Posts by Gone hero

حاجی وزیر جوان ناراحت شد دیسلایکت کرد:) 2تا همرت که پرید.. تقسیم دف اینسری هم قابل ندوستن طبق شبیه سازی کامل دف بدن بهتون باز از همر خودتون استفاده کردین ایشلا تو پلنهای بعدی سرور پشتتون رو خالی نکنن... دیسکورد اندبلیو جهت ارائه مدارک در خدمت هستن دوستان... اینجا مشکل حقوقی داره پخش ویس ضبط شده تماس...

من دنبال یه جواب منطقی میگردم :) مثلا یه اکانتی هست تو فروم بگم الان تهرن هوا تاریکه میاد دیسلایک میکنه ! من میدونم هنوز از سرور یک این به جا مونده واسه همین زیاد اهمیت نمیدم ، دنبال یه جوابم تا بدونم تا چه حدی احتمال دخالت ادمین هست ! به اتفاقاتی که افتاده کاری ندارم چون موضوعاتی هست که داخل خود ساید بحث میشه ...

الان واقعا بدون کنایه و منطقی ، این سوال من رو جواب بدین : اکانت چراغبین اسمش چیه و چه ساعتی نامه داده ؟ با همین دوتا جواب یکی از اون شیش تا رو به راحتی هر نفر چه ش.غ چه ش.ش چه ج.غ چه ج.ش میتونه برای خودش به نتیجه برسونه ! شما که مطمعن هستید دخالت ادمین هست و حذف میکنید ، اکانته به دردی نمیخوره دیگه وقتی نیستین درسته ؟ برای من نوعی این یه مورد که میشه بررسی کرد رو شفاف کنید حداقل ! همین خودش ۱۵٪ مطالبیه که دلیل دخالت ادمین عنوان شده

گفتن اسم یه اکانت و ساعتی که نامه زده ، نه وویسیه نه چیزی نه مشکلی داره ! قطعا خیلیا براشون سواله که این اکانت کی درخواست دف کرده و آیا در حدی بوده که بررسی بشه برای دف گرفتن یا نه

من واقعا به جواب این سوال نیاز دارم !!! یکی از مدارک محکم شما این بود که اکانت شما در مجموعه ما درخواست دفاع کرده و درجا بهش گفتن فیک هست !

اسم اکانت و ساعت نامه زدن به لیدر شاخه رو اعلام کنید !!!!!!!!!!! مگه شما مطمعن نیستین که ادمین دخالت کرده و میخواید حذف کنید ، اکانت جاسوستون فرقی داره مخفی موندنش وقتی تو سرور نباشید !! حداقل موردی که میشه به راحتی باعث روشن شدن یه بخشی از ماجرا بشه و خود شما جزو 6 موردتون بود رو شفاف کنید ... حداقل یک مورد از شش مورد قشنگ مشخص باشه برای تمامی افراد این سرور

بهترین حرفی که میشد زد ، اسپمه ولی اشکال نداره :)

دوست عزیز من رقابتمون رو میزارم کنار ، چون برام لذت بازی مهمتر از هرچیزیه و واقعا دنبال جواب این سوال هستم که ادمین دخالتی کرده یا نه ؟

بعد از خوندن پست شما یه سری مطلب برام وقعا مهمه ، اگر جواب بدین ممنون میشم :

شما فرمودین که حذف میکنید و برای شما آشکاره که ادمین دخالت کرده ! لطفا اسم اکانت چراغ بین رو اعلام کنید ( اگر قصد ادامه بازی رو ندارین به اون هم نیاز ندارین ، هرچند موضوع قابل بحثیه این حرکت ) ... قطعا دف ساید اولویت بندی میشه و متناسب با مقدار دف موجود ، تارگت های مهمتر به ترتیب مقداری دف میگیرن ، اگر واقعا اون اکانت اکانتی هست که ارزش دف گرفتن داشته نسبت به سایر تارگت های موجود در ساید ، بنده حرف شما رو قبول میکنم که این حرکت کاملا مشکوک هست ... و نکته دیگه اینکه چه ساعتی پیام به لیدر داده شده رو هم اگر خواستین جواب بدین ، بفرمایید

شما اگر ببینید در تعدادی از تارگت های موجود ، از 8 موج ، 4 موج اول با رومن و هون زده شده و بعد از اون توتن ، با توجه به تفاوت قدرت کاتا ها و رم های هر نژاد ، احتمال زیادی برای فیک بودن اونها نمیزارید ؟ اول رم ضعیفتر بیاد و بعد هم کاتای ضعیفتر ؟ بجای رم قوی و کاتای قوی ؟ منظور من اینه که میشد تعدادی از تارگت هارو واقعا حذف کرد و دف نداد بهشون ، مخصوصا که اکانت هایی بودن که در اولویت هم نبودن ... پس پلن شما ایراداتی هم داشته ، مخصوصا با توجه به گستردگی در تایمی که جنوب شرق به شدت مشغول دفسازی بود

اگر به گزارش کپ اکانت ما به عنوان یکی از تارگت ها توجه کنید ، به شدت میلیمتری و با استفاده از تمام نیروهامون حتی نانکپ دفاع شد و اگر ما اونارو نزاشته بودیم کاملا کراپ هامون از دست میرفت ... اگر ساید ما اطلاع داشت ، قطعا نمیزاشت اکانت ما دوباره بعد از پلن های قبلی ، همری که استارت زده شده رو از دست بده و بجای اون کمی بیشتر دف به ما میداد ! اگر دقت کنید ، روی کپ ما برعکس کپ های نزدیک ، 4 موج دوم کاتاهای رومن بوده ، هیروهایی که که از دو اکانت زده شده هم با آیتم های گمراه کننده بوده در حالی که از زمان لانچ هیچ تغییری در امتیاز ، آیتم و هیچ چیزی در پروفایل اتکر تغییری نکرده و مشخص بود این هیرو لانچ شده ! از اونجایی که خوردن کپ ما میتونست خسارت خیلی سنگینی با توجه به از دست رفتن دیفالت و نانکپ بشه ، همه موارد تایید میکرد که قطعا اتک کپ ما تارگت ریل هست ، اما ساید کمترین دف رو تقریبا به اکانت ما داد !! به نظره شما این کار منطقی بوده توسط لیدر های ما ؟

بنده با اینکه بازیکنان هر چهارساید شماره ادمین رو داشته باشن کاملا مخالفم و قبول دارم باعث شک میشه ، اصلا معنی نداره که ادمین با کسی تماس بگیره و یا کسی با ادمین ! ایشون طبق مقررات و منطقی تو بازی حق برخورد دارن ، اما تلفنی و تلگرامی و اینا واقعا عجیبه ! راجع به خوشحالی هم به شما اطمینان میدم با اینکه جو در فروم ایجاد شد ، اما داخل گروه تلگرامی ، کاملا همه نگران و پر از استرس بودن و خیلیا میگفتن اگه رد بشن ضربه خیلی سنگینه و امیدواریم که دیوار بشن ! حق میدم اگر حرف من رو باور نکنید چون داخل گروه نبودید ، اما مطعن باشید واقعیت رو گفتم چون جذاب بودن بازی برای من خیلی مهتر از واندر و موارد دیگه اونه

این رو هم در نظر بگیرید اگر ادمین درآمدش از ساید ها فرضا صد ، صد ، هشتاد ، صد و بیست تومان باشه ، آیا میاد حتی ساید هشتاد تومانی رو حذف کنه ؟ همچین ریسکی با توجه به سرور مجاور ، باعث از دست دادن تمام درآمدش از سایت نمیشه ؟ راه های بهتری برای کمک به جنوب شرق نداشت که در عین حال شمال غرب بویی از اون نبره ؟

اگر جواب بدید قطعا حداقل برای من کمکی هست تا بدونم اسپیدترا جایی برای موندن هست یا خیر ، ممنونم

دوست عزیز مطمعن باشید که اگه ثابت بشه واقعا ادمین حتی یک تارگت رو اشاره کرده ، خیلیا از جنوب شرق هم اکانتشون حذف میکنند ... اما سابقه درخشانی که فرمودید رو بنده بهتون اطمینان میدم که کاملا بر اساس یک دروغ بوده ! توی اون سرور تعداد بالایی از همرهای جنوب شرق رو با نامردی شمالیا زدن تو دیوارای خودمون ، توی همون سرور از اول تا آخر مشغول تحقیر و فحاشی بودن ، آخرشم که انواع و اقسام فحش های ناموسی رو توی فروم نوشتن و رفتن ( همه نه اما تعداد زیادی ) ! همون کسانی هم بودن تعداد اندکیشون که انواع و اقسام روش های "چگونه تراوین را به کثیف ترین شکل" بازی کنیم رو تدریس میکردن ...

اونجا یسری پست گذاشتن که ادمین دخالت کرده ! روی فلان اکانت همر برگشته ، در حالی که با اینکه هفته قبلش مشخص شده بود که با خرابکاری ضربه ی نسبتا سنگینی به جنوب شرق زده شده ، اما ادمین به هیچ وجه قبول نکرد سرور به تایم قبلی برگرده و هیچگونه همکاری با ساید ما نکرد و حتی یه دونه گرزی هم اضافه نشد به اکانتی ... دومین مورد گفتن دف ریخته تو اکانتای جنوب شرق ! تماما دف های اکانت های دفساز بود و این موضوعات رو بدون هیچ مدرکی میگفتن ! سومین موردشون گفتن یسری مطالبی بود که توضیح نمیدم چون طولانیه و واقعا به قدری مضحک هست که بهتره بیان نشه !

من نمیخوام مقایسه کنم ، فقط چون اون سابقه رو اشاره فرمودید خواستم توضیحی بدم ... فک کنم موافق باشین که اگر تیمی واقعا حرفش مستند و درست باشه ، با آرامش دلایل و توضیحاتش رو میده و حذف میکنه ، قطعا بقیه هم حتی ساید رقیب باشن ، چون لذت بازی ازشون گرفته شده حذف میکنند ! اما فروم اون سرور خودش محکم ترین دلیل بود که نشون میداد فقط میخوان با توهین و تحقیر بقیه ، خودشون رو خالی کنن و حتی مدرکی که خودشون هم قبول داشته باشند نداشتن ! هرچند هیچوقت اینو قبول نمیکنن اما پیش خودشون میدونن که واقعیت چی بوده ...

تیم شمال غرب این سرور تیم خیلی خوبی هست ، پلیر های خوبی داره و نترس بازی میکنه ! هرچند به نظر شخص بنده در درازمدت باعث میشد که شمال غرب قدرتش نسبت به جنوب غرب و شمال شرق شدیدا تضعیف بشه ، اما بجاش باعث شدن هیجان و فکر و استراتژی های مختلف وارد ساید خودشون و ما بشه ! امیدوارم که اشتباه کرده باشید و اشتباهتون رو بپذیرید و بازی رو همینطور هیجان انگیز ادامه بدیم ! امیدوارم که ادمین سایت دخالتی نکرده باشه ، چون حداقل سروری بعد مدت ها اجرا شد که ارزش وقت گذاشتن داشت و خیلی هارو در کنار هم جمع کرد...

پ.ن : بیصبرانه منتظر مدارک هستیم و امیدوارم هر 4 ساید بدون جبهه گیری و غرض ورزی و منابع شخصی ، بررسی کنن و به نتیجه مشترکی برسیم

پ.ن 2 : بعضی جاهای پلنتون واقعا شاید چون پلن گسترده بود ، ایرادهایی بود که باعث میشد تارگت حذف بشه از لیست دفاع ، مثلا اول اتک رومن میخورد بعد اتک توتن که روی اکانت canavaro اینجوری بود ! و بعضی اشکالاتی که با دقت کردن ، میشد بعضی تارگت هارو حدس زد و حذف کرد ... اما در کل فارغ از نتیجه پلنتون ، این همکاری و جرئت و لانچ عالی ، واقعا جای تحسین داره ...

دوستان تو اکثر برنامه های بررسی ورزش های تیمی ، بعد از بازی زنگ میزنن به یه نماینده از هر تیم که پست معتبری داره و صحبت ها مطرح میشه و جواب ها داده میشه ! پس بهتره فردا ساید شاکی توسط نمایندش بیاد و مدارک خودش رو همونجوری که اکانت لوسیفر گفت قرار بده ، در مقابل هم نماینده ای از ساید ما اگر مدارکی اراعه شد توضیحاتش رو اراعه بده ... اینجوری بحث ممکنه به نتیجه برسه ! اما همه بیان همدیگه رو بدون مدرک متهم کنن و بنویسن تو چیزی حالیت نیست من ۶۰ ساله تراوین بازی میکنم و سرور تست دایناسور ها هم بودم ، من پاکبازم تو کثیفی ، تو در حد من نیستی و این صحبت ها ، قطعا این بحث هم به جایی نمیرسه !

یکی از تارگت ها کپ اکانت ما بود ، که اگر تارگت ها لو رفته بود ، قطعا دوباره ما تروپ نانکپ رو نمیزاشتیم جلوش و دف بیشتری میومد رو اکانت ! خیلی میلیمتری موفق به دیوار کردن شدیم و به اکانت unforgiven هم تبریک میگیم بابت همر خوبشون ... به وضوح مشخصه که با تلاش خودمون موفق شدیم ، پس لطف کنید اون عدد ۸ تارگت اصلی و ۵ دیوار رو که دارید بهش اتهام میزنید ، ۱ دیوارش رو از لیست اتهام های بدون مدرک بردارید و برای زحمتی که کشیده احترام قائل باشید 🙏 از اکانت کاناوارو هم یه تشکر ویژه میکنم ، به دلیل اینکه ۸ موج اتک رو کپ ایشون ، اول رومن بود و دوم توتن ، دفاعشون رو برای ما ارسال کردن 🙏 همچنین از شهریار enemy که میدونه چرا 😂

پ.ن : نمیگم سرور پاک ( چون واقعا تاپ غارت به شدت در حال نشون دادن مولتی زدن های ۵۰۰ کیلویی حتی بود ) ، اما سرور جذابی هست ، امیدوارم در صورتی که دوستان شمال غرب اشتباه کردند ، به بازی برگردند و اگر ثابت کردند حرفشون رو که متاسفانه همه باید بریم ( هرچند واقعا بعید بدونم این اتفاق افتاده باشه با توجه به چیزایی که دیدم )

پ.ن ۲ : دو سه تا اکانت هستن که به وضوح فقط وقت هایی پیداشون میشه که بتونن آتیش درگیری رو بیشتر کنن ، عزیزم شما خیلی زرنگی و همه گول پست های زیرکانه شما رو خوردن و به این زرنگیت ببال و افتخار کن 😂 فقط یکم هم تلاش کن بلکه بگن یکاری هم با اکانتش انجام داد تو سرور

پ.ن ۳ : آهنگری ۲۰ ، تو خودت نمره ی بیستی

دوست عزیز حرف شما کاملا درسته و باید هر دوطرف بحث رعایت کنن ، و سخنگوها و منصب داران ساید از همه بیشتر 👌 پلیرهایی که مثل بنده زیاد تو فروم نبودن هم خود بخود اگه جو خوب باشه با لحن خوب جواب میدن ... من بیشتر منظورم به بعضی ها هست که پست های تحقیر آمیز نسبت به طرف مقابل و بعضی وقتا توهین مستقیم میزارن ، واقعا بهتره هرساید فروم نویساش رو کاملا کنترل کنه و نزاره توهینی به بچه های ساید مقابل انجام بده ... لایک کردن همچین پستی متاسفانه از خود نوشتنش هم بهتره ! کل کل جذابیته بازیه ، توهین خراب کنندشه ... ایشالا که دوستان رعایت کنن و اگه کسی رعایت نکرد هم خود هم تیمیای سایدش جلوش رو بگیرن 🙏

دوستان یه جلسه تشکیل شد که یک سری تصمیم گیری بشه برای اینکه هر ساید چجوری به نوبه خودش به بهتر شدن بازی و تخلف کمتر کمک کنه ... حالا در عمل چقدر به اون هدف نزدیک شدیم و عملی بود یا نه کاری ندارم ، اما پیشنهاد میکنم یه جلسه هم برگزار کنید که جو فروم مثل فروم سرور سه ایکس نشه و آخرش با فحش خواهر مادر تموم بشه !! حداقل این کار عملیه ، کافیه چه من چه هرکسی توی فروم لحن تحقیر آمیز و توهین آمیز داشت رو خود لیدرهای ساید باهاش برخورد کنن و جلو گیری کنن از اینجور موارد ... شاید خیلیا فروم سه ایکس رو نخوندن که چند صفحه آخرش انواع و اقسام فحش ها بود ، اما اونایی که خوندن فک کنم دیدن همین فروم میتونه به یک بخش حال به هم زن هم تبدیل بشه ! کل کل کردن و تیکه انداختن ( در یه حدی اونم ) جزو قشنگیا و جذابیت های فرومه ، اما یه سری پست ها صرفا جهت توهین به یه نفر یا یه گروه نوشته میشه ، یه نفر هم بخواد یه پست فنی یا تحلیلی بزاره میبینه لابلای اینجور صحبت ها جاش نیست و منصرف میشه ...

پ.ن : صرفا جهت پیشنهاد 🤔

تبریک به شمال غرب بابت پلن موفقش ، اشتباه بنده باعث شد همر دیفالت از دست بره ... روز 50 بازی هست ، توی نرمال وقت زیاده و ایشالا که جبران میکنیم ، پرسپولیس 10 نفره تا دقیق 79 ، 2-0 عقب بود ، 3-2 برد :) ما که هنوز دقیقه 15 بازی 1-0 عقب افتادیم :) خیلی وقتا میزنیم ، خیلی وقتا هم میخوریم :) اما پلن خوبی بود ، تبریک به افراد شرکت کننده و همچنین طراحان و لانچ کننده هاش ...

پ.ن : تبریک خیلی ویژه تر به کسانی که از خودشون چیزی ندارن فقط آویزون بقیه هستن :)))

پ.م 2 : تبریک به امپریال تیم ، بنده نظر شخصیم اینه که تراوین باید همینجوری باشه پر از زد و خورد ... جدای از مسائل اینکه غارت تیم ایشون یا خیلی از اکانت های تمامی ساید ها سالم بوده یا نه یا هرچیزی که بنده قضاوتی ندارم ، همین که با هیجان بازی جلو بره خوبه ... حداقل برعکس سروری که طرف با 180 تا مولتی رجیستر کردن ، میره بیابون و مولتی میزنه و افتخارش همینه ، اینجا سرور از اول جذاب شروع شد ... سوای از رقابت و اینکه در آینده چی پیش میاد یا الان چی شده ، حرکت ایشون رو دوست داشتم
    پ.ن 3 : نظرات شخصیه ، نه نظره سایده نه نظره کل پلیر های اکانتمون

مرسی 😅 همیشه این پست های تحلیلی فروم رو گرم و زیبا میکنن 😂🙏 لابد اکانت فرومتم هک شده بوده توسط مدیریت باهاش تو فروم نرمال پست گذاشته بدو بدو 😂 یه گل تیم نساجی از وسط زمین به استقلال زد ، یکی از بازیکنای قدیمی استقلال شبش داشت میگفت آره بازیا مهندسی شدس برای اینکه استقلال امتیاز نگیره ، مجری گفت اینکه از فاصله ۴۵ متری گل خوردین هم تقصیر وزیره ؟ :)))) دقیقا حکایت پست زیبای شما بود

پ.ن : فقط مونده بود ساید شمال غرب از توهین و ادب حرف بزنه با پستایی که گذاشته بودن تعدادی از پلیراش ، هرچند تعداد کمیشون و مخاطب کل ساید شمال غرب نیست !

پ.ن ۲ : مدیریت مارو زیر نظر گرفتی شیطون ؟ اگه بخش بنیاد خیریه هم داری ، این واندرهای برنده شمال رو تحت سرپرستی بگیر 😁

پ.ن ۳ : استقلالی هارو خیلی دوست داریم ، ولی خب هر تیمی تعداد قلیلی طرفدار داره که هرچی بشه یچیزی دارن بگن و «دوز» رو به شقیقه ربط میدن ...

سر کارتون گذاشتن 1نفر از اونایی که اینجا حذف میکنن هیچ سرور غیر رسمی دیگه بازی نمیکنن هر وقت آی آر باز شد اونجا هم میاییم با 50و60تا مولتی بازی میکنیم

میبینم یه سرور به لطف دون ماهان و گلداش داری رنگ همر میبینی وگرنه تو نهایتش در حد همون تیرانداز و شوالیه رومنی :d

ببینیم چیکار میکنن ، شاید مثل تو که زعوس رو زدی اونام نیان 😂 خوشم میاد میدونی چقدر به مولتیات نیاز داری 🤣🤣🤣🤣 گلد هم اگه تو آویزونی ، ما نیستیم 😅 یبار بزنم اندازه سه تا سرور هست ، همرامونم که هست چیا بوده 😂😂😂 اونم تایمی از سرور که رنگشو ندیدی ، پس از مجید تایمه سرور که حذف میکنی اون همرا به کار اومده 😁😁😁 برو به حذفت برس جوافه زیادی نخور

بچه جون دلت خوش بود داری مولتی مارو خفت میکنی نه یکی نه دو تا 16 تا مولتی همر دار بود 4تاش کتیبه و واندر کلین کردن 12تاشم روانه ساید شما شدن

سرور1 هم کسی بازی نمیکنه اونجا هم همین آش و کاسه هست حالا شاید 4نفر چراغ خاموش بیان همون کرم هایی که این سرور ریختی سر سایدت بریزن:d

با صد و پنجاه شصت تا مولتی میخوای همین کارم دیگه نتونی بکنی ؟ 🤣 سرور یک همونایی که هستن کافیه ، همین که مثل شماها بازی نمیکنن به دویستا سرور می ارزه 😅 مولتی هانترشم همین رسوله که میگین بده ، همونایی که اینجا دارن حذف میکنن اونجا گفتن شمال غرب بازی میکنن ، این جالب ترین بخش داستانه 🤔

چراغ خاموش ، چراغ روشن ، مه شکن ، نور بالا ، هرجوری دوس داری بیا ... حداقل از عروسک بازیه این سرورا در میای ، نمیشینی تا روز آخر اکانتو بزاری رو بات و لانچش کنی ، شاید دیدی هیجانش بیشتره اصلا سبک بازیت عوض شد 😁

برنده بازی ؟ عجیبه ! هرکاری میکنید فقط سرور نرمال نیاید ، بزارید ما نوبا اونجا سرمون گرم باشه به روش خودمون ...

از همین تریبون اعلام میکنم خوبه ، هرچند حیف فحش که به اون آدم بدی 🙏

اگه حرف خودتون رو قبول دارید تیم زعوس بدو بدو نمیومد اونجا اعلام آمادگی کنه !

آقا کارتون خیلی زشت بود ، تراوین مگه جای دف ساختنه ؟

خجالت نکشیدید همر مولتی هارو دیوار کردین ؟

نباید دف هاتون رو میریختن یجایی که اتک ها سبز برگردن ؟

اصلا همه اینا به کنار ، وقتی همراتون رو با بازی تمیز نابود کردن ، چرا شاکی بودین ؟

چرا مولتی هانتر اسمش رسوله ؟

چرا زمین گرده ؟

به دلایل فوق اسپیدترا به درد نمیخوره ، حذف میکنیم میریم نرمال اسپید ترا 😂 اونجا اگه فهمیدن مولتی بازی میکنیم ، از اونجام حذف میکنیم میریم سرور اسپیدترای بعدی ، ۳ب۱ حریف میطلبیم

سلام دوست عزیز واقعا خودت فهمیدی چی گفتی،دو اکانت در راستای پلن لیدرا غارت میکنن بقیه در راستای پلن حق غارت ندارن؟ چرا بقیه اکانتا حق غارت ندارن؟ پلنر بزرگ میشه به ما بگی اسم این پلن چیه؟^^

ضمنا هر اکانتی یه سبکی داره ،اکانت ما و gone hero سبکمون غارت هست چون چند نفر روی یه اکانتیم، بقیه دوستان اکثرا تنها هستن و کشاورزی میکنن اما انقدر تجربه دارن که اکانتاشون از M A R S و Gone Hero بهتر در میاد;)

تیم M A R S برای اولین بار با تیم آمرداد بازی میکنه و از انتخابمون کاملا راضی هستیم چون تا الان طبق رسالت سرور بازی پاک انجام دادن

سجاد چرا جواب اینو میدی آخه 😅 این همونیه که یچیزی نوشت راجع به کپ های اطراف اکانت بمب ، زمین و زمان به پستش خندیدن ، یه مدت ناپدید شد ، دوباره گفت بزار یچیزی بگم ! بزار دلش خوش باشه ، تو ذوقش نزن

عزیزم باور کن اینکه شما راجع به پست من چه فکری میکنی اهمیتی برام نداره چون این بحث نتیجه ای نداره ، شما طبیعت حراجی رو قبول نداری و حتی تو بازی پیام ندادی فلانی بیا کتیبه رو یکی در میون بزنیم ، کاری که همیشه انجام میشه و اکانت های زیادی تو حراجی چیزایی که میخوان رو تهیه میکنن :))) دوس داشتی بیای اینجا و از چندین تا اکانتی که بخش کتیبه بودن که خودتم میخواستی بخری ، به یکی بپری و همینجوری هم هربار هی بیانش کنی ! اهل فروم هم نیستم چون بیشتر مکانی برای کل کل و بی ادبی شده تا جایی برای تحلیل فنی ، حالا باز اینجا خیلی بهتره ، فروم سه ایکس کم کم فحش ناموسی داشت رواج پیدا میکرد ...

چکش زدن شما رو هم یکی از دوستان پستش رو گذاشت ، اینجا دیدم و بعد از پست خودت راجع به حضور ما تو حراجی و جوابت رو دادم با اینکه ارزش جواب دادن رو واقعا نداشت این موضوع :))

بنده هم نه نیازی میبینم وضع مالیم رو برای شما توضیح بدم نه به وضع مالی آرش کاری دارم ، هرکی داره نوش جونش ، هرجوری هم خرج کنه به شخص شما و من کوچکترین ارتباطی نداره ! تا جایی که حال کنم در حد نیازم میخرم ، حراجی معنیش همینه دیگه :))) هروقت هم اول هر سروری کسی گفته فلان چیزو نزن لازم دارم ، ساید رقیب هم بوده اگه نیازی نداشتیم چکش نزدیم روش ، هروقت هم کسی بیشتر از ما چکش زد کوچکترین حرفی بهش نزدیم چون طبیعت حراجی همینه ! نه اینکه بیایم کف فروم بخوابیم دو هفته که چرا توحراجی کتیبه میخری ، در حالی که خیلیا گرونتر هم میخرن از ما ، و سعی کنیم علیه اکانتی جو ایجاد کنیم ! کتیبه یا هرجایی رو هم دوس داشتی ببند ، همونقدری که شما میتونی ببندی ، ما هم میتونیم باز کنیم :) اینهمه سرور هیچکس همچین صحبت هایی که شما راجع به حراجی مینویسی رو نگفته ...

همبازی های بنده هم دوتا از انسان های با شخصیتی هستن که چه داخل بازی و چه بیرون بازی ، از کنار هم بودن لذت میبریم ، مثل خیلی از افراد دیگه سرور ! متاسفانه راجع به موضوعات دیگه ای با هم صحبت میکنیم

بنده هم تقریبا هم سن شما هستم و واقعا از این بحث لذتی نمیبرم ، پس خوشحال میشم که یجایی این ریپلای ها به پایان برسه و فروم پست های منطقی و تحلیلی داشته باشه ! الانم خیلی از نوشته هام رو پاک کردم بلکه تا 101 ادامه پیدا نکنه !

راجع به مابقی موارد هم شما وقت بزار تا ببینی چطور میشه :) از نظر شما آبادی زدن مهمه ، از نظر ما چیزای دیگه ، اگر اکانت اول تاپ غارت خیلی از غارتش مال آبادیاس ، قلقی حتما بلده که ما بلد نیستیم و آبادی جوریه برامون که پوینت حجومیش و غارتش برامون صرف نداره ... شاید هم بخاطر نژاد ، جای دهکده ها ، نوع تروپ و خیلی موارد دیگه ، ما هم به روش خومون غارت میکنیم و توی تاپ هم هستیم و اهمیتی فعلا به پوینت هجومی نمیدیم چون برای موفقیت فقط یه راه وجود نداره :دی اگر شما فکر میکنی داریم قانون رو دور میزنیم ، بنده بازم میگم : ما مسئول چیزی ایم که هستیم ، نه چیزی که راجع بهمون فکر میشه ! یکی از دلایلش هم قطعا وقتیه که رو اکانت داره گذاشته میشه

در پایان امیدوارم این سرور پر از درگیری و هیجان باشه و مثل مابقی سرور ها سوت و کور جلو نره

مهربان تو خجالت نمیکشی کتیبه میخری ؟

خخخخخخخخخ

بیا ۳ایکس خفتاتو بکن اینقدر کتیبه نخر

من شرمنده ام 😅😅😅 باور کن ا‌ونجا رکورد جهانی دف تاریخ تراوین جابجا میشه ! من بیخیال اونجا شدم ، واقعا با اون حجم از مولتی بازی همه ساید ها تا چند روز دیگه با دف مولتیاشون میتونن اکانت اصلی منو صفر کنن 🤣🤣

از لحن و سرعت عمل و استمرار شما معلومه که به پماد دسترسی نداشتی عزیزم :))) پول داریم ، امداد هم داریم ، خدارو شکر ، مخلص همه ی پلیرهایی که شعور وشخصیت دارن هم هستیم ، خوشبختانه در سرورهای مختلفی رقیبامون بهترین رفیقامون شدن :)) به رخ هیچکسی هم نمیکشیم ، امثال شما واقعا اشتباهه جواب دادن بهشون :) برو هرجا میخوای چکش بزن واقعا الان به نظرت خیلی مهمه برام ؟ یا مثلا کی اومدی و میخوای چیکار کنی ؟ یجوری لااقل تایپ کن شدت سوزش برملا نشه :)))) خیلی خودتو دست بالا گرفتی :)) ما نوب تو خدای تراوین ، مواظب باش شوگر ددی نیارن برات ، لازم بود این جمله برات :))) با عذرخواهی از جمع فروم ، بنده با ایشون به سبک خودشون مجبور به صحبتم

بیشتر درگیر اینیم چرا یه دهی توافقی صفر شد ده صفحه تو فروم بوم بوم داشت

یک اکانت دیگه ده زد تو جنوب شرق ! مشکلی نداره یا به صرفه سیاست های ساید نیست که سرش رابطه اتون خراب بشه با شمال غرب یا هماهنگ نمیکنند که اونم صفر کنید!

بنده سیاست گذار ساید نیستم و در جریان این موضوع هم نیستم ، دوستانی که در جریان هستن جواب شمارو میدن ... ساید هروقت تارگتی بده ، اکانت ما در خدمت ساید هست