Posts by M.H.N

عرض ادب احترام خدمت همه عزیزان ، دوستان و رقبای گرامی

قبل از هر نکته و مطلبی یه تبریک ویژه به بازیکنان لیدر ها و به خصوص تیم پلنری و لانچری شمال شرق عرض کنم واقعا زحمت کشیده بودند برای طراحی و اجرای پلن واقعا شب گذشته برای جنوب شرق شب سختی رو رقم زدند و واقعا بچه ها رو خسته کردند

بازم باید به شمال شرق یه تبریک دیگه بگم بابت طراحی و اجرای اولین پلن سراسری سرور در حالی که حدود 70 روز از سرور می گذره !!!!!

واقعا یادمون رفته بود داریم تراوین بازی می کنیم و حس بازی سیمز رو پیدا کرده بودیم

دمتون گرم که برای چند ساعت هم که شده حس بازی تراوین رو برامون زنده کردید !

امیدوارم جنوب هم به خودش بیاد و یه درسی از شما عزیزان بگیره پس بدون هیچ گونه محاسبه ای به نظر من برنده این پلن شمال شرق بود و براشون در ادمه سرور ارزوی موفقیت می کنم

و اما در خصوص پلن اجرا شده یکی دو تا نکته بگم هر چند این نکاتی که می خوام مطرح کنم کوچکترین خدشه ای به طراحی زیبا و ماهرانه دوستان وارد نمی کنه و پلن بسیار کم نقص و زیبا طراحی و اجرا شد :

شما که به این قشنگی می زنید اخه چرا اکانت های کمکی رو می زنید به قول کسری :دی

طولانی شدن زمان لانچ ها و تعدد زیاد فیک لیست و مشارکت بالای تعداد همر موجب شده بود برخی از دوستان در لانچ دقت کافی رو نداشته باشند که یکی از نقاطی بود که جای نفس رو برای تیم دفکوردی جنوب شرق باقی گذاشت و به محدود کردن تارگت ها کمک کرد

پلن اگر به درستی نشسته بود عملا بازیکن هدف از دور بازی خارج می شد که زدن چنین پلنی نشان از جسارت بالای تیم پلنری شمال شرق داره که شخصا این دیدگاه رو تحسین می کنم

امیدوارم این روند باعث جذاب تر شدن بازی بشه

پ ن 1 : با وجود این که دوستان خفتر جنوب میدونند که به شخصه احترام ویژه ای براشون قائلم و به هیچ وجه نمی خوام ارزش تلاش های این عزیزان رو زیر سوال ببرم ولی چقدر خوب میشه که لیدر های جنوب هم به فکر پلن زدن باشند !

خفت کردن اسمش پلن رفتن نیست !

پ ن 2 : کسری بازم که درصد شارژت رو گذاشتی برامون به خدا برامون چذاب نیست بدونیم چقدر گوشیت شارژ داره به نظرم در شرایطی که یه همچین اتک ها و همر های زیبایی لانچ شده و دفاع خارق العاده ای صورت گرفته جا داره که با دقت و حوصله ای بیشتر و سیمایی جذاب تر همچین لینک ها و عکس های در فروم کار بشه

خدایی من این قدر پیام بهداشتی دادم گفتم پیام های بهداشتی را جدی بگیرید ولی ظاهراً مقبول نیفتاد !

پ ن 3 : تشکر ویژه دارم از سه نفر یکی اشکان عزیر که دیشب هر چی می گفت هی می گفتم دستم بنده و صبوری می کرد و بار کم کاری من به دوش کشید

تشکر دوم هم از امید بزرگ که نیاز به تعریف و تمجید من نداره وزنه ای که اخرین سروره قراره با هم بازی کنیم : دی

و فرامز عزیر که همیشه سرور آخرشه و دیشب با وجود این که درگیر مشکلات شخصی اش بود ولی خیلی زحمت کشید و شرمنده کرد

پ ن 4 : دم همه اونهایی که احترا هم رو نگه می دارند و جو فروم رو به سمت فضای محترمانه و سالم پیش می برند گرم !

پ ن 5 : مهرشاد پسرم آروم باش بابا چرا اخه ؟! من کاری به کل کل تون ندارم ولی مازیار جان سن و سالی ازش گذشته از منم پیر تره ! عینک نزدیک بین می زنه برای این که پست ها رو بخونه و بتونه اکانت ها رو چک کنه خواهشا احترام پیر مرد ها رو نگه دارید!

پ ن 6 : مازیار جان داداش بیا عزیزم در های اکانت ما به روی شما هم همه بازدید کنندگان محترم بازه ! شما هم لطفا قبل از پر کردن لاتی نگاه کن ببین طرف با کی و کجا داره بازی می کنه ! ما به شدت از تلاش های شما جهت انجام فعالیت های نشان دهنده گندگی و خفنی استقبال می کنیم و از همین تیریبون یه بسم الله می گیم که انشا الله در خدمتت باشیم

علی علی ؟!

پ ن 7 : یه تبریک هم به خودمون بگم بابا !!! دم همه بچه های جنوب به خصوص جنوب شرق گرم که خدایی گل کاشتند و حسابی ترکوندند !

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

متأسفانه امروز پدر رضای عزیز از پلیر های باتجربه و دوست داشتنی جنوب شرق ( اکانت unknown در سرور های گذشته و m a r s و .... ) امروز از میان ما رفتند

این ضایعه رو به خانواده محترم ایشون تسلیت عرض می کنم و از طرف خودم و تمام بچه های جنوب شرق برای رضا طلب صبر و عافیت می کنم

انشا الله به حق این ایام عزیز پدرشون در اعلا علیین میهمان خان کرم حضرت اباعبدالله باشند

سلام عرض می کنم خدمت شما سروش عزیز

به شخصه بسیار دلتنگت هستم و نبود تیم شما و جای خالی اون تو جنوب شرق واقعا حس میشه

درسته سیستم بازی ها مثل گذشته نیست و شرایط سرور ها به سمت و سوی جدیدی بیش میره اما شاید یکی از دلایل اصلی اون کمبود تبلیغات و عدم وجود پلیر های جدید و تازه نفسه که وجودشون هم روج جوانی و شور و نشاط رو به سرور ها تزریق می کنه هم انگیزه اونها برای کسب افتحارات و فتوحات بازی از رخوت و کسالت در میاره !

یه حسن دیگه ای هم داره ( به قول اون دوستمون حسن خوبی ) اینه که تولید فارم می کنه برای بقیه که خودش واقعا مسئله مهمیه

در هر حال کمبود پلیر در تراوین امروز یک سری شرایطی رو ناخودآگاه ایجاد می کنه

قطع به یقین شرایط بازی تو چنین سرور هایی با گذشته قابل مقایسه نیست زمین تا آسمون متفاوته

بازی تو ساید هایی که شاید 50/60 تا اکانت اکتیو و نهایتا صد تا پلیر حقیقی داره با گذشته ای که در هر یک از وینگ ها شاهد حضور 60 تا اکانت و 100 تا پلیر بودیماختلاف فاحشی داره

من کاملا موافقم که خیلی از جولان دهنده های امروز شاید اگر در گذشته تراوین هم می بودند بزرگترین افتخاراتشون میشد عضویت در وینگ اصلی یک مجموعه درجه یک اما چه می شه کرد امروز شرایط بازی برای ما اینطور شده و گذشته ها و حرکت قشنگ ها شده خاطرات دور و درازی که اثری محوی ازشون باقی مونده

الان اگر دوستان عزیز به همین سرور که حدود پنجاه روز ازش گذشته نگاه کنند متوجه تغییرات گسترده بازی نسبت به همین اوایل ترا اسپید می شند چه برسه به روزگار خوش پر پلیری تراوین

لیدر ها و تصمیم ساز های ساید ها ترجیحشون اجتناب از درگیری و اضافه کردن شمارگان سرباز های هجومی و دفاعیه به نوعی تمام درگیری و حرف حدیث ها تنها به شاخ و شونه کشیدن های توی فاروم خلاصه میشه و در زمین بازی هیچ اتفاقی نمی افته

چون علاقه به آسان بازی کردن و بدون دغدغه بازی کردن نزد همین پلیر های باقی مونده هم وجود داره که شاید بر میگرده به پیری و کهولت سن !

کمتر از سه روز تا اومدن کتیبه ها باقی مونده و تنها حرکت صورت گرفته در سروری که ساید بندی و جبهه بندی اش مشخص شده چند خفت از طرفین بوده و تشکیل چند دیوار چه !

شاید اومدن کتیبه ها یه روحی تازه ای باشه برای رخوت و سستی ایجاد شده در بازی !

چند وقت پیش می خواستم از دوستانم گلایه کنم که چرا فروم سرور رو به سمت اختلافات شخصی و مسائل بین نفری می برند دیدم خوب اگر همین چند مورد پستی هم که گذاشته میشه نباشه عملا باید ببندیم در اینجا رو

توی بازی که خبری نیست شاید این کل کل ها یه تکون کوچیکی به بچه ها بده و سرگرمشون کنه وگرنه خیلی زود از هر روز اومدن و شارژ گرفتن و رفتن خسته می شند

امیدوارم که سرور جذابی رو با اومدن کتیبه ها در پیش داشته باشیم و شرایط سرور به گونه ای رقم بخوره که هر روز جذاب تر از دیروز بشه و آدم های زیر آب و زیر پتو بلند بشند و آتشی بر روی خاکستر های نیمه جون این سرور روشن کنند

برای هر چهار ربع بازی آرزوی بهترین عملکرد و سازماندهی در جمع آوری کتیبه های ساید خودشون دارم امیدوارم شاهد عمل کرد مناسب و جوانمردانه باشیم از همه دوستان و عزیزان

پ ن : من هنوزم شرمنده شما هستم سروش عزیر انشا الله اگر عمری باشه جبران کنم محبت های شما رو و از شرمندگی ات در بیام

پ ن 2 : امام کجایی که در نبود شما و فرهاد هنوز سرور پلنی به خودش ندیده ! پلن زدنم آرزوست

پ ن 3 : کجا داریم می ریم ؟! این بود اون تراوینی که قرار بود بسازیم !

مهرشاد عزیز امدوارم که در این روز ها و ساعت های ساختی که گذراندی و در چند روز آتی در پیش داری خداوند صبر و بردباری به شما عطا کنه و پدر بزرگوارتان هم در بهترین جایگاه در بهشت ابدی برخوردر از بهترین نعمات اللهی باشه

مهرشاد عزیز از اون دسته پلیر هایی هست که به واسطه خوش مشرب بودن و فعال بودنش همیشه ذکر خیرش و یاد و خاطراتش بین دوستان تراوینی پایدار هست و محفل تراوینی ای بدون ذکر نام این دوست عزیز برپا نمیشه

امیدوارم که بهترین اتفاق ها برای همه دوستان عزیز رقم بخوره و این روز ها وهفته های سخت بالاخره بگذره و شاهد دیدن لبخند بر لبان تمام مردم سرزمینمون باشیم

سلام به همه دوستان و بزرگان اسپید ترا طور

آقا یه سوال مهمی که وجود داره اینه که چه خبرتونه ؟! چه خبرتونه؟!

چند تا نکته رو راجع به جنوب شرق بگم اخیراً جنوب شرق تبدیل شده به مرکز علاقه مندی خیلی از عزیزان

اول این که تیمی که این سرور داره جنوب شرق بازی می که بیش از ده /دوازده سرور هست که کنار هم بازی می کنند و بعد از تاسیس ترااسپید از سرور تستش در اکثر قریب به اتفاق سرور ها حاضر بودند

این جو دادن ها و تحریکات نصفه و نیمه برای افرادی که سطح سنی تیم تصمیم گیری و میانگین سنی هسته مرکزی اداره سایدش بالای 37-38 سال هست به خدا جواب نمیده !!!

این ها مال ده پونزده سال پیش بود که ما با مشابه این پست ها رگ غیرتمون کلفت می شد و شمشیر انتقاممون تیز !

ما دیگه برای این صحبت ها پیر شدیم برادران ارجمند

پس بیاید منطقی به قضیه نگاه کنیم

ما این قدر در سرور های مختلف باخت رو تجربه کردیم که شکر خدا هم جنبه اش رو داریم هم از قبل از شروع سرور احتمالش رو در نظر می گیریم هر بازی ای یه سرش برد و یه سرش باخته پس خیلی از یه برد مغرور نشید کما این که ما با یه باخت یقیناً خودمون رو نمی بازیم

مراجعه کنید به پست های من در سرور گذشته که چندین بار برای حذف ساید های مقابل پست گذاشتم و با مطالعه اون ها شاید کمی از سرعت تاختتون کم بشه اتفاقاتی که منجر به حذف جنوب شرق در سرور پیش شد بیشتر از اون که در چهارچوب بازی رقم بخوره به اتفاقاتی که بیرون از قاب بازی افتاد مربوط بود و تصمیمی بود که جمعی گرفته شد

تا قبل از حذف جنوب شرق هیچ یک از همر های شما از دهکده های ما بازنگشتند و چندین مورد دعوا و فحش و فحش کاری در گروه های واتس آپ و تیم اسپیک شما گویا موفقیت پلن های ما بود

شاید ما بنا به فرمایش شما پلیر نباشیم ما خوب بلدیم باهمین دوستان نوب خودمون گلیممون رو از آب بیرون بکشیم

باشد که شما هم بیاموزید در چهارچوب عملکرد و وضعیت ساید خودتون صحبت کنید و برای پیش برد اهداف سیاسی تون آب رو در هر آسیاب نزدیکی نریزید !

نکته بعدی اما در خصوص متای جنوب ذکر چند نکته رو لازم می دونم :

اول این که این متا با استناد به توافقی مبتبی بر شرایط و اتفاقات این سرور تا به این لحظه رقم خورده و دو طرف با عنایت به این که کدورت هایی از گذشته بینشون وجود داشته، با احترام و اعتماد متقابل اقدام به بستن پیمان کردند و با درایت تیم لیدری هر دو ساید این همکاری و هم پیمانی به بهترین شکل ممکن ادامه خواهد داشت

دوم :

قبل از شروع سرور هیچ یک از بازیکنان ما تصمیمی برای حضور در این سرور نداشتند و ثبت نام های ما با حداقل 7/8 ساعت تاخیر آغاز شد ! سوال اینجاست تیمی که برنامه ای برای حضور در بازی نداشته چه طور قبل از شروع سرور متای خودش رو بسته بوده !؟

مطلب اخر این که جنوب شرق هیچ نیازی به موج سواری و بهره گیری از شرایط سرور و اتفاقات اون نداره مسیر ما برای حضور و ادامه روند سرور مشخص و کاملاً شفاف بوده و خواهد بود و در راه کسب موفقیت در این مسیر از حداکثر پتاسیل ساید خودمون و هم پیمانمون استفاده خواهیم کرد

وقتی دو ساید جنوبی توافقات و برنامه دقیقی برای ادامه سرور تنظیم کردند دلیلی برای استفاده از موقیت ها و روزنه های امید مقابل خودشون نمی بینند چون در مقابل خودشون پینجره ای گشوده رو به افتاب را می بینند !

پس از همین روزنه ها و کور سو های امید خود برای مسموم سازی جو استفاده کنید به تلاش خود برای تخریب و تخریب ادامه بدهید شاید فرجی حاصل شد :دی

یکی از مهارت های مهم در چنین شرایطی ایجاد همین جوی است که تلاش دارید موفق به تولید اون بشید :دی

ما که از تلاش های شما بسیار خرسندیم و آرزوی بهروزی برای شما داریم بد نیست بدانید اینور گود گوشی هنوز دستمان هست

موید باشید

با سلام خدمت تمامی رفقای عزیز فروم نشینان محترم

از گذشته های دور و دراز تراوینی ملاک و معیار پویایی یک سرور حضور فعال و مداوم بازیکنان در فروم اون سرور بوده و در نظر ناظران بیرونی بازتاب حقیقی سرور در فروم اون خلاصه میشه

متاسفانه در این مدت بیست روزی که سپری شده دوستان حضور کمرگی در تاپیک نقد و بررسی سرور داشتند و حضورشون معمولا جهت تخریب شخصی صورت گرفته که به نظرم فرهنگ نادرستی است که دو سه سروری هست به شکل ویژه نمود پیدا کرده و کم کم داره فراگیر میشه

تقابل های بین سایدی و اختلاف نظر های بازیکنان در سبک و دیدگاهشون به بازی یقینا از جذابیت های اصلی بازی تراوین هست اما اگر برخورد ها به شکلی باشه که با توهین تحقیر همراه باشه یقینا برای ناظرین جذابیتش رو از دست میده و موجب کسالت میشه

استدعا دارم و بزرگان و عزیزانم کمی بیشتر مراعات اخلاق و شان حقیقی یکدیگر رو داشته باشند

این بود یک پیام بهداشتی جذاب :دی

اما در خصوص مطالب چند صفحه اخیر حقیقتا یکی از نقد هایی که بر رهبران به قول سهیل عزیز کووزوو وارده نحوه مدیریت گفتگو هاست ما امید داریم که شاید روزی بازنگری ای ر این دیدگاه به وجود بیاد تا شاهد فضای باز تری در گفتگو ها باشیم

مطلبی که چند سروریه به صورت افسوس و آرزویی دست نیافتنی برایمان نمود پیدا کرده هر جای این آبادی را که نگاه می کنیم در هر سطح و جایگاهی ناگزیر مجبور به ساختن رویایی به نام آزادی هست

شاید اگر بنا به بحث و تبادل نظر راجع به سرور قبل باشه برای هر گروه و هر سایدی ناگفته های بسیاری قابل طرح باشه اما احترام به مخاطب ایجاب می کنه که در خصوص موضوع تاپیک صحبت کنیم و هر چه در گذشته اتفاق افتاده رو به گذشته بسپاریم

یکی از مطالبی که به نظرم این سرور رو با سرور های قبلی متفاوت کرده کمبود پلیر، اکانت و مولتی اکانت نسبت به گذشته است کما این که برخی از دوستان هم روزهای قبل به این موضوع اشاره کردند

اولین نمود این قضیه رو می تونیم در نحوه استارت خوردن اکانت های هجومی ببینیم که با گذشت حدود 22-23 روز از سرور هنوز خیلی از اکانت ها مثل گذشته اقدام به ساخت چندین همر و روشن کردن سریع سربازحانه و اصطبل بزرگ از اولین روز های بازی نکردند

این اتفاق نوید جذاب تر شدن بازی در روز های پیش رو رو خواهد داد

امیدوارم در جلسه صورت پذیرفته در خصوص تعیین و تبیین مرز های بازی کثیف و تمیز ، مرز بندی های درست و کارسازی بین لیدر های ساید ها صورت گرفته باشه

پیشنهاد می کنم جهت ثبت در فروم و مشخص شدن نحوه عمل و پایبندی لیدر های ساید های مختلف به توافقات جلسه مذکور گروهی در واتس آپ یا تلگرام تاسیس شده لیدر های ساید مصوبات خودشون رو در گروه نوشه با اسم خودشون عمل به این مصوبات و توافقات رو تایید کنند و بر اجرای اون صحه بزارند که ما پلیر های عادی هم علاوه بر این که در جریان توافقات و مصوبات قرار بگیریم بتونیم در آینده قضاوت صحیح تری نسبت به نحوی اجرای اون توافق ها داشته باشیم

شاید به این وسیله برای اولین بار شاهد اقدامات مثبت جهت مرز بندی اخلاقیات سرور باشیم

ببخشید یه کم طولانی شد

پ ن 1 : کلا پیام بهداشتی دوست دارم دست خودم نیست

پ ن 2 : چرا دهکده همرتون دلاور تحقیق می کنید ؟!

پ ن 3 : عیبی نداره تحقیق کنید چرا سوتی میدید 200/300 تا می سازید ؟!

پ ن 4 : از اتاق فرمان اشاره می کنند توتن بازهای قدیم در سرور های ای ار دلاور می کشیدن که هم رید بهتری برند هم پیاده های دشمن رو راحت بزنند اما ایا اینجا سرور های قدیم است ؟!

بر قرار باشید

سلام دوست عزیز

چرا این قدر عصبانی ؟!

فکر نمی کنم تو پست قبلی شما یا سایدتون رو مورد خطاب قرار داده باشم

دادم ؟!

ظاهرا دوست عزیز شما یوسف جان اهل بازی مافیاست تو این بازی یه سری دوستان هستند مثل حقیر که توصیه های بهداشتی دارن برای سایر بازیکنان ولی معمولا توصیه های بهداشتی دردآور نیست !

دوست خوبم شما نه تنها تیمی هستید که در تاریخ تراوین تصمیم به به هم زدن متا گرفته نه تنها تیمی هستید که برای اهداف ساید خودش شو و نمایش راه انداخته نه تنها تیمی هستید که ....

پس توصیه های بهداشتی حقیر رو به خودتون نگیرید.

من دوست نداشتم و ندارم راجع به گذشته تو فروم سرور جدید صحبتی باشه ولی فقط یه مطلب رو خدمتتون عارض بشم و اون این که وقتی کسی قصه ای رو می سازه و می خواد از دل اون افسانه ای بیرون بکشه هر چقدر هم که بلند و با صدای رسا اون رو به گوش خلق الله برسونه باز هم قصه اش افسانه نمیشه و باور پذیری پیدا نمی کنه

اما زمان می تونه کاتالیزور افسانه سازی بشه نمونه زنده این جریان رو می تونید در رمان ارباب حلقه ها ببینید که تالکین فقید در زمان خودش هرچه کرد نتوانست تخیلات و دروغ های زاده ذهنش رو به عنوان افسانه وارد فرهنگ عامه کنه بعد از گذر 60 /70 سال کم کم زمان باور پذیری افسانه تالکین رو برای مردم بریتانیا راحت تر کرد

حالا شما هم افسانه هایت را بسرا شاید چند سرور دیگر آنچه گذشته فراموش همراهان سرور بشه و اونچیزی که باقی می مونه افسانه دلاوری ها و پرچم داری مبارزات باشه

پس امروز قصه جلسه بر هم زدن متا و صحبت های من و ... بسازید شاید روزگاری کسانی بودند که فراموش کردند انچه در سرور گذشته است

مطلب آخر این که از حساسیت و نگرانی شما برای دوستان خودم در ساید جنوب شرق تشکر می کنم شاید اگر زود تر این توصیه های حکیمانه رو فرموده بودید دوستان این سرور بر حقیر منت نمی گذاشتند و چند ساعت بعد از شروع سرور تصمیم به حضور در بازی نمی گرفتند

امیدوارم این پند حضرتعالی آویزه گوش دوستان بشه که همگی به زندگی مون برسیم

غروری که شما اشاره کردید ناشی از این احترام دوستان در جنوب شرق است دوست عزیز تا یکی دو روز قبل از سرور امید داشتیم که بهنام نازنین و اشکان عزیزم اجازه خالی بودن ساید رو نخواهند داد و برای همین هیچ برنامه و هماهنگی برای حضور در سرور صورت نگرفته بود

بعد از آغاز ثبت نام با صحبت هایی که صورت گرفت بچه ها منت گذاشتند و بدون پلن و برنامه فقط برای حیاط حلوت نشدن جنوب شرق ظرف چند ساعت اعلام حضور کردند و دور هم جمع شند !

این اعتبار و منتی که دوستانم در جنوب شرق بر سر بنده حقیر می گذارند غرور آفرین و مایه مباهات هست برادر عزیز

پ ن 1 : در مورد حذف سرور قبل من به شخصه تمام تلاشم رو کردم که نظر بچه ها عوض بشه ولی تصمیم پلیر های اس ای به حذف بود نه لیدر های ساید

پ ن 2 : حس تاخت و تاز و همه بد اند ما خوبیم زایده چه تفکری است ؟!

پ ن 3 : ممنونم از محبت فرهاد و آرش عزیز جای خالی هر دو دوست بزرگوار در جنوب شرق به شدت احساس می شه کاش از مواضع سرور پیش عقب نشینی کنید و منت سر ما بگذارید و در کنار شما عزیزان از لحظه های با هم بودن بیشتر لذت ببریم

سلام بر دوستان گرامی و فروم نشینان عزیز و محترم

خیلی خوشحالم که یک سرور دیگه در خدمت شما دوستان خوبم هستم

واقعیت اینه که ما حتی بعد از شروع ثبت نام هم برنامه ای برای شرکت در این سرور نداشیم و با توجه به لطف و محبت دوستان این توفیق دست داد که به هر نحو در خدمت شما بزرگواران باشیم

طی جلسه ای که شب گذشته با حضور دوستان عزیز در ساید معظم جنوب شرق و میهمانان خارجی برگزار شد مقرر شد که این سرور زحمت لیدری ساید رو جناب آقا کسری عزیز از اکانت NO1 بکشند که به شخصه در رکاب ایشون بازی کردن برای حقیر افتخار بزرگی هست و برای ایشون و تیم لیدری ساید خودم ارزوی بهترین ها رو در این سرور دارم

به شخصه به دلیل کمبود شدید وقت فقط در حد یک اکانت در خدمت دوستان هستم و به عنوان یک سرباز یرای جنوب شرق انجام وظیفه خواهم کرد

امیداوارم که سرور خوبی رو پشت سر بزاریم و به انسانیت و شرف خودمون بیشتر احترام بگذاریم و مثل بعضی از دوستان در گذشته مردونگی رو فدای نتیجه گیری در بازی نکنیم

پ ن : خدا رحمت کنه آقای شعار رو از اون روزی که از دنیا رفت هیچ کس نتونست جایگاه ایشون رو در نماز جمعه و راهپیمایی های حماسی بگیره ولی ظاهرا به حول قوه الهی می تونیم به تولد و ظهور اشخاصی باشیم که بتونند در آینده برای تصدی این مسئولیت داوطلب بشند

پ ن 2 : بچه ها دوست باشید اول های سرور هست همه دوستان بسته به عمل کرد گذشته برای خودشون شخصیتی دارند و برای سایر پلیر ها شناخته شده هستند چه به نام نیک و چه به بد نامی و دروغ گویی فکر نمی کنم اینجا و بعد از پشت سر گذاشتن چند سرور نیازی باشه تا دوستان بخواهند از شخصیت رفقاشون برای سایرین تعریف کنند و صفحات فروم به شخصیت شناسی افراد اختصاص داده بشه

البته همه بزرگان نام اشنا و شناخته شده هستند

ارادتمند همه عزیزان با ارزوی بهترین ها

با سلام خدمت همه دوستان و عزیزانم

این چند رزوز اتفاقات بسیار زیادی افتاده الحمدالله سرور آبستنه

یکی از دوستامون جستار این سرور رو دوست نداشت و براش ازار دهنده بود شاید به این خاطر که خیلی با دوستش هم نظر نیستن گاهی

اولا : فکر کردی الان بریتانیای کبیرید و شمال شرق هم هند مستعمره که برا ما وجه تضمین میزارید؟؟

یک دقت کنی میبینی که فقط سابقه تراوینیه من و مازیار و مملی از چندین برابر تاریخ پیدایشه اسپید ترا هم بیشتره

هومن جان احترام شما واجب هست، لطفا هنگام خطاب قرار دادن بنده از ادبیات بهتری استفاده کن.

جا نماز رو کسانی آب کشیدن که با سواستفاده از شعار جنوب غرب مبنی بر جبهه حق علیه باطل، سعی کردن به ان‌ای فشار بیارن اما خودشون کم باطل نبودن..

در مورد چماق یا ضمانت و .. بنده و سهیل به حسین عزیز صادقانه گفتیم می‌پذیریم به شرط این که پلیر اکانتی که کرم چاله چسبیده شده بهش راضی باشه، که نبود! ما هم به احساسی که داشت احترام گذاشتیم.

آقا دوست باشید با هم عیبی نداره

بالاخره ما بریتانیای کبیریم یا چی ؟!

البته که من همیشه نظرم به دوستم ایرج عزیز نزدیک تره

دیشب به صورت اتفاقی یه ودیو براش گرفتم خواستم بفرستم براش گفتم شاید ناراحت بشه و بی خیال شدم اما حکایت از این قرار بود که ما داشتیم دفاع جابجا می کردیم و طوطی ما هی می گفت شب به خیر ! شب به خیر ! من بهش می گفتم این بی خوابی ها کار عمو ایرج این هاست اگه می خوای دعواش کن ! که اونم برا عمو ایرجش بوس فرستاد!

نتیجه اخلاقی :

ایرج جان اینقدر بزرگوار و دوست داشتی هستند که حتی کسانی که خوابشان را به هم زده اند نیز دوستش دارند (مثل ایرج باشید حتی اگر چشم دیدن شما و دوستانتان را نداشته باشند)

تبریک می گم به دوستان خوبم در جنوب شرق بابت زحماتی که کشیدند و دیشب موفق شدند اولین پلن شمال شرق رو به خوبی کنترل کنند

بهتر بود می‌گفتی "ما" و نه "من"!

همچنین فراموش نکن که ان‌ای هنوز حتی یک پلن هم نرفته! فقط در برابر سه به یک ایستادگی کرده، کتیبه‌هاش رو جمع کرده و در حال تقویت برنامه‌هاش هست..

ایرج جان انشا الله پلن های بعد موفق باشه

آقا ظاهرا ورق برگشته ما قرار در مقابل دو و نیم به یک و نیم ایستادگی کنیم :)))

انشا الله جنوب شرق هم برنامه ریزی خواهد نمود برای تقویت برنامه هاش!

پس طبق سیستم شما از الان پلن رفتن رو باید تعطیل کنیم

این اطمینان رو بهتون می دم که شمال شرق روز های آسوده تری رو در پیش خواهید داشت و بیشتر پذیرای شما عزیزان خواهیم بود

مطلب اصلی این پست از اینجا شروع میشه و مطالب بالا فقط درد دل های من و دوست مهربونم بود

سخن با دوستان جنوب غرب بسیار است نه از جهت شکستن پیمان دوستی که همان طوری که در جلسات و توطئه های شمال شرق هم خدمت بزرگواران عرض کردم صلاح مملکت خویش خسروان دادند

پس یقینا دوستان ناقض عهد و پیمان و سست عنصر ما صلاح خودشون رو سنجیده اند و ما بهشون احترام می ذاریم و مثل دوستان شمالی مون نه غر می زنیم نه مظلوم نمایی می کنیم و نه فریاد وا نابرابری ها سر می دهیم

اما دو سه نکته :

1- خواهشا ژست بالاس سرور رو کنار بزارید و داستان سرایی نکنید که ما خوشبختانه این سرور لقمان مزدگان داریم که خدا رو شکر شرایط سرور رو خوب برای بیرونی های سرور پوشش می دهند و قبلا هم طالبی در این خصوص مطرح کردند مثل این قسمت از یک از پست هاشون :

شمال شرق حقیقتاً در همه آمار برتری داره. و این رو میشه از مجموع این نمودارها دید. اینکه عملاً 3 به 1 هست سرور، خیلی غیر منطقی نیست. گرچه 3 به 1 هم نیست واقعاً. چون شمال غرب در حد یک ربع تمام عیار نیست متاسفانه و با اینکه پلیرهای خوبی هم دارند ولی قدرت یک ساید کامل رو ندارند. پس شاید بشه گفت 2.5 به 1. به هیچ وجه نمیشه گفت کدوم سمت ماجرا پیروز میشه و به نظرم قدرت پلنرها و لانچرها و مدیریت لیدرها میتونه پیروزی رو مشخص کنه. هر دو سمت هم لیدرها و پلنرها و لانچرهای خوبی دارند. پس بنده ی ناظر باید منتظر آینده بمونم و نمیتونم هنوز قضاوتی کنم.

2- انتظار داشتیم زود تر و زمانی که تصمیم گرفتید اعلام می کردید این موضوع رو نه دیروز

3- ما یه ناظم داشتیم در دوران متوسطه می گفت اگر می خواهید دروغ بگید بگید هیچ اشکالی نداره بالاخره ادم به سن و سال شما دروغ میگه هر چند اصل دروغ گویی بده ولی لااقل یه جوری درو.غ بگید که طرف حس نکنه به شعورش توهین می کنید !

تصمیم برای شکستن متا از 2-3 هفته پیش گرفته شد و به همین دلیل اکانتی از اس دبل در پلن سیزده به در حضور نداشت

یادمه زمانی که ایرج جان مظلوم نمایانه و پوشه دیپلماسی به دست دوستات اس دبل رو به دور خود جمع کرد ما الرحمان متا رو خوندیم و حلواش رو نوش جان کردیم و با وجود این که برنامه ریزی های لازم رو انجام دادیم تا برخورد مناسب رو داشته باشیم تصمیم بر این شد که صبر کنیم تا اولین حمله از جنوب غرب صورت بگیره که حجت تمام باشد بر دوستان

یادمه در همان جلسه دوستان جنوب غربی چنان سر مست و مغرور بودند از وفای به عهد که جز زیر سوال بردن وفاداری جنوب شرق در فکر دیگری نبودند

همان طوری که قبلا هم خدمت دوستان جنوب غربی گفته بودم ما بسیار به اقوال خودمون پایبندیم پس عهد و پیمان گذشته مان را به یاد بیارید!

پ ن 1 : ایرج جون قبلا هم گفته بودم کارت رو بلدی انشا الله ناراحتی هات ار سرور کم بشه و خنده رو لبات بیاد به قول لقمان ورق برگشت به نفعتون پس شاید امروز بتونی شاد تر باشی

پ ن 2 : لقمان جان رضا عزیز جنوب شرق هست و ما رضا رو از دست نمی دیم رضا و جنوب شرق پیوندی نا گسستنی دارند اقا انبار قابل شما رو نداره اکر انبارتون از سوی ساید های دیگه تامین نشده شما رو تو صف قرار می دیم

پ ن 3 : کم کم داریم وارد فضای سرور دو ایکس قبلی می شیم قراره فشار رومون زیاد بشه :))))

پ ن 4 : چرا تو جنوب شرق هیچ کس از این که جنوب غرب متا رو شکسته ناراحت نیست و همه از این مسئله استقبال کردند ؟!؟! ( کمی از شمالی ها یاد بگرید اشک بریزید بقض کنید و برای سه به یک شدن تاسف بخورید :دی

پ ن 5 : بعضی ها دارند از الان به شمال شرق تبریک می گند برای بردن بازی ما هم به نوبه خودمون این موفقیت رو تبریک می گیم چون سرمون شلوغ خواهد بود اون تایم احتمالا نتونیم درست و درمون تبریک بگیم انشا الله مبارکتون باشه

سلام بر همه دوستای خوبم فروم نشینان عزیز و ارجمند

تبریک میگم به همه دوستان خوبم در هر چهار ساید بازی بابت جمع آوری کتیبه ها فکر می کنم هر کدوم از جهات نقشه تمام تلاش خودشون رو انجام دادند و نتیجه این تلاش ها هم مشخص شد و کم و بیش فکر می کنم رضایت همه دوستان جلب شده باشه

ناصر خان روز 20-30 بازی بود که من به خدمت ایرج عزیز گفتم که این جریانی که شما امروز درگیرش هستید از طرف سامان و رفقا سابقه کهن داره و ایرج خودت رو خراب این افراد نکن

اساسا تمامی تیکه های ایرج به جنوب شرق می انداخت در چندین صفحه قبل در خصوص بازی کثیف نشات گرفته از همین آگاهی بود که ما داشتیم و دوستان شمال شرقی از دوستان خود نداشتند

با تمام این آگاهی ها و دانسته ها زمانی که ایرج خان برنامه ریزی کردندد که در مورد حدود بازی توافق کنیم پذیرفتیم و پیش نویسی تنظیم شد که در نهایت توافقی بین طرفین صورت نگرفت

روزی که این بحث ها صورت می گرفت اکانت های دور واندر ما کم کم سبز شده بودندو ما اکانت های دوستان رو در ساید خودمون شناسایی کرده بودیم

من این مطلب رو به ایرج عزیز بارها گفتم که آزموده را آزمودن خطاست ولی سوال اینجاست که آیا ان دبل هم در ساید شمال غرب اقدام به احداث اراضی کرده بود ؟

نه مشکل از اساس قضیه است که متاسفانه اس ای این سرور هم نتونست تمام شیطونی دوستان رو کنترل کنه و اکانت نایت کاتای مرتاض کوچیک رو زد و سریع تر از اس ای جمعش کردند که مبارکشون باشه

بالاخره این نیز بذرد ناصر خان

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من الان اومدم جواب دوستان شمال شرقی در پست های تند و طویلشان را بدم دیدم مطلب بالا رو پیش نویس داشتم و بنا به دلایلی از پست کردن اون در زمان ازاد سازی کتیبه ها منصرف شدم اما وقتی این پست ایرج جان رو دیدم :

دیدم پست شدن این پیش نویس هم با در نظر گرفتن زمان نوشته شدنش خالی از لطف نیست !

ایرج عزیز شم در شمال غرب جاسوس نداشتید ولی چند روز از قبل کنیبه ها من با سید عزیز (لیدر شمال غرب) صحبتی داشتیم در خصوص یکی از اکانت های ان دبل که توسط شمال شرق اداره می شد و خدمت سید واضح و صریح عرض کردم که مراقب این دوستمون و اقداماتش باشید که اگر یه مقدار نا هماهنگی پیش نمی اومد شمال غرب از شر اون جاسوس رها می شد ولی نشد بشه شاید برای اینکه امروز گواهی باشه بر نقض ادعای شما

دوست عزیز من شخص شما رو به عنوان یه پلیر پاک و پایبند به اصول اخلاقی می دونم و کاملا هم قبولت دارم ولی همون طوری که قبلا هم گفتم خودت رو جایی خرج نکن که بی خود مقام و منزلتت زیر سوال بره !

اما راجع بهصحبت های شما و سایر دوستان در شمال شرق راجع به ساید مطبوعم جنوب شرق سربلند :

1- اس ای اکانت در سایت ان ای ریجیستر کرد / ان ای اکانت در اس ای ریجیستر کرد ! ( اس ای با اکانت تاسیس شده کاتا زد و کتیبه برداشت اس ای هم همین طور و خفت هم صورت داد ( ان ای چون اکانت هاش شناسایی و کاتا می شد نتونست اکانت ها رو انچنان بالا بیاره

2- شما می دونید که واندر هر ساید حکم ناموس اون ساید رو داره ؟! تصمیم گیری برای لاک کردن واندر اس ای و اذعان خود ایرج به زدن اکانت دور واندر اس ای عملا دست اس ای رو برای هر عملی برای جبران باز می گذره !

(از اونجایی که چند سرور قبل هم ای ای این حرکت رو صورت داده بود و ما اذیت شده بودیم دوست نداشتیم وارد این فضا بشیم و با واندر ان ای کاری نداشتیم پس :

ان ای اقدام به لاک کردن واندر اس ای کرد و اس ای با وجود این که حق اقدام متقابل رو برای خودش محفوظ می دونست صرف نظر کرد

3- راه ندادن هیچ بازیکن قریبه در ساید و کاتا کردن تمام پلیر های ناشناخته باعث شد ان ای نتونه جاسوی در اس ای داشته باشه ولی از اونجایی که اس ای با فرهنگ ان ای اشنا بود به قول ایرج جان 50 روز جاسوس خودش رو در ساید ان ای حفظ کرد

ان ای نتونست وگرنه یقینا این کار رو انجام میداد هر چند شاید هنوز هم نیرویی هست که ما نمی دانیم و متوجه حضورشان نشدیم (هیچ چیزی بعید نیست )

شاهد مثال در اقدامات پیش گیرانه کاتا شدن و درگیری اول بازی بچه ها با پلیر شناسی مثل شهریار که با کسری بازی می کرد اما در معرفی خودش و حضور در واتس آپ صحبت با من (حتی با این که می شناختیمش و شماره اش رو داشتیم ) کوتاهی کرد

شاهد مثال اقدامات جاسوی ان ای و جود اکانت خوشگل پسر و نمونه های مشابه در خاک شمال غرب (که هیچ یک از اقدامات وقیحانه جنوب شرق رو صورت نداده بودند)

4- اس ای کرم چاله رو تاسیس کرد مذاکره کرد پیشنهاد بازی سالم ان ای رو پذیرفت اما پیشنهاد توافق از سمت ان ای رد شد

حتی خاطرم هست که در طول مذاکرات بحث تحویل اکانت به ان ای بین بچه ها مطرح شد و مورد موافقت گرفت که در صورت توافق اکانتی در ان ای باقی نمونه

اما خوب نشد که بشه

5- انواع تهمت ها در طول چندین صفحه گذشته در خصوص فریب ربع های بازی از سوی جنوب شرق مطرح شد ! به نظرتون این حنا هنوز رنگی داره ؟!

ایرج جان در اون جلسه ای که شما ترتیب دادی بنده به صراحت تمام عرض کردم خدمتتون که من با تخیلات شما هیچ کاری ندارم و اس ای امادگی هر اتفاقی رو داره اما هیچ گاه به خودش اجازه نداده که ساید گیری و فریب بده یا عوام فریبی کنه به قول شما چون اولا ما تمامی رقبای خودمون رو قابل احترام می دونیم و از خواص ثانیا کسی فریب می خوره که از روی ناآگاهی تصمیم گیری کنه ما تا امروز تصمیمی از روی ناآگاهی از متحدید و رفقامون ندیدیم

اگر همین امروز هم ورق برگرده همون طوری که در جلسه هم خدمت لیدر های شمال شرق و جنوب شرق عرض کردم براشون آرزوی موفقیت می کنیم و رویکرد خودمون رو بر اساس تصمیم دوستان تغییر می دیم و هیج گاه به خودمون اجازه نمی دیم که شان یک ساید رو ان چنان پایین بیاریم که بگیم اونها گول ساید دیگری خوردند و باهاشون متحد شدند

بلکه دیدگاهمون این هست که صلاح ساید خودشون رو در این دیدند و صلاح مملکت خویش خسروان دانند

6- راجع به دو دستگی و عدم وفای به عهد در بین دوستان جنوب شرقی دوستان به تفضیل صحبت کردند اما مفتخرم که سرم رو بالا بگیرم و اعلام کنیم تا کنون هیچ عهد شکنی ملموس و تاریخی که در ذهن دوستان باقی بمونه از طرف ساید جنوب شرق صورت نگرفته

در اخر همون طوری که هومن عزیز هم اشاره کردند دست از مظلوم نمایی برداریم و بهتره ادبیات جدیدی رو در کلام خودمون به کار ببندیم یه مقداری این سیاست نخ نما شده دوستان شمال شرقی عزیزم

سعی کنیم از نگاه سوم شخص مفرد (نگاهی شبیه لقمان عزیز که ناظر سرور هستند ) از بیرون ماجرا به اتفاقات داشته باشیم که شاید جانب انصاف بیشتر رعایت بشه

شرمنده همه دوستان بابت پست طولانی ولی چاره ای نبود

کوچک همه بزرگان

حسین

سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

تبریک می گم به دوستان خوبمون در شمال شرق بابت برنامه ریزی و پلن های منظم و گرم کردن تنور بازی

چند تا نکته بگم تیتر وار و ازشون رد بشم که وقت عزیزان گرفته نشه :

1- در مورد سیاه چاله عارضم که اگر هنوز اونجاست به خاطر اشتباهی است که شخص من انجام دادم و 8 موج کاتا رو یک ساعت زود تر فرستادیم دوستانی که بودند روی سیاه چاله عمق شعف و ادب خودشون رو از این اتفاق بروز دادند :دی

از همین تریبون یک بار دیگه از دوستان خودم عذر خواهی میکنم :دی.

2- تبریک بابت چیف ده تک شاخ از تیم خوب خودمون باز :دی

آقا رو مود نباشی نیستی دیگه پیش میاد باید سرت رو بگیری بالا بگی سوتی شد

قشنگش این بود که بچه ها جاخالی داند و دفاع و نیروهای ده رو خالی کردند که حالش رو ببرید پس یه تشکر به اسکری تیم بدهکارید

و ما هم یه تشکر به شما بدهکاریم که کار ترکس رو کم کردید که برسیم به اکانت این سو

هر چند سوتی ما هیچ چیزی از زیبایی کار شما کم نمی کنه و اتفاقا ارزش اون رو بالاتر هم می بره

به قول معروف همیشه شعبون یه دفعه هم رمضون

بد جوری رمضون طور شدیم در آستانه ماه مبارک

3- خیلی خوشحالم که یه سری از دوستان رو در صحنه فروم دیدیم از این که اینجا یکی دو صفحه رفته جلو بسیار خوشحال شدم حضور بیشتر دوستان درفروم به گرمای بازی کمک فراوانی می کنه

قبلا دیده شده بود که استقلالی ها بعد از یک برد از غار های خودشون بیرون می اومدند و با دنیای جدیدی روبرو می شدند

البته که مصداق دیگری هنوز برای این افراد و دوستان یافت نشده و مورد مشابهی هم یافت نخواهد شد

پس به خودتون نگیرید صرفا ذکر یک نمونه از تاریخ معاصر بود

4- برای این که بگیم ما خفنیم لازم نیست چیزی رو در اتحادمون ام ام کنیم دوست خوبم مراجعه کنید به MM های اتحاد های ان ای گویای مطلب هست اگر قانع نشدید صفحات فروم رو ورق بزنید

چند تا پی نوشتم بزنم بماند به یادگار تا اخر سرور که برگردیم سر این پست

پ ن 1: یه پستی سرور 3 ایکس قبلی گذاشتم کمی قبل از نقشه ها ساید های رقیب اشاره به متوهم بودن اس ای کردن اما اخر پاییز رسید و هیپ کدام از اون دوستان نبودند که جوجه هامون رو بشموریم

همیشه گفتم در این که ان ای قوی ترین و پر پتانسیل ترین ساید بازی هست تردید وجود ندارد که اگز داشت شرایط سیاسی سرور به سبک و سیاق دیگری رقم می خورد ما منتظر اخر پاییز تراوینی تان باشید که از انچه فکر می کنسد به شما نزدیک تر است

پ ن 2 : سعی کنید همیشه اینجا حضور داشته باشید و ما رو از تحلیل ها و کل کل های خودتون بهره مند کنید باور کنید متکلم وحده بودن جذاب نیست حضورتون بسیار مغتم است

دم همتون گرم

پ ن 3 : مرز های شرافت و مشتی گری دیروز جابجا شد دم همه مشتی ها گرم

پ ن 4 : این رو روز اومدن کتیبه ها میگم زوده الان :دی

پ ن 5 : خوشحالیم که جز ناتار لینک سبز دیگری هم گرفتید

لقمان کجایی یه امار بدی از وضعیت ناتار ها دلمون پوسید

بازم سلام

امیدوارم سال جدید رو به بهترین شکل ممکن آغاز کرده باشید و انشا الله پایان سال این سال رو یکی از بهترین سال های زندگیتون بدونید ( نگفتم بهترین سال چون میدونم ای سال ممکنه برای خیلی ها سخت بگذره اما تو همین فشار ها و سختی های زندگی هم نقاط مثبت و شیرینی می شه پیدا کرد )

آقا تو سرور خیلی خبر ها هست ها نگاه به سوت و کروی اینجا نکنید

این سرور بچه های ما با فروم غریبی می کنند و سعی می کنند بیشتر تو بازی مشغول باشند

البته محبت کردند و لبیک این جا رو خلوت کنیم دوستامون ناراحت نشند رو اجابت کردند!

اما بدونید که دوستان در عرصه های مختلف به شدت فعال شدند و به شدت دارند تلاش می کنند

ما هم طبق معمول چند شب گذشته فعالیت های ریز خودمون رو ادامه دادیم تا بازی یخ نکنه

تشکر از امیر و حمزه و مهدی که زحمت شیرین کاری های زیر رو کشیدن

البته شایع شده مهرشادم اومده دو تا غر زده رفته که چون الان مورد غضبه زحمت هم کشیده باشه دلیلی نداره ازش تشکر کنیم :دی

در ادامه :

و در اخر :

از اونجایی که مهدی احساس می کرد سرش کلاه رفته مجبور شد یه دور دیگه بزنه :

پ ن : شما هم شنیدید اس ای می خواد حذف کنه ؟!

سلام بر بزرگان عزیزان و فروم نشینان محترم

دوستان عزیر اتفاق بسیار تلخ و نا خوشایندی بین حقیر و ایرج خان بزرگ افتاده که موجب مکدر شدن خاطر ایشان شده که وظیفه خودم از ایشون اول از طرف خودم که حرکت صورت گرفته بی اخلاقی و اشتباه شخص من بوده و اصل ماجرا به شخص خود من بر می گرده در نهایت فروتنی از ایشان عذر خواهی کنم و امیدوارم به بزرگی خودشون حفیر رو عفو کنند

همون طوری که در پست قبلی هم اشاره کردم ایرج عزیز تلاش بسیار زیادی انجام دادند تا تامل شکل گرفته بین طرفین بر پایه احترام متقابل باشه و رفتار پرستیژ و شخصیت انسانی بالای خودشون رو خارج از محیط بازی به بهترین شکل ممکن نشان داند

متاسفانه رفتار گروهی از دوستان ما در جنوب شرق و استفاده از اصطلاحاتی که در مکالمات بین ما به کار رفته بود ( من به دلیل تنبلی و برای انتقال مفهموم صریح تر فقط بین حلقه لیدری ساید بازگو کردم ) موجبات ناراحتی این دوست گرامی ما رو فراهم آورد

شاید از نظر ما بازگو کردن این اصطلاحات صرفا جنبه کل کل و فضا سازی هایی پیرامون بازی داشت و چیزی به جز این نبود تلقی ایشان از این مطالب کل کل و بی حرمتی بود خداوند شاهد است که چنین قصد و منظوری در بین نبوده و شخصیت بزرگ ایشون برای شخص من و سایر دوستان قابل احترام است

همانطوری که حضورا به خود ایشان هم عرض کردم و به بچه های ساید و دوستانی که در جریان امور بودند گفتم شخصیت و ادب ایرج بزرگ به عنوان لیدر یک ساید رقیب به قدری بزرگو عزیز است که تمام قد باید به احترامشان ایستاد

به خود ایرج هم در دیدار اول گفتم به واسطه اخلاق بلند و روحیه جوانمردی این مرد سرم رو در مقابلش پایین می گرم (در زمانی که هنوز کدورتی وجود نداشت ) الان که دیگه واژه ای برای بیان اظهار شرمم پیدا نمی کنم

ایرج جان دوستت داریم

کوچیک همه شما برزگان حسین

سلام بر دوستان گل و رفقای دوست داشتنی

ایرج جان من اهل کل کل های فرومی نیستم مثل حضرتعالی از طرف دیگه توانایی نگارشم شاید یک دهم جنابعالی هم نباشه و در خصوص دیپلماسی هم ما شاکرد کوچک مکتب شما هم نیستیم و همون سیستم 3 کیلو خیاری رو داریم و با همین بضاعت در حد توانمون تلاش می کنیم

با توجه به این که در این پست از حقیقر نام بردید باید خدمتتان عرض کنم در خصوص مرز بندی و اکانت کرم چاله همون طوری که بارها در صحبت های فی مابین اشاره کردم (اعم از چت و ویس و حضوری و تلفنی) برای درک بهتر چرایی حضور اون اکانت (به قول شماچماق) در ان ای که واقعا بهتر از من می دونید فقط می تونست به نشانی از توافق و تعامل بین طرفین باشه شما رو ارجاع میدم به مطالعه مجدد تاپینگ قبلی سرور 3x که فکر کنم کمتر از یک سال از برخی از پست هاش می گذره

اما از اونجایی که می دونم شاید مراجعه به این (به قول این فارسی سازی های جدید) جستار براتون مشکل باشه یک نکته کوچیک عرض می کنم و می رم حسرت موزی رو می خورم که شما خوردی :دی

1- عکس زیر اولین پست بنده بعد از برخورد نیروهای خدی به کاتاهای حدود 15 اکانت از ساید جنوب شرق است و صفر شدن 2 تا از همر های واندر زن اکانت حقیر

زمان زیادی ازش نگذشته با مراجعه به تاپیگ همین سرور خیلی مطالب برای دوستانی که در جریان امور نبودند روشن خواهد شد

ارائه بازی تمیز و دفاع از اون الان برای بعضی ما بیشتر شبیه ژست دموکراسی است که برخی روشن فکران و سیاسیون به خودشون می گیرند ( البته هر کدوم از دریچه نگاه خودشون مثل تفاوت نگاه ها در تراوین )

ما برای بازی پاک احترام قائل بوده هستیم و همیشه آرزومون بازی پاک بوده ولی به شرطی که شرایط انجام بازی منصفانه و تمیز محیا باشه و طرفین به اصول اولیه اخلاقی پایبند باشند !

من از شمال شرق برای تکرار نشدن اتفاق های سرور قبل یک تضمین عملی و اخلاقی خواستم که به وسیله اون برای این 15 نفری که کمتر از یک سال قبل شاهد چنین اعمالی بودند (و بسیاری اعمال مشابه ) حسن نیت طرف شمالی رو اثبات کنم و بتونم قانعشون کنم که این تو بمیری مثل تو بمیری های قبلی نیست !

که این مورد نظر ساید شمالی رو جلب نکرد و مذاکرات بدون نتیجه متوقف شد

اما جدا از مطلبی که در بالا مطرح شد بین دو ساید شرقی حرف و حدیثی در طول مذاکرات شکل گرفت که موجبات حساسیت و کدورت رفقای من در جنوب شرق شد.

اما ایرج جان زحمت کشید و تلاش کرد سوء تفاهم ایجاد شده برطرف بشه که اقدام بسیار مثبتی بود و لازم می دونم به این اقدام مثبت ایشون اشاره کنم که این انداره به حفظ احترام طرفین مقید بودند

پست طولانی شد ببخشید باز

پ ن 1 : تیم ما این سرور با اسم mr.scary بازی می کنند و تک شاخ به خاطره ها پیوست

پ ن 2 : سیاست پنهانی وجود نداره ایرج جان دوستان دیپلمات سه کیلو خیاری توانایی سیاست بازی پنهان را کلا ندارند و برای دست رسی به این آپشن نیازر به بیش از 5 کیلو موز می باشد

پ ن 3: در خصوص مطلبی که راجع به امید عزیز مطرح کردید فکر نمی کنم مشکلی با مطرح کردن مواردی که مد نظر شماست داشته باشند و البته اگر صلاح بدودند خودشون پاسخ گو خواهند بود اما حرف و حدیث همیشه بوده و هست مهم کارنامه انسان هاست

پ ن 4 : یوسف جان ظاهرا ایرج شما رو در شمارگان نیاورد ان دبل فقط ؟! این همه بچه ها زحمت کشیدن اخه خدایی رواست در شمارگان نیاوردن دوستان ؟! :دی

سلام بر رفقا بزرگان و دوستان عزیز و ارجمند

امیداورم آخرین ساعات سال رو به خوبی و با شادی کنار خانواده سپری کنید و سال جدید، سال پر خیر و برکتی براتون باشه و امیدوارم جیبتون رو پر پول و لب هاتون خندون ببینم

همون طوری که احتمالا از تاپ تن برداشت کردید تنش در قسمت شرقی سرور بالا گرفته و شرقی ها کم و بیش از خجالت هم در میاند.

پس با افزایش تنش ها و شروع خفت و حرکات ایذایی شمال شرق (البته بیشتر برای خودشون خسته کنند است موجب شب بیداری شون شده ) انشا الله سال جدید تراوینی هم جذاب خواهد بود

از انجایی که در اسپید ترا روز صلح نداریم سمت شرق سرور شب های تعطیلی رو کم می خوابند و هوشیار اند ( هوشیار و بیدار به سن کی می خوره اینجا :دی)

بازی کم کم داره جذاب می شه

پست آرزوییم رو با ارزوی کل کل های کنترل شده و مودبانه به پایان می برم باشد که در میان آرزو ها و رویا ها گم نشیم و سال جدید برای همه سال تحقق رویا ها باشه

پ ن 1 : ایرج جان پیغامت رو رسوندم به آرش گفت شب دارز است و ....

پ ن 2 : ما به شدت دنبال توافقی بودیم که این عمل زشت رو به صورت قانون مند از طرف کل سرور ممنوع اعلام کنیم ولی فعلا به جایی نرسیدیم همون طوری که به زرگان ربع های دیگه هم از طرف دوستان جنوب شرق اعلام کردم کاملا اماده ایم تا در این زمینه توافقات لازم رو داشته باشیم با بزرگان البته با دیپلماسی خاص خودمون چی بود اسمش ؟!:دی

پ ن 3 : گویند سالی که نکوست از بهارش پیداست امیدوارم بهارتان پر از شادی و سر خوشی باشه سال نو رو به همتون تبریک میگم

با سلام مجدد خدمت تمام دوستان فروم نشینیان عزیز و ارجمند

متاسفانه بحث دف ریختن در فارم های عمومی ساید ها بحثی جدید و گامی فراتر از دف ریزی داخل موتی اکانت های رقیبه که نشان از پیشرفت استراتژی های گروهی از دوستان داره

جالبه تمامی رفقا در نقشه بازی این عمل رو مورد نکوهش قرار می دهند و هر گوشه و کنار هم شاهد تکرارش هستیم که شما خود بخوان حکایت از این مجمل

به شخصه امیدوارم که کمتر شاهد مسائلی از این دست باشیم و بیشتر وقتمون رو به بررسی اتفاقات و مسائل سروری اختصاص بدیم که محل مباحثه تاپینگ هست نه حاشیه ها و حرف و حدیث های جانبی

از دوستان خودم هم تقاضا دارم مباحث سرور قبل رو رو در رو مورد بررسی قرار بدهند

پ ن : آقایون امردادی بهنام و سعید و اشکان و رفقا دفعه قبلی توپتون افتاد اینجا پاره اش می کنم ها!!! بریددم در خونه خودتون بازی کنید هر کاری کردم نیومدید اینجا و خسته بودید برید خستگی تون رو در کنید تا نیومدم سراغ توپتون :دی

سلام خدمت دوستان عزیز و فروم نشینان گرامی

درگذشت مادر فرامرز عزیز رو به نوبه خودم به این دوست عزیز و قدیمی تسلیت میگم و برای آن مرحومه آرزوی علو درجات را داشته و برای دوست عزیزم و خانواده داغدارشون از خداوند طلب صبر می کنم

این ضایعه رو از طرف تمامی دوستان و هم بازی ها در جنوب شرق هم تسلیت میگم

امیدوارم که سروری رو بگذرونیم که طی اون هیچ یک از بزرگواران عزیزی رو از دست ندهید

با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز و فروم نشینان محترم

مسئله ای که برادران ساید شمال شرقی سرور منکرش بودند و ندای بازی سالم انجام می دهیم سر می دادند

اما واقعیت ایمه که شاید شما فراموش کردید که در سرور های گذشته ما خودمون مولتی بازی صنعتی رو به شکل پیشرفته برای بقیه سرور تدریس می کردیم

اتفاق خوب :

امروز با درایت و بررسی های مدیریت اتفاقات امید بخش و مثبتب رخ داد که وظیفه خودم می دونم از ایشون بابت پیگیری و اعمال قانون صورت داده تشکر کنم

هر چند سرعت عمل تیم مواتی هانتری در ادامه انگیزه های بازیکنان رو بیشتر خواهد کرد به این معنا که سیستم به صورت خودکاراقدام به بازداشت متخلفین کنه و بدون تاخیر شاهد بازداشت اکانت های متخلف باشیم تا بهره بری بلند مدت از اونها موجبات حرف و حدیث های بعدی رو درست نکنه اما همین اقدام هم یقینا نشان از رویکرد مثبت تیم تصمیم گیری سرور داره و بلاشک روحیه دوستان رو افزایش خواهد داد و اعتبار سایت رو بهبود می بخشه

بن شدن بیش از 100 اکانت از ساید شرقی شمال نشان از پایندی این ربع به بازی پاک و شعار بدون بات و مولتی این سرور داره

اینم بخش کوچکی از این اکانت ها که بن شدنشون به چشم حقیر خورده :

اتحاد Ne teamB

Jakob

Young

Dus

Harry

Sus

Ezra

Khan

اتحاد loyal

Sokratis

Wonders

Eram

Hiroshima

Moghol

Mongol

Nani

Divarsangi

Bayern

Trol

Shirkosh

Mari

Gosfand

Jorabbadboo

Padeshah

Rishof

Green

Holo

Koloche

Oso

Pirashki

Helalahmar

Miramar

Amojani

Evil

Zeydan

Virgol

Xxl

Kill you

Kotlet

Khonekhahi

Kayanosh

Shikamo

Shahgholam

Alisaberi

Mashti

Airforce

Googoorio

Khorusjangi

Asayemosa

Endgame

Ashkin

Moji

Babel

Babi

Sorenat

اتحاد Ne teamA

Umbrel

Durm

Jkd

Yasi

Lola

Halo

Beta

Solar

اتحاد Nori

Leo

Nemesis

Miew miew

godzilla

پ ن 1: امیدوارم که نهضت ادامه دار باشد

پ ن 2: مشکلتون با صنعت مرغ داری چی بود من نفهمیدم

پ ن 3 : این کار اگر هفته پیش صورت می گرفت خیلی از حرف و حدیث ها رو شاهد نبودیم

پ ن 4 : الان برنامه دوستان در شمال شرق چیست ؟!

سلام به همه دوستان عزیزان فروم نشین

امیدوارم که این سرور ، سرور جذاب و دیدنی ای از کار در بیاد و کج اخلاقی و بی معرفتی ازش دور باشه با آرزوی رقابتی دلچست توام با رفاقتی ماندگار برای تمامی حاضران و ناظران بر سرور

تشکر می کنم از لقمان عزیز بابت وقتی که گذاشتند

همان طوری که همه دوستان یقینا بررسی کردند دوستان شمال شرق این سرور حضور پر رنگی دارند و یه جوری کفه ترازو لااقل در روز های ابتدایی به سمت این عزیزان سنگین تره

از طرف دیگه حضور آقا ناصر و یوسف عزیز و دیگران کمک به انسجام بیشتر ربع های غربی خواهند شد

اما در جنوب شرق خوشبختانه خیلی از پیر مرد ها رو تونستیم این سرور دور هم جمع کنیم ولی خوب اون چیزی که مشخص شاید از نظر کمیت یه مقدار نسبت به ساید های دیگه کم بیاره جنوب شرق اما از کیفیت نگم براتون :))))

امیدوارم که هر اتفاقی که قراره در روز های آتی بیفته باعث سرگرمی و لذت همه حاضران در بازی بشه و احترام متقابل بازیکنان ساید های مختلف به هم الگویی باشه برای کل کل هایی که قراره بعد از این سرور اتفاق بیفته

با ارزوی موفقیت برای جنوب شرق

ارادتمندیم فراوان

سلام

دوست عزیز یک سری از پلیرهای تیم امرداد نه تیمی بلکه جداگانه اعلام امادگی کردن

حالا تصمیم مال اشکان هست که ایا تیم بیاییم یا نه

من خودم این سرور با یک تیم پنج یا شیش نفره توی یکی از سایدها رجستر خواهم کرد حالا احتمال داره تعداد پلیرهام زیادتر هم بشه

سلام بر کسرای عزیز

آقا ما که سرور گذشته از بازی در کنار شما لذت بردیدم و خیلی خوشحالیم که این سرور هم افتخار داریم با بچه های کار بلدی مثل شما بازی کنیم حالا چه در یک تیم باشیم چه رقیب واقعا فرقی نمی کنه حضور دوتان کار بلد همیشه باعث دلگرمی خواهد بود

خوب ظاهرا تکلیف دو ساید روشن شده تا اینجای کار

اس ای با حضور پیر مرد ها و اس دبل رو هم که یوسف جان زحمت کشیدن چراغش رو روشن کردن

شایعاتی در خصوص حضور مازیار خان در شمال شرق شنیدم اما هنوز راجع به ان دبل اطلاعی ندارم امیدوارم دو تیم قوی هم در شمال مستقر بشند که سرور جذابی رو شاهد باشیم