهب حال نکنه مال یا جنس مورد نظر رو به متهب نده هیچ کار خلافی انجام نداده.

متهب برای گرفتن هبه گردن خودش رو کلفت نباید بکنه و جای طلبکار وایسته بلکه باید با نهایت خشوع و خضوع وقتی اون مال رو میخواد درخواست کنه و تشکر فراوان.

در هر دو حال هیچ دلیلی برای دادن کتیبه وجود نداره مگر اینکه لیدرها تصمیم بگیرن برای بالانس بازی و کمک به تیم ضعیف تر با اینکه شرایط هبه اصلا از طرف تیم مقابل رعایت نمیشه باز بخشش خودشون رو ثابت کنن که تصمیمش با تیم لیدری و شورای ربع هست.

دفاع خوبی بود برای یک فیدر فقط بچه های شمال اگه دوست ندارن قهرماناشون پوینت بگیرن بگن من قهرمان خودم رو بفرستم حداقل اون ۴ تا لول بگیره😂😂

بعدشم الان یک سوال دوباره منو درگیر خودش کرده

اون فیدر محترم چطور یهو بعد از این دفاع قابل قبول به این حجم از خاری رسید ک علنا اعلام میکنید دیگه بهش نیازی ندارید؟ خوب اگر نیازی بهش نبود همین دف رو جمع نمیکردید تا اتک فوق رد میشد دیگه😂😂

اینجاست ک داستان دم خروس و قسم حضرت عباس صدق میکنه😂😂

سلام

خدایی یک چیز میگی که یک چیز گفته باشی سهیل!!!!

اولا مگه فراخوان ارسال دفاع زده شده بود که انتظار قهرمان داری اونجا؟

دوما طرف رو فیدرش اتکه وقتی میتونه یک همر یا نیروی هجومی رو دیوار یا زخمی کنه مگه دم خروس خورده یا قسم حضرت عباس رو شکونده که نکنه اینکار رو؟

پ.ن:حالا فردا زدید همونجا دیوار شدید هی نیایید بگید چرا دیوار کردید انبار که نمیدید این هم دروغ میگید وقتی کسی متوجه استعاره کلام نمیشه یا میشه و خودشو میزنه به متوجه نشدن دیگه حرفی نمیمونه!!!

سلام

و در اخر مازیار درسته ک ته مونده لنگه دمپاییت رو زدی ولی با توجه ب رمی ک داشت اگه ۱۰ روز شارژش میکردی و بعد لانچ میکردی خیلی بیشتر سود میکردی

فقط امیدوارم هیچ اکانتی از هیچ سایدی کم نشه

سلام

سهیل تو رو ریپلای میکنم اما در اصل جواب اون بنده خدا که میگه با ذوق و شوق زدی و الکی میگی فلان و بسار رو میدم تا شاید به خودش بیاد و بفهمه ماهایی که تو فروم با کسایی مثل شهاب وامیر فواد وسروک و....کل کل کردیم دیگه اینطوری حرف زدن فقط باعث میشه از خنده دل درد بگیریم.

سهیل جان اون نیروها تو کپ ساخته شده بود برای کلین کتیبه طبق برنامه ایی که ساید بهمون اعلام کرده بودکه شکر خدا دو جارو هم کلین کرد اما برای اینکه اگر تو کلین استفاده نشد بشه تو جنگ ازش استفاده کرد دو کی رم و کاتا هم براش ساختیم وقتی از اون نیروها 13 14 کی گرزی و 4 3 کی تی کی باقی موند اصلا مقرون به صرفه نبود که تو کپ که جی بی جی اس نداره مجدد شروع به شارژ نیرو کنیم و ترجیح داده شد اگر قرار به ران کردن همر جدید باشه با جی بی جی اس ران بشه پس عملا گندمخور اضافه بود برامون قطعا برخلاف همه که میگن زدیم گندمخور ازاد کنیم و....ما نزدیم که ازاد بشه وگرنه به واندر میزدیم بلکه زدیم اگه موفق بود و برکشت با همون حجم جای دیگه استفاده کنیم بدون شارژ کردنش برهم نگشت فدای سر مرغ فروش سر کوچمون.

به نظرم یک کلاس اموزشی برای پلیرهاتون هم تو فروم هم تو بازی بذارید که وقتی لینک اتکهارو لیدر خودشون گذاشته و مقدار نیرو مشخصه انقدر جوگیر نشن که باعث خنده حضار بشن.

منم امیدوارم ملت همیشه حذاف این سرور حذف نکنن!!!!