Posts by mahdi_nikravesh

آره اقا ول کن همر کینگ بلا هم رنکش 1 تا 5 بود حالا که خر تو خره مهدی باز کن عکسامونو بگیریم ما هم 2 دف هم ما بودیم بعد آقا فرامرز

تاریخ عکس ماله روز پلن کپ هاست و سه چهار روز بعد از زدن جنگ یونیک که فک کنم 4-5 روز بعدش هم سرور فریز شد من کاری به رنک همر ایلیا ندارم

دیگه با عقل خودتون هم حساب کنین روز پلن کپ که از 15 تا همر اول 10 تاش اس ای بوده 3 تاش هم ماله ایلیا اصلا 1تا3 ماله ایلیا تو تعداد همر ان ای فرقی نمیکنه

با شارژ تا اخر سروری که همه داشتیم خیلی تغییری ایجاد نمیکنه تو رنک یا اسپید ترا شاید باگ داره هر 50 تا کپی که کراپشو میزنی خود به خود یک همر از حریف دیستروی میکنه

واندر مرکزی واندر اولشون بود , واندر مرزی SE و SW هم واندر دومشون بود که 7*7 این واندر کور شده بود و دف سنگینی نمیتونست نگه داره

یه مورد دیگه هم اینجا وقتی واندر مرکزی ان ای رو اسدبل خالی کرد همینجوری چنتا چیفر من ول دادم واندر رو چیف کردم و خودم دادم به مملی پس اون اکانت رو که کسه دیگه ای چیفش نکنه طبق همون حرفایی که با امید زده بودن و گفتن لاک واندر و چیف واندر نداشته باشیم

الان اینکار اگه پلن بوده که به قول میلاد حرف از دهن توتالتون در نمیاد ! طبق قراری که داشتیم. یا هم که شما اصلا یه سرور دیگه بازی میکردی یا هم که کسی در جریان تصمیمایه سایدتون نمیزاشته شمارو و اینجا با افتخار میای این رو دستاورد خطاب میکنی

آدم قابل احترامی هستی ولی خوب خود شاخ پنداریت یکم زیاده همین الان در مورد چن چیز که دیگه خودم میدونم بازم داری دروغ میگی

چت ایلیا هست اسکرین میخای برات بفرستم چیکار کنم ؟ آقا فرهاد رو خواهش کنم بیاد آمار بزاره قبوله ؟ بزار اصا سرور بازشه دیگه ببینم روت میشه بری صفحه امار عمومی عکس بزاری یا نه فقط سرور باز شد باز نگین مهدی اومده همر اد کرده که ناراحت میشم

دروغ بعدیت هم که قهر کردم برا مولتی من از ای ار هم که بازی کردم خودم مولتی خودمو میساختم تا حالا از کسی مولتی نخاستم ونخاهم خواست چون خودم عرضشو دارم ندم کسی برام بسازه

یه سرور اسپید فقط اونم مجید آخیلیوس گفت بیا ان ای تفننی منم روشو زمین نزدم یدونه مصری ساختم اکانت گلابی که دیگه فک نکنم یه مصری مولتی بخوادش از مجیدم برو بپرس

راستی سرور دو ایکس که رفتی جنوب غرب نصف مولتیات کاتاشدن و بعدش بهونه اوردی بخاطر کمبود وقت رفتی اون فرار حساب میشه یا چی ؟

بله همر اسکاری هم گفتم 6تا همر دیگمم بزنم واندر نمیاد پایین چرا دروغ بگم :دی سروری که تیم نصفه اومد ساید متامونم شد یوسف بهتر از این نمیشد

همین که هفته درمیون تحلیل میزاری از سروری که فریز شده بچه های ما هم حوصله و وقت شمارو ندارن بیان جوابتو بدن معلومه کی فشاری شده :دی حالا هی تحلیل کن و بپرداز به اس ای قبل و بعد حذف اسدبلیو

راستی تو این تحلیلت یادت رفت بگی اختیارات اتحاد اسدبل دست اس ای بود تهمتی که زدین و من عکسشو فرستادم برا ناصر که اکانتی که اتحاد رو ساخته و کسایی که اختیارات داشتن حذف شدن یه پارسا داشت که لفت داد از اتحاد دسترسی اونم پرید

100 درصد بهترین بهونه همینه تا اخر فروردین تموم نشه درس بهترین بهونه برایه بازی نکردن است

بزرگتر؟

عمو یوسف ، عمو پرهام ، عمو ناصر ، عمو مهدی & عمو متین و باقیه عمو ها

بدونه متا کدوم سرور جولو ان ای کسی 100 کرده؟

ان ای بدونه متا کدوم سرور 100 کرده؟

ادی جان ولش کن طرف موقعی که متا با زعوس بود جوری میخوردن که میگفتن امید گاد مهدی بلوره دسته جمعی زدن حذف :D

ان ای باخت نمیده :دی آره دوبار:D:D

اول اینکه اگه فرار میخاین بکنین و سرور استارت نشه از ادمین محترم خواهشمندم که یک روز سرور رو از فریز در بیارن فقط جهت اینکه این نوب بره پی کارش

آقای دروغگو پستت خیلی طولانی بود حوصلم نکشید کاملشو بخونم ولی خوب حدس میتونم بزنم چی گذاشتی :دی خیلی اهل سیو کردن و یادگاری گرفتن نیستم ولی الان تو چتم با ایلیا یچیزایی پیدا کردم از تقریبا اواخر سرور که برای مقایسه برای هم فرستادیم همینارو میزارم بسته

اول رنک همر ایلیا

دوم عکس رنک همر یکی از اکانت های اس ای

میمونه دو همر زیر رنک 15 در شمال شرق سطح پلی با 200 تا مولتی :دی

حالا حساب کن جرم خورشید رو

این هم از 33 تا که 24 تاش تو اتحاد اصلی بود و 2 تاش اتحاد فرعی

مدت کوتاهی که با ممد توهمی بازی کردی اثر خودشو روت گذاشته

سروری که هستیم زرنگ باشید نقشه و کتیبه های خودتون رو زودتر از ما جمع کنید نه اینکه به یکی مثل ناصر کلاهبردار قول بدید جنگ بزرگ رو نمیزنیم اول هم برید همونو بزنید

فانتزی نقشه و کتیبه جمع کردناتونو بذارید برا سرورای فان

توتال لیدرتون که احترام براش قائلم سر حرفی که قبل شروع سرور با امید زدن سر نپ کتیبه و نزدن گسترده کپ مولتی که به هیچ وجه بچه های ما راضی نبودن و رو حرف امید فقط قبول کردیم و گرنه قطعا تو نتایج کتیبه جمع کردن یه فرقایی میکرد ( بنده خدا تا نیم ساعت قبل کتیبه هم خیالش راحت نبود پیغام میداد)

پلنی که شما اون تایم سرور برای زدن کپ ریختین رو ما قبل کتیبه داشتیم که بخاطر توتالتون که حرف زده بود پلن رو کنسل کردیم متین و محمد توشی و مانی پارتیزان هم دلخور شده بودن سر این قضیه و عمده کپی که زدیم بعد از پلن شما بود و هیچ خورده ای هم نگرفتیم چون میدونستیم حرف و قولش اعتبار نداره

حالا اصلا اونو کار نداریم آخه انقدر گنده میای شاخ بازیاتو تو بازی میزاشتی جنگ یونیک و مرتاض یونیکتونو با حداقل لاست نزنیم

لطفا سرور رو باز کنین همه ی 275 تا کپ که این آقا میگه رو خودم تو دوروز براتون ریکاوری میکنم خودش فک کنم یه رکورد هم بشه ببینم دیگه چی دارین برا گفتن

مشکل دیگه ای هم که به نظر من هست با توجه به مدیریت ضعیف جنوب غرب که هیچ سروری تو این سه سال اخیر حرفی برا گفتن نداشته در صورت متا همیشه یک ساید لای در میره

این که هم بگیم متا شکل نگیره کلا میتونه به جذابیت بازی اضافه کنه ولی خوب این چن سرور همیشه متا شمال جنوب برقرار بوده

آقا حق میدم بهتون چندین سروره تنها افتخاراتتون تو اسپید ترا بوده مقدماتی و فینال هیچکدومتون چنساله نه بازی کردین بازی هم میکردین با این سبک بازیتون به هیچ جایی نمیرسیدین

کسایی که فقط کام بازی میکنن مهدی آقا رو میشناسن رنک همرشون تو کام رو شما اینجا تو اسپید ترا هنوز نتونستین بگیرین سوزش داره

ول کنین اینارو بابا سروری که اینا جدیشون چی بوده که بخان فان بیان

سرور دو ایکس هم جدی اومدن قرار بود مثلا سه به یک بازی کنن برعکسش سه به یک کردن علیه جنوب شرق

تهش هم از 40 تا همر اول سرور 30 تاش اس ای بود 4 تاش ایلیا :دی

درود بزرگواران احتمال داره بنده این سرور بازی کنم حتما شمال شرق ران میکنم هنوز شمال شرق بی در و پیکر نشده که دهنش به این سادگی ها سرویس بشه اینو بارها و بارها هم اون زمان که کام بود هم آی آر هم این جا ثابت کردیم سه به یک هم شدیم زدیم بهرحال تاریخ رو میشه تحریف کرد ولی نمیشه عوض کرد

چطوری گنگستر آمل :D افتخار اولین تیم بدون نقشه هم ثبت شد برا شمال شرق

مانی جان شما این سرور بی احترامی کردین به بچه های شمال غرب و تهمت زدین که گلد مارو جنوب شرق میده هنوز که اثباتش نکردین هیچ معذت خواهی هم نکردین

بحث تعدادم خاهشا نکنین دیگه کاش دیشب شما هم دیسکورد بودین اگه یوسف اینا رو هم نفر منفی بخوای حسابشون کنی تقریبا میشیم یر به یر

ما هم سرور رو فان گرفتیم جدی میخاستیم بیایم اینجوری نمیومدیم خداوکیلی واندرزنمون تقریبا برابر بود و دف شما از ما بیشتر

زمزمه های سرور جدید با سرعت 3 ایکس میاد لطفا اول تکلیف سرور 2 ایکس رو مشخص کنین سرور باز شه تریدر بیاد هممونو بزنه بریم خونمون بعد به فکر تیم جمع کردن باشین از الان ;)

شاهکار متای ان ای و اس دبل

کلینر ساعت 4 خورد تقریبا که فک کنم آیتم هیروشون یاشبیه سازیشونو سوتی دادن طبق روال همیشه . چیفر هم که 4 ساعت بعد از کلینر الان خورد

میلاد جان خودتو ناراحت نکن دیگه یکی باید همیشه باشه تقصیرا بیفته گردنش :دی

ممنون از بچه های اس دبل که باعث شدن لاست ما کمتر بشه تو کلین واندرشون

زحمتتون این واندر مرکزی ما هم خالی کنین همرامون ته کشیدن دیگه هیچی نداریم :(

داداش والا ما سرور دو ایکس هم مرتاض یونیک و جنگ یونیک تونو زدیم توتالتون گفتن کاربردی نداره :D

هدف هم بیشتر کشتن دفاع بود که هم دفاع خوبی کشتیم هم یه همر که با توجه به دف این سرور میشد واندرزنش کرد تروپش صفر شد

میگم خوب اگه این کتیبه ها براتون کاربردری نیست بزارین رو ناتار باشه قشنگتره که

درضمن اون همر هلیکوپتر هم کپ اکانت مملی بود که چیف شد

مهدی کلت داداش با اتحاد اصلی شمال شرق آی پی داری فکر کنم ما رو اکانتهاتون اومدیم عذرخواهی میکنم

بهونه ها شروع شد بازم

دلیلشو خودمم نمیدونم شایدم حرف شما درست باشه رمز یکی از اکانتایه مارو دارین ایپی عنکبوتی خورده

ببخشید این موقع شب مزاحم شدم

یک مشکلی خورده خواستم مطرح کنم

مهاجم رو من اتک گذاشته ولی غیب شد یک دفعه ادمین لطفا مشکل رو برطرف کنن 🤪

سوال دیگه هم از مملی داشتم شما که تشخیص میدی اتک فیکه چنج کپ میکنی اینجا چیشد یکدفعه 🤣🤣🤣

برده کشوووون

عرفان طلایییی