Posts by MKMJ

جنوب غرب در حال پاکسازیه مرزش با جنوب شرقه؟ یا پاک کردن مرزو و,h

شما که میدونی آمرداد دفاع ملیونی داره مگه میشه به این راحتی ها پاک اش کرد ؟:P;) فقط کار خودته جاج حسین پاک کن لطفا آمرداد جنوب شرق و پاک کن8)

راستی جنوب شرق میخواد از شمال شرق کتیبه بزنه و کلی ده داره میزنه تو مرز شمال شرق حواسش هست؟

چرا اینقدر جنوب غرب تو تاپ مهاجمینه؟

یسری از دوستان جنوب شرقی هستن نفوذی ان با هم توافق کردیم که جاسوس بسازن منم با قهرمان بزنم امتیاز هجومی بگیرم 8o

بعدم من شنیدم تو جنوب غرب کسی حق نداره بره تو فروم بدون هماهنگی شورای لیدری؟ درسته؟

کره ی شمالی؟

این درست شنیدی حتی یه نفر تو جنوب غرب کرونا گرفت انداختن از اتحاد بیرون و 0 اش کردن انقدر زدن تا بمیره^^:D مواظب باش سیاست خارجی اشتباه باعث میشه به جا منجنیق بمب هسته ای بزنیم ها:P;)

نه کلا قفس 5 تایی میخرم 50 و 100 تایی میفروشم تا هزینه های مخارج گلد اکانت در بیاد اقتصادی به موضوع نگاه کنین:thumbup::thumbdown::evil:

باز هم تکرار می کنم بهترین کار اینه که شمال شرق تست کنه بروبچ بالا هستن با جنوب شرق یا نه ! به پیشنهاد من فکر کنید ، ما که کلن 7 تا دونه دمپایی تو ساید داریم ( بچه ها از اونور میگن لو نده ) سه راند می زنیم جنوب شرق ( روهم میشه یک راند معمولی ) سه ساید دیگه هم فیک بدن ، معلوم نشه مال ما کدومه ، چون ما فیک بدیم تموم میشه نیروهامون ;( اگر دیوار شد حتمن بهشون از پنل امار دادن 8o ، اگر هم نشد معلوم میشه حق با امرداد بوده و بهنام تقلب نکرده !

کاملا موافقم ما هم از جنوب غرب میزنیم :thumbup::thumbdown:

تمام مدارکی که هست طی فردا میزاریم فروم تا بقیه هم بدونن چه اتفاقایی افتاده. صداها ضبط شده و ویس هم از بازیکن و مولتی هانتر هم داریم که میزاریم.

داستان باگ هم از سرلشکر فهمیدیم و نمیدونستیم تا امروز.

فردا منتظر پست باشید

هر 3 ساید پلن مشترکی میریم روی جنوب شرق در 24 ساعت اینده و هر ساید 10_20 همر بزاره اگه تشخیص هم بدن نباید بتونن دفاع کنن نباید دفاع داشته باشن عمرا

ولی اگه دفاع کردن به نشانه کثیف بازی حذف میکنیم

:thumbup::thumbdown:8)

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

متاسفانه بازی کثیف جنوب شرق برای همه اثبات شده هست برا همین میگن متا 3 به 1 هم نمیتونید بزنید اره با این قدرتی که شما نشون دادین عمرا بتونیم بزنیم

دوستان شمال غربی اگه حذف بکنن ما هم میریم حذف جنوب شرق راحت میاد رو اکانت ها سر میزنه و تارگت هارو بر میداره ایپی هم میخورن ها ولی مشکلی نیست

بابا دمتون گرم

تبریک بهتون بخاطر کثیف بازی کردن ایول

با این توضیحات لطفاً قبل از متهم کردن کسی بررسی کنید آی پی از نوع مستقیم بوده یا خیر

سلام خدمتتون باید عرض کنم که بنده هیچ وی پی انی استفاده نکردم و نمیکنم و مولتی هانتر عزیز هم این تایید کرد و گفت چطوری ایپی مشترک خوردیم

و کاملا بطور 100% مطمعنیم برا همین ببینم اتک بعدی هم میتونید دفاع کنید یا نه موفق باشین;)

اول این که تسلیت بابت پلن های اب دوغ خیاری شما ، قبلا مشابه این پلن ها راند 3 سرور 1 ازتون دیدیم :)

نیزه دلاور جلو زن همر میکردی ، یا همرتو بدون هیرو میکوبیدی.... این دفعه هم مشابه همین بود

جون ببین کی برگشته به فرووم :D

منتظر باش پس منتظر باش ایندفه با 10 برابر اون نیرو میخوام اتک بدم ااده ای که؟:P;)

2 تا پست تحقیر امیزم بزاری متا 3 به 1 میبندیم سرعت بده بهنام جان:thumbup::thumbdown:

با سلام و خسته نباشید دوباره خدمت همه دوستان عزیز

تبریک به ساید جنوب شرق بخاطر این دیوارشون 20% از نیروهامون رو دیوار کردین ایول بهتون ولی ایپی مشترک؟ خیلی زود بود نباید به این زودی ها لو میدادین :D

این تقصیر شخصی خود من بود که به جاسوس شما اعتماد کرده و رمز اکانت دادم و زیادی تحقیق نکردم ببینم کیه ولی ایراد نداره اینم جزعی از بازی هست

منتظر ج کوبنده تیم ما باشید این ج خیلی کوبنده و وسیع خواهد بود :thumbup::thumbdown:

سعید mkmj

سلام خدمت همه دوستان

اونم تو این سروری که همه دنبال پلیرن

اتفاقا دارید اشتباه میکنید ساید جنوب غرب بیشترین پلیر رو داره و تعداد بالایی تیم های خوبی هم توش هست که روزهای اینده حتما قسمت خواهد شد و شما ملاحضه خواهید کرد که کدوم ساید برتر هست

شما فقط میخوای بگی ساید شمال شرق بهتر از ساید جنوب غربه و 2 ساید درگیر هر کدوم با شمال شرق متا کنه بنفع اش هست باشه تو توی همین خیال باش 8)

شما دیپلماسی رو فقط فرا سایدی رعایت میکنید؟

اتفاقا شما خیلی خوب دیپلماسی فرا سایدی رعایت میکنی خودتون به تنهایی قادری از طریق همین فروم راحت متا 3 به 1 علیه شمال شرق بکنی

با همین فرمون برو جلو :D

این تاکیدات بر یکپارچگی جنوب غرب و تیم هایی زیر یک پرچم و یکدست شدن سه تیم حاضر در جنوب غرب که بلافاصله بعد از اون پست بازیکنتون که جنگ داخلی در جنوب غرب رو به صورت ناخودآگاه برای خوانندگان فروم تداعی می کنه هم حتما حکمتی پشتش نهفته هست!

3 تیم نه بلکه 6 تیم و بیش از 100 پلیر زیر پرچم جنوب غرب بازی میکنن و هر اکانتی بگن بی تعارف همگی میزنیم حتی اگه موسس اتحاد خودمون باشه جالب اینجاست من حتی نپرسیدم چرا میزنیمش فقط گفتیم چشم نمیدونم شاید ربطی به شما داشته که ناراحت شدید و پیگیر رک بگید ما هم متوجه بشیم و حکمت اش بدونیم که چه ربطی به شما داشته ؟ شما هر وقت برنامه ریزی های درون سایدی و نتایج جلساتتون کف فروم گزاشتین ما هم اعلام میکنیم

پ.ن ارادت کامل به محمد کوماتسو دارم <3

پ.ن آرمین نو مرسی :love: :thumbup:مشخص کن ببینم کجایی

سلام خسته نباشید میگم خدمت همه دوستان در هر 4 ساید

تبریک ویژه خدمت همه اعضای شمال غرب بابت پلن زیباشون واقعا عالی بود

به نظر من شمال غرب تعداد پلیر کمتری داره ولی کوله باری از تجربه رو دارن و درگیری با این ساید خیلی خیلی سخته تو این تایم بازی ولی مردونه دارن بازی میکنن دمتون گرم و از نظر من خیلی هم پاک باز هستن دمتون گرم

یه نظر راجب نژاد هون دادن که دفاعی بوده و دفاع خفت کردن کسی متوجه نشد دوستان نیاز نیست همه چیو آموزش بدید تو فروم هنوز خیلی مونده ولی دوستان هرکی خاست باز تیراندار یا مزدور خفت کنه فقط کافی به یکی از دهکدهای ما اتک بده خودم 20 کی تیرانداز میزارم حتما خفت کنید :D

پ.ن 1 : دوستان ج.غ هم گویا بدشون نمیاد سرور نا متوازن بشه و شیطنت هایی در مرز ج.ش می کنند ؛ شاید پشت پرده خبرایی هست.

پشت پرده؟ یعنی اکانت MKMJ ربطی به شمال غرب داره؟ همزمان با شمال غرب اتک داده ؟ منظورتون اینه؟ روشن منظورتون برسونید تا ج روشن بگیرید

ما فقط دیدیم تیم آمرداد انقدر حرفه ای بودن کف فروم از تیم شمالغرب ج میخاستن چرا جایی رو که جاسوسی نکردین زدین تیم ما به این فکر افتاد احتمالا اینا فقط جایی که جاسوسی بکنیم دفاع میریزن برا همین تست کردیم ببینیم از یه جا جاسوسی نکنیم بزنیم دفاع میریزید یا نه دیدیم نریختین همین:D;)

سلام دوستان روزتون بخیر

ینی نفر اوّل مدافعین هم که گان هیرو هست ازش اسکات شده این شکلی شده؟

ما علاقه ای به گزاشتن لینک ندیدیم و ترجیه میدیم چراغ خاموش بازی کنیم ولی تنها دلیل اینکه ما تو تاپ غارت نیستیم اینکه همرمون در حال کاتا کردن اکانت های لب مرز تیم مقتدر و فوق العاده قوی آمرداد هست ولی متاسفانه از 32 اتک ما فقط 4 اتک ما اینسرت شد که 120 کاتا و حدود 1000مزدور تلفات تونستن بگیرن

هر موقع لیدر ها صلاح بدونن عکس هارو قرار خواهیم داد

کوچیک همه یه پلیر معمولی و ساده جنوب غرب

سعید mkmj