Posts by mahdi_nikravesh

البته نا گفتنی هایی که نبود در اون پست ایناست که استعماری که شمال شرق در دو ساید شمال غرب و جنوب غرب با دیدگاه خوب تیم هدایت کننده انجام داده بود هم دفاع زیادی میکشید و هم 7 واندر رو واندر اصلی خودش میکرد زیر اسم NE TEAM

این هم یک نمونه از دلایل زیر حرف زدن شخص توتال ان ای توسط نوچه حقوق بگیرش

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

بحث بات و مولتی بازی هیچوقت پایان نداره ولی به شخصه حاضر به استارت سرور بدون هیچ مولتی و بن اکانت هستم ( که ناشدنیه تو ای ار سه تا مولتی مینداختیم رو بات اینجا 20 تا )

امیر جان اون بات به عنوان ربلز بود رو قبل از این که سرور دو ایکس شروع بشه من به مجید اخیلیوس دادم که اون ها هم استفاده کنند که تو کل سرور هم چرخید و خیلی ها ازش استفاده کردند که باتش رو اگر شما باهاش کار کنی خیلی عیب و ایراد داره بات اختصاصی نبوده که فقط در دسترس بچه های جنوب شرق باشه سرور دو ایکس هم خیلیا نتونستن استفاده کنن نمونش بچه های خودمون فرهاد و رضا و ممد نوب و امام که دستی حدود 100 تا مولتی کشیدن

موقعی که پارسا از سرور رفت بات استراتژی رو معرفی کرد که بچه هامون هیشکی استفاده نمیکرد بخاطر اینکه سابقش تو فروش رمز اکانتا قبلا مشخص شده بود

از مولتیایه شخص شما هم به نظر من که مشخص بود اکانتا داره دستی میاد بالا ولی اینکه تعداد ده مولتیایه ما بیشتر بود دلیل بر استفاده بات نمیشه چیف ناتار برای مولتی کلا همه داستان رو تغییر میده در دسر هم اصلا نداره

یکم دیگه بعضی جاها اغراغ کردی که حوصله بحثش نیست

بحث سرور قبلم به نظر من تمومش کنین بزارین سرور استارت شه پلنتون خیلی قشنگ بود ولی اینکه بخوای از ارزش پلن بچه های ما کم کنی که قشنگتر جلوه بدیش کار بدیه بالاخره نداشتن دو کتیبه مهم عند گیمی برای هرسایدی فاجعه باره

شاید هم اگر زمان پلنتون یکی دوروز زودتر بود 90 درصد کپ های استراتژیک حفظ میشدن(تیم ما کلا اون موقع هممون کربلا بودیم )

شما نمیتونی ثابت کنی که با خوردن اون کپ ها برنده سرور تغییر میکرد همینطور بالعکس من ضمن اینکه ما اشتباهمون این بود که رو حرف بعضیاتون حساب کرده بودیم که فهمیدیم بعدش فقط لب و دهنین پس صبر کنین تا سرور استارت شه

قبلا هم جاوید گفته بود کف فروم کم ارزش ترین چیز تو اسپید ترا کپ هست

درسته ما توی تامین گندم برای دف میلیونیمون به مشکل داشتیم میخوردیم که با ایده چنتا از بچه ها به طور موقت رفع شد تجربه این پلنتون هم سرور قبلش ناصر خان پیاده کردن و کپ مولتیارو صفر کردن حتی چیف فیدر مولتی و انویل دفاعی ولی تونتیجه بازی تاثیری نداشت و یک هفته ای همه کپ ها ریکاوری شدن

سه سرور قبل که تیم شما کامل اومده بود ولی جنوب شرق با 10 درصد پتانسیلش ما نگفتیم این سرور فانه و بهونه نیاوردیم و شدیم باعث رزومه تارتاروس :دی

حالا این سرور 5 ایکس شد فان براتون ؟

ما کار خودمونو میکنیم جنوب بازی میکنیم 3 به 1

بچه هامونم خاکین و باتجربه

واسه بالانس گفتم برید (شما پرهام عرفان) داداش وگرنه یا با مایید یا از مایید یا تهش همو میزنیم هم میخوریم

خط کشی هم نمیکنیم ولی خط خطی میکنیم

پ.ن: دانایی هم با ما

خوب پس خوش باشین

منو سروش و آرمین عزیز سایدم جنوب شرق

اگه پلیر بیاد این دو سه نفرم دوس دارم با ما باشن نعمت و تی ان تی و علیرضا

هیچ توافقی نمیکنیم کلا یه ماه بازیه حاجاقا هرکی هوس تراوین داره و میخواد کلی پلن بریم روش بیاد

شما بیاید جنوب دیگه شکست ناپذیر میشه برید ان ای یکم دهنتون سرویس شه

خوب مهندسین گرامی جنوب شرق همیشه 4 نفر پیر پاتال میاد کار رو دست میگیره برین سایدی که خر پر نمیزنه

خط قرمزم که ندارین بلن شین برین جنوب غرب که طلسم جنوب غرب شکسته بشه (شاید یوسف هم افتخار داد اومد باهاتون بازی احمقارو پاس داد به ما )

اینجوری شاید تونستیم بچه های خودمونو بیاریم اگر ساید دیگه باشه که عمرا کسی بیاد یا هم فوقش همگی میریزیم تو جنوب شرق هرکی برا خودش بزنیم سر کله هم

ما قصد حضور در این سرور و جدال 3 به 1 بدون خط قرمز داریم

واسه واندر نمیایم

شما یعنی کیا ؟

منم از طرف خودم احتمال زیاد میام ساید محبوبم جنوب شرق

اگر پرهام و عرفان بیان هر جایی که اونا بازی کنن بازی میکنیم

به نظرم همگی اعلام کنن کسایی که میان همینجا با هم توافق کنیم مولتی نسازیم حتی دفساز خیلی قشنگ میشه اگر به توافقی نرسیدیم که با مولتی سنگین میام اگر اتفاقی پیش نیاد

بدون مولتی باشه پلیره بیشتری به نظرم جذب میشه

سلام این همه مدت گذشته از سرور من که حقیقت یادم نمیاد وضع اکانت و مولتیام و اینا چی بود چنتا همر داشتیم چن میل دف که بخوام ادامه به بازی بدم

ولی اگه سرور سرعتش بشه 5 ایکس یا 10 یکس به شخصه مایل به ادامه سرور هستم

با سرعت دو ایکس واقعا بازی عذاب آوره. بیشتر بار دوش ساید روی یک سری از بچه ها بوده اگه همگی موافق باشند سرعت 5 ایکس بشه خیلی خوب میشه اونم فقط صرفا جهت اینکه بازی تموم شه با ریزشی که عملا در همه ساید ها اتفاق میفته برد و باختش معنا نداره صرفا جهت یادگاری خوبه .

با استارت سرور جدید باسرعت بالای دو ایکس هم موافقم

اگه سرور رو آ هم ران بشه خیلی هیجانی تر میشه همین تعداد کمی که هستیم میزنیم سرو کله هم دیگه خوراک عرفانه ;)

فکت سمی : روزی که سرور بسته شد همون روز اگر یک سرور استارت میشد الان یک هفته مونده بود به نقشه واندرا :huh:

ایلیا یه کانال بزن اینارو یجا بزار ارشیو قشنگی میشه :*

ممد کینگ بلا دقت کردی از وقتی اینفلوئنسری اینستا رو شروع کردی وضع مملکت بهم ریختX/

امیر کیلر حکم اعدامت کی میاد ؟X(:love:

where is emam???

با اینکه خیلی ناراحتم از اینکه کتیبه رفته ولی خیلی بهم لذت داد این مدت که رو اکانت اتک میومد و لذت میبردم از بازی .

آقا ناراحت نباش این کتیبه اونقدرام بدرد کار شما نمیخورد همش چیف میزدی میشد جنگ کوچیک میرفتی تا روز بعد ^^

شما قرار بود بری ان ای بازی یاد بگیری شدی بلای جون ان ای فعلا 8o

سوال بعدی اینکه انویل دفی که فرستادین چرا هیرو از همون ده انویل سنگین نیومد؟

تاسوال های بعدی بدرود

پس کی سرور اسپید بالا ران میشه

دوایکسش دیگه جواب نیست الان لطفا سروهای اسپید 3ایکس رو راه بندازین

شخصا موافق مولتی بازی و استفاده از بات برای همه ساید ها هستم چون همه دارن بالاخره وباهاش کنار اومدن

اقا دیروز داشتین گزارش های عهد بوق و سرور بغلی رو میزاشتین و مسخره میکردین به ظهر نکشیده جنگ یونیک رفت

امروز صبح مسخره کردین اکانت بدپلیرو بخاطر لانچش به عصر نکشیده همون اکانت احمقتونو زد

برنامه فردا چیه جاوید جان بگین درجریان باشیم ؟؟؟

حالا که یادی از پارتیزان ها کردی یاد ادمین ها هم بخیر

کارما یا کارِما؟؟؟:/

سلام خدمت همه دوستان !

خیلیا اومده بودن پیوی گفته بودن طریقه استفاده چکمه یونیک چطوریه خاستم بگم با چکمه یونیک ،جنگ یونیک رو میزنن ;)

جاوید جان بجای سفر درگذشته در لحظه زندگی کنید <3

با تشکر از محمد توشی متین فرهاد و همه عوامل که همر در اختیار دادند.

پ.ن: بچه هایی ک احمق دارید مهربون بشینید اینا جا شن😂

یه انتقاد میکنم به محمد توهمی عزیز

داداش وقتی میری و برمیگردی اعلام کن خب

پ.ن: هیسسسسسسسسسس خوابن

پ.ن : روزهای خوش خداحافظ

سلام جاوید جان چون محمد توهمی برگشته جهت یاد آوری بهشون بگین این همری که خفت کرین باهاش مرتاض یونیکتونو زدیم  8o

خیلی اوضاع خیطه

پ . ن : تبریک جهت بازگشت سلطان خفت دمپایی و اکانت های بی پلیر و مولتی :love: :rolleyes:

ماشالله

فقط یک سوال داشتم چجوری تایم اکتیوی جنگ یونیک خفت میشین :l