نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• هنوز یه عده از بابت رنک یک هجومی شدن تیم Se_GuarD تو سرور قبل زیر دلشون درد میکنه

ربطی به این داستانای خاله زنکی یه عده که تا یه چیزی میشه میرن رو حذف ندارم فقط خواستم یاداوری کنم:)

• نوچه عزیز

چرا اراجیف به هم می بافی ؟؟

با سند و مدرک همه چیو زدم تو صورتت ، خودتو پاره نکن هرچیم می خوای بگو ، ما که حذف می کنیم برین ، شما هاهم بشینید با اکانت هایی که مهدی جونتون اد میکنه بازی کنید

فقط مواظب باشید مثل برره از دشمن فرضی شکست نخورید

فرض بر این که همرا شما بر نگشته ، شما که کاتا ندارید ، واندر هم که ندارید ، چیو می خوای ببری ؟؟ حالت خوش نیست مثل اینکه

میگم دست و پا نزن مثلا بیای مارو تحریک کنی که بازی کنیم واسه همینه ، ما که مثل شما ها گاگول نیستیم داداش من

حذف میکنیم چون واقعا دیگه دست بردن ادمین تو بازی به گند کشیده بازیو

حتی اکانت اوکلاهاما توی nw برای خود ادمینه ، اقا من دارم میگم اکانت تو ساید خودما مال ادمینه

دیگه حضرت سلیمان نیستم بتونم با زبان خودت باهات صحبت کنم .

• سناریو ۱ : دو ساید شمالی حذف میکنند و رو حرفشون میمونند و جا نمی‌زنند .

سناریو ۲: حذف نمی‌کنند ؛ اگر بردند میگن با وجود امداد غیبی بردیمتون ؛ اگر هم نبردند میگن تا آخرش بودیم و با امداد غیبی ما رو بردین :دی

شما که میدگیم گفتید سی میلیون دف دارید دیگه این ناز و کرشمه ها چیه و هر شب یه شاهنامه .

من رو حرفتون حساب کردم و به دوستای خودم تو سه ایکس گفتم از الان همر ساختن رو شروع کنند چون شمال سی میلیون دف میدگیم و تقریبا ۱۰۰ میلیون دف واندرشون میزارن و ممکنه سرور شش ماهه دیگه طول بکشه :دی

خداوکیلی گیریم شما الان ۵۰ میلیون دف دارید . با چه رویی از بازی پاک صحبت میکنید :دی

عاقلان را اشارتی کافیست

شادزی مهرافزون

• سلام و خسته نباشید
    باز داستان تکراری و این تیم بی هویت و بی شرف تو تراوین؛کلا سبک بازیشون همینه؛وقتی در بی شرفی به بن بست میخورن و فضارو تنگ می بینن ؛ شروع می کنن به جو سازی و حذف و الفرار
    کلا تزشون همینه؛از بازی فقط فرار کردن یاد گرفتن:))
    چه دات کام و چه ای ار و چه الان تو اسپید ترا؛ تهش فرار می کنن

یه مشت نوب ؛بی خاصیت, فقط جای تاسف داره از بعضی از دوستان قدیمی که با این گروه بی ....همراه هستن

نکته: طرف نوشته چیز ننه هر کسی که همرهای شمارو به فنا داد

بی خاصیت اصلا تو و اون گروه بی هویتت اصلا غیرت دارید که سرش داری فحشم میذاری؟ دیگه همه شمارو میشناسن سر این بازی جدو ابادتونم میفروشید چه برسه بخواید سرش فحش بذارید که مثلا ادای ادم با غیرتهارو در بیاری
    غیرت ندارید

گمشید از تراوین برید بیرون؛برید جایی که غیرت نداشتتون به راحتی بفروشید

ادمین جان
    شما هم مثل سرورهای دات کام و ای ار
    اینجا این گروه بی هویت دیدید به کل بن ایپیشون کن

اینها ... ندارن و بهتره برا همیشه ایپی هاشون بن بشه

• کثافت ِ لجن ِ بد

برو . پیف پیف

• بچچهای شمال دارن حذف مینن از همین الان 72 ساعت دیگه واندر جنوب 100 میشه شاد باشین دیگه لازم نیست 1ماه منتظر بمونین که صد میکنیم یا نه

بچهها سوالاتی دارن که با هیچ منطقی ما جوابی براش پییدا نکردیم و پستاشونم حذف میشه در ان لحظه مدریت بهتر نیست یه جوابی بده ایا؟؟؟

• بچه جون دلت خوش بود داری مولتی مارو خفت میکنی نه یکی نه دو تا 16 تا مولتی همر دار بود 4تاش کتیبه و واندر کلین کردن 12تاشم روانه ساید شما شدن

سرور1 هم کسی بازی نمیکنه اونجا هم همین آش و کاسه هست حالا شاید 4نفر چراغ خاموش بیان همون کرم هایی که این سرور ریختی سر سایدت بریزن:d

• بچه جون دلت خوش بود داری مولتی مارو خفت میکنی نه یکی نه دو تا 16 تا مولتی همر دار بود 4تاش کتیبه و واندر کلین کردن 12تاشم روانه ساید شما شدن

سرور1 هم کسی بازی نمیکنه اونجا هم همین آش و کاسه هست حالا شاید 4نفر چراغ خاموش بیان همون کرم هایی که این سرور ریختی سر سایدت بریزن:d

سلام مجید جان

شما که افتخار ندادی تو ساید کنار ما بازی کنی ولی اگه واسه زدن ما هم هست بیا حداقل زیر و روت یکیه رقیب قابل احترامی :)

با صد و پنجاه شصت تا مولتی میخوای همین کارم دیگه نتونی بکنی ؟ 🤣 سرور یک همونایی که هستن کافیه ، همین که مثل شماها بازی نمیکنن به دویستا سرور می ارزه 😅 مولتی هانترشم همین رسوله که میگین بده ، همونایی که اینجا دارن حذف میکنن اونجا گفتن شمال غرب بازی میکنن ، این جالب ترین بخش داستانه 🤔

چراغ خاموش ، چراغ روشن ، مه شکن ، نور بالا ، هرجوری دوس داری بیا ... حداقل از عروسک بازیه این سرورا در میای ، نمیشینی تا روز آخر اکانتو بزاری رو بات و لانچش کنی ، شاید دیدی هیجانش بیشتره اصلا سبک بازیت عوض شد 😁

• با صد و پنجاه شصت تا مولتی میخوای همین کارم دیگه نتونی بکنی ؟ 🤣 سرور یک همونایی که هستن کافیه ، همین که مثل شماها بازی نمیکنن به دویستا سرور می ارزه 😅 مولتی هانترشم همین رسوله که میگین بده ، همونایی که اینجا دارن حذف میکنن اونجا گفتن شمال غرب بازی میکنن ، این جالب ترین بخش داستانه 🤔

چراغ خاموش ، چراغ روشن ، مه شکن ، نور بالا ، هرجوری دوس داری بیا ... حداقل از عروسک بازیه این سرورا در میای ، نمیشینی تا روز آخر اکانتو بزاری رو بات و لانچش کنی ، شاید دیدی هیجانش بیشتره اصلا سبک بازیت عوض شد 😁

سر کارتون گذاشتن 1نفر از اونایی که اینجا حذف میکنن هیچ سرور غیر رسمی دیگه بازی نمیکنن هر وقت آی آر باز شد اونجا هم میاییم با 50و60تا مولتی بازی میکنیم

میبینم یه سرور به لطف دون ماهان و گلداش داری رنگ همر میبینی وگرنه تو نهایتش در حد همون تیرانداز و شوالیه رومنی :d

• سلام مجید جان

شما که افتخار ندادی تو ساید کنار ما بازی کنی ولی اگه واسه زدن ما هم هست بیا حداقل زیر و روت یکیه رقیب قابل احترامی :)

کسری جان من اول سرور امدم اکانتم ساختم اس ای رو حساب اشکان و سعید و بهنام بعد دیدم سرور بات نداره منم حوصله بدون بات نداشتم گفتم بازی نمیکنم

ولی الان یه سری واسه خودشون بات دستی نوشتن صداشم درنمیارن اینجا مولتی دونه ای 50 میگرفتن بالا بیارن اونجا قیمتش بیشتره همیشه راه های رسیدن به خدا زیاده اونی که باید مولتی بازی کنه راهشم پیدا میکنه باتشم پیدا میکنه

• سر کارتون گذاشتن 1نفر از اونایی که اینجا حذف میکنن هیچ سرور غیر رسمی دیگه بازی نمیکنن هر وقت آی آر باز شد اونجا هم میاییم با 50و60تا مولتی بازی میکنیم

میبینم یه سرور به لطف دون ماهان و گلداش داری رنگ همر میبینی وگرنه تو نهایتش در حد همون تیرانداز و شوالیه رومنی :d

ببینیم چیکار میکنن ، شاید مثل تو که زعوس رو زدی اونام نیان 😂 خوشم میاد میدونی چقدر به مولتیات نیاز داری 🤣🤣🤣🤣 گلد هم اگه تو آویزونی ، ما نیستیم 😅 یبار بزنم اندازه سه تا سرور هست ، همرامونم که هست چیا بوده 😂😂😂 اونم تایمی از سرور که رنگشو ندیدی ، پس از مجید تایمه سرور که حذف میکنی اون همرا به کار اومده 😁😁😁 برو به حذفت برس جوافه زیادی نخور

• کسری جان من اول سرور امدم اکانتم ساختم اس ای رو حساب اشکان و سعید و بهنام بعد دیدم سرور بات نداره منم حوصله بدون بات نداشتم گفتم بازی نمیکنم

ولی الان یه سری واسه خودشون بات دستی نوشتن صداشم درنمیارن اینجا مولتی دونه ای 50 میگرفتن بالا بیارن اونجا قیمتش بیشتره همیشه راه های رسیدن به خدا زیاده اونی که باید مولتی بازی کنه راهشم پیدا میکنه باتشم پیدا میکنه

مجید جان راه های رسیدن به خدا که همیشه زیاده ولی خب بازم در هر صورت ازآمار صنعتی سرورای اسپید به شدت فاصله داره . مجید جان دیگه عادت کردی به بات بیا به یاد قدیم پلی بده لذتی که تو بازی بدون بات هست با بات نیست :دی

• به به فحاش بزرگ زبونش باز شده

شما ادم کثیفی هستی یکی از کثافت های سرور تویی

که با فحاشی به قومیت ها نه تنها بنت نکردن بکله با پرویی تمام میای اینجا پست میزاری

کثافت هایی مثل دقیقا همون رفتار های ادمین این سرورهوای

وای وای وای

یک نفس عمیق بکش کلاغ جان تا فشار از روت برداشته بشه پیشنهاد یک وعد ماست و پونه هم بهت میدم بزن سر دل نکنی

از تیم زعوس و دارو دستش انتظاری بیشتر از این هم نمیشه داشت

دقت کن هر سروری رفتین جز فحاشی، تقلب، دزدی، به نمایش گذاشتن ادب خانوادگی ، در افشانی در فروم و .....چیزی ازتون دیده نشده واقعا متاسف شدم برای تو و تیمت

میگن هوا گرم میشه نهنگ ها خودکوشی میکنن دقیقا اینجا هم صدای سوت دیزی میاد

یادم توی همین فروم اومدم گفتم دلم میسوزه واسه ساید شمالشرق چون نمیدونن چجوری دارن زحمتشونو با اتحاد با زعوس به فنا میدن اما خود کرده را تدبیر نیست

کلاغ که نمیتونه ادا عقاب در بیاره

• تلاش دوستان شمال غربی برای چی بود ما نفهمیدیم

مدارک افشاگرانه شون رو هم ما ندیدیم !

قرار بود افشاگری بزرگی در بیست و چهار ساعت آینده صورت بگیره !

اونم ندیدیم

عیبی نداره پاما بهتون می گم از الان به بعد چی قراره ببینیم :

تا الان فشار و مظلوم نمایی دوستان نتیجه نداده و کسی برا حذف شدن اکانت دوستان تره هم خورد نکرده ( حکایت سرور اخر سه ایکس سورنا )

از اونجایی که فهمیدند برنامه ها اون طوری که می خواستند پیش نرفت پس دو راهکار وجود داره

راهکار ساده :

فرار رو بر قرار ترجیح داده و همه جا بگن ادمین بود که بازی رو خراب کرد ما که شیر اگر چه در حال اجابت مزاج باشیم :)

اما سناریو محتمل تر :

آنچه در بیست و چهار ساعت آینده خواهیم دید :

سلام دوستان هاشم هستم یک پرنده :)

با توجه به بررسی های انجام شده ساید پر افتخار شمال غرب در کنار دوستان شرقی خود به این نتیجه رسیدن که به پاسداشت زحمات بچه ها تا اخر سرور بازی کنند و ثابت کنند که جنوب شرق حتی با دخالت های ادمین هم حریف ما نمی شود :)

چرا عقل کند کاری ؟!!؟

افشاگری چی شده!؟

بزرگترین افشاگری تاریخ ؟؟

ایا ؟

• پ ن 8 : سکوت پارسا رو دوست دارم .

سلام کاوه جان

والا دلیل چیزی نگفتن من اینکه هر سرور یه داستان داریم

چند سرور پیش میگفتن کتیبه ها چیده شده

سرور قبل میگفتن ادمین به نفع ان دبل میگیره با اون شکلی که معماری برگشت و خیلی داستانا

الان همونا میگن به نفع اس ای همر اد شده فلان شده

و چرا هیرو فلان اکانت لول نداره... خدایی این یه مورد دیگه خیلی مسخره بود

خلاصه هرکی موقعیتشو توی خطر می بینه یه بهونه ای میاره دیگه

منتظرم این مسخره بازی ها تموم شه بازیمون رو بکنیم

• با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان چهار ساید .

با توجه به مشکلات پیش امده و اینکه ما همیشه به خاطر دوستامون و ساید پلی میدادیم این سرور هم مثل همیشه به خاطر رفاقت و دوستامون اومدیم یکم دست و پنجه با سرور سه ایکس گرم کنیم ولی نشد که نشد نه از ترسی هست نه از شکایت .

دلیل حذف هم که کاملا معلومه فقط و فقط به خاطر حرف دوستای گلم و رفاقتای موندگاری که چندین سرور شکل گرفته.

دلیل ما نه ترس هست نه فرار ،سرورهایی موندیم که صد در صد بازنده بودیم ولی رفقای ما هم مونده بودن این سرور رفقا میرن ما هم به احترام و عشق رفیقامون گذاشتیم رو حذف.

امید و ارزوی موفقیت برای چهار ساید

کارو

BUD WEISER

• درود /.

تیم متای شمالی کمتر از 50 ساعت دیگر تمامی اکانت هاشون حذف خواهد شد و با توجه به شواهد و مدارک و مستندات به هیچ عنوان دیگر نه در 3ایکس نه در نرمال بازی نخواهیم کرد (حیف وقت و هزینه ها) .

مرتضی عزیز پستت رو خوندم باورم نشد همچین آدم کثیف و مزدوری شدی !! برام جالب بود .

تورج جان لایکای ریزتو میبینم خندم میگیره رها باش بیا خودت حرف بزن خالی کن خودتو .

اکانت های فروم اولدارک فاشیست ، M.H.N ، Gone Hero ، Grand تمامن اکانت های زیر نظر مدیریت این سایت می باشند جهت هدایت کردن کل کل ، توهین و داغ کردن فروم !!

پاسخگو کسانی که ارزش ریپلای دارن هستم .

ارادت /.

• درود

کاری به بقیه پستتون ندارم چون ربطی به من نداره.

شما اصلا منو می‌شناسی گلم؟

البته اگر همون چپ دست سرورهای ۵۰ هستی باید منو بشناسی . با همین اسم گرند سه سرور پشت هم رو بردیم و رنک یک پاپ و هجوم بودیم واندرم صد کردیم و البته شما رو صفر کردیم که ارزشی ندارند چون در حد هم نبودیم .

به بچه‌های کلاسیک بگی میخندن بهت که تحت هدایت مدیریته مهدی قندیل :))))))

قبل از هر سخنی بهش فکر کن .

پشت هر اکانت کسی هست که دارای شخصیت و ارزشه ؛ اگر برای خودت ارزش قائلی برای دیگران هم همینطور باش .

اسم گرند هم اتحاد ما بود تو سرور یک راند یک ایران که سن شما قد نمیده به این داستان جنوب شرق بودیم که بعدها با تایرانت ادغام شد بغل تریدات آرمی (اینارو هادی می‌تونه بهت بگه)

شادزی مهرافزون