Posts by Alizkng

دیشب حوالی ساعت 12 شب صدای اواز کلاغ ها از سمت جنوب شرق شنود شد گویا صبح جمعه ی سختی در انتظار انها بود

خلاصه ی پلن اواز کلاغ ها :

شروع لانچ از ساعت 10 دیشب شروع شد و روی تمام دیفالت ها و کپ های مهم و تمام کتیبه های جنوب غرب لانچ ها شروع شد از دو اکانت green empire و phyton البته اکانت gone hero هم تو فیک ها همراهی میکرده که نتیجه ی پلن رو توی عکس پایین برای شما خوانندگان محترم میذارم

6x4i_boose_bar_divar.jpg(kissing the wall)

خلاصه ی پلن دیشب بر حسب لانچ ها :

ابتدا برای تیم لیدری جنوب شرق ابراز تاسف میکنم که این اکانت بسیار خوب رو نتونستن نگه دارن و پتانسیل ساید رو دارن دونه دونه به چخ میدن

حیف جنوب شرق با این پتانسیل بالا که گیر 4 تا نا کار بلد افتاده که بهترین همر های سادشونو لانچ میکنن اسمشم میذارن به لیمیت خوردیم :| (نمیدونم اینور چرا کسی به لیمیت نمیخوره)1 ازونجایی که لانچ ها از ساعت 10 شروع شد از اکانت های نامبرده و غارت اکانت phyton (یا همون plankton) از ساعت 7 متوقف شده بود میدونستیم که تمام همر های این اکانت قراره لانچ بشه و مطمئنا هم واسه تارگت های کوچیک لانچ نمیکرد این اکانت پر پتانسیل و مغرور اونم با مولتیه جلو زنش

اولین حدس تیم دفکوردی چشمان بزرگ بود که جا به جا شد همون موقع اما میدونستیم که قراره اتفاقات جالبتری بیوفته

و ازون جایی که شخصیت لقمان و تیم پایتون رو میشناختیم میدونستیم که اینا قبل از حذف با غرور فراوان لانچ خواهند کرد که ضربه ای جبران نا پذیر به ساید دشمن بزنن و خودشونو پیش هم تیمیاشون عزیز کنن (اسم در کردن خودمون ) لا بیمیری اقاااااااا, ژاپن چالتون کنن دف سازان جدید جنوب شرق :))(روانشناسیی با پروفایل اکانت حریف :))) )

j1ax_inde3x.jpgتیم پایتون موقع لانچ (هیچکی نمیتونه این 6 تا همر مارو +جلو زنشو دیوار کنه ما خفنترینیم و لات میمیریم)

qknn_in2dex.jpgتیم پایتون وقتی تنها بعد از 5 ساعت لانچ میفهمه که رو تارگت لانچ همراش 2 میل دف ریختیم :)))

c3cu_index.jpgتیم پایتون بعد از لند همر ها و له شدن همر ها زیر پای پلیر های جنوب غرب(دستبوس تک تکشون هستم)

البته این وسط یه چند جا رو هم ایشون با دمچایی لانچ کرد که دیگه همش دیوار شد کلن تنها لینکی که این اکانت گرفته از رو چشمان بزرگ بوده که جا به جا شد دیشب :))))

خلاصه اقا ما که خیلی حال کردیم دمتون گرم لات بمیییرین ,ژآپن چالتون کنن ساموراییای دیوار بووووس

راجب حرف اون بهنام جون هم که میگه ناصر همه ی دف رو میکشه رو خودش باید بگم :اره قربونت برم ,اره خوشگلم میکشه رو خودش شما مشکلت اگه ازینه که هیچکدوم از همراتون لینک نگرفت و دارین میسوزین باید بگم که ناصر همه ی دف و میکشه رو خودش :)))

پلن دیشب به حدی شلغم خیاری لانچ شده بود که ساعت 10 لانچ ها شروع شد ,ما ساعت 12 ریل رو تشخیص داده بودیم و ارسال دفاع کردیم و دوستان به رسم شبای جمعه تو دیسکورد جم شده بودیم داشتیم حمیرا گوش میدادیم اهنگ (لحطه ی خدافظی) به رسم همدردی با بچه های پایتون :)))

اینم میذارم که ببینید شاید به خودتون بیاید :)))

l7c2_c7dc0fb9-fbba-4097-af42-b25a8c4f4dc9.jpg

خلاصه که دوستان عکسارو حاج رضا لطف کردن و قرار دادن (باشد درس عبرتی برای دشمنان جنوب غرب )

به دلیل خوش شانسی و یا اینکه بعضیها چون سابقه بازی در اسپیدترا داشتن و محل ظاهر شدن کتیبه ها رو به تجربه میدونستن و دهکده های خودشون رو در نزدیکی اون موقعیت بنا کردن از اول سرور فاصله تعدادی از کتیبه ها به اکانتهای لویال بسیار نزدیک بود عملا گرفتن کتیبه ها برای ما غیر ممکن شده بود هرچند ما اتکهای خود رو زدیم اما کاملا مشخص بود که نخواهیم رسید فاصله ها هم به نوبه خود جالب بود:

جنگ اموز 1 خانه

منحصر 7 خانه

احمق 7 خانه

مرتاض 8 خانه

حاج اقا اینارو باید بری تو تیم اسپیک شمال شرق بگی نه اینکه بیای اینجا واسه ما داستان ببافی گل من ,ما که همه مختصات کتیبه هارو ارچیو داریم چرا اخه درجا میزنی !این حرف های شما میدونی به درد چه زمانی میخوره؟الان پایین خدمتت میگم

سرباز دف ساز اریانا در تیم اسپیک :اقا مازیار چرا بعد از لانچ ها ناتار ها برای ما توی نقشه به شکل قهوه ای درمیان؟

مازیار جان:ببین پسرم ما تمام تلاشمونو کردیم ولی اینا همه اسپیدترا باز بودن و میدونستن کجا کتیبه ظاهر میشه و از شانس ما 8 تا از کتیبه هامون یه جا دم در خونه ی دهکده های لویال افتاده و در حال تلاش برای برداشته شدنشون هستیم اما تایممون نمیرسه و احتمالا اون رنگ قهوه ای ناتار برای تسلیت و تسلیه خاطر شماست عزیزان

سرباز دف ساز اریانا در ادامه:اقا مازیار چرا از همر اکانت x و y برای زدنشون استفاده نمیکنیم اونا که نزدیکن تایمشونم میرسه

مازیار جان :پسر گلم همر x و y رو متاسفانه در پلن شلغم و گل کلم از دست دادیم و دیوار شدن

سرباز دف ساز اریانا با سماجت در ادامه: ولی اخه اقا مازیار ...

مازیار جان :بسه دیگه پسر جان من سنم بیشتر از این حرفاس بشینم سوال های واحیه شمارو جواب بدم من نوم اندازه شما سنشه ,شما با این سوالات معلومه فقط قصدت فنگ انداختن تو سایده و از طرف جنوب غرب خریداری شدی ,ایشون رو فارم کنید دوستان

چهار تا نوچه دور مازیار جان: الله اکبر ,الله اکبر وای اگر مازیار حکم جهادم دهد :|

شاید خنده دار به نظر برسه یا حتی ترسناک ولی مکالمات تقریبا واقعی بود از تیم اسپیک شمال شرق با کمی طنز تلخ

با احترام عرض می کنم جنوب غربی ها بسیار درپیت هستند

بسیار عالی که با احترام عرض کردی گلم ,این نشون دهنده ی پیشرفت و تکامل در شخصیت شماست (حتی در 50 سالگی) خوشحالم که تراوین این مقدار تاثیرات مثبت روی شما گذاشته که دیگه با احترام بی احترامی میکنی :))

بابت بی احترامیت میخواستم بهت کارت قرمز بدم فرشید جون ولی چون اولش گفتی با احترام و با احترام بی احترامی کردی با مشورت دوستان کارت زرد رو بهتون میدم

در صورت تکرار کارت قرمز دریافت میکنید و یهو دیدی با احترام بهتون بستنی تقدیم کردیم (با احترام البته بخش احترام واقعا مهمه )

دوستان لویالی عزیز ، کمی هم جوگیر شده اید ، کتیبه های گرفته شده آنقدر هم مهم نیستند ، خودتان هم می دانید که مهم نیستند شما هم کار شاقی نکرده اید

اره بابا منم از دیروز همینو هی میگم

کی گفته اصلا کتیبه انبارو جنگ اموزو چکمه و چشمانو مرتاضو احمق منحصر و اینا مهمه از همه اینا مهم تر چیه فرشید جون؟

افرین! نیت
    والا منم از دیروز هی میگم شما کار شاقی نکردین, رفقا باورشون نمیشه :))

خوشحالم که شما با بنده تو این مورد هم نظری چون واقعا کتیبه مهم نیس داداش

مهم نیته

ولی حاج اقا یه سوال کوچولو :چرا شما که نیتتون پاکتره هر روز ازتون کم میشه و ازون طرف به تیم لویال اضافه میشه ؟

یه سوال دیگه :وقتی یه پلیر از تیم اریانا که از جریانات پشت میزتون خبر دار نیست میاد و ازتون میپرسه چرا ما با داشتن 10 برابر اکانت های لویل نصفشونم کتیبه نزدیم همین جوابو میدی؟میگی کتیبه مهم نیس؟مهم نیته؟

واقعا اگه میشه بهم بگو چون واقعا کنجکاو شدم بدونم دارین چی کار میکنید :))

نکنه همراتونو الان که تاپ 10 پره دارین لانچ میکنید رو واندر جنوب شرق که بهتون کتیبه بدن ؟؟؟اره کلکا ؟؟

لینک اسکات واندر جنوب شرق به زودی ...

ابراز تاسف برای شمال شرق و تشکر از ادمین عزیز بابت آن بن شدن اکانت فرومم (هستیم در خدمتتون اگه قهر نکنید)

در ابتدا تبریک میگم به شمال غرب، جنوب شرق، جنوب غرب و تیم لویال بابت عملکرد قوی که از خودشون نشون دادن

و تسلیت میگم به تیم اریانا(دف سازان امرداد) بابت اثبات کامل قضیه ناتوانی لیدری این ساید چه در مدیریت اکانت ها چه در انجام و مدیریت پلن ها و چه در زمینه ی برنامه ریزی و جمع کردن کتیبه های شمال شرق

قبلا گفتم و در ادامه باز هم میگم ساید شمال شرق (اریانا + لویال)پتانسیل بسیار بالایی برای اند گیم دارن اما با مقایسه ی عملکرد تیم اریانا (88 درصد شمال شرق) و مقایسه ی عملکرد تیم لویال (12 درصد شمال شرق) در بحث کتیبه ها و پلن ها و حتی قبل از اون، یک کودک 6 ساله هم متوجه انچه که در تیم اریانا میگذرد میشود

پ. ن: توی این مدت شاهد بودم که عده ای افسار گسیخته شروع به دادن القاب زشت در فروم به اعضای لویال و جنوب غرب کردن که در صورت تکرار وقایع چاره ای جز برخورد با این دوستان به صورت بستنی وارانه نمیبینم (امیدوارم ایندفعه باز قهر نکنید تا 2 هفته فروم نیاید)

پ. ن:دم بچه های لویال گرم که با وجود اون حجم از حملات به صورت لفظی و عملی برای ساید خودشون احترام قائل بودن و همری رو روی پلیر های بی طرف شمال شرق بلند نکردند و نتیجه رو روز 100 بازی دیدیم که جز رو سیاهی برای مازیار با اون کارنامه ی پربار چیزی به جا نخواهد گذاشت

درک این مطالب ذهنی اگاه و روشن میخواهد

پ. ن:

تحلیل و بررسی نحوه ی توزیع کتیبه ها در ادامه برای دوستان شرح خواهد شد

خودتونو کنترل کنید و نفس عمیق بکشید

سعی کنید زیاد حالت های تدافعی و عصبی نگیرید (گوزنو شقیقه و قیمه و ماستا همش نشونه های حالات تدافعی و عصبیه)

اینجا یه بازیه لازم نیست اینقد بابتش حرص بخورید (دارید میزنید دیگه به قول خودتون لعنتیا دیگه اینقد حرص خوردن نداره)

اشکان که به خاطر اقتضای سنیش باهاش کار نداریم(فعلا به خاطر تعطیلیه شعب جنوب غرب نو ریسپاند تو پیجینگ)

بهنامم که کلا یادم نمیاد تو هیچ سروری کلا کاره ی خاصی بوده باشه صرفا جهت فروم نویسی دعوتش میکردن به سرور که انصافا کارش خوبه ولی پارکشو باید عوض کنه

پیشنهاد دوستانه بنده به شما دوستان:

https://www.aparat.com/v/yeKIP…5%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%85

ما دوستون داریم :))

پ.ن:امید تایتان عزیز انالیز های شما شدیدا بوی امفتامین میده داداش :)) خود معرف یه 40 50 روز برو کمپ مطمئنم سطح انالیزات بعد از ترک بهترم میشه

شمال شرق سیاست خوبی در پیش گرفت؟:)) با متای زیر زمینی روز 50 سرور واقعا سیاست خوبی بود ما که تو جنوب غرب برگامون ریختو همه هایو هوی کنان سر به بیابون گذاشتیم (الان تو جاده بیابون دارم پست میذارم) فقط حیف شد که یک چهارم پلیر هاش حذف کردن یک چهارم دیگه ام خودشونو ازین سیاست مداران بزرگ جدا کردند و تن به ذلت متای از پیش تعیین شده و زیر زمینیه دیکتاتور بزرگ ندادن

کلاس های سیاست شمال شرق کی برگذار میشه خواهشا و لطفا مارم بگید بیایم ما واقعا دیگه نمیتونیم زیر دلمون درد گرفته از خنده :))

پ.ن:یه خبر بد به شمال شرقی ها و مازیار عزیزم

نه ولش کن خودتون اند گیم میفهمید اینجوری الان بگم مزش میپره

پ.ن:گر طالب کمپی اماده ی امفتامین باش :))

پ.ن:خبر امد خبری در راه است

حاج حسین عزیز

بهترین کاری که می تونید بکنید اینه که حذف کنید و برید ، بهترین کاری که بچه های ما می تونن بکنن اینه که فحاشی نکنند ، و بهترین کاری که قابل انجام بود بودن شما در تیم و لذت بردن از بازی بود ،

در هر صورت این فقط یک بازی است و نباید خیلی جدیش گرفت ، شما هم اشتباه کردید! قبول کنید که اشتباه کردید ، روی کمک جنوب غرب زیاد حساب کردید. برچسب خیانت به ساید برای شما ماندگار شده است و هیچ راهی ندارید که این برچسب رو پاک کنید

فرشید عزیز اینایی که داری میگی همش قصس قربونت برم

مگه سرور یک راند دوم ای ار رو دوستان از یادشون رفته؟

یه دوستی بود اون سرور (اون موقع مولتی بازی خیلی زشت بود یعنی ادمای ناجور ازین حرکتا میزدن ) مولتی بازی به صورت صنعتی در ربع شمال غرب انجام میداد اسم اکانتشم unbroken بود اگر اشتباه نکنم یه جوون بیست ساله که به دلیل منافع شخصیش سایدو به فنا داد اخر سرور هم از ساید انداختنش بیرون و واسه اینکه به ساید بیشتر ضرر بزنه کتیبشو تخص میکرد بین سایدا و همه این حرفایی که شما میگی رو اون موقع بچه های ان دبلیو بهش زدن(اصن سر این قضیه دیگه شمال غرب بازی نکرد کوچ کرد جنوب شرق) اما الان کسی چیزی یادش هست ؟نه! الان اسمشم به عنوان لیدر خورده سر در یکی از همین اتحاد ها و همه خوشحالو خرمن چقدرم ادم دور خودش جم کرده

یا یه نمونه دیگه سرور 6 راند یک ای ار یه پسری بود به اسم no mercy ایشون اون سرور با یه مازیار نامی (با مازیار تری دات اشتباه نگیرید) holy motors کودتا کردن تو جنوب شرق و همین اقا محمد بایگوش و محمد تارانتولا و خیلیای دیگرو از لیدری کشیدن پایین و سایدو تقسیم کردن و همه نوع انگی هم بهشون چسبید

همه این حرفای شمارو اون موقع بهش زدن اما الان کسی یادشه؟نه! الان خوش حالو خرم دارن باهم بازی میکنن

حالا بماند که عامل اصلیه بن شدن اکانت هولدری تیم ایرانی تو دات کام اون موقع کی بود که بازم همین حرفارو بهش زدن و الان کسی یادش نیست

خلاصه سرتو درد نیارم داداش حرف زیاده

اما ما بجز مرامو معرفت از بچه های لویال چیزی ندیدیم و وقتیم با یکی عهد رفاقت میبندیم تا تهش هستیم (زیاد خودتونو حرص ندین بازیتونو بکنید )

اینکه شما چیز دیگه ازین عزیزان دیدین دقیقا به رفتار متقابل شما با این عزیزان برمیگرده

برید بگردید ببینید کجای راهو اشتباه اومدین

اخه متا روز 50 بازی ؟خدا وکیلی مارو گیر اووردین یا خودتونو؟

الانم که همه چیز بسته شده دیگه کاریش نمیشه کرد پس برید بازی کنید لذتشو ببرید شاید اگر خودتونو قابل نشون بدین امرداد بذاره یه واندر مرکزیم واسه خودتون بگیرید و لول اپ کنید (البته اگر اخر خودشون نزننش تجربه نشون داده که میگم)

ولی یادتون باشه که شما در اخر چیزی جز مستعمره نیستین و اخرم باید واندر امردادو اپ کنید (این جملرو روز 70 بازی میگم ببینید کی بهش میرسید)

این هندونه هایی که زیر بغل شما میره اول سرور داشت میرفت زیر بغل ما ولی ما دیگه زیر بغلمون جا نداشت ;)

تبریک میگم به امرداد بابت پلنشون زیبا لانچ شده بود و در حد وسیع

اقا محمد دیابلو واقعا باید جلوی شما سلام نظامی داد بنده به شخصه شاهد زحمات شما و فداکاریتون بودم

دم همه ی بچه های تیم دفکوردی گرم که صبح روز جمعه همه حاضر و اماده داشتن کارارو اکی میکردن واقعا این تیمو دوس دارم

اون دوستانی که نگران دف رسانی به رفقامون تو لویال بودن و هستن باید بگم ما پشت رفیقامونو خالی نمیکنیم حتی اگه خودمون بخوریم :))(سیل دوم دف رسانی به لویال در راه است)

و اون دسته ی دیگه از دوستامون که فاز مولا بازی گرفتن و میخوان شیطنت کنن باید بگم که ما به ازای هر یک سرباز حجومی امرداد 5 سرباز مدافع داریم قربونت برم (تو غصشو نخور ما از روز 30 بازی فکر اینجارو کردیم و واسش برنامه داریم )

اما اینکه یک سری تارگت ها دف روشون کم اومد و یه سری تاپ همر های سرور دیوار رو میلی متری رد کردن باید بگم که بر اساس یه سری فاکتور ها ما تارگت دفاع متمکرز رو اشتباه تشخیص دادیم (رو بعضی تارگت ها به قدری دف بود دو تا همر مارس با هم دیوار میشد)

اما اون فاکتور ها هم بعد از لند شدن متوجه اشتباه بودنشون شدیم و مطمئنا دفعه دیگه این اشتباهات تکرار نمیشن

از اقا حسن هم بازی سابق جنوب غربی تشکر میکنم که مارو در جریان خمره های جنوب شرق گذاشت (دمت گرم ایشالله جبران کنیم)

به هر حال این دست گرمی بود و به قول شاعر گفتنی جوجرو اخر پاییز میشمرن

دمتون گرم بازی رو از ایزی مود خارج کردین و هیجان تزریق کردین

ادبیات من این نبود خودت مجبورم کردی با این ادبیات خطابت کنم فهمیدم قد پاپ ! هم ارزش نداری و اشتباه میکردم پشت سرت هواتو داشتم الانم فقط دارید گند میزنید تو اسم و رسم نداشته خودتون دو روز دیگه هر کی هر جا ببینتتون رم میکنه بدبختا فکر کردید همین جنوب غرب که الان دارید براش دم تکون میدید دو روز دیگه بخواید باهاشون بازی کنید تف کف دستتون میندازه

اگر این جمله به سوزش شما کمک بیشتری میکنه پس اجازه بدین خدمتتون عرض کنم که

ما اهل کوفه نیستیم لویال تنها بماند

تا سوزش بعدی خدا یار و نگهدارتون :))

ن اگه سرمم بزنن با ربعی که 83 ک همر رو 2ک 2ک 2ک میزنه تو دیوار فیدر اونم با 500 تا فیک ، و تنها موفقیتش صفر کردن فیدر پاپ 3 هست هیچ وقت متا نمیکنم !

یادم نمیاد با شما اصلا صحبتی شده باشه راجب متا قربونت برم تا اونجایی که یادم میاد شما کلا تو مرز از سعید داشتین میخوردین (خفت ,خوردن کپ هییس,خوردن کپ لینکون, این بنده خدا که دیروز پریروز کپش خورد از سطح 16 اومد رو 7 چی بود اسمش؟؟) ^^

اخرین صحبتی هم که با شما شده بود یه سری ازین سربازای سعید واسه مذاکره رفته بودن پایتخت بازیکن Hiiiis که به نتیجه نرسیدن کپ و نان کپو با هم زدن و برگشتن(اگه بگی نه این دفعه با اسکیرین میذارم ):D

خب حالا بهم بگو کی با شما راجب متا صحبت کرده قربونت برم که میای این وسط دنبال بیلت میگردی :))

از سری افتخارات شما هم میتوان به خفت نیزه دار های جنوب غرب اشاره کرد دیشب (یه انالیز مپی قبلش بزنید حیفه خفت کور میزنید )

و لازمه که به سعید عزیز تسلیت بگم بابت خفت نیزه ها

سعید تو که خفت میکردی همه عمر دیدی که چگونه نیزه دار خفتت کرد؟ :)) (شرمنده اگه قافیه نداشت^^)

یادتونه تو پلن سنگینی که شمال غرب زد و شرکت حفاری تو خاک جنوب شرق تاسیس کرد توی برگشت شما دو تا کپ مصری یکی با کراپای 11 یکی با کراپای 15 زدین؟

همه مسخرتون کردن ولی میومدین اینجا واسه هم تعریف میکردین از رشادت هاتون و اینکه پلن موفق بوده (ولوو به غلط)

پلن دیشب جنوب غرب هم موفق بوده عزیز جان چون به خواستش رسیده (ولوو به غلط^^) حالا اطلاعات نهایی رو دوستان بعدا میذارن

پ.ن:یه سریا رو میبینم کلا تو هیچ سروری هیچ بخاری ازشون بلند نشده ولی اووف ماشالله به فروم نویسیشون

پ.ن:سعید داداش ما دوست داریم مارو دور ننداز

پ.ن:در حال ساخت تیزر جدید Masters +لویال (ساعت 5:50 دیقه ی صبه :)) )

پ.ن:دیشب تو خواب دیدم که یه اژدهای نر داره با یک مرغ جفت گیری میکنه سریعا پاشدم و به دنبال تعبیر خوابم در گوگل به سرچ پرداختم

که بعد از تحقیقات فراوان استاد تعبیر را چنین فرمودند که گویا دیشب یاران لویال طبق برنامه ای با زدن دیفالتی از اریانا باعث خشم ایشان شدند

و گویا اریانایی ها بعد از خبر این ده دیفالت تیشرت های خود دریده و به سوی بیابان با پای برهنه گسیل گشتند

علی زد کینگ که خفت میکردی همه عمر

دیدی که چگونه خفت تورا ...(گرفت)

ببخشید قافیش جور در نمیاد

خدا وکیل با این همه استپ لب مرز میخاستی چکار کنی علی آقا ای Schwarzer Falke

والا مقامتو نفهمیدم ولی همون میگ میگ....

دمتون گرم واقعا خفت سالم و تمیزی بود من که خودم کیف کردم

دم پلیر اکانت استورم هم گرم واقعا کاری کرد کارستون

خدا ازت نگذره سعید با این شعری که گفتی هنوز میخونمش خندم میگیره^^^^^^

متاسفانه من چون درگیر سرکارم این چند روزه(دستگاه خراب شده و نیاز به سرویس داره به دلایل تحریمم قطعاتش گیر نمیاد واقعا سرویسم کرده) نرسیدم زیاد رو اکانت باشم که شما هم بچه های مارو لب مرز تو هوا خوری خفت کردی :))

ولی بازم این هیچی از کار شما کم نمیکنه کم کاری از خود بنده بوده و شما کارتون درست بوده

پ.ن:اون املای زبان المانی هم گه گفتی چک کردم دمت گرم که اطلاع دادی تصحیحش کردم

در کل اقا ایول حلاااااال اولسون

هر رفتی یه برگشتی هم داره دیگه :))

ميتونيم دف به متا ميديم

ميتونيم همر در اختيار متا قرار ميديم

نوش جونوتون بدین اقا بدین فقط اصراف نکنید

اصلا اصلش همینه ادم یا نباید متا ببنده یا میبنده تا تهش باید وایسه دمتون گرم

سعی کنید بیشتر بفرستین من حس میکنم تیم دف کوردی جنوب شرق شل کرده زیاد خوب دف نمیفرسته (کم کاری چرا؟)

من که تورو میبینم سعید جون اینجوری گردنو کلفت میکنی کتارو باز میکنی میای فروم میگی میتونیم میکنیم اصن حال میکنم

ولی چی ؟داری اشتباه میزنی داداش :)) مام خیلی چیزارو میتونیم قربونت برم ولی چی کار کنیم که اسلام دست و پای مارو بسته

تا الان مطمینم و پای حرفم تو جمع لیدرهای متایی که بستیم ابروم رو گرو گذاشتم که اس دبل دخالتی تو داستان ربع ما نداره.

میدونم که ندارید که میگم اما بهضیها رو جمع کنید که ابروی من نره ممنون از دوستان.

مازیار جان کار اشتباهیی کردی دیگه

رفتی تو یه جلسه که جنوب غرب هیچ نماینده ای نداشته از جانب ما به یه ساید دیگه قول دادی تازه داری هندونه ام میذاری زیر بغل ما که ابروم رو گرو گذاشتم ؟:))

مازیار جان تا دیر نشده برو ابروت رو بردار جاش کارت ملی بذار که دوستان در طرف دیگر متا بدون وثیقه فیتیله ی دف رو میکشن پایین اون موقع باید استالین درونت رو خاموش کنی و بری پای میز رای گیریه توتال ان ای

به هر حال این متای خجسته رو به ساید جنوب شرق و تیم اریانا از شمال شرق تبریک میگم انشالله که برای هر دو ساید پر از خیرو برکت باشه

vy24_maziyar_joon.jpeg

این عکسم فور فان بود باهاش حال کردم

بخوام سعید ملایی بگم: هر کی با یه چی حال میکنه به هیچکسم ربطی نداره که کی با چی حال میکنه

دوست عزیز فکر کنم شما کمی تاخیر دارید ! شمال شرق و جنوب شرق متا شدند و خوارج عزیز دشمن هر دو ساید هستند ، ساعت هاست اعلام شده برادر ، صفحات قبلی رو بخون ، فروم رو از آخر می خونید همین میشه دیگه !

خوشحالم که میبینم زبان شما هم در فروم غنچه باز کرده دوست عزیز مرسی که بنده ی حقیر رو اگاه فرمودین

اما متاسف شدم از طرز نگاه شما به دوستان اتحاد رویال (فاز رهبر جنبش انتحاری گرفتین مگه حکم صادر میکنید و بقیرو خوارج میخونید؟)

خوشحالم که به این نقطه رسیدیم :))

متاسفم برای دوستان امرداد که نذاشتن موضوع شمال شرق در شمال شرق حل بشه ,شاید باز امیدی بود به حل موضوع و یکپارچگی دوباره شمال شرق

به هر حال هم سایدی ها حرف هم دیگرو بهتر میفهمن چون که دارن برای یک هدف بازی میکنن

حرکت امرداد (دادن دف به تیم اریانا به لیدری مازیار)به صلاح شمال شرق نیست زیرا باعث از بین رفتن هر چه بیشتر پتانسیل این ساید میشه

همچنین درگیریه بیشتر بین دو تیم اریانا و رویال باز هم به نفع شمال شرق نیست و نخواهد بود

خلاصه اینکه یادتون باشه اولین نفری که تو این جنگ درون سایدی بین دو تیم رقیب شرکت کرد جنوب شرق بود و این حرکت جز ضرر برای ساید ان ای چیزی به همراه نخواهد داشت

پ.ن:این پیشبینیه ضرر رو در اینده متوجه میشید در اند گیم

قمار این ماه سرور برای امردادی ها

royal Vs Ariana

Hossein TNT Vs Maziyar Tondar

به قول سعید مولا :کثیف ترین کار دخالت در امورات ساید دیگس

منم همینجا ایشونو تایید میکنم

موضوع دوم اینکه کثیف ترین کار دخالت در امور داخلی ساید دیگست.

نمیدونم کی یا کجا خودش میفهمه و به زودی گندش هم در میاد .

قراره ویترین افتخارات تکمیل بشه.با ما باشید.....

8k1x_buye_gand.jpg

در جنگ داخلیه شمال شرق دلیل وجود اتحاد های امرداد تو تاپ دفاعی چیه؟؟؟

مگه تا دیروز کار کثیفی نبود ؟

چی شد پس؟

ویترین افتخارات کامل شد؟

منتظر شما دوست ماله کش هستیم

پ.ن:یا رب بر خلق تکیه گاهم نکنی محتاج گدا وشاهم نکنی

موی سیه ام سپید کردی به کرم به موی سپید رو سیاهم نکنی

در اخر یادی بکنیم از استالین شمال شرق و ارزوی برداشته شدن دیوار برلین در اونجا ;)

اون زمان که 4 تا پیشوایی که تا سرور قبل مستعمره بودن میان فروم شلوغ کاری میکنن نداد و وضع به اینجا رسید ! به شدت با حضور کم رنگ لیدرهای ساید در فروم مخالفم !!!

خدمت پلیر های عزیز شمال شرق میگم که این نقل قول رو دوبار بخونید

این ها همونایین که ما سرور یک راند 4 رو کنارشون بازی کردیم نذاشتیم سه به یک بخورن از شمال و سوانز

این ها همونایین که ادعای رفاقت با مارو داشتن همونطوری که با شمارو دارن الان

ما با این دوستان واندر 100 کردیم متای جنوب رو در سرور یک راند چهار

حالا جوابمون رو چی دادن؟؟؟

پیشوایی که تا سرور قبل مستعمره بود :)))))

خدایی دمتون گرم ما هنوزم شمارو رفیق خودمون میدونیم, با هم یه سرور مثل برادر بازی کردیم و واندر 100 کردیم ولی این درست نبود

دلم واسه شمال شرق این سرور میسوزه که سرور بعد همین پست ها راجبش نوشته خواهد شد

پ.ن:بازم میگم هرگونه تعصب در تصمیم گیری ناشی از جهل هستش

پ.ن:با کمک متی ما 100 کردین میاین میگین دابل زدیم حالا شدیم مستعمره بابا دمتون گرم

تبریک به جنوب غرب بابت تشکیل اتحاد ماسترز (یکی شدن پیشوا ,تایگرز و هاستلرز تحت یک نام )

چشم هارا باید شست

جوره دیگر باید دید

واقعا من نمیدونم قصد شما دوستان از بازی اینچنینی چی هستش

یکی داره پیرهن خودشو جر میده اینقد پست ریپلی میکنه

یکی دیگه میاد اینجا از رو عکس و فیلمای ما تحلیل های سریال دارک رو مطرح میکنه (ساعت 5و 50 دیقه ی صبحه استاد راجب اون فیلم فکت خاصی نیس به زبون بیارید؟)

واقعا مشکل شما با جنوب غرب چیه ؟

ما میایم سوال میکنیم گارد میگیرین

عکس فان میذاریم گارد میگیرین, فکت مینویسین

جالبیه داستان اینجاس که اقااااا ما اصن طرف صحبتمون شما نیستی دوست امردادی (پاشو لباستو تنت کن زانو هاتو بتکون تو هنوز همون جوون غیور چرچیل ایرانی هستی)

ما کلا از اولشم اومدیم از شمال شرق سوال پرسیدیم (چرا اومدی تاپ دفاع ؟) حالا اومدن جواب دادن دمشون گرم ,دف دادن به شما نوش جونتون بازم دمشون گرم

دیگه این همه گارد گرفتن نداره قربونت برم این همه چرچیل بازی نداره که

موضوع دوم :اقااااا این درگیری داخلی داخل شمال شرق اخه چه ربطی به شما داره گلم که اینقدر توش دخالت میکنید (این مربوط به ساید دیگس خودشون با خودشون میتونن به توافق برسن اگر شما چرچیل بازیتون واسه تضعیف همراه اند گیمیتونو بذارید کنار)

واقعا این موضوع رو صادقانه خدمت شما دوستان شمال شرقی بیان میکنم :

مگر نه اینکه این دوستانی که از شمال شرق جدا شدن با امرداد مشکل دارن؟ پس چرا هی امرداد میاد این وسط با تحریک اونا و چسبوندن خودش به شمال شرق و سرود اقا مازیار اقا مازیار سر دادن سعی داره اونارو حذف کنه ؟ اصلا جنوب غرب هم خورد و ما هم اومدیمو اینجا تشکر کردیمو رفتیم به نظرت با این پتانسیلی که از شمال شرق حذف شد امرداد میاد واندر مرزی با شمال شرق 100 کنه؟واقعا امرداد به فکر شمال شرقه ؟واقعا امرداد دوستداره مازیاره؟به نظرتون خودتون نمیتونستین داخلی این موضوع رو حل کنید ؟

اصلا متا قبل از کتیبه چه مفهومی داره وقتی کلا 3 تا ساید مونده داخل بازی ؟

لطفا بدون تعصب راجب مسائل بالا فکر بشه

1. هرگونه تعصب ناشی از جهل است

2.هر کس خود به تنهایی باید به دنبال حقیقت بگردد

پ.ن:ساعت 5 و 50 دیقه ی صبه ما اینجا از جنوب غرب دوستون داریم

پ.ن:تیزر جدید جنوب غرب

لطفا اگر فکتی هم هست راجب تیزر جنوب غرب بیان کنید (بیا خودتو خالی کن داداش اشکال نداره )

من رفیقام رو گلچین میکنم مثل خودت رضا جان و میدونی این سرور هم به عشق کی اومدم ؟ ( اشکان ستاری ) من یا به کسی میگم رفیق و تعصبش رو میکشم مثل خودت که فکر میکنم تا حدی برات ثابت شده یا کلا خنثی هستم نسبت بهش

ساعت 5:50 دیقه ی صبه ما اینجا از جنوب غرب دوستون داریم :))))

اینارو از فروم جمع کنید که حرف قشنگی نیس داداشم به هر حال هر کسی شخصیتی برای خودش داره و اینگونه حرف ها فقط باعث بیشتر شدن کدورت میشه (فراموش نکنیم که بازی تراوین اسمش روشه بازیه و در اخر که تموم میشه فقط رفاقت ها باقی خواهد ماند)

پ.ن:قضیه این جاسوس عزیز تو چت جنوب غرب چی بود؟:)) ادرس کوچه علی چپ کدوم وره ؟(اسم منم اکبره بچه ها تو جنوب غرب علی صدام میکنن)

پ.ن:قضیه چیه شماها واقعا چرا اینجوری رفتار میکنید؟ میایم سوال میکنیم دلیل رفتن تاپ دفاعی شمال شرق چیه؟میگید شما ناتار کاتا میکنید

میایم میگیم چرا جاسوس میفرستین تو چت جنوب غرب؟ میگین بیاین اینارو جمع کنید از کف فروم

مارو دور نندازین ما اینقدم به درد نخور نیستیم

پ.ن:من همینجا از تیرداد عزیزم عذر خواهی میکنم گویا از شوخی بنده ناراحت شده بودی دوست ندارم که از ما دلخوری باقی بمونه ته دلت به هر حال بازی هستش و کل کل و ما همرو دوست داریم

پ.ن:ملت میان اینجا خوانواده طرفو میارن جلو چشمشون بن که نمیشن هیچی تازه پستشون قبل از حذف لایکم میخوره بعد یوسف عزیزمون میاد شماره ی جاسوس میذاره کف فروم بن میشه ؟ریلی؟(در اصل هم ما هم جنوب شرق که شماررو داشتیم اونو ما واسه دوستان شمال شرقی گذاشتیم که یه دفعه کسی از اون ساید اون بنده خدارو اشتباهی به بازی روی اکانتش دعوت نکنه )

پ.ن:این رفیقمون مرتضی عزیز این پایین مرز های دیپلماسی رو در نوردید

پ.ن:یکی بیاد یه تیزرم واسه جنوب غرب بسازه خب :(( ساعت 5:50 دیقه ی صبه

پ.ن:اقا رضا دوست داریم کی از سفر برمیگردی دلمون برات تنگ شده

اون یبار هم که توضیح دادید چون یکی از اعضای خودتون کار رو به فروم کشوند وگرنه شما کماکان همون روال « به هیچکس مربوط نیست » رو ادامه میدادید.

اما راجع به مورد ۸ که نوشتید.

اون که من گفتم تحلیل نبود دوست عزیز ، بلکه فکت بود.

خیلی خوبه عزیز که ذهن فعالی داری و میای راجب عکسی که محمد دیابلو میذاره فکت نویسی میکنی

واقعا اگر میدونستم یک عکس این همه فکت های سمی داخل خود جای داده به اقا محمد سفارش البوم میدادم که تا زمان کتیبه ها مشغول فکت افرینی باشی

در واقع موضوعات داخلی ربع جنوب غرب فقط به خود ربع جنوب غرب مربوطه (دو بار بخون)

ما از اول سرور نه زیاد به حواشی اهمیت دادیم نه خودمون رو وارد سیاست داخلی ساید ها کردیم (برعکس امرداد)

نمونه هایی ازین دخالت های بی جا و مکرر

1. جنوب غرب 3 تا تیم توش ثبت نام کرده به نظر دچار جنگ داخلی هستن و عدم انسجام و هماهنگی داخل جنوب غرب موج میزنه :|

2.به نظر داخل شمال شرق جنگ داخلی صورت گرفته چرا که این اتحاد ها داخل تاپ دفاعی هستن (هفته سوم بازی)

3. جنوب غرب اسم یکی از اتحاداش عوض شد حتما تو جنگ داخلی هستن

4. جنوب غرب داره پلیراشو کاتا میکنه این دیگه چه دیکتاتورییه ؟:|

5. شمال شرق لطفا بیاد جواب بده در مورد مستعمره کردن شمال غرب (تونستن کردن شمام میتونین بکنید داد بیداد نداره که ,جواب سوالتونم که بالا گرفتین )

من واقعا نمیدونم نیت امرداد ازین همه دخالت توی ساید ها چیه (به چی میخواین برسین)

شما اینقدر خودتونو کوچیک کردین با حواشی که به قول شاعر کسی دیگه تره هم خورد نمیکنه واسه این حاشیه های کودکانه (تحلیل اینده ی سرور از روی عکس فان ؟؟به همراه فکت نویسی ؟؟:))) )

راجع به اون غلط دیکته ای ها هم دستت درد نکنه مارو اصلاح کردی یه بخشیش به خاطر تایپ تند بود یه بخشیشم نمیدونستم درستشو ,مرسی که بهمون یه چی یاد دادی

پ.ن:قسمت لذت بخش داستان برای من جدای از فکت نویسی از روی عکس دوستان در فروم اینه که هر حرفی از امرداد اینجا بیان میشه جنوب غرب اگاه تر میشه و میدونه اینده ی سرور به چه سمت و سویی خواهد رفت و سخت در حال اماده سازی برای به دست اوردن انسجام :))

شعار این ماه شورای توتالی جنوب غرب:(انسجام داخلی ,پاکسازی انتحاری) ;)

یک بررسی کوچک از چند صفحه قبل تا الان

1. سوال جنوب غرب از مجموعه اتحاد های اریانا راجب ورود به تاپ دفاعی در جنگ جنوب شرق با شمال غرب

2.دیسلایک و گارد گرفتن جنوب شرق نسبت به سوال جنوب غرب (اخه چرا؟)

3.ما یه شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیدیم لیدر و دیپلمات جنوب شرق نسبت به زده شدن ناتار های سایدشون واکنش نشون دادن(البته این حرکت درستی بود به نظرم شاید اگر شورای توتالی جنوب غرب این اجازرو میداد ماهم این موضوع رو هفته پیش مطرح میکردیم ولی همچنان دنبال مدرکیم که انشالله به زودی به دستمون میرسه و کف فروم قرار میدیم)

4.ورود حاج حسین به عرصه ی فروم و سخنان گهربار متا فیزیکی(واقعا از این همه علم فرا سایدی شما بنده در تعجبم لاکن شما منابع دسترسی اطلاعات خوبی داری اما در جهت معکوس استفاده میکنی)

5.گرفته شدن مچ حاج حسین عزیزمون توسط ناصر کلاهبردار

6.ارسال پارازیت و تلاش برای پرتاب افکار به سمت جنوب غرب توسط حاج حسین عزیزمون که احساس میکنم هوش سیاسی زیادی ندارن متاسفانه

5.تحلیل فوق فنی اشکان:تعجب جنوب غرب بخاطر رفتن شمال غرب و دنبال روش سیاسی و نظامی؟؟؟:| (این تحلیل یه چیزی در حد درست کردن انرژی هسته ای در زیر زمین توسط دختر بچه دبستانی بود .یادو خاطرش بخیر)

6.تحلیل بی طرفانه رضا سورنا در قبال سرور و پیشنهاد باز شدن ثبت نام برای احیای دوباره شمال غرب و برگشت جذابیت به بازی و جلسه لیدر ها برای بالانس سرور

7. حجمه و دیسلایک فراوان به رضا سورنا به خاطر پیشنهادات بی طرفانش :| (میگن ثبت نام باز شه جنوب غربیا همه میرن شمال ثبت نام میکنن :))) )

انگار دوستان جنوب شرقیمون کم تو بقیه سایدا ثبت نام کردن :))) امان از ظرز فکر خراب

8.باز حجمه به محمد دیابلو و چیزی که امروز داریم نیم ساعته بهش میخندیم تحلیل تیرداد عزیز از عکس قرار داده شده در فروم هست (جنس مصرفی ,نوار زرد جنوب هست و مرغوبیت بالایی داره لاکن استفاده مکرر باعث ایجاد توهم ,سردرد و زدن ناتار های خودی میشه )

9. ... (سکوت شمال شرق)

شمال شرق:پتانسیل فوق العاده بالا و چینش قوی برای اند گیم

شمال غرب: معلوم نیس په خبره واقعا

جنوب شرق :مظلومیت فراوان که از اول مورد جنگ تحمیلی قرار گرفتن و الان که تایم سازندگیه دارن ناتاراشونو میزنن

جنوب غرب: بد بد بد همرو به جون هم انداخته از اول که جنوب شرق تو جنگ بود هی انگولشون میدادن الانم دارن ناتارای کل سرورو میزنن و احتمالا بعدش به ناتار ها اعلام جنگ میکنن

پ.ن:واقعا حالا به دور از بازی و گیم لازم نی هر کی هر حرف منطقی میزنه با پرت و پلا جواب بدین که به قول خودتون جنگ روانی راه بندازین (سخن حق همیشه به دل میشینه )

پ.ن:از حجمه های خود کم کنید و به تفکر خود بیافزایید (ما فروم نویسای خوبی نیستیم لاکن پلیر های خوبی هستیم )

پ.ن:ایا سخن گوی شمال شرق حاج حسین هست ؟هیچکس جواب تاپ تن دفاعی رو نمیده؟امشب ریست میشه ولی در خاطرات باقی خواهد ماند

پ.ن:از تحلیل گرهای فوق تخصصی جنوب شرق در خواست تایم اوت و تعویض پارک رو دارم لاکن فردا روزی امکانش هست بر اثر تداوم مصرف کپ ناتار ها توسط جنوب غرب چیف بشه

کم کم میبینیم که پست ها داره به سمت تخریب شخصیت میره

پیشنهاد دوستانه به بازیکنان و لیدر های شمال غرب :

این میزان حجمه و تخریب شخصیت مطمئنا بخاطر ترسی بوده که شما در دل امرداد انداختین (یادتون هست که بعد از پلن موفقیت امیز دوم شمال غرب کلا 4 صفحه ی فروم سکوت بود و خبری از دلواپسان و تحلیل گر های تشخیص دهنده ی مستی همر ها نبود)

و همونطور که بعد از اینکه اعلام شد شمال غرب میره رو حذف این دوستانی که از شما همش تشکر میکردن که مرسی بازی رو برای ما جذاب تر کردین چقدر از رفتن شما استقبال کردن( درو ببند سوز میاد) ایندفعه انگار از جذابیت زدو خورد خوششون نمیومد(کفگیر دفاع خورد ته دیگ) و دوس داشتن شما حذف کنید کماکان که همچنان دوست دارن (از پست ها خودتون میبینید)

سایز همر های شمال غرب واقعا تحسین برانگیز بود ولی پلن اخر احساس میکنم با تعجیل انجام شد برای زمین گیر کردن امرداد (عجله در سرور های نرمال منجر به شکست است)

لاکن تازه روز 54 بازی هست شمال غرب هنوز حرفی برای گفتن داره و حرف ها نیز در اینده برای گفتن خواهد داشت بنده به نظرم یک مقدار احساسی داره تصمیم گیری میشه راجب این موضوع

به خودتون بیاید, شما راجب تک تک اکانت های شمال غرب مسئولین شما در قبال وقت و هزینه ی تک تک پلیر ها مسئولین (حتی تمامی اکانت های سرور )

امیدوارم به زودی ببینم بچه های اکسفورد برادرز یه یا علی بگن و با توفیق الهی همچنین با قدرت دو چندان به سرور برگردن که باز جذابیت این سرور مثل قبل دو چندان بشه

از دیسلایک های زیر پست متوجه صحت محتوا خواهید شد ;)

( دلیلش واضحه ، شمال شرقی که در سیاست خارجی به امرداد کمک کرده رو با جنوب غربی مقایسه کنید که در اوج فشار جنوب شرق بهش حمله میکرده ) با همین استدلال به نظر من تارگت هدف بعدی جنوب شرق قطعا قبل کتیبه جنوب غرب خواهد بود

بسیار ممنون از تحلیل زیباتون امید جان

امروز برای ما و هم رزم های ما سوال بود که دلیل وجود اتحاد های اریانا توی رنکینگ دفاع چیه که طبق توصیفات شما مثل اینکه مذاکرات پنهانیی صورت گرفته و دفاعی این وسط رد و بدل شده

و اینکه جنوب غرب در اوج فشار جنوب شرق به اکانت های جنوب شرق حمله میکرده؟

ایا امرداد از جنوب غرب اجازه گرفت بابت احداث دهکده داخل خاک جنوب غرب? (اکانت های Hiiiis و Monster)

ایا امرداد از ما اجازه گرفت بابت زدن دهکده ی یکی از اکانت های جنوب غرب و اون مانور بوم بوم اول سرور?(g-shark)

صفر شدن اکانت monster همچنین خوردن کپ و نان کپ اکانت hiiiis کاملا در راستای اهداف جنوب غرب و در جهت دفاع از تمامیت مرزی جنوب غرب بوده

همینطور که کپ اکانت navid system از شمال غرب در خاک جنوب غرب صفر شد

ولی به خاطر بالا بودن میانگین سنی دوستان در ساید بوم بوم کردن رو حرکت چیپی میدونستیم و دلیلی هم ندیدیم بخوایم لینک بذاریم چرا که به صاحب اکانت های مدافع احترام میذاریم و دوس نداریم که شخصیت یک اکانت زیر سوال بره کما اینکه داخل بازی باشه (برای نوید عزیز دعا میکنم که انشالله به زودی بیماریشون زودتر بهبود پیدا کنه)

پ.ن:منتظر جواب دوستان شمال شرقی راجب به دف رسانی به جنوب شرق و دیپلماسی بازار سیاه هستیم

پ.ن:درخواستم از دوستان شمال غربی اعلام تیم جدید و معرفی لیدر های جدید هست

امیدوارم اون غروری که به گفته ی دوستان گریبان شمال غرب رو گرفت این دفعه گریبان تحلیلگر جوانمون رو نگیره

ارادت فراوان

اخیرا توی ساید ج.غ درگیری های درون سایدی به وجود اومده که برای شخص بنده سوال بود چون یوسف ریتالین گفته بودن ساید کاملا یکپارچه هست اما بدون وقته داره اسکرین های مختلف از کاتا شدن پلیر های ج.غ توی فروم گذاشته میشه. قصد دخالت ندارم اما ای کاش دلیل جنگ داخلی که تا این زمان سرور تموم نشده رو یک نفر بگه. هر چند که به کسی مربوط نیست.

درود بر شما دوست عزیز

مواردی که درباره جنوب غرب فرمودین تماما مربوط به پلیر های جنوب غربی هست و دلیلی نمیبینم که از سایر ساید ها توی این مورد دخالتی انجام بشه

لذا برای ارضای کنجکاوی شما دوست عزیز و سایر دوستان میتونم شمارو ارجاع بدم به پست اقا یوسف در بالا که در جواب اقا محمد بایگوش در این باره مطلبی فرمودن

پلیر هایی(2 اکانت خرابکار) که در جنوب غرب کاتا و اخراج شدن بنا به صلاح دیده شورای لیدری جنوب غرب بوده و دلایلش کاملا درون سایدی

لذا از هرگونه به حاشیه کشیدن مباحث در این باره اکیدا خودداری کنید