نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• ختم کلام!

سلام بر همه عزیزان

خوب چیزی که سادست و دوستان دوست ندارن قبولش کنن رو من ساده(easy)(بسیط)( 簡單) برای شما با طرح تنها چند سوال شرح میدم :

خوب خداروشکر با قبول خفت مشکلی ندارن پس میریم سر اصل مطلب

1-آیا با فرض دیدن و چک کردن چراغ و نداشتن اسکات از دهکده مورد نظر می توان مشخص کرد که آن دهکده مناسب برای خفت هست یا خیر ؟ 1(نمره)

2-آیا مهاجم ریسک دیوار شدن در دهکده ای که از آن اسکات کشیده(ممکن دف ثابت روش بوده باشه حیوان ها هم حسابه ها ) نشده و فقط تایم افلاینی داشته را به جان خریده است؟(1نمره)

با ارزوی سلامتی برای همه بیماران

پ.ن: چند وقتیه دوستمون نمیاد تو فروم با همه سلام احوال پرسی کنه نگرانشم .

پ.ن:

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

• باسلام!

در مورد دوتا برداشت شما دوست عزیزم عارضم که تیمی که با خفت شدن 2-3 کا گرزی روی یه اکانت اش بخواد زیر فشار بره و شونه خالی کنه که بهتره همین الان بارو بندیل رفتنو ببنده،البته کسی نمیتونه حرکت مهاجم رو کم ارزش جلو بده و جای خسته نباشید داره ولی مگر جز اینه که یه حرکت انفرادی و به قول خودشون انتحاری بوده؟

در پاسخ به نکته ی دومتون یه تصویری میزارم که با فتوشاپم نه،با پینت درست شده تازه کیفیتش هم خیلی بالاتر از اونیکه دوستان قرار دارن:

اگر شما این چیزارو باور دارید پس بووووووووم فلانی فارم شد:D:D

یکم استدلال منطقی لطفا دوست عزیز،اگر دوستانمون در شمالغرب برای لو نرفتن اکانت اسکاتر ارزشی قایل بودن کلهم نباید ریسک میشد،شاید اونجا جای 8تا دونه جاسوس مثلا 50 تا جاسوس بود.

ثانیا طرف 8کا رعد رو انتحاری میزنه اونوقت دلش برا 8کا اسکات باید بسوزه؟

فرار رو به جلو و چنگ زدن به ریسمان الهی و بشین پاشو و تشویق و هورا بماند برای کارای شسته روفته!

• من ساده(easy)(بسیط)( 簡單)

شما احیانا همون شخصی هستید که میگفت : پلیرهای خوبمون کپ ندارن، چون کپ ندارن ترسی ندارن و با سنگتراشی کار رو برای پلنرهای حریف سخت میکنن؟

اگه آره، یه چیزایی مونده بود که بهمون نگفتی، من از اونروز فروم رو میخونم به امید یادگرفتن بقیه چیزایی که بلدید.

• ،اگر دوستانمون در شمالغرب برای لو نرفتن اکانت اسکاتر ارزشی قایل بودن کلهم نباید ریسک میشد،شاید اونجا جای 8تا دونه جاسوس مثلا 50 تا جاسوس بود.

ثانیا طرف 8کا رعد رو انتحاری میزنه اونوقت دلش برا 8کا اسکات باید بسوزه؟

فرار رو به جلو و چنگ زدن به ریسمان الهی و بشین پاشو و تشویق و هورا بماند برای کارای شسته روفته!

در جواب شما باید گفت اگر اسکات رو اکانتاتون بذارید متوجه میشید اون اکانت کدوم هست ، پس تا زمانی که میشه اسکات کشید و شما نفهمی ، توجیحه منطقی نداره که خودمون معرف حضورتون کنیم اون اکانت رو ، همین الان که دارم تایپ میکنم هم تو راهه داداش بنظرم همین الان برواسکات تحقیق کن تخس کن تو سایدت بهتره تا اینجا بالا پایین بپری :دی

• درود دوستان
    واقعا مسخره است، هر هفته باید یه پلن جدید واسه اکانت بریزیم، هفته ای نیست که یه سوپرایز جدید رو نکنند رسما گیر اوردن مارو

به مولتی هانتر هم از عصر پیام میدیم، کلا تو باغ نیست!

حذف کنیم بریم دژکوب یا زوده؟:))

• والا سرعت تغییرات ما در حد این سرورها نیست و تا الان هم خیلی صبر کردیم، تایم این تغییرات و آپدیت ها هم الان نیست باید صبر میکردید یک-دو ماه دیگه این تغییرات و اعمال میکردید به زیبایی تمام اکانت ها قفل میشدن(:دی) هرچند اکانت من شده.

ایشالا که درست بشه اگر که نشه من بدون ناتار نمیتونم ادامه بدم، بقیه و نمیدونم:)

بترسید از این تغییرات در لحظه!

اسپیدترا!!

• سلام و خدا قوت خدمت همگی

وسط بحث های فنی و پر بار ، یه پیام بازرگانی بدیم

یه سوال ! سطل هم در انحصار سایته ؟
    من اطلاعات کاملی ندارم ولی داخل حراجی از این موارد برای اکثر آیتم ها وجود داره

هیرو همچی بیاره جز اثر !
    مصرف اثر ، روزی 5 تا !

یه مقدار گلد یا پول مثل خمس و زکات در نظر بگیرید همه بازیکنا کمک کنن به سایت ولی قوانین بازی رو واسه درآمدزایی تغییر ندین ! همین سطل هم دست بردن داخل بازیه یه جورایی ! مسخره فروشی باز کردید ؟!

پ.ن : رفقای هم سایدی شرمنده بابت این یک ماه (غیبت صغری) ، هفته ی دیگه میام جبران میکنم
    پ.ن :در مورد توافقات 4 ساید ! خیلی در جریان نیستم ولی امیدوارم این سرور یه رقابتی هم برای مردونگی باشه
    شب همگی بخیر
    شاد و سلامت و باشید
    میلاد

• با سلام خدمت همه ی اهالیه عزیز سرور

چند مدتی بود که هر روز و هر شب به تعداد اکانت های سرور اضافه میشد و مدتی بعد هم حذف میشدنند تا برای من سوال پیش اومد که چرا اینکارو میکنند ...

تا متوجه شدم داستان از چه قرار است ...

( دوستان ماشالا خیلی خوب درجریان هستند )

و دیدم که ریجستر سرور بسته شد

( تبریک بابت این حرکت هوشمندانه رسول جان ، هم جلوی مولتی بازی و گرفتی هم داستان ناتار )

دوستان عزیزی که الان دارند از این مضوع شکایت میکنند هم حق دارند هم حق ندارند از نظر بنده

حق دارند چون تراوین مخصوصا سرور نرمال سرور صبر و برنامه ریزی است ( به قول امیر spower ماراتونی هست برای خودش )

و خب حق دارند از این بابت که برنامه ریزیشون بهم خورده

اما ...

حق ندارند چون روی کلک رشتی برنامه ریزی کردنند

شما توی کام هم که هممون به عنوان مرجع قبولش داریم یه حدی غارت میکنیم اخه من نمیدونم چتونه 😂 به قول دوستمون چه خبرتونه ؟؟ چهههههه خبررررتوووونههه ؟؟

آبرو مند بازی کنید لطفا ، این سرور هم تموم میشه و رو سیاهیش میمونه برا ذغال

اگر طالب صلح هستی ، آماده ی جنگ شو

حمیدرضا بومب

• دوستان چی میگید؟

آدم شاخ در میاره

یعنی رجیستر اکانت در ساید دیگه مجازه ولی خرید خیر؟ چون لیدرا بیکار نشینن؟

حرفم سیاسی و با موضع گیری نیست ولی جدا با چه منطقی؟

الان من بیام جنوب شرق رجیستر کنم اطلاعات بدم ساید دیگه چراغ بدم یا بگم تارگت دفو موقع فیک که همرا لو برن چجوری میفهمن لیدرا؟ جدا چجوری؟

اسممو میگم شمارمم میدم حتی دف هم میدم فقط بگین لیدر چجوری بفهمه من خائنم؟

چه بسا بسیاری از جاسوسها که در تیم لیدری هم رفتن و حتی هولدر واندر شدن و در اند گیم ازشون تشکر شد :D

این که به سایدت وفادار باشی مستقییییما به شرافت بستگی داره و هیچ لیدری نمیتونه جلو این اقدامات رو بگیره

به جنگ تشبیه میکنین این مورد رو ولی واقعا جنگ مثل بازیه پاک تمیزه؟ ایا جنگ شرافت و قداست داره؟

ایا اون جاسوس از ناف انگلستان اومده یا یه ایرانیه که با پول خریدنش؟

با این منطق خرید اکانت هم مجازه

بعد ده زدن تو ساید دیگه بده؟

جدا چجوری ده زدن تو ساید دیگه رو کثیف میدونین وقتی به قول تیردادهمه چیز معلومه؟

و اما در مورد درگیری

این که چرا سرور بی روحه دلیلش ساده هست

اول ببینیم دلیل جنگ چیه؟

از نظر من مهمترین دلیل جنگ نیاز هست.

بیاین سوالو جور دیگه مطرح کنیم : چرا بجنگیم؟

فارم کردن که دیگه با این ناتارا معنی نداره.درگیری باید علتی داشته باشه درست؟

قدیم هرکی سفارت ۳ میکرد اتحاد میزد و برای لیدری میجنگید . تیم ها زیاد بودن و اینجوری نبود که هفته اول توتال معلوم باشه و اگر هدفتون رید بود باید پلیر فارم میکردین

اخرین باری که شما کسی رو فارم کری کی بوده

اخرین باری که سر واحه مشترک جنگیدین کی بوده؟

اخرین باری که ده دو کسی ۰ کردین که خودتون بگیریدش کی بوده؟ اخرین باری که ۱۵×۱۵ دیفالتو کاتا کردین کی بود؟ اخرین کانترتون کی بوده؟...

الان من با کپ درصد بالا و کلللی واحه اطرافم مگه کرم دارم درگیر شم؟

دوستان علت کم بودن درگیری کم بودن رقابته و کسی نمیاد این تایم سرور اکانتو برا درگیری عقب بنداره.

راه کار؟

کم کردن ۱۵ کراپی یا کوچک کردن مپه که اون هم دستکاری مستقیم بازیه پس یا بشینین کشاورزی کنین یا برید کام

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Drugon ().

• سلام دوستان

این یکی ازشاخ ترین پلیرهای ایرانه ببینین کجا فیدر زده 8o

راه گم کردی اشکان عزیز؟

اول اینکه بیابون زدی، الان مثلا خواستی ادای کپ امپریال در بیاری؟ عزیزم اون وسط سایدتون کپ زد نه لب مرزتون و تقریبا بیابون، فازت چی بوده خدایی؟ :whistling:

یه توضیح بده ما نوب ها هم یاد بگیریم، بدونیم باید چیکار کنیم، شاید یه فلسفه ای پشتشه که یکی مثل من بلد نیست. :saint:

پ. ن :

شاید دستت خورده مختصات اشتباه زدی:)

شایدم اس 400 توش گذاشتی ^^

اینم یکی دیگه بغل دسته اشکان با همون فلسفه فیدر زده...

• اینم یکی دیگه بغل دسته اشکان با همون فلسفه فیدر زده...

درود ، بنظرم اتفاقا خیلی خوب و با برنامه اونجا دهکده زدن حسین جان

به چهار دلیل

۱- اینجور که شنیدم کتیبه تو اسپید ترا خیلی چسبیده مرزها هم میوفته

۲- اکانت هون هست و استپ سوار با هیرو سرعتی برابر با رعد داره با اتک پوینتی نزدیک به شوالیه رومن ، لب مرز و خفت دیگه

۳- اون محدوده همینجوری تو مپ یه چرخی زدم خوب غنی سازی صورت گرفته :دی

۴- دور و برش انقدرا بیابون هم نیست

هدفم از این پست این بود که بگم بطور قطع تیمهای لیدری در هر ساید با در نظر گرفتن همه جوانب اقدام به انجام کاری میکنند و در این حرکت بچه های جنوب شرق هم حتما حکمتی نهفته هست

• سلام بر حسین عزیز و سایر خوانندگان گرامممممممم

شبتون بخیر

حسین دست ادم که اشتباهی نمیخوره اونم توی مختصات زدن ولی راست میگی راه شاید گم بشه :)

در کل تازه الان اول سروره وقت زیاده تا فلسفه این کار رو یاد بگیری.محسن عزیز هم لطف کرد بیشتر موضوع رو بسط داد اما من پیشنهادم همونیه که اسممونه :) Watch and Learn

سپاس

پ.ن: اس ۵۰۰؟اس ۴۰۰؟نمیدونم چین اینا که گفتی!!!

• IMPERIAL UNIVERSITY

با افتخار تقدیم میکند

پارت دو راند یک

خلاصه اتک این که

همه کراپا از ۱۶ اومد ۱۳

نانوایی هم تخریب کامل شد

یه اینسرت شکن هم داشت

(عکسا ممکنه اشتباه باشه)

این اتک تقدیم میشه به تمام دلواپسانی که میگفتن کپ ایمپریال به هیچ دردی نمیخوره راست هم میگفتن با وجود تارگتای توی اس ای اون ده واقعا به درد نمیخوره :D

ما اومدیم کپ مسئول کپاتونو زدیم ولی خبری نشد که نشد

البته حق هم دارید الان سرتون شلوغه :D

بابت منابع هم مچکریم دهکده داشت میرفت رو لاست

ما صبحونه رو تو اس ای خوردیم

ناهار رو برمیگردیم ان دبلیو

دوباره واسه شام احتمالا بیایم اس ای

خوب پذیرایی کنید

وعده دیدار ما ساعت ۹ شب

میبینمتون :دی

پ.ن:اشکان سرلشکر بیداری حاجی؟ما داریم میایما الوعده وفا ساعت ۹ ایشالا شام رو تو اس ای میخوریم

دوستون دارم

سامان

• با سلام

ممنون بابت عكس هايي كه حال فروم رو عوض كرد و تبريك به اکانت امپریال و خسته نباشيد به اکانت دفاع کننده کاش مثل قدیم مرتب از لینک ها از تمام سرور و کل ساید گذاشته میشد ولی به نظر من اکثرا یه کم همه مراعات می کنند به هر دلیلی !!!

پ . ن : راستي يه چی بگم شاید به مزاج دوستان اس ای خوش نیاد قراره واسه این اتک ها هم سوژه ای بدین بیرون یا نه ؟؟

با تشکر

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام به همه عزیزان

همون طور که مستحضر هستید، طی روزهای اخیر شمال شرق از دیگر سایدهای محترم سرور دعوت کرد تا جلسه‌ای برای تعیین حد و مرز بازی پاک و ناپاک برگزار بشه، تا وقتی هنوز به کتیبه‌ها دو ماه باقی مونده و معادلات سیاسی و نظامی سرور نیز هنوز درست شکل نگرفته، بشه در یک محیط دوستانه و سالم فضای سرور رو به سمتی برد تا انشالله با تمکین همه‌ی عزیزان (اعم از لیدرها و پلیرهای چهار ساید) به این قوانین و حد و مرزها، بتونیم با ‌آرامش خاطر بیشتری از بازی لذت ببریم.

چند نکته مهم:

- از هر ساید حداقل دو عضو ارشد از شورای لیدری حضور داشتن. هرچند در کنار هم جمع کردن تمام این عزیزان در یک زمان و مکان مشخص کار ساده‌ای نبود، اما بهرحال موفق شدیم در خدمت‌شون باشیم.

- از اون‌جایی که از هر ساید بیش از یک نفر حضور داشتن، فرض رو بر این می‌ذاریم که نظر افراد در حقیقت نظر جمعی ساید بوده، و انتظار داریم که توسط دیگر لیدرها و پلیرها تمکین بشه. این حرف متوجه ساید ما نیز هست.

- در برخی موارد توافق جمعی حاصل شد خوش‌بختانه، در برخی موارد هم متاسفانه بنا به هر دلیلی توافق جمعی شکل نگرفت، که خب طبیعی هم هست، و نمیشه انتظار داشت همیشه و در تمام موارد همه کَس به همه چیز یک نگاه مشترک داشته باشن.

- در مورد مسائلی که در اون‌ها توافق جمعی صورت نگرفت، اصرار سایدها بر این بود که موضع هر ساید در اون مورد مشخص، ذکر بشه! در نتیجه من مواردی که در جلسه بحث شده (که 10 مورد هستن) رو به دو بخش تقسیم می‌کنم:

بخش اول مواردی هستن که مورد توافق جمعی قرار گرفتنن، در نتیجه نیازی به تفکیک سایدها و ذکر موضع هر ساید نیست طبعا!

دسته دوم اما مواردی هستن که در اون‌ها توافق جمعی حاصل نشده. اون موارد رو بنده جداگانه می‌ذارم و موضع هر ساید رو به صورت تفکیک شده ذکر می‌کنم.

- نکته آخر پیش از ارائه گزارش خروجی جلسه سران چهار ساید: جلسه به طور کاملا رسمی و با حضور بیش از یک نماینده از هر ساید برگزار شده و انتظار داریم که همه‌ی عزیزان مردانه پای حرف خودشون بایستن و به اعلام مواضع خودشون پایبند باشن، همچنین دیگر لیدرها و همین‌طور پلیرهای عزیز هر ساید هم باید وادار به تمکین به این قوانین بشن تا حد امکان - انشالله..

نتایج جلسه شورای لیدری چهار ساید سرور نُرمال اسپید ترا، مورخ جمعه یازدهم مهرماه

مواردی که در آن‌ها توافق جمعی میان چهار ساید حاصل شد:

1. هر گونه خرید و فروش کتیبه کاملا ممنوع و محکوم بوده و اگر کتیبه با تک هیرو زده شد، باید توسط ساید با تک هیرو پس داده شود.

2. خرید و فروش اکانت در سایدهای دیگر صد در صد ممنوع است و در صورت اثبات فورا اقدام خواهد شد.

3. زدن کتیبه از ناتارهای سایدهای دیگر مجاز است، به این شرط که با پلن سالم و با همر و قهرمان سایدِ خودی انجام شود.

4. رجیستر کردن اکانت در سایدهای دیگر ممنوع بوده و مصداق بازی ناپاک است.

5. استفاده از مولتی اکانت صنعتی کاملا ممنوع بوده و هر چهار ساید با استفاده از آن مخالفت کرده‌اند.

6. استفاده از هر گونه بات از هر نوع کاملا ممنوع بوده و هر چهار ساید با استفاده از آن مخالفت کرده‌اند.

مواردی که در آن‌ها توافق جمعی میان چهار ساید حاصل نشد:

1. توافق برای استاپ کردن واندر به صورت موقت و مشروط در صورتی که واندر یک ساید توسط همر اکانت خودی از ساید خودی پایین بیاید (مثلا با اثبات هک، خرید اکانت و هر گونه دخالت مستقیم)

شمال شرق: موافق

شمال غرب: مخالف

جنوب شرق: موافق

جنوب غرب: مخالف

2. داشتن اکانت در سایت دیگر برای جاسوسی (مواردی مانند چک کردن چراغ اکانت‌ها و خواندن ام‌ام)

جنوب شرق: مخالف

جنوب غرب: موافق

3. محدود کردن میزان غارت از اکانت‌های مولتی

جنوب غرب: موافق

4. ممنوع کردن احداث دهکده در سایدهای دیگر

جنوب غرب: مخالف

نکات و پانویس‌های پایانی:

- از همه‌ی عزیزان از هر سه ساید دیگر بابت لطفی که کردن، وقتی که گذاشتن، همین‌طور از سعه صدر و حسن نیت‌شون، خصوصا از صداقتی که داشتن ممنونم. بدون همکاری این عزیزان برگزاری جلسه امکان پذیر نمی‌شد.

- بابت دیرکرد در ارائه خروجی جلسه عذر می‌خوایم. هماهنگی، برگزاری، صحبت‌های پساجلسه‌ای :دی و برطرف کردن سوتفاهم‌های باقی مانده کمی زمان‌بر شد.

- فروم اساسا یک محیط عمومی هست و طبیعتا همه حق ریپلای و اظهار نظر دارن، اما به عنوان یک عضو کوچک در این سرور خواهشم این هست که نسبت به این پست کمی صبور باشید و اگر صحبتی منطقی و مفید دارید حتما با بقیه در میون بذارید، اما از حاشیه و طعنه و نیش و کنایه دوری کنید. بهتره این اداها و کل کل‌ها رو بذارید برای بقیه‌ی پست‌ها.

- از پلیرهای عزیز سرور انتظار داریم که به اون‌چه که توسط لیدرهای سایدشون تعیین شده تمکین، و از تک‌روی پرهیز کنن.

- در مورد برخی مواردی که در اون‌ها توافق جمعی حاصل نشده، به مذاکره‌ی دیپلماتیک میان سایدهای درگیر در مسئله‌ی مورد بحث ارجاع داده خواهد شد.

- این حق طبیعتا برای لیدرهای محترم هر ساید محفوظ هست که علت مخالفت یا موافقت خودشون رو با هر یک از موارد ذکر شده ارائه بدن در فروم.

- از آقا مازیار عزیز توتال لیدر مجموعه بزرگ آریانا برای ارائه پیشنهاد و دعوت برای برگزاری جلسه تشکر میکنم.

- باز هم از همه بابت شرکت در جلسه تشکر می‌کنم، و یک سرور جذاب و متعادل و سالم رو برای همه‌ی دوستان آرزو دارم.

- ارادت‌مند

ایرج

دیپلمات ارشد شمال شرق

• سلام

خسته نباشید میگم به دوستانمون روی اکانت ایمپریال و تبریک میگم بابت پلن اولشون که موفق بود.

همونطور که خیلی ها هم اطلاع دارن کم کم به تایم لندینگ پلن موازی ساید شمالغرب هم داریم میرسیم.

این پلن فارغ از هر نتیجه ای که به همراه خواهد داشت پیشاپیش به هر دو تیم درگیر خسته نباشید عرض میکنم و امیدوارم در روزهای آتی شاهد لینکهای جذاب و لذت بخش برای پلیرها و دنبال کنندگان فروم باشیم.

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی عزیزان حاضر در سرور <3

• سلام و درود به ساکنین سرور 1

قبل از هر چیز باید تبریک بگم به بچه های امپریال بابت حرکت قشنگشون و ازشون تشکر کنم که بازی رو هم جذاب تر کردن .

درسته که اون خسارت با صرف گلد تو چند روز کوتاه قابل جبرانه ولی اصلا از قشنگی کار و جسارت به خرج دادنشون کم نمیکنه و باعث میشه ج.ش به خودش بیاد و حواسش جمع بشه که این سرور (مثل اکثر سرورهای ایران ) اینجوری نیست که تا میدگیم بخور و بخواب باشه و امکان یه جنگ تمام عیار قبل کتیبه ها هست.

در هر صورت تا اینجای سرور تنها اکانت امپریال هیجان به ما تزریق کرده و ابتدا با احداث اون دهکده و بعد هم این حرکت باعث شد که یادمون بیاد تراوین یه بازی نظامیه و نه چیزی شبیه سیمز .

اما (از همون اما ها :دی) موضوع اصلی :

ضمن تشکر و خسته نباشید به همه دست اندرکاران این جلسه ؛

چند نکته قابل ذکره :

از این موارد 6 گانه بجز مورد 4 بقیه همون نص صریح قوانین تراوین هستن و همینکه بازیکنان قوانینی که در 10-11 سال عمر تراوین ایران جاری بوده رو رعایت کنن ، همون نتیجه جلسه ست و در واقع خیلی سال پیش سازندگان و قانونگذاران تراوین زحمت این جلسه رو کشیده بودن :دی

فقط مورد 4 هست که خلاف قوانین تراوین نیست ولی خلاف نظر زعمای 4 کوارتر بوده که بر سرش توافق کردن .

اما ( اینم همون اما:دی) یه تضادی اینجا وجود داره.

طبق صورتجلسه ، مشخصا همه سایدها با خرید/رجیستر اکانت تو سایدهای دیگه مخالفت کردن.

ولی تو مواردی که توافق جمعی حاصل نشده - مورد دوم - شاهد این هستیم که ش.ش و ج.غ موافق اکانت جاسوس و چک کردن چراغهای اتحاد و ام ام و ...هستن و ش.غ و ج.ش هم مخالف.

خب مگر برای اینجور جاسوسی ها نیاز به داشتن اکانت تو ربع های دیگه نیست!؟مگر نه اینکه داشتن اکانت تو ربعهای دیگه فقط با خریدن/رجیستر اکانت حاصل میشه ؟

خب شما که اعلام کردید برای ممنوعیت این دو مورد توافق جمعی شکل گرفته !

این رو اگه بیشتر باز کنید ، من ممنون میشم.

یه مورد دیگه اینکه ؛

طرز اثبات و نوع مجازات اجرایی ( اینو قبلا اشتباها نوشته بودم «ضمانت اجرایی» که اصلاحش کردم ) مواردی که ممنوع شده چیه؟

یعنی در صورت اثبات هک/نفوذ/خرید اکانت و کتیبه/مولتی اکانت و .... ،از چه طریق و به چه روشی متخلف رو مجازات میکنید؟

البته برای اثبات این تخلفات ، فتوای دوستان شمال غربی یعنی همون " اگر میتونی بروووو ثابت کن " رو هم مد نظر داشته باشیم.

پ.ن : مواضع شمال غرب در مورد محدودیت غارت از مولتی ها قابل تامله .

تو پستهای قبلی هم گفتم که بعضیا در مخالفت با بعضی موضوعات مطرح شده در این تاپیک فقط به شکل طایفه ای تئاتر بازی میکنن وگرنه ته دلشون یه چیز دیگه ست ;) .

خوش گذشت

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: اینبار واقعا دلیلی به ذهنم نمیرسه ().

• تبریک به شمال غرب و مخصوصا تیم ایمپریال

بابت پلن قشنگشون و پیشاپیش تبریک میگم به هر دو ساید که بازی رو جذاب کردن

اگر چه دوست دارم شمال غرب امشب بیشترین دست‌آورد رو داشته باشه...

فقط یه سوال؟

من نمیدونم شما چرا وقتی کپت با گندم زار 16 هست و سه خونه با مهاجم فاصله داری 2 کا حداقل دف ثابت نباید باشه روی کپت؟

حداقل 70 کی تولید، وقتی بغل دستت(قشنگ بغله دستت) کپه ایمپریاله خب 10 کا دف ثابت بزار، به کجا بر میخوره؟

20 تا جاسوس؟

مطمئنا اسکات هم خورده این اکانت قبل لانچ

بعد طبق شنیده های من احسان عزیز جزو شواری لیدری امرداد هم هست (اکانت مدافع)

بازی رو ایزی مود نکنین برای شمال غرب

مهاجم پلنش خوب بوده

اما از نظر من فقط و فقط بخاطر اشتباه فاحش مدافع بوده...

ببینیم چی میشه امشب:love:

تیک تاک

• سلام

باجانشینی هم میشه چراغ چک کرد واینکه اون مطلب ریجستر اکانت در مورد ساخت همر در یک ربع و زیر سایه اون اتحاد و استفاده از پوش و منابع بقیه اعضای ربع و استفاده از همر و پتانسیل اکانت علیه ربع هست.

بنده اعلام میکنم هرربعی دوست داره بیاد صدتا اکانت تو ربع ما بزنه و تمام مسائلی که تیم لیدری میگه رو انجام بده و درخدمت ربع باشه وامار چراغهای مارو بده به ربع مطبوعش شخص من(نظرشخصیم هست)شدیدا از اینکار استقبال میکنم.

بهتر بود میفرمودید نص صریح قوانین تراوین هست که سازندگان تراوین اعلام کردند وسالهاست پلیرهای ایران مشغول دور زدنش هستند اینا گفته شد که میدانهارو جمع کنیم و کسی دورش نزنه.

برای ضمانت هم متاسفانه نمیشه مثل چک تخلیه از کسی چک و سفته و پول پیش گرفت یا حکم اعدام تعیین کرد براش اما با جوی که من تو جلسه دیدم و شناخت اندکم از حاضرین بعید میدونم کسی از اون جمع حاضر باشه به قیمت دوتا شدن حرف و رفتن ابروی چندین ساله تراوینی خودش زیر میز بزنه و گفته های خودشو نقض کنه(این شناخت من بود ونظر شخصیم خدایی نکرده فردا خلافش ثابت شد اینجا دوستان جریبان بنده رو امانت نگیرن لطفا)

با سپاس