Posts by Gone hero

درود به تمام دوستان عزیز 😍

دوستان من قصد بی احترامی ندارم ، فقط یه نکته ای چندین سروره میبینم ، گفتم بگم و رفع زحمت کنم 😂

چه بخوایم چه نخوایم این بحث مولتی بازی هست ، یکی مثل من حال نمیکنه با این کار ، یکی مثل مجید میگه هنره این سبک ... خب نظره هرکی متفاوته ، حالا به اون کاری ندارم ...

ولی اینکه هر سرور بیایم یه سری شعار بدیم و رُخ عقاب بگیریم ، بعد در عمل کار دیگه ای بکنیم زیاد جالب نیست ! آقا من مخالف مولتی بازیم و من عضو هیئت مدیره فلان نهضت ضد مولتی بودم و من ساید پنجم بنا میکنم و با مولتی بازا برخورد کنیم و فلان و فلان ، دو روز بعد تو دامنشون ... شما اگه به عنوان لیدر یه ساید میبینی کلی مولتی باز تو سایده و مشکلی باهاش نداری ، از همراشون استفاده میکنی برای سایدت ، میری با یه ساید مولتی باز دیگه متا میکنی ، خب آقا داری به نفع سایدت عمل میکنی دیگه ، حق هم داری ! هم اونا زحمت میکشن هم شما ...

ولی این چه فازیه که شعار بدیم و تو عمل انتخابمون بین صلاح ساید و مقابله با مولتی بازی ، ساید باشه ؟ چه بخوایم چه نخوایم ، چه درست چه نادرست ، چه تقلب چه هنر ، آقا مولتی بازی هست و خیلی از دوستان لذت میبرن ازش ! تو همه سایدا هم به وضوح تعداد بالا هست ! خب حالا یکی مثل من میگه خب تراوین یه تفریحه ، بزار یه گوشه منم بازیمو کنم ، یکی میگه ولش کن این فایده نداره و میزاره کنار ... اما اینکه بگیم من مخالف مولتی بازیم ، بعد مسئولیت بگیریم اون وسط و امتیاز اتحاد و همرای اصلی و آنویلای اصلی و همه چی رو که ازش استفاده میکنیم از مولتی در بیاد ، بعد شعار بدیم واقعا مسخرس !!!

شما شاید دوست داشته باشین که مولتی بازی کم بشه ، ولی قبول کنین فقط شعارش رو دارین میدین ! براتون لیدری کردن و برنده شدن سایدتون خیلی مهمتره و اقدامی هم در حال حاضر برای شعارتون انجام نمیدین هیچ ، کاملا در تضاد اون دارین کار میکنین ! اصلا هم خرده ای به شما وارد نیست چون صلاح جمعی سایدتون هست ، ولی خب منطقی تره حداقل شعار هم ندیم دیگه وقتی یه موارد دیگه ای ارجحیت داره 🙏

پ.ن : شبا که شما بیدارین ، کسری خان هم بیداره 😬

لقمان جان دمت گرم :love: خداییش هربار پست میزاری من کیف میکنم به شخصه ، ممنون

بعد از مدت ها عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز

باگ سرور به قدری برای بنده جالب بوده که بعد از مدت زیادی دوباره به فروم یه سری بزنم و نظرات رو بخونم 😬 پست های قبلش رو همینجوری تند تند رد میکردم چون اکثرا شامل محتوای «تو خیلی بدی من خیلی خوبم» بود ولی بعضیاشم جالب بود ! یعنی حتی تو واضح ترین شرایط هم اصلا و ابدا کسی نمیومد بگه که آقا تبریک میگم شما اینجای کار موفق تر از ما بودید ! جالبه که هر پلنی زده شده ، هر دو طرف برنده مطلق هستند و به هیچ وجه اشتباهی صورت نمیگیره از دو طرف 😂

جسارتا قبل از بیان اصل موضوع ، جواب یکی دوتا از دوستان رو بدم 😬 دوست عزیز ، دوتا همره ما چیف شد ولی بهتون گفته بودم دقیقه ۱۰ بازی اگه یه گل زدی فک نکن الان بازی رو بردی ، یکم صبر کن ببین چی میشه ، یه گلی خوردی بعدش که نامزد جاییزه پوشکاش شد ... پس شمایی که اینقدر حرفه ای هستی چرا بازم با وجود دوتا همری که پرید ، اینقدر با فاصله عقبی ؟ 🤔 هر وقت تونستی یه کاریو کامل انجام بدی ، بعدش بگو فلان و فلان ! افتخارت اینه دوتا همر پرید ؟ پس بعدش چرا اینجوری شد یهو 😂

یه مطلبی هم هست که یکسری دوستان مدام بیان میکنن ، و موضوع میزان غارت هست ! اگر کاری هست که نمیتونید اون رو به بهترین نحو انجام بدید ، دلیل نمیشه که هرکسی بهتر از شما انجامش داد پس اون داره خلافی انجام میده ... یکی از اکانت هایی که تقریبا همیشه داخل تاپ بوده ، اکانت ما بوده و رید سالمی داشته ، پس تاپ ۱۰ اگر از نظر شما عجیبه میزان غارتش ، ببینید کجای کار خودتون مشکل داره ! اثباتش سالم بودن رید هم به سادگی امکان پذیر هست ، اما از اون جایی که مشخص هست جو فروم بیشتر به سمت توهین و تمسخر هست تا منطق ، بهتر هست که عیش دوستان رو خراب نکنیم.

یه مورد دیگه هم بگم ، حرفا جمع شد یهو طولانی شد 🤕 دوستان به نظرم در بعضی موارد اینکه مخاطب حرف ها طوریه که مثلا میگیم لویالیا ، یا امردادیا و کلا به صورتی گروهی مخاطب قرار میدین ، زیاد جالب نیست ! وقتی حرف هاتون توهین آمیز ، تمسخر آمیز یا به صورت تهمت هست ، جالب نیست که اسم گروه رو بگین چون شامل تمام افراد میشه ! مثال بارزش اینکه گفته میشه امرداد کثیفه ( چیزی رو گفتم که راجع به ما گفته میشه تا به کسی بر نخوره ، به لویال و بقیه هم گفته شده حرف های این چنینی ) ! شما اینجوری دارین به کل مجموعه توهین میکنین و یا باید خیلی مطمعن باشین که ۱۰۰٪ این مجموعه مشکل داره ، یا باید خیلی شخصیت افراد براتون بی اهمیت باشه !! چه راجع به ساید ما چه هر سایدی ... الان مثلا روزی ده بار بگین امرداد کثیفه ، کوچکترین اهمیتی برای یک نفر از مجموعه ما نداره چون خودمون میدونیم اینور چه کار تیمی و بازی حرفه ای انجام شده که خیلیا باورشون نمیشه و این حرفارو میزنن 💪 شما فرض بگیرید بازی کثیف ، اگر یک نفر هم از یک مجموعه کثیف ، تمیز بازی کرد ، بهتره به احترام اون فرد ، همه گروه رو مخاطب قرار ندید.

*** ادامه رو در پست بعدی مینویسم و از حضورتون مرخص میشم ، فک کنم دوتا پست طولانی ، بهتر از بیست تا پست تکراری باشه ... شرمنده جهت طولانی شدن پست

توی دات کام، اول بازی تا حمایت تموم بشه هیچ حیوونی تولید نمیشه ولی بعد از تموم شدن حمایت دیگه به اتک ربطی نداره و باز شروع می کنه به پر شدن( تا میزان خاصی) اگه دوباره خالیش کنی باز یک مدت خالی می مونه تا زمان پر شدن دوباره آبادی ها... این سیکل ادامه داره کلا و مثل اینجا نیست.

میدونم ، من سوالم اینه که بعد از حمایت که دوباره خالی میشه تا چه مدت خالی میمونه و بر چه اساسی حیوون توش میاد دوباره ؟ یه مکانیزمی داره یا همینجوری یهو باز حیوون میاد توش ؟

حدودا 2 ساعت دادش اینجا طول میشکه بین2 الی 3 ساعت ولی شما واسه تلفات ندادن روی 2 ساعت حساب کن اگر توی این دوساعت اتک نزنی و منابع اون واحه خالی نشه نیرو ظاهر میشه

من تو داتکام رو میگما ، تو اسپیدترا رو نمیگم ... چون اونجا منابع رو خالیه خالی هم کنی ، یهو بدون اینکه منابعی توش باشه تو نیم ساعت پر از حیوون میشه 😬

دوستان عزیز سلام دوباره :)

بنده دوباره یه سوال دارم ، ممنون میشم کسی در جریان هست جواب بده ، هرچند ربطی به سرور نداره ...

تو سرورهای داتکام ، معمولا تا سه ( بسته به نوع سرور ) روز بعد اینکه واحه خالی میشه ، حیوون داخلش نمیاد ، اما بلافاصله بعد از اون تایم حیوانات ظاهر میشن ... کسی در جریان هست که بعد از پاکسازی مجدد ، چه تایمی و بر چه اساسی دوباره حیوون داخل آبادی میاد ؟

با سلام اینجا هم مثل سرور اورجینال تراوین 2 کتیبه کوچک و یک کتیبه بزرگ یا منحصر میتونی همزمان فعال داشه باشی و اگر کتیبه غیر از اون های که مجاز هست داشته باشی فقط اونایی که زودتر روی اکانت اومدن فعال میشن و یکسری توضیحات تکمیلی دیگه که دوست داشتی بگو تای بازی واست میفرستم

محمدowldark

خیلی ممنونم ، میخواستم مطمعن شم همون قوانین تراوین اصلی هست :) تشکر

سلام و درود به همه دوستان عزیز

لقمان جان یه تشکر خیلی ویژه دارم ازت، اصلا حال و هوامو عوض کردی دیدم این تاپیک رو :) واقعا یجوری شده بود سطح بحث های تاپیک مجاور، که انگار دست تعدادی کودک سه ساله اس که همش دارن به هم میگن تو بدی و هی تکرار میشه ! حداقل اینجا اگر پست های فنی گذاشته بشه، در کنار بازی، لذت میبریم از خواندنشون و مطالب جدیدی یاد میگیریم. خلاصه که بسیار تشکر ... بنده یک سوال دارم راجع به سرورهای اسپیدترا : روی هراکانت چه تعداد کتیبه میتونه فعال باشه و مثلا اگه بیشتر از حد مجاز باشه ، کدوم کتیبه ها و بر چه اساسی فعال میشن روی اکانت ؟

پ.ن : لطفا اینجا هیچ لفظ یا کلکل یا لقبی که تو تاپیک مجاور هست رو به کار نبریم و کل کل نکنیم، اگر این مطالب عنوان بشه دوباره بحث به وجود میاد و اینور هم مثل اونور میشه ...

ارادت فراوان

مهربان

دوستان عزیز به توجه به فضای فروم بنده از حضور شما مرخص میشم ، اگر امری با بنده داشتید در داخل بازی در خدمتتون هستم 🙏 امیدوارم در ادامه بازی جذابی رو داشته باشیم 💪

پ.ن : با دوستان جدید و باشخصیتی از هر چهار ساید آشنا شدم و فکر کنم هدف بازی همین دوستی ها و لذت بردن از رفاقت در کنار رقابت هست 😍

پ.ن ۲ : با اندک دوستانی هم آشنا شدم که متاسفانه فکر میکنن با توهین ، دورویی ، داستان سازی و زیر سوال بردن بقیه ، خودشون بزرگ میشن ... یه سری دوستان هم کم لطفی کردن و تهمت ها و دروغ هایی پشت سر ما گفتن که صرفا جالب بود !

آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

ارادت در جریان است 😉

خسته نباشید و تبریک به متای شرق بابت پلن های موفق امروز ، و همچنین خسته نباشید به دوستان جنوب غرب :)

زیاد جالب نیست که وقتی به این وضوح یک طرف متضرر شده ، بخواد سر همه رو شیره بماله و بگه که این اکانت ها فلان بودن و فلان ! خب ما که مستقیم درگیریم با شما و میدونیم هر ده چی تا حالا ازش لانچ شده رو ما ، شما هم که میدونید ، بقیه هم که هم چشم دارن هم بازی بلد هستن اکثرا ، حداقل بگین تارگت های مهمتری بود دف ما اونجا بود ! اینجوری به شعور مخاطب ها توهین نکنید انصافا :/ قرار نیست که کسی رو ببرن زیر تیغ اگه سایدش تو یه پلن نتونست دفاع کنه ، نشستیم دوره هم بازی میکنیم و ساعت 6 میایم خونه که کورونا اومد ما نباشیم :/

دوستان هرکی فحش داده یا نداده ، خواهشا بیخیال شید ، از الان به هم توهین نکنیم حداقل ! مگه الان هر دو طرف ادعای ادب ازطرف خودشون و بی ادبی از طرف مقابل ندارن ؟ خب بجای اینکه ثابت کنید طرف مقابل بی ادبه ، ثابت کنید خودتون با ادب هستین ، بهتر نیست ؟ همه بلدیم فحش بدیم ، همه بلدیم جوری فحش بدیم که بعدا بگیم من منظورم این نبود ، همه بلدیم اینارو ! تا فروم بیشتر از این داغون نشده ، یکم تعمیرات توش راه بندازیم 8)

پ.ن : از اتاق فرمان میگن همر به اکانت ما اضافه شده =O ولی متاسفانه تیراندازاش رباط صلیبی پاره کرده بودن ، پس فرستادیم || همون قدیمیا رو روشون کار کردیم ، الان مثل لامبورگینی میان و میرن :)

پ.ن ۲ : امیرخان ممنون از شما و تشکر 😍

صرفا جهت کمی کل کل :

جای دیفالت ما علف سبز شد 😔 تازه هوا خوب بود گل هم داد 🤔 ولی هنوزم وقتی میریم سمت کپ ، هنوز کلی گل کم میاریم ببریم سر مزار همرای شمال غرب 😊

یجا گفتم که دقیقه ۱۵ ما ۱-۰ عقب افتادیم ، ولی بازی ادامه داره و منتظره کامبک باشین 😬 بعد که بازی ۱-۱ شد ، تیم حریف گفت شما بازیکن غیر قانونی دارین و ترک زمین کرد و بازی ۳-۰ شد 🤔 حالا درسته که استراتژیش این بود تو ۳۰ دقیقه اول کار رو تموم کنه و بقیه دقایق بازی رو به خدا سپرده بود ، ولی تیم ما هم تیم ۳۰ دقیقه و هم ۹۰ دقیقه بود و بلافاصله یه گل قیچی برگردون قشنگ زد 😋 حالا شما بگین ما یه گل زدیم بردیم ، بقیه هم میگن باشه شما یه گل زدین بردین 😂

پ.ن : جدا از این کل کل ها ، واقعا دلمون برای اون شمال غرب جسور تنگ شده 🙁

پ.ن ۲ : حاج حسین من یاد شخصیت لیتل فینگر تو گیم آف ترونز افتادم 😬

سلام و عرض ادب به شما دوست عزیز و گرامی

دوست من شما شاید به قصد زدن کسی نیومده بودید ، اما تعدادی هستن که از روز یک سرور فقط میخوان یجوری امرداد برنده نشه ، براشونم ساید خودشون مهم نیست ببره یا نه ! قطعا اگر بدون تعصب فروم رو بررسی کنید به حرف من میرسید !

شمال غرب رسما اعلام کرد ما میایم امرداد رو بزنیم ، آقا دمشونم گرم وجودش رو داشتن گفتن و اومدن تو میدون عمل ! برعکسش کیه ؟ تو سرورای قبلی هیچ کاری نتونسته بکنه ، الان اومده مثلا خیلی تیز و سوسکی تو فروم جو رو علیه امرداد کنه و هر تهمتی که میتونه بزنه که یجوری دشمن برای ما بتراشه ، ولی به قدری تابلو هست که ۹۵٪ سرور میدونن ! حتی سایدی که داره حمایت میکنه ازش هم این رو میدونه ولی میگه حالا که به نفع منه بزار استفادش رو ببرم ( حق هم داره ) !

مشکل این سرور اینه که این دوستان میدونن که اگه همشون هم یجا جمع بشن ، توانایی عملیش رو ندارن ، پس سعی دارن اینجوری به اهدافشون برسن و خب طبیعتا دوستانی هم هستن که چون خبر ندارن از اصل قضیه ، اسیر حاشیه سازی های اونا میشن ! و همین باعث ایجاد درگیری داخلی در یک ساید شده و ایجاد یک فروم تقریبا تهوع آور که باید چندین پست بخونی تا به یه پستی برسی که ارزش خوندن داشته باشه !

الان توی انتخابات آمریکا بایدن ، ترامپ رو شکست داد ! جفتشونم به مردم آمریکا برنامه هاشون رو برای موفقیت کشور گفتن ! حالا که برنامه های بایدن مورد پسند تر بوده ، اون هفتاد میلیونی که به ترامپ رای دادن اگه بریزن بیرون و آشوب درست کنن به نفع کشورشون عمل کردن ، یا اگه به نظر اکثریت احترام بزارن و سعی کنن نقش مثبتی تو جامعه داشته باشن ؟ خلاصه قضاوت با خودت دوست عزیز ، سه تا پینوشت هم میزارم مخاطبش اون کسانی هستن که خودشون میدونن :

پ.ن : دوستان خاصی که به فکره تخریب دیگران هستید ، به فکره تقویت خودتون باشید ! تو امتحان اگه یکی یه سوال رو غلط بنویسه ، شمایی که برگتو سفید دادی که شاگرد اول نمیشی ! همکلاسیاتم که میدونن تنبلی ، حالا هی بهشون بگو بقیه تقلب میکنن ، بازم آخه تو که نمرت بالا نمیره عزیزه من ! تلاش کن و به نمره های بالا برس ، یبار یکی دیگه شاگرد اولش میشه یبار هم تو !

پ.ن ۲ : دوست عزیزی که گفتی همر به گان هیرو اضافه شده ! یکم خجالت هم خوب چیزیه ، میدونم که خجالت نمیکشی بازم ، فقط خواستم بگم

پ.ن ۳ : یکی از دوستان دیگه هم بود که تک تک افراد این فروم رو نوب میدونست ، هیچکس به جز ایشون تراوین بازی نکرده ، خدای داتکام و آی آر و تست و همه چی هست ، هیچکس هم در حدی نیست که جوابش رو بخواد بده ولی میده !!! گفت اگه یه دونه پلن بره امرداد و جایی رو صفر کنه یا همر بپرونه ، دیگه تو فروم چیزی نمیگه 🤔 از همین صحبت ایشون که به ۴۸ ساعت نکشید که پلن نشست ، و نحوه عمل کردن ایشون به حرف خودشون ، میشه صحت صحبت های قبلیشون رو هم بررسی کرد 😁

ارادت

هم محلیه داروغه

سلام و عرض ادب خدمت اهالی محترم فروم

خسته نباشید به عزیزان جنوب غرب بابت طراحی پلن و لانچ موج ها و همرهایی که ساخته شده بود ، همچنین خسته نباشید و تشکر از اعضای تیم بزرگ امرداد که بلافاصله در تشخیص حمله و ارسال دفاع به ما کمک کردن 🙏

جدا از اینکه به نظرم انتخاب تارگت کاملا اشتباه بود ( ده چیف شده ای که فقط موقعیت استراتژیک داشت و به تازگی چیف شده بود ) و باعث شد که ما خیلی زودتر و راحت تر به هدفمون از گرفتن اون ده برسیم و دو همری بگیریم که ریکاوری اون چندین برابر زمان میگیره نسبت به دفاع از بین رفته ، در عین حال خوشحالم که حتی با خروج اکثریت تیم آکسفورد از شمال غرب ، بازی همچنان داره با هیجان و درگیری دنبال میشه و سرور خاصی رو شاهد هستیم که برعکس سرور های گذشته در سایت های مختلف روند کسل کننده ای رو نداره ...

پ.ن : یه تشکر ویژه از ماهان و کسری و داروغه که با وجود از دست رفتن همر قوی دیفالت و دو دهکده در کوارتر اول ، با انگیزه و تلاش باعث شدن شاهد یک کامبک قبل از پایان نیمه اول باشیم 😍

پ.ن ۲ : بعضی از دوستان اگه بجای نفرت کورکورانه و چیدن سناریو های تخیلی برای تخریب یک گروه دیگه و کارهای از این دست ، اگر کمی تلاش کنن و گروهی تشکیل بدن و به فکر پیشرفت خودشون باشن نه تخریب دیگری ، قطعا شانس بیشتری برای رسیدن به هدفشون دارن ! حدود ۱۶ سال پیش تیم پورتو قهرمان چمپیونز لیگ شد ، چرا ؟ چون با تمام وجود تلاش کرد و زحمت کشید ! نگفت رییس فیفا نقطه ضعف های تیمم رو به موناکو گفته ! نرفت بگه منچستر یونایتد که کثیف بازی میکنه ! نگفت مورینیو با بازیکن های لیون رابطه خوبی داره پس به نفع اونا ترکیب رو میچینه که ببازیم ! تلاش کرد خودشو رسوند به فینال و موفق شد بعد از چندین سال ! همه بازیکن هاش هم لذت بردن ! اونی که منافع تیمش براش مهمتر از نفرت شخصیش باشه به موفقیت میرسه یه زمانی ، اما اونی که فقط به فکر خالی کردن عصبانیت و فشار خودش باشه و تیمش رو ببره تو حاشیه ، هیچوقت به جایی نمیرسه حتی اگه بازیکن خوبی باشه ...

به قول یکی از دوستان ، لایک ها و دیسلایک ها جوابگوی خیلی چیزاس :D سوم نوامبر 2020 ! حداقل همه رو تو یه روز نمیساختین اینقدر تابلو باشه :/

پ.ن : ولی دمتون گرم ، تاریخ جالبی بود ، باعث شد یاد جمله ای از فیلم V for Vendetta بیفتم و دوباره فیلم رو ببینم :love:

Remember, remember the fifth of November , The gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot

پ.ن 2 : حداقل همزمان نباشید :D:D:D:D کمبود چه ها میکنه

بر حسب اتفاق با شما هم صحبتی نبود دوست عزیز :) خطاب به کسی بود که نظره مخالف داره اما به نظر میاد محترمانه و با فکر پست میزاره ، متاسفانه پست های شما هیچ کدوم از دوتا مورد رو نداره ، خیالت راحت ... شما به پرتاب کردن خودت در هر موضوعی و هر پستی که گذاشته میشه ادامه بده مبادا شخصی چیزی بنویسه و ریپلای نکنی ، بنده باز هم اگر شما جوابی دادی پاسخی نمیدم جهت کشدار نشدن ، موفق باشید :*

ما تهمتی نزدیم شروع کننده درگیری هم نبودیم شاید تموم کنندش باشیم

پس خواهشا جوری جلوه نده انگار از هیچ خبر ندارید این کسی که واس شما ریش سفید واس ما روباه پیره نه بیشتر

موفق باشی عزیز ، فک نکنم مخاطبم شما بوده باشی 🤔 نظر شما هم محترم ، برای ما همون مازیار خان هستن و احترامشون چه رقیب و چه هم تیمی واجب 😊 برای طولانی نشدن فروم هم اگر جوابی دادین ، من دیگه جوابی نمیدم 🙌

با سلام و احترام به اهالی فروم 🙌

جو فروم متاسفانه به سمتی رفته که اگه بری یه فیلم کوتاه ببینی و برگردی ، میبینی دو صفحه به فروم اضافه شده و ۹۹٪ پست هاشم از چند نفر ثابت هست که اگه نخونی هم میدونی توش چی نوشته شده !

یه تاپیک جدا ایکاش داشتیم برای پستایی که چند تا عدد و رقم و تحلیل ( ولو به غلط 😂 ) توش بود و لذت میبردیم ، همونجا هم عکس خفت ها و دیوار هارو میدیدیم لذت میبردیم و هر ازچند گاهی یه کل کلی میکردیم و از اونم لذت میبردیم !

طاها جان ، عزیزم ، برادرم ، باور کن هرچیزی رو شما اگر یکبار هم بنویسی کافیه ! باور کن تاثیر گذاریش هم بیشتره ... اینجا تقریبا اکثرا هم رو میشناسن ، از شمال و جنوب و شرق و غرب ! شاید بخاطره سیاستشون تو بازی بیان یه چیزی هم به هم بگن ، اما شما باور نکن ، تهش همین جنوب غرب و شمال شرق و جنوب شرق و حتی تعداد کمی که افتخار دادن و شمال غرب موندگار شدن ، میشینن باهم ( به جز تعدادیشون ) به خاطرات و پلن ها و کارای زیر زیرکیشون میخندن !

شما به هر دلیلی درست یا غلط از آریانا جدا شدید ! الان دقیقا مسعله شما مثل اینه که یه جوونی تازه ساکن یه محل شده ، بعد از چند روز به ریش سفیدی که معتمد محل هست و حتی محل های همسایه هم میشناسنش ، تهمت خرابکاری زدین ! بعد بگی باشه شما حرف منو قبول نکردین من از این محل میرم ! بعد دو روز بگی نه من میمونم و خونه های محل رو سعی میکنم خراب کنم ! دوست من شما حرف هاتون بین خودتون هم هماهنگ نبود ، واقعا انتظار دارید اینجوری تیم آریانا رو زیر سوال ببرید ؟ بعد از اینهمه بحث مطمعن باش کسی که حق رو به شما میداده ، داده و کسی که به نظرش منطقی نبوده هم داره بازی خودش رو میکنه و دیگه جالب نیست براش موضوع ! پس لطفا بیاین و این بحث رو بیش از این اسپم گونه ادامه ندیم ...

فقط کافیه یه نگاه بندازی که چه کسانی هرچی شما میگین رو تایید میکنن و چه تعدادی هستن ، بعد به شک های خودت شک کن ! برای نمونه دوست عزیزمون mkmj رو مثال میزنم ... کافیه شما بری لایک ها ، دیسلایک و پست های این دوست عزیز رو ببینی 😂 مثلا فردا صبح بیا بگو یه دهکده ۸ پاپی بغل من بوده ، این کاتا شده و کار امرداده ! بلافاصله لایک میشی و یه پست بعدش میاد که آره دقیقا کناره من هم یه ده ۸ پاپی بوده ، کاتا شده چون من روزی ۲ میلیون ازش غارت میزدم ، یه ۹ پاپی هم بوده ، بیست میلیون تومن دادن خریدنش و همرش رو زدن به من 😐 پس بیاین توروخدا امرداد رو بزنیم و امرداد کثیفه و نجسه و اخه و پیفه ! دلیلشم اینه خیلی وقته منتظره بالاخره بتونه یه ضربه ای بزنه به امرداد ، مرهمی بشه بر زخم های دیرینه ...

حالا برادرانه بهت یه پیشنهاد میکنم : شما بشین یکبار خودت رو بزار جای کسی که تهمت زدی بهش فک کن لیدر سایدی 🧐 فکر کن به جای امرداد ، تو جنوب شرق تیم دیگه ای بود مثلا تیم کمبریج سیسترز ( آکسفورد برادرز رو خدایی دوس داشتم 😂 مثل خودم دنباله هیجان بودن ) ، بازم این حرفا رو میزدین ؟ چیزی که مشخصه تنفر عجیبی از امرداد به وجود اومده ، چون خیلی هایی که ادعاشون بیشتر از تواناییشون بود جلوش زانو زدن سرورهای قبل ! این تنفر باعث شده از همون اول یسریا که فشار در فشار بودن تا قبل این سرور ، تمام تلاششون رو بکنن که یسری سناریو بسازن و تو ذهن بقیه هم فرو کنن ! شما هم وقتی با بدبینی به چیزی نگاه کنی و یه پارادایم ذهنی برای خودت بسازی ، اگر یک دلیل موافق با بدبینیت ببینی اون رو هزار بار بولد میکنی برای خودت ، هزار دلیل مخالفت رو اصلا نمیبینی ! پس پیش خودت یه دودوتا چهار تا کن ، ببین حرفای من منطقی بود یا نه ؟ اگر بود که چه عالی ، ممکنه که یجای پازلت که اشتباه بوده رو ببینی و خیلی چیزا برات روشن بشه ! اگر هم نه لطفا هجویات بنده رو بی پاسخ بزار چون ارزش جواب دادن نداره و فروم رو خسته کننده تر از اینی که هست میکنه بحثمون باهم 🤔

پ.ن : قطعا تلاش برای محافظت و کمتر صدمه خوردن سایدت از کسایی که به لحاظ مختصاتی هم سایدیت هستن ، فرق داره با اکانت خریدن تو سایدای دیگه ! کسی هم که اکانتشو بفروشه مطمعن باش اگه تو تیمت نباشه سود کردی 😉

انبار غذاهاتون پر نمیشه همش تو فرومین همدیگه رو محکوم میکنین ؟ :) لااقل یکم هم لذت بازی رو ببرید

پ.ن : mkmj جون به عشق خودت گذاشتم اینو دیسلایک کنی :دی لذتی که در دیسلایک شما هست ، در هزارن لایک نیست ! خاطرات شمال رو تداعی میکنه :))

پ.ن 2 : haj.hossein شهریار سلام رسوند گفت اونم خیلی دوست داره :) ته سرور که همه فهمیدن با جنوب شرق دستت تو یه کاسس و اینا همش سناریو بوده ، اونجاس که ایستاده برات کف میزنن :*

حاج حسین اینا درس عبرت نگرفتن هنوز ! باز دارن میپیچن به پر و پای شما :/ نمیترسن یه روزی پلن بیان و شما آنالیزشو بزاری کف فروم و کارشون رو بسازی !

حاج حسین از آنچه که در آیینه میبینید ، به شما نزدیک تر است ...

پ.ن : Haj.hosein in mirror is closer than he appears

دوست عزیز من کاملا با این بخش که ادمین زنگ زده مشکل دارم مثل خود شما و خیلیا تو سرور ... کاملا قبول دارم که این حرکت ، به شدت اشتباهه ! در مورد وویس اشکان هم خودش بهتره توضیح بده من هیچ قضاوتی ندارم ، فقط میخوام بدونم احتمال دخالت ادمین بر اساس منطق خودم چقدره تا برای بازی کردن تصمیم بگیرم ! واقعا برای مچ گرفتن یا اثبات هیچ چیزی نیست ... چیزایی که من تو سرور دیدم بر خلاف این نشون میده ، اما صحبت های شما رو هم میخوام در حد خودم تحلیل کنم به یه نتیجه ای برسم...

الان اگه اینقدر مطمعن هستید که تارگت هارو لو داده ادمین ، و قطعا حذف میکنید ، چه فرقی داره دونستن اسم اون اکانت ؟ الان لطف کنه و برای هممون شفاف کنه که وضعیت اکانت در چه حد بوده که درخواست دف کرده ؟ آیا واقعا اکانتی بوده که میتونسته تو اولویت دف و بررسی قرار بگیره ؟ چند ساعت قبل از تایم لند اتک ها به لیدر ساید پیام داده و درخواست دف کرده ؟